svi smo mi studenti....

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

svi smo mi studenti....

Postaj  antonac on 05.01.17 14:49

http://www.peticija24.com/izmjena_pravilnika_o_porezu_na_dohodak

....

ja vec podpisao neka vise nisam student.....

Broj postova : 1797

[Vrh] Go down

Re: svi smo mi studenti....

Postaj  antonac on 05.01.17 14:53

uzmi studentu - dai uhljebu.....

[Vrh] Go down

Postaj  antonac on 05.01.17 14:54

jedini ja sam ovdiek izgleda socialno osviesten....kapitalist - pokainik.....

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 05.01.17 15:04

antonac je napisao/la:jedini ja sam ovdiek izgleda socialno osviesten....kapitalist - pokainik.....

trebaju i ugostitelji napraviti peticiju, sta su studenti bolji od njih.... Vis da se Paradigma zatvorila...
pizda
Murderator

Broj postova : 28824

[Vrh] Go down

Postaj  antonac on 05.01.17 17:50

ma plenkovic se vec usro..... ...vec je po ovoi zimini porezna uprava dala objasnjenje.....u ovoi drzavi je, cinimise, naiefikasnie vikati, buniti se i galamiti....tolko sranja su politicari napravili da se svake grupe, koia broi vise od dva clana, boi.....

[Vrh] Go down

Postaj  orion on 06.01.17 7:48

dobro nam jutro dragi ljudići !!!

duuugo, duuugo nisam bila nazočila.... sada kada je  konačno  jedna tema za moj uzrast  ... eto  me

Broj postova : 5980

[Vrh] Go down

Postaj  orion on 06.01.17 7:54

antonac je napisao/la:ma plenkovic se vec usro..... ...vec je po ovoi zimini porezna uprava dala objasnjenje.....u ovoi drzavi je, cinimise, naiefikasnie vikati, buniti se i galamiti....tolko sranja su politicari napravili da se svake grupe, koia broi vise od dva clana, boi.....

koja panika u vladajućih - koje idijocko tumačenje

Broj postova : 5980

[Vrh] Go down

Postaj  antonac on 07.01.17 11:12

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 07.01.17 11:32

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  antonac on 07.01.17 16:24

sta bi rekli braca srbi: ovog naseg su bar pustili u dvoriste.....

https://twitter.com/BalkanGoran/status/817139006429417476/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw

[Vrh] Go down

Postaj  antonac on 07.01.17 16:26

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 08.01.17 2:57

Kaja znam,,,rvatska mi vishe nije interesantna,,,tako da me boli kuratz za studente,,koji kao i ostali rvati seru mekinje samo kad su njihova fol prava ugrozena..U neku ruku se veselim kad ti "mladi" idioti postanu osjetljivi na svoje patnje a ti isti idioti ne kuze neke dublje stvari,,daklem,,,uzivam u njihovim patnjama,,jebo im pas mater materijalistichku i sebichnu,,gdje su bili kad je drugima bilo tako,,Da zavrshim,,,rvatski studenti,,,krepite ,,,pizda vam materina neosjetljiva,,et..pa ja:))

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 09.01.17 11:50

koji fijasko je kolinda to je strašno....ne razumijem odraslu osobu na takvoj poziciji da se može ovako neozbiljno ponašati....

http://www.index.hr/vijesti/clanak/kolinda-se-ne-prestaje-sramotiti-naknadno-promijenila-datum-povratka-iz-sada/942807.aspx
Lena

Broj postova : 7810

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 09.01.17 12:50

Lena je napisao/la:koji fijasko je kolinda to je strašno....ne razumijem odraslu osobu na takvoj poziciji da se može ovako neozbiljno ponašati....

http://www.index.hr/vijesti/clanak/kolinda-se-ne-prestaje-sramotiti-naknadno-promijenila-datum-povratka-iz-sada/942807.aspx

pa valjda je zena ionako shvatila da je vise manje fikus pa se tako i ponasa...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 10.01.17 5:21

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:koji fijasko je kolinda to je strašno....ne razumijem odraslu osobu na takvoj poziciji da se može ovako neozbiljno ponašati....

pa valjda je zena ionako shvatila da je vise manje fikus pa se tako i ponasa...

Pa cijela rvatska je fikus bog te jebo..na jednom mjestu toliko glupih ljudi i licemjera nisam vidijo ni u Zimbabveu..Glume neki kuratz ..fol drzava..a banana im u dupetu ..jebu se za pet deka kave..Lizu americhkim crnchugama guzicu misleci da ce neshto profitirati,,Narod bez ponosa ,,etike i morala,,,kradu od rodjene djece ..razbijaju one krmachitze prasitze da izvade koju kunu da bi mogli platiti komunalije ili eventualno neki zaostali rachun od ispeglane kartice.E ja sam jedan od onih koji je dao glas Trampu..ulozio dvije godine prichanja sa mladim zavedenim amerima ispranih mozgova od CNN kao shto to radi u rvaatckoj Index ili u Srbiji B92 kao fol lijevi mediji..Ma boli me kuratz tkoje lijevi ili desni ili srednji...meni je vazno tko je chovjek u onom pravom smislu te rijechi..Jebe mi se za boju koze ,,,vjeru,,naciju .."lijevi" "desni"..daklem vazno je je s' chovik il' si svinja..Simplesistfaken..pa ja..Hrvatska je kuratz od ofce..ne glumite i ne serite barem sebe...nego pogledajte istini u ochi,,,bit ce vam lakshe a bogami i vashoj djeci koja kada narastu e napraviti isto ono shto sam ja napravio 1990..Otice..mad anerado..ali ce otici ..bolje recheno,,pobjeci c eod budala..Mozete im zamjeriti ali ta djeca nisu glupa,,,jer znaju da imaju samo jedan zivot..Daklem,,rvatcka ce ostati starachki dom,,,i ne samo ona,,cijeli jebeni Balkan..jer je primitivizam zauzeo ono shto njegovo nije bilo..a tko je kriv...pa svi mi ...pizda vam materina a i meni..Trebo sam roknit Tudjmana kod Gucica u Konjshchinskoj..jebaji ga ..imash priliku koja se vishe nikad ne pojavljuje..A opet..kontam si,,tko je taj Tudjman ,,,da nije Isus ,,koji je sishao sa neba da moze zavesti jedan narod,,Naravno da ga je mogao zavesti jer vecina toga naroda je pokvarena ...da nije ,,,ne bi bilo ni njega..I sad ...Antonatz...kao fol sa strane glumi jedinog socijalno osvijeshcenog,,,aj pushi kuratz sa tim svojim forama,,meni je drago da ste popushili...zato shto ste na tudjoj nesreci gradili svoju...Karma je jebena stvar,,uvijek se vrati dobrim ai zlima sa zadrshkom...Bog te jebo kako me ovakve pojave iznerviraju:

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 10.01.17 8:34

ma reci ti svima nama primitivcima kako stvari stoje.....ne vidimo mi ništa od vlastitog zla i jala.....primitivizma,seljačluka....

pored očiju slijepi....svi redom jel da

a ti sitnozorom samo baciš pogled preko bare i vidiš sve jasno....

ajde napisao da su svi krivi,pa i ti.....točno poprilično....samo ovdje uvijek krkanstvo prevlada....ali možda će nakon ove "domoljubne" vlade i krkanstvo uočiti kako to izgleda u zbilji....pogledat se malo u ogledalo....

male su šanse,ali tu su....
Lena

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 10.01.17 9:37

zingaro je napisao/la:..Daklem,,rvatcka ce ostati starachki dom,,,i ne samo ona,,cijeli jebeni Balkan..jer je primitivizam zauzeo ono shto njegovo nije bilo..a tko je kriv...pa svi mi ...pizda vam materina a i meni..

sta se nerviras cigo, u zivotu samo mijena stalna jest. Tako smo mi nekad ognjem i macem utamanili domoroce ilire a nas ce utamaniti biela kuga. Nije se ukazao bog i rekao da je to hrvacko ili srpsko za sva vremena. Buducnost tih balkanskih krajeva je muslimanska i to ne mos nicim spriecit. Amerima je to odavno jasno i njihov trud je usmjerit na to da da od buduce balkanske muslimanije naprave drugu Tursku a ne neki Afganistan...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 12.01.17 8:51

Lena

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 15.01.17 9:39

Imamo predsjednicu plavušu - studenticu koja se začas posvađa sama sa sobom, pristojnog premijera koji i lijepo izgleda, lijepu zemlju, a ispod svega toga lijepog buja nacionalizam, fašizam, ksenofobija, netrpeljivost, mržnja, kriminal i... 
ima li kraja? meščini da nema...

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 23.01.17 3:53

Lena je napisao/la:ma reci ti svima nama primitivcima kako stvari stoje.....ne vidimo mi ništa od vlastitog zla i jala.....primitivizma,seljačluka....

ajde napisao da su svi krivi,pa i ti.....točno poprilično....samo ovdje uvijek krkanstvo prevlada....ali možda će nakon ove "domoljubne" vlade i krkanstvo uočiti kako to izgleda u zbilji....pogledat se malo u ogledalo....

Kaja znam,,glupo je bilo sto uzimati osobno,,,posebno ovdje ,,jer znam da ste svi koliko toliko normalni,,,ali sjebato inertni,,Tak je moja pokojn astara govorila ,,,Bit ce bolje,,,Oce moj bit,,,Uvijek su stada ishla na izvor vode ,,,a stoka pila iz bare,,,pa ja,,Jebo te,,,koju ja pamet imam ..Aristotel je kuratz od mozga:))
A kaj da ti velim Lenitze..taj tvoj bosanatz ijonak ne kuzi nisht,,ali zapishi moje rijechi,,,tvoj Ozren ce ,,put pod noge,,,a i tvoja djevojtchitza,,Oni ce se otimati izmedju osijecaja pripadnosti ,,,i logichnog razmishljanja,,Na kraju ce zakljuchiti,,onako ka Smoje,,pa nije vishe Split dalmatinski nego sancerobosanski,,bog te mazoo.,,Dobro je,,,doshao sam u stadij da me nostalgija vishe ne dira,,Dobijo sam predcednika po zelji (glaso za njega) Jebeni blizanac u oroskopu,,,,ima lovu,,,ima dobru pichku,,sve je podmirijo,,,ostaje mu da se upishe u povijest kao ..nitko prije njega,,,postat ce povijest koja se nemre mijenjati,,,faken,,chak si je i zamjenika izabro ,,,blizanca,,,(rodjen isti dan i isti mijesetz kao ja)..bog te jebo pocheo sam vjerovati u oroskope:
Sad ce ona BTW,,rec da sam usro i stanicu i shefa i deset km pruge...:

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  taja on 23.01.17 12:46

Al ovo mogu gledati svaki dan i iznova se cerekati  

Obama: Ko je naručija pizzu?  
taja

Broj postova : 5860

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 29.01.17 8:03

zingaro je napisao/la:
Kaja znam,,glupo je bilo sto uzimati osobno,,,posebno ovdje ,,jer znam da ste svi koliko toliko normalni,,,ali sjebato inertni,,Tak je moja pokojn astara govorila ,,,Bit ce bolje,,,Oce moj bit,,,Uvijek su stada ishla na izvor vode ,,,a stoka pila iz bare,,,pa ja,,Jebo te,,,koju ja pamet imam ..Aristotel je kuratz od mozga:))
A kaj da ti velim Lenitze..taj tvoj bosanatz ijonak ne kuzi nisht,,ali zapishi moje rijechi,,,tvoj Ozren ce ,,put pod noge,,,a i tvoja djevojtchitza,,Oni ce se otimati izmedju osijecaja pripadnosti ,,,i logichnog razmishljanja,,Na kraju ce zakljuchiti,,onako ka Smoje,,pa nije vishe Split dalmatinski nego sancerobosanski,,bog te mazoo.,,Dobro je,,,doshao sam u stadij da me nostalgija vishe ne dira,,Dobijo sam predcednika po zelji (glaso za njega) Jebeni blizanac u oroskopu,,,,ima lovu,,,ima dobru pichku,,sve je podmirijo,,,ostaje mu da se upishe u povijest kao ..nitko prije njega,,,postat ce povijest koja se nemre mijenjati,,,faken,,chak si je i zamjenika izabro ,,,blizanca,,,(rodjen isti dan i isti mijesetz kao ja)..bog te jebo pocheo sam vjerovati u oroskope:

trump je katastrofa,ali i ona druga je katastrofa....ako je on tvoja želja nemam nikakvu poruku za tebe....jer znam da ti nikakva poruka ne može pomoći 

šta se tiče ostaloga najvjerojatnije će tako i biti....mislim da djecu naravno.....volila bi da imaju neku budućnost ovdje,ali skoro je ne vidim ni za sebe....
moj bosanac dobro kuži sve, čak si promjenio i posao i sad kad dođe doma prst u uho.....jebe ga se....
mijenjat možemo samo sebe.....druge i ne
Lena

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 30.01.17 21:19

zingaro je napisao/la:
Lena je napisao/la:ma reci ti svima nama primitivcima kako stvari stoje.....ne vidimo mi ništa od vlastitog zla i jala.....primitivizma,seljačluka....

taman tako

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]