kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 4 / 40. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.10.16 17:16

E, da, Lasto. Spomeni sestri novu seriju Westworld. Evo prve epizode s prijevodom. Moguće da će joj se svidjeti. Wajter raport - Page 4 684758713

http://www.popcorn.rs/westworld-the-original-2016

Trailer:



P.S. malo me podsjeća i na teoriju o uplivu aliena na naš razvoj.. ima nešto u drugoj epizodi što me je podsjetilo na priče o "otmicama" i operacijama...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 13.10.16 7:29

ligeja je napisao/la:E, da, Lasto. Spomeni sestri novu seriju Westworld. Evo prve epizode s prijevodom. Moguće da će joj se svidjeti. Wajter raport - Page 4 684758713

http://www.popcorn.rs/westworld-the-original-2016

Trailer:



P.S. malo me podsjeća i na teoriju o uplivu aliena na naš razvoj.. ima nešto u drugoj epizodi što me je podsjetilo na priče o "otmicama" i operacijama...
koliko ima epizoda? ako nema previse da se i ja uhvatim projekcije kad uspavam celjad ili vikend ....


prohladno. jedva cekam petak popodne, kraj radnog vremena ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.10.16 7:55

ligeja je napisao/la:

Jeste li znali da se od Ri do Zg-a vlakom putuje 5 sati? To se nešto produljilo.. Wajter raport - Page 4 684758713

Doduše, meni to najmanje smeta. Vlakom putuju romantici; kome je do brzine, ide nekim drugim "prometalom".

---

mislim da se nije produljilo vec je ostalo tu negdje u gabaritima sredine proslog stoljeca, Vlakovi su divni ali opet, da mi se bas ide do Zagreba pet sati i to vlakom u kojem niceg nema, i ne ide previse. Drugo je romantika tipa Orient express, udobni kupei, vagon restoran, luksuzni toalet ali kod nas... Udjes u wc i odjednom se nadjes van vlaka usred gorskog kotara sa spustenim gacama i ne znas sto te snaslo. Uz to, po pragovima je zajebano hodat, razmak izmedju dva je prekratak a izmedju tri je prevelik, isprobano...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.10.16 8:00

danas mi se cini prilicno toplije nego li jucer u isto vrieme. U biti i je jer ima 10 stupnjeva ali izgleda ko da ima jos koi stupanj vise. Mirno, ima oblaka ali i vedrine. Jucer sam malo gledao sto je radijo onaj uragan Metju po Floridi. Rasturio je floridanine a medju njima je i peniser cigo. Mora da mu odnijelo tenis igraliste a pitaj boga jel i njega odnielo il ga prenielo. Cigo javi se, cigo javi se...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.10.16 8:25

Drugovi!!!!
Odlazim.
Al ne s firuma jer je to vec isfurano.
Odlazim 4 dana na jedrenje na super luksuzni dufour 560.
Prognoziraju jako jugo i kisu.
Imam kutiju dramina, valjda ce dostajati.
Idjemo u rogoznicu pa na visku regatu al necemo regatavat nego pljeskat iz publike.
Idem s koleginicom medju strane agente... Parlat ce se i spikat.
Hasta la vista!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.10.16 9:47

Vel'ka Maca je napisao/la:Drugovi!!!!
Odlazim.
Al ne s firuma jer je to vec isfurano.
Odlazim 4 dana na jedrenje na super luksuzni dufour 560.
Prognoziraju jako jugo i kisu.
Imam kutiju dramina, valjda ce dostajati.
Idjemo u rogoznicu pa na visku regatu al necemo regatavat nego pljeskat iz publike.
Idem s koleginicom medju strane agente... Parlat ce se i spikat.
Hasta la vista!

ako nista drugo izgubit ces par kila gladovanjem i povracanjem, kad te pocne valjat dramamine ne pomaze. Ali, ko zna, mozda se u tebi krije moreplovski gen piratskog tipa i postanes upamcena po nick nameu Maca ridjobrada...Wajter raport - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 13.10.16 12:31

prekrasan dan ovdje kod nad,a bogami i bližoj okolici....


