kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 7 / 40. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 27.04.16 9:32

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la: Valjda se potrefili bioritmovi mene i promjene vremena...

dođe to kad se vratiš svojim prirodnim ritmovima ili ih nanovo uvedeš u svoj život Wajter raport - Page 7 1523192931  nebitno , glavno da dođe i to razdoblje ...

da ali zaboravljas da je to skroz neprirodno, oduzeli nam sat i sad zivimo neko umjetno vrijeme, ne realno...

slažem se da je neprirodno a pogotovo ako imaš neki točno određeni režim buđenja po kojem se moraš ravnati ... al ti od nesanice patiš nevezano samo za to pomicanje satova ...

prva sam koja bih ukinula to ... danadas mi nikad nije jasno dal moram prebacit sat unaprijed ili unazad ... i svake godine iste dileme .. jednom sam duplo vratila ( sigurno je sigurno )  i ustala šetati psa u 4,00 ujutro umjesto u 6'00 i nikako mi nije bilo jasno gdje su ljudi nestali Wajter raport - Page 7 11484130 ... u 8,00 sati me počela loviti panika i krenula zivkati da vidim da se nije šta dogodilo, počeo rat, apokalipsa  i nazovem kolegicu koja je tek ustala krenuti na posao ... al žena je navikla na tu moju povremenu deozorjentiranost ... jebate, zajebavala me nakon toga još pola godine a i sada se sjeti toga

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 27.04.16 9:35

taja je napisao/la:
Čini mi se ko da jesen stiže dunjo moja

isto i ovdje ... puše i svi ponovo zabundani i u debljim jaknama, kapama a ja sam odavno nariktana na kratke rukave i japanke pa mi muka opet navlačiti na sebe slojeve odjeće ... sad sam napravila kompromis i obukla kratke rukave preko dugih Wajter raport - Page 7 1523192931 ako zatopli, skinem sloj kratkih ... sad sam ko američki teenageri ... samo mi još fali naopako navučena šilterica Wajter raport - Page 7 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 27.04.16 9:47

Glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
Čini mi se ko da jesen stiže dunjo moja

isto i ovdje ... puše i svi ponovo zabundani i u debljim jaknama, kapama a ja sam odavno nariktana na kratke rukave i japanke pa mi muka opet navlačiti na sebe slojeve odjeće ... sad sam napravila kompromis i obukla kratke rukave preko dugih Wajter raport - Page 7 1523192931  ako zatopli, skinem sloj kratkih ... sad sam ko američki teenageri ... samo mi još fali naopako navučena šilterica Wajter raport - Page 7 1523192931

navecer malo upalim pecicu na najmanje i bude sasvim ugodno. Sad je vani neka mjesavina svega i svacega. Oblaci zastrasujuci, pa pukotine vedrine, pa vjetar nepoznatih smjerova...Na cas toplo, na cas hladno ali nie bitno. Bitno je da jos malo pa maj mjesec a to je vec ljeto jebote...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 27.04.16 9:48

taja je napisao/la:Mrljavo i oblačno, ne baš toplo

A sutra se kreće u otvaranje sezone u autokampu Zaton, vrijeme je prije za zatvaranje nego otvaranje.
Čini mi se ko da jesen stiže dunjo moja

to okrene zacas, kad stignes u autokamp mozda vec bude pripeklo...Wajter raport - Page 7 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 27.04.16 9:49

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
Čini mi se ko da jesen stiže dunjo moja

isto i ovdje ... puše i svi ponovo zabundani i u debljim jaknama, kapama a ja sam odavno nariktana na kratke rukave i japanke pa mi muka opet navlačiti na sebe slojeve odjeće ... sad sam napravila kompromis i obukla kratke rukave preko dugih Wajter raport - Page 7 1523192931  ako zatopli, skinem sloj kratkih ... sad sam ko američki teenageri ... samo mi još fali naopako navučena šilterica Wajter raport - Page 7 1523192931

navecer malo upalim pecicu na najmanje i bude sasvim ugodno. Sad je vani neka mjesavina svega i svacega. Oblaci zastrasujuci, pa pukotine vedrine, pa vjetar nepoznatih smjerova...Na cas toplo, na cas hladno ali nie bitno. Bitno je da jos malo pa maj mjesec a to je vec ljeto jebote...

tako i ja samo meni kamin fanj ugrije kuću pa se zajebem i mislim da je i vani toplo ... jutros se tuširam i gledam kroz prozor i čudim šta je ljudima da hodaju zabundani i sa kapama a toplo ... al kad sam izašla van, brzo sam se i ja vratila po jaknu ... vani ziiiimaaaa

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 27.04.16 9:53

moram naći neku hladniju prostoriju za one gljive šta si mi poslao ... počele su se prekomjerno gložiti ... morat ću smislit način kako ih pripremit za kakvo jelo ... da djeci poham i uvalim umjesto karfiola ? Wajter raport - Page 7 11484130


opet novi korisnik ? al je netko pun volje otvarati altere ... nema šamse da su ovo razni ljudi Wajter raport - Page 7 1523192931 da čujem, tko je tu pred nervnim slomom ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 27.04.16 9:58

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:Mrljavo i oblačno, ne baš toplo

A sutra se kreće u otvaranje sezone u autokampu Zaton, vrijeme je prije za zatvaranje nego otvaranje.
Čini mi se ko da jesen stiže dunjo moja

to okrene zacas, kad stignes u autokamp mozda vec bude pripeklo...Wajter raport - Page 7 684758713
Da, moguće...
Ma čim stane bura i ugrije sunce to će odmah 30 pržiti. A mislim da smo ovo ljeto jebali ježa, što se vrućine tiče
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 27.04.16 10:06

čitam izvještaje o štetama koje su pretrpjeli voćnjaci ... baš žalosno Wajter raport - Page 7 2758896589 koji to osjećaj mora biti kad se veseliš prinosima a onda ti u par dana mraz sve uništi Wajter raport - Page 7 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 27.04.16 10:39

bura i oblaci...ružno....
učim...ajme majko krepat ću od ovih zakona i gluposti....
gladna sam već....mogla bi brzo spremat šta....
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 27.04.16 10:51

kakvi čudni nikovi se registriraju.....biće robotići....
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 27.04.16 10:54

Lena je napisao/la:
učim...ajme majko krepat ću od ovih zakona i gluposti....

šta imaš učiti ? sa školom ne možeš nikuda ... bez nje možeš direkt u ministarstvo neko i to ni manje ni više kao savjetnik ovim školovanim i sa radnim iskustvom ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 27.04.16 10:56

još imam tri i po miseca do kraja zaposlenja...đizs ovih 9 proletilo.....
je li i vama vrijeme leti samo tako?
dok sam bila dijete nikad proći dosta toga,a iza 30 počelo se ubrzavat....
sad ne da leti nego mi je dan kao da ima 12 sati recimo.....meni uvijek malo vremena i prebrzo prolazi....
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 27.04.16 11:00

Lena je napisao/la:
je li i vama vrijeme leti samo tako?

kako kad ... nekada mi proleti užasno brzo a nekad se dogode dani za koje mislim da su trajali nekoliko dana jer mi se u jednom danu preveć toga dogodi pa mi sjećanje to prevede u nekoliko dana i ostanem nekada na čudu kad pomislim da se radilo samo o jednom ... e, takve dane volim ... ove koji prolete ne volim

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 27.04.16 11:04

Glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
učim...ajme majko krepat ću od ovih zakona i gluposti....

šta imaš učiti ? sa školom ne možeš nikuda ... bez nje možeš direkt u ministarstvo neko i to ni manje ni više kao savjetnik ovim školovanim i sa radnim iskustvom ...

pa kako radim u državnoj službi 1 godinu imam pravo polagat taj državni ispit...kao ako budem ubuduće radila u državnoj službi....a to se može jedino naravno ako imaš debele veze...koje ja nemam....
ali eto imam pravo to polagat na račun države put plaćen i ispit,pa ću i izać na ispiti...tamo za mjesec i po negdje nadam se....
učim ustav,sustav državne uprave,službeničke odnose,lokalna i regionalna uprava,zup i zus,uredsko poslovanje,eu i zakon o komunalnom doprinosu jer to radim....naknada i komunani...

ima papira jedno 2 kg  Wajter raport - Page 7 11484130


Zadnja promjena: Lena; 27.04.16 11:09; ukupno mijenjano 2 put/a.
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 27.04.16 11:06

Glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
je li i vama vrijeme leti samo tako?

kako kad ... nekada mi proleti užasno brzo a nekad se dogode dani za koje mislim da su trajali nekoliko dana jer mi se u jednom danu preveć toga dogodi pa mi sjećanje to prevede u nekoliko dana i ostanem nekada na čudu kad pomislim da se radilo samo o jednom ... e, takve  dane volim ... ove koji prolete ne volim

dobro ima i takvih naravno,ali meni baš lete i lete....većina dana zadnjih mjeseci....
sad kad je mala išla na ekskurziju činilo mi se kao da je bila 10 dana ne tri....falila mi
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 27.04.16 11:07

Lena je napisao/la:
Glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
učim...ajme majko krepat ću od ovih zakona i gluposti....

šta imaš učiti ? sa školom ne možeš nikuda ... bez nje možeš direkt u ministarstvo neko i to ni manje ni više kao savjetnik ovim školovanim i sa radnim iskustvom ...

pa kako radim u državnoj službi 1 godinu imam pravo polagat taj državni ispit...kao ako bude ubuduće radila u državnoj službi....a to se može jedino naravno ako imaš debele veze...koje ja nemam....
ali eto imam pravo to polagat na raćun države put i ispit,pa ću i izaći...tamo za mjesec i po negdje nadam se....
učim ustav,sustav državne uprave,službeničke odnose,lokalna i regionalna uprava,zup i zus,uredsko poslovanje,eu i zakon o komunalnom doprinosu jer to radim....naknada i komunani...

ima papira jedno 2 kg  Wajter raport - Page 7 11484130

onda stisni zube i nauči ... iskoristi tu mogućnost ... tko zna gdje će ti sve dobro doći ...

odoh da te ne ometam pri učenju Wajter raport - Page 7 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 27.04.16 11:10

ćao...odo i ja
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 27.04.16 13:00

kaže fejs da pizda i ja jako ličimo jedan na drugog ... najprije mi bilo čudno al sad kad ponovo pogledam, stvarno ima istine u tome Wajter raport - Page 7 11484130


super sada izgleda forum Wajter raport - Page 7 3114667799 Wajter raport - Page 7 3114667799 Wajter raport - Page 7 3114667799


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 27.04.16 13:30

di si nestala sa cvietićem???
ja već počela umišljat da kako sam pisala sa tobom,a ono pipi svo vrijeme bio  Wajter raport - Page 7 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 27.04.16 15:17

Lena je napisao/la:di si nestala sa cvietićem???
ja već počela umišljat da kako sam pisala sa tobom,a ono pipi svo vrijeme bio  Wajter raport - Page 7 11484130

a, vidi lena prihvatila zajebanciju ... ajd, vratim onda ... neka malo razigranog foruma Wajter raport - Page 7 11484130

eto, ovaj forum ionako svi zovu pizdinim forumom pa neka sada bude zapravo tako Wajter raport - Page 7 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.04.16 7:12

prepala sam samu sebe kad sam otvorila forum ... zaboravila sam da sam stavila pizdin avatar ... al neka ga još malo ... ovako imam osjećaj da je i pizdu uhvatilo proljetno raspoloženje i cvjetić u kosi ...
sinoć je i mene počelo grlo grebati i probudila se sa hunjavicom ... kava ima bljakast ukus al se ustrajno pije ...

vajter užasan ... sinoć su bili takvi tusti oblaci nad krkom da sam mislila da će pasti snijeg ... a možda i jeste ... još nisam bila vani jer mi se nije dalo ustajati rano ... vidim da mi ni pas nije baš nešto oduševljen buđenjem ... i ona je omatorila i radije spava duže nego kraće ... a sjećam se kako mi je baka govorila kako starenjem ide nesanica ... jebate, jedva čekam da i mene krene ... i meni kao i leni stalno fali još kakvim desetak sati dnevno za napraviti sve što moram ili hoću


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 28.04.16 8:00

opet oblaci ko iz filmova katastrofe, idealno za snimati filmove tsunami tematike. Prohladno, ima i sunca, vremenska papazjanija sveg i svaceg ko sto i prilici aprilu. Svejedno se svi cude i centimetar palog snijega maltene proglasavaju elementarnom nepogodom a skoro da nema aprila da nije pao kakav snijeg. Evo, kod Popa je pao i covjek se nimalo ne cudi jer se na zeljeznici ogrubi. Zna se ko je gradijo americke pruge, kriminalci, kinezi, cak i zene koje su sve od reda bile posrnule. Nije ni Pop nista bolji ali vidim da je imao rodjendan pa mu ovom prilikom cestitam sto i on meni zeli...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.04.16 8:25

pizda je napisao/la:opet oblaci ko iz filmova katastrofe

nemam ništa protiv takvih oblakova ... puno bolje nego kada je magluština i ne vidiš nikakve oblike iznad glave nego kao da si zatvoren u staklenku sa mutnom vodom

Wajter raport - Page 7 10511447_10203192378662631_8679072855360181527_o

Wajter raport - Page 7 1077379_10203306224908716_2518361122615701583_o

Wajter raport - Page 7 10553671_10203306242989168_3548962249824248766_o


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 28.04.16 10:35

ovdje pala i kisa, sad je opet svijetlo i iako oblacno vise daje na vedrinu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.04.16 20:16

kiša + užasna prehlada ... prespavala cijelo poslijepodne nakon sam se vratila sa terena ... i opet bih mogla komotno nastaviti spavati ...

al neka pada dok sam ovakva nikakva ... nedavno sam po livadi pozabadala podanke čičoke i nadam se da će se razrasti ... kiša može samo pripomoći tome ... na terasi sam isto zasadila par komadića u jednom velikom loncu, počela je rasti i baš me zanima koliko će otići u visinu ... nekada je otok bio krcat čičokom i rasla je kao korov ... sada kada su ponovo otkrili da je gomolj jestiv i ljekovit, nema je nigdje divlje ni za lijeka ... a super je ! samo mi ne pada na pamet kupovati ju ...

Lena, najprije sam mislila da misliš na nju jer raste jako u visinu ali nema crni tučak

Wajter raport - Page 7 Cicoke-nasih-vikendaskih-susjeda8230-74bf3f02cb86c116ce98d8a22a16fbad_view_l

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 40. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.