Sretan rodjendan Sarita! :)

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Sretan rodjendan Sarita! :)

Postaj  pizda on 03.08.16 12:38

Koleginica Sara nam danas ima rodjendan kojeg proslavlja u svojoj novoj domovini. Posto je ovdje vec dugo nema, prilozit cu jednu njenu sliku da se forumasi prisjete o kom se radi.
Osobno, licno i personalno gospodjici Sari zelim neslucena dobra, tvrdo sprijeda a i odozada pa nek bira sta vise voli...

pizda
Murderator

Broj postova : 27824

[Vrh] Go down

Re: Sretan rodjendan Sarita! :)

Postaj  Lena on 04.08.16 11:22

pizda je napisao/la:Koleginica Sara nam danas ima rodjendan kojeg proslavlja u svojoj novoj domovini. Posto je ovdje vec dugo nema, prilozit cu jednu njenu sliku da se forumasi prisjete o kom se radi.
Osobno, licno i personalno gospodjici Sari zelim neslucena dobra, tvrdo sprijeda a i odozada pa nek bira sta vise voli...

nema sara je uvijek naj faca za ove montaže....

sari želim poprave sretan rođendan!
zdravlja,da joj povrće i voće raste samo tako,da su joj mace i psići dobri i da je zadovoljna.....

Lena

Broj postova : 7165

[Vrh] Go down

Postaj  JeboPlanetKojiSFRJNema on 04.08.16 20:03

S obzirom kako se ovdje glede i unatoč ljudovi javljaju poprave samo za rođemdane - sve najbolje Sariti i od mene.

JeboPlanetKojiSFRJNema

Broj postova : 237

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 04.08.16 23:25

Sariti želim sretan roćkas  ...i jednu dobru 'nogicu'... onu na kojoj antonac ne stoji ... 

evo sarita, nadam se da se osjećaš kao gibo i oliver

btw

Broj postova : 13060

[Vrh] Go down

Postaj  antonac on 05.08.16 7:04

...Podsjeća me to malo na priču koju mi je jednom ispričao pokojni prijatelj Goran Zlojić Zloja, o djevojci koja je ostala noseća s nepoznatim muškarcem, a ocu se u suzama klela da je bila čedna i nije skinula gaćice. Kad se iz ovoga neobičnog slučaja devet mjeseci kasnije rodio zdrav i naočit dječak, selo mu je dalo divan, zajebantski nadimak – Prociđeni....

ante tomic
www.slobodnadalmacija.hr

antonac

Broj postova : 1761

[Vrh] Go down

Postaj  RobinUd on 08.08.16 12:51

Valjda jos nije (pre)kasno, pa se pridruzujem cestitkama....

RobinUd

Broj postova : 119

[Vrh] Go down

Postaj  zingaro on 09.08.16 5:26

Bosanki zelim sve najljepshe za njen 65 rockas,,ujedno koristim priliku da jarantzi zazelim sve najljepshe u braku sa jednim forumashem...pichka jedna pokvarena nije mi poslala pozivnicu,,,.

zingaro

Broj postova : 2770

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 09.08.16 7:41

zingaro je napisao/la:Bosanki zelim sve najljepshe za njen 65 rockas,,ujedno koristim priliku da jarantzi zazelim sve najljepshe u braku sa jednim forumashem...pichka jedna pokvarena nije mi poslala pozivnicu,,,.

daj reci ime forumasa pa da mu se smijemo i rugamo...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  zingaro on 10.08.16 3:56

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Bosanki zelim sve najljepshe za njen 65 rockas,,ujedno koristim priliku da jarantzi zazelim sve najljepshe u braku sa jednim forumashem...pichka jedna pokvarena nije mi poslala pozivnicu,,,.

Kuja je uvatila najbogatijeg..golje kao ti je ne interesiraju..a kaki si neobavijestit pa ne znash da je Sara konachno nashla svoju pravu ljubav,,onaj crnac sa velim kurtzom je usrecio...mislim da ce uskoro dobiti i bebu,,bit ce pravi rvat ,,,samo malo ofarbat ,,crnogorac...

zingaro

Broj postova : 2770

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 10.08.16 7:52

zingaro je napisao/la:
pizda je napisao/la:

Kuja je uvatila najbogatijeg..golje kao ti je ne interesiraju..a kaki si neobavijestit pa ne znash da je Sara konachno nashla svoju pravu ljubav,,onaj crnac sa velim kurtzom je usrecio...mislim da ce uskoro dobiti i bebu,,bit ce pravi rvat ,,,samo malo ofarbat ,,crnogorac...

pa sta je i neko bogat pisao na forumu? Ja mislijo sve sirotinja osim Krese sa apartmanima...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  maledetta primavera on 14.08.16 21:34

koleginici i prijateljici sari želim i ovdje, kad sam već tu, poželjeti sve naj naj baj povodom ročkasa. ona zna da joj to želim inače, ovo je samo proforma.

veliko iznenađenje mi je priredila nedavno, zazvonio mi je telefon jedno predvečerje nedavno, bila je sara ... malo je štekalo ali bilo je predivno! bila sam jako sretna

sarita, volim te!

maledetta primavera

Broj postova : 169

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content Today at 9:27

Sponsored content

[Vrh] Go down

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics