Tračevi

Stranica 3 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Tračevi

Postaj  RobinUd on 11.05.16 12:21

Sad, kad me je (bar) dvoje prepoznalo, moram ispovijediti i ja jedan tezak teret, koji nosim vec godinama.
Mene okrivljuju da sam kriv (direktno ili indirektno) za raspad (bivseg) sistema.
Ja sam u strane zemlje otisao tamo neke ´78.
I onda je pocelo... umro Joža... ostalo znate.
A da sam ostao....

RobinUd

Broj postova : 119

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 11.05.16 12:24

RobinUd je napisao/la:Sad, kad me je (bar) dvoje prepoznalo, moram ispovijediti i ja jedan tezak teret, koji nosim vec godinama.
Mene okrivljuju da sam kriv (direktno ili indirektno) za raspad (bivseg) sistema.
A da sam ostao....

da si ostao onda bi bio duplo kriv

moram ić, pozdrav druže robine udu

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  RobinUd on 11.05.16 12:25

Glista je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:Da vas ispozdravljam sve skupa.
(Ako me se uopce jos netko sjeca ?!) ja se čak sjećam i toga da si mi šetao oko bivšeg ureda pa si javio kako se nisi javio

A jel´??
To u Rijeci bilo ??
Pa bio bih se javio, da sam imao kako/čime.

RobinUd

[Vrh] Go down

Postaj  Yehudi on 11.05.16 18:52

Glista je napisao/la:

ajoj, generaliziranje ... odmah mi je palo na pamet nekolicina žena koje su čista suprotnost od navedenog ... ne samo da nisu ništa učinile boljim nego su spičkale u trenu i ono što im se dalo i onda čudile da im nitko više ništa ne daje

Koja ti je prva  na pamet pala ..........................ti osobno?

Yehudi

Broj postova : 2124

[Vrh] Go down

Postaj  Yehudi on 11.05.16 18:54

O jebate.

Zadnja promjena: Yehudi; 11.05.16 18:56; ukupno mijenjano 1 put.

Yehudi

[Vrh] Go down

Postaj  Yehudi on 11.05.16 18:56

Glista je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:

ajoj, generaliziranje ... odmah mi je palo na pamet nekolicina žena koje su čista suprotnost od navedenog ... ne samo da nisu ništa učinile boljim nego su spičkale u trenu i ono što im se dalo i onda čudile da im nitko više ništa ne daje
ništa se ne može reći tu a da ti ne počneš srati svoje filozofije.

Ako nešto ne vridi za tebe , ne znači da ne vridi za sve žene generalno...........znaš ?

Ima i dobrih žena koje učine sve navedeno iz gornjega posta.

Yehudi

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 11.05.16 21:23

RobinUd je napisao/la:
Glista je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:Da vas ispozdravljam sve skupa.
(Ako me se uopce jos netko sjeca ?!) ja se čak sjećam i toga da si mi šetao oko bivšeg ureda pa si javio kako se nisi javio

A jel´??
To u Rijeci bilo ??

davno je to bilo .. dok smo oboje još pisali na religiji ... spomenuo si mi neku svoju šetnju kroz malinsku pa sam ti rekla da si prošao ispred mog ureda ... nećeš se ti toga ni sjetiti al pričali smo o struci .... ako se dobro sjećam, ti si tada radio na adaptaciji nekih sakralnih objekata

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 11.05.16 21:24

Yehudi je napisao/la:
Glista je napisao/la:

jok

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Yehudi on 11.05.16 21:47

Glista je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:
Glista je napisao/la:

jok  

neeegggooooooooo............................

Yehudi

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 11.05.16 21:51

Yehudi je napisao/la:
Glista je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:
Glista je napisao/la:

jok  

neeegggooooooooo............................

ne brini, nije nitko koga znaš ili je sa foruma ... osobna poznanstva koja su jako nesretno završila i ne priča mi se o njima u detalje ... al varaš se, ne možeš generalno gledati tako ni na žene ni na muškarce ... ima predivnih žena, to se slažem, i isto tako dobrih muškaraca ... ali ima i onih koji jednostavno nisu znali bolje pa su sve spičkali i nikako ih ne bih svrstavala u onaj tvoj citat ... a mogli su i drugačije ... ne vidim zašto tebe to sada toliko uzbuđuje ? nisam rekla ništa što nije opće poznato

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  RobinUd on 11.05.16 22:57

A jel´??
To u Rijeci bilo ??
davno je to bilo .. dok smo oboje još pisali na religiji ... spomenuo si mi neku svoju šetnju kroz malinsku pa sam ti rekla da si prošao ispred mog ureda ... nećeš se ti toga ni sjetiti al pričali smo o struci .... ako se dobro sjećam, ti si tada radio na adaptaciji nekih sakralnih objekata
Hm... da....
Bio sam dosta puta u Malinskoj.
I sve stima, sta si rekla.
Osim jednog.
Ja nikad nisam adaptirao sakralne objekte.
Ja sam gradio nove.
Nekoliko njih.

A sad.... ja sam od (ove) subote u Novigradu, u toku prijepodneva prolazim kroz Rijeku.
Pa ako hoce netko na kavu (ja placam !!)...

RobinUd

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 12.05.16 0:26

RobinUd je napisao/la:
A sad.... ja sam od (ove) subote u Novigradu, u toku prijepodneva prolazim kroz Rijeku.

ništa ne obećajem al imaš moj broj u inboxu ... ako se poklopi ok, ako ne, možda neki drugi put

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 12.05.16 6:41

RobinUd je napisao/la:Sad, kad me je (bar) dvoje prepoznalo, moram ispovijediti i ja jedan tezak teret, koji nosim vec godinama.
A da sam ostao....
Ma prepoznali smo te i mi drugi, ali kako nisi čovik od puno riječi i rijetko ostaješ dulje (od par postova), nismo te odmah napali s pitanjima "gdje si, što ima itd"

e da si ostao...
teško je živjeti s takvim teretom... nek si nam povjerio to što te mori tolike godine...

moram nešto primijetiti, tipično kultaško ponašanja (prvo ja pa sad i ti).... od tračerske rubrike napravismo ispovjedaonicu

btw

Broj postova : 13060

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 12.05.16 6:49

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:

da su u hdz-u samo polupismeni već bi se (zdravi) pismeni znali obračunati s njima... ali nisu...
među ekstremima ima vrlo obrazovanih ljudi koji upravo svoje znanje koriste za manipulaciju tim ovčicama... problem je u čobanima ne u stadu

pa da ali ti cobani ganjaju uvijek jedne te iste ofce. Nekad ndh pa jugoslavija u malom danas opet ndh a uvijek isti u djiru i potomstvo...
da, nema novih čobana... a i ovi, koji su nam probudili tračak nade da će se nešto promijeniti na bolje, pokazaše se kao mlaki i mlitavi.... ispada da je lakše biti nezadovoljna ovca i blejati protiv svih čobana, nego se prebaciti među čobane i boriti se sa starim...

btw

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 12.05.16 6:52

Glista je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:

ništa ne obećajem al imaš moj broj u inboxu ... ako se poklopi ok, ako ne, možda neki drugi put
da prolazi kroz zagreb ubacila bih mu i ja popov broj, ali kako ne prolazi, ništa... drugi put.... 

pope, moram malo...

btw

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 12.05.16 7:53

btw je napisao/la:
da, nema novih čobana... a i ovi, koji su nam probudili tračak nade da će se nešto promijeniti na bolje, pokazaše se kao mlaki i mlitavi.... ispada da je lakše biti nezadovoljna ovca i blejati protiv svih čobana, nego se prebaciti među čobane i boriti se sa starim...

za to trebaju elite i ljudi sa imenom a ja to nemam ako si ciljala na mene i moju pasivnost. Jos manje imam volje suosjecati sa fasistima. Goli otok, jame, to bi bijo moj nacin a Frank Sinatra je imao svoj...

pizda
Murderator

Broj postova : 27824

[Vrh] Go down

Postaj  Yehudi on 12.05.16 15:30

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:

Jos manje imam volje suosjecati sa fasistima. Goli otok, jame, to bi bijo moj nacin 

Neki dan gledam najavu za neku emisiju o -Golom otoku-  (-prekrajanje povijesti i pisanje nove-)( pod novim min. kulture i novom vladom biće)

Pa ona smrduša -hebrang - izjavi ( mrtav hladan) kako će eto : " Grob njegova oca , kao i grobovi -STOTINA TISUĆA -

ALOOOOOO - stotina tisuća- žrtava Titovog režima, ostati nepoznati" 

Yehudi

[Vrh] Go down

Postaj  Yehudi on 12.05.16 15:31

Jeli bila ta emisija ? 

Mogućno je da je sinoć tribala biti.....ili u subotu.....kada ono?

Yehudi

[Vrh] Go down

Postaj  RobinUd on 12.05.16 17:12

Glista je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:... u toku prijepodneva prolazim kroz Rijeku.
Pa bas i ne nadjoh u inboxu nista.
Paucina.
Da nisi nekom drugom poslala ??

RobinUd

[Vrh] Go down

Postaj  RobinUd on 12.05.16 17:15

btw je napisao/la:
RobinUd je napisao/la: ......u toku prijepodneva prolazim kroz Rijeku.
da prolazi kroz zagreb ubacila bih mu i ja popov broj, ali kako ne prolazi, ništa... drugi put.... 

Pa i kroz Zagreb prolazim. Zapravo, u metropoli sam vrlo cesto. Zar i tamo nekog´ ima ??

pope, moram malo...

RobinUd

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 12.05.16 21:49

RobinUd je napisao/la:
btw je napisao/la:
RobinUd je napisao/la: ......u toku prijepodneva prolazim kroz Rijeku.

Pa i kroz Zagreb prolazim. Zapravo, u metropoli sam vrlo cesto. Zar i tamo nekog´ ima ??

pope, moram malo...
dašta... s ovog foruma smo u zagrebu pola popa i ja (privremeno   ), a s onog (jagoda) foruma je druga polovica popa i još nekoliko zgodnih žena... ostali su uglavnom primorci  

btw

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 12.05.16 22:02

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:

za to trebaju elite i ljudi sa imenom a ja to nemam ako si ciljala na mene i moju pasivnost. Jos manje imam volje suosjecati sa fasistima. Goli otok, jame, to bi bijo moj nacin a Frank Sinatra je imao svoj...
ma nisam ciljala na tebe... sve i da "imaš ime", morao biti i čarobnjak da raščistiš ovaj svinjac... 
žulja me most i to što sam glasala za njih očekujući da će se ipak možda barem malo stvari pomjeriti u nekom pozitivnom smjeru... ne znam... čini mi se da nikad nećemo naprijed, jer je premalo onih kojima se mozak ne ispire s par frazetina... 
potrošila sam i zadnji tračak optimizma da će tu nekad biti bolje pa trkeljam o stadu i čobanima ... 

btw

[Vrh] Go down

Postaj  RobinUd on 12.05.16 22:07

btw je napisao/la:dašta... s ovog foruma smo u zagrebu pola popa i ja (privremeno   ), a s onog (jagoda) foruma je druga polovica popa i još nekoliko zgodnih žena... ostali su uglavnom primorci  

Pa jel´ se sretnete kad vi ovako... uzivo.
Ili se samo gadjate rijecima sa sigurne distance....

RobinUd

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 12.05.16 22:12

RobinUd je napisao/la:
btw je napisao/la:dašta... s ovog foruma smo u zagrebu pola popa i ja (privremeno   ), a s onog (jagoda) foruma je druga polovica popa i još nekoliko zgodnih žena... ostali su uglavnom primorci  

Pa jel´ se sretnete kad vi ovako... uzivo.
Ili se samo gadjate rijecima sa sigurne distance....
pa da... družimo se i s karlovčanima (ori i baban)... nismo mi ko riječani da se u plodinama zaobilazimo 
zapravo nismo odavno, a trebali bi... dužna sam popu kavu...zaboravila sam mu čestitati roćkas...

btw

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 13.05.16 7:51

Yehudi je napisao/la:
pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:

Jos manje imam volje suosjecati sa fasistima. Goli otok, jame, to bi bijo moj nacin 

Neki dan gledam najavu za neku emisiju o -Golom otoku-  (-prekrajanje povijesti i pisanje nove-)( pod novim min. kulture i novom vladom biće)

Pa ona smrduša -hebrang - izjavi ( mrtav hladan) kako će eto : " Grob njegova oca , kao i grobovi -STOTINA TISUĆA -

ALOOOOOO - stotina tisuća- žrtava Titovog režima, ostati nepoznati" 

nema razlike, cetnici, ustase, sve isto samo je predznak drukciji. Bolesnici kojima tisucu ili deset tisuca ubijenih nije dojmljivo pa dodaju po koju nulu ili nule. Gledao sam nedavno nesto o golom otoku pa lik veli kako je to bio iskljucivo logor za politicke zatvorenike a iz mog kvarta naprimjer, su bila dvojica na njemu zbog nekih sitnih kradja i kriminalnih radnji...

pizda
Murderator

Broj postova : 27824

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content Today at 9:30

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 3 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]