Debeloj

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Debeloj

Postaj  zingaro on 14.06.16 8:41

Debeloj ,,u petak zelim duboki metak,,shta metak,,rafalnu orgazmichku paljbu,,jebaji ga zasluzila si:

Pizda ti salje preko mene pojetri,,kaze ,,,ja sam operisat za takvo shto de joj ti metni mjesto mene...tak da...jebaji ga,,moram ti metniti neshto ljepo za rockas,,,pa ja..sta fali...je l' tak'?

zingaro

Broj postova : 2770

[Vrh] Go down

Re: Debeloj

Postaj  Vel'ka Maca on 14.06.16 9:32

awwwwić - der Tennis trainer ist zurick
koji poklon za rođendan!!!
pa kud si bio, što si svijeta vidijo?!?!? jesil jebo šta il opet samo drkaš?

tu su ti se stvari opako promijenile - ne znam koliko si pratijo - ali glista je postala uhljebica i sem toga pizda ju je odbijo ženit tako da se odjavila s foruna. pizda se vraća poslu u struci tako da neće moć više drkat "s posla"... drugih ima jedanput mjesečno i ode sve u jagode. tebi se ne diže na mene, tako da nećemo moć rađat nasljednike koji bi održavali ognjište i tako da smo osuđeni na propast.

btw - metak sam si organizirala večeras, ništa petak, petak pičim na krkić i idem na mini GO do srijede... kod mene sve po starom

Vel'ka Maca

Broj postova : 9333

[Vrh] Go down

Postaj  zingaro on 14.06.16 9:46

Vel'ka Maca je napisao/la:awwwwić - der Tennis trainer ist zurick
koji poklon za rođendan!!!
pa kud si bio, što si svijeta vidijo?!?!? jesil jebo šta il opet samo drkaš?

tu su ti se stvari opako promijenile - ne znam koliko si pratijo - ali glista je postala uhljebica i sem toga pizda ju je odbijo ženit tako da se odjavila s foruna. pizda se vraća poslu u struci tako da neće moć više drkat "s posla"... drugih ima jedanput mjesečno i ode sve u jagode. tebi se ne diže na mene, tako da nećemo moć rađat nasljednike koji bi održavali ognjište i tako da smo osuđeni na propast.

btw - metak sam si organizirala večeras, ništa petak, petak pičim na krkić i idem na mini GO do srijede... kod mene sve po starom
Vidim da si obradovala poprave ,,i da si mislila na mene,,tko jebe Pizdu,,kojem s enemre dignut,,na taku pichku,ko shto si ti,,shta fali,,,jebo ga ja glupog,,,mogo te jebat a mislit na jagodu,,pa ja,,a chuj,,operiso sam se od interneta,,treniram amerikanke zguza ,,ono,,top spim,,pa loma slajz,,poprave sam promijenijo zivot ..znash i sam kako to kod nas blizanaca ide,,,preko noci okrensh sve naopachke,,,ako nishta da ti bude interesantno,,,Sad kad sam se ja vratijo,,,sve ce se pichke vratiti,,tak da ce opet biti interesantno : zingarova kara sve obara,,pa ja:)Samo se ti jebaji ,,,ako nishta ukljuchi dildo,,,,kazu rusi da je to dobro i da takve zene ne obolijevaju od raka grudi..oce da kazu,,,da ormoni rade kako treba,,,ja ijebem jednu amerikanku,,,uchim je rvatski,,,,najbolje izgovara ,,,popushi miga:)
Jebo te butzo,,odok spavat ...kod mene skoro petiza ranom zorom,,,aj ,,prtzaj se turbo i nezno,,mojne mi grubijanere oko sebe:

zingaro

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 14.06.16 10:48

a mjaci je rođendan!!???

sretan rođendan otkačenoj blizančici od mene!!!!

okrugli znači??? fiju fić!!!! skupilo se i kod tebe.....ali iskreno mislim da su trideseta i četrdesete najbolje.....ma i pedesete
 ako si faca 

zdravlja i sreće,a ostalo ćeš naravno sama morat

evo jedna prigodna piesmica....

Lena

Broj postova : 7165

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 14.06.16 11:16

ohoj - zafaljujem prizemljenoj jarčici na lijepim željicama
baš je fora cijeli tjedan slaviti rođendan

jedino mi pjesmitza malo škripi - ja bi si iz juboxa odabrala ovo - genijalno, friško i totalno moj stil, podsjeća na AIR     (ajmo malo o meni za promjenu  )

Vel'ka Maca

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 14.06.16 20:08

di si goci? Ajmo malo crnog humora, srecom pa ovaj put nisi isao u onaj gej klub. Ja najprije na tebe pomislijo, "ode cigo na pravdi boga", pomislih.
Maci sretan danasnji rodjendan sto i ona meni zeli svim svojim bicem i tako to...

pizda
Murderator

Broj postova : 27824

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 15.06.16 18:17

Vel'ka Maca je napisao/la:genijalno, friško i totalno moj stil, podsjeća na AIR     (ajmo malo o meni za promjenu  )

a vidi zigojnera je uranio s čestitkama... samo da ne bi netko prije njega

evo ti sad pjesmica iz tvog bunara, a grlit i ljubit ću te u petak, tu na fejsu, preko poziva...

baš su dobri...

btw

Broj postova : 13060

[Vrh] Go down

Postaj  zingaro on 16.06.16 4:11

btw je napisao/la:

a vidi zigojnera je uranio s čestitkama... samo da ne bi netko prije njega
 Jock...prekjucer sam zavrsio na nekom tulumu,,dohajao doma oko cetvorke..jebo te to mi je nekada bio standard..i onda se probudila u meni stara energija..a san ni u snu na ochi,,kontam si,,,aj poslushaj par pijesmitza mozda pozelis zaspati,,,al kuratz,,,tek sam se tad razbudijoi...Rekoh da vidim sta radi stara banda,,kad tam,,,Matza kuka (valjda joj fali doktor) pa kako joj je rockas za par dana inspiriralo me i te fore,,a kaj cu,,,poznat sam da imam mekanu dushitzu pa rekoh sebi,,,ajd da vidim kako ona slavi svoj rockas i to jubilarni ..al debela nema energije ni za dva dana,,,treba je napumpat da leti ko archibald,.jebo je Hrvoje da je jebo ..bolje da se jebavala sa Srbojem taj bi joj vec petero djece smlatijo..a Rvoje ko i Pizda ..u onom filmu,,,Shtefitza Cvek,,,sad cu te karat,,ma shta karat (inache na bugarskom ,,ke te karam na kshta znachi odvest cu te ja doma) ma shta karat sad cu te i tako shest godina ...o tempora o mores,,Ako sam te zaskochijo,,,no bed filing,,nije namjerno..ja sam ijonako previshe spontan da bi tako nesto uspijo smisliti unaprijed.Tak da,,,ne pizdi,,i ne cmizdri,,mosh joj telefonirat ili je izvest na neku vegeterijansku klopu,,pa ja ..Josh da vam se pridruzi ona kujetina Alhambra bijo bi to kirvaj:curaLOL

Evo poklonchic za debelu..znam da je umetnichka dusha,,posebno kad joj doktor Rvoje umetava 

zingaro

[Vrh] Go down

Postaj  ligeja on 16.06.16 20:42

Ooo, necu ti cestitati unaprijed, ali citaj izmedju redaka. : ))

Sto se ostalog tice, danas sam procitala nesto zgodno od Dorte..

Ponekad se čovjek odnosi prema prošlosti kao prema onim super hlačama koje nažalost više ne može obući. Ali ih čuva, vadi iz ormara i uzalud prislanja uz ovo drugo tijelo.

