kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 30 / 40. Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 07.03.17 8:42

maledetta primavera je napisao/la:večeras sam počela uzimati antibiotik. točno prije sat vremena.
sad mi je slabo .... 


sta uzimas antibijotik kad ti skodi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 07.03.17 8:46

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:večeras sam počela uzimati antibiotik. točno prije sat vremena.
sad mi je slabo .... 


sta uzimas antibijotik kad ti skodi...
... Da ne skodi ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 07.03.17 8:51

svanijo nov i buran dan koji je uz to i oblacan a trenutno je i prilicno svijetlo. Za sad bura varira u rasponu od "nema je" do "ima je i izbija ti noge". Potonje je iz osobnog iskustva posebno prisutno kod ex rijecke banke i donekle na podrucju zabice. Jedva sam se odrzavao na nogama i nije bilo druge nego hodati na rukama sto je jos nestabilnije. Da ne puse ne bi bilo ni osobito hladno jer je temperatura debelo iznad nule. To bi bilo to zasad...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 07.03.17 8:53

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:večeras sam počela uzimati antibiotik. točno prije sat vremena.
sad mi je slabo .... 


sta uzimas antibijotik kad ti skodi...
... Da ne skodi ....

opet si navukla kakvu venericnu bolest sto nije ni cudno jer Blitvica kaze da smo pod jakim utjecajem Venere...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 07.03.17 9:17

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:večeras sam počela uzimati antibiotik. točno prije sat vremena.
sad mi je slabo .... 


sta uzimas antibijotik kad ti skodi...
... Da ne skodi ....

opet si navukla kakvu venericnu bolest sto nije ni cudno jer Blitvica kaze da smo pod jakim utjecajem Venere...
Nemoguce. Ja sam djevica.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 07.03.17 9:34

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:

sta uzimas antibijotik kad ti skodi...
... Da ne skodi ....

opet si navukla kakvu venericnu bolest sto nije ni cudno jer Blitvica kaze da smo pod jakim utjecajem Venere...
Nemoguce. Ja sam djevica.

nema veze, i ja sam jarac pa ne skacem na koze nego normalno zivim i radim...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 07.03.17 9:35

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
... Da ne skodi ....

opet si navukla kakvu venericnu bolest sto nije ni cudno jer Blitvica kaze da smo pod jakim utjecajem Venere...
Nemoguce. Ja sam djevica.

nema veze, i ja sam jarac pa ne skacem na koze nego normalno zivim i radim...
 hoćeš reć da imaš veneričnu bolest iako ne skačeš na koze?
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 07.03.17 9:38

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:

opet si navukla kakvu venericnu bolest sto nije ni cudno jer Blitvica kaze da smo pod jakim utjecajem Venere...
Nemoguce. Ja sam djevica.

nema veze, i ja sam jarac pa ne skacem na koze nego normalno zivim i radim...
 hoćeš reć da imaš veneričnu bolest iako ne skačeš na koze?

imam ih vise ali se i ne obazirem na to. Ijonako je Venera kriva...ili Saturn, Jupiter...Bitno da za nista nismo sami krivi osim za neplacanje poreza...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 07.03.17 10:56

maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 07.03.17 11:12

maledetta primavera je napisao/la:

to mos prevest da je cijelu noc pio...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 07.03.17 11:17

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:

to mos prevest da je cijelu noc pio...


nego kako Wajter raport - Page 30 3111943984 ...
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.03.17 15:44

Lastice, zasto uzimas antibiotike? I tebe boli grlo?

Mene boli grlo, ali iz drugih razloga.
Danas smo bile pozvane na branch u jedan atelje. I nakon sto se to zavrsilo, zureci uletim u Bipu da kupim konac za ciscenje zubica. I tamo baka. Slabo cuje, slabo vidi i slabo govori nemacki i pravo na mene da joj pomognem da kupi parfem, ali ne skuplji od 5 eura, sto je nemoguce,  i farbu za kosu. I tako sam ja po Bipi vikala i vikala, da me baka cuje, pa me sada boli grlo. Meni nije bas zgodno da se naljutim i vicem, jer ocigledno nemam potrebne kapacitete za tako nesto, jer me grlo svaki put zaboli kad samo malo glasnije pricam.

Mama u poslednje vreme takodje ne cuje bas dobro i ako tvrdi da to nije istina, ali ja, kad god se vratim od nje, dobijem opasku od drugarica kako odjednom vicem i glasno govorim. Wajter raport - Page 30 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.03.17 15:44

Vreme je ok, ali sam se jutros prevarila, pa sam krenula u koznoj jaknici, sto je znacilo da sam se vani pola dana smrzavala. Juce je bilo mnogo toplije.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.03.17 18:51

kiša, vjetar, sunce, pa opet istim redoslijedom... 
a svi nabrijani, gule 'muku od južine'... a bome sam i ja pa je bilo je eksplozija, petardi, potresa... ludi dan...  Wajter raport - Page 30 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 08.03.17 8:44

nakon jučerašnje kišurine i juga evo bura dere.....ja opet kašljem i sad mi poprave teško izaći vani.....

jučer sam se nahodala po doktorima, imali smo i majstore doma i cijeli dan su bušili,pilali,spajali....i danas moraju nešto dovršiti....
gvozdenova soba se napokon pokrenula u proces....ima tu ohoho posla dok se sve ne složi....

jel moram napisat da me boli glava? e pa boli..... Wajter raport - Page 30 4273974228
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 08.03.17 8:57

ko prvo, svim medjunarodnim zenama zelim sretan dan. Ko drugo, svanijo je novi dan sta rec nego li prekrasan. Vedro, pomalo svjeze, ima nesto lahora, sunce sije a nebo plavije ne moze bit. Bas gledam tu po starom gradu kako sunce vijuga ulicicama i nigdje ne zapinje. Stari arhitekti su znali svoj posao. Kod ovih novih sunca uopce i nema, nisu ga valjda ukljucili u troskovnik ili ih pere Tomica sindrom. Jucer je bio crveni alarm za nase podrucje. Trebala puhat olujna bura od 120 km na sat. Puhala je, nije da nije ali to nije bila ni obicna bura, kamo li olujna. Isprepadaju bolesnici ljude bez veze, svugdje samo senzacionalizam, nigdje kvalitete. Svi smo svedeni na jeftini rijaliti a televizije i portali nam diktiraju sta jest, pit i kakvo ce nam vrijeme bit. Cak nam i kurceve mjere i pisu koliki je prosjecan. Valjda to pisu neki skromno obdareni jer su ti prosjecni kurcevi sve manji i manji na opce odusevljenje muskaraca svih spolova. Jedan citatelj je to zgodno prokomentirao. Veli, "do pred koju godinu sam imao mali kurac a sad vec imam mrcinu". Wajter raport - Page 30 1523192931 Mislim da je to zgodan zakljucak danasnjeg medjunarodnog vremenskog osvrta...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 08.03.17 9:03

i ja svim dievama foruma sretan dan žena želim!!!!

Wajter raport - Page 30 1521376178 Wajter raport - Page 30 1722873399
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 08.03.17 11:58

Svim zenama (i onima, koji se tako osjecaju), sretan praznik.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 08.03.17 12:09

cat_claw je napisao/la:Lastice, zasto uzimas antibiotike? I tebe boli grlo?

Mene boli grlo, ali iz drugih razloga.
Danas smo bile pozvane na branch u jedan atelje. I nakon sto se to zavrsilo, zureci uletim u Bipu da kupim konac za ciscenje zubica. I tamo baka. Slabo cuje, slabo vidi i slabo govori nemacki i pravo na mene da joj pomognem da kupi parfem, ali ne skuplji od 5 eura, sto je nemoguce,  i farbu za kosu. I tako sam ja po Bipi vikala i vikala, da me baka cuje, pa me sada boli grlo. Meni nije bas zgodno da se naljutim i vicem, jer ocigledno nemam potrebne kapacitete za tako nesto, jer me grlo svaki put zaboli kad samo malo glasnije pricam.

Mama u poslednje vreme takodje ne cuje bas dobro i ako tvrdi da to nije istina, ali ja, kad god se vratim od nje, dobijem opasku od drugarica kako odjednom vicem i glasno govorim. Wajter raport - Page 30 30caqzl
Wajter raport - Page 30 3111943984

Pravo me nasmija ova cata  Wajter raport - Page 30 1523192931


Da, grlo i uho i zlijezde u vratu. Ali to je ( navodno ) od sinusa ....  Wajter raport - Page 30 2329918616
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 08.03.17 12:13

pizda je napisao/la:ko prvo, svim medjunarodnim zenama zelim sretan dan. Ko drugo, svanijo je novi dan sta rec nego li prekrasan. Vedro, pomalo svjeze, ima nesto lahora, sunce sije a nebo plavije ne moze bit. Bas gledam tu po starom gradu kako sunce vijuga ulicicama i nigdje ne zapinje. Stari arhitekti su znali svoj posao. Kod ovih novih sunca uopce i nema, nisu ga valjda ukljucili u troskovnik ili ih pere Tomica sindrom. Jucer je bio crveni alarm za nase podrucje. Trebala puhat olujna bura od 120 km na sat. Puhala je, nije da nije ali to nije bila ni obicna bura, kamo li olujna. Isprepadaju bolesnici ljude bez veze, svugdje samo senzacionalizam, nigdje kvalitete. Svi smo svedeni na jeftini rijaliti a televizije i portali nam diktiraju sta jest, pit i kakvo ce nam vrijeme bit. Cak nam i kurceve mjere i pisu koliki je prosjecan. Valjda to pisu neki skromno obdareni jer su ti prosjecni kurcevi sve manji i manji na opce odusevljenje muskaraca svih spolova. Jedan citatelj je to zgodno prokomentirao. Veli, "do pred koju godinu sam imao mali kurac a sad vec imam mrcinu". Wajter raport - Page 30 1523192931  Mislim da je to zgodan zakljucak danasnjeg medjunarodnog vremenskog osvrta...
Tipu je ocito svanulo  Wajter raport - Page 30 3114667799

Samo me zanima tko je postavio standarde, zakinute zene ili zakinuti muskarci Wajter raport - Page 30 684758713
..... Stvarno je prestrasno kad ugledas ispred sebe kikiriki a ne mozes pobjec .... Wajter raport - Page 30 3776795594
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 08.03.17 12:16

RobinUd je napisao/la:Svim zenama (i onima, koji se tako osjecaju), sretan praznik.


onima, koji se tako osjecaju), 


Sto mislis, ima li na forumu takvih??   Wajter raport - Page 30 684758713
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 08.03.17 12:48

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:ko prvo, svim medjunarodnim zenama zelim sretan dan. Ko drugo, svanijo je novi dan sta rec nego li prekrasan. Vedro, pomalo svjeze, ima nesto lahora, sunce sije a nebo plavije ne moze bit. Bas gledam tu po starom gradu kako sunce vijuga ulicicama i nigdje ne zapinje. Stari arhitekti su znali svoj posao. Kod ovih novih sunca uopce i nema, nisu ga valjda ukljucili u troskovnik ili ih pere Tomica sindrom. Jucer je bio crveni alarm za nase podrucje. Trebala puhat olujna bura od 120 km na sat. Puhala je, nije da nije ali to nije bila ni obicna bura, kamo li olujna. Isprepadaju bolesnici ljude bez veze, svugdje samo senzacionalizam, nigdje kvalitete. Svi smo svedeni na jeftini rijaliti a televizije i portali nam diktiraju sta jest, pit i kakvo ce nam vrijeme bit. Cak nam i kurceve mjere i pisu koliki je prosjecan. Valjda to pisu neki skromno obdareni jer su ti prosjecni kurcevi sve manji i manji na opce odusevljenje muskaraca svih spolova. Jedan citatelj je to zgodno prokomentirao. Veli, "do pred koju godinu sam imao mali kurac a sad vec imam mrcinu". Wajter raport - Page 30 1523192931  Mislim da je to zgodan zakljucak danasnjeg medjunarodnog vremenskog osvrta...
Tipu je ocito svanulo  Wajter raport - Page 30 3114667799

Samo me zanima tko je postavio standarde, zakinute zene ili zakinuti muskarci Wajter raport - Page 30 684758713
..... Stvarno je prestrasno kad ugledas ispred sebe kikiriki a ne mozes pobjec .... Wajter raport - Page 30 3776795594

nisu standardi vec valjda uzeli dvajst komada, natjerali ih da se dignu i izmjerili ih a dobijeno podjelili sa dvajst i eto ti 12,5 po zadnjem...Wajter raport - Page 30 684758713 Do pred malo je bilo oko 14. Jebes me ako se za godinu-dvije ne spusti ispod deset...Wajter raport - Page 30 684758713. Ispada da su nove generacije muskaraca sve vise ali su im kurcevi sve manji. To je jos jedan dokaz da je evolucija laz i pizdarija jer da je tocna prosjecan ne bi bijo ispod dvadeset...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 08.03.17 13:42

ovdje sunce,ali bura dere.....jedva sam se vratila iz dućana jer me mjestimično zanosilo od jačine.....skoro sam i sve izgubila iz ruku koliko je silovito bilo.....morala se zaustaviti i poslagati u novu vrećicu sve stvari.....

naljutili su me ovi i t coma.....otkazali samo moj mobitel i nije više na ugovor,ali oni lijepo i nadalje šalju račune.....ono ako uapli - upali.....
pa sam malo pičkarala ovu jadnu korisničku službu,no riješeno je valjda.....provjerit ću ja opet za mjesec dana da ne osvane opet kakav račun.....
to je jedna monopolistička stoka.....to mislim o njima....
eto  Wajter raport - Page 30 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 08.03.17 14:41

maledetta primavera je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:Svim zenama (i onima, koji se tako osjecaju), sretan praznik.
onima, koji se tako osjecaju), 
Sto mislis, ima li na forumu takvih??   Wajter raport - Page 30 684758713

Nemam pojma, da budem iskren.
S jedne strane, muskarci su ovdje deficitarna roba (u istom smislu: koji se kao takvi osjecaju).
S druge strane, sa svojim zeljama ne zelim zakinuti neodlucne.

Pogotovo nakon pizdine dizertacije o anatomiji muskaraca.
(Nije definirao, dal´ je statistika od nekud prenesena, ili je pak rezultat osobnog istrazivanja. Ako je oovo prvo, svrstava se u red Barisica, Brkica... i ostalih prepisivaca.)
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 08.03.17 14:43

Zaboravih napisati, oprao sam automobil temeljno, iznutra i izvana, rupice, zazore... ma sve.
U sljedecih sat vremena MORA pasti kisa.
Uvijek je tako bilo. Pa i u sred susnog ljeta.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 30 / 40. Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.