kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 3 / 40. Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 17.04.17 21:27

vecinom jako liep dan. Popodne se nesto natmurilo ali nista od tog. Za svaki slucaj danas speglao brdo tog i sa kratkim i dugim rukavima pa cemo kombinirat Wajter raport - Page 3 684758713. Posao mi olaksala nova pegla i daska za peglanje a i masina za rublje je nova. Jedna mala, slatka, papam...Wajter raport - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 17.04.17 21:35

pizda je napisao/la:vecinom jako liep dan. Popodne se nesto natmurilo ali nista od tog. Za svaki slucaj danas speglao brdo tog i sa kratkim i dugim rukavima pa cemo kombinirat Wajter raport - Page 3 684758713. Posao mi olaksala nova pegla i daska za peglanje a i masina za rublje je nova. Jedna mala, slatka, papam...Wajter raport - Page 3 684758713
bio si vrijedan ... imam brdo za peglat, jednostavno ne da mi se ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 17.04.17 21:37

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:vecinom jako liep dan. Popodne se nesto natmurilo ali nista od tog. Za svaki slucaj danas speglao brdo tog i sa kratkim i dugim rukavima pa cemo kombinirat Wajter raport - Page 3 684758713. Posao mi olaksala nova pegla i daska za peglanje a i masina za rublje je nova. Jedna mala, slatka, papam...Wajter raport - Page 3 684758713
bio si vrijedan ... imam brdo za peglat, jednostavno ne da mi se ....

nije se ni meni dalo ali jebiga, nie bilo druge. Dobro, stavis muziku i pjevusis pa ispadne neka vrst meditacie...Wajter raport - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 17.04.17 21:39

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:vecinom jako liep dan. Popodne se nesto natmurilo ali nista od tog. Za svaki slucaj danas speglao brdo tog i sa kratkim i dugim rukavima pa cemo kombinirat Wajter raport - Page 3 684758713. Posao mi olaksala nova pegla i daska za peglanje a i masina za rublje je nova. Jedna mala, slatka, papam...Wajter raport - Page 3 684758713
bio si vrijedan ... imam brdo za peglat, jednostavno ne da mi se ....

nije se ni meni dalo ali jebiga, nie bilo druge. Dobro, stavis muziku i pjevusis pa ispadne neka vrst meditacie...Wajter raport - Page 3 684758713
obično tako i radim. oko 9-10 navečer, kad curica zaspi, stavim neki dobar film i peglam .... danas nisam mogla. poumorna od ovih dana, stalno sam nesto kuhala ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 17.04.17 21:47

idem pogledati GOLD, ali bez peglanja ... do kasnije! ...  Wajter raport - Page 3 684758713
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 17.04.17 23:17

Nemam pojma tko je narucio kisu, dobar dio danasnjeg dana.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 18.04.17 11:25

RobinUd je napisao/la:Nemam pojma tko je narucio kisu, dobar dio danasnjeg dana.


Ja nisam!


Suncano i ugodno... dok vetar ne duva. Ali kada zaduva, kroz kosti se provlaci. Bas je leden.
Ove nedelje nam predvidjaju sneg. Ne u Becu, naravno, ali iznad 500m nadmorske visine bi trebao padati. Sto znaci da ce nam mozda i kucicu zavejati...Wajter raport - Page 3 684758713

Posadila sam jagode. Za sada su u velikim dugackim saksijama, ali kad prodje hladno vreme planiram ih preseliti u basticu.

Robine, kako se na hrvatskom (ili srpskom) kaze "hoch gemüsebeet"? Wajter raport - Page 3 684758713



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 18.04.17 12:21

cat_claw je napisao/la:Robine, kako se na hrvatskom (ili srpskom) kaze "hoch gemüsebeet"? Wajter raport - Page 3 684758713

Nisu svi pojmovi doslovno prevedivi.
Neki pojmovi u nekim jezicima uopce ne postoje (kako ces prevesti snijeg jednom beduinu, koji nikad nije vidio ni kisu !?).

Pojam koji opisujes ne mogu pronaci, ni uz najbolju volju.
Na guglu imas bezbroj opisa za: "uzgoj povrca u zatvorenom prostoru, uzgoj u staklenicima, uzgoj na balkonu...stanu...".
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 18.04.17 13:10

kod mene se narogušilo,posivilo nebo,a kako i norvežani predviđaju pasti će nešto kiše.....kasnije i obilnije.....

tata mi je napokon izašao iz bolnice!!!!!
kako se veselio ejjjjj....a kako je tek brzo hodao prema autu  Wajter raport - Page 3 1619348112 da ga tko ne vrati nazad.....
sad će se valjda bolje oporavljati, doma je najljepše......
smršavio je oko 12 kg....ali žilav je to zmaj
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 18.04.17 15:51

Lena je napisao/la:kod mene se narogušilo,posivilo nebo,a kako i norvežani predviđaju pasti će nešto kiše.....kasnije i obilnije.....

tata mi je napokon izašao iz bolnice!!!!!
kako se veselio ejjjjj....a kako je tek brzo hodao prema autu  Wajter raport - Page 3 1619348112 da ga tko ne vrati nazad.....
sad će se valjda bolje oporavljati, doma je najljepše......
smršavio je oko 12 kg....ali žilav je to zmaj

bogu hvala Wajter raport - Page 3 684758713

jbg, vjerovatno će se morati pridržavati režima propisane prehrane, ali i nije to tako strašno ... ne soljeno da ne zadržava vodu, soka od jabuke piti tjekom dana ( imaš u lidlu prirodni, litra deset kuna, čini mi se najpovoljnije od svih mjesta ) - moja nona ga ne želi ni primirisati! .... dobro ti je kupiti rogača mljevenog , pa žlicu u jogurt ili smoothie dnevno, za obnovu sluznice crijeva i želuca ... ali bitno je da kad se probudi, pola litre vode, sobne temperature, natašte popije. i silom ako treba. 2-2,5 l tekućine dnevno mora piti suma sumarum. a bilo bi dobro i limun ujutro ižmigati u tu vodu ....  ima svašta dobroga. naravno, ne očekujte mirakule u tri dana, ali dugoročno dobre navike oblikuju metabolizam i privikavaju tijelo na normalan rad ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 18.04.17 20:35

pridržavat će se, nema straha.....rekao je da nikad više nazad  Wajter raport - Page 3 11484130
voli kompote,voli čajeve,voli bistre sokove,voli i lešo sve kuhano, tako da je i to ok.....
ovo ostalo je dobio napisano šta i kako pripremati i držat će se on toga,a i za mamu je dobro da se prebaci na takvu prehranu, ona je prava mesoljubica.....
kaže otac - e kako je lijepo domaaaaaa....zaboravio sam

ovdje ja zahladilo baš pošteno, dere bura i kiša pada, nema više od 10-tak celzijusa.....brrrcccc

sutra ne bi treba biti kiša, malo zime ajde ok, može.....
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 18.04.17 21:13

zahladilo i ovdje, brda zabjelila, Ucka puna snijega, Gorski Kotar... Ovdje bilo i nesto kise i neki mjesani vjetar, simbijoza bure i juga. Zna vrijeme da sam jucer peglao maice kratkih rukava Wajter raport - Page 3 684758713. Danas bogme i dugi rukavi i jakna ali me sve skupa nije smelo da budem podosta aktivan. Valjda kao posljedica kvalitetnog spavanja, danima tj. nocima mi je pretoplo i vrti se simo i tamo, nikako zaspat. Vele da ce tako biti cieli tjedan, nek bude, i prerano je za onakve temperature a tek cetvrti miesec...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.04.17 6:17

Sneeeg! Velike, divne, razigrane pahulje! Jupiii! Wajter raport - Page 3 3712670000

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.04.17 6:25

Obro danas maune,,ostavio neshto za seme,,,nabrao mladog krumpijera,,,dvije glavichitze kupusa,,skuvo takav chuspajs koji nisam jeo os svoje mladosti,,poprave obozajem svoj vrt,,,

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 19.04.17 6:37

ovdje bura,dobro puše, ne orkanski,ali puše....kiše nema......treba se obući i u kući......
moram smisliti šta kihat....uffff nemam više šta izmislit
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.04.17 8:06

Dobro vam jutro i ugodan dan! Jucer sam s veseljem obula marte i izvukla kapicu, sal i zimsku jaknu.. :-)
Vjetar s kisom nije milosrdan prema kisobranima pa sam hodala izmedju kapi. Danas je osvanulo plavo nebo sa slag oblacima. Mislim da se dogovaraju kako se ponovno spustiti do nasih nogu.

Sanjala sam Macu. Pricale smo o nacistickoj Njemackoj i kako, zapravo, to razdoblje uopce nije zavrsilo.. Svi smo na nekakvim halucinogenima pa smo povjerovali da je Njemacka izgubila rat. Zapravo, prosirila je svoje Carstvo. Nakon budjenja ovaj sam zaplet prepoznala kao ideju Dickovog romana Covjek u visokom dvorcu.

Maco, je l' ono 24og? Ne brini se. :-) Mama je to obavila krajem sijecnja. Treci dan vec je bila doma. :-) Javi se prije odlaska..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.04.17 8:28

ligeja je napisao/la:Dobro vam jutro i ugodan dan! Jucer sam s veseljem obula marte i izvukla kapicu, sal i zimsku jaknu.. :-)
Vjetar s kisom nije milosrdan prema kisobranima pa sam hodala izmedju kapi. Danas je osvanulo plavo nebo sa slag oblacima. Mislim da se dogovaraju kako se ponovno spustiti do nasih nogu.

Sanjala sam Macu. Pricale smo o nacistickoj Njemackoj i kako, zapravo, to razdoblje uopce nije zavrsilo.. Svi smo na nekakvim halucinogenima pa smo povjerovali da je Njemacka izgubila rat. Zapravo, prosirila je svoje Carstvo. Nakon budjenja ovaj sam zaplet prepoznala kao ideju Dickovog romana Covjek u visokom dvorcu.

Maco, je l' ono 24og? Ne brini se. :-) Mama je to obavila krajem sijecnja. Treci dan vec je bila doma. :-) Javi se prije odlaska..
u snove ti dolazim... Wajter raport - Page 3 3111943984  inače - fašizam mi je bio tema maturalnog rada... kod lude tepse Wajter raport - Page 3 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.04.17 8:30

jeje, u petak idem u bolnicu na pripremu, a 24. pod nožić... možda je malo morbidno, paradoskalno, al jedva čekam aparaciju da konačno uživam u čitanju onako kako ja volim, maratonski i na miru Wajter raport - Page 3 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.04.17 13:14

RobinUd je napisao/la:
Nisu svi pojmovi doslovno prevedivi.
Neki pojmovi u nekim jezicima uopce ne postoje (kako ces prevesti snijeg jednom beduinu, koji nikad nije vidio ni kisu !?).

Pojam koji opisujes ne mogu pronaci, ni uz najbolju volju.
Na guglu imas bezbroj opisa za: "uzgoj povrca u zatvorenom prostoru, uzgoj u staklenicima, uzgoj na balkonu...stanu...".

Da, to mi je poznato. Pokusala sam sama pronaci odgovarajuci termin, ali na online recnicima nisam nasla nista adekvatno. Znajuci da su nedovrseni ponadala sam se da ti, posto si verovatno duze od mene u Austriji, mozda znas kako bi se to moglo prevesti.

U svakom slucaju, hvala. Wajter raport - Page 3 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.04.17 13:19

Vel'ka Maca je napisao/la:jeje, u petak idem u bolnicu na pripremu, a 24. pod nožić... možda je malo morbidno, paradoskalno, al jedva čekam aparaciju da konačno uživam u čitanju onako kako ja volim, maratonski i na miru Wajter raport - Page 3 3111943984

Drzim pesnice. Wajter raport - Page 3 1zouo36Wajter raport - Page 3 2dt2dz8

A kad se vratis ima da otvoris temu i da nam sve ispricas. O ispljuvcima, povracankama, i svim onim drugim izlucevinama, koje se ponekad nakon Aperacije pojave. Ja cu ti se pridruziti, pa cemo prepricavati kako smo zbog anestezije povracale po doktorima i sestrama. Wajter raport - Page 3 11484130

Sad tek vidim da se i Lelin tata operisao. Uf, bas mi je drago da je sve proslo dobro.Wajter raport - Page 3 1zouo36 Sto su nam stariji, sve je veci strah zbog njih. I onda se mi pocinjemo brinuti i starati o njima kao da smo mi njih rodili. Tako to valjda ide.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 19.04.17 13:46

cat_claw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:jeje, u petak idem u bolnicu na pripremu, a 24. pod nožić... možda je malo morbidno, paradoskalno, al jedva čekam aparaciju da konačno uživam u čitanju onako kako ja volim, maratonski i na miru Wajter raport - Page 3 3111943984

Drzim pesnice. Wajter raport - Page 3 1zouo36Wajter raport - Page 3 2dt2dz8

A kad se vratis ima da otvoris temu i da nam sve ispricas. O ispljuvcima, povracankama, i svim onim drugim izlucevinama, koje se ponekad nakon Aperacije pojave. Ja cu ti se pridruziti, pa cemo prepricavati kako smo zbog anestezije povracale po doktorima i sestrama. Wajter raport - Page 3 11484130

Sad tek vidim da se i Lelin tata operisao. Uf, bas mi je drago da je sve proslo dobro.Wajter raport - Page 3 1zouo36 Sto su nam stariji, sve je veci strah zbog njih. I onda se mi pocinjemo brinuti i starati o njima kao da smo mi njih rodili. Tako to valjda ide.

