Wajter raport

Stranica 7 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Wajter raport

Postaj  pizda on 28.10.16 7:49

Lena je napisao/la:
kako će bobi sad bidan....ja se odmah njega sjetila.....lako za tebe 

jebate Bobi, taj jednako spava di god bijo, vraga bidan. Bidan sam ja koji se moram zajebavat sa time a on funkcijonira po sistemu "lezi lebe da te jedem"...

pizda
Murderator

Broj postova : 27824

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 28.10.16 8:55

Meni su pale na pamet sve one mace koje ostavlja... Zna se da bobi ide s njim.

A sto se tice centra, opet ces se uvaljat u neku starudiju od stana sa visokim plafonima kojeg ce biti nemoguce zagrijati.... 

Vel'ka Maca

Broj postova : 9333

[Vrh] Go down

Postaj  maledetta primavera on 28.10.16 9:00

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:sad dosao na posao. Od danas sam ponosni razvlasteni vlasnik stare kuce koje vise nemam. Konacno prodao kucu i sad trazim stan. Hvala ti boze, da me i on jednom POMILYE!
    necemo vise biti blizu? ...

koji te dijelovi grada zanimaju? kakva je ponuda stanova? ne trazis  vrt?

pa di ces nac stan sa vrtom, jedino ako opet projizvode one visece... Zanima me najprije siri centar jer sam tamo i do sad zivijo. NIje stvar nostalgye vec praktike. Kako vrieme bude odmicalo ne bi me zacudilo da zavrsim na kakvom Krnjevu, kod Darkice...
 jesi li i ti priklonjen zivotnoj filozofiji rijeke da sve preko one bande mosta nevaja ? tako kazu ovi za one i oni za ove tu 

jos ces ti doc tu negdje izmedju mene i darkice pa cemo se svi skupa druziti. kad mi curica mrvu naraste i uskladimo se sa skolom i dobijem eurojackpot pa necu morat radit, ponovo uzimam psica ( pitbull ili doberman ) i zajedno sa bobijem idemo u park k darkici .....

maledetta primavera

Broj postova : 169

[Vrh] Go down

Postaj  maledetta primavera on 28.10.16 9:01

pizda je napisao/la:
pizda je napisao/la:sad dosao na posao. Od danas sam ponosni razvlasteni vlasnik stare kuce koje vise nemam. Konacno prodao kucu i sad trazim stan. Hvala ti boze, da me i on jednom POMILYE!
    necemo vise biti blizu? ...

koji te dijelovi grada zanimaju? kakva je ponuda stanova? ne trazis  vrt?

pa di ces nac stan sa vrtom, jedino ako opet projizvode one visece... Zanima me najprije siri centar jer sam tamo i do sad zivijo. NIje stvar nostalgye vec praktike. Kako vrieme bude odmicalo ne bi me zacudilo da zavrsim na kakvom Krnjevu, kod Darkice...
 jesi li i ti priklonjen zivotnoj filozofiji rijeke da sve preko one bande mosta nevaja ? tako kazu ovi za one i oni za ove tu 

jos ces ti doc tu negdje izmedju mene i darkice pa cemo se svi skupa druziti. kad mi curica mrvu naraste i uskladimo se sa skolom i dobijem eurojackpot pa necu morat radit, ponovo uzimam psica ( pitbull ili doberman ) i zajedno sa bobijem idemo u park k darkici .....

maledetta primavera

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 28.10.16 9:30

Vel'ka Maca je napisao/la:Meni su pale na pamet sve one mace koje ostavlja... Zna se da bobi ide s njim.

A sto se tice centra, opet ces se uvaljat u neku starudiju od stana sa visokim plafonima kojeg ce biti nemoguce zagrijati.... 

koje mace, ima samo jedna a ta nece ni u kucu, kamo li mjenjati ambient. Ostat ce ovim novima u amanet, odmah su je prigrlili jer je lijepa i umiljata. Te starudije sa visokim plafonima ne bi uzeo ni da mi poklanjaju. Moja je deviza "bolje socrealizam nego li secesija"...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 28.10.16 9:34

bijo sam priklonit iako sam Trsat uviek volijo. U biti sa istocne strane jedino Trsat i Kostrena i vrijede. Nadam se da necu morati tamo, ipak sam ja diete downtowna...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  maledetta primavera on 28.10.16 9:40

pizda je napisao/la:

bijo sam priklonit iako sam Trsat uviek volijo. U biti sa istocne strane jedino Trsat i Kostrena i vrijede. Nadam se da necu morati tamo, ipak sam ja diete downtowna...
tako su i moji, moja mama zapravo pa su ipak kupili  drugi stan  na trsatu , bulevard zapravo. ustvari izmedju. stube .... 

maledetta primavera

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 28.10.16 11:04

ovdje mozemo objavljivati fotke iz naseg grada koje govore o godisnjem dobu...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 28.10.16 11:05

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 31.10.16 8:45

svanijo novi i sadrzajan dan, liep, suncan, miran i za sada frizak ali ne pretjerano. Ima malo ljudi vani jer je vecina spojila vikend sa danom mrtvih. Kod nas se sve zivo spaja pa zasto ne i mrtve iskoristit . Ionako smo nacia koja nikako da se rijesi svojih vampira, vukodlaka i krvopija svih vrsta. E, pa kad svi spajaju ja ne dam jer je onda najmanje guzve, strke i ostalih nastranosti. Vikend bijo takodjer lijep, ugodan dusi i tielu...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  maledetta primavera on 31.10.16 10:41

pizda je napisao/la:svanijo novi i sadrzajan dan, liep, suncan, miran i za sada frizak ali ne pretjerano. Ima malo ljudi vani jer je vecina spojila vikend sa danom mrtvih. Kod nas se sve zivo spaja pa zasto ne i mrtve iskoristit . Ionako smo nacia koja nikako da se rijesi svojih vampira, vukodlaka i krvopija svih vrsta. E, pa kad svi spajaju ja ne dam jer je onda najmanje guzve, strke i ostalih nastranosti. Vikend bijo takodjer lijep, ugodan dusi i tielu...
predivno jucer i danas vrijeme samo sto danas radim a jucer sam bila u g. kotaru pa se izlezavala i gledala film i zlocinacke umove po noci. lezanija.....

maledetta primavera

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 31.10.16 10:55

pizda je napisao/la:svanijo novi i sadrzajan dan, liep, suncan, miran i za sada frizak ali ne pretjerano. Ima malo ljudi vani jer je vecina spojila vikend sa danom mrtvih. Kod nas se sve zivo spaja pa zasto ne i mrtve iskoristit . Ionako smo nacia koja nikako da se rijesi svojih vampira, vukodlaka i krvopija svih vrsta. E, pa kad svi spajaju ja ne dam jer je onda najmanje guzve, strke i ostalih nastranosti. Vikend bijo takodjer lijep, ugodan dusi i tielu...
predivno jucer i danas vrijeme samo sto danas radim a jucer sam bila u g. kotaru pa se izlezavala i gledala film i zlocinacke umove po noci. lezanija.....

a ti Zlocinacki umovi ziva koma od naive. Zenske ko iz Playboya, tipovi sve genijalci, cim te vide odmah sve znaju o tebi. Reci im neki stih i odmah ti kazu ko ga je napisao, svaki citat iz Biblije znaju po brojem i ko ga je izrekao. Ona kompjuterasica ti za sekundu izbaci svakog ko je odredjenog datuma u New Yorku, Chicagu i Los Angelesu kupio u apoteci aspirin. Imaju i svog Sheldona itd. itd. Previse love ulupano za pizdariju o nekim psiho profilerima a kad pogledas realnost nema veze sa mozgom ...Gdje su one prave krimi serije...Od kad se pojavila ta pomama za raznim forenzicarima koji barataju tehnikama ko iz Ratova zvijezda sve je oslo ukurac...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  maledetta primavera on 31.10.16 11:48

pizda je napisao/la:

a ti Zlocinacki umovi ziva koma od naive. Zenske ko iz Playboya, tipovi sve genijalci, cim te vide odmah sve znaju o tebi. Reci im neki stih i odmah ti kazu ko ga je napisao, svaki citat iz Biblije znaju po brojem i ko ga je izrekao. Ona kompjuterasica ti za sekundu izbaci svakog ko je odredjenog datuma u New Yorku, Chicagu i Los Angelesu kupio u apoteci aspirin. Imaju i svog Sheldona itd. itd. Previse love ulupano za pizdariju o nekim psiho profilerima a kad pogledas realnost nema veze sa mozgom ...Gdje su one prave krimi serije...Od kad se pojavila ta pomama za raznim forenzicarima koji barataju tehnikama ko iz Ratova zvijezda sve je oslo ukurac...

ma opusta mozak. meni su ok kao razbibriga. prije njih dr.house, naravno, po ne znam koji put. 

i jos da napomenem  CSI. horatio je zakon  .

inace spremam se pogledati zadnjih 3-4 epizode grey's anathomy jer su pocele izlaziti nove epizode 13. sezone a i po preporuci whisp i tomice, gledat cu penny dreadful i jos jednu. na jagoda forumu sve lijepo pise ..... 

studeni i prosinac doba ususkavanja, cajeva, bijega od euforije po ulicama i kaficima pod dekicu sa daljinskim u rukama i necim dobrim na ekranu ....

Zadnja promjena: maledetta primavera; 31.10.16 11:51; ukupno mijenjano 1 put.

maledetta primavera

[Vrh] Go down

Postaj  maledetta primavera on 31.10.16 11:50

ex's and oh oh oh's they haunt me .....  super stvar!

maledetta primavera

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 31.10.16 13:07

onaj rosavi Horatijo nije nego za udavit. Bogte lika...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  RobinUd on 02.11.16 0:34

Evo me opet....
Dinamican zivot mi ne dozvoljava puno pisati.
A i kad bih imao vremena, ne sjetim se....

(Pizda trazi stan ?? Ako dolazi Bec u obzir, mogu pomoci... iako je i ovdje frka.)

RobinUd

Broj postova : 119

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 02.11.16 8:43

RobinUd je napisao/la:Evo me opet....
Dinamican zivot mi ne dozvoljava puno pisati.
A i kad bih imao vremena, ne sjetim se....

(Pizda trazi stan ?? Ako dolazi Bec u obzir, mogu pomoci... iako je i ovdje frka.)

Aj Robine ! Ovdje nije frka, ima stanova ko u prici i u tome je jedina frka. Strah jecovjeka da se ne zaleti ali ko ce obic ni deset posto tog sto se nudi...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 02.11.16 8:46

wayter je tmuran i topao. Valjda ko sto i prilici danu nakon dana mrtvih. Nema kise za sada a kad ce bit, ne zna se...
Vikend je bijo vecinom lijep i suncat. Trebao sam od danas vec bit na godisnjem ali sam dosao jer imam jos nekog posla za obavit u ovdasnjoj birokracii...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 02.11.16 9:40

jesi već šta gledao?tražiš manji stan?veći?srednji?
sigurno manji jer si skroman i jarast 

mi izbacujemo bivšu firmu iz jednog stana i sad to treba opremat i naći normalne osobe za iznajmiti im stan......
stanova ima masu i zapravo je prava sreća naići na normalne osobe i iznajmiti na nešto duže vrijeme....
tako da ima seoba ili iseljenja i kod mene.....

vikend krasan i ovdje....friško uz sunce....
i danas je za sad ok,popodne bi mogla kiša....

Lena

Broj postova : 7165

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 02.11.16 10:36

Lena je napisao/la:jesi već šta gledao?tražiš manji stan?veći?srednji?
sigurno manji jer si skroman i jarast 

mi izbacujemo bivšu firmu iz jednog stana i sad to treba opremat i naći normalne osobe za iznajmiti im stan......
stanova ima masu i zapravo je prava sreća naići na normalne osobe i iznajmiti na nešto duže vrijeme....
tako da ima seoba ili iseljenja i kod mene.....

vikend krasan i ovdje....friško uz sunce....
i danas je za sad ok,popodne bi mogla kiša....

vele da bi i ovdje mogla kisa ali to ovdje uviek i moze pa nije neko cudo .
Manji naravno, znas sta se veli, muskarci sa malim kurcem vole velike aute i kuce a oni sa velikim, obratno . Bitno da su kvadrati dobro raporedjeni a ne da su kuhinje i kupatila ogromni a dnevni neki miniaturan...Nisam jos nista gledao, bijo vikend pa dan mrtvih...ljudi spajali, svasta nesto. Od sutra se angaziravam, godisnji pa cu na miru. Usput pomalo pakirat i bacat ono sto mi ne treba...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 08.11.16 11:35

ima li šta da ti se svidilo pipi?

ovdje kiša,pa kiša i još kiše.....skroz neočekivano 

ručak krčka....meso na toć, riža i salata.....

Lena

Broj postova : 7165

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 11.11.16 20:59

Lena je napisao/la:ima li šta da ti se svidilo pipi?

ovdje kiša,pa kiša i još kiše.....skroz neočekivano 

ručak krčka....meso na toć, riža i salata.....

sve nesto sacuvaj boze ali sljedeci tjedan mozda sta i bude. Dobro da jos imam puno godisnjeg a i ne tjeraju me...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 11.11.16 21:04

Vrijeme prekrasno. Danas palo jedno 200 litara kise po kvadratu. Na Platku kuri snijeg a vele da bi sutra mogao i ovdie ali da ce popodne razvedriti. Sve ove ostale dane sto se nisam javljo je bilo raznoliko vrijeme. Bas prema uobicajenim prognozama Vakule, " bit ce kise, sunca, vjetra moguce i nevrijeme a moguce i pravo proljece". Nema da fulas...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 11.11.16 21:07

meni najdraza od Cohena, uzivaj negdje gdje je puno ljepse majstore...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  BesposlenPlop on 12.11.16 20:52

Nego, ja glista vi cite ... dosla vidjet jeste zivi i zdravi ... neka mi se jave ovi zivi ako je ikako moguce ... dopizdili mi ovi mrtvi koji mi se javljaju .  

Jeste se poubijali medjusobno ako nista drugo a onda dosadom ... jebote, kako su meni ovdje bili neki dosadni ... zato sam i otisla .. ne volem reprize ... iskreno se nadam da ste izmislili nesto novo na sto se mogu nadostukati ka stuka

BesposlenPlop

Broj postova : 45

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content Today at 9:29

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 7 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics