Wajter raport

Stranica 5 / 31. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 31  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Wajter raport

Postaj  pizda on 20.04.17 12:32

cat_claw je napisao/la:Sta si ti, Lastice, jos kod dr-a?

Javi kako je bilo i sta je dr rekao. Maleni i ja odlazimo u Haus des Meeres.

Samo jos nesto Popu da napisem i bezim.

A jesmo kao neki klub Jeremija, covece. Red operacija, red pregleda.

ocito se ostarilo...
pizda
Murderator

Broj postova : 28800

[Vrh] Go down

Postaj  maledetta primavera on 20.04.17 13:01

pizda je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Sta si ti, Lastice, jos kod dr-a?

Javi kako je bilo i sta je dr rekao. Maleni i ja odlazimo u Haus des Meeres.

Samo jos nesto Popu da napisem i bezim.

A jesmo kao neki klub Jeremija, covece. Red operacija, red pregleda.

ocito se ostarilo...
Jednom davno pitala sam hocemo li i starost docekati zajedno na forumu i pisati kako cistimo i ljepimo dentiere .... Pa evo, priblizavamo se. Cak se neki javljaju iz cekaonica za pregled  ..... Psmtr, moram pothitno kod nekog bioenergeticara ili kiroprakticara .....
maledetta primavera

Broj postova : 684

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 20.04.17 15:53

Lasto, ziva? Sto vele, kad kreces s vjezbicama?

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  maledetta primavera on 20.04.17 16:15

ligeja je napisao/la:Lasto, ziva? Sto vele, kad kreces s vjezbicama?

ziva zeno ... bila sam tamo do 2 i pol ... strašno.
moram kod dr i vidjeti što sa fizikalnom. kaže meni docent da bi mi preporučio fizikalnu i napisao po preporuci u Opatiji .... 
sa doktoricom cu vidjeti šta kaže i nazvala bi jednu prijateljicu da vidim kako to ide .... imam ja i posao, o tome se radi. osim toga, rekao je da se naučim i kod kuće vježbati, da ojacam muskulaturu ....
maledetta primavera

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 21.04.17 8:14

maledetta primavera je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Lasto, ziva? Sto vele, kad kreces s vjezbicama?

ziva zeno ... bila sam tamo do 2 i pol ... strašno.
moram kod dr i vidjeti što sa fizikalnom. kaže meni docent da bi mi preporučio fizikalnu i napisao po preporuci u Opatiji .... 
sa doktoricom cu vidjeti šta kaže i nazvala bi jednu prijateljicu da vidim kako to ide .... imam ja i posao, o tome se radi. osim toga, rekao je da se naučim i kod kuće vježbati, da ojacam muskulaturu ....

Pa nije lose. :-) Fizikalna i vjezbanje (znaci, nije za operaciju kako si strahovala). I definitivno promijeniti neke navike. Recimo, cesce setati.

Koliko bi dugo ta fizikalna trebala trajati? Mozda bi ti lijecnica mogla dati bolovanje?

---

Ode Maca u bolnicu danas. Eto, mislim na tebe. I ja cu biti ondje negdje, u blizini. Imam jedan bitan pregled (ali to je pozitivno jer konacno zapocinjem rijesavati problem koji me dugo muci) i samo se nadam da necu pobjeci iz cekaonice.

---

Ugodan vam dan sa sto manje stresova.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  RobinUd on 21.04.17 12:40

maledetta primavera je napisao/la:Da, pregled koljena i jos rtg zdjelice i kukova .....

Eto, mozes upoznati sebe i na nacin, na koji to inace ne bi imala prilike.
Kad pogledas sve te snimke, vidis kako to unutra mehanicki funkcionira...
RobinUd

Broj postova : 614

[Vrh] Go down

Postaj  cat_claw on 21.04.17 20:13

Dan, tokom kojeg mi je svaki minut bio ispunjen. Proleteo je kao san.

Ali samo da se javim Maci i jos jednom joj pozelim sve najbolje. :x Prva noc u bolnici. Nadam se da ti cimerice ne hrcu. Ja sam imala dve. Jedna je puckala i zvizdala, a druga gromoglasno testerisala. : )) Na kraju sam od bolnicara dobila cepice za usi. Nisu mi mnogo pomogli. : )
Ne vidim smajlice, jer pisem preko mobitela.

@Lastica

Pa dobro si prosla. Sad polako i puno strpljenja i discipline i sve ce biti dobro. :x

Broj postova : 1837

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 21.04.17 20:47

suncano sa laganom buricom i frisko. Nema majci bez jakne...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 21.04.17 20:50

kad doktori vide Macu tepat ce joj "buci, buci, smrsavit ces ti nama..."
Nadam se da je doticna hrabra i samuvjerita u namjeri izbacivanja gradjevinskog materijala iz svog tiela...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  RobinUd on 22.04.17 1:19

RobinUd

Broj postova : 614

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 22.04.17 7:36

Hojlililili - da vas apdejtam... jucer sam cekala od 8 do 14h u bolnici da mi odobre pustanje doma do nedjelje popodne tako da sam si upoznala cimerice ( pizdek, jedna je duplo deblja od mene, simpa neka zenska i ja sam joj se odmah dopala, nasmijavale smo ju matera i ja).... tako da sam tamo docekala i jednu koja je posla na operaciju i vratila se s nje - vratila se budna, dobro raspolozena, odmah mobitel, prica... pogledala si trbuh, tamo 4 flasterica, nis, pis of kejk... i sutra vec re doma.... docekala sam i rucak bolnicki na digestivnoj - avaj, avaj... ja sam to liznula - kao neku juhu i leso oslica i blitvu.... nisam dalje ni pokusavala - meni je to bilo prestrasno, totalno nezacinjeno, blitva ko ljepilo, juha ko sporka vodica... bljakenzi na ntu... brijem da necu puno papati dok sam u bolnici ta dva dana... sto ce mi i dobro doci... i tak da sam vam ja na kaucicu trenutno u svojoj gajbici, ljeskarim i sad idem u organizaciju dana... "bolest" mi je bogovska.... malo, ali malo mi je mazohisticki zao sto me ne jebe ko pizdu pa da skinem 20 kila 

Broj postova : 9591

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 22.04.17 18:23

pa super da si doma....nikao ne kužim to primanje u bolnicu po 2-3 dana ranije.....ovako ćeš na miru dočekat kad ide ono glavno.....
javi se 
Lena

Broj postova : 7798

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 22.04.17 18:27

vrijeme nešto mirnije no jučer.....još ima bure.....jučer me ujutro tako ispuhala da me još boli glava.....
dosadilo mi je da me uvijek boli glava.....umori.....
Lena

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 22.04.17 18:28

di si kišna?
mi ćemo još malo i večerat.....danas se ujutro družilo sa mojima,pa spavalo,pa gledalo tv.....
odmaranje poprave....
Lena

[Vrh] Go down

Postaj  maledetta primavera on 22.04.17 19:48

Vel'ka Maca je napisao/la:Hojlililili - da vas apdejtam... jucer sam cekala od 8 do 14h u bolnici da mi odobre pustanje doma do nedjelje popodne tako da sam si upoznala cimerice ( pizdek, jedna je duplo deblja od mene, simpa neka zenska i ja sam joj se odmah dopala, nasmijavale smo ju matera i ja).... tako da sam tamo docekala i jednu koja je posla na operaciju i vratila se s nje - vratila se budna, dobro raspolozena, odmah mobitel, prica... pogledala si trbuh, tamo 4 flasterica, nis, pis of kejk... i sutra vec re doma.... docekala sam i rucak bolnicki na digestivnoj - avaj, avaj... ja sam to liznula - kao neku juhu i leso oslica i blitvu.... nisam dalje ni pokusavala - meni je to bilo prestrasno, totalno nezacinjeno, blitva ko ljepilo, juha ko sporka vodica... bljakenzi na ntu... brijem da necu puno papati dok sam u bolnici ta dva dana... sto ce mi i dobro doci... i tak da sam vam ja na kaucicu trenutno u svojoj gajbici, ljeskarim i sad idem u organizaciju dana... "bolest" mi je bogovska.... malo, ali malo mi je mazohisticki zao sto me ne jebe ko pizdu pa da skinem 20 kila 
Ja bi trebala skinuti deset, ti dvadeset. Ajmo makar pola skinuti za pocetak ...... Sta kazes? Obje zbog zdravlja .... Jebes izgled, meni um ne radi kad se najedem pizdrarija .... I ovako guzatoj nis mi ne pase, ni vrime ni judi  .....
maledetta primavera

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 23.04.17 0:42

Lena je napisao/la:di si kišna?

u šumi

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 23.04.17 8:23

maledetta primavera je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Hojlililili - da vas apdejtam... jucer sam cekala od 8 do 14h u bolnici da mi odobre pustanje doma do nedjelje popodne tako da sam si upoznala cimerice ( pizdek, jedna je duplo deblja od mene, simpa neka zenska i ja sam joj se odmah dopala, nasmijavale smo ju matera i ja).... tako da sam tamo docekala i jednu koja je posla na operaciju i vratila se s nje - vratila se budna, dobro raspolozena, odmah mobitel, prica... pogledala si trbuh, tamo 4 flasterica, nis, pis of kejk... i sutra vec re doma.... docekala sam i rucak bolnicki na digestivnoj - avaj, avaj... ja sam to liznula - kao neku juhu i leso oslica i blitvu.... nisam dalje ni pokusavala - meni je to bilo prestrasno, totalno nezacinjeno, blitva ko ljepilo, juha ko sporka vodica... bljakenzi na ntu... brijem da necu puno papati dok sam u bolnici ta dva dana... sto ce mi i dobro doci... i tak da sam vam ja na kaucicu trenutno u svojoj gajbici, ljeskarim i sad idem u organizaciju dana... "bolest" mi je bogovska.... malo, ali malo mi je mazohisticki zao sto me ne jebe ko pizdu pa da skinem 20 kila 
Ja bi trebala skinuti deset, ti dvadeset. Ajmo makar pola skinuti za pocetak ...... Sta kazes? Obje zbog zdravlja .... Jebes izgled, meni um ne radi kad se najedem pizdrarija .... I ovako guzatoj nis mi ne pase, ni vrime ni judi  .....
Ma meni bi 20 kila tek znacilo da mi se tezina pise s dvije znamenke.... a to mi je cilj za pocetak... a ti si s 10 viska vjerojatno taman ko j.lo... ak isusis tu desetku s guzice morat ces mijenjat avatar 

Pozdravite mi bitwicu i recite joj da je inatljiva guzichica i da nam fali povijest njenih bolesti trenutno na forumu 

Jeremije svih zemalja - ujedinite se!!!! 

Broj postova : 9591

[Vrh] Go down

Postaj  iluzija on 23.04.17 8:51

RobinUd je napisao/la:

Zadnja promjena: iluzija; 23.04.17 8:57; ukupno mijenjano 1 put.

iluzija

Broj postova : 395

[Vrh] Go down

Postaj  iluzija on 23.04.17 8:54

lijepo vrijeme, suncano, ali malo duva vjetar. ok, nije malo, ali oke je. naucila sam da jedrim na vjetru i 
letim. postala sam psi'icki vezana za bandere i ugrade.   

iluzija

[Vrh] Go down

Postaj  iluzija on 23.04.17 8:57

RobinUd je napisao/la:
lol 

iluzija

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 23.04.17 21:15

lijepo i suncano, zatoplilo ali je navecer jos potrebna jakna...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  cat_claw on 24.04.17 12:04

Hej Maco, pa ti si vikend provela kod kuce. Super!
Ali danas je Dan D, ako me secanje dobro sluzi. Sve ce dobro proci. Imam dobar osecaj...

Kad vec spominjes guzicicu, znaj da ce ti biti na uvidu.
Naivno sam mislila, da zato jer mi se operacija radi na srcu, da necu morati da skidam gacice, ali prevarila sam se. :seljanka: U operacionu salu ides kao od majke rodjena, pa makar ti i nos operirali.
Prvu noc, nakon operacije, me je probudilo nekakvo lupkanje sa strane od kreveta. Otvorila sam oci i videla celavog coveka kako chuchi pored kreveta i nesto zapisuje na flasi na koju sam bila povezana (kateter iz rebara) i pomislila da je to moj German:"Joj Schati, ovo bas boli." Dize se ta gromada od coveka, dva metra, kao od brega odvaljen, a sav ogroman i kaze:"Schatzi?? Tako me pacijenti jos nisu zvali, ali vi mozete". I kaze mi da moram ustati da idem u toalet. Zbunjeno ga pitam sta cu u toaletu. On kaze da trebam piskiti, jer sam primila dve boce infuzije. Kazem da mi se ne piski. On kaze:"Piski vam se, samo ne znate. Samo vi krenite samnom". Kako su mi noge klecale, a misici podrhtavali nisam mogla sama hodati, pa me je on jednom rukom nosio, a drugom vukao stalak sa infuzijom. I stignemo do toaleta, ja sva osamucena, kazem:"Vi nemojte ulaziti". On kao, on nece ulaziti, pokaze mi gde da zvonim, ako mi se slosi, gde je tus da se operem (nema tusiranja gornjeg dela) i zatvori vrata. U jednom trenutku mi se tako slosi, pokusam se obema rukama pridrzati za umivaonik. Ne znam koliko je to sve trajalo, ali odjednom cujem njega kako govori:"Predugo ste unutra. Jeste li dobro? Ja ulazim." I kako je brzo otvorio vrata, tako mene zapahne vetric po guzi. Moj usporeni mozak tek tada shvati da ja na sebi imam samo onu operacinu "portiklu" kratkih rukava, tek nesto duza od guze, iza skroooz otvorena. I dupence na uvid. "Ijaaooj" zamjaucem :opetseljanka: i obe ruke na guzu da je pokrijem. I normalno tu samo sto ne padnem. On me pridrzi i kaze."Hocete zbog malo gole guze da se srusite i stvarno se povredite." Pojma nemam kako sam posle dosla do kreveta. Moguce da me je opet nosio. Zove se Sandro i bio je nas najomiljeniji bolnicar. Obicno u nocnim smenama rade muskarci, jer ima dosta nepokretnih pacijenata. Ja sam tamo bila najmladja. Svaki put kad bi dosao u posetu "pretio" nam je:"E veceras vam dajem tako dobre injekcije da ima da spavate citavu noc, a ne da mi svaki cas neka zvoni i kuka!" : ))

Broj postova : 1837

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 24.04.17 20:37

lijepo vrijeme.....opet sunce ugrijalo......neka tako nastavi....

proletio mi je dan samo tako.....jutro neke sitne obaveze,pa ručak, djeca,sredila malo kuću i eto ti ga već je došlo vrijeme za radit......
ali i radni dio je proletio,pa je to dobro....

maco drž se 
Lena

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 24.04.17 21:23

cat_claw je napisao/la:Hej Maco, pa ti si vikend provela kod kuce. Super!
Ali danas je Dan D, ako me secanje dobro sluzi. Sve ce dobro proci. Imam dobar osecaj...

Kad vec spominjes guzicicu, znaj da ce ti biti na uvidu.
Naivno sam mislila, da zato jer mi se operacija radi na srcu, da necu morati da skidam gacice, ali prevarila sam se. :seljanka: U operacionu salu ides kao od majke rodjena, pa makar ti i nos operirali.
Prvu noc, nakon operacije, me je probudilo nekakvo lupkanje sa strane od kreveta. Otvorila sam oci i videla celavog coveka kako chuchi pored kreveta i nesto zapisuje na flasi na koju sam bila povezana (kateter iz rebara) i pomislila da je to moj German:"Joj Schati, ovo bas boli." Dize se ta gromada od coveka, dva metra, kao od brega odvaljen, a sav ogroman i kaze:"Schatzi?? Tako me pacijenti jos nisu zvali, ali vi mozete". I kaze mi da moram ustati da idem u toalet. Zbunjeno ga pitam sta cu u toaletu. On kaze da trebam piskiti, jer sam primila dve boce infuzije. Kazem da mi se ne piski. On kaze:"Piski vam se, samo ne znate. Samo vi krenite samnom". Kako su mi noge klecale, a misici podrhtavali nisam mogla sama hodati, pa me je on jednom rukom nosio, a drugom vukao stalak sa infuzijom. I stignemo do toaleta, ja sva osamucena, kazem:"Vi nemojte ulaziti". On kao, on nece ulaziti, pokaze mi gde da zvonim, ako mi se slosi, gde je tus da se operem (nema tusiranja gornjeg dela) i zatvori vrata. U jednom trenutku mi se tako slosi, pokusam se obema rukama pridrzati za umivaonik. Ne znam koliko je to sve trajalo, ali odjednom cujem njega kako govori:"Predugo ste unutra. Jeste li dobro? Ja ulazim." I kako je brzo otvorio vrata, tako mene zapahne vetric po guzi. Moj usporeni mozak tek tada shvati da ja na sebi imam samo onu operacinu "portiklu" kratkih rukava, tek nesto duza od guze, iza skroooz otvorena. I dupence na uvid. "Ijaaooj" zamjaucem :opetseljanka: i obe ruke na guzu da je pokrijem. I normalno tu samo sto ne padnem. On me pridrzi i kaze."Hocete zbog malo gole guze da se srusite i stvarno se povredite." Pojma nemam kako sam posle dosla do kreveta. Moguce da me je opet nosio. Zove se Sandro i bio je nas najomiljeniji bolnicar. Obicno u nocnim smenama rade muskarci, jer ima dosta nepokretnih pacijenata. Ja sam tamo bila najmladja. Svaki put kad bi dosao u posetu "pretio" nam je:"E veceras vam dajem tako dobre injekcije da ima da spavate citavu noc, a ne da mi svaki cas neka zvoni i kuka!" : ))

meni se pravo digo na takav realistican prikaz...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 24.04.17 21:25

Vrijeme vise manje dobro, ima i neke naoblake tako da i Tomica moze uzivat . Znaci, za svakog po nesto ko sto i prilici proljecu...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 5 / 31. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 31  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics