kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Počeci

Stranica 9 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Počeci - Page 9 Empty Re: Počeci

Postaj  maledetta primavera 07.04.17 7:54

ligeja je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
btw je napisao/la:
zingaro je napisao/la:

Bijo tam,,nema Eska,,ostali mi nisu interesantni tak da,,falim te boze shto nisam ni prije odlazijo kod njih,,Esko mi je legenda ,,pichka mu materina volijo bi da se javi da mu naruchim gajbu pive u onoj njegovoj legendarnoj kavani,,:Počeci - Page 9 1619348112
pa nije ti to neki problem... kad dođeš hr, odeš u pulu, nađeš birc o kojem je pisao (pula je malo selo), platiš gajbu pive podmitiš konobaricu da velikim slovima napiše: Ziklonu  od Zingara... tko bude reagirao na to, taj je esko i njemu ide pivo...  Počeci - Page 9 11484130

Jebo te ,,,ovo nisam prije prochitao,,,ali cu tvoj savjet uzeti u obzir ove godine ,,,mozda nagovorim jarantzu  da ga posjetimo,,,narafski  skrivena kamera e biti ukljuchita:Počeci - Page 9 1619348112)))

Mislim da cete jaranica i ti letjeti iz tog birca prije nego ste usli. :-)
Stvarno, gdje je nestao esco? Jei on ok? Kad ovako samo odu neki ljudi, znam se pitati jesu li dobro. Ono, zdravstveno i da nemaju ruznih problema .....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Počeci - Page 9 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 07.04.17 10:02

maledetta primavera je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
btw je napisao/la:
pa nije ti to neki problem... kad dođeš hr, odeš u pulu, nađeš birc o kojem je pisao (pula je malo selo), platiš gajbu pive podmitiš konobaricu da velikim slovima napiše: Ziklonu  od Zingara... tko bude reagirao na to, taj je esko i njemu ide pivo...  Počeci - Page 9 11484130

Jebo te ,,,ovo nisam prije prochitao,,,ali cu tvoj savjet uzeti u obzir ove godine ,,,mozda nagovorim jarantzu  da ga posjetimo,,,narafski  skrivena kamera e biti ukljuchita:Počeci - Page 9 1619348112)))

Mislim da cete jaranica i ti letjeti iz tog birca prije nego ste usli. :-)
Stvarno, gdje je nestao esco? Jei on ok? Kad ovako samo odu neki ljudi, znam se pitati jesu li dobro. Ono, zdravstveno i da nemaju ruznih problema .....

Hej.. :-) Pa javi mu se. Mail mu je isti vec godinama, a pojavljuje se i nestaje na Kicovom forumu ovisno o upisima desnicara i spinova placenika Marcela. : ))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 9 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 07.04.17 10:46

btw je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:

Ako se stvarno "to" dogodi (da ne bude zabune, radi se o posjeti !!), nudim jedno poluprofesionalno i polustrucno vodjenje po gradu.
(Po tom pitanju, jos nije bilo prituzbi.)
"To" će se dogoditi sigurno, jer ću dolaziti sinu u posjetu, a Kate je tad nezaobilazna stanica...
prepuštam njoj odluku o odabiru turističkog vodiča i pratnje po gradu, a ja ću se prilagoditi... Počeci - Page 9 684758713


Nadam se da ces ostati malo duze od jednog vikenda, pa da se vidimo i nasamo i da padne "ono" (preplasicu moju Bitvicu, koliko nisam normalna Počeci - Page 9 1523192931 ), a posle mozemo da se vidimo i sa Robinom.

Pitao me je jednom da se vidimo za docek Nove godine, jer smo German i ja slavili u Prvom, a i on je trebao biti tamo, ali sam ja taj pp tek nakon praznika videla, pa se nismo ni sreli. Bio je jako fin, pravi gentleman i rekao da ne misli nista nemoralno, jer ce i on biti sa svojom gospodjom. Počeci - Page 9 1zouo36

Robine, hoce li gospoodja i ovaj put dolaziti ili nas mislis same vodati po gradu. Ja sam je vodila samo u "kafane", jer smo se navece vidjale. Počeci - Page 9 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 9 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 07.04.17 10:50

Ovo otrovno glumatalo mi se cak i muza dohvatilo...Počeci - Page 9 Qnwg93
Jos sto luduje, zivote dragi. Počeci - Page 9 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 9 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 07.04.17 15:59

cat_claw je napisao/la:Ovo otrovno glumatalo mi se cak i muza dohvatilo...Počeci - Page 9 Qnwg93
Jos sto luduje, zivote dragi. Počeci - Page 9 30caqzl


Šojko! : )) Eto, dobila si i ti svoj totem. : ))

Kad smo već kod ptica, kosići me posvuda slijede. Preslatki su. Izađem iz zgrade, on skakuće pored. Nastavim šetnju, opet se pojavi i leti u mojoj blizini neko vrijeme. Nije riječ o istom kosu, samo zamjećujem da su mi uvijek negdje pored. Pokušavam dokučiti što mi žele "poručiti". Možda, "nahrani nas"? Počeci - Page 9 684758713



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 9 Empty Re: Počeci

Postaj  pizda 07.04.17 22:09

ligeja je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Ovo otrovno glumatalo mi se cak i muza dohvatilo...Počeci - Page 9 Qnwg93
Jos sto luduje, zivote dragi. Počeci - Page 9 30caqzl


Šojko! : )) Eto, dobila si i ti svoj totem. : ))

Kad smo već kod ptica, kosići me posvuda slijede. Preslatki su. Izađem iz zgrade, on skakuće pored. Nastavim šetnju, opet se pojavi i leti u mojoj blizini neko vrijeme. Nije riječ o istom kosu, samo zamjećujem da su mi uvijek negdje pored. Pokušavam dokučiti što mi žele "poručiti". Možda, "nahrani nas"? Počeci - Page 9 684758713



meni je to prezime u prijevodu zato hrani kosove...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Počeci - Page 9 Empty Re: Počeci

Postaj  Lena 08.04.17 7:24

tako i kod mene neka me "prate" neke životinje.....leptiri,golubovi.....ptičice....nije vrabac nego ona druga vrsta....sad se ne mogu sjetiti imena.....

valjda osjete energiju....ima tu nešto....
evo malo o kosu....

http://www.artnit.net/urbane-%C5%BEivotinje/item/767-simbolika-kosa.html
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Počeci - Page 9 Empty Re: Počeci

Postaj  Lena 08.04.17 7:33

sad je pipi u kasnoj smjeni....poprave mu se okrenuo raspored.....
a i nadalje ništa ne radi  Počeci - Page 9 11484130 Počeci - Page 9 3384354616 Počeci - Page 9 3084372643
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Počeci - Page 9 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 08.04.17 7:43

cat_claw je napisao/la:
btw je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:

Ako se stvarno "to" dogodi (da ne bude zabune, radi se o posjeti !!), nudim jedno poluprofesionalno i polustrucno vodjenje po gradu.
(Po tom pitanju, jos nije bilo prituzbi.)
"To" će se dogoditi sigurno, jer ću dolaziti sinu u posjetu, a Kate je tad nezaobilazna stanica...
prepuštam njoj odluku o odabiru turističkog vodiča i pratnje po gradu, a ja ću se prilagoditi... Počeci - Page 9 684758713


Nadam se da ces ostati malo duze od jednog vikenda, pa da se vidimo i nasamo i da padne "ono" (preplasicu moju Bitvicu, koliko nisam normalna Počeci - Page 9 1523192931 ), a posle mozemo da se vidimo i sa Robinom.

Pitao me je jednom da se vidimo za docek Nove godine, jer smo German i ja slavili u Prvom, a i on je trebao biti tamo, ali sam ja taj pp tek nakon praznika videla, pa se nismo ni sreli. Bio je jako fin, pravi gentleman i rekao da ne misli nista nemoralno, jer ce i on biti sa svojom gospodjom. Počeci - Page 9 1zouo36

Robine, hoce li gospoodja i ovaj put dolaziti ili nas mislis same vodati po gradu. Ja sam je vodila samo u "kafane", jer smo se navece vidjale. Počeci - Page 9 30caqzl

s obzirom da smo nas dvije  veću paru može slobodno povesti gospođu, tako da budemo dva para   Počeci - Page 9 11484130

