Wajter raport

Stranica 37 / 40. Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Wajter raport

Postaj  pizda on 14.09.16 7:54

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:

raskopali su nam ulicu i nastao je kaos oko parkiranja .....

je,citam da ce sad i Vodovodnu pa Skoljic. Tek onda ce nastati kaos za parking na onom dielu...

pa to ce biti opci kaos. da vidis jutros guzve .... nesto nenormalno. u mojoj ulici ne moze vise ni muha parkirat. a kad krenu sa skoljicem , pa kad jos padne kisa.... znas i sam sto je u rijeci sa tri kapi kise a kamoli sa kisama jesenjim.... rijecani se svi uzjebu i odjednom se poduplaju automobili, valjda i dignu rentu jer ne zele pjege na kisu pa i pjesaci predju u vozace i obavezno dodje do zastoja i dizanja sahti .... tad vise nitko ne zna vozit, kolone auta stoje, svi trube, psuju, kasne, a i ja sa njima ....

da si vidjela sad, ceste ko rijeke a sporedne ceste ko pritoke. I di to sve ide da mi je znat? Uglavnom, prije stignem do grada od njih a idem pieske. Neka im sad, treba raskopat cijeli grad pa nek gamad parkira po banderama...

pizda
Murderator

Broj postova : 27824

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 14.09.16 7:58

obavila spizu.....doduše sad sam se sjetila da treba uzet i tablete za mašinu za suđe
trebat ću opet vani....

dan poliep...sunčan,bistar kao planinska reka.....

kosa mi je opat skroz narasla ....trebalo bi se šišat,a ne da mi se....mogu pletenice plest kao kakva dieva bajna....

djeca su od 2 u školi....onda ću malo ubit oko

Lena

Broj postova : 7165

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 14.09.16 8:04

svanijo dan. Sve izmililo na ceste. Majke nose nejac u meni obliznji vrtic a nejac pospana i trlja oci. Jadna djeca, najljepse spavaju pa moraju ustat i u onu vrevu. Inace, tim majkama svaka cast, mora da su jake ko medvjedi ijako vecinom prilicno krhke. Nejac ko mali cokovi a one to nose ko nista u jednoj ruci, u drugoj torbe i svasta nesto. Da das nejac muskarcu da nosi dobijo bi upalu misica i kilu na iaima.
Vrijeme je toplo, suncano i mirno. Mjestimicno ima oblaka ali su minorni a da su preteziti onda bi bili majorni. Ovako nisu...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 14.09.16 8:05

Lena je napisao/la:obavila spizu.....doduše sad sam se sjetila da treba uzet i tablete za mašinu za suđe
trebat ću opet vani....

dan poliep...sunčan,bistar kao planinska reka.....

kosa mi je opat skroz narasla ....trebalo bi se šišat,a ne da mi se....mogu pletenice plest kao kakva dieva bajna....

djeca su od 2 u školi....onda ću malo ubit oko

jebate di smo dosli, i masine postale tabletomani...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  maledetta primavera on 14.09.16 9:10

pizda je napisao/la:
pizda je napisao/la:

raskopali su nam ulicu i nastao je kaos oko parkiranja .....

je,citam da ce sad i Vodovodnu pa Skoljic. Tek onda ce nastati kaos za parking na onom dielu...

pa to ce biti opci kaos. da vidis jutros guzve .... nesto nenormalno. u mojoj ulici ne moze vise ni muha parkirat. a kad krenu sa skoljicem , pa kad jos padne kisa.... znas i sam sto je u rijeci sa tri kapi kise a kamoli sa kisama jesenjim.... rijecani se svi uzjebu i odjednom se poduplaju automobili, valjda i dignu rentu jer ne zele pjege na kisu pa i pjesaci predju u vozace i obavezno dodje do zastoja i dizanja sahti .... tad vise nitko ne zna vozit, kolone auta stoje, svi trube, psuju, kasne, a i ja sa njima  ....

da si vidjela sad, ceste ko rijeke a sporedne ceste ko pritoke. I di to sve ide da mi je znat? Uglavnom, prije stignem do grada od njih a idem pieske. Neka im sad, treba raskopat cijeli grad pa nek gamad parkira po banderama...
u petak nam najavljuju promienu vremena. dolazi jaca  ciklona, tako mi je radio rekao. kise ko monsunske u nas a rijecke ulice ko shangai, bombay ...  vec vidim. a ti?

maledetta primavera

Broj postova : 169

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 14.09.16 9:43

u petak nam najavljuju promienu vremena. dolazi jaca  ciklona, tako mi je radio rekao. kise ko monsunske u nas a rijecke ulice ko shangai, bombay ...  vec vidim. a ti?

ovisi, ako padne u petak navecer ili za vikend nece biti veceg krkljanca po ulicama...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  maledetta primavera on 14.09.16 14:54

pizda je napisao/la:

ovisi, ako padne u petak navecer ili za vikend nece biti veceg krkljanca po ulicama...
pocinje kisa u rijeci i okolici. bombay trojme po ulicama ....

maledetta primavera

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 15.09.16 7:56

razdanilo se, vecinom vedro a mjesto vedrini sve vise uzima nevederina sto bi rec da se oblaci. Ne kuzim zasto je nas termin za avijon, zrakoplov? To ime daleko vise pristaje oblaku, em je daleko stariji od avijona em avijon ne plovi nego se probija kroz zrak mnostvom explosija svake sekunde. Za razliku od tog, oblak bas plovi, vjetar ga nosi a oblak se samo prepusta, abandon. I jedrilica bi mogla biti zrakoplov ali da bi se ona digla treba joj avijon, znaci opet agresija i esplosije pa je oblak definitivno zasluzijo ime zrakoplov. Balone ne racunam, oni kad se dignu previsoko, explodiraju. Sve nesto explosivno jebote i nimalo romanticno a svima nama fali romantike, patetike imamo u izobilju.
Ne znam sta bih vise rekao jer sam jos bunovan...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  maledetta primavera on 15.09.16 9:22

pizda je napisao/la:razdanilo se, vecinom vedro a mjesto vedrini sve vise uzima nevederina sto bi rec da se oblaci. Ne kuzim zasto je nas termin za avijon, zrakoplov? To ime daleko vise pristaje oblaku, em je daleko stariji od avijona em avijon ne plovi nego se probija kroz zrak mnostvom explosija svake sekunde. Za razliku od tog, oblak bas plovi, vjetar ga nosi a oblak se samo prepusta, abandon. I jedrilica bi mogla biti zrakoplov ali da bi se ona digla treba joj avijon, znaci opet agresija i esplosije pa je oblak definitivno zasluzijo ime zrakoplov. Balone ne racunam, oni kad se dignu previsoko, explodiraju. Sve nesto explosivno jebote i nimalo romanticno a svima nama fali romantike, patetike imamo u izobilju.
a sad esej o zrakomlatu.

maledetta primavera

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 15.09.16 10:03

pizda je napisao/la:razdanilo se, vecinom vedro a mjesto vedrini sve vise uzima nevederina sto bi rec da se oblaci. Ne kuzim zasto je nas termin za avijon, zrakoplov? To ime daleko vise pristaje oblaku, em je daleko stariji od avijona em avijon ne plovi nego se probija kroz zrak mnostvom explosija svake sekunde. Za razliku od tog, oblak bas plovi, vjetar ga nosi a oblak se samo prepusta, abandon. I jedrilica bi mogla biti zrakoplov ali da bi se ona digla treba joj avijon, znaci opet agresija i esplosije pa je oblak definitivno zasluzijo ime zrakoplov. Balone ne racunam, oni kad se dignu previsoko, explodiraju. Sve nesto explosivno jebote i nimalo romanticno a svima nama fali romantike, patetike imamo u izobilju.
a sad esej o zrakomlatu.

prva asocijacija mi je bumbar...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  maledetta primavera on 15.09.16 13:11

pizda je napisao/la:
a sad esej o zrakomlatu.

prva asocijacija mi je bumbar...

... rimuje se sa samar ....

maledetta primavera

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 16.09.16 8:16

Jutros kurijozitet , iskoracim van i isti cas pocne kisa, napravijo korak unazad i dohvatijo nesto iz hodnika i kisa stala. Opet iskoracio i pocelo pljustat, ko da me se cekalo . Po putu lagano padalo a sad bogme solidno pada. Ne trebam napominjat da danas nije vedro i nema sunca, barem ne vidljivog, sparno je a nakon kise mozda i ne bude. Sto rec na sve to osim smrt fasizmu sloboda narodu. Spontano dodje...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  maledetta primavera on 16.09.16 8:50

pljusti nemilice i vani je mrak. nikome se ne da van po marendu. narucili smo obilato hrane iz vana. nikom se ne da ni radit .....

maledetta primavera

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 16.09.16 9:47

maledetta primavera je napisao/la:pljusti nemilice i vani je mrak. nikome se ne da van po marendu. narucili smo obilato hrane iz vana. nikom se ne da ni radit .....

ja preskocijo placu jer je bas divljacki padalo kad sam izlazijo. Skocio do marketa a ako bude volje i stane padat mozda se kasnije zaletim...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 16.09.16 19:06

kod nas lijep dan...sunčan...
u zraku se osjeti da će sutra vrlo vjerojatno biti kiše.....

ajme sad kad zareda....kiša,kiša,kiša,pa kiša 

Lena

[Vrh] Go down

Postaj  antonac on 17.09.16 4:44

popi jucer imali neki sumit o forenzickoi ginecologii.....narod se zaiebaie po feisu pa pita:
Može li se Papa test obaviti kod vas ili dajete uputnice za Vatikan? ili
Biskupi organizirali kongres o ginekologiji. Dijelit će se promo majice "Nisam ginekolog al' mogu pogledati".

ovo zadnje nie bas pitanje nego tvrdnja al ko ga iebe....
nego, interesira me kako bi popi reagirali kad bi primjerice zubari organizirali sumit o dievici marii i kriticki se osvrnuli na njenu bezgresnu vezu sa muscarcima....
Voljela bih bezgrešno začeti. Ima li neki priručnik ili tutorial?

eto, ja na novom poslu i veselim se zivotu....

antonac

Broj postova : 1761

[Vrh] Go down

Postaj  antonac on 17.09.16 6:27

Dragi nadbiskupe Bozaniću, u posljednje vrijeme osjećam peckanje i bolove tokom spolnog odnosa; bojim se da se radi o tzv. vaginalnoj suhoći. Čula sam da uspješno liječite ovaj fenomen i da ste svojim ljekovitim moćima spasili mnoge brakove. Kada mogu doći na pregled? Usput bih se rado i ispovjedila, hvala

antonac

Broj postova : 1761

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 19.09.16 8:23

Vani lagano rominja i nadam se da bi uskoro moglo stat ovo sranje od vremena. Vikend ocajan, kise u izobilju a i prasnulo je divljacki par puta. Zahladilo je, vecina je u dugim rukavima. Ja spadam u manjinu pa sam u kratkim rukavima i nije prehladno kad se hoda ali da se sjedi na kakvoj terasi pola sata bilo bi pravo pohladno. I tako je vikend prosao u pljuskovima i grmljavinama, bujica i potopa nije bilo osim onog sto je Dinamo dozivio na Rujevici ali takvi su mi potopi dragi...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  maledetta primavera on 19.09.16 17:14

cigani se zene .....

maledetta primavera

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 20.09.16 10:14

a vidi, nisam danas ni spomenijo wayter? Dakle, jucer najavili moguce pljuskove sa iznimkom sjevernog jadrana. Medjutim, kad je kisa u pitanju tu za sjeverni jadran nema iznimke. Znaci, pljusnulo je popodne i to sasvim solidno. Cisto da se ne mos snac odakle to vise pada. Tako potrajalo do navecer pa prestalo. Danas pocelo oblacno sa po kojom kapljom kise. Trenutno je suncano i pravo toplo, nikakvo osvjezenje osim sto je navecer a i ujutro nesto friskije. Da je franjo tudjman ziv do ovog ne bi dolazilo. On bi sa slobom dogovorijo kakvo ce bit vrijeme i jos mu poslao dvije cisterne nafte, nek mu se nadje...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 20.09.16 12:39

jutros rano takva bura da je trebalo dugi rukav i jaketu....kako dan odmiče sve ljepše.....trenutno sunčano i može se u kratkim rikavima iako malo pirka.....

napravila sam savršen burek od sira za ručak....mljac!!!!

odnosno pitu....hehehe

Lena

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 20.09.16 13:43

ovdje ima nesto oblaka ali je vecinom suncato i mirno. Toplo je pa su svi u kratkim rukavima a i u bermudama...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 21.09.16 7:49

evo i ovdje stigla Lenina bura. Pocela sinoc a kao posljedica je temperatura zraka od 16 stupnjeva. Sto bi Sarita rekla, poprave je zahladilo. Oblacno je, ima i vedrine na mahove, prava jesen ali bit ce jos sunca i topline ali ljeta, nece. Barem ne ove godine. Tomita dosla na svoje ali nie I NA MOJE!

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 21.09.16 8:00

uletijo mi sinoc ljiljak u sobu, ogroman nocni leptir koji ispusta zvuk ko helikopter a isto tako i leti. Ko da ti elektricni brijaci aparat leti po sobi. Najprije nisam znao sto je to, izgleda ko mali sismis ali daleko bucniji. Kad je na trenutak sletio na luster skuzijo sam sto je. Jebote, ima mesnato i veliko tijelo ko omanja ptica. Nije bilo druge nego treca, metla u ruke i usmjerijo ljiljka prema otvorenom prozoru. Nije se dao ali nisam ni ja i odletio je. Ko bi ga slusao cijelu noc..Prvi put da mi ljiljak uleti u sobu a svasta je vec uljetalo, samo boeing nie...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 21.09.16 12:15

Bijo do Laste. Situacija nesto bolja nego li zadnji put ali daleko od zadovoljavajuce, jos dalje od vrlo dobrog a pogotovo, odlicnog. Koristim priliku da se povodom navedenog obratim Lasti biranim riecima. Draga Lasto, jebem ti sunce lieno, ostavi te jebene sampone, regeneratore, kondenzatore itd i napuni malo police sa zivotinjskom hranom. Bobi je zbog monotone prehrane vidno smrsavijo nula cijeli nista posto...
Inace, ulica ti je ziva idila, kopa se jedan kanal uz rub ceste, sve uredno, cisto, umiveno. U biti ta ulica nikad nije bila ljepsa i sredjenija nego li je sad kad se kopa...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content Today at 9:26

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 37 / 40. Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics