Tračevi

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Tračevi

Postaj  Gost on 09.05.16 8:43

pizda je napisao/la:

nek ih je ovako na okupu cim vise to bolje. Tako cemo dobit ozbiljno po prstima pa ce pocet i primjerene sankcije za debile...

ti se još nadaš da je nekoga briga za nas i da će nas doći sređivati eto, tu nisam nikako optimista i čisto sumLJam da takvi postoje koji su puni volje rješavati naše pizdarije ...

al super bi bilo da dobijemo sankcije za debile i to baš pod tim nazivom ... ima debila i u drugim državama ali samo kod nas debili imaju državu ...

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 09.05.16 10:23

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

nek ih je ovako na okupu cim vise to bolje. Tako cemo dobit ozbiljno po prstima pa ce pocet i primjerene sankcije za debile...

ti  se još nadaš da je nekoga briga za nas i da će nas doći sređivati  eto, tu nisam nikako optimista i čisto sumLJam da takvi postoje koji su puni volje rješavati naše pizdarije ...

al super bi bilo da dobijemo sankcije za debile i to baš pod tim nazivom ... ima debila i u drugim državama ali samo kod nas debili imaju državu ...

jebiga, nek smo zadnja rupa na svirali ali su tu rupu primili u Nato i EU. Nece ovi bas dozvoliti da im neke balkanske seljacine masu fasizmom...

pizda
Murderator

Broj postova : 27824

[Vrh] Go down

Postaj  Yehudi on 09.05.16 10:29

Yehudi

Broj postova : 2124

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 09.05.16 11:12

Yehudi je napisao/la:

ajoj, generaliziranje ... odmah mi je palo na pamet nekolicina žena koje su čista suprotnost od navedenog ... ne samo da nisu ništa učinile boljim nego su spičkale u trenu i ono što im se dalo i onda čudile da im nitko više ništa ne daje

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 09.05.16 11:25

Glista je napisao/la:

ajoj, generaliziranje ... odmah mi je palo na pamet nekolicina žena koje su čista suprotnost od navedenog ... ne samo da nisu ništa učinile boljim nego su spičkale u trenu i ono što im se dalo i onda čudile da im nitko više ništa ne daje

Yehi ocito ne gleda Big Brother...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 09.05.16 11:30

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:

Yehi ocito ne gleda Big Brother...

joj, ne gledam ni ja ... ne mogu to smisliti ni sekunde ... al sam imala BB u svojoj užoj te široj obitelji a i u susjedstvu pa vidim i kad mi se ne vidi

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 10.05.16 23:01

pizda je napisao/la:

siroce Mojica, jos ce bit povod medjudrzavnom incidentu ni kriva ni duzna. Preporuka slovencima je da u Hrvacku dolaze po sistemu -do granice slovenski autobusi a nakon granice hrvacki autobusi. Tako ce izbjeci uzbudjivanje tankocutnih domoljubnih dusa kojima obilujemo.
A ne rec covjeku da je bosanka ko i on...

ama nije jaro... da je jaro kidiso bi na moja bujna prsa , a ne na registarske tablice mog sirotog autića 
meščini da bi moo biti kakav polutan... ono mati domaća, a ćaća boktepito otkuda, pa se micek opredjelio do kraja i ošo u krajnost... znaš ono, nema većeg turka od poturice... garant je poluuznojiti

btw

Broj postova : 13060

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 10.05.16 23:22

Glista je napisao/la:
btw je napisao/la: situacija je bila fakat apsurdna i zanimljiva...

meni ovo nije uopće smiješno ... ovakvih situacija je sve više i ova vlast je dala vjetra u krila svim ksenofobima, rasistima, mrziteljima i isfrustriranim niškoristima koji su jedva dočekali da mogu otvoreno i bez zadrški pokazati sitnost svojih malih, prljavih dušica i napadati druge  oko sebe kako im se sprdne a sve u ime boga i rvata ...
nije mi smiješna ksenofobija, kao ni nacionalizam, šovinizam i rasizam, dapače, ali smiješna mi je apsurdnost situacije u kojoj se nađoh... u sloveniji sam nemali broj puta doživjela slične neugodnosti jer sam taspodnja, šved, čifur, onda dođem doma i doživim isto od "svojih" i to zbog tablica na automobilu...sve skupa je toliko apsurdno da je smiješno
bilo je toga još, nije to prva nesuvislost koju nikako ne kužim... dok sam vozila auto sa splitskim tablicama, parkirala bih se kao i svi susjedi (uz cestu, jedan kotač na pločniku), ali redovno bi mog odnio pauk, dok bi sve registracije zg okolo ostale...

nije problem u malim sitnim dušicama, njih je uvijek bilo i biti će ih... problem je blagonaklonost vlasti prema takvim ispadima i svi mi koji ignoriramo takvo ponašanje, sve dok se ne dotakne nas samih...

btw

[Vrh] Go down

Postaj  RobinUd on 10.05.16 23:53

Da vas ispozdravljam sve skupa.
(Ako me se uopce jos netko sjeca ?!)

Pa tako, nemam temi pridonijeti nista konstruktivno, samo cu reci da mi se u zivotu kojesta podogadjalo, pa i nisam imao nekakve kreativne energije, za sudjelovanje (ovdje).

Poumirase mnogi forumi, ovaj, vidim, ima cvrstu jezgru...

RobinUd

Broj postova : 119

[Vrh] Go down

Postaj  antonac on 11.05.16 5:47

RobinUd je napisao/la:Da vas ispozdravljam sve skupa.

Pa tako, nemam temi pridonijeti nista konstruktivno, samo cu reci da mi se u zivotu kojesta podogadjalo, pa i nisam imao nekakve kreativne energije, za sudjelovanje (ovdje).

pozdrav ude, robin ude....

antonac

Broj postova : 1761

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 11.05.16 7:12

btw je napisao/la:

ama nije jaro... da je jaro kidiso bi na moja bujna prsa , a ne na registarske tablice mog sirotog autića 
meščini da bi moo biti kakav polutan... ono mati domaća, a ćaća boktepito otkuda, pa se micek opredjelio do kraja i ošo u krajnost... znaš ono, nema većeg turka od poturice... garant je poluuznojiti

jučer sam baš pisala kako je i na krku ista situacija ... ti poluuznojiti su najveće ustaše i nacionalisti ... al dobro, ima i onih čistokrvnih sa kamenjara al kod njih je bit će već neka genecka greška u pitanju jer se previše parilo između vamilije ... kad se ti udruže, isfrustrirati i retardirati, , nema veće veselice

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 11.05.16 7:22

btw je napisao/la:
Glista je napisao/la:
btw je napisao/la: situacija je bila fakat apsurdna i zanimljiva...

meni ovo nije uopće smiješno ... ovakvih situacija je sve više i ova vlast je dala vjetra u krila svim ksenofobima, rasistima, mrziteljima i isfrustriranim niškoristima koji su jedva dočekali da mogu otvoreno i bez zadrški pokazati sitnost svojih malih, prljavih dušica i napadati druge  oko sebe kako im se sprdne a sve u ime boga i rvata ...
nije mi smiješna ksenofobija, kao ni nacionalizam, šovinizam i rasizam, dapače, ali smiješna mi je apsurdnost situacije u kojoj se nađoh... u sloveniji sam nemali broj puta doživjela slične neugodnosti jer sam taspodnja, šved, čifur, onda dođem doma i doživim isto od "svojih" i to zbog tablica na automobilu...sve skupa je toliko apsurdno da je smiješno
bilo je toga još, nije to prva nesuvislost koju nikako ne kužim... dok sam vozila auto sa splitskim tablicama, parkirala bih se kao i svi susjedi (uz cestu, jedan kotač na pločniku), ali redovno bi mog odnio pauk, dok bi sve registracije zg okolo ostale...

nije problem u malim sitnim dušicama, njih je uvijek bilo i biti će ih... problem je blagonaklonost vlasti prema takvim ispadima i svi mi koji ignoriramo takvo ponašanje, sve dok se ne dotakne nas samih...

zanimljiv mi je detalj kako mu je tlak rastao sa svakim tvojim nonšalantnim osmjehom ... rekoh ja, nema gore uvrede isfrustriranim ljudima koji te hoće na sav način uvrijediti kad skuže da im se uvreda odbila i nije imala željeni učinak a nedobog i nasmijala ... oni tebe hoće naljutiti a ono ne ide ... il kad te nesretna osoba hoće uvrijedit a tebi to smiješno jer niste na istoj valnoj dužini pa takvoj svaki tvoj osmijeh ko da joj doljevaš ulje na vatru ... meni su takvi nenormalni ... jebote, umjesto da bude sretan da se nisi naljutila na prvu ... psihopate redom al da se množe, množe se ka amebe

al kužim ... isto sam i ja doživljavala pa oguglala i sad se samo smijem dok mi ne krenu u štetu ... a kad krenu u štetu, onda mole boga da me mogu opet nasmijati jebat ga, ne možeš ni reagirati uvijek na takve stvari jer su apsurdne i normalnom čovjeku nepojmljive ... al takav ti je bio onaj moj bršljanko ... rekla sam tada još da se radilo o ksenofobu i jeste ... njemu sam ja trn u oku bila samo zato jer nisam domaća a njemu žena srpkinja pa se premetnuo u hodajuću nakupinu frustracija koje je ispoljavao kako je god znao i umio pa mu na kraju prisjeo ... još uvijek ne smije proći istom ulicom kao i ja ... i kad god ga vidim pitam se šta mu je to trebalo ??? sa svim susjedima se i dalje pozdravljam srdačno i veselo samo on mora bježati od mene

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 11.05.16 7:23

ja se čak sjećam i toga da si mi šetao oko bivšeg ureda pa si javio kako se nisi javio

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 11.05.16 7:51

btw je napisao/la:

malo sam preletila memorijom i palo mi na pamet da mene stvarno nikad nitko nije nigdje vrijeđao pa čak ni u sloveniji ... kolegice su mi često bile uvrijeđene na slične načine ali ja nikada ! ... al tu u rvackoj sam malo malo nalijetala na neku budaletinu koja bi me prozivala trofaznom, komunjarom il četnikušom jer nisam koristila novokomponirane rvacke riječi ... jebate, o takvim primjerima bih mogla napisati knjigu ...

i ono što je zajedničko svim takvim je to da su sami bili polupismeni retardi koji su na taj način pokušavali prikriti tu svoju polupismenost ... il bi se zaletio neki moj bivši školski kolega kojeg bih onda podsjetila kako je sa ponosom nosio titovku na priredbama dok sam se ja i tada rogoborila sa sustavom ...

al ima još jedna zajednička crta takvima - svi redom pate od kratkog pamćenja pa ih je lako argumentima pobiti i ušutkati ... ko ovi šta su nedavno prodani za boračke mirovine i šatorašili ... jebate, jedan takav mi se došao ko požaliti u ured kako mu je teško zbog nepravde nad braniteljima pa zato on tamo šatoraši i premetnuo se u najveće ustaše ( moram li reć da je i njemu ćaća bio srbin i to čestit čovjek, sjećam ga se dobro ) ... zaboravio da ja jako dobro znam gdje je bio za vrijeme domovinskog rata i kako je onda govorio - hvalio se kako se izvukao zbog reume a sad je tu istu reumu iskoristio da dobije mirovinu i još meni došao pričati kako se mučio po ratištima a zajedno roštiljali po pustom otoku tada ... pa jebote, da bar znaju lagati tako da ih ne uloviš u laži nego ti se smile koliko su glupi i mozak im ka u ameba ... al takvima sam ja sada najveća četnikuša jer sam se sprijateljila sa zoranom ercegom al ne smiju ništa reći

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 11.05.16 8:01

Glista je napisao/la:
btw je napisao/la:

jučer sam baš pisala kako je i na krku ista situacija ... ti poluuznojiti su najveće ustaše i nacionalisti ... al dobro, ima i onih čistokrvnih sa kamenjara al kod njih je bit će već neka genecka greška u pitanju jer se previše parilo između vamilije ... kad se ti udruže, isfrustrirati i retardirati, , nema veće veselice  

ne bih stvar prebacivao na poluoznojite, ovdje su najvece hrvatine oni koji su dosli iz nase druge domovine. Lako da to upraznjavaju u miru svojih dnevnih boravaka, njihova stvar ali valjda nemaju dnevne boravke...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 11.05.16 8:02

pozdrav Robin Udu, pravedniku iz servudske sume...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 11.05.16 8:04

pizda je napisao/la:

ne bih stvar prebacivao na poluoznojite, ovdje su najvece hrvatine oni koji su dosli iz nase druge domovine. Lako da to upraznjavaju u miru svojih dnevnih boravaka, njihova stvar ali valjda nemaju dnevne boravke...

nemaš ni ti dnevni boravak ko šta ga nemam ni ja ... al slažem se sa ostalim ... to bi ti bila moja obitelj po maminoj strani ... rekoh da me bilo sram njihovog ponašanja tokom rata da sam radije robinzovala kad bih dolazila na odmor nego bila u kući u kojoj se pjevaju čavoglave i vrijeđaju susjedi srbi sa kojima se do jučer prijateljevalo

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 11.05.16 8:08

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

nemaš ni ti dnevni boravak ko šta ga nemam ni ja ... al slažem se sa ostalim ... to bi ti bila moja obitelj po maminoj strani ... rekoh da me bilo sram njihovog ponašanja tokom rata da sam radije robinzovala kad bih dolazila na odmor nego bila u kući u kojoj se pjevaju čavoglave i vrijeđaju susjedi srbi sa kojima se do jučer prijateljevalo

dovoljno se prisjetit Andricevih rijeci iz "Na Drini Morava" pa da ti sve bude jasno. Covjek je sve lijepo razjasnio, zato ga se uprkos nobelizmu odricu svi bosanci jer ih ogolijo i to stavijo na papir...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 11.05.16 8:13

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

dovoljno se prisjetit Andricevih rijeci iz "Na Drini Morava" pa da ti sve bude jasno. Covjek je sve lijepo razjasnio, zato ga se uprkos nobelizmu odricu svi bosanci jer ih ogolijo i to stavijo na papir...

e da, andrić je mrak to opisao u svojim djelima, ne samo na mostu na drini ćuprija ... al fora mi je kako je nekada na fejsu sve frcalo od andrićevih citata a sad nema ni za lijeka ... jebat ga, nemreš citirat one koji te u dlaku opisuju par puta mi palo na pamet stavit status na tu temu da štrecnem malo vamiliju koja je prednjačila u citiranju andrića a znam da nitko od njih nije pročitao ni jednu njegovu knjigu

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 11.05.16 9:25

Glista je napisao/la:
btw je napisao/la:

malo sam preletila memorijom i palo mi na pamet da mene stvarno nikad nitko nije nigdje vrijeđao pa čak ni u sloveniji ... kolegice su mi često bile uvrijeđene na slične načine ali ja nikada ! ... al tu u rvackoj sam malo malo nalijetala na neku budaletinu koja bi me prozivala trofaznom, komunjarom il četnikušom jer nisam koristila novokomponirane rvacke riječi ... jebate, o takvim primjerima bih mogla napisati knjigu ...

i ono što je zajedničko svim takvim je to da su sami bili polupismeni retardi koji su na taj način pokušavali prikriti tu svoju polupismenost ... il bi se zaletio neki moj bivši školski kolega kojeg bih onda podsjetila kako je sa ponosom nosio titovku na priredbama dok sam se ja i tada rogoborila sa sustavom ...

teško da će me ikad itko uvrijediti na taj način, jer je nacionalna pripadnost, odnosno narodnost i/ili boja kože, spol, nešto na što ja nisam utjecala, dano mi je rođenjem  i samim tim mi je smiješno kad me se prozove po toj osnovi... dakle, nema uvrede, ali je bilo pokušaja, što je uvijek i rezultiralo smijehom... i reakcijama na smijeh...
i ne slažem se da je takav stav rezerviran samo za polupismene retarde... razlika je samo u načinu na koji se ispucavaju predrasude i netrpeljivost prema onima koji su drugačiji... polupismeni to ispale bez pardona, dok obrazovani koriste sofisticirane metode, ironiju protkanu sarkazmom... ili izostave ironiju kad su raspigani

btw

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 11.05.16 9:34

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:
btw je napisao/la:

zašto ne bi prebacivao, prebacivanje ti baš dobro ide? ... već si prebacio na bosance nešto što nema veze s nacionalnošću, već isključivo s retardiranošću i skučenošću isfrustriranog pojednica, koji je, eto, imao potrebu naći dežurnog krivca za sve zlo ovog svijeta, pa naišao na mojicu pa fulao i šefa i kolodvor stanicu... ne samo da nije postigao cilj, odnosno nije mi pokvario dan, nego me još i dobro nasmijao... kako je njemu bilo ne pitaj

btw

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 11.05.16 9:38

btw je napisao/la:

zašto ne bi prebacivao, prebacivanje ti baš dobro ide? ... već si prebacio na bosance nešto što nema veze s nacionalnošću, već isključivo s retardiranošću i skučenošću isfrustriranog pojednica, koji je, eto, imao potrebu naći dežurnog krivca za sve zlo ovog svijeta, pa naišao na mojicu pa fulao i šefa i kolodvor stanicu... ne samo da nije postigao cilj, odnosno nije mi pokvario dan, nego me još i dobro nasmijao... kako je njemu bilo ne pitaj [/quote]

da legitimiras one desnicare sto se skupe pod ustaskim zastavama vidjela bi cija ovca crnu vunu prede. Da legitimiras glasace hdz-a to bi vidjela jos ocitije. To je jednostavno cinjenica, nije da sad anatemiziram odredjenu populaciu...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 11.05.16 9:42

btw je napisao/la: polupismeni to ispale bez pardona, dok obrazovani koriste sofisticirane metode, ironiju protkanu sarkazmom... ili izostave ironiju kad su raspigani

dobru ironiju još ako je protkana sarkazmom još i cijenim jer se da obje strane isto tako zajebavat i nitko nije čist ... da ga jebeš, nije da i dođoši nemaju svojih pizdarija oko kojih se moš zajebavat ... alovo kad nekom počnu letit uvrede ka perje na sve strane i bez ikakvog reda i logike mi već dosadno za popizdit ... toliko puta viđeno da je devalviralo

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 11.05.16 9:49

da legitimiras one desnicare sto se skupe pod ustaskim zastavama vidjela bi cija ovca crnu vunu prede. Da legitimiras glasace hdz-a to bi vidjela jos ocitije. To je jednostavno cinjenica, nije da sad anatemiziram odredjenu populaciu...[/quote]

eh da je to tako bilo bi lako...

da su u hdz-u samo polupismeni već bi se (zdravi) pismeni znali obračunati s njima... ali nisu...
među ekstremima ima vrlo obrazovanih ljudi koji upravo svoje znanje koriste za manipulaciju tim ovčicama... problem je u čobanima ne u stadu

btw

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 11.05.16 10:10

btw je napisao/la:

da su u hdz-u samo polupismeni već bi se (zdravi) pismeni znali obračunati s njima... ali nisu...
među ekstremima ima vrlo obrazovanih ljudi koji upravo svoje znanje koriste za manipulaciju tim ovčicama... problem je u čobanima ne u stadu

pa da ali ti cobani ganjaju uvijek jedne te iste ofce. Nekad ndh pa jugoslavija u malom danas opet ndh a uvijek isti u djiru i potomstvo...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content Today at 9:27

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]