mjaco porovedi se i mirno more!
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 13.10.16 12:58

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Drugovi!!!!
Odlazim.
Al ne s firuma jer je to vec isfurano.
Odlazim 4 dana na jedrenje na super luksuzni dufour 560.
Prognoziraju jako jugo i kisu.
Imam kutiju dramina, valjda ce dostajati.
Idjemo u rogoznicu pa na visku regatu al necemo regatavat nego pljeskat iz publike.
Idem s koleginicom medju strane agente... Parlat ce se i spikat.
Hasta la vista!

ako nista drugo izgubit ces par kila gladovanjem i povracanjem, kad te pocne valjat dramamine ne pomaze. Ali, ko zna, mozda se u tebi krije moreplovski gen piratskog tipa i postanes upamcena po nick nameu Maca ridjobrada...Wajter raport - Page 4 684758713
kod ove cure uopce ne vidim komplex izazvan kilama pa nema potrebe da joj pozelimo da ih izgubi. ljepse mi je vidjeti veselu i punu zensku nego mrsavu, spicastu i jetikavu. e.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.10.16 13:36

maledetta primavera je napisao/la:
kod ove cure uopce ne vidim komplex izazvan kilama pa nema potrebe da joj pozelimo da ih izgubi. ljepse mi je vidjeti veselu i punu zensku nego mrsavu, spicastu i jetikavu. e.

al ona je debela i jetikava. Bolje onda da je i mrsavija...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 13.10.16 16:17

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
kod ove cure uopce ne vidim komplex izazvan kilama pa nema potrebe da joj pozelimo da ih izgubi. ljepse mi je vidjeti veselu i punu zensku nego mrsavu, spicastu i jetikavu. e.

al ona je debela i jetikava. Bolje onda da je i mrsavija...
bit ce da si mene i nju zamijenio .... Wajter raport - Page 4 3114667799
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.10.16 9:47

zaspao pa onda produzijo na placu i eto me i na poslu. Kisno i sparno vrijeme, bas skolski primjer juga. Imao snove sacuvaj boze. Kao, ja neko dijete od 4-5 godina i svjedok masovnog ubojstva kojeg sam jedini prezivijo. I onda to ja prijavijo policiji i oni mi dali zastitu koju bi i amater zaobisao pa se ja bunio. Fora, bunim se ko odrasla osoba a zgepce. I tako se ja probudijo oko sest nakon sna i razmisljam o detaljima kojih se sjecam i opet zaspao. Ovaj put do devet i petnajst i odgovorno tvrdim da stvarno nema potrebe ustajati prije devet - deset. Sve se obavi daleko bolje i brze a covjek ispavat...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 17.10.16 7:57

evo svanijo ponedjeljak. Tu kod nas je barem za sad, liep, vedar i lagano frizak iako bi po Novom Listu trebala padati kisa. Pa nek po njima pada a mene nek zaobidje, ha,ha,ha.
Vikend bijo, vikend proso, to bi bilo ukratko o vikendu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 17.10.16 9:28

pizda je napisao/la:evo svanijo ponedjeljak. Tu kod nas je barem za sad, liep, vedar i lagano frizak iako bi po Novom Listu trebala padati kisa. Pa nek po njima pada a mene nek zaobidje, ha,ha,ha.
Vikend bijo, vikend proso, to bi bilo ukratko o vikendu...
jucer me je prijateljica izvukla iz kuce. do vala na kavu, gdje sam naprosto uzivala jer volim to maleno mjestasce uz barke i more, pa setnja i na kraju na pizzu uz divan i umirujuci ugodjaj zalaska. i danas je svanuo isto divan dan kojeg cu provesti u kancelariji do 5 a potom nekoliko tura voznje zbog obaveza. inace tesko ja izadjem iz kuce i gledam u sta sam se pretvorila. to sam jucer shvatila, jer da nije bilo nje, ostala bi na relaciji kuhinja-kauc......
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 17.10.16 9:58

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:evo svanijo ponedjeljak. Tu kod nas je barem za sad, liep, vedar i lagano frizak iako bi po Novom Listu trebala padati kisa. Pa nek po njima pada a mene nek zaobidje, ha,ha,ha.
Vikend bijo, vikend proso, to bi bilo ukratko o vikendu...
jucer me je prijateljica izvukla iz kuce. do vala na kavu, gdje sam naprosto uzivala jer volim to maleno mjestasce uz barke i more, pa setnja i na kraju na pizzu uz divan i umirujuci ugodjaj zalaska. i danas je svanuo isto divan dan kojeg cu provesti u kancelariji do 5 a potom nekoliko tura voznje zbog obaveza. inace tesko ja izadjem iz kuce i gledam u sta sam se pretvorila. to sam jucer shvatila, jer da nije bilo nje, ostala bi na relaciji kuhinja-kauc......

sta je to vala?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 17.10.16 10:30

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:evo svanijo ponedjeljak. Tu kod nas je barem za sad, liep, vedar i lagano frizak iako bi po Novom Listu trebala padati kisa. Pa nek po njima pada a mene nek zaobidje, ha,ha,ha.
Vikend bijo, vikend proso, to bi bilo ukratko o vikendu...
jucer me je prijateljica izvukla iz kuce. do vala na kavu, gdje sam naprosto uzivala jer volim to maleno mjestasce uz barke i more, pa setnja i na kraju na pizzu uz divan i umirujuci ugodjaj zalaska. i danas je svanuo isto divan dan kojeg cu provesti u kancelariji do 5 a potom nekoliko tura voznje zbog obaveza. inace tesko ja izadjem iz kuce i gledam u sta sam se pretvorila. to sam jucer shvatila, jer da nije bilo nje, ostala bi na relaciji kuhinja-kauc......

sta je to vala?
val .... kostrena.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 17.10.16 12:05

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:evo svanijo ponedjeljak. Tu kod nas je barem za sad, liep, vedar i lagano frizak iako bi po Novom Listu trebala padati kisa. Pa nek po njima pada a mene nek zaobidje, ha,ha,ha.
Vikend bijo, vikend proso, to bi bilo ukratko o vikendu...
jucer me je prijateljica izvukla iz kuce. do vala na kavu, gdje sam naprosto uzivala jer volim to maleno mjestasce uz barke i more, pa setnja i na kraju na pizzu uz divan i umirujuci ugodjaj zalaska. i danas je svanuo isto divan dan kojeg cu provesti u kancelariji do 5 a potom nekoliko tura voznje zbog obaveza. inace tesko ja izadjem iz kuce i gledam u sta sam se pretvorila. to sam jucer shvatila, jer da nije bilo nje, ostala bi na relaciji kuhinja-kauc......

sta je to vala?
val .... kostrena.

aha, ja gledam koje je to mjestasce Vala...Wajter raport - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 17.10.16 12:05

vani sunce probija kroz oblake i posparno je. Vele da ce sutra kisa...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 18.10.16 8:02

oblacno i tmurno vrijeme koje nagovjescuje kisu. Cinilo mi se jutros nakon jednog od budjenja kao da pada ali nie, suhe su ceste i infrastruktura opcenito. Toplo je. Vidim da je ovdje krkljanac, ponestat ce nam slova ako se tako nastavi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 18.10.16 9:35

stanje jos uvijek nepromjenjeno, dok sam svrljao po placi palo par kapi ali nije islo dalje od tog...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 18.10.16 9:49

si bijo do laste?  ja jesam ... i kupila strakula za gulas, mljevenu lopaticu za bolognese, krmenadle , jun. ledja za juhu .... a za veceras vrhnja i svj. sira te lisnato tijesto. sunke imam doma pa cu improvizirati  nekakve savijace  kad dodjemo sa treninga .....


 visoka koncentracija vlage i testostero u mojoj ulici pa treba drzati kisobrane u pripravnosti. nikad se  ne zna .....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 18.10.16 10:48

maledetta primavera je napisao/la:si bijo do laste?  ja jesam ... i kupila strakula za gulas, mljevenu lopaticu za bolognese, krmenadle , jun. ledja za juhu .... a za veceras vrhnja i svj. sira te lisnato tijesto. sunke imam doma pa cu improvizirati  nekakve savijace  kad dodjemo sa treninga .....

 visoka koncentracija vlage i testostero u mojoj ulici pa treba drzati kisobrane u pripravnosti. nikad se  ne zna .....

javilo da su u mljevenim lopaticama pronasli masu nametnika i da se ne preporucuje za prehranu ali moze proc ko ishrana.
Moram ovaj tjedan skocit do tebe, sad necu jer se kisa pravo razmahala...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 18.10.16 11:53

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:si bijo do laste?  ja jesam ... i kupila strakula za gulas, mljevenu lopaticu za bolognese, krmenadle , jun. ledja za juhu .... a za veceras vrhnja i svj. sira te lisnato tijesto. sunke imam doma pa cu improvizirati  nekakve savijace  kad dodjemo sa treninga .....

 visoka koncentracija vlage i testostero u mojoj ulici pa treba drzati kisobrane u pripravnosti. nikad se  ne zna .....

javilo da su u mljevenim lopaticama pronasli masu nametnika i da se ne preporucuje za prehranu ali moze proc ko ishrana.
Moram ovaj tjedan skocit do tebe, sad necu jer se kisa pravo razmahala...
Wajter raport - Page 4 2329918616  

ja pokazem komad i trazim da ga samelje. dakle odabrala kruto stanje a ne mljeveno. valjda onda nema opasnosti .... osim toga meni zaklima glavom Wajter raport - Page 4 3754230991 ako zelim nesto a ne preporucuje mi pa mi kaze: ovo moze ono ne ....  Wajter raport - Page 4 3754230991 Wajter raport - Page 4 3754230991


samo ti svrati. javit cu ti sta ce biti s novim katalogom .....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 18.10.16 12:21

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:si bijo do laste?  ja jesam ... i kupila strakula za gulas, mljevenu lopaticu za bolognese, krmenadle , jun. ledja za juhu .... a za veceras vrhnja i svj. sira te lisnato tijesto. sunke imam doma pa cu improvizirati  nekakve savijace  kad dodjemo sa treninga .....

 visoka koncentracija vlage i testostero u mojoj ulici pa treba drzati kisobrane u pripravnosti. nikad se  ne zna .....

javilo da su u mljevenim lopaticama pronasli masu nametnika i da se ne preporucuje za prehranu ali moze proc ko ishrana.
Moram ovaj tjedan skocit do tebe, sad necu jer se kisa pravo razmahala...
Wajter raport - Page 4 2329918616  

ja pokazem komad i trazim da ga samelje. dakle odabrala kruto stanje a ne mljeveno. valjda onda nema opasnosti .... osim toga meni zaklima glavom Wajter raport - Page 4 3754230991 ako zelim nesto a ne preporucuje mi pa mi kaze: ovo moze ono ne ....  Wajter raport - Page 4 3754230991 Wajter raport - Page 4 3754230991


samo ti svrati. javit cu ti sta ce biti s novim katalogom .....

zezam maledeta Lasto, kisa bas pada li pada i uopce se ne obazire na ljude i nejac...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 19.10.16 5:33

sto obuci danas? ili bolje rec kakav ce biti wajter? ....  bila sam na balkonu ali ne sjecam se  nicega. nesto udobno, nesto nisko na noge, nesto mekano i ugodno ....  pidjama?  Wajter raport - Page 4 2281111077
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 19.10.16 7:43

maledetta primavera je napisao/la:sto obuci danas? ili bolje rec kakav ce biti wajter? ....  bila sam na balkonu ali ne sjecam se  nicega. nesto udobno, nesto nisko na noge, nesto mekano i ugodno ....  pidjama?  Wajter raport - Page 4 2281111077

ovo mi je najgore vrijeme sto se oblacenja tice. Svako jutro najprije provirim van i onda stvaram kombinaciju prigodne odjece i ispeglanosti iste. Blazeno ljeto...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 40. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.