kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MENOPAUZA

Stranica 4 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

MENOPAUZA  - Page 4 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Lena 27.02.17 6:58

btw je napisao/la:glisto pa odmah sam se sama prijavila, nisi se trebala toliko patiti MENOPAUZA  - Page 4 684758713
https://kultnix.forumcroatian.com/t1024p550-wajter-raport

leno, znaš da nešto što je trajalo dugo ne može biti lažno i loše, da je bilo loše odavno bi prestalo,a ni ona ni ja nismo mazohistički tipovi... 
ali ljudi se mijenjaju iz ovih ili onih razloga, često ih i okolnosti odvedu u drugom smjeru i na neke poteze se ne gleda na isti način... štajaznam, valjda svaki odnos ima svoj vijek trajanja a našem je iscurio pijesak

u redu....razumijem
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 4 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Lena 27.02.17 6:59

RobinUd je napisao/la:" voditi ljubav".... izgleda da cu i ja morati uzetio neki antialergetik....

Koliko pratim ovaj forum, jos nikad nitko nije ponudio ovakvu zrtvu.
No, da jos jednom potvrdim, od ponude su iskljuceni svi muskarci, oni koji misle da to jesu, i/ili koji se tako osjecaju.
(To vam je kao onaj sitno napisani text na poledjini ugovora, koji nitko ne cita, ali na kraju svi popuše....)

čovjek ima volju žrtvovat se za opće dobro..... MENOPAUZA  - Page 4 2758896589 MENOPAUZA  - Page 4 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 4 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  pizda 27.02.17 9:38

bogte, ovu temu uopce ne citam jer sam mislijo da zene navode menopauzna iskustva a kad tamo tu se odigrao glavni fajt MENOPAUZA  - Page 4 1523192931 Znaci, Blitvica je taj manipulator a samo jedan glas dobila koji si je sama i dala...MENOPAUZA  - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 4 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 27.02.17 18:06

RobinUd je napisao/la:
btw je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
zingaro je napisao/la:

Bokte,,kako ne znash,,,treba to sve izjebat dobro i da vidish kako su mirne ko bubitze,pa ja..sta fali..

Dobro. Kad sam razmisljao o ponudi, i na tu sam soluciju bio spreman.
Samo.... jedan je uvjet nezaobilazan.
Zingaro i pizda (i svi muskarci, dosli namjerno ili slucajno !!) iskljuceni su iz ponude !
e jbg... moram se (samo)isključiti iz te tvoje ponude

ja... ja...khm... 

ja volim voditi ljubav  MENOPAUZA  - Page 4 11484130

MENOPAUZA  - Page 4 120880230
" voditi ljubav".... izgleda da cu i ja morati uzetio neki antialergetik....

Koliko pratim ovaj forum, jos nikad nitko nije ponudio ovakvu zrtvu.
No, da jos jednom potvrdim, od ponude su iskljuceni svi muskarci, oni koji misle da to jesu, i/ili koji se tako osjecaju.
(To vam je kao onaj sitno napisani text na poledjini ugovora, koji nitko ne cita, ali na kraju svi popuše....)
Točno, još nikad nitko nije ponudio takvu i toliku žrtvu!

Taj nesebični čin, ta dobra volja i požrtvovanost su nešto što se rijetko sreće i to treba nagraditi. 
Kao jedini predstavnik Svete stolice (na ovom forumu), proglašavam te blaženim! MENOPAUZA  - Page 4 4255275425

p.s.
Proglasila bih te i svetim da nisi onako mučki diskvalificirao određene forumaše.  MENOPAUZA  - Page 4 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 4 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 27.02.17 18:10

pizda je napisao/la:bogte, ovu temu uopce ne citam jer sam mislijo da zene navode menopauzna iskustva a kad tamo tu se odigrao glavni fajt MENOPAUZA  - Page 4 1523192931  Znaci, Blitvica je taj manipulator a samo jedan glas dobila koji si je sama i dala...MENOPAUZA  - Page 4 684758713
jap... odmah sam se prijavila kao krivac, a vi ništa... na kraju sam samoj sebi morala dati glas da vama naivnima otvorim oči... i opet ništa... eto što znači biti majstor manipulacije  MENOPAUZA  - Page 4 1656216332

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 4 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  RobinUd 28.02.17 2:49

btw je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
btw je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:

Dobro. Kad sam razmisljao o ponudi, i na tu sam soluciju bio spreman.
Samo.... jedan je uvjet nezaobilazan.
Zingaro i pizda (i svi muskarci, dosli namjerno ili slucajno !!) iskljuceni su iz ponude !
e jbg... moram se (samo)isključiti iz te tvoje ponude

ja... ja...khm... 

ja volim voditi ljubav  MENOPAUZA  - Page 4 11484130

MENOPAUZA  - Page 4 120880230
" voditi ljubav".... izgleda da cu i ja morati uzetio neki antialergetik....

Koliko pratim ovaj forum, jos nikad nitko nije ponudio ovakvu zrtvu.
No, da jos jednom potvrdim, od ponude su iskljuceni svi muskarci, oni koji misle da to jesu, i/ili koji se tako osjecaju.
(To vam je kao onaj sitno napisani text na poledjini ugovora, koji nitko ne cita, ali na kraju svi popuše....)
Točno, još nikad nitko nije ponudio takvu i toliku žrtvu!

Taj nesebični čin, ta dobra volja i požrtvovanost su nešto što se rijetko sreće i to treba nagraditi. 
Kao jedini predstavnik Svete stolice (na ovom forumu), proglašavam te blaženim! MENOPAUZA  - Page 4 4255275425

p.s.
Proglasila bih te i svetim da nisi onako mučki diskvalificirao određene forumaše.  MENOPAUZA  - Page 4 1523192931
Ne mozes biti predstavnica nikakvog namjestaja, pogotovo ne (svete) stolice.
A taj pak dio namjestaja, pa makar bio svet, na mene, kao ateistu, ne ostavlja nikakav utisak.
Pogotovo sto sam ponekad blazen, pa bio i neproglasen.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 4 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 28.02.17 6:06

RobinUd je napisao/la:

Ne mozes biti predstavnica nikakvog namjestaja, pogotovo ne (svete) stolice.
A taj pak dio namjestaja, pa makar bio svet, na mene, kao ateistu, ne ostavlja nikakav utisak.
Pogotovo sto sam ponekad blazen, pa bio i neproglasen.
znam da si ateist (čitala sam tvoje kritike na religiji), ali upravo zato je tvoja žrtva tako posebna, a moja volja da to okrunimo pravim nazivom velika  MENOPAUZA  - Page 4 1523192931 

hahaha moram priznati da nisam očekivala ovakav odgovor...nasmijao si me rano ujutro

usput, stolica se mogla koristiti i kao medicinski termin, ali si ga pristojno izostavio i ostao na obradi termina kao dijela pokućstva...  MENOPAUZA  - Page 4 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 4 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  RobinUd 28.02.17 16:08

btw je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:Ne mozes biti predstavnica nikakvog namjestaja, pogotovo ne (svete) stolice.
A taj pak dio namjestaja, pa makar bio svet, na mene, kao ateistu, ne ostavlja nikakav utisak.
Pogotovo sto sam ponekad blazen, pa bio i neproglasen.
znam da si ateist (čitala sam tvoje kritike na religiji), ali upravo zato je tvoja žrtva tako posebna, a moja volja da to okrunimo pravim nazivom velika  MENOPAUZA  - Page 4 1523192931 

hahaha moram priznati da nisam očekivala ovakav odgovor...nasmijao si me rano ujutro

usput, stolica se mogla koristiti i kao medicinski termin, ali si ga pristojno izostavio i ostao na obradi termina kao dijela pokućstva...  MENOPAUZA  - Page 4 684758713
Naravno da mi je poznat onaj fekalniji smisao (pa i svete) stolice.
A religijske diskusije (ili diskusije o religiji) su izgubile svaki smisao, od kad su religijskim poljima zavladali primitivci, koji o (svojoj !!) religiji nemaju blage veze.
Dakle, sve se svodi na Maricu (koja se sad definitivno NE ukazuje), na nekrofilne rituale.... i tako to.

(Bas i nije neka navala na moju zrtvenu ponudu....)
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 4 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 28.02.17 21:41

RobinUd je napisao/la:


(Bas i nije neka navala na moju zrtvenu ponudu....)
kasno pališ... da si reagirao (kako sam ti lijepo predlagala) dok se bio ljuti boj, tvoja žrtva bi bila shvaćena i prihvaćena... sad su se strasti smirile i ostao si "kratkih rukava"... ali i dalje si blaženi...  MENOPAUZA  - Page 4 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 4 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  RobinUd 01.03.17 0:15

btw je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:(Bas i nije neka navala na moju zrtvenu ponudu....)
kasno pališ... da si reagirao (kako sam ti lijepo predlagala) dok se bio ljuti boj, tvoja žrtva bi bila shvaćena i prihvaćena... sad su se strasti smirile i ostao si "kratkih rukava"... ali i dalje si blaženi...  MENOPAUZA  - Page 4 1523192931

Hej !!
Pa nisam ja zrtvu ponudio da bih profitirao !!
Osim toga, sad si zapocela onu klasicnu sablonu, "zena je iskoristena"... i to.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 4 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 01.03.17 4:40

RobinUd je napisao/la:
btw je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:(Bas i nije neka navala na moju zrtvenu ponudu....)
kasno pališ... da si reagirao (kako sam ti lijepo predlagala) dok se bio ljuti boj, tvoja žrtva bi bila shvaćena i prihvaćena... sad su se strasti smirile i ostao si "kratkih rukava"... ali i dalje si blaženi...  MENOPAUZA  - Page 4 1523192931

Hej !!
Pa nisam ja zrtvu ponudio da bih profitirao !!
Osim toga, sad si zapocela onu klasicnu sablonu, "zena je iskoristena"... i to.

Prestalo im curit pa se napinju da to zadrze::)Al majka priroda je nemilosrdna,,kad ona kaze dosta onda je dosta,,nema vihe ni kap jedna,,pa ja faken,,,kaje tu nenormalno..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 4 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 01.03.17 4:40

RobinUd je napisao/la:
btw je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:(Bas i nije neka navala na moju zrtvenu ponudu....)
kasno pališ... da si reagirao (kako sam ti lijepo predlagala) dok se bio ljuti boj, tvoja žrtva bi bila shvaćena i prihvaćena... sad su se strasti smirile i ostao si "kratkih rukava"... ali i dalje si blaženi...  MENOPAUZA  - Page 4 1523192931

Hej !!
Pa nisam ja zrtvu ponudio da bih profitirao !!
Osim toga, sad si zapocela onu klasicnu sablonu, "zena je iskoristena"... i to.

Prestalo im curit pa se napinju da to zadrze::)Al majka priroda je nemilosrdna,,kad ona kaze dosta onda je dosta,,nema vihe ni kap jedna,,pa ja faken,,,kaje tu nenormalno..Meni je to bash kul..mosh trpat kolko ti volja ,,bez bojazni da ce zatrudnit..MENOPAUZA  - Page 4 1619348112))))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 4 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  RobinUd 01.03.17 17:19

zingaro je napisao/la:..mosh trpat kolko ti volja ,,..MENOPAUZA  - Page 4 1619348112))))
Muskarci bi trebali biti oprezni s ovakvim izjavama.
Pravilno je: koliko mozes.
A to nije isto.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 4 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 01.03.17 18:06

RobinUd je napisao/la:
btw je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:(Bas i nije neka navala na moju zrtvenu ponudu....)
kasno pališ... da si reagirao (kako sam ti lijepo predlagala) dok se bio ljuti boj, tvoja žrtva bi bila shvaćena i prihvaćena... sad su se strasti smirile i ostao si "kratkih rukava"... ali i dalje si blaženi...  MENOPAUZA  - Page 4 1523192931

Hej !!
Pa nisam ja zrtvu ponudio da bih profitirao !!
Osim toga, sad si zapocela onu klasicnu sablonu, "zena je iskoristena"... i to.

ništa ja nisam započela... osobno nikad nisam bila iskorištena na taj način... emotivno, to da, ali fizički jok... 

dobio si titulu i to je kao i da si ispunio žrtvu... amen

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 4 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  RobinUd 01.03.17 20:57

btw je napisao/la:... osobno nikad nisam bila iskorištena na taj način... emotivno, to da, ali fizički jok...

Nije li emotivna iskoristenost losija ??

(Izletilo mi....)
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 4 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Lena 02.03.17 6:51

ja se bilježim za jedan ples kao sredstvo za dekoncentraciju ženskih složenih misli i poganog jezika  MENOPAUZA  - Page 4 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 4 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 02.03.17 20:24

RobinUd je napisao/la:
btw je napisao/la:... osobno nikad nisam bila iskorištena na taj način... emotivno, to da, ali fizički jok...

Nije li emotivna iskoristenost losija ??

(Izletilo mi....)
je, lošija je... 

ali, ne biramo svoje najslabije karike, dobiješ ih skupa s onim najjačima... možeš se samo prihvatiti, prilagoditii i koliko toliko zaštititi osjetljiva područja... i ne cviliti kad ti to ne uspije... 

(ma da... izletilo ti je poput čepa iz masnih ruku kad se pokuša zatvoriti bočicu ulja na plaži, pa poslije nervozno otresaš zalijepljeni pijesak... a mogla ostati i otvorena MENOPAUZA  - Page 4 3601362807 )

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 4 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 03.03.17 0:09

ja bih o menopauzi : kad će jebote ? ko da godota čekam

nije normalno da me u mojim godinama teenager dijete zove na posao i špota jer sam joj uzela sve uloške MENOPAUZA  - Page 4 3114667799

al fora mi kad slušam kolege kako prepričavaju taktike kako sa ženama kad su u pms-u ... MENOPAUZA  - Page 4 3114667799 jebate, jesu izdresirani svi ... i onda gledat face kad im kažem da je pms izmišljena kategorija i ne postoji ... veli mi jedan, postoji, njegova žena upravo divlja ... velim mu, i ja sam sad u toj periodi pa ne samo da ne divljam nego ne padam na tuđe divljanje ... to je PODVALA i MANIPULACIJA koja se prenosi sa generacije na generaciju i preslikavaju alibiji za agresivno ponašanje il ono neko mimozasto .... sad mi muka kad čujem da i muškarci imaju svoje pms-ove i klimakterije ...

jebate, di su svi takvi bili prije sto godina ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 4 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Lena 03.03.17 7:15

bome kod mene budu jake glavobolje par dan prije procesa, a i leđa me znaju štrecat....šta se tiče živčanosti to zna bit i u ostale dane  MENOPAUZA  - Page 4 11484130
ali sa lijepim danima i živčanost prolazi....poprave se osjeti kako proljeće pumpa svoje mirise i ide novi ciklus.....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 4 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  RobinUd 03.03.17 15:50

Lena je napisao/la:ja se bilježim za jedan ples kao sredstvo za dekoncentraciju ženskih složenih misli i poganog jezika  MENOPAUZA  - Page 4 11484130

Stojim na raspolaganju....
(Valjda bih zadovoljio kriterije.)
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 4 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Lena 04.03.17 11:33

RobinUd je napisao/la:
Lena je napisao/la:ja se bilježim za jedan ples kao sredstvo za dekoncentraciju ženskih složenih misli i poganog jezika  MENOPAUZA  - Page 4 11484130

Stojim na raspolaganju....
(Valjda bih zadovoljio kriterije.)

smatram da bi....tako da - dogovoreno!!!!  MENOPAUZA  - Page 4 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 4 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  RobinUd 04.03.17 17:32

Lena je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
Lena je napisao/la:ja se bilježim za jedan ples kao sredstvo za dekoncentraciju ženskih složenih misli i poganog jezika  MENOPAUZA  - Page 4 11484130
Stojim na raspolaganju....
(Valjda bih zadovoljio kriterije.)
smatram da bi....tako da - dogovoreno!!!!  MENOPAUZA  - Page 4 11484130

Vrlo je malo mjesta, na kojima se moze (za)plesati.
(Hm.... ima li zenidbeno sposobnih ovdje, na forumu, pa da ta-... taj... dodje na suludu ideju, pozvati forum na svadbu?? Eto, prije bi se na takvom mjestu moglo zaplesati, nego negdje javno.)
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 4 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 05.03.17 8:18

Lena je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
Lena je napisao/la:ja se bilježim za jedan ples kao sredstvo za dekoncentraciju ženskih složenih misli i poganog jezika  MENOPAUZA  - Page 4 11484130

Stojim na raspolaganju....
(Valjda bih zadovoljio kriterije.)

smatram da bi....tako da - dogovoreno!!!!  MENOPAUZA  - Page 4 11484130

negdje prije napisah da dobri plesači uvijek pokupe najbolje komade... ili pak najbolji komadi pokupe njih ...

a vi i dalje smatrajte ples ženskastim i neuporabnim  MENOPAUZA  - Page 4 27287599

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 4 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Lena 05.03.17 10:34

RobinUd je napisao/la:
Lena je napisao/la:smatram da bi....tako da - dogovoreno!!!!  MENOPAUZA  - Page 4 11484130

Vrlo je malo mjesta, na kojima se moze (za)plesati.
(Hm.... ima li zenidbeno sposobnih ovdje, na forumu, pa da ta-... taj... dodje na suludu ideju, pozvati forum na svadbu?? Eto, prije bi se na takvom mjestu moglo zaplesati, nego negdje javno.)

slabo ćemo proći sa forumskim ženicima/cama.....ovo malo mlađarije koje ima i neoženjenih/neudatih mislim da će tako i ostat,a ako i ne ostane nisu ludi da im forumska svadba padne na pamet..... MENOPAUZA  - Page 4 1523192931

nema veze ponuda je tu,pa ako nam se zviezde poklope  MENOPAUZA  - Page 4 3015220106
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 4 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Lena 05.03.17 10:36

btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
Lena je napisao/la:ja se bilježim za jedan ples kao sredstvo za dekoncentraciju ženskih složenih misli i poganog jezika  MENOPAUZA  - Page 4 11484130

Stojim na raspolaganju....
(Valjda bih zadovoljio kriterije.)

smatram da bi....tako da - dogovoreno!!!!  MENOPAUZA  - Page 4 11484130

negdje prije napisah da dobri plesači uvijek pokupe najbolje komade... ili pak najbolji komadi pokupe njih ...

a vi i dalje smatrajte ples ženskastim i neuporabnim  MENOPAUZA  - Page 4 27287599

evo nje opet....nije da mi (ja) smatram ples takvim nego neka tiha (uglavnom muška) većina.... MENOPAUZA  - Page 4 3084372643
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 4 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.