Wajter raport

Stranica 23 / 40. Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Wajter raport

Postaj  Gost on 12.02.17 11:04

Sivo, hladno i bez naznaka proljeća... 

jučer sam nakon duuuuuuuuuuugooo vremena bila obučena kao pravo žensko, cipelice, suknjica i sve što ide uz to...  i smrzao mi se svaki atom tijela  
morala sam nabrzaka popiti par rakija da dođem k sebi... a prizor je poprave zapanjio konobare... gospođa sređena do jaja pije viljamovke naiskap s trzajem glave poput pravog bauštelca 

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 12.02.17 11:09

BesposlenPlop je napisao/la:
btw je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:
btw je napisao/la:
evo ja sam se odmah prepoznala u tvom opisu... taj uski strukić, obla bedra, zanosni grud, vitke noge, slapovi kose i sočne usne...  to ne može biti nitko drugi nego ja  

jebate jesi se brzo naučila ništa ne raditi no u besposlenoj glavi kovati zavjere i urote... 

aj bogati uvati se one svoje gromače, bila si i zdravija i pametnija dok si kamenje prebacivala i gacala po šumi u gumenim čizmama

nisi ti ... o tebi i dalje imam isto mišljenje o tebi kao kad smo divanile uživo .... ne jebu mene tolko virtualne fertutme ... znam koga sam upoznala i znam da smo svi podležni slabostima al mene privlače vrline .... ti si mi i dalje ooogromni potencijal ne glede na pogrešne premise i razumijem i kad su krenuli neki drugačiji putevi .... bilo je potrebno da napredujemo neovisno jedan o drugom
nisam ni mislila da sam ja... kad budeš tražila najvećeg naivčinu svih foruma, svima će biti jasno da sam to ja... 

ne znam je li to napredak i rast koji spominješ, ali ti meni više nisi osoba s kojom sam ono ljeto satima pričala u tvojoj kuhinji... promijenila si se... i to puno

ili sam te ja napokon upoznala onakvu kakva jesi  

1. nisi

2. naravno da nisam jer svak normalan raste i mijenja se i hvala manituu da  je tako

3. tko me hoće upoznati kakva sam danas, mora me upoznati danas a ne jučer .. samo idioti ostaju isti
1.    
2.   
3.  

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 12.02.17 11:41

btw je napisao/la:Sivo, hladno i bez naznaka proljeća... 

jučer sam nakon duuuuuuuuuuugooo vremena bila obučena kao pravo žensko, cipelice, suknjica i sve što ide uz to...  i smrzao mi se svaki atom tijela  
morala sam nabrzaka popiti par rakija da dođem k sebi... a prizor je poprave zapanjio konobare... gospođa sređena do jaja pije viljamovke naiskap s trzajem glave poput pravog bauštelca 
Trebala si za kraj s konobarima bacit na ruku - ko je jaci, hihihihi    ili ne, ne... nakon svake te vilijamovke, otrat brkove u rukav te fine veste/kosuljice 

Broj postova : 9593

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 12.02.17 11:46

Vel'ka Maca je napisao/la:

Trebala si za kraj s konobarima bacit na ruku - ko je jaci, hihihihi    ili ne, ne... nakon svake te vilijamovke, otrat brkove u rukav te fine veste/kosuljice 
da mi nije bio sin u blizini, bih sigurno... ali siroče bi zanijemio od srama da vidi taj prizor matere mu njegove...  (jarac   )...  
i ovo s rakijama je bilo na granici podnošljivog 

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  cat_claw on 13.02.17 13:53

Ulogirala sam se preko mobitela ne bih li vam ostavila koju fotografiju sa zimovanja, ali ne znam kako se to radi. Mozda bi Li mogla znati?!...Ako Bitvica zna moze slobodno staviti one koje sam joj poslala preko Whats App  
Nadam se da ste svi dobro...

Broj postova : 1837

[Vrh] Go down

Postaj  maledetta primavera on 13.02.17 16:19

cat_claw je napisao/la:Ulogirala sam se preko mobitela ne bih li vam ostavila koju fotografiju sa zimovanja, ali ne znam kako se to radi. Mozda bi Li mogla znati?!...Ako Bitvica zna moze slobodno staviti one koje sam joj poslala preko Whats App  
Nadam se da si se lijepo provela, odmorila od svega i napunila baterije na zasluzenom odmoru
maledetta primavera

Broj postova : 692

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 13.02.17 21:39

cat_claw je napisao/la:Ulogirala sam se preko mobitela ne bih li vam ostavila koju fotografiju sa zimovanja, ali ne znam kako se to radi. Mozda bi Li mogla znati?!...Ako Bitvica zna moze slobodno staviti one koje sam joj poslala preko Whats App  
evo

Kaćuška, ne znam ni ja s mobitela  .... ali znam ih prebaciti na komp ... PREMA TOME!

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 14.02.17 11:34

stavi kad budeš pri kompu...nema hitnoće 

kod mene sve se razbolio, a ja kaljem već jako dugo i ne znam kad ću stati....malog sinoć uši zabolile....sad se malo primirilo....idemo kod liječnice kasnije

ali bit će to ok....
Lena

Broj postova : 7814

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 14.02.17 11:35

a btw već stavila......super su stabalca sva u bijelome.....bajkovito
Lena

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 14.02.17 11:37

vrijeme kod mene prekrasno, sunce i malo prohladno....oko 12 stupnjeva je.....
Lena

[Vrh] Go down

Postaj  RobinUd on 15.02.17 1:58

Kad sam vidio ove snijezne slicice, dobio sam apetit za skijanje.
Nisam bio valjda vec dvije godine.
RobinUd

Broj postova : 631

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 15.02.17 8:12

RobinUd je napisao/la:Kad sam vidio ove snijezne slicice, dobio sam apetit za skijanje.
Nisam bio valjda vec dvije godine.

ja još duže....
zapravo sam proskilaja i od onda nisam na skije stala 

ponovo učenje kod mene potrebno 

meni je snijega 7 dana i više nego dosta.....taman da ti dosadi
Lena

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 15.02.17 8:30

dan kao i jučer.....lijep i sunčan i prohladan
Lena

[Vrh] Go down

Postaj  cat_claw on 15.02.17 13:53

btw je napisao/la:
evo
Kaćuška, ne znam ni ja s mobitela  .... ali znam ih prebaciti na komp ... PREMA TOME!

Prema tome, prebaci sama, je l´to?
Znam taj deo sa prebacivanjem slika sa mobitela na kompjuter, ali sam mislila da ga izbegnem, jer za kucni racunar redje sedam. I to obicno kad trebam nesto obaviti, pa se onda samo na to koncentrisem. Mislila sam da postoji neka jednostavnija varijanta, koju ti ili Li znate,  klik-klik sa mobitela, bez ovog lomatanja i gimnastike.

Hvala.

[Vrh] Go down

Postaj  cat_claw on 15.02.17 13:55

Gde nam je sef?!
Ostavio nas je same, usamljete i nemoderirate. Skandal!

U nedelju smo slavili prkolicin rodjendan. Punih 11 godina. Neverovatno kako vreme leti...

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 15.02.17 19:16

cat_claw je napisao/la:
btw je napisao/la:
evo

Prema tome, prebaci sama, je l´to?
Znam taj deo sa prebacivanjem slika sa mobitela na kompjuter, ali sam mislila da ga izbegnem, jer za kucni racunar redje sedam. I to obicno kad trebam nesto obaviti, pa se onda samo na to koncentrisem. Mislila sam da postoji neka jednostavnija varijanta, koju ti ili Li znate,  klik-klik sa mobitela, bez ovog lomatanja i gimnastike.

Hvala.
hahaha nisam tako mislila, ali zvuči dobro...

nemam pojma kako to ide s mobitela, ali ne mislim se ni učiti... ne znam staviti ni videoklip... 
i neka mi nitko ne objašnjava... dovoljno mi je to što znam okolni put kad već ne znam prečicu (prema tome!  ).... ionako dnevno moram zapamtiti gomilu podataka, samo mi još to treba...  

dva sunčana dana su prošla... cijela dva sunčana dana   ....kako je dobro vidjeti sunce na vedrom nebu

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 15.02.17 19:17

cat_claw je napisao/la:Gde nam je sef?!

U nedelju smo slavili prkolicin rodjendan. Punih 11 godina. Neverovatno kako vreme leti...
sigurno montira namještaj... ili je probao dinstanu kapulu od susjede batinice 

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 16.02.17 7:43

koji prizor.....

kratak riport u vezi vremena....
lijepo i biti će koliko se sad vidi i danas sunčano.....baš su lijepi dani zaredali.....
Lena

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 16.02.17 7:45

cat_claw je napisao/la:Gde nam je sef?!

i moja tata isti dan napunio 7+.....
jel li naglo izrastao u zadnje vrijeme?moji kao da ih hranim super hranom.....mala je oko 155 visoka, mali u zadnju godinu narastao oko 110 cm....sad je oko 174-175....prešišao me......cijeli ponosan kako je viši od mene 
Lena

[Vrh] Go down

Postaj  cat_claw on 17.02.17 12:03

maledetta primavera je napisao/la:
Nadam se da si se lijepo provela, odmorila od svega i napunila baterije na zasluzenom odmoru

Odmorila i ne bas, jer smo stalno bli u akciji, ali bilo je veoma lepo. Priroda je predivna. Volim zimu, a na Tauplitzalm smo stvarno mogli doziveti pravu duboku zimu. Videla sam i divlje koze, sto je vrlo retko, pa sam bila sva sretna.

Kako si ti, dobra Lastice moja?

[Vrh] Go down

Postaj  cat_claw on 17.02.17 12:06

Lena je napisao/la:
jel li naglo izrastao u zadnje vrijeme?moji kao da ih hranim super hranom.....mala je oko 155 visoka, mali u zadnju godinu narastao oko 110 cm....sad je oko 174-175....prešišao me......cijeli ponosan kako je viši od mene 

Da, zbog tebe sam i zapamtila da ti tata isto tada ima rodjendan.

A Gvozden ce bas biti king size. Shisha me vec sada za 10cm.  I Quasaka je visa od mog Mujice. On je visok 148cm. Sad sam se malo zbunila...Quasaka je jednu godinu starija od Mujice ili mladja?!

[Vrh] Go down

Postaj  cat_claw on 17.02.17 12:08

Bitvicice, gde si upload-alalalala slike, jer onaj portal "za slike" (tako se zvao) vise ne radi?

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 17.02.17 13:32

cat_claw je napisao/la:
Lena je napisao/la:

Da, zbog tebe sam i zapamtila da ti tata isto tada ima rodjendan.

A Gvozden ce bas biti king size. Shisha me vec sada za 10cm.  I Quasaka je visa od mog Mujice. On je visok 148cm. Sad sam se malo zbunila...Quasaka je jednu godinu starija od Mujice ili mladja?!
 quasaka je starija,ali samo2 i po mjeseca....ona je krajem 11. mjeseca rođena tako da su generacija zapravo.....
visoki su oboje, ona je negdje u sredini visine u razredu, on možda 4....ima baš visoke djece....i te curice narastu prije muškića....
quasaka isto ima dioprtiju i dobila je naočale....to čista sreća....sad je moderno imat naočale....sve curice žele ih nosit..... prije je to bila koma i tlaka,a sad moderno 
gvozdenu je jako narasla dioptrija i idući tjedan ide na pregled može li se naviknuti na leće.....uffff
Lena

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 19.02.17 9:09

nakoj jučerašnje kiše danas lijepo....sunčano i samo malo prohladno.....divota i neka samo nastavi ovakvo vrijeme....
Lena

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 20.02.17 3:01

Hvala Maco i Btw (da, bas je tako i bilo).

Catice, toliko me ovaj moj andi namuci da vise nikako s njime ne zelim krenuti u takve poduhvate poput postavljanja slicica. Koristila sam ranije www.zaslike.com , ali mislim da se sada mora registrirati za uploadanje sto me u trenu odbija.

---

Wajter je zatvorenih grilja. Zato tisina ulazi kroz pukotine.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 23 / 40. Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics