kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kgk sere

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

kgk sere Empty kgk sere

Postaj  antonac 10.05.16 5:34

"Moderna hrvatska država počiva na pomirbi djece ustaša i partizana. Da smo 91. godine bili ovako razjedinjeni, zasigurno ne bismo, pod vodstvom prvog hrvatskog predsjednika dr. Franje Tuđmana, ostvarili san o slobodnoj hrvatskoj državi".
kgk u "poslanici"


ne pociva ona ni na kakvoi pomirdbi diece.....pociva na borbi antifasista u drugom ratu kao i na borbi branitelja u zadnjem ratu....nista ne pociva na pomirbama.... kgk sere 11484130

_________________
daite im da seru....kgk sere 29xutcykgk sere 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

kgk sere Empty Re: kgk sere

Postaj  antonac 10.05.16 5:50

antonac je napisao/la:"Moderna hrvatska država počiva na pomirbi djece ustaša i partizana. Da smo 91. godine bili ovako razjedinjeni, zasigurno ne bismo, pod vodstvom prvog hrvatskog predsjednika dr. Franje Tuđmana, ostvarili san o slobodnoj hrvatskoj državi".
kgk u "poslanici"


ne pociva ona ni na kakvoi pomirdbi diece.....pociva na borbi antifasista u drugom ratu kao i na borbi branitelja u zadnjem ratu....nista ne pociva na pomirbama.... kgk sere 11484130
moi otac nije bijo ni ustasa ni patizan.....bijo je gradjevinski tehnicar.....dakle njena recenica bi trebala glasiti ovako....: moderna hrvatska država počiva na pomirbi djece ustaša, partizana i gradjevinskih tehnicara.... kgk sere 11484130

_________________
daite im da seru....kgk sere 29xutcykgk sere 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

kgk sere Empty Re: kgk sere

Postaj  Gost 10.05.16 6:31

a šta je sa djecom četnika ? sa njima nema pomirbe ? kgk sere 11484130

koliko čitam po portalima, tih je najviše u ovoj "modernoj" državi rvackoj ... njih i raznih udbokomunjara ... šta je sa njihovom djecom ?

jebote glupače na kvadrat... država koja počiva na pomirbi takvih ne samo da nije moderna nego je dokazano zatucana i zaglibila negdje u prošlosti ... moderne države počivaju na drugačijim stvarima ... čim zine osramoti se i to svojski ... i još prizna na početku govora kako se odnedavno sve to događa ... nije odnedavno nego otkad je ona i ona kriminalistička organizacija od HDZ-a krenula sa svojim predizbornim kampanjama

žena i njeni kompanjoni tokom svoje kampanje pustila zloduhe prošlosti na slobodu pa bi sada da se vrate u bocu i šute ... šta si je ona umislila ? da je aladin ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kgk sere Empty Re: kgk sere

Postaj  pizda 10.05.16 7:53

Nisu djeca ustasa i partizana bila u miru ni sata, kamo li je doslo do pomirbe. Ocito KGK nema vremena za portale pa ne vidi kako ljubav frca... kgk sere 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kgk sere Empty Re: kgk sere

Postaj  Gost 10.05.16 8:12

pizda je napisao/la:Nisu djeca ustasa i partizana bila u miru ni sata, kamo li je doslo do pomirbe. Ocito KGK nema vremena za portale pa ne vidi kako ljubav frca... kgk sere 1523192931

koja djeca ustaša i partizana jebote ??? prošlo je 70 godina od 2. sv. rata kgk sere 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kgk sere Empty Re: kgk sere

Postaj  Gost 10.05.16 8:18

al evo dobrih vijesti ... obzirom da sam unuka ustaše i partizanke koji su uz to još bili i u braku, javno dajem na znanje da sam se odavno pomirila sama sa sobom ...

ajte sad i vi ostali tako isto kgk sere 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kgk sere Empty Re: kgk sere

Postaj  pizda 10.05.16 8:22

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:Nisu djeca ustasa i partizana bila u miru ni sata, kamo li je doslo do pomirbe. Ocito KGK nema vremena za portale pa ne vidi kako ljubav frca... kgk sere 1523192931

koja djeca ustaša i partizana jebote ??? prošlo je 70 godina od 2. sv. rata kgk sere 1523192931

to je onako u simbolickom smislu jer je kod nas logicno da se pradjedovski svjetonazori prenose na potomke svih generacia. Ne mislis valjda da su ovi sto masu crnim zastavama sami dosli do spoznaje kako vole ustase... kgk sere 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kgk sere Empty Re: kgk sere

Postaj  Gost 10.05.16 8:25

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:Nisu djeca ustasa i partizana bila u miru ni sata, kamo li je doslo do pomirbe. Ocito KGK nema vremena za portale pa ne vidi kako ljubav frca... kgk sere 1523192931

koja djeca ustaša i partizana jebote ??? prošlo je 70 godina od 2. sv. rata kgk sere 1523192931

to je onako u simbolickom smislu jer je kod nas logicno da se pradjedovski svjetonazori prenose na potomke svih generacia. Ne mislis valjda da su ovi sto masu crnim zastavama sami dosli do spoznaje kako vole ustase... kgk sere 1523192931

ove lokalne ustaše koje poznam nisu sami ali nisu ni preko koljena ... to su obično oni kojima je jedan od roditelja srbin ili neki partijac pa su postali gori ustaše od rvatina kgk sere 1523192931  nije im ćaća sigurno bio ustaša kgk sere 11484130  život je maskembal


Gost
Gost


[Vrh] Go down

kgk sere Empty Re: kgk sere

Postaj  pizda 10.05.16 8:31

Glista je napisao/la:al evo dobrih vijesti ... obzirom da sam unuka ustaše i partizanke koji su uz to još bili i u braku, javno dajem na znanje da sam se odavno pomirila sama sa sobom ...

ajte sad i vi ostali tako isto kgk sere 1523192931

ja sam potomak suradnika partizana a ustasa ovdje nije ni bilo tako da nemam nikakvih kriza identiteta te vrste...kgk sere 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kgk sere Empty Re: kgk sere

Postaj  pizda 10.05.16 8:33

Glista je napisao/la:

ove lokalne ustaše koje poznam nisu sami ali nisu ni preko koljena ... to su obično oni kojima je jedan od roditelja srbin ili neki partijac pa su postali gori ustaše od rvatina kgk sere 1523192931  nije im ćaća sigurno bio ustaša kgk sere 11484130  život je maskembal


u svakom slucaju su debili jer da nisu danas ne bi ni znali za ustase...kgk sere 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kgk sere Empty Re: kgk sere

Postaj  Gost 10.05.16 8:41

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:al evo dobrih vijesti ... obzirom da sam unuka ustaše i partizanke koji su uz to još bili i u braku, javno dajem na znanje da sam se odavno pomirila sama sa sobom ...

ajte sad i vi ostali tako isto kgk sere 1523192931

ja sam potomak suradnika partizana a ustasa ovdje nije ni bilo tako da nemam nikakvih kriza identiteta te vrste...kgk sere 684758713

mene izvlači čukundjed koji je bio zapatin tajnik inače ne bih znala ni tko sam ni što sam kgk sere 1523192931 ovako znam da mi je uvijek gerila bila bliža geneckoj i krvnoj slici

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kgk sere Empty Re: kgk sere

Postaj  Yehudi 10.05.16 9:41

Cila Europa i Svijet slavi -Dan pobjede- nad fašizmom 

a ovi se ustašuju ..........................................sramota.

----------------------------------------------------

Split: Uhapšen zbog grafita "Smrt fašizmu-sloboda narodu"


Grafit je ispisan na mestu na kojem je ista poruka stajala i 1943. godine kada su Nemci ulazili u grad.
Regionalna N1TV je prenela da je policijska patrola prekinula nekolicinu aktivista, u nameri da obeleže Dan pobede nad fašizmom te da na istom mestu evociraju sećanje na slavnu antifašističku prošlost Splita.
Grkinić je po izlasku iz policije, gde je proveo nešto više od tri sata, za tu TV ispričao da su mu u policijskoj stanici sasuli pravu salvu uvreda i nipodaštavanja Dana pobede nad fašizmom i veličanja endehazije: 

"Koji antifašizam, to je komunizam, to ti je prošlost, to više ne postoji, treba obeležiti 10. april, a ne Dan pobede nad fašizmom, to više niko ne slavi..., budi sretan da nisu naišli branitelji, jer bi se loše proveo... Jezivo jezivo, strašno", naveo je pominju niz neprimerenih reči. 

"Ja ne mogu drugačije, pa makar me ubili. Bolje biti mrtav, nego neslobodan", rekao je Grkinić i dodaje da ako Grad bude insistirao na njegovom progonu, to će biti užasno. 

"Krivična prijava policije ide Gradu Splitu koji odlučuje da li će protiv mene podneti predlog za krivični progon, jer je reč o krivičnom delu koje se procesuira na predlog vlasnika bedema Kornaro", naveo je ovaj Splićanin. 

Sada ga, kaže, baš zanima njihova reakcija s obzirom na činjenicu da sam u obrazloženju prijave naveo da je naš motiv bio obeležavanje Dana pobede nad fašizmom i evociranje na slavnu antifašističku prošlost Grada Splita?. 

Grkinić kaže da neko mora da radi protiv fašizacije svetovnih i crkvenih institucija, jer "običan građanin ne može ovo podnositi". 

Najavljuje da će podneti žalbu Policijskoj upravi i ministru Vlahi Orepiću na ovakvo ponašanje policije. 

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

kgk sere Empty Re: kgk sere

Postaj  Gost 10.05.16 11:27

Evo ce nas sutra malo obrazovat' o komunistickim zlocinima u Jugoslaviji. :-D Dokumentarac na Hrt-U. :-D


Gost
Gost


[Vrh] Go down

kgk sere Empty Re: kgk sere

Postaj  pizda 10.05.16 11:36

ligeja je napisao/la:Evo ce nas sutra malo obrazovat' o komunistickim zlocinima u Jugoslaviji. :-D Dokumentarac na Hrt-U. :-D


ako je od Sedlara obavezno cu ga pogledat...kad zesce poludim...kgk sere 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kgk sere Empty Re: kgk sere

Postaj  Gost 10.05.16 22:44

antonac je napisao/la:"Moderna hrvatska država počiva na pomirbi djece ustaša i partizana. Da smo 91. godine bili ovako razjedinjeni, zasigurno ne bismo, pod vodstvom prvog hrvatskog predsjednika dr. Franje Tuđmana, ostvarili san o slobodnoj hrvatskoj državi".
kgk u "poslanici"


ne pociva ona ni na kakvoi pomirdbi diece.....pociva na borbi antifasista u drugom ratu kao i na borbi branitelja u zadnjem ratu....nista ne pociva na pomirbama.... kgk sere 11484130
saće počivati na pomirbama... u miru božijem... amen... kgk sere 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kgk sere Empty Re: kgk sere

Postaj  antonac 11.05.16 5:45

Ako želite kupiti naftnu industriju ili samo ošišati šnaucera, sve na istom mjestu.

_________________
daite im da seru....kgk sere 29xutcykgk sere 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

kgk sere Empty Re: kgk sere

Postaj  pizda 11.05.16 8:10

antonac je napisao/la:Ako želite kupiti naftnu industriju ili samo ošišati šnaucera, sve na istom mjestu.

kgk sere 684758713 to jos nazivaju prosirenom djelatnoscu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kgk sere Empty Re: kgk sere

Postaj  Gost 11.05.16 8:26

jebate kako to ide kod nas ... neki mogu bit sve bez diploma, škola, ičega ... a nedavno pitam šta sve moram ispuniti da ured pretvorim u polugaleriju jer nemam gdje sa svojim mazarijama pa nek stoji izloženo i otvorena vrata al da sve bude legalno ... jebate, kad sam dobila spisak, odma me prošla volja ... al eto, frizer za pas preko noći bude savjetnik i to svima normalno al ja ko slikar ne smijem imati galeriju sa svojim slikama bez nemogućih misija kgk sere 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kgk sere Empty Re: kgk sere

Postaj  Gost 11.05.16 9:13

antonac je napisao/la:Ako želite kupiti naftnu industriju ili samo ošišati šnaucera, sve na istom mjestu.
pa zapravo u svemu ima logike... ako znaš ošišati šnaucera znaš i ovcu... a kako je ovaj narod poput stada ovaca, šiša ga gdje god tko stigne...
neka...dok smo ovce i treba nas šišati... čak i tupim škarama

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kgk sere Empty Re: kgk sere

Postaj  pizda 11.05.16 9:22

Glista je napisao/la:jebate kako to ide kod nas ... neki mogu bit sve bez diploma, škola, ičega ... a nedavno pitam šta sve moram ispuniti da ured pretvorim u polugaleriju jer nemam gdje sa svojim mazarijama pa nek stoji izloženo i otvorena vrata al da sve bude legalno ... jebate, kad sam dobila spisak, odma me prošla volja ... al eto, frizer za pas preko noći bude savjetnik i to svima normalno al ja ko slikar ne smijem imati galeriju sa svojim slikama bez nemogućih misija kgk sere 1523192931

ocito si nesnalazljiva, zatrazi dozvolu za šišanje pasa i kad je dobijes otvoris galeriju, muzej, privatni kolodvor, sta god oces...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kgk sere Empty Re: kgk sere

Postaj  Gost 11.05.16 9:27

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:jebate kako to ide kod nas ... neki mogu bit sve bez diploma, škola, ičega ... a nedavno pitam šta sve moram ispuniti da ured pretvorim u polugaleriju jer nemam gdje sa svojim mazarijama pa nek stoji izloženo i otvorena vrata al da sve bude legalno ... jebate, kad sam dobila spisak, odma me prošla volja ... al eto, frizer za pas preko noći bude savjetnik i to svima normalno al ja ko slikar ne smijem imati galeriju sa svojim slikama bez nemogućih misija kgk sere 1523192931

ocito si nesnalazljiva, zatrazi dozvolu za šišanje pasa i kad je dobijes otvoris galeriju, muzej, privatni kolodvor, sta god oces...

si ti lud ? sa tom dozvolom mi ne pada na pamet išta raditi ... sa dozvolom za šišanje pasa samo kupiš pare i "savjetuješ" kgk sere 1523192931 kakve galerije, kolodvori i bakrači ... sve je to posao a od posla treba bježati

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kgk sere Empty Re: kgk sere

Postaj  Gost 11.05.16 9:27

btw je napisao/la: čak i tupim škarama

pincetom da duže traje a naplaćuješ po satu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kgk sere Empty Re: kgk sere

Postaj  pizda 11.05.16 9:33

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:jebate kako to ide kod nas ... neki mogu bit sve bez diploma, škola, ičega ... a nedavno pitam šta sve moram ispuniti da ured pretvorim u polugaleriju jer nemam gdje sa svojim mazarijama pa nek stoji izloženo i otvorena vrata al da sve bude legalno ... jebate, kad sam dobila spisak, odma me prošla volja ... al eto, frizer za pas preko noći bude savjetnik i to svima normalno al ja ko slikar ne smijem imati galeriju sa svojim slikama bez nemogućih misija kgk sere 1523192931

ocito si nesnalazljiva, zatrazi dozvolu za šišanje pasa i kad je dobijes otvoris galeriju, muzej, privatni kolodvor, sta god oces...

si ti lud ? sa tom dozvolom mi ne pada na pamet išta raditi ... sa dozvolom za šišanje pasa samo kupiš pare i "savjetuješ" kgk sere 1523192931  kakve galerije, kolodvori i bakrači ... sve je to posao a od posla treba bježati

pa ja, vidis da se moze dobit i do pola milijuna kuna. Ljudi nisu na vrijeme prepoznali koliko je šišanje pasa ustvari unosan biznis...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kgk sere Empty Re: kgk sere

Postaj  Gost 11.05.16 9:34

pizda je napisao/la:
pa ja, vidis da se moze dobit i do pola milijuna kuna. Ljudi nisu na vrijeme prepoznali koliko je šišanje pasa ustvari unosan biznis...

da mi je čut njene savjete u vezi energetike da ih i ja primijenim u svojoj kući ... al nemam ja tolko para za platiti takve stručnjake kgk sere 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kgk sere Empty Re: kgk sere

Postaj  Gost 11.05.16 9:40

Glista je napisao/la:jebate kako to ide kod nas ... neki mogu bit sve bez diploma, škola, ičega ... a nedavno pitam šta sve moram ispuniti da ured pretvorim u polugaleriju jer nemam gdje sa svojim mazarijama pa nek stoji izloženo i otvorena vrata al da sve bude legalno ... jebate, kad sam dobila spisak, odma me prošla volja ... al eto, frizer za pas preko noći bude savjetnik i to svima normalno al ja ko slikar ne smijem imati galeriju sa svojim slikama bez nemogućih misija kgk sere 1523192931
a što će tebi galerija da mi je znati? imaš ured, možeš ga držati otvorenog 24 sata, staviš okolo slike i prodaješ ih u sklopu svoje djelatnosti (unutrašnje uređenje)... ma  stavi i stolicu za šišanje pasa, turista, kogagod i šibaj...
ili daj svoje slike u neku galeriju i stvar riješena...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kgk sere Empty Re: kgk sere

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.