kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Počeci

Stranica 10 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

Počeci - Page 10 Empty Re: Počeci

Postaj  pizda 23.04.17 21:02

iluzija je napisao/la:
pizda je napisao/la:Vidim da se na Art forumu tema o cergama premetnula u evociranje uspomena na nase pocetke pisanja na forumima. Posto osobno smatram da forumima slijedi revival jer su drustvene mreze nevjerojatno zaglupljujuce i dosadne, bilo bi zgodno da se i ovdasnji domoroci prisjete svojih pocetaka, nada, snova, ljudi i utisaka koje nose iz tih davnih vremena...
kako  sam dosla na kultne? pa banirali me  na nekim foramima, i pocela sam pisati na kultnim.  Počeci - Page 10 1523192931

Počeci - Page 10 1523192931 ti si siroce najbaniranija osoba na svim forumima...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Počeci - Page 10 Empty Re: Počeci

Postaj  RobinUd 23.04.17 21:42

maledetta primavera je napisao/la:Pitala sam te nesto na drustvenoj mrezi, u vezi onog sto si mi pisao malocas ....  Počeci - Page 10 3601362807

Vi ste zapravo svi na drustvenim mrezama, koliko se moze prosuditi po komentarima.
(Ako nekoga zgrabi napad znatizelje, mene se isto tamo moze naci, pod ovim nickom.)
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Počeci - Page 10 Empty Re: Počeci

Postaj  iluzija 24.04.17 0:54

pizda je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
pizda je napisao/la:Vidim da se na Art forumu tema o cergama premetnula u evociranje uspomena na nase pocetke pisanja na forumima. Posto osobno smatram da forumima slijedi revival jer su drustvene mreze nevjerojatno zaglupljujuce i dosadne, bilo bi zgodno da se i ovdasnji domoroci prisjete svojih pocetaka, nada, snova, ljudi i utisaka koje nose iz tih davnih vremena...
kako  sam dosla na kultne? pa banirali me  na nekim foramima, i pocela sam pisati na kultnim.  Počeci - Page 10 1523192931

Počeci - Page 10 1523192931 ti si siroce najbaniranija osoba na svim forumima...
jesi li vidio kako su se retardi izivljavali. ne daju normalnoj osobi ni da divlja.  Počeci - Page 10 1523192931

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

Počeci - Page 10 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 07.05.17 22:23

sjetila se time travelera ... koliko se ljutijo što sam sama slagala drva ... u virtuali ne možeš to ozbiljno shvatiti ... u reali je lakše jer vidiš one koji se brinu za tebe i shvaćaš tu brigu kao zdravom ... i bude ti lijepo jer ima tko brine ... to ti daje osjećaj sigurnosti ... naredalo se takvih situacija u reali ... ne stižem sve zapisati ... jebat ga ...

al eto, sjetila se time travelera ... i njegovih krugova u žitu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 10 Empty Re: Počeci

Postaj  pizda 08.05.17 21:14

Legolas je napisao/la:sjetila se time travelera ... koliko se ljutijo što sam sama slagala drva ... u virtuali ne možeš to ozbiljno shvatiti ... u reali je lakše jer vidiš one koji se brinu za tebe i shvaćaš tu brigu kao zdravom ... i bude ti lijepo jer ima tko brine ... to ti daje osjećaj sigurnosti ... naredalo se takvih situacija u reali ... ne stižem sve zapisati ... jebat ga ...

al eto, sjetila se time travelera ... i njegovih krugova u žitu

ja se sjetijo Mehe Drkadzije kojeg mi je Esco bijo banirao na otetom forumu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Počeci - Page 10 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 08.05.17 21:53

pizda je napisao/la:
Legolas je napisao/la:sjetila se time travelera ... koliko se ljutijo što sam sama slagala drva ... u virtuali ne možeš to ozbiljno shvatiti ... u reali je lakše jer vidiš one koji se brinu za tebe i shvaćaš tu brigu kao zdravom ... i bude ti lijepo jer ima tko brine ... to ti daje osjećaj sigurnosti ... naredalo se takvih situacija u reali ... ne stižem sve zapisati ... jebat ga ...

al eto, sjetila se time travelera ... i njegovih krugova u žitu

ja se sjetijo Mehe Drkadzije kojeg mi je Esco bijo banirao na otetom forumu...

njega se ne sjećam jer tada nisam redovno pratila kultne pa se ne mogu sjetiti niti jednog posta ... kao što nisam nikada ni rommela čitala nit našla njegove postove ...

al danas pala prva mohawk vrizura ... jako sam zadovoljna a i svi oko mene ... starija me najprije kumila i molila da odustanem inače će mi zabraniti ići na roditeljske Počeci - Page 10 3114667799 ... kad me vidjela nakon šišanja, rekla da je najbolja vrizura koju sam ikad imala ... stoji mi ko saliveno Počeci - Page 10 684758713 mlađa nije ni reagirala jer njoj sve to normalno

ako krenem dalje sa trendom, još malo neću ni morati kod frizera ... samo si nabavim onu mašinicu i sama gulim skalp .. i tu si bijo forumski prorok i predvidio da ću se premetnuti u onu ćelavu pjevačicu .... iako mislim i dalje da uopće ne ličim na nju ... al znam na koga ličim i to sve više Počeci - Page 10 684758713 na moju baku ... iznutra

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 10 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 08.05.17 22:28

al kad god se sjetim zingarove teme o frizurama i kako sam opet uletila ko slon u staklarnu naivno misleć da je tema stvarno o frizurama na glavi riječ a ono ispalo da sam opet u pičkarniku ko i toliko puta do sada, prasnem u smijeh ... neka ovog foruma što duže ... održava me zdravom i vitalnom jer me nasmije do suza i sama sebi kad se najmanje nadam ... Počeci - Page 10 11484130

a što volem kad sama ispadnem budala pa se mogu smijati koliko me volja svojoj naivnosti ... a to volim najviše, smijati se Počeci - Page 10 11484130 uživam biti na balkanu i među balkancima Počeci - Page 10 4024472575 uvijek me iznova iznenade svojim životinjskim insektima bez granica

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 10 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 08.05.17 23:13

pizda je napisao/la:
Legolas je napisao/la:sjetila se time travelera ... koliko se ljutijo što sam sama slagala drva ... u virtuali ne možeš to ozbiljno shvatiti ... u reali je lakše jer vidiš one koji se brinu za tebe i shvaćaš tu brigu kao zdravom ... i bude ti lijepo jer ima tko brine ... to ti daje osjećaj sigurnosti ... naredalo se takvih situacija u reali ... ne stižem sve zapisati ... jebat ga ...

al eto, sjetila se time travelera ... i njegovih krugova u žitu

ja se sjetijo Mehe Drkadzije kojeg mi je Esco bijo banirao na otetom forumu...

Počeci - Page 10 684758713 zameći tragove .. meni više nećeš nit možeš Počeci - Page 10 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 10 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 08.05.17 23:24

ne da mi se tražiti onu svoju  temu o filmovima ... kad god krenem tražiti nešto, ugazim u drek a nije mi bila namjera pa neka ovo tu i bezveze


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 10 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 09.05.17 23:43

navrla sjećanja o mojim počecima na kultnim ... jebate, meni nikad nije bilo jasno kako netko može na drugom pdf-u siliti neka pravila koja veze sa vezom nemaju a onda doći na kultniks i kršiti ih redom i sa užitkom ... tu mi je darla odmah pala u očima ... il jesi il nisi ... ne možeš na jednoj strani biti "za pravila" a onda negdje drugdje "ne biti" i prvi ih krišiti ... jasno ti je da se radi o karakteru koji to nije ... konzistencija ili ništa ... po tome mi je henok bio puno draži iako veze sa mojim svjetonazorima nije imao ... il je ... tu i tamo ... sjećam se kako je žalio što me ne može "spasiti" .. e da, henok .... znam da je pomagao drugima u edukaciji koja veze nije imala sa nekim uvjetovanjima ... po tome sam ga prepoznala da je ispravan iako je baljezgao

takezo isto tako Počeci - Page 10 1523192931 udičario i on .. i nahvatao somova samo tako

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 10 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 09.05.17 23:46

a i glede zingarovih tenis mečeva mi se u reali dogodila situacija koja mi je razjasnila o kakvom tenisu je riječ ... mungos isto tako reko da igra "tenis" sa šojkama .... i dobro mu ide Počeci - Page 10 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 10 Empty Re: Počeci

Postaj  RobinUd 10.05.17 0:10

Legolas je napisao/la:navrla sjećanja o mojim počecima na kultnim ... ... po tome mi je henok bio puno draži iako veze sa mojim svjetonazorima nije imao ... il je ... tu i tamo ... sjećam se kako je žalio što me ne može "spasiti" .. e da, henok .... znam da je pomagao drugima u edukaciji koja veze nije imala sa nekim uvjetovanjima ... po tome sam ga prepoznala da je ispravan iako je baljezgao

Ah, henok....
Izabrao biblijsko ime.
Jedno mu se mora priznati, bio je ustrajan i nepromjenjiv. Uspjeli su ga toliko isprovocirati, da je morao priznati, da ga je ostavila zena.
Jebate !! Crkveno udata zena, ostavila njega, "bozjeg covjeka".
Cak mi ga je bilo zao, kad su ga "secirali".
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Počeci - Page 10 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 10.05.17 5:15

Legolas je napisao/la:al kad god se sjetim zingarove teme o frizurama i kako sam opet uletila ko slon u staklarnu naivno misleć da je tema stvarno o frizurama na glavi riječ a ono ispalo da sam opet u pičkarniku ko i toliko puta do sada, prasnem u smijeh ... neka ovog foruma što duže ... održava me zdravom i vitalnom jer me nasmije do suza i sama sebi kad se najmanje nadam ... Počeci - Page 10 11484130

a što volem kad sama ispadnem budala pa se mogu smijati koliko me volja svojoj naivnosti ... a to volim najviše, smijati se Počeci - Page 10 11484130 uživam biti na balkanu i među balkancima Počeci - Page 10 4024472575 uvijek me iznova iznenade svojim životinjskim insektima bez granica

Jebga ,,tema je fakat bila o frizurama na glavi ali su valjda odredjene dame pobrkale lonchice pa su upale u moju zamku namjerno da me zavedu i pokazu da one brinu o svojim frizurama,,,mada mi je neobichno bilo da su neke i celave ali su se sramile to priznati:Počeci - Page 10 684758713)Najfora mi je bila jebote,,,koji sam talenat kad sam nako izmasakriro Ujevia,,sjecam se sada u pet minuta,,,majketi pa onaj Charls from amareka je za mene goli kuratz,,Da je kojim sluchajem Ujevic ziv i da je ovo prochto garant bi dobijo nagradu Tin Ujevic od njega,,:Počeci - Page 10 684758713)A jebo majku,,fakat kad me krene nitko mi nije ravan u kreativnosti:Počeci - Page 10 1619348112
Kada je u pitanju tenis,,ono sto volim potpuno se predam bilo to tenis,,vrt,,ili kakava pichka uvijek sam iskren ali ima jedan zajeb ne uklapam s eu ochekivanja uglavnom nikako zato shto mi je prioritet spontanost a ne matematichke formule u kojima ja treba da budem plus,,a kad ispadnem minus,,onda sam gad i pichka od chovjeka,,dodushe znam se namjerno zgaditi retorichki drugoj strani tak da brzo odustanu:Počeci - Page 10 1619348112 Pa po tome znam da sam im bio samo fikcija njihovih planova i ochekivanja,,to je pomalo tuzno i baci me u bed ali moja priroda me vrati uvijek na pravi put,,tragovi pored puta,,to slijepo slijedim i kad skuzim da sam opet sletijo na neki otrovni cvjetic ,,a to me uvijek zajebe dodushe na kratko ,,,,(morat cu kod doktora da pitam zashto me otrovi privlache) ..Počeci - Page 10 1619348112))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 10 Empty Re: Počeci

Postaj  pizda 10.05.17 21:35

Legolas je napisao/la: jebate, meni nikad nije bilo jasno kako netko može na drugom pdf-u siliti neka pravila koja veze sa vezom nemaju a onda doći na kultniks i kršiti ih redom i sa užitkom ... tu mi je darla odmah pala u očima ... il jesi il nisi ... ne možeš na jednoj strani biti "za pravila" a onda negdje drugdje "ne biti" i prvi ih krišiti ... jasno ti je da se radi o karakteru koji to nije ... konzistencija ili ništa ...

u ocekivanju Darle... Počeci - Page 10 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Počeci - Page 10 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 10.05.17 22:04

zingaro je napisao/la:
Legolas je napisao/la:al kad god se sjetim zingarove teme o frizurama i kako sam opet uletila ko slon u staklarnu naivno misleć da je tema stvarno o frizurama na glavi riječ  a ono ispalo da sam opet u pičkarniku ko i toliko puta do sada, prasnem u smijeh ... neka ovog foruma što duže ... održava me zdravom i vitalnom jer me nasmije do suza i sama sebi kad se najmanje nadam ... Počeci - Page 10 11484130

a što volem kad sama ispadnem budala pa se mogu smijati koliko me volja svojoj naivnosti ... a to volim najviše, smijati se  Počeci - Page 10 11484130 uživam biti na balkanu i među balkancima  Počeci - Page 10 4024472575  uvijek me iznova iznenade svojim životinjskim insektima bez granica

Jebga ,,tema je fakat bila o frizurama na glavi koji sam talenat kad sam nako izmasakriro Ujevia,,sjecam se sada u pet minuta,,,majketi pa onaj Charls from amareka je za mene goli kuratz,,Da je kojim sluchajem Ujevic ziv i da je ovo prochto garant bi dobijo nagradu Tin Ujevic od njega,,:Počeci - Page 10 684758713)A jebo majku,,fakat kad me krene nitko mi nije ravan u kreativnosti:Počeci - Page 10 1619348112
Kada je u pitanju tenis,,ono sto volim potpuno se predam bilo to tenis,,vrt,,ili kakava pichka uvijek sam iskren ali ima jedan zajeb ne uklapam s eu ochekivanja uglavnom nikako zato shto mi je prioritet spontanost a ne matematichke formule u kojima ja treba da budem plus,,a kad ispadnem minus,,onda sam gad i pichka od chovjeka,,dodushe znam se namjerno zgaditi retorichki drugoj strani tak da brzo odustanu:Počeci - Page 10 1619348112 Pa po tome znam da sam im bio samo fikcija njihovih planova i ochekivanja,,to je pomalo tuzno i baci me u bed ali moja priroda me vrati uvijek na pravi put,,tragovi pored puta,,to slijepo slijedim i kad skuzim da sam opet sletijo na neki otrovni cvjetic ,,a to me uvijek zajebe dodushe na kratko ,,,,(morat cu kod doktora da pitam zashto me otrovi privlache) ..Počeci - Page 10 1619348112))

pa ja sam na prvu mislila eto teme da i ja budem malo žemsko a taman birala koji mohawk ću si napravit i kad god hoću na vorumu bit žemsko i prilagodit se žemskinjama - ujebem Počeci - Page 10 1523192931  tak osam i sa puknutim noktićem i svoj opisivala a ono krenuo kuršlum uvreijeditih razmazitih ženica željnjih pažnje koje se love za tuđe nokte

a ujevića si usavršio ... nisam tamo htjela previše daviti pozitivnom analizom da ne ispaden da se i ja sada uvlačim al meni originalna jadikovka sapunjara a ova tvoja baš ok ... dodao si snagu koju ujević nije imao i predao se slabostima do kraja i da bude boem

a na otrovne cvjetiće svi redom slijećemo dok ne skužimo gdje griješimo ... jednom kad skužimo, gotovo je sa otrovima ... detektiramo ih u mraku i sa zatvorenim očima i skužimo na prvu ... jednostavno nemreš uvijek iste greške raditi a očekivati drugačije rezultate ... u tome je caka ... svoje greške preispitati a ne tuđe ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 10 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 10.05.17 22:23

zingaro je napisao/la:
Kada je u pitanju tenis,,ono sto volim potpuno se predam bilo to tenis,,vrt,,ili kakava pichka uvijek sam iskren ali ima jedan zajeb ne uklapam s eu ochekivanja uglavnom nikako zato shto mi je prioritet spontanost a ne matematichke formule u kojima ja treba da budem plus,,a kad ispadnem minus,,onda sam gad i pichka od chovjeka,,dodushe znam se namjerno zgaditi retorichki drugoj strani tak da brzo odustanu:Počeci - Page 10 1619348112 Pa po tome znam da sam im bio samo fikcija njihovih planova i ochekivanja,,to je pomalo tuzno i baci me u bed


znam da tebe baci u bed ... vidiš, i ja radim isto al ne padam u bed ... budem zahvalna jer tako nabrzinu odijelim žito od kukolja ... neka se takvi tenis igrači što prije pokažu u pravom svjetlu da ne gubim puno vremena na njih ... a toga mi je uvijek žao ... izgubljenog vremena na pogrešne ljude Počeci - Page 10 684758713 al pomalo se učim brže prosijavati i koristiti sve potrebne i poznate mehanizme Počeci - Page 10 684758713 jer vrijeme treba posvetiti onima koji ga zaslužuju jer vjeruju i gaje vrline

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 10 Empty Re: Počeci

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.