kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Stranica 9 / 16. Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next

Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 09.05.17 6:02

Tajne ljubavi su najljepshe jer za njih nitko ne zna osim njih dvoje..skoro sam se najezijo po svim pitanjima..od ove pomisli::LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 684758713

https://www.youtube.com/watch?v=VF4cVKdgBV4

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 09.05.17 22:38

zingaro je napisao/la:Tajne ljubavi su najljepshe jer za njih nitko ne zna osim njih dvoje..skoro sam se najezijo po svim pitanjima..od ove pomisli::LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 684758713

https://www.youtube.com/watch?v=VF4cVKdgBV4

ali sve prave ljubavi su takve ... da ih i daš na sva zvona, opet o njima zna samo njih dvoje ... LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 684758713 jer je voljeti znanje koje je zaboravljeno i svašta se pod ljubav trpa i proba gurati ... ne možeš odglumiti ljubav

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 09.05.17 22:53

klinke mi okupiraju yubitu pa mi svašta izlijeće na preporučenim listima ... sad izletilo ovo a paše na temu ... bolje da se držim poznatih tema a one druge zaobilazim jer samo zbrljavim LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 1523192931


Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 10.05.17 5:36

Legolas je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Tajne ljubavi su najljepshe jer za njih nitko ne zna osim njih dvoje..skoro sam se najezijo po svim pitanjima..od ove pomisli::LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 684758713

https://www.youtube.com/watch?v=VF4cVKdgBV4

ali sve prave ljubavi su takve ... da ih i daš na sva zvona, opet o njima zna samo njih dvoje ... LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 684758713 jer je voljeti znanje koje je zaboravljeno i svašta se pod ljubav trpa i proba gurati ... ne možeš odglumiti ljubav

Sta ja znam,,prave ljubavi su uglavnom rijetke i rezervisane za one koji to zasluzuju,,barem ja tako mislim da je,,da zasluzujem pravu ljubav vjerojatno bi je do sada nashao,,dodushe moram biti iskren,,bile su neke blizu mene ali sam se uplashijo odgovornosti pa sam ko zadnja pichka izmislijo sranja da ih odbijem od sebe,,zato shto okolnoosti u kojima sam zivio nisu bile u mojim rukama ..da su bile malo strpljivije ,,,vjerojatno bi bili srecni zauvijek,,,Kaja znam,,osjecam se ponekada nekima kao zadnja stanica a toga se uzasavam,,Jedna mi je rekla da bi se ona brinula o meni do kraja moga zivota,,bog te jebo,.nitko se o meni nikada nije brinuo nego sam ja oduvijek bio taj koji se brine o drugima .....koji pomaze,,i sad bi ja trebao da budem fikus u njenoj vitrini,,narafski da sam je poslo u sto pichki materinih,,,znam da nije lijepo i kulturno,,ali ljuta trava na ljutu ranu uvijek pali:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 1619348112 Mene nishta ne moze razuvjeriti i pokolebati da nema zene koju zelim onakvu kakvu sam zamislio davno,,pa iako je ne nadjem,,u ovom zivotu,,,znam da cu je naci u slijedecem,,:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 1619348112 Vazno je vjerovati a sve ce doci samo po sebi i to kad se najmanje nadamoo..et:)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 12.05.17 23:09

zingaro je napisao/la:bile su neke blizu mene ali sam se uplashijo odgovornosti pa sam ko zadnja pichka izmislijo sranja da ih odbijem od sebe,,zato shto okolnoosti u kojima sam zivio nisu bile u mojim rukama ..da su bile malo strpljivije ,,,vjerojatno bi bili srecni zauvijek

te koje padaju na izmišljena sranja onda nisu bile prave ... LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 684758713  al dobra fora iako ja ne bih mogla isto tako ... odavno sam sama sebi rekla da više ne mislim nikome ništa izmišljati ... al ljudi koji mi se hoće približiti moraju znati čemu se približavaju da poslije ne bude nisam htio nisam znao pa bi me netko mijenjao i uklaupljivao a ja sebi taman kakva moram biti ... već puno desetljeće prakticiram iskrenost pa kud puklo da puklo ...   najgore je kad se to počne događati, približavanje, pa te krene "podastiranje sranja"  da nekog odbiješ i sav zadovoljan unaprijed predvidiš reakcije kojih nema pa krene zapitkivanje: "šta sad? "  usred sam jedne takve situacije u reali ... oćeš ustrašiti nekoga a ne ide a svako sranje ispadne u očima takvog bonus i vrlina jer je isti takav ... al da te život dovede tamo gdje si mislio da nikad nećeš biti, to stoji ... i onda skužiš da koliko god sve liepo isplaniramo, nacrtamo, isprojektiramoo, život to može bolje i drugačije i da te iznenadi na način na koji ti nikad ne bi palo na pamet jer jednostavno ne možeš pobjeći od sudbine i onoga što si zaslužio ..

a okolnosti sam odavno odbacila kao kriterij za bilo kakve odluke a bila sam u takvim da bi svak drugi na mom mjestu odavno odustao i predao se nekoj drugoj sudbini  ... okolnosti se mijenjaju prebrzo i ovisno o tome što nas i kako motivira da ih mijenjamo ... i to sam sto puta sama sebi dokazala ... ni ne znam koliko sam jaka i koliko mogu dok u sebi ne osjetim onaj poriv da HOĆU jer mi je stalo ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 30.05.17 6:48

Legolas je napisao/la:
zingaro je napisao/la:bile su neke blizu mene ali sam se uplashijo odgovornosti pa sam ko zadnja pichka izmislijo sranja da ih odbijem od sebe,,zato shto okolnoosti u kojima sam zivio nisu bile u mojim rukama ..da su bile malo strpljivije ,,,vjerojatno bi bili srecni zauvijek

te koje padaju na izmišljena sranja onda nisu bile prave ... LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 684758713  al dobra fora iako ja ne bih mogla isto tako ... odavno sam sama sebi rekla da više ne mislim nikome ništa izmišljati ... al ljudi koji mi se hoće približiti moraju znati čemu se približavaju da poslije ne bude nisam htio nisam znao pa bi me netko mijenjao i uklaupljivao a ja sebi taman kakva moram biti ... već puno desetljeće prakticiram iskrenost pa kud puklo da puklo ...   najgore je kad se to počne događati, približavanje, pa te krene "podastiranje sranja"  da nekog odbiješ i sav zadovoljan unaprijed predvidiš reakcije kojih nema pa krene zapitkivanje: "šta sad? "  usred sam jedne takve situacije u reali ... oćeš ustrašiti nekoga a ne ide a svako sranje ispadne u očima takvog bonus i vrlina jer je isti takav ... al da te život dovede tamo gdje si mislio da nikad nećeš biti, to stoji ... i onda skužiš da koliko god sve liepo isplaniramo, nacrtamo, isprojektiramoo, život to može bolje i drugačije i da te iznenadi na način na koji ti nikad ne bi palo na pamet jer jednostavno ne možeš pobjeći od sudbine i onoga što si zaslužio ..

a okolnosti sam odavno odbacila kao kriterij za bilo kakve odluke a bila sam u takvim da bi svak drugi na mom mjestu odavno odustao i predao se nekoj drugoj sudbini  ... okolnosti se mijenjaju prebrzo i ovisno o tome što nas i kako motivira da ih mijenjamo ... i to sam sto puta sama sebi dokazala ... ni ne znam koliko sam jaka i koliko mogu dok u sebi ne osjetim onaj poriv da HOĆU jer mi je stalo ...

Ako ti odgovorim na ovo svi ce saznati da si zaljubita u mene:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 684758713)tak da,,bolje da cutim:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 31.05.17 5:44

Obozajem sebe kada sam nako suptilno njezan u sebi,,,dusha mi treperi kao svici u tamnoj noci i imam osijecaj da bi mogao napisati najljepsu ljubavnu pjesmu koja do sada nije napisata,,Da ,,da da,,za to treba svitac i tamna noc,,,jer da nema tame ne bi s eni svitac mogo vidjeti,,Sve je dvojno...za sve treba dvoje,,i za lijepo i za ruzno,,et,,

Sta bi ovo znachilo kada ne bi bilo glazbeno propraceno..nishta,,i hvala stvoritelju shto me vakog osijecajnog stvorijo,,,pa ja..

https://www.youtube.com/watch?v=84OOTHBuvqM

https://www.youtube.com/watch?v=flLU4H89-ok

https://www.youtube.com/watch?v=hTCorOCBiPk

https://www.youtube.com/watch?v=YobLV84A9L8

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 31.05.17 5:53

zingaro je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
zingaro je napisao/la:bile su neke blizu mene ali sam se uplashijo odgovornosti pa sam ko zadnja pichka izmislijo sranja da ih odbijem od sebe,,zato shto okolnoosti u kojima sam zivio nisu bile u mojim rukama ..da su bile malo strpljivije ,,,vjerojatno bi bili srecni zauvijek

te koje padaju na izmišljena sranja onda nisu bile prave ... LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 684758713  al dobra fora iako ja ne bih mogla isto tako ... odavno sam sama sebi rekla da više ne mislim nikome ništa izmišljati ... al ljudi koji mi se hoće približiti moraju znati čemu se približavaju da poslije ne bude nisam htio nisam znao pa bi me netko mijenjao i uklaupljivao a ja sebi taman kakva moram biti ... već puno desetljeće prakticiram iskrenost pa kud puklo da puklo ...   najgore je kad se to počne događati, približavanje, pa te krene "podastiranje sranja"  da nekog odbiješ i sav zadovoljan unaprijed predvidiš reakcije kojih nema pa krene zapitkivanje: "šta sad? "  usred sam jedne takve situacije u reali ... oćeš ustrašiti nekoga a ne ide a svako sranje ispadne u očima takvog bonus i vrlina jer je isti takav ... al da te život dovede tamo gdje si mislio da nikad nećeš biti, to stoji ... i onda skužiš da koliko god sve liepo isplaniramo, nacrtamo, isprojektiramoo, život to može bolje i drugačije i da te iznenadi na način na koji ti nikad ne bi palo na pamet jer jednostavno ne možeš pobjeći od sudbine i onoga što si zaslužio ..

a okolnosti sam odavno odbacila kao kriterij za bilo kakve odluke a bila sam u takvim da bi svak drugi na mom mjestu odavno odustao i predao se nekoj drugoj sudbini  ... okolnosti se mijenjaju prebrzo i ovisno o tome što nas i kako motivira da ih mijenjamo ... i to sam sto puta sama sebi dokazala ... ni ne znam koliko sam jaka i koliko mogu dok u sebi ne osjetim onaj poriv da HOĆU jer mi je stalo ...

Ako ti odgovorim na ovo svi ce saznati da si zaljubita u mene:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 684758713)tak da,,bolje da cutim:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 684758713

a da, zaboravila sam ... vama bljedolikima je biti zaljubljen sramota ... trebalo mi je dugo da to shvatim jer ste me time zbunjivali ... ja sam mislila da se vi šalite kad ono ozbiljni

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 31.05.17 6:04

Legolas je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
zingaro je napisao/la:bile su neke blizu mene ali sam se uplashijo odgovornosti pa sam ko zadnja pichka izmislijo sranja da ih odbijem od sebe,,zato shto okolnoosti u kojima sam zivio nisu bile u mojim rukama ..da su bile malo strpljivije ,,,vjerojatno bi bili srecni zauvijek

te koje padaju na izmišljena sranja onda nisu bile prave ... LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 684758713  al dobra fora iako ja ne bih mogla isto tako ... odavno sam sama sebi rekla da više ne mislim nikome ništa izmišljati ... al ljudi koji mi se hoće približiti moraju znati čemu se približavaju da poslije ne bude nisam htio nisam znao pa bi me netko mijenjao i uklaupljivao a ja sebi taman kakva moram biti ... već puno desetljeće prakticiram iskrenost pa kud puklo da puklo ...   najgore je kad se to počne događati, približavanje, pa te krene "podastiranje sranja"  da nekog odbiješ i sav zadovoljan unaprijed predvidiš reakcije kojih nema pa krene zapitkivanje: "šta sad? "  usred sam jedne takve situacije u reali ... oćeš ustrašiti nekoga a ne ide a svako sranje ispadne u očima takvog bonus i vrlina jer je isti takav ... al da te život dovede tamo gdje si mislio da nikad nećeš biti, to stoji ... i onda skužiš da koliko god sve liepo isplaniramo, nacrtamo, isprojektiramoo, život to može bolje i drugačije i da te iznenadi na način na koji ti nikad ne bi palo na pamet jer jednostavno ne možeš pobjeći od sudbine i onoga što si zaslužio ..

a okolnosti sam odavno odbacila kao kriterij za bilo kakve odluke a bila sam u takvim da bi svak drugi na mom mjestu odavno odustao i predao se nekoj drugoj sudbini  ... okolnosti se mijenjaju prebrzo i ovisno o tome što nas i kako motivira da ih mijenjamo ... i to sam sto puta sama sebi dokazala ... ni ne znam koliko sam jaka i koliko mogu dok u sebi ne osjetim onaj poriv da HOĆU jer mi je stalo ...

Ako ti odgovorim na ovo svi ce saznati da si zaljubita u mene:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 684758713)tak da,,bolje da cutim:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 684758713

a da, zaboravila sam ... vama bljedolikima je biti zaljubljen sramota ... trebalo mi je dugo da to shvatim jer ste me time zbunjivali ... ja sam mislila da se vi šalite kad ono ozbiljni

Jock,,kod mene je to obratno,,sigurno sam po tom tvom generaliziranju indijaner,,,a vala vidijo sam ih po rezervatima koji su skroz zaljubiti u alkohol..Razmishljao sam o tome,,i doshao do zakljuchka da samo slabici mogu biti zaljubiti u droge,,ali ja necu kao ti svesti to na narod ili naciju,,,vjeru,,shta god,,nego na pojedinca,,zato shto smo se rodili bez oznaka kome i chemu pripadamo,,,Priznajem da mi idesh chesto puta na kuratz sa svojim generaliziranjem,,,bledoliki_indijaneri,,Ali ti oprashtam jer zivish u takvoj jebenoj sredini gdje je to vazno..a ti si se prilagodila ko mold na zidu:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 31.05.17 6:15

Jebo te,,svaka grchka pjesma je remek djelo pojezije,,nitko takve rijechi na ovome svijetu ne zna srochiti u jednu prichu koja ima glazbenu pozadinu,,,sav s enajezim,,bokte...elaaaaa malakaaaaaaaa

https://www.youtube.com/watch?v=-5pDGH9ktNo

https://www.youtube.com/watch?v=-WijJui6lqU

https://www.youtube.com/watch?v=E5Mu6jynJ_g

https://www.youtube.com/watch?v=yvEIMrqZCjc


Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  RobinUd 31.05.17 9:07

Legolas je napisao/la:
zingaro je napisao/la:...... ali sam se uplashijo odgovornosti pa sam ko zadnja pichka izmislijo sranja da ih odbijem od sebe,,zato shto okolnoosti u kojima sam zivio nisu bile u mojim rukama ..
te koje padaju na izmišljena sranja onda nisu bile prave ... LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 684758713 
Jedan od zingarovih svijetlih trenutaka.
Stvarno.
Bio sam u toj/takvoj situaciji.
Mozda su nijanse bile malo drugacije, ja se nisam bio uplasio odgovornosti (iako priznajem i taj razlog), ja jednostavno nisam tog trenutka imao sta pruziti.
Da, radilo se o banalnim, materijalnim stvarima....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  maledetta primavera 31.05.17 9:37

Dobar dijalog izmedju zingara i malaniz .....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 31.05.17 18:27

zingaro je napisao/la:
Jock,,kod mene je to obratno,,sigurno sam po tom tvom generaliziranju indijaner,,,a vala vidijo sam ih po rezervatima koji su skroz zaljubiti u alkohol..Razmishljao sam o tome,,i doshao do zakljuchka da samo slabici mogu biti zaljubiti u droge,,ali ja necu kao ti svesti to na narod ili naciju,,,vjeru,,shta god,,nego na pojedinca,,zato shto smo se rodili bez oznaka kome i chemu pripadamo,,,Priznajem da mi idesh chesto puta na kuratz sa svojim generaliziranjem,,,bledoliki_indijaneri,,Ali ti oprashtam jer zivish u takvoj jebenoj sredini gdje je to vazno..a ti si se prilagodila ko mold na zidu:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 684758713

tko je sada ozbiljan ?

al hvala ti što si mi oprostio .. sad mi je odmah lakše živjeti LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 3114667799 i pleše mi se ... evo vako


Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 31.05.17 20:56

RobinUd je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
zingaro je napisao/la:...... ali sam se uplashijo odgovornosti pa sam ko zadnja pichka izmislijo sranja da ih odbijem od sebe,,zato shto okolnoosti u kojima sam zivio nisu bile u mojim rukama ..
te koje padaju na izmišljena sranja onda nisu bile prave ... LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 684758713 
Jedan od zingarovih svijetlih trenutaka.
Stvarno.
Bio sam u toj/takvoj situaciji.
Mozda su nijanse bile malo drugacije, ja se nisam bio uplasio odgovornosti (iako priznajem i taj razlog), ja jednostavno nisam tog trenutka imao sta pruziti.
Da, radilo se o banalnim, materijalnim stvarima....

