kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 22 / 40. Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 07.06.16 10:18

ovdje je jako toplo i suncano, bas ljetnje vrijeme. Kupijo na placi tresnje mamutovke, svaka je ko marelica a marelice su ostale iste velicine...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 07.06.16 10:18

da si bliže osietio bi vlašku ruku  Wajter raport - Page 22 11484130 Wajter raport - Page 22 3084372643

a živčana sam da.....obećala sam ukućanima da neću nastavit sa živčanošću kad prođe ovo sranje od ispita....


odo ponavljat....javim se kasnije  Wajter raport - Page 22 727654710


Zadnja promjena: Lena; 07.06.16 10:18; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : a)
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 07.06.16 10:23

Lena je napisao/la:da si bliže osietio bi vlašku ruku  Wajter raport - Page 22 11484130 Wajter raport - Page 22 3084372643

a živčana sam da.....obećala sam ukućanima da neću nastavit sa živčanošću kad prođe ovo sranje od ispita....


odo ponavljat....javim se kasnije  Wajter raport - Page 22 727654710

ajd pomalo, dat ces ti sve to tako streberska...Wajter raport - Page 22 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 07.06.16 12:43

izbriso sam temu o uhljebima jer postoji mogucnost da nam koleginica ima pizdarie zbog tog pa eto malo obol i podsticaj...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.06.16 15:52

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:

Krasno. Wajter raport - Page 22 684758713 Bilo bi jako zanimljivo raditi nakit od svih tih kristala (čak sam gledala sve one spravice koje su potrebne za takvo nešto), ali kalcit ti nije baš za to, jer je previše mekan. Mislim da je oko 3 na Mohsovoj ljestvici tvrdoće..

Wajter raport - Page 22 1523192931 ocekivao sam Mohsovu ljestvicu tvrdoce, Tomica ko ona streberica iz "Moderne obitelji"...

Cekaj, tek se zagrijavam..

Wajter raport - Page 22 Tumblr_o0v1omPe1y1r2oouro1_500

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.06.16 16:06

Vel'ka Maca je napisao/la:
ligeja je napisao/la:A gdje je "moa ti"? Wajter raport - Page 22 684758713 Što se sada čita?
Alo moa Wajter raport - Page 22 684758713
uspidirano sam nekako ove dane, al nadjem vremena za citanje, o da, nocna smjena... malo spim

odlucila sam s obziromda ide ljeto i da sve treba biti opusteno da se malo vratim krimicima i procitam cijelog nesboa i njegovog detektiva Wajter raport - Page 22 11484130 nisam citala krimice od 14e, a pozeljela sam ih opet citati jer sam u ova dva tjedna procitala trilogiju millenium i lisbeth salander...lagano, zabavno, pravi brain candy.... ali u medjuvremenu ipak nesto sofisticiranije, novi barrico, mr. Gwyn. Wajter raport - Page 22 684758713

imam na popisu tvoju preporuku... doci ce na red poslije ljeta...

a ti? Skupljas kamencice... ?

E divim ti se.. Wajter raport - Page 22 684758713 Bravo! Ja se spremam pročitati Kulu tmine (serijal) od Kinga. Ima svega, fantastike i znanstvene fantastike, horor elemenata. Snimaju seriju s Matthew McConaugheyom pa, poznajući se, sigurno ću je redovito pratiti, a tada mi se neće dati uzeti knjige u ruke koje želim dovršiti već neko vrijeme.

Barrico ima novo djelo? Ooo, valja li? Wajter raport - Page 22 684758713



Kako smiješno zvuči kad to netko drugi napiše - skupljam kamenčiće, da. : )) Druge poznanice kupuju odjeću, obuću, knjige, šminku, torbice, a ja kupujem kamenčiće. 
: ))


Najnoviji je brazilijanit. Wajter raport - Page 22 684758713 Došao mi je ovaj u sredini. Wajter raport - Page 22 684758713 Za fosfat jedan je od najtvrđih kristala (5,5) pa se koristi i u izradi nakita.

Vele sljedeće:


Duhovno značenje : Brazilijanit je kristal visokih vibracija, pojačava duhovnu volju i duhovno izražavanje. Kamen je kreativnosti. Mitološki je povezan sa starom Atlantidom jer pomaže shvatiti natprirodne sile. Rješava nas prošlosti i pojačava cjelovitost duše. Svome nositelju pomaže odrediti granice između sebe i ostalih osoba. Pomaže nam shvatiti gdje završavaju naše mogućnosti i gdje počinje potreba za tuđom pomoći i savjetima. U važnim situacijama pomaže nam reći „Ne-dosta je!!“ te nam dati snage za preokrete i nove pobjede. Pomaže nam da odgovornost preuzmemo na sebe i odlučimo kojim putem naprijed i dalje. Brazlijanit kamen koji nas opušta i umiruje. Razgrađuje i preusmjerava negativnu energiju. Daje nam emotivnu snagu.
Ljekovito djelovanje : Brazilijanit poboljšava protok energije u organizmu, pročišćava tjelesne merijdijane, izbacuje otrove, čisti bubrege i mokračni mjehur, otklanja prekomjernu kiselost i gorčinu. Djeluje na jajnike i prostatu.
Brazilijanit čišćenje : čisti se jednom mjesečno pod mlazom mlake vode.
Brazilijanit punjenje : puni se direktno na suncu pored gorskog kristala.




Wajter raport - Page 22 169945019_brazil-50b

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 08.06.16 7:31

oblacno je i sparno. Bila je sparna i noc i opet nekako teska. Zaspao sam sat vremena i onda se probudijo i pojeo pola onog stiropora datulja. Nije normalno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 08.06.16 7:35

ligeja je napisao/la:

[/size]
Duhovno značenje : Brazilijanit je kristal visokih vibracija, pojačava duhovnu volju i duhovno izražavanje. Kamen je kreativnosti. Mitološki je povezan sa starom Atlantidom jer pomaže shvatiti natprirodne sile. Rješava nas prošlosti i pojačava cjelovitost duše. Svome nositelju pomaže odrediti granice između sebe i ostalih osoba. Pomaže nam shvatiti gdje završavaju naše mogućnosti i gdje počinje potreba za tuđom pomoći i savjetima. U važnim situacijama pomaže nam reći „Ne-dosta je!!“ te nam dati snage za preokrete i nove pobjede. Pomaže nam da odgovornost preuzmemo na sebe i odlučimo kojim putem naprijed i dalje. Brazlijanit kamen koji nas opušta i umiruje. Razgrađuje i preusmjerava negativnu energiju. Daje nam emotivnu snagu.
Ljekovito djelovanje : Brazilijanit poboljšava protok energije u organizmu, pročišćava tjelesne merijdijane, izbacuje otrove, čisti bubrege i mokračni mjehur, otklanja prekomjernu kiselost i gorčinu. Djeluje na jajnike i prostatu.
Brazilijanit čišćenje : čisti se jednom mjesečno pod mlazom mlake vode.
Brazilijanit punjenje : puni se direktno na suncu pored gorskog kristala.

kad napravis cijeli krug vidjet ces da opet moras sve sama. Ni kristalna pecina nece pomoc...Wajter raport - Page 22 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.06.16 8:30

pizda je napisao/la:izbriso sam temu o uhljebima jer postoji mogucnost da nam koleginica ima pizdarie zbog tog pa eto malo obol i podsticaj...
oprosti al stvarno ti moram reć da ti je frendačica u kurcu...

jer ako je ona tema bila uvredljiva, onda joj je sistem fakat u kurcu... ali to mi je pokazala već u par navrata... stvarno smo glista i ja s različitih planeta i bogu hvala da je tako

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.06.16 8:35

ligeja je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
ligeja je napisao/la:A gdje je "moa ti"? Wajter raport - Page 22 684758713 Što se sada čita?
Alo moa Wajter raport - Page 22 684758713
uspidirano sam nekako ove dane, al nadjem vremena za citanje, o da, nocna smjena... malo spim

odlucila sam s obziromda ide ljeto i da sve treba biti opusteno da se malo vratim krimicima i procitam cijelog nesboa i njegovog detektiva Wajter raport - Page 22 11484130 nisam citala krimice od 14e, a pozeljela sam ih opet citati jer sam u ova dva tjedna procitala trilogiju millenium i lisbeth salander...lagano, zabavno, pravi brain candy.... ali u medjuvremenu ipak nesto sofisticiranije, novi barrico, mr. Gwyn. Wajter raport - Page 22 684758713

imam na popisu tvoju preporuku... doci ce na red poslije ljeta...

a ti? Skupljas kamencice... ?

E divim ti se.. Wajter raport - Page 22 684758713 Bravo! Ja se spremam pročitati Kulu tmine (serijal) od Kinga. Ima svega, fantastike i znanstvene fantastike, horor elemenata. Snimaju seriju s Matthew McConaugheyom pa, poznajući se, sigurno ću je redovito pratiti, a tada mi se neće dati uzeti knjige u ruke koje želim dovršiti već neko vrijeme.

Barrico ima novo djelo? Ooo, valja li? Wajter raport - Page 22 684758713



Kako smiješno zvuči kad to netko drugi napiše - skupljam kamenčiće, da. : )) Druge poznanice kupuju odjeću, obuću, knjige, šminku, torbice, a ja kupujem kamenčiće. 
: ))


Najnoviji je brazilijanit. Wajter raport - Page 22 684758713 Došao mi je ovaj u sredini. Wajter raport - Page 22 684758713 Za fosfat jedan je od najtvrđih kristala (5,5) pa se koristi i u izradi nakita.

Vele sljedeće:


Duhovno značenje : Brazilijanit je kristal visokih vibracija, pojačava duhovnu volju i duhovno izražavanje. Kamen je kreativnosti. Mitološki je povezan sa starom Atlantidom jer pomaže shvatiti natprirodne sile. Rješava nas prošlosti i pojačava cjelovitost duše. Svome nositelju pomaže odrediti granice između sebe i ostalih osoba. Pomaže nam shvatiti gdje završavaju naše mogućnosti i gdje počinje potreba za tuđom pomoći i savjetima. U važnim situacijama pomaže nam reći „Ne-dosta je!!“ te nam dati snage za preokrete i nove pobjede. Pomaže nam da odgovornost preuzmemo na sebe i odlučimo kojim putem naprijed i dalje. Brazlijanit kamen koji nas opušta i umiruje. Razgrađuje i preusmjerava negativnu energiju. Daje nam emotivnu snagu.
Ljekovito djelovanje : Brazilijanit poboljšava protok energije u organizmu, pročišćava tjelesne merijdijane, izbacuje otrove, čisti bubrege i mokračni mjehur, otklanja prekomjernu kiselost i gorčinu. Djeluje na jajnike i prostatu.
Brazilijanit čišćenje : čisti se jednom mjesečno pod mlazom mlake vode.
Brazilijanit punjenje : puni se direktno na suncu pored gorskog kristala.



baricca sam jučer dognala iz knjižnice i to sam na čavle povukla jer samo tamo nije vani (kao ni ultramegaturbo popularni nesbo #samonebojegranica Wajter raport - Page 22 1523192931 ) tako da ću se danas popodne baciti na njega pa ti javim... ali volim njega... iako sam ja u onoj grupici kojoj je draža svila od ocean mora... ti si vjerujem u suprotnoj Wajter raport - Page 22 684758713 

u kamike se uopće ne kužim osim što mi jako lipo izgledaju. imala sam punu jednu zdjelicu tih kamičaka ( bratić poslao iz JAR-a) prije dosta godina i bili su mi tako lipi na oko, al me živcirala njihova neupotrebljivost. nisam znala šta bi s njima.... nemam pojma di su danas... bilo ih je puno i bilo ih je raznih

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 08.06.16 9:26

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:izbriso sam temu o uhljebima jer postoji mogucnost da nam koleginica ima pizdarie zbog tog pa eto malo obol i podsticaj...
oprosti al stvarno ti moram reć da ti je frendačica u kurcu...

jer ako je ona tema bila uvredljiva, onda joj je sistem fakat u kurcu... ali to mi je pokazala već u par navrata... stvarno smo glista i ja s različitih planeta i bogu hvala da je tako

ma ne zbog uvredljivosti vec konspirativnosti. U biti njen stari sistem, uhvati je ludilo a kad se smiri kaze "ma nije trebalo brisat"... Fala kurcu pa smo je se rijesili... Wajter raport - Page 22 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 08.06.16 9:27

Vel'ka Maca je napisao/la:

u kamike se uopće ne kužim osim što mi jako lipo izgledaju. imala sam punu jednu zdjelicu tih kamičaka ( bratić poslao iz JAR-a) prije dosta godina i bili su mi tako lipi na oko, al me živcirala njihova neupotrebljivost. nisam znala šta bi s njima.... nemam pojma di su danas... bilo ih je puno i bilo ih je raznih

ajde ih potrazi, ne mogu bit daleko...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.06.16 14:50

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:

[/size]
Duhovno značenje : Brazilijanit je kristal visokih vibracija, pojačava duhovnu volju i duhovno izražavanje. Kamen je kreativnosti. Mitološki je povezan sa starom Atlantidom jer pomaže shvatiti natprirodne sile. Rješava nas prošlosti i pojačava cjelovitost duše. Svome nositelju pomaže odrediti granice između sebe i ostalih osoba. Pomaže nam shvatiti gdje završavaju naše mogućnosti i gdje počinje potreba za tuđom pomoći i savjetima. U važnim situacijama pomaže nam reći „Ne-dosta je!!“ te nam dati snage za preokrete i nove pobjede. Pomaže nam da odgovornost preuzmemo na sebe i odlučimo kojim putem naprijed i dalje. Brazlijanit kamen koji nas opušta i umiruje. Razgrađuje i preusmjerava negativnu energiju. Daje nam emotivnu snagu.
Ljekovito djelovanje : Brazilijanit poboljšava protok energije u organizmu, pročišćava tjelesne merijdijane, izbacuje otrove, čisti bubrege i mokračni mjehur, otklanja prekomjernu kiselost i gorčinu. Djeluje na jajnike i prostatu.
Brazilijanit čišćenje : čisti se jednom mjesečno pod mlazom mlake vode.
Brazilijanit punjenje : puni se direktno na suncu pored gorskog kristala.

kad napravis cijeli krug vidjet ces da opet moras sve sama. Ni kristalna pecina nece pomoc...Wajter raport - Page 22 684758713


Oooo, mislim da će kristalna pećina sasvim lijepo učiniti svoje.. : )) Paziš li ti na ona tvoja bića? Čistiš, puniš? Naišla sam na članak u kojem vele da je to s punjenjem, zapravo, nepotrebno i počiva na neznanju o kristalima kao elektromagnetskim oscilatorima. Kristale treba samo "čistiti". I to zvukom. Wajter raport - Page 22 684758713

"We are taught that crystals are like sponges– absorbing energy until they are filled, then releasing energy until they run out; hence, the concept of needing to “charge” them. But, crystals are not sponges. Sponges are not oscillators. Crystals have a continuous, uninterrupted flow of energy to draw upon, as long as they are vibrating at their natural frequency.


However, crystals can be shifted from vibrating at their natural frequency through exposure to energies that are of a higher amplitude (stronger) than the energy field of the Earth. This could be anything from the energy coming from a client’s emotional release during a healing session, to the EMF of a computer or other electronic device that has been sitting too near the stone. When the crystal vibrates with energies that are not quite the same as its natural energy, it moves “out of tune” with the Earth. Think of a radio that gets knocked slightly off station, so that other stations start interfering with its reception. This can create a murky, confusing, icky listening experience. In the case of crystals, it can cause it to not receive energy from the Earth as well as it does when it is on its natural “radio station” or base resonant frequency.


Crystals that are not tuned to their natural receiving frequency are not going to be able to oscillate as well. In order to return them to their natural resonant frequency, they need to be cleared, not charged. Charging a crystal that is depleted because it is not picking up the right channel is like turning up a badly tuned radio. It doesn’t fix the problem.


Clearing is not a process of removing negativity from a crystal. It is a process of returning the crystal to its natural base resonant frequency, to ensure it is able to take in as much energy through the Earth’s EMF as it is used to doing . If a stone is properly cleared, there is absolutely no reason to have to charge it."

https://crystalfaqs.com/2015/05/11/stop-charging-your-crystals-clear-them-instead/

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.06.16 14:59

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:izbriso sam temu o uhljebima jer postoji mogucnost da nam koleginica ima pizdarie zbog tog pa eto malo obol i podsticaj...
oprosti al stvarno ti moram reć da ti je frendačica u kurcu...

jer ako je ona tema bila uvredljiva, onda joj je sistem fakat u kurcu... ali to mi je pokazala već u par navrata... stvarno smo glista i ja s različitih planeta i bogu hvala da je tako

Što ste joj napravili da se izbrisala? Pitjke. : p

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.06.16 15:08

Vel'ka Maca je napisao/la:baricca sam jučer dognala iz knjižnice i to sam na čavle povukla jer samo tamo nije vani (kao ni ultramegaturbo popularni nesbo #samonebojegranica Wajter raport - Page 22 1523192931 ) tako da ću se danas popodne baciti na njega pa ti javim... ali volim njega... iako sam ja u onoj grupici kojoj je draža svila od ocean mora... ti si vjerujem u suprotnoj Wajter raport - Page 22 684758713 

u kamike se uopće ne kužim osim što mi jako lipo izgledaju. imala sam punu jednu zdjelicu tih kamičaka ( bratić poslao iz JAR-a) prije dosta godina i bili su mi tako lipi na oko, al me živcirala njihova neupotrebljivost. nisam znala šta bi s njima.... nemam pojma di su danas... bilo ih je puno i bilo ih je raznih

Ajmee, imala si ih punu zdjelu? Wajter raport - Page 22 2329918616 Pa gle, ako ih nađeš (nađi ih, nađi ih, nađi ih), možeš si nabaviti spiralne držače za njih pa ih staviti u njih i nositi kao privjeske.. Wajter raport - Page 22 684758713 A svaki taj kristal ima određenu frekvenciju koja djeluje na naš organizam i može pomoći u iscjeljivanju... Naravno, uz ljekovita svojstva, spominju se i neka, hajdemo reći, metafizička obilježja svake te kristalne vrste pa je, recimo, popularan među paganima.. Wajter raport - Page 22 684758713 Vješticama, vješcima, šamanima itd. Inače, samo iscjeljivanje kristalima staro je tisućama godina.

Ovo je primjer s. držača: http://www.nebeski-dar.hr/web-shop/nakit-od-kristala/pribor/spiralni-drzac-detalji.html

---

Ne sjećam se Svile. Wajter raport - Page 22 2329918616 Ocean more prvo je njegovo djelo koje mi ga je predstavilo pa sam uz njega sentimentalno vezana, no najdraži su mi City i Novecento. Wajter raport - Page 22 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.06.16 22:01

pizda je napisao/la:izbriso sam temu o uhljebima jer postoji mogucnost da nam koleginica ima pizdarie zbog tog pa eto malo obol i podsticaj...
pravilno...



a vani je prava ljetnja noć... zrak prepojen mirisom lipa... Wajter raport - Page 22 4024472575

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 09.06.16 0:31

ligeja je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:izbriso sam temu o uhljebima jer postoji mogucnost da nam koleginica ima pizdarie zbog tog pa eto malo obol i podsticaj...
oprosti al stvarno ti moram reć da ti je frendačica u kurcu...

jer ako je ona tema bila uvredljiva, onda joj je sistem fakat u kurcu... ali to mi je pokazala već u par navrata... stvarno smo glista i ja s različitih planeta i bogu hvala da je tako

Što ste joj napravili da se izbrisala? Pitjke. : p
Ovoga puta - ja nista  Wajter raport - Page 22 1523192931

pizda je otvorio nevinu temu o uhljebima sa nevinom foto montazom... lako bit liberalan medju markickama i hrastovcima Wajter raport - Page 22 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 09.06.16 0:32

btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:izbriso sam temu o uhljebima jer postoji mogucnost da nam koleginica ima pizdarie zbog tog pa eto malo obol i podsticaj...
pravilno...



a vani je prava ljetnja noć... zrak prepojen mirisom lipa... Wajter raport - Page 22 4024472575
Ulica mi je puna lipa, ali jos ne cvjetaju... obozavam kad mi sobu ispune mirisom... skoro ce...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 09.06.16 0:36

Procitala sam mr gwyna - preporuka... divna pricica

kamike sam potrazila... mislim da sam ih bacila skupa sa svojom zbirkom kamencica s plaze koje sam marljivo prelakirala... mislim da je to bilo prilikom zadnje velike cistke 2010 kad sam se nemilosrdno rjesavala svega i svacega.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 09.06.16 5:18

ligeja je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:baricca sam jučer dognala iz knjižnice i to sam na čavle povukla jer samo tamo nije vani (kao ni ultramegaturbo popularni nesbo #samonebojegranica Wajter raport - Page 22 1523192931 ) tako da ću se danas popodne baciti na njega pa ti javim... ali volim njega... iako sam ja u onoj grupici kojoj je draža svila od ocean mora... ti si vjerujem u suprotnoj Wajter raport - Page 22 684758713 

u kamike se uopće ne kužim osim što mi jako lipo izgledaju. imala sam punu jednu zdjelicu tih kamičaka ( bratić poslao iz JAR-a) prije dosta godina i bili su mi tako lipi na oko, al me živcirala njihova neupotrebljivost. nisam znala šta bi s njima.... nemam pojma di su danas... bilo ih je puno i bilo ih je raznih

Ajmee, imala si ih punu zdjelu? Wajter raport - Page 22 2329918616 Pa gle, ako ih nađeš (nađi ih, nađi ih, nađi ih), možeš si nabaviti spiralne držače za njih pa ih staviti u njih i nositi kao privjeske.. Wajter raport - Page 22 684758713 A svaki taj kristal ima određenu frekvenciju koja djeluje na naš organizam i može pomoći u iscjeljivanju... Naravno, uz ljekovita svojstva, spominju se i neka, hajdemo reći, metafizička obilježja svake te kristalne vrste pa je, recimo, popularan među paganima.. Wajter raport - Page 22 684758713 Vješticama, vješcima, šamanima itd. Inače, samo iscjeljivanje kristalima staro je tisućama godina.

Ovo je primjer s. držača: http://www.nebeski-dar.hr/web-shop/nakit-od-kristala/pribor/spiralni-drzac-detalji.html

---

Ne sjećam se Svile.  Wajter raport - Page 22 2329918616  Ocean more prvo je njegovo djelo koje mi ga je predstavilo pa sam uz njega sentimentalno vezana, no najdraži su mi City i Novecento. Wajter raport - Page 22 684758713


 A ako pojedeš te kristale kako onda dieluje frenkvencija  Wajter raport - Page 22 1523192931

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 09.06.16 7:52

probudijo sam se i cujem kako kisi. Zacudilo me jer je rano ujutro jos bilo sve vedro a sad se obnevedrilo. Nema veze, pada ona lagana...jes kurac, sad je pojacala. Ludo vrijeme za ludu naciju...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 09.06.16 7:54

Vel'ka Maca je napisao/la:

pizda je otvorio nevinu temu o uhljebima sa nevinom foto montazom... lako bit liberalan medju markickama i hrastovcima Wajter raport - Page 22 1523192931

a tesko medju pizdama... Wajter raport - Page 22 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 09.06.16 9:39

zacudo, bijo na placi. Stavijo suncate naocale jer je bas stala kisa i pocelo sunce. Sparno, nestabilno i svrsishodno. Stigle i lovranske tresnje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 09.06.16 13:30

Savrsen dan. Veselim se kupanju.

Nisam vas odavno citala, ali vidim da ste mi oterali Glistu. Wajter raport - Page 22 Qnwg93 Pipika, ti si kriv! Nema ko drugi da bude kriv. Ti si glavni i odgovorini. I kad nisi, jesi! Wajter raport - Page 22 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 09.06.16 15:59

cat_claw je napisao/la:Savrsen dan. Veselim se kupanju.

Nisam vas odavno citala, ali vidim da ste mi oterali Glistu. Wajter raport - Page 22 Qnwg93 Pipika, ti si kriv! Nema ko drugi da bude kriv. Ti si glavni i odgovorini. I kad nisi, jesi! Wajter raport - Page 22 30caqzl

Catice mila!!! Wajter raport - Page 22 684758713 Evo se samo zbog tebe ulogiro da te pozdravim. Mislio sam i temu al mi bilo nezgodno, ne znam jel ti pase. Sto ima, jel sve puno bolje od prosli put? Wajter raport - Page 22 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 22 / 40. Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.