kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 15 / 40. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.12.16 9:30

osvanijo poljep dan i cini mi se nesto topliji od jucer. Ima i ponesto oblaka s desne strane ali nisu oni katastroficnog izgleda i oblika vec paperjasti cumulusi. Posto mi imamo obicaj da stranim riecima dajemo novokomponirata hrvacka imena, vecinom opisna, cumuluse mozemo prevesti kao izlucevinaste oblake. Ako neko ima koji bolji prijedlog nek ga samo iznese jer vidim da to izaziva veliki interes u javnosti koja se rijetko javlja. Dakle, suncano je i mirno ako iskljucimo lagani vjetric koji pirka u ponekim kvartovima. Rijeka ima najvise kvartova u drzavi. Ima ih vise nego li Njujork. Sve njujorske kvartove pokrije vec ovaj dijo kojim ja prolazim na posao a sve skupa ima kilometar i pol razdaljine.
Vidim da se Blitva pojavila nakon poduze turneje i pozdravljam je pozdravom "zdravo, uvalim ti pravo!" To je tradicionalni bosanski pozdrav.
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 20.12.16 19:38

pizda je napisao/la:....ponesto oblaka s desne strane .....

Ah, to je obratno od lijeve strane ??
I zavisno od toga, kamo se okrenes.

Ovdje je zima....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.12.16 20:08

pizda je napisao/la:osvanijo poljep dan i cini mi se nesto topliji od jucer. Ima i ponesto oblaka s desne strane ali nisu oni katastroficnog izgleda i oblika vec paperjasti cumulusi. Posto mi imamo obicaj da stranim riecima dajemo novokomponirata hrvacka imena, vecinom opisna, cumuluse mozemo prevesti kao izlucevinaste oblake. Ako neko ima koji bolji prijedlog nek ga samo iznese jer vidim da to izaziva veliki interes u javnosti koja se rijetko javlja. Dakle, suncano je i mirno ako iskljucimo lagani vjetric koji pirka u ponekim kvartovima. Rijeka ima najvise kvartova u drzavi. Ima ih vise nego li Njujork. Sve njujorske kvartove pokrije vec ovaj dijo kojim ja prolazim na posao a sve skupa ima kilometar i pol razdaljine.
Vidim da se Blitva pojavila nakon poduze turneje i pozdravljam je pozdravom "zdravo, uvalim ti pravo!" To je tradicionalni bosanski pozdrav.
e da ne bi, uvali ga sebi... 
to je također tradicionalni bosanski bećarac  Wajter raport - Page 15 11484130

kad smo kod oblaka, odavno ih ne vidjeh... samo magla i inje... i neko mokro sivilo... bljaksi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 21.12.16 7:22

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:moram napisat i kakav je vajter  Wajter raport - Page 15 11484130

zimast, puno sivih i bielih oblaka.....imam već osnovu za raučak,ali ću morat van.....

onaj stan koji uređujemo evo došao skoro,pa kraju....još neki detalji i finito!!!!

dozvizdilo mi....uffffff

pa ciji to stan uredjujete i za koga?

jebote napisala sam ti već.....stan je bio kancelarija od antonca i kolega, sad su ošli na drugu lokaciju, a mi stan uređujemo za iznajmit nekome kome treba da ga unajmi  Wajter raport - Page 15 11484130
super je stan....oko 65m2, dvosoban,liep raspored.....

vajter još mutan...naime nije sunce još izašlo do kraja.....
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 21.12.16 7:24

pizda je napisao/la:
Sibenik je jos najkulturniji u Dalmatinien. Splicani ce sami sebe pojest, evo ti primjer Jagode, nestala. Pojelo...

imam neku rodbinu u šibeniku i baš je živnuo grad zadnjih par godina....neka.....

a đagoda poprave incognito....biće je zauzdala kćer da čuva malenu unučicu..... Wajter raport - Page 15 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 21.12.16 9:01

Lena je napisao/la:

jebote napisala sam ti već.....stan je bio kancelarija od antonca i kolega, sad su ošli na drugu lokaciju, a mi stan uređujemo za iznajmit nekome kome treba da ga unajmi  Wajter raport - Page 15 11484130
super je stan....oko 65m2, dvosoban,liep raspored.....

vajter još mutan...naime nije sunce još izašlo do kraja.....

pa di si mi to napisala? Pitaj boga kome jesi ali meni? NISI! Znaci to je vas stan koji se koristijo ko ured a sad cete ko Kreso ustasa, zaradjivat pare na njemu. Sto nisi prije rekla, kad sam trazijo stan, otisao bi kod vas u najam. Wajter raport - Page 15 684758713 Sto cete ga iznajmljivat za stanovanje ili ko ured? Prvo je manja lova a drugo, veca...Wajter raport - Page 15 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 21.12.16 9:03

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Sibenik je jos najkulturniji u Dalmatinien. Splicani ce sami sebe pojest, evo ti primjer Jagode, nestala. Pojelo...

imam neku rodbinu u šibeniku i baš je živnuo grad zadnjih par godina....neka.....

a đagoda poprave incognito....biće je zauzdala kćer da čuva malenu unučicu..... Wajter raport - Page 15 11484130

od kad su vise pod utjecajem Rijeke su se promienili na pozitivno...Wajter raport - Page 15 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 21.12.16 9:17

Dakle, dan je osvanijo lijep i suncan ko sto je cijeli ovaj mjesec, bog ga blagoslovijo. Kad smo kod toga, je li covjek koji psuje boga pobozan? Prilicno je pohladno, pirka i neka lagana burica ali sve u svemu, vedro, bistro, tiho, svjezeg zraka na izvoz. Ja uviek velim, kad bi se zrak mogao izvoziti mi bi ga uvozili. Ako mozemo uvozit suho lisce sto ne bi i zrak. Na poslu je idilicno, toplo, pije se prvi jutarnji kapucino, pusi prva cigareta i slusaju zvukovi strogog centra grada. Mislim da je termin sasvim netocan jer ljudi u centru nisu nista stroziji nego li van centra. Evo, sad mi se pojavila i kolegica, danas je okasnila vise od mene i ponosan sam sto sam svoje umijece prenijo na generacije koje dolaze. Ako ko ima slicna iskustva bilo bi ih jako zanimljivo cut...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 21.12.16 15:45

pizda je napisao/la:Dakle, dan je osvanijo lijep i suncan ko sto je cijeli ovaj mjesec, bog ga blagoslovijo. Kad smo kod toga, je li covjek koji psuje boga pobozan? Prilicno je pohladno, pirka i neka lagana burica ali sve u svemu, vedro, bistro, tiho, svjezeg zraka na izvoz. Ja uviek velim, kad bi se zrak mogao izvoziti mi bi ga uvozili. Ako mozemo uvozit suho lisce sto ne bi i zrak. Na poslu je idilicno, toplo, pije se prvi jutarnji kapucino, pusi prva cigareta i slusaju zvukovi strogog centra grada. Mislim da je termin sasvim netocan jer ljudi u centru nisu nista stroziji nego li van centra. Evo, sad mi se pojavila i kolegica, danas je okasnila vise od mene i ponosan sam sto sam svoje umijece prenijo na generacije koje dolaze. Ako ko ima slicna iskustva bilo bi ih jako zanimljivo cut...


I psovanje je komunikacija, dakle.. Wajter raport - Page 15 684758713

Nego, lijepo si ih naučio. Meni se čini da ti dolaziš na posao samo da bi malo presjekao put do pijace...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 22.12.16 7:25

pizda je napisao/la:
pa di si mi to napisala? Pitaj boga kome jesi ali meni? NISI! Znaci to je vas stan koji se koristijo ko ured a sad cete ko Kreso ustasa, zaradjivat pare na njemu. Sto nisi prije rekla, kad sam trazijo stan, otisao bi kod vas u najam. Wajter raport - Page 15 684758713 Sto cete ga iznajmljivat za stanovanje ili ko ured? Prvo je manja lova a drugo, veca...Wajter raport - Page 15 684758713

ma na ovoj temi sam napisala,ali možda ti je promaklo....nema veze....
nećemo kao poslovni prostor nego za stanovanje.....imamo danas nekoga da pogleda....
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 22.12.16 7:27

ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:Dakle, dan je osvanijo lijep i suncan ko sto je cijeli ovaj mjesec, bog ga blagoslovijo. Kad smo kod toga, je li covjek koji psuje boga pobozan? Prilicno je pohladno, pirka i neka lagana burica ali sve u svemu, vedro, bistro, tiho, svjezeg zraka na izvoz. Ja uviek velim, kad bi se zrak mogao izvoziti mi bi ga uvozili. Ako mozemo uvozit suho lisce sto ne bi i zrak. Na poslu je idilicno, toplo, pije se prvi jutarnji kapucino, pusi prva cigareta i slusaju zvukovi strogog centra grada. Mislim da je termin sasvim netocan jer ljudi u centru nisu nista stroziji nego li van centra. Evo, sad mi se pojavila i kolegica, danas je okasnila vise od mene i ponosan sam sto sam svoje umijece prenijo na generacije koje dolaze. Ako ko ima slicna iskustva bilo bi ih jako zanimljivo cut...


I psovanje je komunikacija, dakle.. Wajter raport - Page 15 684758713

Nego, lijepo si ih naučio. Meni se čini da ti dolaziš na posao samo da bi malo presjekao put do pijace...


dolazi oko 9, ode u spizu, malo popriča sa kolegama, ajde odradi nešto 2-3 sata i ode doma.....
milina!!!  Wajter raport - Page 15 11484130



vajter sluti naliep dan kao jučerašnji.....sunce tek maaaalkice proviruje i izgleda da će biti lijepo....vrijeme je zaredalo samo takvo ima dosta.....neka samo ovako nastavi meni super
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 22.12.16 9:37

osvanijo je jos jedan lijep dan, liep ali prohladan. Mirno je, nema vjetra, nema ni oblaka i po svoj prilici bi moglo lijepo zagrijati za koji sat. Probudim se ja na vrijeme, nije da ne dam ali je jako tesko ustati kad je svud oko tebe hladno a u krevetu udobno i toplo. To je jednostavno nesto sto je jace od mene i cemu je jedino JNA mogla stati na kraj. Tamo sam se ustajao u pet ujutro, sat ranije nego li zatvorenici sto zorno dokazuje da je JNA bila srbocetnicka i udbaska. Ima nesto istine u zlobnim Tomitinim i Leninim riecima, prvi dijo dana mi prodje u neradu i odlasku na placu. Vec onaj drugi dijo sam kreativniji i surfam naveliko, sve do odlaska kuci. Po tom sam daleko ispred svedjana koji su se tek sad dosjetili da nie potrebno raditi osam sati dnevno, dosta je pola od tog. Ja ne dam uopce i svedjani mi sa oprostenjem, mogu popusit. Necu duljiti jer moram na placu a nemam pojma sto bi jeo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 22.12.16 10:38

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Nema vjetra, nema muvinga. :-D

Nadam se da je u novom susjedstvu zivlje. Ovaj me forum podsjeca na kucu.

ali je zato hladno bogme.  Ako mislis na stvarno susjedstvo to jos ne znam jer se selim pocetkom slijedece...
Pa da. Zato ja sviram kurcu tj. Zvonim u prazno. Crveni lingerie a preko toga samo mantil. Boca pjenusca i na glavi kapica koju sam po putu maznula nekom tuznom djedici mrazicu. Htjedoh proslaviti s tobom malo a ono ..... Qrc .... Wajter raport - Page 15 1658420748
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 22.12.16 10:43

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Nema vjetra, nema muvinga. :-D

Nadam se da je u novom susjedstvu zivlje. Ovaj me forum podsjeca na kucu.

ali je zato hladno bogme.  Ako mislis na stvarno susjedstvo to jos ne znam jer se selim pocetkom slijedece...
Pa da. Zato ja sviram kurcu tj. Zvonim u prazno. Crveni lingerie a preko toga samo mantil. Boca pjenusca i na glavi kapica koju sam po putu maznula nekom tuznom djedici mrazicu. Htjedoh proslaviti s tobom malo a ono ..... Qrc .... Wajter raport - Page 15 1658420748

ne smeta, barem su majstori dosli na svoje...Wajter raport - Page 15 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 22.12.16 10:45

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Nema vjetra, nema muvinga. :-D

Nadam se da je u novom susjedstvu zivlje. Ovaj me forum podsjeca na kucu.

ali je zato hladno bogme.  Ako mislis na stvarno susjedstvo to jos ne znam jer se selim pocetkom slijedece...
Pa da. Zato ja sviram kurcu tj. Zvonim u prazno. Crveni lingerie a preko toga samo mantil. Boca pjenusca i na glavi kapica koju sam po putu maznula nekom tuznom djedici mrazicu. Htjedoh proslaviti s tobom malo a ono ..... Qrc .... Wajter raport - Page 15 1658420748

ne smeta, barem su majstori dosli na svoje...Wajter raport - Page 15 684758713
Ma.... Nisu mi cak ni oni otvorili. Ni zafuckali. Niš ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 22.12.16 10:49

Idem radit. Ful sam kratka s vremenom ..... Wajter raport - Page 15 2329918616
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 22.12.16 11:27

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ali je zato hladno bogme.  Ako mislis na stvarno susjedstvo to jos ne znam jer se selim pocetkom slijedece...
Pa da. Zato ja sviram kurcu tj. Zvonim u prazno. Crveni lingerie a preko toga samo mantil. Boca pjenusca i na glavi kapica koju sam po putu maznula nekom tuznom djedici mrazicu. Htjedoh proslaviti s tobom malo a ono ..... Qrc .... Wajter raport - Page 15 1658420748

ne smeta, barem su majstori dosli na svoje...Wajter raport - Page 15 684758713
Ma.... Nisu mi cak ni oni otvorili. Ni zafuckali. Niš ....

drugi put razmakni mantil i da vidis promiene...Wajter raport - Page 15 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 22.12.16 11:31

vani je stanje uredovno, korzo vec krcato kao i bezbrojne terase. Nema plave ribe jer je lovostaj ali ce je sutra pustiti u opticaj za siromasnije gradjane. U ovo vrijeme me najvise jebe nedostatak voca koje volim. Jos se nekako slepam uz grožđe a jabuke i kruske bas i ne volim previse a agrume, nimalo...
Danas je drugi dan zime, nisam jucer ni znao da je pocela zima pa to sad ispravljam. Jedva cekam proljece, jagode, tresnje...njam Wajter raport - Page 15 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.12.16 9:01

veli gej Pop da sta se ima pisat kad je stalno isto vrijeme? Mozda je vrieme i isto ali dogadjaji i datum nijesu!
Dakle, svanijo je novi dan plavetan kao lan. Sve je isto ko i jucer jedino sto sam danas dosao ranije i to donjom stranom, po brajdi i zabici. Nostalgicno sam gledao vagone od koih je jedan mogao biti moj da se Pop malo zauzeo. Planirao sam sjedit pred vagonom i svirati gitaru a lake zene bi ulazile i izlazile sa musterijama. Tako bih zaradjivao za otplatiti vagon i Popinu proviziju. Ovako, kurac.
Danas se valjda skratito radi jer je petak pred bozic. Jel to veliki petak ili nie, ne bih znao reci jer nisam dogmatski educirat. Tu je Blitvica potkovana jer je fra Jozi pravila godisnji horoskop a on joj zauzvrat nabrojio sve sto smije i nesmije po svetom pavlu, petru i iliji. Fora je sto kuci nemam prakticki nista sto inace obiljezava bozic. Uobicajene zivotne namirnice, nema ni sarmi, ni bakalara, kolaca, nista. Morat cu stogod kupit da budem u trendu. Ko sto sam vec rekao, vedro je, suncato, frisko i ima laganog vjetrica. Ovaj mjesec je za anale a prosli za kanale...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.12.16 11:32

na placi je i inace petkom ludnica, danas pogotovo. Kupuje se ko da blagdani traju mjesec dana. Vrieme idealno, cak bi se moglo rec da je i rano proljetno.
Ovdje traje neki domjenak na koji nikad ne idem, dobijo bozicnicu, dobijo bon za Plodine, zadnji u ovoj firmi. Neka, dopizdilo mi, trosi se previse vremena a korist minimalna...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.12.16 23:39

pizda je napisao/la:veli gej Pop da sta se ima pisat kad je stalno isto vrijeme? Mozda je vrieme i isto ali dogadjaji i datum nijesu!
Dakle, svanijo je novi dan plavetan kao lan. Sve je isto ko i jucer jedino sto sam danas dosao ranije i to donjom stranom, po brajdi i zabici. Nostalgicno sam gledao vagone od koih je jedan mogao biti moj da se Pop malo zauzeo. Planirao sam sjedit pred vagonom i svirati gitaru a lake zene bi ulazile i izlazile sa musterijama. Tako bih zaradjivao za otplatiti vagon i Popinu proviziju. Ovako, kurac.
Danas se valjda skratito radi jer je petak pred bozic. Jel to veliki petak ili nie, ne bih znao reci jer nisam dogmatski educirat. Tu je Blitvica potkovana jer je fra Jozi pravila godisnji horoskop a on joj zauzvrat nabrojio sve sto smije i nesmije po svetom pavlu, petru i iliji. Fora je sto kuci nemam prakticki nista sto inace obiljezava bozic. Uobicajene zivotne namirnice, nema ni sarmi, ni bakalara, kolaca, nista. Morat cu stogod kupit da budem u trendu. Ko sto sam vec rekao, vedro je, suncato, frisko i ima laganog vjetrica. Ovaj mjesec je za anale a prosli za kanale...
Bemte needuciratog...toliko se družiš s klerikalcima i ništa nisi naučio Wajter raport - Page 15 3791038771  
Danas je predbožićn petak, dan za ribu, (nije za metak... ovo je za plovka ako slučajno čita) a može i srdela... trebao bi se ispovjediti, a u nedjelju pričestiti... usput napraviti kakvo dobro (d)jelo i izmoliti krunicu...  e da i zahvaliti se Persilu, Arielu, a možeš i Faks Helizimu Wajter raport - Page 15 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 27.12.16 9:09

Sretno svima, cestito, kako god samo da je dobro bez obzira bijo neko religijozan ili ne. Uvijek je ljudski rod imao neki dan u godini u kojem je postajao dobar a kud ces bolje nego li na dan kad svijetlo pobjedjuje tamu. Barem simbolicki.
Bio sam na badnjak navecer na korzu, jebote, zaglusna buka, Severina i slicne cajke sa disco bas linijom, kuje urlicu, pokazuju gacice i sve tako u pravo religioznom i mirno obiteljskom štihu. Pretpostavljam da su kasnije isle i na ponocku vecinom mrtve pijane i ispipane. Sve u svemu, kakav kler, takvi i vjernici. Drugi dan sve idilicno, secu parovi sa djecicom, nikakve poveznice sa danom prije osim mozda, mamurluka.
Danas je lijepo, suncano i mirno. Rijetko liep prosinac se nastavlja, sto duze to bolje.
Ove godine nismo prigodno izmienili avatare a i forum je jos u ljetnjem ruhu. Niko se ne trsi previse jer niko i ne pise. Ovo moje je ionako vecinom u stilu bloga. Ostali blaguju a ja blogujem...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 28.12.16 9:29

ista meta, isto odstojanje a i nek je. Osvanijo lijep dan, frizak, miran, protkan cumulusima ko finom krckom cipkom. Namjerno ne spominjem pasku cipku jer cumulusi dolaze iz pravca Krka. Grad poluprazan, sad se pogotovo spojilo sve sto se moglo a vec ponedjeljak post blagdanska depresia. Vele da su najjace depresije bas za bozicne blagdane i NG. Ljudima su ti dani kao neki trigger za svodjenje osobnih racuna, zbrajajaju se uspjesi i neuspjesi a rezultat svega je da smo neizbjezno luzeri. Ne mozda zato jer to stvarno jesmo vec zato jer smo imali prevelika i neumjerena ocekivanja. Znaci, depresivni za blagdane a poslije njih opet depresivni jer vise nema blagdana, bljestavila, ukrasa, neumjerene zderacine. Ovaj narod stalno i samo trazi izgovore za depresije umjesto da uziva u svakom casu. Medjutim, ni uzivati se ne zna osim organizirano, u nekom satoru uz cajke i naljevanje pivom...Ja to gledam optimisticki, dani su dulji i to je jedino bitno a ne to sto upravo prolazi slavljenje jednog blagdana kojeg je svako, svakom svojatao i proglasavao samo svojim i jedino tocnim. Luzeri ionako jesmo i to svi od reda, samim rodjenjem. Jebes sve dozivito i prozivito kad onda umres i nema te a bio si jedini koji je svijet percipirao bas na taj svoj nacin. Kad umre covjek nije samo on nestao, nestao je jedan cieli svijet kakvim ga je vidijo. Dok nije obnevidijo.
Receno nie odraz depresivnog raspolozenja vec svojevrsni nekrolog svima izginulima u ovoj godini. I onim poznatim i manje poznatim. I Bowieu i onoj izbjeglickoj bebi koju je more izbacilo na obalu. Krhki smo poput pjene a umisljamo da smo sve i sva, bozje dijelo. Mozda i jesmo ali smo i potrosna roba nekog kozmickog Todorica. Zato ljudi, treba trositi pa idem ja na placu...Wajter raport - Page 15 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 28.12.16 13:04

pravi si poeta pipi  Wajter raport - Page 15 11484130

al stoji sve napisato....


kod nas vajter burovit....jaka bura i zimina je.....ima i oblaka.....sve u svemu dan za stat u kući ako se ne mora baš negdje....

iznajmili smo stan slavonskom paru!!!
muž i žena prodali sve u slavoniji, djeca velika valjda rade gdje po svijetu, dovode roditelje sa sobom i radit će u splitu....ljudi kažu šta ćemo tamo....
čine se ok tako da su naši dani bušenje,štemanja,sklapanja kreveta i ormara i svačega evo za koji dan iza nas...

napokon!
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 28.12.16 14:51

Lena je napisao/la:pravi si poeta pipi  Wajter raport - Page 15 11484130

al stoji sve napisato....


kod nas vajter burovit....jaka bura i zimina je.....ima i oblaka.....sve u svemu dan za stat u kući ako se ne mora baš negdje....

iznajmili smo stan slavonskom paru!!!
muž i žena prodali sve u slavoniji, djeca velika valjda rade gdje po svijetu, dovode roditelje sa sobom i radit će u splitu....ljudi kažu šta ćemo tamo....
čine se ok tako da su naši dani bušenje,štemanja,sklapanja kreveta i ormara i svačega evo za koji dan iza nas...

napokon!

jebate, Slavonija ce jos malo pa postati pustos. Citam da se kuce sa zemljistem mogu dobit i za desetak tisuca eura. Sve otislo u Irsku a vidim da se i po Dalmaciji doseljavaju Wajter raport - Page 15 684758713. Neka ste to iznajmili, cim su potegli toliki put nece otic za mjesec-dva vec ce biti dugotrajni. Wajter raport - Page 15 684758713
Mene sad muci problem sa susenjem rublja. Izgleda da u stanu bas i necu imati neke vece mogucnosti za tu radnju pa malo citam o tim susilicama ali kritike bas nisu najpovoljnije...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 15 / 40. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.