E. :-)

ligeja

Broj postova : 360

[Vrh] Go down

Postaj  zingaro on 17.06.16 4:50

pizda je napisao/la:di si goci? Ajmo malo crnog humora, srecom pa ovaj put nisi isao u onaj gej klub. Ja najprije na tebe pomislijo, "ode cigo na pravdi boga", pomislih.
Maci sretan danasnji rodjendan sto i ona meni zeli svim svojim bicem i tako to...
Zdapi,razocharat sam i pomalo tuzan jer vidim da si postao sterilna pizda,,,bez mirisa i okusa,,,  .bog te jebo..godine su te stisle,,starish,,mentalno,,,jebaji ga stariti fizichki je neumoljiv proces,,,ali mentalno kao Ligeja (pa pichka vam materina rijechka da to nije od virusa Zika) fakat je tuzno..Jebo te,,,zivot je predivan dok kuratz stoji ko neka rampa za pruzni prelaz preko kojeg mora proci Matza ,,Btw ili ona ciganchitza koj se ovlaze kad vide toliki falus..,,pa bolje je jebavati i shupak nego ne jebavati nishta,,pa ja shta fali,,ako sam tebe mogo okinit ,,nakon toga dozivljaja ,,u mom zivotu sve je moguce,,Kontam si,,bolje jebat nekog napetog dechka (daklem nasha ljubav je bila dok si bijo josh jedar i mlad) nego neku sjebatu babetinu...

zingaro

[Vrh] Go down

Postaj  zingaro on 17.06.16 4:56

ligeja je napisao/la:Ooo, necu ti cestitati unaprijed, ali citaj izmedju redaka. : ))

Sto se ostalog tice, danas sam procitala nesto zgodno od Dorte..

Ponekad se čovjek odnosi prema prošlosti kao prema onim super hlačama koje nažalost više ne može obući. Ali ih čuva, vadi iz ormara i uzalud prislanja uz ovo drugo tijelo.

E. :-)

Jebo te ,,koja si ti dosada od zene..daj semalo upristoji..

zingaro

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 17.06.16 5:54

Djevojče, neka ti ovaj roćkas bude prvi u nizu izuzetno sretnih. Jedan od onih kad ujutro ustaneš i budeš svjesna ne da si svakim roćkasom starija, nego da si svake godine vrijednija. Želim ti da i s četvorkom kao početnim brojem preživljenih godina, zadržiš tu iskrenost, svježinu i neiskvarenost. Želim ti ne da te zaobiđu raunorazni Hrvojčići i doturi, nego da naučiš kako ih bez posljedica prožvakati i ispljunuti, jer da nije njih ne bi znala prepoznati nekog vrijednog drhtaja tvog srčeka.
Svašta lipog ti želim. Novi posao (bolji od ovog), puno prijatelja, ludih i otkačenih, ali iskrenih i odanih, zabavu na svakom koraku i ono najvažnije, mir u duši. 

btw

Broj postova : 13060

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 17.06.16 8:34

drugovi!!!
svanijo je veliki dan - pala vlada, naši igraju protiv čeha, danas je i službeno zakucan datum propasti moje firme, dakle 1.9. ključ u bravu i ostajem bez posla i šećer na kraju - prije okruglo 40 godina  narodi se ja - ta-daaaa.

Hvala vam na lijepim riječima i pretakanju dušica, vi ste moji cvijetić koje imam rad 

Vel'ka Maca

[Vrh] Go down

Postaj  zingaro on 18.06.16 5:00

Vel'ka Maca je napisao/la:drugovi!!!
svanijo je veliki dan - pala vlada, naši igraju protiv čeha, danas je i službeno zakucan datum propasti moje firme, dakle 1.9. ključ u bravu i ostajem bez posla i šećer na kraju - prije okruglo 40 godina  narodi se ja - ta-daaaa.

Hvala vam na lijepim riječima i pretakanju dušica, vi ste moji cvijetić koje imam rad 
Po meni radjanja su najvelichanstveniji momenti u prirodi,,i to treba slaviti,,od radjanja proljeca do radjanja sunchanog jutra,,radjanja ljubavi,,,ajme koji su to predivni momenti,,sama ljubav nije toliko velichanstvena i uzbudljiva kao shto je njeno radjanje,,oni momenti i sitnice koji zivot znache..Nadam se da si dobila zasluzeni metak ijako nije bijo 13 petak..

zingaro

[Vrh] Go down

Postaj  taja on 18.06.16 17:16

MAcola sretan rođo u zakašnjenju

Što nisi na fejzbuk zakeljila datum vrag te zel??

taja

Broj postova : 5826

[Vrh] Go down

Postaj  JeboPlanetKojiSFRJNema on 18.06.16 21:43

Sve naj-naj i ono i dsz - kak već ide. Hepi brtdej!

JeboPlanetKojiSFRJNema

Broj postova : 237

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 20.06.16 10:06

Tenksic pipol

Vel'ka Maca

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 24.06.16 8:45

zingaro je napisao/la:
pizda je napisao/la:di si goci? Ajmo malo crnog humora, srecom pa ovaj put nisi isao u onaj gej klub. Ja najprije na tebe pomislijo, "ode cigo na pravdi boga", pomislih.
Zdapi,razocharat sam i pomalo tuzan jer vidim da si postao sterilna pizda,,,bez mirisa i okusa,,,  .bog te jebo..godine su te stisle,,starish,,mentalno,,,jebaji ga stariti fizichki je neumoljiv proces,,,ali mentalno kao Ligeja (pa pichka vam materina rijechka da to nije od virusa Zika) fakat je tuzno..Jebo te,,,zivot je predivan dok kuratz stoji ko neka rampa za pruzni prelaz preko kojeg mora proci Matza ,,Btw ili ona ciganchitza koj se ovlaze kad vide toliki falus..,,pa bolje je jebavati i shupak nego ne jebavati nishta,,pa ja shta fali,,ako sam tebe mogo okinit ,,nakon toga dozivljaja ,,u mom zivotu sve je moguce,,Kontam si,,bolje jebat nekog napetog dechka (daklem nasha ljubav je bila dok si bijo josh jedar i mlad) nego neku sjebatu babetinu...

počet ću brojati koliko sam ti falila

Alhambra

Broj postova : 8167

[Vrh] Go down

Postaj  zingaro on 25.06.16 4:16

Alhambra je napisao/la:
zingaro je napisao/la:

dok je matza tu nitko mi fali:: tak da,,ne umishljaj si,,,

zingaro

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 25.06.16 19:08

zingaro je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
zingaro je napisao/la:

dok je matza tu nitko mi  fali:: tak  da,,ne umishljaj si,,,
da, znam...

Alhambra

Broj postova : 8167

[Vrh] Go down

Postaj  zingaro on 13.07.16 4:23

Alhambra je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
zingaro je napisao/la:

da, znam...

Umal ne napisah,,znashti moj organ: Al Matza je matza,,debela,,Ja bi sve te debele stavijo u flajshmashinu i prodavo ih ko cevape,,,jebo te al bi se pop najo cevapa,,:
Dje si Matzo jebo te rvoje sto puta,,:??

zingaro

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 13.07.16 7:57

zingaro je napisao/la:

vec sam reko ali da ponovim, jos nisam sreo Hrvoja a da je covjek. Dapace, izrazita govna. Izgleda da je sve sto ima hrvatski predznak u kurcu...

pizda
Murderator

Broj postova : 27824

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 13.07.16 11:53

zingaro je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

da, znam...

Umal ne napisah,,znashti moj organ: Al Matza je matza,,debela,,Ja bi sve te debele stavijo u flajshmashinu i prodavo ih ko cevape,,,jebo te al bi se pop najo cevapa,,:
ne jebe više rvoje, sad je Robert... ali to je onaj stari isto... ali ne može bez takvoga, moga, sirenskoga tijela

Vel'ka Maca

[Vrh] Go down

Postaj  zingaro on 28.07.16 5:11

Vel'ka Maca je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
zingaro je napisao/la:

da, znam...

ne jebe više rvoje, sad je Robert... ali to je onaj stari isto... ali ne može bez takvoga, moga, sirenskoga tijela

ma sretan ti jebachki rockas:

zingaro

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content Today at 9:28

Sponsored content

[Vrh] Go down

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics