Serije ~ filmovi

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Re: Serije ~ filmovi

Postaj  antonac on 29.04.18 9:09

pizda je napisao/la:
Tomica je napisao/la:

Unistili su Star Warse, neka ne diraju BR bezveznim trilogijama. :-)

za pogledati neki novi nastavak SW trebas imat kazalo u kome ce pisati ko je kome sto, na koje razdoblje se radnja odnosi, jel prije prvog filma ili negdje izmedju treceg i cetvrtog dijela itd. itd. Cisto da ne povjerujes u sto se pretvorio jedan dobar film...

jucer je bila projekcya....gledali smo Dead mans shoes....irski, ako se ne varam....ledine i sela kao u dugopolju.....narod isto, pljunuti dugopoljci....thriler.....dosta zanimljiv.....mislim da isto piju vino sa coca colom ko i dugopoljci, ne mogu bit onako osinuti cisto tako......

Broj postova : 1841

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 29.04.18 13:44

Blade Runner mi je i nakon toliko godina bio odličan...tako da šta valja uvijek valja
Dojam je naravno prije bio još upečatljiviji jer kako je Saudade rekla u to vrijeme film je debelo odskakao šta radnjom, atmosferom, scenografijom, šminkom, a bome i glumci su odlični....tu sam zavoljela Forda,a Rutger je top....
Gledamo svašta i upadne i neki ok film,ali većina je gledljiva....
Možda neku seriju koju nismo popratili skinemo....treba razmislit....
Znam da ste manje više svi gledali GOT, ali meni je onih 2-3 epizode koje sam probala gledat bezveze Nisam pratila od početka...moguće da je i radi toga....upala negdje u sredinu i nije me se dojmilo nešto....
Lena

Broj postova : 7939

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 29.04.18 23:42

treba bit neki stvarno dobar film da me natjera na duze gledanje. Jebiga, internet je sve ucinijo presporim i prepasivnim. Cesto se uhvatim da gledam dva taga na netu i vanzemaljce na History kanalu. Slusam tri teksta i gledam tri radnje. To ocito nije normalno ali mi dobro ide...
pizda
Murderator

Broj postova : 29172

[Vrh] Go down

Postaj  besposlenpop on 30.04.18 14:52

Nije baš serija (jer je svaka 20-minutna emisija zasebna), al ovo zadnje vreme najviše pratim:

HOUSE HUNTERS INTERNATIONAL

House Hunters International globe trots from Sao Paolo to Prague, from Mexico to Italy. Real estate agents check out all sorts of architectural styles and work through the idiosyncrasies of buying real estate in other countries. In any language, home buying is an emotional experience.

http://www.travelchannel.co.uk/

Broj postova : 434

[Vrh] Go down

Postaj  whisperer on 01.05.18 22:54

besposlenpop je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Tomiceee....

A gde je osmijeh? 

Uvijek prisutan.
whisperer

Broj postova : 15

[Vrh] Go down

Postaj  whisperer on 01.05.18 23:06

Tomica je napisao/la:

A znaaam. :-( Radovala sam se tome poput djeteta, onda je laptop odlucio pokvariti mi zadovoljstvo pa cekam njegovo ozivljavanje.

Piši, sto se desava?

A neću bacat spoiliće onda dok ne pogledaš.
Samo ću komentirati kako je Dolores skroz naskroz popi*dila, točnije, žene su preuzele predvođenje radnje. Muškići su se stisli.
I nekako se manje komplikacija vrti, više je naglašeno na odmotavanje priče. Barem za sada nakon druge epizode!
whisperer

Broj postova : 15

[Vrh] Go down

Postaj  besposlenpop on 02.05.18 8:26

antonac je napisao/la:

jucer je bila projekcya....gledali smo Dead mans shoes....irski, ako se ne varam....ledine i sela kao u dugopolju.....narod isto, pljunuti dugopoljci....thriler.....dosta zanimljiv.....mislim da isto piju vino sa coca colom ko i dugopoljci, ne mogu bit onako osinuti cisto tako......
Ma to je Guinness, kakav te bambus spopo!

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 03.05.18 22:23

besposlenpop je napisao/la:
antonac je napisao/la:

Ma to je Guinness, kakav te bambus spopo!

originalan bambus je bijo sa Cocktom...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  darla on 15.05.18 13:53

Nako dugo vremena ulovila vremena gledati serije nagovorili me na Handsmaide Tail ilitga Sluskinjine price. Kao svaki pravi junky kad mu se ukaze prilika sve sam pogledala u dahu prvu sezonu i sto je tu od druge, ali ne znam tko je gledao onako jedno brutalno pitanje, zasto nam trebaju sf price o mogucem buducem zivotu ponovno obespravljenih zena pa da to bude dojmiljivo, brate zive tako zene i danas u nekim krajevima planete zemlje i mi svi to znamo i sutimo i ne radimo nista, a oko serije cijela drama. Uglavnom nije mi sjela serija, moras biti malo devijantnog uma da imas potrebu toiko razvlaciti one odvratne scene. 

Idem vidjeti ovu Toncevu kriminalisticku.

Broj postova : 2642

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 15.05.18 15:52

ove novije filmove pogledam za cca pet minuta, toliki mi je niveaux tolerancije na pizdarije. Jel ja to nabasam na zadnji shit ili su americki filmovi opcenito postali zadnji trash? Pa to samo marvelovi junaci i neki transformeri!? Nema druge, kad hocu nesto dobro pogledati trazim stare filmove. Jucer sam ponovo gledao Goodfellas. Stari dobri mafijasi nikad ne omanu...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  darla on 16.05.18 14:25

Ma ovo nisu ni Marvelovi junaci ni transformeri, ovo je kao ajmo reci neku dubokoumniji psiholoski prikaz posljedica uvodjenja dokidanja odredjenih ljudskih prava, onak recimo kako danas zene zive u onome sto nazivaju Islamskom drzavom, vise manje. Kao ajmo reci ima neku bazu dubljih promisljanja, ali opet prikaz mi je nekako profan. Americki filmovi uz poneke izuzetke ja mislim da se svode ili na sajkoeskapade ili limunade, onak neka sredina ne znam da to ima vise, valjda mi je zadnji fora film koji sam pogledala Lucy.

Broj postova : 2642

[Vrh] Go down

Postaj  antonac on 16.05.18 14:48

vec par dana u nas su proiekcye serie true detective.....vrlo dobro, neobicna seria....REKOMENDUJE se pogledati...

[Vrh] Go down

Postaj  besposlenpop on 16.05.18 22:39

antonac je napisao/la:vec par dana u nas su proiekcye serie true detective.....vrlo dobro, neobicna seria....REKOMENDUJE se pogledati...
Zašto truju detective? U bolja vremena su pucali na njih ... 

[Vrh] Go down

Postaj  antonac on 19.05.18 6:05

sami se truju....piu, puse, drogiraju se....oba su ranjena u glavuse....

[Vrh] Go down

Postaj  Tomica on 24.05.18 11:19

whisperer je napisao/la:
Tomica je napisao/la:

A znaaam. :-( Radovala sam se tome poput djeteta, onda je laptop odlucio pokvariti mi zadovoljstvo pa cekam njegovo ozivljavanje.

Piši, sto se desava?

A neću bacat spoiliće onda dok ne pogledaš.
Samo ću komentirati kako je Dolores skroz naskroz popi*dila, točnije, žene su preuzele predvođenje radnje. Muškići su se stisli.
I nekako se manje komplikacija vrti, više je naglašeno na odmotavanje priče. Barem za sada nakon druge epizode!

A da, sjecam se da se D. prebacila u Wyatt mode. Jedva cekam nastaviti pricu. Pretpostavila sam pri zavrsetku sezone da ce nova sezona slijediti temeljnu nit Future Worlda (nastavak filma) prema kojoj Delos prikuplja DNK gostiju ne bi li eksperimentirali sa stvaranjem replika, odnosno, implikacije su ogromne.. Nekakva bi njihova skrivena agenda trebala biti zamjena mocnika andijima ili, pak, uploadanje njihove (samo)svijesti u njih - transhumanisticka vizija besmrtnosti. Moguce je da je Ford otkrio sto namjeravaju pa im je odlucio pomrsiti planove.

Tomica

Broj postova : 120

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 06.07.18 9:57

Pogledali smo Westworld 1 sezona....sviđa mi se način kako je snimano, špica ,scenografija,efekti, muzika i sve odlično.... ideja nije spaktakularna niti nova,čitala sam to je prema filmu iz 70.......ali ali po meni su u zadnjoj epizodi svašta nadrobili i "previše zbrčkano" završili.....ne znam, očekivala sam malo smisleniji, definiraniji kraj....kao da je falilo jasnoće i smisla....meni
Lena

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 06.07.18 9:58

besposlenpop je napisao/la:Nije baš serija (jer je svaka 20-minutna emisija zasebna), al ovo zadnje vreme najviše pratim:

House Hunters International globe trots from Sao Paolo to Prague, from Mexico to Italy. Real estate agents check out all sorts of architectural styles and work through the idiosyncrasies of buying real estate in other countries. In any language, home buying is an emotional experience.

volim pogledat sve o traženju kuća, uređivanju kuća.....kad imam vremena i ja to gledam
Lena

[Vrh] Go down

Postaj  besposlenpop on 06.07.18 13:18

Lena je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Nije baš serija (jer je svaka 20-minutna emisija zasebna), al ovo zadnje vreme najviše pratim:

volim pogledat sve o traženju kuća, uređivanju kuća.....kad imam vremena i ja to gledam
Otkril sam i Huose Hunters na FINE LIVING.
Tutek Američani traže emeriken driiim hauzes po Ameriki.
Hauzes su u pravilu začavlane drvenjare obučene u gipskarton. 
Obavezna oprema su kitchen granit countertop & stainless steel apliances s retro-izrezbarenom tamnom drvenarijom. 
Poželjni su i kamini (fire places - može i lažni) i lažne štukature (crown molding).  
Kič na quadrat! 
Šta'b se reklo - zvana juj, a znutra fuj! 

[Vrh] Go down

Postaj  maledetta primavera on 16.07.18 17:21

... idem pogledati ovaj film, dvoumila sam se između "where is Kyra" i "Gotti" ali čini mi se da je ovo lakše malo. i "Bookshop" me je zaintrigirao .... 

prije neki dan pogledala sam "loving Pablo" .... mojoj prijateljici je bez veze i dosadan, meni je bio izvrstan ... oboje izvrsni!

maledetta primavera

Broj postova : 764

[Vrh] Go down

Postaj  maledetta primavera on 16.07.18 17:22

... ili da pogledam ovo .... ??

maledetta primavera

Broj postova : 764

[Vrh] Go down

Postaj  besposlenpop on 16.07.18 17:39

maledetta primavera je napisao/la: ... ili da pogledam ovo .... ??
Gledaj bona: 

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]

- Similar topics