Wajter raport

Stranica 27 / 32. Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 32  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Wajter raport

Postaj  iluzija on 15.09.17 1:12

iluzija

Broj postova : 395

[Vrh] Go down

Postaj  iluzija on 15.09.17 1:15

iluzija je napisao/la:
cim nema sexa pise se o vremenu. znaci, ovdje u ledenoj Kanadi je 27 stupnjeva, znojim se i uzdisem.   nego, ima li neko adresu onog drugog foruma?

iluzija

Broj postova : 395

[Vrh] Go down

Postaj  RobinUd on 15.09.17 3:12

iluzija je napisao/la:cim nema sexa pise se o vremenu. znaci, ovdje u ledenoj Kanadi je 27 stupnjeva, znojim se i uzdisem.   nego, ima li neko adresu onog drugog foruma?

Ona bi se seksala.....
RobinUd

Broj postova : 626

[Vrh] Go down

Postaj  maledetta primavera on 15.09.17 10:06

pizda je napisao/la:Dojam je da ce se kisa svakog casa ispadati. Nebo olovno, puse a ima i nesto kapljica. Pada vec jedno desetak dana, naravno, ne konstantno ali svakodnevno. Nadam se da su Taja i Yehi na nekoj uzvisenoj zadarskoj tocci i da im je ducan blizu . Nekako je prenaglo pocela jesen, prva kisa i ne staje, ovdje istu najavljuju i za vikend. Nadam se da ce se ipak probuditi bablje ljeto i potrajati tamo do dana mrtvih. Jebo jesen, prerano je...
Dani su vec osjetno kraci a noci osjetno dulje pa smo sjebani sa dvie strane a tek je rujan. Svejedno, jos uvijek se ne pokrivam iako mi ujutro znaju biti pohladni bubrezi...
Prve skafiće sam vidjela da se nose, i čižmice. Meni je baš zima,.kao baš svako prijelazno doba, ne znam što obući. I ovo što sam danas iskombinirala isprljala sam majonezom, Bounty namazom i krastavcima. Nikome se ne izlazi po marendu pa naručujemo.   Bitno da naglo ne zahladi. Ne još .....
maledetta primavera

Broj postova : 692

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 15.09.17 22:42

iluzija je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
cim nema sexa pise se o vremenu. znaci, ovdje u ledenoj Kanadi je 27 stupnjeva, znojim se i uzdisem.   nego, ima li neko adresu onog drugog foruma?

http://net-forum.forumcroatian.com/
pizda
Murderator

Broj postova : 28824

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 15.09.17 22:46

vani kisa rominja a ima i ponesto munja i grmljavine. Po danu oblacno sa mjestimicnim suncem pa je bilo prilicno ugodno sjediti i ispijati kavu. Sad nesto prilicno hladno puse kroz grilje a i pojacava se kisa na niveaux pljuska...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  maledetta primavera on 15.09.17 23:40

pizda je napisao/la:vani kisa rominja a ima i ponesto munja i grmljavine. Po danu oblacno sa mjestimicnim suncem pa je bilo prilicno ugodno sjediti i ispijati kavu. Sad nesto prilicno hladno puse kroz grilje a i pojacava se kisa na niveaux pljuska...
Taman sam gledala " ljubav na engleski način " kada je bljesnulo kao da je dan i zviznuo 
je grom takvom silinom da su mi srce i kabelska preskočili. Srce radi i dalje ali kabelska ne.
maledetta primavera

[Vrh] Go down

Postaj  JeboPlanetKojiSFRJNema on 16.09.17 13:25

Lasto, sve najbolje za ročkas!
JeboPlanetKojiSFRJNema

Broj postova : 250

[Vrh] Go down

Postaj  maledetta primavera on 16.09.17 13:30

JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:Lasto, sve najbolje za ročkas!
Ljube, hvala ti! I tebi takodjer!!!   
Kako provodiš dan? Kako slaviš?ja sam rekla mojoj djevojčici da ćemo raditi što god ona želi. Želi ići u kino, pa idemo u kino. Sve bira ona danas ....
maledetta primavera

[Vrh] Go down

Postaj  JeboPlanetKojiSFRJNema on 16.09.17 13:57

maledetta primavera je napisao/la:
JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:Lasto, sve najbolje za ročkas!
Ljube, hvala ti! I tebi takodjer!!!   
Kako provodiš dan? Kako slaviš?ja sam rekla mojoj djevojčici da ćemo raditi što god ona želi. Želi ići u kino, pa idemo u kino. Sve bira ona danas ....

Ma što ću slaviti - to samo dame mogu slaviti jer one nikad ne pređu 30 godina.
A i kiša je pa mi se drijema.

Lijepo se provedite ti i malena. Koliko joj je već godina - tako me dugo nema da sam i zaboravio.
JeboPlanetKojiSFRJNema

Broj postova : 250

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 16.09.17 14:44

sretan rođendan redu i lasti!
sve naj naj....i neka vas zdravlje služi bar još 60 godina.....iza toga nije više bitno

dievice su svuda oko nas....ta pogana stvorenja
Lena

Broj postova : 7810

[Vrh] Go down

Postaj  cat_claw on 16.09.17 15:02

Pa gde ste?!
Prvo - Lasti i Redu srecan rodjendan! Sve najbolje, drugari.  
Drugo - Pipika, to sa laktom je imao i German tri puta. Je l ti proslo ili si jos ranjenik? 
Trece - bila sam na Elbi i par dana u Sieni, bas mi se dopalo. Opet bih tamo. 

Kisica pada, Germanov tata, old German,  danas isto ima rodjendan. 

Broj postova : 1837

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 16.09.17 18:54

Sretan rockas svima koji slave 

Broj postova : 9591

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 16.09.17 22:01

Sretan rodjendan Lasti, Robinu, Leni i Catici...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 16.09.17 22:02

..i Redu...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 16.09.17 22:04

cat_claw je napisao/la:Pa gde ste?!
Prvo - Lasti i Redu srecan rodjendan! Sve najbolje, drugari.  
Drugo - Pipika, to sa laktom je imao i German tri puta. Je l ti proslo ili si jos ranjenik? 
Trece - bila sam na Elbi i par dana u Sieni, bas mi se dopalo. Opet bih tamo. 

Kisica pada, Germanov tata, old German,  danas isto ima rodjendan. 

gde si ti? German imao tri puta? Jebote, znaci mogucnost remisije postoji... Prosla oteklina ali jos boli na dodir pa se ne nalakcujem na tu ruku...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 16.09.17 22:07

Pljustalo cijele noci, pljustalo ujutro, u podne, rano popodne, kasno popodne, rano navecer i navecer. Ocekuje se nastavak... Da je toliko padalo u Zadru bili bi vodom spojeni sa Sibenikom. ali slatkovodno...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 16.09.17 22:30

trsatske stube danas...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  RobinUd on 17.09.17 0:11

pizda je napisao/la:Sretan rodjendan Lasti, Robinu, Leni  i Catici...
Hvala....
Sta je-je, za sljedeci rođendan si svakako prvi čestitar.
Jer ovaj, ovogodisnji je već davno prosao....
RobinUd

[Vrh] Go down

Postaj  maledetta primavera on 17.09.17 18:59

Hvala svima na čestitkama i željama. Ja tek sad slavim. Izvedena sam na večeru. Časte me za moj ročkas.... Javim se!!!!

Lavju ....
maledetta primavera

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 17.09.17 23:49

sta rec, po danu kako tako a navecer opet kisa. Sad je bezkisno i pohladno.
Rijeka opet tukla Ajduka , trenutno je najpopularniji splicanin, prvasic mali Duje kojeg rijecki navijaci koriste u vicevima. Jedan od njih je; pita mali Duje tatu, "caca, kad smo zadnji put tukli Rijeku"? "Ne znan sine" veli mu on, "pitaj didu"...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 19.09.17 22:15

ovdje se svasta izdogadjalo, od crvene opasnosti naravno nista, palo nesto malo kise ali ako za to treba proglasiti alarm onda treba i kad se tusiram. Jucer bijo i ovdje Leopold Mandic, tj. njegovi posmrtni ostaci. Nije se navecer moglo nac parking u centru, spustili se bosanci sa prstena oko Rijeke i ko pravi katolici isli u razgledavanje. Lako ih je prepoznat jer su svi enormno debeli a i supruge im. Danas je Mandic otisao dalje a za nadati se je da ce jednom naci i ovozemaljski mir tj. pocivati u miru.
Ovdje poprilicno zahladilo, vodim Bobija na pisanje a ja samo u kanotjeri, bermudama i japankama. Oko mene prolaze u skafanderima i blijedo me gledaju. Sad citam da je pao i prvi snijeg na Platku a jos ljeto...Ocito treba malo pomaknuti ta godisnja doba jer vec odavno ne stimaju...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  RobinUd on 20.09.17 2:08

I u ovim krajevima je kisa....
RobinUd

[Vrh] Go down

Postaj  maledetta primavera on 20.09.17 10:16

Prohladno. U lidlu navodno bilo za kupiti kolekcija animal print Heidi Klum pa je ista nestala brzinom svjetlosti još prije nego je izložena. Imamo mi vijesnika u firmi, jedna kolegica jučer došla na posao u životinjskom izdanju, uzorak leopard. Druga kolegica joj se danas potiho žalila kako više nigdje nema za kupiti.  Ja volim tigar i leopard uzorak ali to treba ličit na nešto . Jutros otvorim ormar da pronadjem kakvu jaknicu pogodnu za ovo hladno kasno ljeto za mali Lastu kad ono, leopard pilot jaknica koju sam joj kupila krajem proljeća i sad joj je taman   .... 

Vrijeme uglavnom radi sranja, nakon Irme, Marija ruši okolo, navodno dostiže i 280 km/h a u Meksiku razoran potres. Žaloste me takve vijesti.....
maledetta primavera

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 20.09.17 14:05

i kod nas pljuskovi,pa udari vjetra, pa sunce zasja....ludilo totalno....u nedjelju je kratko padala krupa....koji nered je nastao za minutu.....auti se zaustavljali na cesti, dio njih stao ispod nadvožnjaka i samo blokirao ove iza.....bilo je krupe i do veličine 3-4  cm promjera....
brzo došlo, brzo otišlo...onda sunce....
ma mrzim ekstreme u vremenu,a vrijeme ekstrema vlada....nema više očekivanoga nego nagle promjene i krajnosti....ipak ovo sjevernije područje je koma prošlo.....ovdje nije tako gadno.....za sad

uređujemo gvozdenovu sobu, štema se, kabeli se provlače...ja naravno bojam zidove i drvo....imat će niski krevet od drvenih paleta obojanih u tamniju smeđu....onako toplu i malo baca na mahagonij.....ima posla....struja, namještaj.....
ja bi jedan veliki zid u tamniju plavo-zelenu boju obojala....dosadno je sve bijelo....

boli me glava....opet počinje sezona mojih glavobolja i sinusa....eh...navikla

ovo u lidlu sam gledala robu od heidi klum...meni nije nešto....jedan baloner mi je ok i sako,ajde i jedne hlače mogu proći...ostalo prekičasto za moj ukus...

Zadnja promjena: Lena; 20.09.17 14:07; ukupno mijenjano 2 put/a. (Reason for editing : ......)
Lena

Broj postova : 7810

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 27 / 32. Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 32  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics