kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Počeci

Stranica 8 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Počeci - Page 8 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 22.03.17 19:18

btw je napisao/la:
ligeja je napisao/la:

Ajme, stvarno! Znala sam se ponekad jako iznenaditi ugledavsi unutrasnjost necijeg stana, kao da mi je otkriven citav obiteljski album. Osjetis katkad tu osobu/e tako snazno.

Mislim da se to moze jednako tako reci i za neciji stil odijevanja. Jedna sam od onih koje misle da godine, sazrijevanje donosi promjene i na tom planu. Ponekad osjetim jaku klaustrofobiju kad ugledam muskarce i zene koji se nose kao da im je vrijeme stalo. I nema veze izgledaju li u tome odlicno ili ne, u meni izazovu neki osjecaj prasnjavosti. Sad mi je jasno zasto je tome tako..
Da i stil odijevanja...

kad sam to počela uočavati, onda sam se malo zamislila i shvatila sam da i ja vučem neke stvari iz nekih (uvjetno rečeno) boljih vremena... traperice, bijela dolčevita, kaubojske čizme i dugi tamno sivi kaput... mislim danas je to kombinacija za proser, ali si je ja često priuštim jer se tako dobro osjećam u tome... a kako ću si onda zamjeriti na tome? Počeci - Page 8 11484130

A tek frizure, tu je možda čak i najlakše primjetiti  Počeci - Page 8 1523192931 ... također brkovi i brada kod muškaraca, ono iz prahistorije, nedaj bože što promijeniti...


evo i moja strast za fotografijom nije ništa drugo nego potreba konzervirati čarobne trenutke i sačuvati djeliće ljepote koju sam okom dotakla, kako bih kasnije mogla ponovno proživjeti sve te lijepe emocije


Mislim da svi mi imamo neku odjevnu "vintage" kombinaciju u kojoj se osjećamo ugodno, totalno samopouzdano i ponosno je nosimo. Počeci - Page 8 684758713 Imaš kaubojke??? Ajme! To sam si dosta dugo željela i dobila ih. Međutim, bile su dva broja manje, no želja je bila prevelika pa sam se izmučila noseći ih. (Stigle su mi kao poklon, a nije ih se moglo vratiti, odnosno zamijeniti za veći broj). Savršeno su izgledale. Zato su stopala bila izranjavana pa sam, u konačnici, odustala od njih i nikada više nisam pomislila nabaviti ih. : D

Misliš li da fotografiranje ima i jednu negativnu stranu tog pokušaja ovjekovječenja lijepih momenata? Često mi se zna dogoditi da je prizor toliko lijep da mi uopće ne prođe umom fotografirati ga jer ga želim u potpunosti doživjeti. Kao da fotografirati ga znači izgubiti ga..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 8 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 22.03.17 19:22

Vel'ka Maca je napisao/la:malo sam guglala i čitala forume pa kažu da kodi samo strima, da nema skidanja...

Kodi su mi preporučili kad sam se požalila na PopCorn. Naime, često se dešava da ne mogu učitati film ili neku epizodu, a posebno titlovi znaju biti grozni jer idu ubrzano (tipa, postave titl koji bi se trebao pojaviti tek nakon pet minuta) ili, kod serija, idu titlovi iz prethodne epizode. 

Ako je tako, da KODI ne pohranjuje filmove, onda ga lijepo skini i javi mi jesi li zadovoljna. Vjerojatno ću se i ja na njega prebaciti. Počeci - Page 8 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 8 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 22.03.17 19:40

ligeja je napisao/la:
btw je napisao/la:
ligeja je napisao/la:

Ajme, stvarno! Znala sam se ponekad jako iznenaditi ugledavsi unutrasnjost necijeg stana, kao da mi je otkriven citav obiteljski album. Osjetis katkad tu osobu/e tako snazno.

Mislim da se to moze jednako tako reci i za neciji stil odijevanja. Jedna sam od onih koje misle da godine, sazrijevanje donosi promjene i na tom planu. Ponekad osjetim jaku klaustrofobiju kad ugledam muskarce i zene koji se nose kao da im je vrijeme stalo. I nema veze izgledaju li u tome odlicno ili ne, u meni izazovu neki osjecaj prasnjavosti. Sad mi je jasno zasto je tome tako..
Da i stil odijevanja...

kad sam to počela uočavati, onda sam se malo zamislila i shvatila sam da i ja vučem neke stvari iz nekih (uvjetno rečeno) boljih vremena... traperice, bijela dolčevita, kaubojske čizme i dugi tamno sivi kaput... mislim danas je to kombinacija za proser, ali si je ja često priuštim jer se tako dobro osjećam u tome... a kako ću si onda zamjeriti na tome? Počeci - Page 8 11484130

A tek frizure, tu je možda čak i najlakše primjetiti  Počeci - Page 8 1523192931 ... također brkovi i brada kod muškaraca, ono iz prahistorije, nedaj bože što promijeniti...


evo i moja strast za fotografijom nije ništa drugo nego potreba konzervirati čarobne trenutke i sačuvati djeliće ljepote koju sam okom dotakla, kako bih kasnije mogla ponovno proživjeti sve te lijepe emocije


Mislim da svi mi imamo neku odjevnu "vintage" kombinaciju u kojoj se osjećamo ugodno, totalno samopouzdano i ponosno je nosimo. Počeci - Page 8 684758713 Imaš kaubojke??? Ajme! To sam si dosta dugo željela i dobila ih. Međutim, bile su dva broja manje, no želja je bila prevelika pa sam se izmučila noseći ih. (Stigle su mi kao poklon, a nije ih se moglo vratiti, odnosno zamijeniti za veći broj). Savršeno su izgledale. Zato su stopala bila izranjavana pa sam, u konačnici, odustala od njih i nikada više nisam pomislila nabaviti ih. : D

Misliš li da fotografiranje ima i jednu negativnu stranu tog pokušaja ovjekovječenja lijepih momenata? Često mi se zna dogoditi da je prizor toliko lijep da mi uopće ne prođe umom fotografirati ga jer ga želim u potpunosti doživjeti. Kao da fotografirati ga znači izgubiti ga..
da, imam ih... davno sam ih nosila, a nabavila sam ih ponovno kad sam u sloveniji imala plesnu školu kaubojskih plesova... Počeci - Page 8 684758713
i baš ih volim... moje su mekane i malo povišene pete, lupkaju (to je bilo nužno zbog plesnog ritma), ali ću jednom naručiti još jedne i to marke jambalaja... imaju zelene s crvenim srcem....skroz otkačene Počeci - Page 8 3997187549

ne mislim... fotografiranje traje par minuta, a kasnije se pregledavanjem  fotke vide i detalji koje u trenutku dok se sve događa oko ne bilježi jer je um potopljen u užitak... 
u ponovnom, pregledu imam priliku doživjeti sve skupa s tim novim detaljima koje pronalazim na fotki i (po)doživjeti sve skupa s dodacima koje je i objektiv ulovio...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 8 Empty Re: Počeci

Postaj  pizda 23.03.17 9:40

ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Kakve veze prethodni forumi i prijasnji dogadjaji imaju veze sa sadasnjim Art forumom na kojem ga nema, a i da dodje (a nece), bio bi "obican" forumas? :-) Dakle, nista te ne prijeci druziti se i ondje s ljudima koje ovdje pozivas. Muljas bezveze, ali okej. Ne zelis, ne zelis. Izvrsno. Samo se ne cudi, onda, sto je i njima milije piskarati ondje, a ne ovdje. :-) Takoc. : p

a sta se ti mjesas kad nisi prozvana? Počeci - Page 8 684758713 Posvadjala si se sa Baficom pa sad cjepidlacis. Odavde niko nije otjeran za razliku od mene kojeg se tamo tjeralo. Nema veze ko sad administrira, ko sto ne bi imalo veze ko administrira na Net.hr da slucajno jos postoji...

Opet komentiras nesto sto uopce nije slucaj. Sa sadasnjeg Arta nije te se uopce tjeralo jer nisi ondje ni bio. Komentiram tvoje postavljeno pitanje, osim ako nije imalo retoricku narav. Tada je pogreska na meni. Uglavnom, jedan nulaa za meene : ))), a ti nastavi palamudit' i skretati paznju na nebitno. : p Tra, la, la.

Počeci - Page 8 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Počeci - Page 8 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 23.03.17 9:52

ligeja je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:malo sam guglala i čitala forume pa kažu da kodi samo strima, da nema skidanja...

Kodi su mi preporučili kad sam se požalila na PopCorn. Naime, često se dešava da ne mogu učitati film ili neku epizodu, a posebno titlovi znaju biti grozni jer idu ubrzano (tipa, postave titl koji bi se trebao pojaviti tek nakon pet minuta) ili, kod serija, idu titlovi iz prethodne epizode. 

Ako je tako, da KODI ne pohranjuje filmove, onda ga lijepo skini i javi mi jesi li zadovoljna. Vjerojatno ću se i ja na njega prebaciti. Počeci - Page 8 684758713
bom. al boš se načakala jer sam sad u papirnatom projektu Igre prijestolja... Tek sam na Part II. Počeci - Page 8 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 8 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 24.03.17 7:21

btw je napisao/la:http://net-forum.forumcroatian.com/


za Zinganina koji planira napraviti prebjeg na drugi vorum  Počeci - Page 8 684758713

Bijo tam,,nema Eska,,ostali mi nisu interesantni tak da,,falim te boze shto nisam ni prije odlazijo kod njih,,Esko mi je legenda ,,pichka mu materina volijo bi da se javi da mu naruchim gajbu pive u onoj njegovoj legendarnoj kavani,,:Počeci - Page 8 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 8 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 25.03.17 9:49

zingaro je napisao/la:
btw je napisao/la:http://net-forum.forumcroatian.com/


za Zinganina koji planira napraviti prebjeg na drugi vorum  Počeci - Page 8 684758713

Bijo tam,,nema Eska,,ostali mi nisu interesantni tak da,,falim te boze shto nisam ni prije odlazijo kod njih,,Esko mi je legenda ,,pichka mu materina volijo bi da se javi da mu naruchim gajbu pive u onoj njegovoj legendarnoj kavani,,:Počeci - Page 8 1619348112
pa nije ti to neki problem... kad dođeš hr, odeš u pulu, nađeš birc o kojem je pisao (pula je malo selo), platiš gajbu pive podmitiš konobaricu da velikim slovima napiše: Ziklonu  od Zingara... tko bude reagirao na to, taj je esko i njemu ide pivo...  Počeci - Page 8 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 8 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 05.04.17 14:40

pizda je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:A mozda se jednom vidimo. Počeci - Page 8 684758713 Meni bi bilo drago. Bitvica je i onako svetski putnik, pa kad trkne do Rieke, eto i mene.
Hvalila te Darla, nemas pojma koliko.

kako i nece, jebali smo se satima na klupi u Konobi kod Ive i nista se nisam zalijo iako je ona bila ispod...Počeci - Page 8 684758713



Pa stvarno si dobrodusan i velikodusan... Počeci - Page 8 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 8 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 05.04.17 14:42

btw je napisao/la:
Kato, znaš da sam promiskujitetna, vatrena, a ti si komad i pol... Prema tome!  Počeci - Page 8 2281111077

Čekaj da sinku bude trebalo što raditi u stanu, eto mene u Vieni.   Počeci - Page 8 1523192931

U drugoj polovici junija sam se predbilježila za godišnji... nadam se da ćeš biti doma Počeci - Page 8 684758713


Znaci, sve s smo se dogovorile. Počeci - Page 8 30caqzl
Vidimo se u junu! Počeci - Page 8 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 8 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 05.04.17 14:44

btw je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:A mozda se jednom vidimo. Počeci - Page 8 684758713 Meni bi bilo drago. Bitvica je i onako svetski putnik, pa kad trkne do Rieke, eto i mene.
Hvalila te Darla, nemas pojma koliko.
aha, Darla ga je toliko (na)hvalila da trebaš mene kao garde damu?  Počeci - Page 8 3114667799

I ne samo tebe, vec i Lastu i Lastu! Počeci - Page 8 1619348112

Pusti ti to. Vidis ti da on svakog prasne koga sretne. A sto mene, siroticu, kad moze vas dve! Počeci - Page 8 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 8 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 05.04.17 23:31

vidim ovdje par exelans tračeraj ... daklem, ne zanima me Počeci - Page 8 1425538829 al sam prasnula u smijeh kad je katica rekla blitvi da treba i Lastu i Lastu ha ha ha .... kako vam se da tako jedna drugu prokazivati ... pa koliki su vam šupci da vas toliko stane u jedan ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 8 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 06.04.17 13:33

E moja Glistonija...
Ja se cak vise ni ne pitam kako tvoj toksicni mozak, na osnovu jedne bezazlene sale, koju je sam Pipika zapoceo, uopste dodje do takvih idiotskih zakljucaka. Odgovor mi se sam nametnuo, jos odavno, bez da sam ga i trazila. Tuga, jebote...
Sjajno sam raspolozena i nemam uopste sluha za tvoju agresivnost, lecenje frustracija i projiciranje sopstvenih osobina i sopstvenog nacina ponasanja na druge, a to na ovom forumu svakodnevno radis, pa ces me malcice izvinuti. Počeci - Page 8 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 8 Empty Re: Počeci

Postaj  RobinUd 06.04.17 16:42

cat_claw je napisao/la:
btw je napisao/la:Kato, znaš da sam promiskujitetna, vatrena, a ti si komad i pol... Prema tome!  Počeci - Page 8 2281111077

Čekaj da sinku bude trebalo što raditi u stanu, eto mene u Vieni.   Počeci - Page 8 1523192931

U drugoj polovici junija sam se predbilježila za godišnji... nadam se da ćeš biti doma Počeci - Page 8 684758713
Znaci, sve s smo se dogovorile. Počeci - Page 8 30caqzl
Vidimo se u junu! Počeci - Page 8 30caqzl

Ako se stvarno "to" dogodi (da ne bude zabune, radi se o posjeti !!), nudim jedno poluprofesionalno i polustrucno vodjenje po gradu.
(Po tom pitanju, jos nije bilo prituzbi.)
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Počeci - Page 8 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 06.04.17 17:08

Legolas je napisao/la:vidim ovdje par exelans tračeraj ... daklem, ne zanima me Počeci - Page 8 1425538829  al sam prasnula u smijeh kad je katica rekla blitvi da treba i Lastu i Lastu ha ha ha .... kako vam se da tako jedna drugu prokazivati ... pa koliki su vam šupci da vas toliko stane u jedan ?
dovoljno veliki da možeš svratiti kad god poželiš, a ako pak nemaš vremena možeš ih samo u prolazu cmoknuti... ali prije operi zube, to su fini šupci Počeci - Page 8 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 8 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 06.04.17 17:10

RobinUd je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:
btw je napisao/la:Kato, znaš da sam promiskujitetna, vatrena, a ti si komad i pol... Prema tome!  Počeci - Page 8 2281111077

Čekaj da sinku bude trebalo što raditi u stanu, eto mene u Vieni.   Počeci - Page 8 1523192931

U drugoj polovici junija sam se predbilježila za godišnji... nadam se da ćeš biti doma Počeci - Page 8 684758713
Znaci, sve s smo se dogovorile. Počeci - Page 8 30caqzl
Vidimo se u junu! Počeci - Page 8 30caqzl

Ako se stvarno "to" dogodi (da ne bude zabune, radi se o posjeti !!), nudim jedno poluprofesionalno i polustrucno vodjenje po gradu.
(Po tom pitanju, jos nije bilo prituzbi.)
"To" će se dogoditi sigurno, jer ću dolaziti sinu u posjetu, a Kate je tad nezaobilazna stanica...
prepuštam njoj odluku o odabiru turističkog vodiča i pratnje po gradu, a ja ću se prilagoditi... Počeci - Page 8 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 8 Empty Re: Počeci

Postaj  pizda 06.04.17 20:58

cat_claw je napisao/la:

I ne samo tebe, vec i Lastu i Lastu! Počeci - Page 8 1619348112


ne poturaj sad druge, idemo redom, pomalo...Počeci - Page 8 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Počeci - Page 8 Empty Re: Počeci

Postaj  RobinUd 06.04.17 21:04

btw je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:
btw je napisao/la:Kato, znaš da sam promiskujitetna, vatrena, a ti si komad i pol... Prema tome!  Počeci - Page 8 2281111077

Čekaj da sinku bude trebalo što raditi u stanu, eto mene u Vieni.   Počeci - Page 8 1523192931

U drugoj polovici junija sam se predbilježila za godišnji... nadam se da ćeš biti doma Počeci - Page 8 684758713
Znaci, sve s smo se dogovorile. Počeci - Page 8 30caqzl
Vidimo se u junu! Počeci - Page 8 30caqzl

Ako se stvarno "to" dogodi (da ne bude zabune, radi se o posjeti !!), nudim jedno poluprofesionalno i polustrucno vodjenje po gradu.
(Po tom pitanju, jos nije bilo prituzbi.)
"To" će se dogoditi sigurno, jer ću dolaziti sinu u posjetu, a Kate je tad nezaobilazna stanica...
prepuštam njoj odluku o odabiru turističkog vodiča i pratnje po gradu, a ja ću se prilagoditi... Počeci - Page 8 684758713

Pa dobro... s Caticom imam dogovor za kavu, od prije nekih.... desetak godina... ili tu negdje.
Nije se uspjelo realizirati zbog "objektivnih poteskoca".

A prezentacija.... kao sto rekoh, jos nije bilo prituzbi (vodio sam i grupe od pedesetak osoba).
Iz iskustva znam da jedan takav grad mozes dozivjeti jedino ako ga upoznas malo vise, nego sto nudi jedna razglednica.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Počeci - Page 8 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 06.04.17 23:21

cat_claw je napisao/la:E moja Glistonija...
Ja se cak vise ni ne pitam kako tvoj toksicni mozak, na osnovu jedne bezazlene sale, koju je sam Pipika zapoceo, uopste dodje do takvih idiotskih zakljucaka. Odgovor mi se sam nametnuo, jos odavno, bez da sam ga i trazila. Tuga, jebote...
Sjajno sam raspolozena i nemam uopste sluha za tvoju agresivnost, lecenje frustracija i projiciranje sopstvenih osobina i sopstvenog nacina ponasanja na druge, a to na ovom forumu svakodnevno radis, pa ces me malcice izvinuti. Počeci - Page 8 1zouo36

šojka Počeci - Page 8 684758713 odala se sama

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 8 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 06.04.17 23:23

pizda je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:

I ne samo tebe, vec i Lastu i Lastu! Počeci - Page 8 1619348112


ne poturaj sad druge, idemo redom, pomalo...Počeci - Page 8 684758713

pa smije probati al neće uspjeti ... al probati se smije da bude začinjeno i pikantno ... a to se ovdje voli .. pikantno i da ima pikanterija Počeci - Page 8 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 8 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 06.04.17 23:25

btw je napisao/la:
Legolas je napisao/la:vidim ovdje par exelans tračeraj ... daklem, ne zanima me Počeci - Page 8 1425538829  al sam prasnula u smijeh kad je katica rekla blitvi da treba i Lastu i Lastu ha ha ha .... kako vam se da tako jedna drugu prokazivati ... pa koliki su vam šupci da vas toliko stane u jedan ?
dovoljno veliki da možeš svratiti kad god poželiš, a ako pak nemaš vremena možeš ih samo u prolazu cmoknuti... ali prije operi zube, to su fini šupci Počeci - Page 8 684758713

nisu ... znam ja šta su finski šupci ... ne priznajem surogate Počeci - Page 8 11484130

al sad skužila otkud stigma kuloara .. pa vi se ovdje ne usudite javno reć ono što pričate po kuloarima ... ok, i za to imam razumijevanja ... trač rulz jer su vam to krila jer ste kukavice suočiti se oči u oči sa onim koje tračate ili sa onim koji vas je otračao Počeci - Page 8 1619348112 .. svaka čast što vam se da tako .. ja ne mogu tako ... ugušila bi se Počeci - Page 8 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 8 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 06.04.17 23:36

cat_claw je napisao/la:E moja Glistonija...
Ja se cak vise ni ne pitam kako tvoj toksicni mozak, na osnovu jedne bezazlene sale, koju je sam Pipika zapoceo, uopste dodje do takvih idiotskih zakljucaka. Odgovor mi se sam nametnuo, jos odavno, bez da sam ga i trazila. Tuga, jebote...
Sjajno sam raspolozena i nemam uopste sluha za tvoju agresivnost, lecenje frustracija i projiciranje sopstvenih osobina i sopstvenog nacina ponasanja na druge, a to na ovom forumu svakodnevno radis, pa ces me malcice izvinuti. Počeci - Page 8 1zouo36

sad se bez razmišljanja sjetila koju sam piesmicu spontato povezala na pizdinoj temi sa tobom ... joj, kako sam dobro pogodila Počeci - Page 8 1523192931

evo tebe kakva jesi kad se praviš  da to nisi



šta je ? german nije dovoljno balkanac po tvom ukusu ? Počeci - Page 8 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 8 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 06.04.17 23:43

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Kakve veze prethodni forumi i prijasnji dogadjaji imaju veze sa sadasnjim Art forumom na kojem ga nema, a i da dodje (a nece), bio bi "obican" forumas? :-) Dakle, nista te ne prijeci druziti se i ondje s ljudima koje ovdje pozivas. Muljas bezveze, ali okej. Ne zelis, ne zelis. Izvrsno. Samo se ne cudi, onda, sto je i njima milije piskarati ondje, a ne ovdje. :-) Takoc. : p

a sta se ti mjesas kad nisi prozvana? Počeci - Page 8 684758713 Posvadjala si se sa Baficom pa sad cjepidlacis. Odavde niko nije otjeran za razliku od mene kojeg se tamo tjeralo. Nema veze ko sad administrira, ko sto ne bi imalo veze ko administrira na Net.hr da slucajno jos postoji...

Opet komentiras nesto sto uopce nije slucaj. Sa sadasnjeg Arta nije te se uopce tjeralo jer nisi ondje ni bio. Komentiram tvoje postavljeno pitanje, osim ako nije imalo retoricku narav. Tada je pogreska na meni. Uglavnom, jedan nulaa za meene : ))), a ti nastavi palamudit' i skretati paznju na nebitno. : p Tra, la, la.

Počeci - Page 8 1523192931

ne volem nogomet al znam šta je autogol ... ligeja si ovdje zapucala jedan za anale Počeci - Page 8 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 8 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 07.04.17 5:53

btw je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
btw je napisao/la:http://net-forum.forumcroatian.com/


za Zinganina koji planira napraviti prebjeg na drugi vorum  Počeci - Page 8 684758713

Bijo tam,,nema Eska,,ostali mi nisu interesantni tak da,,falim te boze shto nisam ni prije odlazijo kod njih,,Esko mi je legenda ,,pichka mu materina volijo bi da se javi da mu naruchim gajbu pive u onoj njegovoj legendarnoj kavani,,:Počeci - Page 8 1619348112
pa nije ti to neki problem... kad dođeš hr, odeš u pulu, nađeš birc o kojem je pisao (pula je malo selo), platiš gajbu pive podmitiš konobaricu da velikim slovima napiše: Ziklonu  od Zingara... tko bude reagirao na to, taj je esko i njemu ide pivo...  Počeci - Page 8 11484130

Jebo te ,,,ovo nisam prije prochitao,,,ali cu tvoj savjet uzeti u obzir ove godine ,,,mozda nagovorim jarantzu da ga posjetimo,,,narafski skrivena kamera e biti ukljuchita:Počeci - Page 8 1619348112)))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 8 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 07.04.17 7:44

.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 8 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 07.04.17 7:47

zingaro je napisao/la:
btw je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
btw je napisao/la:http://net-forum.forumcroatian.com/


za Zinganina koji planira napraviti prebjeg na drugi vorum  Počeci - Page 8 684758713

Bijo tam,,nema Eska,,ostali mi nisu interesantni tak da,,falim te boze shto nisam ni prije odlazijo kod njih,,Esko mi je legenda ,,pichka mu materina volijo bi da se javi da mu naruchim gajbu pive u onoj njegovoj legendarnoj kavani,,:Počeci - Page 8 1619348112
pa nije ti to neki problem... kad dođeš hr, odeš u pulu, nađeš birc o kojem je pisao (pula je malo selo), platiš gajbu pive podmitiš konobaricu da velikim slovima napiše: Ziklonu  od Zingara... tko bude reagirao na to, taj je esko i njemu ide pivo...  Počeci - Page 8 11484130

Jebo te ,,,ovo nisam prije prochitao,,,ali cu tvoj savjet uzeti u obzir ove godine ,,,mozda nagovorim jarantzu  da ga posjetimo,,,narafski  skrivena kamera e biti ukljuchita:Počeci - Page 8 1619348112)))

Mislim da cete jaranica i ti letjeti iz tog birca prije nego ste usli. :-)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 8 Empty Re: Počeci

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.