kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MENOPAUZA

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

MENOPAUZA  - Page 5 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 05.03.17 20:02

Lena je napisao/la:
btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:

Stojim na raspolaganju....
(Valjda bih zadovoljio kriterije.)

smatram da bi....tako da - dogovoreno!!!!  MENOPAUZA  - Page 5 11484130

negdje prije napisah da dobri plesači uvijek pokupe najbolje komade... ili pak najbolji komadi pokupe njih ...

a vi i dalje smatrajte ples ženskastim i neuporabnim  MENOPAUZA  - Page 5 27287599

evo nje opet....nije da mi (ja) smatram ples takvim nego neka tiha (uglavnom muška) većina.... MENOPAUZA  - Page 5 3084372643
a evo i nje!!!... od kad te kate napala lubenicama vidiš u svemu napad  MENOPAUZA  - Page 5 3084372643 

na tebe se odnosilo ono boldano... (Hvala Bitwe! Molim Leno!)

ostalo je išlo muškom dijelu populacije, koji su svoje neznanje plesa opravdali na način da su sve dobre plesače proglasili pederastim  MENOPAUZA  - Page 5 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 5 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  RobinUd 05.03.17 20:37

btw je napisao/la:negdje prije napisah da dobri plesači uvijek pokupe najbolje komade... ili pak najbolji komadi pokupe njih ...

a vi i dalje smatrajte ples ženskastim i neuporabnim  MENOPAUZA  - Page 5 27287599

Da bi imponirao zenama, davno je jedan poznanik to sveo na jednostavno pravilo:
Ili si morao znati jako dobro plesati, ili pak imati veliki auto.

(Dobro, to je bilo nekad, i bilo je na nekim drugim zemljopisnim destinacijama... iako, ovo s autima se valjda zadrzalo...)
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 5 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 05.03.17 20:42

RobinUd je napisao/la:
btw je napisao/la:negdje prije napisah da dobri plesači uvijek pokupe najbolje komade... ili pak najbolji komadi pokupe njih ...

a vi i dalje smatrajte ples ženskastim i neuporabnim  MENOPAUZA  - Page 5 27287599

Da bi imponirao zenama, davno je jedan poznanik to sveo na jednostavno pravilo:
Ili si morao znati jako dobro plesati, ili pak imati veliki auto.

(Dobro, to je bilo nekad, i bilo je na nekim drugim zemljopisnim destinacijama... iako, ovo s autima se valjda zadrzalo...)
veliki auto je kompenzacija za neke stvari koje su male... 

što je danas in... vidi mi avatar  MENOPAUZA  - Page 5 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 5 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  RobinUd 05.03.17 20:45

btw je napisao/la:veliki auto je kompenzacija za neke stvari koje su male... 

što je danas in... vidi mi avatar  MENOPAUZA  - Page 5 11484130

Ne usudim se ovo komentirati.
Samo cu ostro demantirati.
(Jer... jel´.... vozim malo veci automobil.)
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 5 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 05.03.17 20:51

btw je napisao/la:
aj baš mi je drago da si i ti mene odjebala...

nisam MENOPAUZA  - Page 5 11484130 al naučila da te treba pustit da preživaš a ne ulovit se i sudjelovati u preživanju ... javi kad je preživanju došo kraj i samo da znaš, ti si meni isto draga ko i u početku ... ne mijenjam se ja ni brzo nit imalo ... ista sam samo bolje vidim i ne zamjeram nikome na ičemu ... sad bistrije vidim jer gledam svojim očima

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 5 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 05.03.17 20:54

RobinUd je napisao/la:
Kao neutralnog promatraca, malo me je "strecnula" ta situacija, sve nece netrpeljivosti.
Znam, tesko je vama zenama, samima sa sobom. I medju sobom.

Pa mi je pala (mozda spasonosna) ideja na pamet.
Ja cu se zrtvovati.
Onako, beskompromisno.
Dakle, kao Kristus, primiti cu sve vase jade i grijehe na sebe, samo da bude mir u kuci.