(kato, ni druga strana nije normalna Počeci - Page 9 1523192931

teško da ću biti dulje od dan dva, ali bit će dovoljno vremena za sve Počeci - Page 9 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 9 Empty Re: Počeci

Postaj  RobinUd 08.04.17 23:11

Lena je napisao/la:tako i kod mene neka me "prate" neke životinje.....leptiri,golubovi.....ptičice....nije vrabac nego ona druga vrsta....sad se ne mogu sjetiti imena.....

valjda osjete energiju....ima tu nešto....
evo malo o kosu....

http://www.artnit.net/urbane-%C5%BEivotinje/item/767-simbolika-kosa.html
Mene najcesce prate sezonske zivotinje.
Komarci.
i ne mogu reci da sam zbog toga sretan....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Počeci - Page 9 Empty Re: Počeci

Postaj  Lena 09.04.17 9:33

RobinUd je napisao/la:Mene najcesce prate sezonske zivotinje.
Komarci.
i ne mogu reci da sam zbog toga sretan....

kažu da komarice piju krv samo od ljudi koji imaju "slatku" krv....
dakle krv ti je slatka!!!!
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Počeci - Page 9 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 09.04.17 9:55


komarci piju krv ljudima koji se dozvole iskorištavati ... dokazato ! eksperimentirala na sebi ...

sad mi komarac sleti na stol i još mi se nakloni Počeci - Page 9 1523192931


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 9 Empty Re: Počeci

Postaj  Lena 09.04.17 10:15

Legolas je napisao/la:
komarci piju krv ljudima koji se dozvole iskorištavati ... dokazato ! eksperimentirala na sebi ...

sad mi komarac sleti na stol i još mi se nakloni  Počeci - Page 9 1523192931


jel se nakloni onako polunaklon ili duboko do poda?  Počeci - Page 9 1523192931  Počeci - Page 9 3084372643

ma ne znam točno šta ih privlači,ali nekoga izbjegavaju,a nekoga napadaju nemilice.....
mene su baš jako boli do nazad par godina, sad me rijektko koji bocne.....odnosno koja.....

malu bodu samo tako i to često po obrazima,uhu,tabanima.....
i antonca bodu.....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Počeci - Page 9 Empty Re: Počeci

Postaj  Lena 09.04.17 10:25

još malo i ručak.....šparoge i jaja.....jedva čekam!

popodne rođendan i tako.....i kod tate....
mah mah dok ne ufatim vremena  Počeci - Page 9 727654710
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Počeci - Page 9 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 09.04.17 10:29

Lena je napisao/la:


mene su baš jako boli do nazad par godina, sad me rijektko koji bocne.....odnosno koja.....


eto vidiš ... probaj malo pratiti svoje osjećaje u razdobljima kad te krenu bockat i kad prekinu ... to ti je to garant ! isprobavala na sebi i prestanu kad se postavim kako treba i ne dam se iskorištavati .. a dok sam se dala, bockali me ne samo komarci nego i konjske muhe ... uf, te su me u braku napadale jer sam bila ujarmljena i čupale mi komade mesa koliko su navaljivale ... kad sam se oslobodila, prestalo sve ...

kasnije dozvolila nekima da me iskoriste i odmah mi i komarac slietio na ruku i sisao krv ... odlučno se postavim i više ništa ... sad mi samo leptirovi slijeću i to veliki

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 9 Empty Re: Počeci

Postaj  taja 09.04.17 12:55

Počeci - Page 9 3915147658 Počeci - Page 9 439160543 Počeci - Page 9 684758713

Di ste ekipa?
Vidim da nešto malo piskarate pa da vas pozdravim sve skupa. E pa pozdravljam vas

Skoro da sam i zaboravila na kultnix, sram me bilo  Počeci - Page 9 1724307051

Fejsbuk mi je zamijenio sve druge načine virtualne komunikacije i jbg....dani odletiše

Nek ste vi meni dobro, živi i zdravi, a za drugo ćemo kako tako

Počeci - Page 9 3489559348
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Počeci - Page 9 Empty Re: Počeci

Postaj  RobinUd 10.04.17 2:07

cat_claw je napisao/la:
btw je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:Ako se stvarno "to" dogodi (da ne bude zabune, radi se o posjeti !!), nudim jedno poluprofesionalno i polustrucno vodjenje po gradu.
(Po tom pitanju, jos nije bilo prituzbi.)
"To" će se dogoditi sigurno, jer ću dolaziti sinu u posjetu, a Kate je tad nezaobilazna stanica...
prepuštam njoj odluku o odabiru turističkog vodiča i pratnje po gradu, a ja ću se prilagoditi... Počeci - Page 9 684758713
Nadam se da ces ostati malo duze od jednog vikenda, pa da se vidimo i nasamo i da padne "ono" (preplasicu moju Bitvicu, koliko nisam normalna Počeci - Page 9 1523192931 ), a posle mozemo da se vidimo i sa Robinom.

Pitao me je jednom da se vidimo za docek Nove godine, jer smo German i ja slavili u Prvom, a i on je trebao biti tamo, ali sam ja taj pp tek nakon praznika videla, pa se nismo ni sreli. Bio je jako fin, pravi gentleman i rekao da ne misli nista nemoralno, jer ce i on biti sa svojom gospodjom. Počeci - Page 9 1zouo36

Robine, hoce li gospoodja i ovaj put dolaziti ili nas mislis same vodati po gradu. Ja sam je vodila samo u "kafane", jer smo se navece vidjale. Počeci - Page 9 30caqzl

Za ovaj puta, nisam bio predvidio da gospodja (iliti bracna drugarica/partnerica) bude nazocna.
Nema tu nikakvih zadnjih misli, mi ne dijelimo bas iste interese.
Veoma smo razliciti.
(Ta razlika ide tako daleko, da je ona zensko, a ja musko !!)

Ja sam bio zamislio da moja nazocnost bude cisto povijesno-edukativnog karaktera.
Osim, ako situacija ne bude zahtijevala drugacije.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Počeci - Page 9 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 11.04.17 19:15

RobinUd je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:
btw je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:Ako se stvarno "to" dogodi (da ne bude zabune, radi se o posjeti !!), nudim jedno poluprofesionalno i polustrucno vodjenje po gradu.
(Po tom pitanju, jos nije bilo prituzbi.)
"To" će se dogoditi sigurno, jer ću dolaziti sinu u posjetu, a Kate je tad nezaobilazna stanica...
prepuštam njoj odluku o odabiru turističkog vodiča i pratnje po gradu, a ja ću se prilagoditi... Počeci - Page 9 684758713
Nadam se da ces ostati malo duze od jednog vikenda, pa da se vidimo i nasamo i da padne "ono" (preplasicu moju Bitvicu, koliko nisam normalna Počeci - Page 9 1523192931 ), a posle mozemo da se vidimo i sa Robinom.

Pitao me je jednom da se vidimo za docek Nove godine, jer smo German i ja slavili u Prvom, a i on je trebao biti tamo, ali sam ja taj pp tek nakon praznika videla, pa se nismo ni sreli. Bio je jako fin, pravi gentleman i rekao da ne misli nista nemoralno, jer ce i on biti sa svojom gospodjom. Počeci - Page 9 1zouo36

Robine, hoce li gospoodja i ovaj put dolaziti ili nas mislis same vodati po gradu. Ja sam je vodila samo u "kafane", jer smo se navece vidjale. Počeci - Page 9 30caqzl

Za ovaj puta, nisam bio predvidio da gospodja (iliti bracna drugarica/partnerica) bude nazocna.
Nema tu nikakvih zadnjih misli, mi ne dijelimo bas iste interese.
Veoma smo razliciti.
(Ta razlika ide tako daleko, da je ona zensko, a ja musko !!)

Ja sam bio zamislio da moja nazocnost bude cisto povijesno-edukativnog karaktera.
Osim, ako situacija ne bude zahtijevala drugacije.
ma u redu je i ako povedeš bračnu drugaricu, jer ni nas dvije nemamo zadnjih misli...

(osim jedna prema drugoj  Počeci - Page 9 1523192931 )...

zapravo, napravi kako ti paše... 

hvala za dobru volju da nam pokažeš Beč iz profesionalnijeg kuta...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 9 Empty Re: Počeci

Postaj  RobinUd 11.04.17 20:51

btw je napisao/la:hvala za dobru volju da nam pokažeš Beč iz profesionalnijeg kuta...

Mozda sam ja, zbog mojeg zanimanja za povijest, malo opterecen time, da svima (zainteresiranima) pokazem djelic toga, sta ja znam.
Da se ponovim, jos nije bilo prituzbi.
Iako su neki na pocetku nevoljko na to pristajali.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Počeci - Page 9 Empty Re: Počeci

Postaj  pizda 12.04.17 15:14

taja je napisao/la:Počeci - Page 9 3915147658 Počeci - Page 9 439160543 Počeci - Page 9 684758713

Di ste ekipa?
Vidim da nešto malo piskarate pa da vas pozdravim sve skupa. E pa pozdravljam vas

Skoro da sam i zaboravila na kultnix, sram me bilo  Počeci - Page 9 1724307051

Fejsbuk mi je zamijenio sve druge načine virtualne komunikacije i jbg....dani odletiše

Nek ste vi meni dobro, živi i zdravi, a za drugo ćemo kako tako

Počeci - Page 9 3489559348

nema tebe, nema yehija jebem i jednog i drugog i drustvene mreze...Počeci - Page 9 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Počeci - Page 9 Empty Re: Počeci

Postaj  maledetta primavera 12.04.17 18:08

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:Počeci - Page 9 3915147658 Počeci - Page 9 439160543 Počeci - Page 9 684758713

Di ste ekipa?
Vidim da nešto malo piskarate pa da vas pozdravim sve skupa. E pa pozdravljam vas

Skoro da sam i zaboravila na kultnix, sram me bilo  Počeci - Page 9 1724307051

Fejsbuk mi je zamijenio sve druge načine virtualne komunikacije i jbg....dani odletiše

Nek ste vi meni dobro, živi i zdravi, a za drugo ćemo kako tako

Počeci - Page 9 3489559348

nema tebe, nema yehija jebem i jednog i drugog i drustvene mreze...Počeci - Page 9 684758713
Pitala sam te nesto na drustvenoj mrezi, u vezi onog sto si mi pisao malocas ....  Počeci - Page 9 3601362807
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Počeci - Page 9 Empty Re: Počeci

Postaj  taja 13.04.17 9:13

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:Počeci - Page 9 3915147658 Počeci - Page 9 439160543 Počeci - Page 9 684758713

Di ste ekipa?
Vidim da nešto malo piskarate pa da vas pozdravim sve skupa. E pa pozdravljam vas

Skoro da sam i zaboravila na kultnix, sram me bilo  Počeci - Page 9 1724307051

Fejsbuk mi je zamijenio sve druge načine virtualne komunikacije i jbg....dani odletiše

Nek ste vi meni dobro, živi i zdravi, a za drugo ćemo kako tako

Počeci - Page 9 3489559348

nema tebe, nema yehija jebem i jednog i drugog i drustvene mreze...Počeci - Page 9 684758713
I mi jedno drugo... ee
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Počeci - Page 9 Empty Re: Počeci

Postaj  RobinUd 13.04.17 13:14

... mozda bi naslov teme trebalo prosiriti:  "početci i krajevi"
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Počeci - Page 9 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 23.04.17 12:38

pandora

sjetila se svog prvog nicka na chatu ... tako sam nazvala plesnu skupinu koju sam organizirala u srednjoj školi Počeci - Page 9 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 9 Empty Re: Počeci

Postaj  iluzija 23.04.17 18:14

pizda je napisao/la:Vidim da se na Art forumu tema o cergama premetnula u evociranje uspomena na nase pocetke pisanja na forumima. Posto osobno smatram da forumima slijedi revival jer su drustvene mreze nevjerojatno zaglupljujuce i dosadne, bilo bi zgodno da se i ovdasnji domoroci prisjete svojih pocetaka, nada, snova, ljudi i utisaka koje nose iz tih davnih vremena...
kako  sam dosla na kultne? pa banirali me  na nekim foramima, i pocela sam pisati na kultnim.  Počeci - Page 9 1523192931

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

Počeci - Page 9 Empty Re: Počeci

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.