ciao drugari! .....

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: ciao drugari! .....

Postaj  taja on 03.12.16 11:08

Pozdrav i podrška Katici. Nadam se da je sve ok prošlo
taja

Broj postova : 5857

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 19.12.16 21:31

Kato... može samo kratko javljanje?... ono, riječ dvije za staru škvadru

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 20.12.16 8:02

btw je napisao/la:Kato... može samo kratko javljanje?... ono, riječ dvije za staru škvadru

hear! hear!      šapice?
Lena

Broj postova : 7738

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 20.12.16 20:03

Lena je napisao/la:
btw je napisao/la:Kato... može samo kratko javljanje?... ono, riječ dvije za staru škvadru

hear! hear!      šapice?
javila se ljenjivica... briga nju što se mi brinemo kako je...   

dobro je, ali su je nakon dugo vremena upregli na poslu... u zaostacima je i... tako to

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 21.12.16 7:18

super!!!!

bitno da je sve ok......
Lena

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 21.12.16 9:19

btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:

hear! hear!      šapice?

dobro je, ali su je nakon dugo vremena upregli na poslu... u zaostacima je i... tako to

ona vec i radi !? Streberica...
pizda
Murderator

Broj postova : 28677

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 21.12.16 21:45

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:

hear! hear!      šapice?

ona vec i radi !? Streberica...
Da... Na sreću bila je lažna uzbuna. A gle, nije ona u našim godinama da se mora dugo oporavljati. Mlado je to, moj Pipi.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 22.12.16 10:03

btw je napisao/la:
Da... Na sreću bila je lažna uzbuna. A gle, nije ona u našim godinama da se mora dugo oporavljati. Mlado je to, moj Pipi.

nemam ja nista sa tvoim godinama, ne generaliziraj...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  cat_claw on 23.12.16 15:00

Drugari, pre svega hvala na recima utehe i podrske, kao i na brizi.
Sve se dobro zavrsilo. I ja sam opet zivahna. Zapravo mnogo zivahnija nego ranije.
Operacija je prosla odlicno, ali sam imala malo problema sa narkozom. Tri dana nista nisam mogla jesti, jer bih to sve povratila. Rezovi su mali, 0,5 cm i 1,5cm, sa desne strane, i ako sam ja mislila da ce to ici sa leve. Islo se sa instrumentima izmedju rebara. Ta king size tvorevina se pokazala kao cista i navodno je imam od rodjenja. Rasla je polako, prilagodjavala se okolnim organima i ja je uopste nisam osecala. Sto je cudno obzirom na velicinu. Hirurg je bio divan (nije Sheldon, vec jedan Iranac), mlad, dve godine mladji od mene, radi s ljubavlju, entuzijazmom, pozitivan, duhovit, dolazio je da me obidje i onim danima kada nije radio.  Super je bio. Rekla sam mu:"Vi ce te mene zaboraviti, a ja vas nikada." I to ce biti tako.

Dosta sam se brzo oporavila. Radim, naspremala sam gomilu keksica, pralina i kolacica, juce sam bila na bozicnoj proslavi sa firmom, obisla sam sve bozicne sajmove sa family and friends, jer ih obozavam, a sad jurim kuci da spremim rusku salatu. Samo mi je to jos ostalo. Inace sam sve po planu i programu obavila.

Mislila sam na vas, citala vas ponekad, ali nisam stizala.
Ovo je bila teska godina. Godina velikih i tuznih rastanaka. Drago mi je sto sam ovoliko zauzeta, jer ne stignem da razmisljam o svim sranjima, koja su se dogodila.

Citamo se, ljubim vas.

Broj postova : 1828

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 23.12.16 23:06

cat_claw je napisao/la:Drugari, pre svega hvala na recima utehe i podrske, kao i na brizi.
Sve se dobro zavrsilo. I ja sam opet zivahna. Zapravo mnogo zivahnija nego ranije.
Operacija je prosla odlicno, ali sam imala malo problema sa narkozom. Tri dana nista nisam mogla jesti, jer bih to sve povratila. Rezovi su mali, 0,5 cm i 1,5cm, sa desne strane, i ako sam ja mislila da ce to ici sa leve. Islo se sa instrumentima izmedju rebara. Ta king size tvorevina se pokazala kao cista i navodno je imam od rodjenja. Rasla je polako, prilagodjavala se okolnim organima i ja je uopste nisam osecala. Sto je cudno obzirom na velicinu. Hirurg je bio divan (nije Sheldon, vec jedan Iranac), mlad, dve godine mladji od mene, radi s ljubavlju, entuzijazmom, pozitivan, duhovit, dolazio je da me obidje i onim danima kada nije radio.  Super je bio. Rekla sam mu:"Vi ce te mene zaboraviti, a ja vas nikada." I to ce biti tako.

Dosta sam se brzo oporavila. Radim, naspremala sam gomilu keksica, pralina i kolacica, juce sam bila na bozicnoj proslavi sa firmom, obisla sam sve bozicne sajmove sa family and friends, jer ih obozavam, a sad jurim kuci da spremim rusku salatu. Samo mi je to jos ostalo. Inace sam sve po planu i programu obavila.

Ovo je bila teska godina. Godina velikih i tuznih rastanaka. Drago mi je sto sam ovoliko zauzeta, jer ne stignem da razmisljam o svim sranjima, koja su se dogodila.

Citamo se, ljubim vas.

ej Catice , prosli put kad si ovdje bila si bila djevojcurak a sad si zena. Neko ce rec da tako i treba, ne treba. Covjeku sranja ne trebaju ali dolaze i dolazit ce. Zato smo valjda ovdje i dosli, ne mislim na forum . Nek si ti sve to prebrodila i sad si na miru cetrdesetak godina. Dovoljno da postanes baka i cuvas maloljetnu unucad a nakon tog se vidimo ili u raju ili paklu, kamo vec smijeste ovaj forum. Onaj popov ide ziher u pakao jer bog kurca ne razumije o cemu se tamo pise. Kad se jos malo saberes svrati u trenucima dvokolice jer sto se kaze, covjek i magarac znaju vise od covjeka samog. Zato je svugdje furam Cigu sa sobom...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 23.12.16 23:22

cat_claw je napisao/la:Drugari, pre svega hvala na recima utehe i podrske, kao i na brizi.

Citamo se, ljubim vas.
kakogod, prošlo je
kiss

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 23.12.16 23:23

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:

nemam ja nista sa tvoim godinama, ne generaliziraj...

malo sam se zabrojila... 

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  RobinUd on 27.12.16 0:46

cat_claw je napisao/la:..... ljubim vas....

Kamo ??
Kuda??

Dobro je da si se javila.
I drago mi je da si se oporavila.
RobinUd

Broj postova : 557

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 27.12.16 18:13

Odlične vijesti!! Bravo. Ostaj zdravo!

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 28.12.16 13:06

super šapice!!!
dakle sve pregrmila i sve je ok.....lijepe vijesti  

navrati koji put ne budi stranac....
Lena

[Vrh] Go down

Postaj  zingaro on 08.01.17 3:14

Da ova mala ima pravog jebacha ne bi joj padale nikave operacije na pamet,,..Jebo te,,,chak u osterajh su pali pd amarichki mentalitet,,,,jebo te,,,ako imash dobar inshurentz,,odma te stavljaju pod razna ispitivanja i ,,,nalaze ti sranja koja ne postoje,,daklem,,malena,,,ti si dobar predmet z azaraditi lovu,,,kuish,,,o chemu se radi:
Nadju ti fol,,,neki kuratz koji nema veze sa ni sa chim i preko tvojih ledja zaradjuju lovu
,,,,Bog te jebo,,,americhka fora,,,.majku im jebem kapitalistichku pokvarenu..

Broj postova : 3106

[Vrh] Go down

Postaj  zingaro on 08.01.17 3:17

Ne kontam ovaj BTW avatar,,,je l' je to guzitza il' su sise u pitanju i to sve u plavom:))/??

Broj postova : 3106

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 08.01.17 20:13

zingaro je napisao/la:Ne kontam ovaj BTW avatar,,,je l' je to guzitza il' su sise u pitanju i to sve u plavom:))/??
vidiš li ti još što na ženi osim guzice i sisa? 
ni jedno ni drugo... a bome ni ono treće (sramtebilo  )

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 09.01.17 9:31

btw je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Ne kontam ovaj BTW avatar,,,je l' je to guzitza il' su sise u pitanju i to sve u plavom:))/??
vidiš li ti još što na ženi osim guzice i sisa? 
ni jedno ni drugo... a bome ni ono treće (sramtebilo  )

i meni to daje na guzicu ali se ona ruka ne uklapa...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 09.01.17 11:32

meni na veliku grud!!!junačku 
Lena

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 09.01.17 12:54

Lena je napisao/la:meni na veliku grud!!!junačku 

grudi koje lice na guzicu...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 10.01.17 8:48

ne nego baš jednu veliku sisu...koja se probija hrabro naprijed 

raskitili smo napokon jelku...djeca pomogla jer smo je skupa i kitili.....prijašnjih godina znali smo je okititi početkom prosinca i onda dok nam ne dosadi.....lijepo je imat te lampice i malo sjaja duže vrijeme....navečer posebno kad stvori lijep ugođaj...

bio mi je i rođendan,al niko ovdje da me se sjeti   jebitese....
možda i bolje jer bome skupilo se godina....ja se pravim da prolaze pored mene

školski praznici su još ovaj tjedan...djeca se navikla kasno leć i kasno ustat...morat će opet upast u školski ritam....

cat kad se javiš je li tvoj pomladak 5. razred kao moja maja?
baš je gledam sinoć....polako postaje curetak....al ima još one slatke bebi look obraze 
Lena

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 10.01.17 9:23

Lena je napisao/la:ne nego baš jednu veliku sisu...koja se probija hrabro naprijed 

raskitili smo napokon jelku...djeca pomogla jer smo je skupa i kitili.....prijašnjih godina znali smo je okititi početkom prosinca i onda dok nam ne dosadi.....lijepo je imat te lampice i malo sjaja duže vrijeme....navečer posebno kad stvori lijep ugođaj...

bio mi je i rođendan,al niko ovdje da me se sjeti   jebitese....
možda i bolje jer bome skupilo se godina....ja se pravim da prolaze pored mene

školski praznici su još ovaj tjedan...djeca se navikla kasno leć i kasno ustat...morat će opet upast u školski ritam....

cat kad se javiš je li tvoj pomladak 5. razred kao moja maja?
baš je gledam sinoć....polako postaje curetak....al ima još one slatke bebi look obraze 

e jebiga, ja nisam zaboravijo jer nisam ni znao. Nikome ne znam kad se rodijo ali se uzdam u Blitvicu koja to nepogresivo zna a u zadnje vrijeme i na fejsbuk. Omanula i Blitvica i fejs . Evo sa zakasnjenjem sve naj, naj, naj zelje, uz standardno zdravlje, ljubav, srecu i da se zaposlis na super poslu i budes prezadovoljna...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 10.01.17 15:32

pizda je napisao/la:
e jebiga, ja nisam zaboravijo jer nisam ni znao. Nikome ne znam kad se rodijo ali se uzdam u Blitvicu koja to nepogresivo zna a u zadnje vrijeme i na fejsbuk. Omanula i Blitvica i fejs . Evo sa zakasnjenjem sve naj, naj, naj zelje, uz standardno zdravlje, ljubav, srecu i da se zaposlis na super poslu i budes prezadovoljna...

hvala hvala 

ma taj dan zovem ja majku i ona sve izbifla šta ima i ne čestita mi rođendan.....ja je podsjetila da mi je rođendan 

ali nije baš da mi se slavi nešto....nekako kad ih skupiš puno nije baš da skvičiš od sreće.....svejedno tenks 
Lena

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 11.01.17 9:38

Lenoj - sretan rodjendan, svega sto si sama zeli plus jedan dobar posal!!! 

Broj postova : 9561

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]