ciao drugari! .....

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

ciao drugari! .....

Postaj  maledetta primavera on 13.10.16 9:59

" pozdravi mi drugare sa foruma "  napise mi malocas cat na whatsappu. 
jako me je obradovalo cuti se s njom i veseli me sto vam to mogu prenijeti.

maledetta primavera

Broj postova : 169

[Vrh] Go down

Re: ciao drugari! .....

Postaj  maledetta primavera on 13.10.16 10:05

na poslu sam pa ne mogu puno pisati a i ogranicena sam ovim glupim samsungom . sto skuplji, to gluplji. 

moja je zamisao da oraspolozimo i nasmijemo caticu prizivanjem sjecanja na bedastoce proizasle iz ovih nasih veleumnih tipkovnica. ili joj samo napisemo pokoji redak, da ima sto procitati kad otvori forum , i smije se. 

to pisem i zbog sebe. nedostaje mi smijeha ovdje 

maledetta primavera

[Vrh] Go down

Postaj  maledetta primavera on 13.10.16 10:07

pipi, moze li trojme u skladu sa kakvom novom situacijom?

maledetta primavera

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 13.10.16 11:33

maledetta primavera je napisao/la:pipi, moze li trojme u skladu sa kakvom novom situacijom?

nego sto, imam trojme za sve situacije samo ih nemam u cemu radit...
Sto ima novoga sa njom, zasto ne svrati?

pizda
Murderator

Broj postova : 27824

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 13.10.16 12:28

jučer sam mislila na cat i htjela podignut koju njenu themu.....eto osjetila ona vajbrejšns....

svrati cat i napiši koje slovo.....

ja sam jutros u nekom čudnom raspoloženju....slušam malo massive....kako su dobri....

evo jedna super stvar.....za cat

nostalgična,a puna neke nade....ne znam točno objasniti šta kod mene izazive....šta sve izaziva od emocija

Lena

Broj postova : 7165

[Vrh] Go down

Postaj  maledetta primavera on 13.10.16 13:03

u skladu sa svime sto je napisala pred neko vrijeme, posvecena sebi i obitelji. ali sigurna sam da viri i cita. kao i mnogi koji to cine a ne osjecaju se da pisu. to se i meni dogadja kad sam u svom filmu zacinjenom zivotnim situacijama.

maledetta primavera

[Vrh] Go down

Postaj  cat_claw on 13.10.16 13:13

Kad mi je vec Lastica otvorila temu, a misli me muce, mozda ipak da vam napisem koju k(r)aticu.

20.10. mi drzite pesnice. Dr je obecao da me nece iskasapiti kao prasicu, vec je zahvat izvesti bez lomljenja rebara i otvaranja grudnog kosa. Ici ce sa leve strane i pokusati da tu "tvorevinu", za koju je 90% siguran da je dobro cudna, i ako me je upozorio da postoje i takvi zelatinasti tumori, izvuce ispod srca. :plasise: :plasise:
Jos moram napraviti novi EKG nalaz i dobiti potvrdu da sam dovoljno zdrava i da mogu da izdrzim punu narkozu od nekoliko sati.

Nadam se da ste svi dobro i zdravo. Lena, hvala na songu, znas da volim Massive Attac.

Inace, operisace me Sheldon. Tj dr koji ima samo 24 godine i nekoliko raznoraznih DR-a i Uni-Prof ispred svog imena. Ridjokos je i bubuljicav i izgleda kao klinac od 15 godina.

cat_claw

Broj postova : 1539

[Vrh] Go down

Postaj  cat_claw on 13.10.16 13:16

Pozdravljam vas sve i bezim. Glista, vesticara, bi mogla radi dobrih vibracija obaviti neki shamanski ritual tipa klanja kokosi i tako toga.

Ljubim vas sve, budite dobri.

cat_claw

Broj postova : 1539

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 13.10.16 13:33

cat_claw je napisao/la:Kad mi je vec Lastica otvorila temu, a misli me muce, mozda ipak da vam napisem koju k(r)aticu.

20.10. mi drzite pesnice. Dr je obecao da me nece iskasapiti kao prasicu, vec je zahvat izvesti bez lomljenja rebara i otvaranja grudnog kosa. Ici ce sa leve strane i pokusati da tu "tvorevinu", za koju je 90% siguran da je dobro cudna, i ako me je upozorio da postoje i takvi zelatinasti tumori, izvuce ispod srca. :plasise: :plasise:
Jos moram napraviti novi EKG nalaz i dobiti potvrdu da sam dovoljno zdrava i da mogu da izdrzim punu narkozu od nekoliko sati.

Nadam se da ste svi dobro i zdravo. Lena, hvala na songu, znas da volim Massive Attac.

Inace, operisace me Sheldon. Tj dr koji ima samo 24 godine i nekoliko raznoraznih DR-a i Uni-Prof ispred svog imena. Ridjokos je i bubuljicav i izgleda kao klinac od 15 godina.

Slicno je bilo sa mojom sestrom jos prije dvadesetak godina. Rutinski pregled i nasli joj nesto kod pluca. Ispalo da je operirana bez veze jer je bilo dobrocudno ali bolje izvadit pa si na miru. To mozda izgleda zastrasujuce ali u biti je rutinska operacija ko i svaka druga. Za par dana si doma, rasterecena, zivahna i puna zelje za seksom... Drzim fige u svakom slucaju da sve skupa podneses sa sto manje stresiranja a dobro ce svrsit stoposto. Ne veli zalud narod da je sve bolje kad se dobro svrsi. Ajd javi se kad to obavis i da, narkoza ti je super stvar, nikad se nisam ljepse probudio nego li nakon nje...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 13.10.16 13:35

cat_claw je napisao/la:Pozdravljam vas sve i bezim. Glista, vesticara, bi mogla radi dobrih vibracija obaviti neki shamanski ritual tipa klanja kokosi i tako toga.

ako ti Glista bude pravila rituale probudit ces se ko zaba, bez noktica...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  maledetta primavera on 13.10.16 20:03

jedna predivna vijest za caticu!

na svim riječkim radio postajama odzvanjala je danas senzacionalna vijest. naime, braća su otvorila buregdžijsku radnju i u Beču!!!! cato, sad ćeš tek provati pravi burek, nema ga ni u sarajevu! tko nije jeo burek kod braće taj nije ništa probao 

u rijeci je poseban gušt nakon noćnog izlaska ići negdje na klopu pa su se tako redale file ispred hambija nekada ( ne znam postoje li opet jer se na neko vrijeme hamby zatvorio po noći ), potom na žabici  a to ti je autobusni kolodvor ( tamo sam ti ja imala vezu, onaj baba sera od wc-a bi meni i frendici preko veze donio hamburgere ili sengwiche ali su ga provalili, naravno bunili su se klijenti jer umjesto da čekamo red po pola sata, za 2 cigare odma bismo dobile klopu preko veze   . kad je stigla restrikcija čak smo neko vrijeme jele u wc-u s njim u društvu ali i to su nam zabranili   ) . potom se jelo na nini ( ili na nekom od brodova ) ali tamo mi nije bio gušt. ali ništa od toga nema štih kao kod braće. na burek kod braće nakon noćnih izlazaka , za liječenje mamurluka i gladi, generacije i generacije prije mene su svraćale 

mi na poslu i dan danas jednom ili dvaput mjesečno naručimo bureke i savijače a bogami i zeljanice od braće i onaj simpa dečko ( inače rom )  nam hitro na bicikli dostavi pošiljku. ni snijeg, ni led, ni hladnoće a bogami ni kišurine ga ne mogu zaustaviti. čak štoviše, kad počne liti kao iz kabla gazda od braće već je u stanju pripravnosti kod telefona čekajući narudžbe jer zna da se nikome iz ureda ne da izlaziti i taj dan posao cvjeta više nego ikada .... stvarno im je fini burek eto, sad je i kod vas stigao. tko zna jesu li poslali onog simpa biciklistu i njegovu biciclettu da obuči the staff u beču brzini i kvaliteti kao što je u rijeci ... 

maledetta primavera

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 14.10.16 9:54

burek "kod brace" je nekad bijo najgori u Rijeci i okolici. Odrzao se naziv i danas su burekđijski brend sa solidnim burekom .
Nekad je "zivot" bijo skoncentriran u Opatiji pa se vecina mojih bureka kupovala tamo na izlazu iz Opatije. Po nekim strmim stepenicama dolje i radnja sa super burekom. Burek od jabuka je bijo za deset a od sira sam se navikao jest u vojnickoj kantini, prije ga nisam volijo...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 14.10.16 9:57

inace, kad smo kod Cat i bureka da napomenem kako je najbolji u pekari Adria na Brajdi. Preko puta Pik-a kojeg popularno zovemo "Velezito"...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  maledetta primavera on 14.10.16 10:01

pizda je napisao/la:inace, kad smo kod Cat i bureka da napomenem kako je najbolji u pekari Adria na Brajdi. Preko puta Pik-a kojeg popularno zovemo "Velezito"...
nema ravnog bureku iz ARENE na turnicu. sto posto .....

kisa pada nemilice. upravo smo nas dvadesetak pojele bureke iz brace ....

dotakao si se opatije, predivna vremena. danasnji izlasci nisu sjena opatijskim nocima nekada .....

maledetta primavera

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 14.10.16 10:26

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:inace, kad smo kod Cat i bureka da napomenem kako je najbolji u pekari Adria na Brajdi. Preko puta Pik-a kojeg popularno zovemo "Velezito"...

dotakao si se opatije, predivna vremena. danasnji izlasci nisu sjena opatijskim nocima nekada .....

ona Arena jako oscilira, jednom sam uzeo pitu od jabuka i ispostavilo se da je super, ko da je doma radjena. Drugi put kad sam naisao uzeo sam pet i bile ispodprosjecne. Valjda ovisi koja ih smjena pravi...
Je, nekad si od petka do nedjelje imao "zmiju" od automobila koji su isli prema Opatiji pa nazad . Sad opatijci dolaze u Rijeku jer je tamo zivo mrtvilo. Neka, bolje da je ovdje zivot nego li tamo...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  maledetta primavera on 14.10.16 12:05

pizda je napisao/la:

ona Arena jako oscilira, jednom sam uzeo pitu od jabuka i ispostavilo se da je super, ko da je doma radjena. Drugi put kad sam naisao uzeo sam pet i bile ispodprosjecne. Valjda ovisi koja ih smjena pravi...
Je, nekad si od petka do nedjelje imao "zmiju" od automobila koji su isli prema Opatiji pa nazad . Sad opatijci dolaze u Rijeku jer je tamo zivo mrtvilo. Neka, bolje da je ovdje zivot nego li tamo...
a sta ima u rijeci? nis .... kafane. kafanski zivot. prije su i kafici bili drugaciji, before and after disco party stih.  ja bi discoooooooo .... !
dani kada ne znas je li bilo bolje u discu ili ispred , legendarni izbacivaci , svjetla, kugle, podij .....

maledetta primavera

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 14.10.16 12:16

a sta ima u rijeci? nis .... kafane. kafanski zivot. prije su i kafici bili drugaciji, before and after disco party stih.  ja bi discoooooooo .... !
dani kada ne znas je li bilo bolje u discu ili ispred , legendarni izbacivaci , svjetla, kugle, podij .....

pa nema disca vise nigdje, izaslo iz mode vec odavno. Ni meni nije jasno gdje plese ova mladjarija, valjda vise ne plesu...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 14.10.16 12:24

evo sad iz prve ruke cujem da u tvojoj ulici postoje dva diskaca, "Život" i "Crkva" a plese se i po raznim kaficima i klubovima gdje nastupaju i dj-i...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  maledetta primavera on 14.10.16 12:41

pizda je napisao/la:evo sad iz prve ruke cujem da u tvojoj ulici postoje dva diskaca, "Život" i "Crkva" a plese se i po raznim kaficima i klubovima gdje nastupaju i  dj-i...
crkva je navodno tesko sranje i horror. a zivot ne znam sta je to. totalno sam out ..... ja sam ti old fashioned, volim u harbor i galiju .... a u rijeci u sabrage .... doduse nisam bila dugo na trsatu na cugi ali u opatiji jesam ovo ljeto. totalno drugaciji ugodjaj ..... .....

maledetta primavera

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 14.10.16 12:56

pizda je napisao/la:evo sad iz prve ruke cujem da u tvojoj ulici postoje dva diskaca, "Život" i "Crkva" a plese se i po raznim kaficima i klubovima gdje nastupaju i  dj-i...
crkva je navodno tesko sranje i horror. a zivot ne znam sta je to. totalno sam out ..... ja sam ti old fashioned, volim u harbor i galiju .... a u rijeci u sabrage .... doduse nisam bila dugo na trsatu na cugi ali u opatiji jesam ovo ljeto. totalno drugaciji ugodjaj ..... .....

nije, cujem da je dobro tamo, u retro stilu. Uz to imas i na par mjesta cajke pa mos dizat ruke i ispustat vriskove...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  maledetta primavera on 14.10.16 13:44

pizda je napisao/la:

nije, cujem da je dobro tamo, u retro stilu. Uz to imas i na par mjesta cajke pa mos dizat ruke i ispustat vriskove...
nemam pojma, zbog toga sam i napisala navodno. cuj ja jedva cekam otici iz te ulice, samo mi fali da se vikendom vracam ....

maledetta primavera

[Vrh] Go down

Postaj  zingaro on 15.10.16 4:10

cat_claw je napisao/la:Pozdravljam vas sve i bezim. Glista, vesticara, bi mogla radi dobrih vibracija obaviti neki shamanski ritual tipa klanja kokosi i tako toga.

Ma jebo Glistu,,chuvaj zdravlje,,bolje ti je misli na neshto lijepo,,,tak ja,,kad me spopanu kakva sranja,,,ja mislim samo na sex,,,pa ja,,kau da to oslobadja od svih briga,,,i fakat je tako,,sex je zakon,,mrkni se sa nekim ko ti se djasvi pa ti nece ni operacija biti potrebna,,Doktorima ne vjerujem nishta,,mada ima josh normalnih posebno dok su mladji,,,idealisti su i zele pomoci ,,,ustvari to im je smisao zivota,,,ato sam odmah pomislio da je taj mali najbolji izbor za tebe ....on sigurno nece o nichemu razmishljati osim o problemu koji treba rijeshiti jer mlad i ne iskvaren lovom,,Ovi stariji,,,mamitzu im nabijem,,(chast izuzetcima) samo gledaju na lovu,,,barem je tako u USA,,Zakljuchak,,mlada si i jaka,,imash zashto da se borish,,,a kada je tako,,nema da omanesh,,vjeruj mi da je tako,,jer sam proshao kroz svashta neshto i izashao kao pobjednik zato shto sam imao zashto zivjeti,,da sam na tvom jestu,,ja to neb dao ni operirati,.al ajd,,ako smeta onda nek vade,,Jebo te ja dva puta imao pneumotorax ,,nemaju pojma zbog chega,,ja sam doshao do dijagnoze,,,,stres i strah za bliznje svoje,,zaboravio kako se dishe i eto sranja,,umal nisam umro u cvijetu mladosti,,a evo me sad...ljepshi i bolji od Pizde sto puta ijako je on stariji od mene 20 godina,,)) Ljub tam,,volimo i mi tebe,,oduvijek,,posebno ja jer se mosh ispravit ispod kreveta,,a to ni jedna pichka sa foruma nemre:)

zingaro

Broj postova : 2770

[Vrh] Go down

Postaj  ligeja on 18.10.16 8:26

Bok, Katice. :-) Docekalo me je jutro prepuno mirisa kupusa. Susjed ga kiseli i baca "sok" u obliznju kanalizaciju. I tako, otvoris prozor, duboko udahnes i ... pozelenis. Pa onda malo poprimis grimiza. I zutila obliznjeg lisca. Ah, lijepa jesen. Raskos boja.

Saljem ti puno lijepih misli. Bez kiselog kupusa! :-)

ligeja

Broj postova : 360

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 19.10.16 10:18

cat_claw je napisao/la:Kad mi je vec Lastica otvorila temu, a misli me muce, mozda ipak da vam napisem koju k(r)aticu.

bit će sutra sve ok...i da si se javila!!!!! 

Lena

Broj postova : 7165

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 19.10.16 21:01

reci sheldonu, pipne li ti slučajno rebra i/ili napravi li ti i mm dulji rez no što treba imati će posla sa mnom  

kaćuša moja, sve će biti u redu... znaš to zar ne?  

grlim ljubim... 

btw

Broj postova : 13060

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content Today at 9:27

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]