kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 16 / 40. Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.12.16 8:46

Zahladilo naglo a uz to i bura popuhnula. Ima dva stupnja a prijasnjih dana bilo u prosieku oko petnaest. Zrak cist, suncano i pregledno. Dobro je sto ipak ne puse nesto sa olujno - orkanskim predznakom vec sasvim umjereno. Drugo je sve nepromjenito...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 29.12.16 15:01

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:pravi si poeta pipi  Wajter raport - Page 16 11484130

al stoji sve napisato....


kod nas vajter burovit....jaka bura i zimina je.....ima i oblaka.....sve u svemu dan za stat u kući ako se ne mora baš negdje....

iznajmili smo stan slavonskom paru!!!
muž i žena prodali sve u slavoniji, djeca velika valjda rade gdje po svijetu, dovode roditelje sa sobom i radit će u splitu....ljudi kažu šta ćemo tamo....
čine se ok tako da su naši dani bušenje,štemanja,sklapanja kreveta i ormara i svačega evo za koji dan iza nas...

napokon!

jebate, Slavonija ce jos malo pa postati pustos. Citam da se kuce sa zemljistem mogu dobit i za desetak tisuca eura. Sve otislo u Irsku a vidim da se i po Dalmaciji doseljavaju Wajter raport - Page 16 684758713. Neka ste to iznajmili, cim su potegli toliki put nece otic za mjesec-dva vec ce biti dugotrajni. Wajter raport - Page 16 684758713
Mene sad muci problem sa susenjem rublja. Izgleda da u stanu bas i necu imati neke vece mogucnosti za tu radnju pa malo citam o tim susilicama ali kritike bas nisu najpovoljnije...


simpa su ljudi ovako napravu jako.....
dakle ispravka djeca su velika da,ali su ipak u slavoniji....a mame su žive od oboje i povremeno će valjda dolazit malo u posjetu....
i možda djeca sa djecom na more 

je slavonija umire i trend se teško može promijeniti.....pa i ja bi selila da nema posla,perspektive.....

a to za robu je nezgodno da.....ima li mjesta u kupaoni da se šta suši?

sušilicu ćeš onda morat nabavit, mi nemamo i ja sam se bavila mišlju da nabavim jer zimi ako je jugo da se može koji komad brzo oprat i osušit.....neki su zadovoljni,neki ne.....nemam ti pravi savjet....

ima neko sušilicu?dajte svoja zapažanja.....
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.12.16 9:06

Lena je napisao/la:
a to za robu je nezgodno da.....ima li mjesta u kupaoni da se šta suši?

sušilicu ćeš onda morat nabavit, mi nemamo i ja sam se bavila mišlju da nabavim jer zimi ako je jugo da se može koji komad brzo oprat i osušit.....neki su zadovoljni,neki ne.....nemam ti pravi savjet....

ima neko sušilicu?dajte svoja zapažanja.....

ma ocu nekako, kad sam malo razmislijo skuzio sam da se ja ustvari jako rijetko presvlacim. Cak mi ni masina za pranje rublja ne treba, kamo li susilica...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.12.16 9:25

osvanijo novi dan. Sta radi bura, cim ne puse izgleda puno toplije a samo je stupanj vise nego li jucer. Dakle, tri stupnja, mirno, suncano, frisko i liepo. Uz to je petak, dan svih dana a sutra je i stara godina sa ambiciama da preraste u novu. Osjecam se prehladjeno a i ljudi oko mene nisu bolji. Sve nesto smrkavo, podbuhlo, bliedo i crvenih noseva. Jebiga, u Novu uc prehladjen nije dobro, bilo bi bolje uc zdrav a da su prehladjeni neki drugi. Ko te pita...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.12.16 13:43

vrieme super, ide se kuci pjevajuci i tako to. Dobru zabavu zelim svima ukljucujuci sebe, da se u Novoj pise naveliko, raduje i veseli...Wajter raport - Page 16 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.12.16 17:52

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:
a to za robu je nezgodno da.....ima li mjesta u kupaoni da se šta suši?

sušilicu ćeš onda morat nabavit, mi nemamo i ja sam se bavila mišlju da nabavim jer zimi ako je jugo da se može koji komad brzo oprat i osušit.....neki su zadovoljni,neki ne.....nemam ti pravi savjet....

ima neko sušilicu?dajte svoja zapažanja.....

ma ocu nekako, kad sam malo razmislijo skuzio sam da se ja ustvari jako rijetko presvlacim. Cak mi ni masina za pranje rublja ne treba, kamo li susilica...
imala sam je godinama i super je  za pamučno rublje, ali ono se zapravo i najdulje suši tako da se fakat isplati... ali ne u sklopu perilice, zaseban aparat... ako se ne presuši i odmah po sušenju izvadi i složi, nema peglanja...  ne treba ni omekšivač kod pranja, roba je super mekana i izglačana....naročito su fini komadi od čistog pamuka, ručnici, posteljina i donje rublje... ono što se nikako ne smije je sušenje vunenih predmeta... imaju tendenciju višestrukog smanjenja čak i na najkraćem programu sušenja... 
to mi je slijedeća investicija i stavit ću je u loggiu da mi se ne skuplja vlaga u stanu... 

wajter zimski... suho, hladno, smrznuto... preživjeh gripu s kostoboljom, trčkalicom i povraćanjem,,, opirala sam se 10 dana, a onda me doslovce srušilo u postelju,,, dva dana pakla, groznice, fibre, nemoći... imam herpes na usnama veličine kućnih papuča... g r o z n o...  Wajter raport - Page 16 2329918616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 31.12.16 2:19

Ne znam kamo bih s ovim.
Ovo je uradak izvjesnog Jadranka Hodaka, objavio na fejsu.
Spominje se Rijeka.
Obzirom da je vecina stanovnika (ovog) foruma iz Rijeke, mislio sam, valjda ljudi znaju znanje...
.......................................................................................................................................

A jebotipasmater više i INA-i.
Te MOL ovo... te naši ono... te opet Mađari ovo... te naši ono... i sad upičkumaterinu... vele naši "INA je naša strateška firma, otkupiti ćemo ju!".
Nisu nama bolnice od strateške važnosti. Majku ti jebem, kad uđeš na WC u čekaoni riječke poliklinike... ne znaš bil srao il plako od muke. WC školjka izgleda ka crna rupa u Svemiru. Keramika na zidovima ka na wc-u željezničke stanice u Vrhovinama gdje vlak ne staje već 20 i kusur godina. Imaju špinu/pipu sa hladnom i toplom vodom... a tople vode zadnji put bilo kad se iz vulkana Etne, lava razlila po cijevima ladne vode. Inventar po bolnicama je posebna priča. Dođeš kod doktora, on sjedi za školskim stolom. Pa gdje u pičci maternoj od Europe doktor sjedi za školskim stolom? Krutejebo, kad stojiš nad njim... izgledaš ka profesor a ne pacijent... a on kad se okrene preko ramena... izgleda ka da prepisuje, a ne pogledom traži sestru. Ja ne znam ni čime nas liječe kad ničeg nemaju. Kad rendgen aparat ne radi, naš te doktor zalijepi na prozor... digne roletnu... pa čeka da sunce udari kroz tebe. Najjebenije je kad si debel... nemeže sunčeva zraka proletit kroz tebe... pa te nose kod Mamića na Dinamov stadion... pod reflektore. Za kolonoskopiju te šalju na HRT, da ti kamerman uđe u prkno... snima čojk dokumentarac o debelom crijevu u pizdu materinu. Dođeš kod zubara... kad skuži da si preko zdravstvenog, prevrće očima... u šupalj zub ti stavi biber u zrnu... malo fali da ti sarmu uvali... i bi... al je ne pokriva zdravstveno. E da... u Rijeci nedavno padala kiša 14 dana a onda u tv prilogu pametni novinar javlja da je zbog kiše procurio krov na riječkom rodilištu. Pa majku ti jebem... kome kišobran propušta vodu zbog kiše... pa kiša curi zbog sjebanog kišobrana (čitaj krova) a ne zbog kiše. Kad ne pada kiša, otpada žbuka sa plafona... to vjerojatno zbog potresa u Tajlandu pa se isti otrese na našim bolnicama baš ka što se otrese kurac nakon pišanja. Najjači su mi oni koji vele kako su naši doktori jako cijenjeni kad odu van... pa majku ti jebem... dočepa se čojk uređaja prvi put u karijeri, gdje neće biti dobar doktor... ma što dobar... po 300 ih dnevno provuče kroz uređaj... ka da radi na pilani a ne klinici Švarcvald.
I onda dođem do INA-e... ma zaboli me kurac za kompletnu INU... jebala im ina mater i oca!!!
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 03.01.17 9:16

Osvanijo novi dan. Jutros se probudijo i nisam ni u primisli imao mogucnost da ustanem i odem na posao ali ipak jesam. Mislim si kako nemam nekih ziveznijih namirnica doma, nema cigareta i ijonako bi morao van. Sinoc me opet treslo ali lakse, oko 38. Bit ce da ipak nije gripa jer imam apetit i pusim bez beda ali da sam imao neke planove za docek, bas bi me lijepo zajebalo. Nocas padala kisica, sad vele da je zahladilo i da je po G.K. snijeg ali ovdje je nekako isto. Najave katastrofe a ono temperatura padne par stupnjeva. Postali smo neka senzacionalisticka zemlja jer smo dozvolili da nam portali kreiraju svakodnevicu u rasponu od gacica maje suput pa do debila druge krajnosti, raznih markicki i hasanbegovica. Ne znam sta bih vise rekao ovako izmucen i nacet raznim mikroorganizmima osim da im jebem mater milu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 03.01.17 12:57

vani ima sedam stupnjeva ali izgleda hladnije jer lagano puse. Vec legendarna prognoza Novog Lista pokazuje jedan stupanj i snijeg iako je potpuno vedro. Jucer je pokazivalo da ce danas biti -11 Wajter raport - Page 16 1523192931
Vakula ocito dobija dostojne nasljednike koji su jos ludji od njega ali barem nisu medijski toliko exponirati...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 04.01.17 9:26

idu dani u serijama ko serijski filmovi, bolje receno serijski realitiji. Evo danas je naprimjer osvanijo dan temperaturnih svojstava od 3 stupnja ijako djeluje toplije. Opet zbog tog sto ne puse nikakvo rusilacko govno. Zasto to spominjem, zato jer su nas jucer cijeli dan sa Radijo Rijeke uvjeravali da u Rijeci puse olujna bura sa orkanskim udarima a ono ama bas nista, mirno i tiho. Talenti iz NL su nas pak uvjeravali da smo na -5 stupnjeva i da pada snijeg. Dobro, ako ljudi vec ocito nisu skolovani za to podrucje a ni previse bistri imaju li barem prozore? Ja bih sproveo sverijecku akciju pod nazivom "Dajmo ljudima prozore". Ono "Ljudima" se moze mjenjati drugim rijecima, recimo "debilima" ili "jebo vam mater onaj koji vas placa". Danas nam NL pokazuje da ce sutra biti najvisa temperatura u Rijeci -1 a najniza temperatura -12. Kad je u Rijeci bilo -12? Takva temperatura u Rijeci jednostavno nema smisla jer ne bi dosla do izrazaja, neprilagodjena.
Sad je suncano, mirno i lijepo. Ljudi vec sjede na terasama i ispijaju kavu a vas vjerojatno uvjeravaju da ne idete u Rijeku jer puse orkanska bura koja prevrce autobuse i kamione a uz to pada gust snijeg na negdje minus desetak stupnjeva. Obzirom na sredstva kojima se informiramo, preostaje samo usmena predaja a i ovakva, nepismena...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 04.01.17 16:01

RobinUd je napisao/la:Ne znam kamo bih s ovim.
Ovo je uradak izvjesnog Jadranka Hodaka, objavio na fejsu.
Spominje se Rijeka.
Obzirom da je vecina stanovnika (ovog) foruma iz Rijeke, mislio sam, valjda ljudi znaju znanje...
.......................................................................................................................................

A jebotipasmater više i INA-i.
Te MOL ovo... te naši ono... te opet Mađari ovo... te naši ono... i sad upičkumaterinu... vele naši "INA je naša strateška firma, otkupiti ćemo ju!".
Nisu nama bolnice od strateške važnosti. Majku ti jebem, kad uđeš na WC u čekaoni riječke poliklinike... ne znaš bil srao il plako od muke. WC školjka izgleda ka crna rupa u Svemiru. Keramika na zidovima ka na wc-u željezničke stanice u Vrhovinama gdje vlak ne staje već 20 i kusur godina. Imaju špinu/pipu sa hladnom i toplom vodom... a tople vode zadnji put bilo kad se iz vulkana Etne, lava razlila po cijevima ladne vode. Inventar po bolnicama je posebna priča. Dođeš kod doktora, on sjedi za školskim stolom. Pa gdje u pičci maternoj od Europe doktor sjedi za školskim stolom? Krutejebo, kad stojiš nad njim... izgledaš ka profesor a ne pacijent... a on kad se okrene preko ramena... izgleda ka da prepisuje, a ne pogledom traži sestru. Ja ne znam ni čime nas liječe kad ničeg nemaju. Kad rendgen aparat ne radi, naš te doktor zalijepi na prozor... digne roletnu... pa čeka da sunce udari kroz tebe. Najjebenije je kad si debel... nemeže sunčeva zraka proletit kroz tebe... pa te nose kod Mamića na Dinamov stadion... pod reflektore. Za kolonoskopiju te šalju na HRT, da ti kamerman uđe u prkno... snima čojk dokumentarac o debelom crijevu u pizdu materinu. Dođeš kod zubara... kad skuži da si preko zdravstvenog, prevrće očima... u šupalj zub ti stavi biber u zrnu... malo fali da ti sarmu uvali... i bi... al je ne pokriva zdravstveno. E da... u Rijeci nedavno padala kiša 14 dana a onda u tv prilogu pametni novinar javlja da je zbog kiše procurio krov na riječkom rodilištu. Pa majku ti jebem... kome kišobran propušta vodu zbog kiše... pa kiša curi zbog sjebanog kišobrana (čitaj krova) a ne zbog kiše. Kad ne pada kiša, otpada žbuka sa plafona... to vjerojatno zbog potresa u Tajlandu pa se isti otrese na našim bolnicama baš ka što se otrese kurac nakon pišanja. Najjači su mi oni koji vele kako su naši doktori jako cijenjeni kad odu van... pa majku ti jebem... dočepa se čojk uređaja prvi put u karijeri, gdje neće biti dobar doktor... ma što dobar... po 300 ih dnevno provuče kroz uređaj... ka da radi na pilani a ne klinici Švarcvald.
I onda dođem do INA-e... ma zaboli me kurac za kompletnu INU... jebala im ina mater i oca!!!

duhovito,ali jako istinito......
ima i ovdje kod nas u splitu sličnosti....ma po cijeloj zemlji.....

sad si me sjetio da se trebam upisat za jedan pregled..... Wajter raport - Page 16 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 04.01.17 16:03

pizda je napisao/la:idu dani u serijama ko serijski filmovi, bolje receno serijski realitiji. Evo danas je naprimjer osvanijo dan temperaturnih svojstava od 3 stupnja ijako djeluje toplije. Opet zbog tog sto ne puse nikakvo rusilacko govno. Zasto to spominjem, zato jer su nas jucer cijeli dan sa Radijo Rijeke uvjeravali da u Rijeci puse olujna bura sa orkanskim udarima a ono ama bas nista, mirno i tiho. Talenti iz NL su nas pak uvjeravali da smo na -5 stupnjeva i da pada snijeg. Dobro, ako ljudi vec ocito nisu skolovani za to podrucje a ni previse bistri imaju li barem prozore? Ja bih sproveo sverijecku akciju pod nazivom "Dajmo ljudima prozore". Ono "Ljudima" se moze mjenjati drugim rijecima, recimo "debilima" ili "jebo vam mater onaj koji vas placa". Danas nam NL pokazuje da ce sutra biti najvisa temperatura u Rijeci -1 a najniza temperatura -12. Kad je u Rijeci bilo -12? Takva temperatura u Rijeci jednostavno nema smisla jer ne bi dosla do izrazaja, neprilagodjena.
Sad je suncano, mirno i lijepo. Ljudi vec sjede na terasama i ispijaju kavu a vas vjerojatno uvjeravaju da ne idete u Rijeku jer puse orkanska bura koja prevrce autobuse i kamione a uz to pada gust snijeg na negdje minus desetak stupnjeva. Obzirom na sredstva kojima se informiramo, preostaje samo usmena predaja a i ovakva, nepismena...
 i ovdje bi trebalo biti doduše sutra bar -5,a u zagori i do -10, -15......
pratimo!!!


ali danas je fakat savršen dan nakon kiše i bure....ovdje je bila kombinacija i jednog i drugog baš ružno vrijeme.....
a danas kao iz snova....hladno da,ali uz sunce i bez bure
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 05.01.17 9:06

puše dobro....hladno je.....

pijem kavu i mjaca mi se mota oko keksića....ostali spavaju.....

pozdrav popinju.... Wajter raport - Page 16 727654710 kaže da se ovdje lumpovalo za novu,pa da su svi još ošamućeni.....

ne zna on da se ovdje samo red, rad i disciplina štuju  Wajter raport - Page 16 11484130 Wajter raport - Page 16 3084372643
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 05.01.17 9:12

osvanijo liep i suncan dan, pomiran. Frisko, ima 4 stupnja i mnostvo ozonskih rupa koje smo stvorili koristenjem deodoransa sa freonom. Usput sam sreo dvije takve rupe. Pazis da ih zaobidjes na vrijeme i nema problema.
Sutra se ne radi, ispala tri kralja veci blagdan od nove godine ali covjeka vise nista ne cudi u zemlji todorica i svete majke k.c.
Sinoc nisam imao temperature osim one normalne i sve se skoncentriralo na nos odakle je i pocelo. S time sto se i to normaliziralo i ne koristim baksu papirnatih maramica dnevno. Nadam se da je to, to uprkos zlogukih najava pojedinih forumasa.
Ocekuje nas zahladjenje koje su portali stavili na nivo novog ledenog doba a u biti se radi o normalnim zimskim temperaturama koje svake zime nadodju na par dana. Obuces deblju majicu, stavis carape vise, sal i fino toplo i ugodno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 05.01.17 13:39

ovdje suncano i odjednom zapuh gustog snijega. Ljudi poceli snimat mobitelima Wajter raport - Page 16 684758713. Trajalo pola minute i prestalo, poklon iz Gorskog Kotara...Wajter raport - Page 16 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  antonac 05.01.17 14:52

pizda je napisao/la:ovdje suncano i odjednom zapuh gustog snijega. Ljudi poceli snimat mobitelima Wajter raport - Page 16 684758713. Trajalo pola minute i prestalo, poklon iz Gorskog Kotara...Wajter raport - Page 16 684758713
u solinu je u 11 bilo +8 uz buru....osiecai je ko da je -10....

_________________
daite im da seru....Wajter raport - Page 16 29xutcyWajter raport - Page 16 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 23
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 05.01.17 15:02

antonac je napisao/la:
pizda je napisao/la:ovdje suncano i odjednom zapuh gustog snijega. Ljudi poceli snimat mobitelima Wajter raport - Page 16 684758713. Trajalo pola minute i prestalo, poklon iz Gorskog Kotara...Wajter raport - Page 16 684758713
u solinu je u 11 bilo +8 uz buru....osiecai je ko da je -10....

pazi ovo, NL za sutra u Rijeci prognozira -17 uz jaku buru Wajter raport - Page 16 684758713. Pa bog im jebo mater ludu, kad je ovdje bilo -17...
Jucer je trebalo bit -11 uz orkansku buru a bilo plus osam i skroz mirno... Wajter raport - Page 16 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  orion 06.01.17 7:57

jutros je opako zima ... Wajter raport - Page 16 1319762807

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.01.17 11:36

kad je ovako sunčano čak mi ni ne smeta što je debelo ispod nule... 



jel se to meni pričinja ili je tu uistinu navraćala izgubljena karlovčanka  Wajter raport - Page 16 439160543

ma neeee... nemoguće...  Wajter raport - Page 16 3102334490

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.01.17 3:05

danas kod mene plus 20..dodushe u gacama je vishe od toga,,,al uzivam golitajuci se u gacama ,,,vanka,,pravo proljece,,Prvi krompijeri su izvadjeni,,pomidori dozrijevaju,,,matovilac kao u filmovima,,salata puterica,,,kao sa talijanskog jelovnika,,krastqvchici,,,mmmmmmmm...mnoge bi zene pozeljele to kao dildo..blitva...majketi raspojasala se kao debela matza..ima je na sve strane,,a ja je berem onako kao se njoj zdopada ,,Daklem Florida u svom punom sjaju,,:Wajter raport - Page 16 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.01.17 20:22

zingaro je napisao/la:danas kod  mene plus 20..dodushe u gacama je vishe od toga,,,al uzivam golitajuci se u gacama ,,,vanka,,pravo proljece,,Prvi krompijeri su izvadjeni,,pomidori dozrijevaju,,,matovilac kao u filmovima,,salata puterica,,,kao sa talijanskog jelovnika,,krastqvchici,,,mmmmmmmm...mnoge bi zene pozeljele to kao dildo..blitva...majketi raspojasala se kao debela matza..ima je na sve strane,,a ja je berem onako kao se njoj zdopada ,,Daklem Florida u svom punom sjaju,,:Wajter raport - Page 16 684758713


i sad lagano vadiš mast nama pingvinima sprizorima osunčane floride?   Wajter raport - Page 16 957247240 ... 

krkane jedan floridžanski  Wajter raport - Page 16 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 09.01.17 9:27

Osvanijo novi dan, trenutno ima jedan stupanj u plusu, vedro, mirno i liepo. Od sve te katastrofe kojom su nam prijetili ispalo da je zahladilo (gle cuda, zima je...) i to je to. Istina, ovih je dana ledilo ali osim prosle i pretprosle zime, svake godine bi ledilo barem tjedan dana. Bure je bilo samo simbolicno i neka je jer bas i ne patim za burom, pogotovo kad je temperatura ispod nule. Jucer i danas je vec podnosljivije, moze se setat bez da si zabundan ko medvjed i slijedi proljece. Ispada da je ovaj put za promjenu malo najebala Dalmacija i neka je, bolje oni nego mi...Wajter raport - Page 16 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 09.01.17 10:50

vani predivno, nema daska vietra, sunce, frizak zrak, bit ce jedno dva-tri stupnja u plusu. Mos se setat bez problema i promrzlina a niti ozebline ne dolaze u obzir. Mogu mislit kako je onim kontinentalnim stakorima u vjecitoj maglustini, inju, struganju leda sa stakala...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 09.01.17 11:34

pizda je napisao/la:Osvanijo novi dan, trenutno ima jedan stupanj u plusu, vedro, mirno i liepo. Od sve te katastrofe kojom su nam prijetili ispalo da je zahladilo (gle cuda, zima je...) i to je to. Istina, ovih je dana ledilo ali osim prosle i pretprosle zime, svake godine bi ledilo barem tjedan dana.  Bure je bilo samo simbolicno i neka je jer bas i ne patim za burom, pogotovo kad je temperatura ispod nule. Jucer i danas je vec podnosljivije, moze se setat bez da si zabundan ko medvjed i slijedi proljece. Ispada da je ovaj put za promjenu malo najebala Dalmacija i neka je, bolje oni nego mi...Wajter raport - Page 16 684758713
ovdje je i jučer i danas hladno,ali kako ne puše lijepo je....ono mirno i hladno.....uz sunce

četvrtak,petak,subota su bile orkanske.....sad je podnošljivo uz dobru jaketu,šal i kapu  Wajter raport - Page 16 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 10.01.17 8:49

orion je napisao/la:jutros je opako zima ... Wajter raport - Page 16 1319762807

asti pa pojavila se!!!!
di si i di se luta?  Wajter raport - Page 16 727654710
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 16 / 40. Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.