Sve je to izbor, i bijeg je izbor.
Problem je jedino ako se osoba godinama poslije pita što bi bilo da je bilo drugačije.
A nema nazad.

Materijalno nije banalnost, ono je samo odraz. Ako muškarac nema povjerenja u samog sebe da može zaraditi, a njegova draga nema povjerenja u njega i ne vidi u njemu potencijal, to je stvar povjerenja. A bez povjerenja nema ničeg. Veza takvih dvoje prestaje kad prestaje zaljubljenost i seksualni zanos.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  RobinUd 31.05.17 22:56

Megi je napisao/la:Sve je to izbor, i bijeg je izbor.
Problem je jedino ako se osoba godinama poslije pita što bi bilo da je bilo drugačije.
A nema nazad.

Materijalno nije banalnost, ono je samo odraz. Ako muškarac nema povjerenja u samog sebe da može zaraditi, a njegova draga nema povjerenja u njega i ne vidi u njemu potencijal, to je stvar povjerenja. A bez povjerenja nema ničeg. Veza takvih dvoje prestaje kad prestaje zaljubljenost i seksualni zanos.
Odluka je (tada !!) bila stvar trenutka, bila je stvar razmisljanja u tim (mojim) godinama.
Naravno da sam se pitao, sta bi bilo da je bilo....
To nije bio bijeg.
Radilo se o tome, da sam mislio da ta osoba nije zasluzila avanture podstanarskog zivota i sve sta uz to ide.

Meni samopouzdanja nikad nije nedostajalo.
Ja sam u stranoj zemlji postigao ono, sta u svojoj zemlji nisam mogao.
Na nacin, na koji sam ja to zelio postici.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 01.06.17 6:06

RobinUd je napisao/la:Odluka je (tada !!) bila stvar trenutka, bila je stvar razmisljanja u tim (mojim) godinama. 
Naravno da sam se pitao, sta bi bilo da je bilo....
To nije bio bijeg.
Radilo se o tome, da sam mislio da ta osoba nije zasluzila avanture podstanarskog zivota i sve sta uz to ide.

Meni samopouzdanja nikad nije nedostajalo.
Ja sam u stranoj zemlji postigao ono, sta u svojoj zemlji nisam mogao.
Na nacin, na koji sam ja to zelio postici.

Razumijem. Nego, što je osoba mislila o tome?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 01.06.17 6:11

Megi je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
zingaro je napisao/la:...... ali sam se uplashijo odgovornosti pa sam ko zadnja pichka izmislijo sranja da ih odbijem od sebe,,zato shto okolnoosti u kojima sam zivio nisu bile u mojim rukama ..
te koje padaju na izmišljena sranja onda nisu bile prave ... LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 684758713 
Jedan od zingarovih svijetlih trenutaka.
Stvarno.
Bio sam u toj/takvoj situaciji.
Mozda su nijanse bile malo drugacije, ja se nisam bio uplasio odgovornosti (iako priznajem i taj razlog), ja jednostavno nisam tog trenutka imao sta pruziti.
Da, radilo se o banalnim, materijalnim stvarima....

Sve je to izbor, i bijeg je izbor.
Problem je jedino ako se osoba godinama poslije pita što bi bilo da je bilo drugačije.
A nema nazad.

Materijalno nije banalnost, ono je samo odraz. Ako muškarac nema povjerenja u samog sebe da može zaraditi, a njegova draga nema povjerenja u njega i ne vidi u njemu potencijal, to je stvar povjerenja. A bez povjerenja nema ničeg. Veza takvih dvoje prestaje kad prestaje zaljubljenost i seksualni zanos.

Paz' ovu prichu,,"materijano nije banalnost,ono je samo odra"..chega je odraz bog te mazo,,,dovrshi misao,,ali isto tako napisati da materijano nije banalnost je ocito tvoj strah da iskazesh sebe direktno sa jednostavnim rijechima jer se bojish reakcije a to znachi da sumnjash u ono shto mislish jer su ti argumenti za kuratz,Objasni shto mislish pod materijalnim,,Pola milijona ,,,deset,,ili pedeset dolara..Svaki mushkarac ili zena koji znaju napraviti lovu sigurno nisu kreteni jer za to treba znanja i upornosti uz vjeru u sebe i strpljivost u ono shto rade.A takvi sigurno nece svoje materijalno podijeliti sa nekim koji misli ,,da to zasluzuje zbog kurtza ili zbog pichke,, Ako netko misli da uspjeh dolazi preko noci (osobno za mene materijalni uspjeh ne znachi nishta) onda je takav uvijek u materijanom problemu,,Da bi chovjek bio uspjeshan u bilo chemu moraimati viziju shto zeli i to uskladiti sa svojm sposobnostima i stechenim znanjima,,te mora neizostavno ulagati i shiriti svoje znanje u nove tehnologije ,,a za to treba jebeno puno vremena i kako rekoh,,,strpljenja i volje.Mnogi ljudi postanu uspjeshni i postignu zavidne materijalne vrijednosti ali ostanu i dalje nesretni,,99% ljudi trchi za novcem misleci da ce u njemu naci srecu,,zajeb do bola,,Svaki chovjek bi trebao prvo naci srecu u sebi pa je onda dijeliti sa nekim tko je na istoj valnoj duzini na kojoj je i on,,Sve ostalo je tlapnja i zavaravanje,Sex,,pa jebo te,,odesh u Ukrajinu ili Moldaviju,,,Hrvatsku,,kupish si zensku ili zenske u godinama dechka za sto eura za cijelu noc i nemash nikakvih moralnih ili etichkih obaveza prema tim osobama..i sta te boli kuratz ili pichka shta taj ili ta ima sutra za jest,,(sto posto ima chim se jebe za lovu)..Ali ima neshto drugo,,nismo svi isti,,netko trazi ljubav ..razumijevanje..trazi zenu ili mushkarca kojemu ne treba svakodnevno objashnjavati i izmishljati toplu vodu.Ja vjerujem da da takvih sretnih ima jako puno shto me chini sretnim ne zbog mene nego zbog njih,,,Lijepo je znati da na ovome jebenom materijaliziranom svijetu josh ima ljudi kojima je vazniji dodir ..pogled,,male stvari koje ih vesele i zblizavaju,,povjerenje u jedno drugo ne zbog love nego zbog njihovog zajednishkog odnosa koji su izgradili druzeci se zajedno,,a ne povjerenje zbog love,,Jebo te,,,recimo nadjem stariju ili neku mladju zensku i chekam da mi kupi hranu ili cipele ,,,gace,,hlache,,,Pa prije bi se upuco nego da budem parazit..Povjerenje dolazi kroz iskrenost,,kroz sposobnost da cesh se za nekoga zrtvovati kad je najteze,.da ga necesh napustiti u trenutcima kad mu je ta pomoc potrebna,Imao sam jednog frenda indijca,,ozenio amerikanku,,,dvoje prekrasne djece od 2 i cetiri godine,,on radio,,,ko sivonja,,ona ladila pichku u bazenu doma,,kad je pokushao neshto da napravi od svog zivota ( ja sam mu bio primjer kako se moze bolje ) propadne financijski ali i ta krmacha uzme dvoje djece i ode,,jer on vishe ne zaradjuje onoliko koliko ona moze potroshiti,,Masa zena su glupe ko kuratz i pokushavaju na foru pichke da glume kako nekoga vole,,pa jebo te,,odma vidish koja zasluzuje ili ne zasluzuje paznju i poshtovanje,,Pametna zena koja nije pokvarena i promishljena kod mushkarca moze imati sve,,a one koje su providne i prorachunate,,,mogu dobiti samo kuratz za par puta....et.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 01.06.17 6:13

zingaro je napisao/la:

Sta ja znam,,prave ljubavi su uglavnom rijetke i rezervisane za one koji to zasluzuju,,barem ja tako mislim da je,,da zasluzujem pravu ljubav vjerojatno bi je do sada nashao,,dodushe moram biti iskren,,bile su neke blizu mene ali sam se uplashijo odgovornosti pa sam ko zadnja pichka izmislijo sranja da ih odbijem od sebe,,zato shto okolnoosti u kojima sam zivio nisu bile u mojim rukama ..da su bile malo strpljivije ,,,vjerojatno bi bili srecni zauvijek,,,Kaja znam,,osjecam se ponekada nekima kao zadnja stanica a toga se uzasavam,,Jedna mi je rekla da bi se ona brinula o meni do kraja moga zivota,,bog te jebo,.nitko se o meni nikada nije brinuo nego sam ja oduvijek bio taj koji se brine o drugima .....koji pomaze,,i sad bi ja trebao da budem fikus u njenoj vitrini,,narafski da sam je poslo u sto pichki materinih,,,znam da nije lijepo i kulturno,,ali ljuta trava na ljutu ranu uvijek pali:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 1619348112 Mene nishta ne moze razuvjeriti i pokolebati da nema zene koju zelim onakvu kakvu sam zamislio davno,,pa iako je ne nadjem,,u ovom zivotu,,,znam da cu je naci u slijedecem,,:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 1619348112 Vazno je vjerovati a sve ce doci samo po sebi i to kad se najmanje nadamoo..et:)

Zaslužuješ, naravno, i u ovom životu. Samo je pitanje imaš li hrabrosti za ući u vezu i možeš li biti dobar partner. Jer što čovjek duže živi sam, samotnjačke navike su dubljih korijena i sebičnost je žešća. Meni je recimo ideja obitelji, svakodnevnog šušura, kuhanja i obaveza, zajedništva draga i bliska i stvarno ne mogu zamisliti da ostanem sama. Naposljetku, to je stvar odluke.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 01.06.17 6:24

zingaro je napisao/la:
Megi je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
te koje padaju na izmišljena sranja onda nisu bile prave ... LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 684758713 
Jedan od zingarovih svijetlih trenutaka.
Stvarno.
Bio sam u toj/takvoj situaciji.
Mozda su nijanse bile malo drugacije, ja se nisam bio uplasio odgovornosti (iako priznajem i taj razlog), ja jednostavno nisam tog trenutka imao sta pruziti.
Da, radilo se o banalnim, materijalnim stvarima....

Sve je to izbor, i bijeg je izbor.
Problem je jedino ako se osoba godinama poslije pita što bi bilo da je bilo drugačije.
A nema nazad.

Materijalno nije banalnost, ono je samo odraz. Ako muškarac nema povjerenja u samog sebe da može zaraditi, a njegova draga nema povjerenja u njega i ne vidi u njemu potencijal, to je stvar povjerenja. A bez povjerenja nema ničeg. Veza takvih dvoje prestaje kad prestaje zaljubljenost i seksualni zanos.

Paz' ovu prichu,,"materijano nije banalnost,ono je samo odra"..chega je odraz bog te mazo,,,dovrshi misao,,ali isto tako napisati da materijano nije banalnost je ocito tvoj strah da iskazesh sebe direktno sa jednostavnim rijechima jer se bojish reakcije a to znachi da sumnjash u ono shto mislish jer su ti argumenti za kuratz,Objasni shto mislish pod materijalnim,,Pola milijona ,,,deset,,ili pedeset dolara..Svaki mushkarac ili  zena  koji znaju  napraviti  lovu sigurno nisu kreteni  jer za to treba znanja i upornosti uz vjeru u sebe i strpljivost  u ono shto rade.A takvi sigurno nece svoje materijalno podijeliti sa nekim koji misli ,,da to zasluzuje zbog kurtza ili zbog pichke,, Ako netko misli da uspjeh dolazi preko noci (osobno za mene materijalni uspjeh ne znachi nishta) onda je takav uvijek u materijanom problemu,,Da bi chovjek bio uspjeshan u bilo chemu moraimati viziju shto zeli i to uskladiti sa svojm sposobnostima i stechenim znanjima,,te mora neizostavno ulagati i shiriti svoje znanje u nove tehnologije  ,,a za to treba jebeno puno vremena i kako rekoh,,,strpljenja i volje.Mnogi ljudi postanu uspjeshni i postignu zavidne materijalne vrijednosti ali ostanu i dalje nesretni,,99% ljudi trchi za novcem misleci da ce u njemu naci srecu,,zajeb do bola,,Svaki chovjek bi trebao prvo naci srecu u sebi pa je onda dijeliti sa nekim tko je na istoj valnoj duzini na kojoj je i on,,Sve ostalo je tlapnja i zavaravanje,Sex,,pa jebo te,,odesh u Ukrajinu ili Moldaviju,,,Hrvatsku,,kupish si zensku ili zenske u godinama dechka za sto eura za cijelu noc i nemash nikakvih moralnih ili etichkih obaveza prema tim osobama..i sta te boli kuratz ili pichka shta taj ili ta ima sutra za jest,,(sto posto ima chim se jebe za lovu)..Ali ima neshto drugo,,nismo svi isti,,netko trazi ljubav ..razumijevanje..trazi zenu ili mushkarca kojemu ne treba svakodnevno objashnjavati i izmishljati toplu vodu.Ja vjerujem da da takvih sretnih ima jako puno shto me chini sretnim ne zbog mene nego zbog njih,,,Lijepo je znati da na ovome jebenom materijaliziranom svijetu josh ima ljudi kojima je vazniji dodir ..pogled,,male stvari koje ih vesele i zblizavaju,,povjerenje u jedno drugo ne zbog love nego zbog njihovog zajednishkog odnosa koji su izgradili druzeci se zajedno,,a ne povjerenje zbog love,,Jebo  te,,,recimo nadjem stariju ili neku mladju zensku i chekam da mi kupi hranu ili cipele ,,,gace,,hlache,,,Pa prije bi se upuco nego da budem parazit..Povjerenje dolazi kroz iskrenost,,kroz sposobnost da cesh se za nekoga zrtvovati  kad je najteze,.da ga necesh napustiti u trenutcima kad mu je ta pomoc potrebna,Imao sam jednog frenda indijca,,ozenio amerikanku,,,dvoje prekrasne djece od 2 i cetiri godine,,on radio,,,ko sivonja,,ona ladila pichku u bazenu doma,,kad je pokushao neshto da napravi od svog zivota ( ja sam mu bio primjer kako se moze bolje ) propadne  financijski ali i ta krmacha uzme dvoje djece i ode,,jer on vishe ne zaradjuje onoliko koliko ona moze potroshiti,,Masa zena su glupe ko kuratz i pokushavaju na foru pichke da glume kako nekoga vole,,pa jebo te,,odma vidish koja zasluzuje ili ne zasluzuje paznju i poshtovanje,,Pametna zena koja nije pokvarena i promishljena kod mushkarca moze imati sve,,a one koje su providne i prorachunate,,,mogu dobiti samo kuratz za par puta....et.

Za mene je materijalno odraz stavljanja moje vlastite kreativne energije u pogon. Kad se ja pokrenem, kad dogovorim, kad se krećem, kad volim posao koji radim, novac je onda posljedica mojih aktivnosti. Ovo gore što se tiče strahova i parazitizma, ne zanima me. Oduvijek sam voljela raditi i stvarati. Bilo da se radi o kreativnoj salati ili o realizaciji poslovnog projekta, od početka do kraja.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 01.06.17 6:29

Megi je napisao/la:
zingaro je napisao/la:

Sta ja znam,,prave ljubavi su uglavnom rijetke i rezervisane za one koji to zasluzuju,,barem ja tako mislim da je,,da zasluzujem pravu ljubav vjerojatno bi je do sada nashao,,dodushe moram biti iskren,,bile su neke blizu mene ali sam se uplashijo odgovornosti pa sam ko zadnja pichka izmislijo sranja da ih odbijem od sebe,,zato shto okolnoosti u kojima sam zivio nisu bile u mojim rukama ..da su bile malo strpljivije ,,,vjerojatno bi bili srecni zauvijek,,,Kaja znam,,osjecam se ponekada nekima kao zadnja stanica a toga se uzasavam,,Jedna mi je rekla da bi se ona brinula o meni do kraja moga zivota,,bog te jebo,.nitko se o meni nikada nije brinuo nego sam ja oduvijek bio taj koji se brine o drugima .....koji pomaze,,i sad bi ja trebao da budem fikus u njenoj vitrini,,narafski da sam je poslo u sto pichki materinih,,,znam da nije lijepo i kulturno,,ali ljuta trava na ljutu ranu uvijek pali:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 1619348112 Mene nishta ne moze razuvjeriti i pokolebati da nema zene koju zelim onakvu kakvu sam zamislio davno,,pa iako je ne nadjem,,u ovom zivotu,,,znam da cu je naci u slijedecem,,:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 1619348112 Vazno je vjerovati a sve ce doci samo po sebi i to kad se najmanje nadamoo..et:)

Zaslužuješ, naravno, i u ovom životu. Samo je pitanje imaš li hrabrosti za ući u vezu i možeš li biti dobar partner. Jer što čovjek duže živi sam, samotnjačke navike su dubljih korijena i sebičnost je žešća. Meni je recimo ideja obitelji, svakodnevnog šušura, kuhanja i obaveza, zajedništva draga i bliska i stvarno ne mogu zamisliti da ostanem sama. Naposljetku, to je stvar odluke.

Bokte,,,koja hrabrost je potrebna uci u dugotrajnu vezu sa zenom koja dijeli tvoj vrijednosni sistemm,,dapache,,kazesh ,,,hvala ti boze shto si mi je poslao,,a ja vjerujem da tako razmishljaju i normalne zene,,meni nije jasno kako netko moze maltretirati i podcjenjivati nekog koga voli ....a voli ga i poshtuje zbog vrijednosnog sustava slichnog njegovim,,Pa jebo te,,,nemresh biti kreten da zavolish neku zenu ili mushkarca samo zbog sexa,,ako je se sve poklopi u vrijednosnom sustavu onda je i sex pisofkejk..nema tu previshe priche,,dovoljan je pogled da se takvi dvoje skuze i shvate,,nema puno filozofiranja,,dovoljan je dodir,,i sve se zna,,,dozivio ,,imao ,,,znam o chemu pricham,,tak da,,Ti nastavi i dalje trubiti o materijanom,,,na kraju cesh ostati do kraja zivota sama,,shto opet ne znachi da sam ja u pravu,,,mozda neadjesh nekog papka koji ce raditi z atebe,,,ali cesh uppravo zbog toga biti nesretna,,,jer ce ti faliti ono o cheku sam ovdje u gornjem postu pisao,,a mozda i nece,,,jer tebe chini srecnom da peglash tudje kreditne,,:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 1619348112 A ima svakakvih kretena,,izgube kriterije pa povampire jer vishe ne znaju ili ne mogu da nadju zadovoljstvo u svome zivotu,,,pa finansiraju sponzorushe.Dodushe ti nisi potencijal za to jer si vec u godinama,,to je za matzu,,ali ako smrsha jedno 50 kg:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 1619348112 Ovo sam naveo samo iz jednog razloga,,,da me ne bi optuzila da te opet vrijedjam,,a matza se na ovo sigurno nece ljutiti,,tak da;LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 01.06.17 6:42

zingaro je napisao/la:


Bokte,,,koja hrabrost je potrebna uci u dugotrajnu vezu sa zenom koja dijeli tvoj vrijednosni sistemm,,dapache,,kazesh ,,,hvala ti boze shto si mi je poslao,,a ja vjerujem da tako razmishljaju i normalne zene,,meni nije jasno kako netko moze maltretirati i podcjenjivati nekog  koga voli ....a voli ga i poshtuje zbog vrijednosnog sustava slichnog njegovim,,Pa jebo te,,,nemresh biti kreten da zavolish neku zenu ili mushkarca samo zbog sexa,,ako je se sve poklopi u vrijednosnom sustavu  onda je i sex pisofkejk..nema tu previshe priche,,dovoljan je pogled da se takvi dvoje skuze i shvate,,nema puno filozofiranja,,dovoljan je dodir,,i sve se zna,,,dozivio ,,imao ,,,znam o chemu pricham,,tak da,,Ti nastavi i dalje trubiti o materijanom,,,na kraju cesh ostati do kraja zivota sama,,shto opet ne znachi da sam ja u pravu,,,mozda neadjesh nekog papka koji ce raditi z atebe,,,ali cesh uppravo zbog toga biti nesretna,,,jer ce ti faliti ono o cheku sam ovdje u gornjem postu pisao,,a mozda i nece,,,jer tebe chini srecnom da peglash tudje kreditne,,:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 1619348112 A ima svakakvih kretena,,izgube kriterije pa povampire jer vishe ne znaju ili ne mogu da nadju zadovoljstvo u svome zivotu,,,pa finansiraju sponzorushe.Dodushe ti nisi potencijal za to jer si vec u godinama,,to je za matzu,,ali ako smrsha jedno 50 kg:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 1619348112 Ovo sam naveo samo iz jednog razloga,,,da me ne bi optuzila da te opet vrijedjam,,a matza se na ovo sigurno nece ljutiti,,tak da;LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 1619348112

Stvarno si ljut na žene  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 1523192931
Uz hrabrost, kod muškarca najviše cijenim inteligenciju i marljivost. To moj sadašnji dečko ima, moji sinovi ga obožavaju, tako da sam što se te strane tiče zadovoljna. Voli sve što kuham, voli provoditi vrijeme sa mnom, poštuje me (ovo mi je navjažnije). 
I da, razmišljamo o vjenčanju, tako da sve sjedne na svoje mjesto.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  RobinUd 01.06.17 9:50

Megi je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:Odluka je (tada !!) bila stvar trenutka, bila je stvar razmisljanja u tim (mojim) godinama. 
Naravno da sam se pitao, sta bi bilo da je bilo....
To nije bio bijeg.
Radilo se o tome, da sam mislio da ta osoba nije zasluzila avanture podstanarskog zivota i sve sta uz to ide.

Meni samopouzdanja nikad nije nedostajalo.
Ja sam u stranoj zemlji postigao ono, sta u svojoj zemlji nisam mogao.
Na nacin, na koji sam ja to zelio postici.
Razumijem. Nego, što je osoba mislila o tome?
Zapravo su bile dvije zene (ne u isto vrijeme).
Prva je bila u vrijeme, kad jos nisam znao neke vazne stvari u zivotu.
Pa je nestala kao voda, kad ju ne mozes rukama zadrzati....

Ova druga....
Nakon tog jednog "odlucujuceg trenutka", vise se nismo vidjeli.
Naravno da je bila uvrijedjena.
Zene imaju taj nekakav instinkt. Mislim da je ipak na neki nacin shvatila.
Jedno par puta se srela sa mojom sestrom.... kako brat... i to....
A shvatila je i to, da zivot ide dalje, i da se od uspomena ne moze zivjeti.

A materijalno.... kojesta je tu napisano.
Za pocetak, materijalna sigurnost obitelji je nesto najvaznije.
Ne radi se o nikakvim milijunima, cifre uopce nisu vazne.
Ja pisem o razlici izmedju (na primjer) razgovora: hocemo li obnoviti namjestaj u dnevnoj sobi... hocemo li na godisnji nekamo na more... treba nam drugi auto....
Sasvim neke najnormalnije zivotne situacije.
Nasuprot tome, jedna situacija iz novina: covjek isao krasti pelene i jos neke sitnice za dijete.
O tome pisem....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 01.06.17 15:35

zingaro je napisao/la:
Paz' ovu prichu,,"materijano nije banalnost,ono je samo odra"..chega je odraz bog te mazo,,,dovrshi misao,,ali isto tako napisati da materijano nije banalnost je ocito tvoj strah da iskazesh sebe direktno sa jednostavnim rijechima jer se bojish reakcije a to znachi da sumnjash u ono shto mislish jer su ti argumenti za kuratz,Objasni shto mislish pod materijalnim,,Pola milijona ,,,deset,,ili pedeset dolara..Svaki mushkarac ili  zena  koji znaju  napraviti  lovu sigurno nisu kreteni  jer za to treba znanja i upornosti uz vjeru u sebe i strpljivost  u ono shto rade.A takvi sigurno nece svoje materijalno podijeliti sa nekim koji misli ,,da to zasluzuje zbog kurtza ili zbog pichke,, Ako netko misli da uspjeh dolazi preko noci (osobno za mene materijalni uspjeh ne znachi nishta) onda je takav uvijek u materijanom problemu,,Da bi chovjek bio uspjeshan u bilo chemu moraimati viziju shto zeli i to uskladiti sa svojm sposobnostima i stechenim znanjima,,te mora neizostavno ulagati i shiriti svoje znanje u nove tehnologije  ,,a za to treba jebeno puno vremena i kako rekoh,,,strpljenja i volje.Mnogi ljudi postanu uspjeshni i postignu zavidne materijalne vrijednosti ali ostanu i dalje nesretni,,99% ljudi trchi za novcem misleci da ce u njemu naci srecu,,zajeb do bola,,Svaki chovjek bi trebao prvo naci srecu u sebi pa je onda dijeliti sa nekim tko je na istoj valnoj duzini na kojoj je i on,,Sve ostalo je tlapnja i zavaravanje,Sex,,pa jebo te,,odesh u Ukrajinu ili Moldaviju,,,Hrvatsku,,kupish si zensku ili zenske u godinama dechka za sto eura za cijelu noc i nemash nikakvih moralnih ili etichkih obaveza prema tim osobama..i sta te boli kuratz ili pichka shta taj ili ta ima sutra za jest,,(sto posto ima chim se jebe za lovu)..Ali ima neshto drugo,,nismo svi isti,,netko trazi ljubav ..razumijevanje..trazi zenu ili mushkarca kojemu ne treba svakodnevno objashnjavati i izmishljati toplu vodu.Ja vjerujem da da takvih sretnih ima jako puno shto me chini sretnim ne zbog mene nego zbog njih,,,Lijepo je znati da na ovome jebenom materijaliziranom svijetu josh ima ljudi kojima je vazniji dodir ..pogled,,male stvari koje ih vesele i zblizavaju,,povjerenje u jedno drugo ne zbog love nego zbog njihovog zajednishkog odnosa koji su izgradili druzeci se zajedno,,a ne povjerenje zbog love,,Jebo  te,,,recimo nadjem stariju ili neku mladju zensku i chekam da mi kupi hranu ili cipele ,,,gace,,hlache,,,Pa prije bi se upuco nego da budem parazit..Povjerenje dolazi kroz iskrenost,,kroz sposobnost da cesh se za nekoga zrtvovati  kad je najteze,.da ga necesh napustiti u trenutcima kad mu je ta pomoc potrebna,Imao sam jednog frenda indijca,,ozenio amerikanku,,,dvoje prekrasne djece od 2 i cetiri godine,,on radio,,,ko sivonja,,ona ladila pichku u bazenu doma,,kad je pokushao neshto da napravi od svog zivota ( ja sam mu bio primjer kako se moze bolje ) propadne  financijski ali i ta krmacha uzme dvoje djece i ode,,jer on vishe ne zaradjuje onoliko koliko ona moze potroshiti,,Masa zena su glupe ko kuratz i pokushavaju na foru pichke da glume kako nekoga vole,,pa jebo te,,odma vidish koja zasluzuje ili ne zasluzuje paznju i poshtovanje,,Pametna zena koja nije pokvarena i promishljena kod mushkarca moze imati sve,,a one koje su providne i prorachunate,,,mogu dobiti samo kuratz za par puta....et.

istina LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 9 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 16. Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.