Samo..... ne znam sta mi je ciniti !?

a ne ... to neće nitko tu raditi ... blitva ima problem sa mnom a ne sa tobom ... pa ga ima i riješiti sa mnom i bez kojekakvih kristusa ... MENOPAUZA  - Page 5 1619348112 jebo ti žrtvene jarčeve

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 5 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 05.03.17 20:56

BesposlenPlop je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
Kao neutralnog promatraca, malo me je "strecnula" ta situacija, sve nece netrpeljivosti.
Znam, tesko je vama zenama, samima sa sobom. I medju sobom.

Pa mi je pala (mozda spasonosna) ideja na pamet.
Ja cu se zrtvovati.
Onako, beskompromisno.
Dakle, kao Kristus, primiti cu sve vase jade i grijehe na sebe, samo da bude mir u kuci.

Samo..... ne znam sta mi je ciniti !?

a ne ... to neće nitko tu raditi ... blitva ima problem sa mnom a ne sa tobom ... pa ga ima i riješiti sa mnom i bez kojekakvih kristusa ... MENOPAUZA  - Page 5 1619348112   jebo ti žrtvene jarčeve
nismo li ga riješile? 

na sveopću žalost onih koji vole fajtove koji se vuku generacijama...  MENOPAUZA  - Page 5 1523192931

ili se trebamo naći kod OK korala i riješiti to kao pravi bauštelci?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 5 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 05.03.17 20:58

btw je napisao/la:
sve je u redu leno ne paničari... MENOPAUZA  - Page 5 684758713

razumijemo se mi i sada, čak bolje nego prije.... samo je postavljeno zdravo odstojanje i granica koju ne bi smjele prijeći...

ti si zaboravila s kim pričaš .. al nije tvoja krivica ... nakon kratkog susreta uživo si brzo počela na mene preslikavati neke svoje atribute i ja ti to dozvolila ... sjeti se ... kako si me ono nazvala ? tulipankom ? jer u meni nema tvoje žestine ? ... prevarila si se ... tiha voda brege dere i nemreš ju krotiti ... uvijek nađe svoj put MENOPAUZA  - Page 5 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 5 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 05.03.17 20:58

btw je napisao/la:
nismo li ga riješile? 


jel osjećaš da je nešto riješeno ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 5 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  RobinUd 05.03.17 21:00

zajebana je zenska memorija....
sjecaju se dogadjanja od stoljeca sedmog....

(Gdje je sad pizda, da smiri napetost ?!)
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 5 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 05.03.17 21:01

i koji ok koreal i bauštelci ?... ako mi na baušteli nije bilo fajtova neće ih biti ni ovdje a pogotovo zbog mene .. sad pričam svojim pravim glasom MENOPAUZA  - Page 5 684758713

i nitko me se ne treba bojati

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 5 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 05.03.17 21:02

RobinUd je napisao/la:
(Gdje je sad pizda, da smiri napetost ?!)

pizdin totem je užas zajeban ... bit će se negdje pravi mrtav al sve prati MENOPAUZA  - Page 5 684758713

e da, nema napetosti ... to osjećaš priučenu napetost kad se žene krenu konfrontirati ... ti si me isto upoznao uživo pa znaš da sam mirna MENOPAUZA  - Page 5 684758713


Zadnja promjena: BesposlenPlop; 05.03.17 21:03; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 5 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 05.03.17 21:02

BesposlenPlop je napisao/la:
btw je napisao/la:
sve je u redu leno ne paničari... MENOPAUZA  - Page 5 684758713

razumijemo se mi i sada, čak bolje nego prije.... samo je postavljeno zdravo odstojanje i granica koju ne bi smjele prijeći...

ti si zaboravila s kim pričaš .. al nije tvoja krivica ... nakon kratkog susreta uživo si brzo počela na mene preslikavati neke svoje atribute i ja ti to dozvolila ... sjeti se ... kako si me ono nazvala ? tulipankom ? jer u meni nema tvoje žestine ? ... prevarila si se ... tiha voda brege dere i nemreš ju krotiti ... uvijek nađe svoj put MENOPAUZA  - Page 5 684758713
da... tulipani su mi prefinjeni i djeluju krhko... i išli su mi uz tebe... 
dobro, fulala sam ceo stadion... nisi tulipanka... ti si čičak  MENOPAUZA  - Page 5 3601362807

neka te na tvom putu... mirno plovi i deri brege.... MENOPAUZA  - Page 5 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 5 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 05.03.17 21:04

btw je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:
btw je napisao/la:
sve je u redu leno ne paničari... MENOPAUZA  - Page 5 684758713

razumijemo se mi i sada, čak bolje nego prije.... samo je postavljeno zdravo odstojanje i granica koju ne bi smjele prijeći...

ti si zaboravila s kim pričaš .. al nije tvoja krivica ... nakon kratkog susreta uživo si brzo počela na mene preslikavati neke svoje atribute i ja ti to dozvolila ... sjeti se ... kako si me ono nazvala ? tulipankom ? jer u meni nema tvoje žestine ? ... prevarila si se ... tiha voda brege dere i nemreš ju krotiti ... uvijek nađe svoj put MENOPAUZA  - Page 5 684758713
da... tulipani su mi prefinjeni i djeluju krhko... i išli su mi uz tebe... 
dobro, fulala sam ceo stadion... nisi tulipanka... ti si čičak  MENOPAUZA  - Page 5 3601362807

neka te na tvom putu... mirno plovi i deri brege.... MENOPAUZA  - Page 5 684758713

nisam ni čičak ... opet na mene preslikavaš svoje

ne dozvoljavam više to nikome ... vratila sam se na forum da budem ono što jesam a ne ono čemu sam se prilagođavala ... ok ?

i ne osuđujem nit prosuđujem nikoga ... trudila sam se samo razumjeti vas

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 5 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 05.03.17 21:07

BesposlenPlop je napisao/la:i koji ok koreal i bauštelci ?... ako mi na baušteli nije bilo fajtova neće ih biti ni ovdje a pogotovo zbog mene .. sad pričam svojim pravim glasom MENOPAUZA  - Page 5 684758713

i nitko me se ne treba bojati
joj glisto, odavno te se nitko ne boji... (dobro, plovak te se boji  MENOPAUZA  - Page 5 1619348112 )

ok koral je bio zajebancija i ti to dobro znaš...

cijelo vrijeme imam osjećaj da pišeš za publiku izvana... možda zato imam osjećaj da si se promijenila... a nisi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 5 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 05.03.17 21:07

i lažeš da se nisam nikome izvinila ... najprije sam se izvinila tebi osobno a onda svima na forumu i onda otišla baviti svojim životom ... pročistila se od vas svih i tek onda vratila

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 5 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 05.03.17 21:08

btw je napisao/la:
joj glisto, odavno te se nitko ne boji...

super ... jer mi nije cilj ikoga strašiti niti da me se itko boji ... ne vidim čemu bi meni il bilo kome  taj strah služijo ?

ja se borim protiv strahova gdje god ga nanjušim u reali ... vjerujem u povjerenje i volim ga graditi gdje god dođem al nije išlo tako ... pitam se zašto ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 5 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 05.03.17 21:13

BesposlenPlop je napisao/la:
btw je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:
btw je napisao/la:
sve je u redu leno ne paničari... MENOPAUZA  - Page 5 684758713

razumijemo se mi i sada, čak bolje nego prije.... samo je postavljeno zdravo odstojanje i granica koju ne bi smjele prijeći...

ti si zaboravila s kim pričaš .. al nije tvoja krivica ... nakon kratkog susreta uživo si brzo počela na mene preslikavati neke svoje atribute i ja ti to dozvolila ... sjeti se ... kako si me ono nazvala ? tulipankom ? jer u meni nema tvoje žestine ? ... prevarila si se ... tiha voda brege dere i nemreš ju krotiti ... uvijek nađe svoj put MENOPAUZA  - Page 5 684758713
da... tulipani su mi prefinjeni i djeluju krhko... i išli su mi uz tebe... 
dobro, fulala sam ceo stadion... nisi tulipanka... ti si čičak  MENOPAUZA  - Page 5 3601362807

neka te na tvom putu... mirno plovi i deri brege.... MENOPAUZA  - Page 5 684758713

nisam ni čičak ... opet na mene preslikavaš svoje

ne dozvoljavam više to nikome ... vratila sam se na forum da budem ono što jesam a ne ono čemu sam se prilagođavala ... ok ?

i ne osuđujem nit prosuđujem nikoga ... trudila sam se samo razumjeti vas
savršeno me zaboli zašto si se vratila na forum... zasmetao mi je samo način na koji si to učinila i zato sam reagirala na tvoje provokacije kad si tražila manipulatora...

što se mene tiče čičak si... kad se uhvatiš nečeg piliš do sudnjeg dana po tome, ne daš se otresti...

i nisi se uopće trudila razumjeti bilo koga... bavila si se sobom i pokušala razumjeti sebe, vidjeti se u nekom drugom svjetlu, ulogama...

ako je taj period gotov, sve pet, nastavi u toj novoj ulozi, za koju tvrdiš da je tvoje pravo ja... 

što se mene tiče možeš biti i marija terezija, jedino ja ne želim nikakvu ulogu u tom tvom filmu... i molim te da me izostaviš kad odlučiš opet razumjeti nas

jesmo li sad riješile?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 5 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 05.03.17 21:15

btw je napisao/la:(dobro, plovak te se boji  MENOPAUZA  - Page 5 1619348112 )


ne podmeći mi plofka zaboga ... čovjeka nisam vidjela nit pričala sa njim pune tri godine ... kakve veze ja imam sa plovkom ? ni ne znaš a da saznaš, umrla bi od srama što mi ga podmećeš sada

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 5 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 05.03.17 21:18

BesposlenPlop je napisao/la:
btw je napisao/la:(dobro, plovak te se boji  MENOPAUZA  - Page 5 1619348112 )


ne podmeći mi plofka zaboga ... čovjeka nisam vidjela nit pričala sa njim pune tri godine ... kakve veze ja imam sa plovkom ? ni ne znaš a da saznaš, umrla bi od srama što mi ga podmećeš sada
ajme... 
stvarno ne znam što bih ti napisala na sve ovo... osim...ajme...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 5 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 05.03.17 21:19

btw je napisao/la:zasmetao mi je samo način na koji si to učinila

a ti si upoznata sa mojim načinima ? tebi draga moja smeta svaka moja igra u koju nisi i ti uključena pa da budemo iskreni do kraja ... pa ti zasmetalo kad sam se zaigrala sa redom bez da tebe uopće spominjem ... a ja budala se išla izvinjavat jer tebe nisam uključila ... prvi i zadnji puta ... lijepo isključila sada sve redom i vratila se počecima svog forumašenja kada nikoga nisam poznavala i nitko od mene nema šta očekivati a ni obratno ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 5 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 05.03.17 21:21

btw je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:
btw je napisao/la:(dobro, plovak te se boji  MENOPAUZA  - Page 5 1619348112 )


ne podmeći mi plofka zaboga ... čovjeka nisam vidjela nit pričala sa njim pune tri godine ... kakve veze ja imam sa plovkom ? ni ne znaš a da saznaš, umrla bi od srama što mi ga podmećeš sada
ajme... 
stvarno ne znam što bih ti napisala na sve ovo... osim...ajme...

samo uzmi u obzir da ja ni tebi nisam sve rekla jer sam štitila nekog ... dakle, uzimaš si pravo za gotovo da znaš više nego si morala znati ... kao što rekoh, pogrešne premise i silna želja da se trač širi dalje ... al ako voliš, samo izvoli ... osramotit ćeš ne samo sebe al mene nećeš

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 5 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 05.03.17 21:23

BesposlenPlop je napisao/la:i lažeš da se nisam nikome izvinila ... najprije sam se izvinila tebi osobno a onda svima na forumu i onda otišla baviti svojim životom ... pročistila se od vas svih i tek onda vratila
a ono je bilo izvinjenje?

dobro... ako je stvarno bilo mišljeno kao izvinjenje, prihvaćam... 

evo primi i ti moje iskreno oprosti za sve što sam ti svjesno ili nesvjesno učinila, a nije ti bilo po volji ili te je povrijedilo...

zatvorimo svoj krug i nastavimo dalje, svaka svojim putem... toliko zaslužujemo i nas dvije, a i ostali kojima je muka čitati naše prepucavanje...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 5 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 05.03.17 21:25

btw je napisao/la: a i ostali kojima je muka čitati naše prepucavanje...

MENOPAUZA  - Page 5 3114667799  ma jašta, svima muka od čitanja ko da ih se pištoljom tjera na tu muku ... to im dođe prirodno i hranimo ih ... ko životinje u zoološkim vrtovma koji su naviknuti na kavez a hranjenje prihvatili ko događaj dana  MENOPAUZA  - Page 5 11484130

a ja se ne prepucavam ... raščiščavam ... jebga, znaš me ... djevica sa podznakom vage ... moram i kad neću MENOPAUZA  - Page 5 11484130

al kad me kreeeeneeeee ... nikad kraja dok nije sve čisto MENOPAUZA  - Page 5 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 5 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 05.03.17 21:34

BesposlenPlop je napisao/la:
btw je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:
btw je napisao/la:(dobro, plovak te se boji  MENOPAUZA  - Page 5 1619348112 )


ne podmeći mi plofka zaboga ... čovjeka nisam vidjela nit pričala sa njim pune tri godine ... kakve veze ja imam sa plovkom ? ni ne znaš a da saznaš, umrla bi od srama što mi ga podmećeš sada
ajme... 
stvarno ne znam što bih ti napisala na sve ovo... osim...ajme...

samo uzmi u obzir da ja ni tebi nisam sve rekla jer sam štitila nekog ... dakle, uzimaš si pravo za gotovo da znaš više nego si morala znati ... kao što rekoh, pogrešne premise i silna želja da se trač širi dalje ... al ako voliš, samo izvoli ... osramotit ćeš ne samo sebe al mene nećeš
G L I S T O stani! da nema onog smajlija koji se smije, još bih te shvatila, ali ovako, stvarno ajme...

izvuci to malo poštenja iz sebe i sjeti se da ja nisam tračerski tip i da mi ne pada na pamet iznositi bilo što iz privatnog života kako mog tako i tvog... dok nismo tu pukle jedna na drugu nitko nije znao ništa o sukobu... barem od mene nitko nije čuo, za tebe ne znam s kime si pretresala naše nesuglasice...

po tom pitanju se MENE ne moraš bojati, pa ne zbog moje sramote (zaboli me neka stvar), pa ni zbog tvoje sramote (svatko sam sebe najbolje osramoti) nego zato što ja nisam taj tip... kužiš. 


tamo sam ti se ispričala, evo još jednom ti se ispričavam za svaku riječ koja ti je donijela ružno raspoloženje i /ili lošu vibru... stvarno mi je žao, jer se ljudi mogu osjećati usrano i bez moje pomoći...

i sad fakat ne želim više ništa napisati...
nas dvije izgleda ne možemo više čak ni uljuđeno razgovarati o banalnim stvarima... bolje da šutimo jedna od druge. Točka.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 5 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.