Wajter raport - Page 3 684758713

maci samo pozitivne misli i bit će ok.....koliko vidim puna je pozitive,pa sam sigurna da će proći ok


samo da kažem da je tata prije operacije imao "neki predosjećaj"....kao da je znao da će nešto poći po zlu,vidilo se na njemu.....a i mene je držala neka neobjašnjiva nervoza,ne onda kakva je normalna nego kao loša vibra.....
izgleda da stvarno možemo naslutiti to....nešto
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 19.04.17 13:57

bura je posustala,malo,tako da je ok iako se bez jakete ne može vani.....

kasnije radim,a ne daaaa mi seeee....uffff....
progrmit ću ja to  Wajter raport - Page 3 11484130
ošla
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.04.17 15:47

Vel'ka Maca je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Dobro vam jutro i ugodan dan! Jucer sam s veseljem obula marte i izvukla kapicu, sal i zimsku jaknu.. :-)
Vjetar s kisom nije milosrdan prema kisobranima pa sam hodala izmedju kapi. Danas je osvanulo plavo nebo sa slag oblacima. Mislim da se dogovaraju kako se ponovno spustiti do nasih nogu.

Sanjala sam Macu. Pricale smo o nacistickoj Njemackoj i kako, zapravo, to razdoblje uopce nije zavrsilo.. Svi smo na nekakvim halucinogenima pa smo povjerovali da je Njemacka izgubila rat. Zapravo, prosirila je svoje Carstvo. Nakon budjenja ovaj sam zaplet prepoznala kao ideju Dickovog romana Covjek u visokom dvorcu.

Maco, je l' ono 24og? Ne brini se. :-) Mama je to obavila krajem sijecnja. Treci dan vec je bila doma. :-) Javi se prije odlaska..
u snove ti dolazim... Wajter raport - Page 3 3111943984  inače - fašizam mi je bio tema maturalnog rada... kod lude tepse Wajter raport - Page 3 11484130


: ))) Onda mogu zamisliti komedije. Vidiš li je što? Joj kad se sjetim onog njenog pogleda dok priča s kakvom smirenošću odišu časne sestre ili kad govori kako bi učenike naše škole prepoznala u silnoj gomili jer, eto, imaju posebnu auru. : ))

Je li i vama prije testova davala šifre da bi spriječila navalu vlastite subjektivnosti pa bi, nakon pregledavanja, prebrisala ocjenu koju su joj miljenici dobili jer, eto, ne mogu imati manje od odličan? : ))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.04.17 15:50

Vel'ka Maca je napisao/la:jeje, u petak idem u bolnicu na pripremu, a 24. pod nožić... možda je malo morbidno, paradoskalno, al jedva čekam aparaciju da konačno uživam u čitanju onako kako ja volim, maratonski i na miru Wajter raport - Page 3 3111943984


Vidiš, zanimljivo, ali 21.04. je datum koji je meni i još par osoba značajan ovoga tjedna, kao da su ga uokvirile neke energetske silnice. Uglavnom, pozitivan je. Wajter raport - Page 3 684758713 Što pripremaš za čitanje? 

Mislit ćemo na tebe. Wajter raport - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.04.17 15:53

Lena je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:jeje, u petak idem u bolnicu na pripremu, a 24. pod nožić... možda je malo morbidno, paradoskalno, al jedva čekam aparaciju da konačno uživam u čitanju onako kako ja volim, maratonski i na miru Wajter raport - Page 3 3111943984

Drzim pesnice. Wajter raport - Page 3 1zouo36Wajter raport - Page 3 2dt2dz8

A kad se vratis ima da otvoris temu i da nam sve ispricas. O ispljuvcima, povracankama, i svim onim drugim izlucevinama, koje se ponekad nakon Aperacije pojave. Ja cu ti se pridruziti, pa cemo prepricavati kako smo zbog anestezije povracale po doktorima i sestrama. Wajter raport - Page 3 11484130

Sad tek vidim da se i Lelin tata operisao. Uf, bas mi je drago da je sve proslo dobro.Wajter raport - Page 3 1zouo36 Sto su nam stariji, sve je veci strah zbog njih. I onda se mi pocinjemo brinuti i starati o njima kao da smo mi njih rodili. Tako to valjda ide.

Wajter raport - Page 3 684758713

maci samo pozitivne misli i bit će ok.....koliko vidim puna je pozitive,pa sam sigurna da će proći ok


samo da kažem da je tata prije operacije imao "neki predosjećaj"....kao da je znao da će nešto poći po zlu,vidilo se na njemu.....a i mene je držala neka neobjašnjiva nervoza,ne onda kakva je normalna nego kao loša vibra.....
izgleda da stvarno možemo naslutiti to....nešto


Ali doma je i spreman za oporavak. I to je odlična vijest. Wajter raport - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 40. Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.