kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 35 / 40. Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 08.02.18 23:48

Malo zaladilo ali odmah na jugo i zatoplilo. Vakula najavijo snijeg u Rijeci, nema ga. Najavijo orkansku buru, nije je bilo uopce. Tog bi covjeka trebalo zaposliti da najavljuje politicare, preporodili bi se. Eto vec i veljace, nes se okrenut i bit ce ljeto a onda Bozic, ide to.
Gdje je sva ona nejac sa foruma, Cat, Ligeja, Blitva, Maca? Gdje su nanu im jebem pokvaritu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 16.02.18 0:30

Najavili prekjucer narancasti alarm, kao, puhat ce preko 130 km na sat orkanska bura. Prijepodne puhala burica mozda dvadesetak km/h a popodne i to prestalo. Eto, to je bijo narancasti alarm, cisto da se covjek upita jel to oni nas zajebavaju ili imaju ozbiljne namjere.
Danas lijepo i suncato, prohladno ali ne previse, pogodno za setnju i ostale bludne radnje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 16.02.18 0:42

dok se skidala neka muzika, opet malo cackao po starim kultnima i pravo me jugonostalgia uhvatila. Jebo ti sve drustvene mreze, fejsbuke, tvitere, instagrame, pentagrame...ono je bila prava stvar Wajter raport - Page 35 684758713.
Kad vidim ove ljigavstine po fejsbuku imam dojam da smo bili napredniji od danasnjih dana za 412%.
Svi pomladi, vedri, raspoloziti, Bafica i Orijon u elementu, Babac, Goksi, Sarita, Lena i Antisa, Baldrick, Kreso, Urbanice ima, Hijena, Esca, Laze, Baze itd. itd....Sve vrca od duha, sluha, njuha i dobre volje. Di je to nestalo bog ga jebo ili nas je, sto bi reko narod, vrieme pregazilo i to nepovratno. Naso i par slicica sa trojmi...Wajter raport - Page 35 684758713
Wajter raport - Page 35 6433.16385_vest_bijeljina_berba_kukuruza.jpg-550x0

Wajter raport - Page 35 4503.casablancad.jpg-550x0
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 16.02.18 1:16

Evo, bijah na Artu i vidim da i Pop i Bafica djeluju nekako nostalgicno i usamito pa predlazem da svi predju ovdje. Ipak ovdje postoji struka (Baban) koja nista ne radi ali ipak postoji. Tamo valjda admina i nema. Takodjer, ovdje ima puno vise upisa a i sve Trojme su sacuvate. Nek se predje ovdje pa nek (valjda Whispica) malo vizualno dotjera ovu gadost od foruma. Moglo bi se sakupiti dvadesetak ljudi bez problema koi su bili barem donekle aktivni proteklih godinu-dvie. Cek da probam zbrojit...Antisa, Lena, Pop, Bafi, Whispica, Sara, Lasta, Ligeja, Maca, Cat, Taja, Yehudi, Blitvica, Marinija, Cigo, Esco, Darla, Glista, Orijon, Baban, Iluzija, Alhambra, Kofein, Robin Ud, Jebo planet koji SFRJ nema, Enjoy, Propolis, Leon, Red D., G-host, Ravana... Jebote, ima tu i tridesetak ljudi a mozda bi dosli i oni dugonedostajuci poput Urbanice, Tarkija, Nejvi itd.
Ajd dogovorite se, ima tu jos materijala za dobru zajebanciju i cavrljanje...Wajter raport - Page 35 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 16.02.18 1:57

pizda je napisao/la:......da svi predju ovdje.

Inicijativa ti je OK.
Forum je ionako mjesto za (prave) nostalgicare.
Pa da se bude "svoj na svome".
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 16.02.18 17:56

pizda je napisao/la:Evo, bijah na Artu i vidim da i Pop i Bafica djeluju nekako nostalgicno i usamito pa predlazem da svi predju ovdje. Ipak ovdje postoji struka (Baban) koja nista ne radi ali ipak postoji. Tamo valjda admina i nema. Takodjer, ovdje ima puno vise upisa a i sve Trojme su sacuvate. Nek se predje ovdje pa nek (valjda Whispica) malo vizualno dotjera ovu gadost od foruma. Moglo bi se sakupiti dvadesetak ljudi bez problema koi su bili barem donekle aktivni proteklih godinu-dvie. Cek da probam zbrojit...Antisa, Lena, Pop, Bafi, Whispica, Sara, Lasta, Ligeja, Maca, Cat, Taja, Yehudi, Blitvica, Marinija, Cigo, Esco, Darla, Glista, Orijon, Baban, Iluzija, Alhambra, Kofein, Robin Ud, Jebo planet koji SFRJ nema, Enjoy, Propolis, Leon, Red D., G-host, Ravana... Jebote, ima tu i tridesetak ljudi a mozda bi dosli i oni dugonedostajuci poput Urbanice, Tarkija, Nejvi itd.
Ajd dogovorite se, ima tu jos materijala za dobru zajebanciju i cavrljanje...Wajter raport - Page 35 684758713
nema ti ništa od toga....većina se skroz odvikla i ako i povire ovdje ili tamo ne pišu više....
da bilo bi lijepo kad nas je ostalo tako malo da smo bar na jednom mjestu,ali neće ti to proći....sigurno će pop napisat da šta se od ovamo ne dođe tamo  Wajter raport - Page 35 11484130

kratakizvieštaj od mene...posao se radi punom parom, dani mi lete to je čudo jedno....nekako mi najkritičniji bude četvrtak jer je onda neispavanost na vrhuncu...petak već daje nade jer je PETAK  Wajter raport - Page 35 1523192931
rano se ustajem , projek u 5:50-6 i fakat mi fali ura sna....
dobro je šta se dan polako produžuje i lijepo je doć doma, a ono dan....čitala sam neke najave da bi kao htjeli ukinuti ljeto pomicanje sata....pi**a im materina, pa šta ne ostave samo ljetno....više sunca dok su neke radne obaveze je potrebno,doke se muvamo vani... ne manje....i ne nije isto....kako neki vole prikazati te sunčeve sate....

dieca rastu brzinom munji i gromova....bubi je već 184 cm, mališka 163-4 cm....još malo i bit ću najmanja doma...ajde jedino će mjaca bit manja od mene....

sad ću se bacit na kauč pola sata....ajme koja milina  Wajter raport - Page 35 4024472575

p.s. ljubitelju sretan rođendan želim!!!
60 godina!!!
stari čovik više  Wajter raport - Page 35 3384354616


Zadnja promjena: Lena; 16.02.18 17:58; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : ....)
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 16.02.18 22:30

Lena je napisao/la:
nema ti ništa od toga....većina se skroz odvikla i ako i povire ovdje ili tamo ne pišu više....
da bilo bi lijepo kad nas je ostalo tako malo da smo bar na jednom mjestu,ali neće ti to proći....sigurno će pop napisat da šta se od ovamo ne dođe tamo  Wajter raport - Page 35 11484130

lako za to, navika se lako stekne. Ionako smo svi razocarati raznim drustvenim mrezama na kojima se objavljuju fotoshopirane slike i tudji "pametni" citati. Uz to su svi divni, krasni i umiveni. Po meni su forumi potrebniji danas nego li prije desetak godina jer se ljudi nemaju kamo coporativno ispricati, bez ograda, pregrada i razmisljanja sto ce reci neko ko ih pozna ili sa njima radi.
Sto se tice prelazaka, logicnije je da se ovdje predje jer ima sto puta vise postova, slike se jednostavnije stavljaju, jubito...Whispica nek se malo konzultira sa Babanom pa nek sredjuje forum kako hoce. Ijonako ga je Baban skroz zapustijo...Wajter raport - Page 35 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 16.02.18 22:33

RobinUd je napisao/la:
pizda je napisao/la:......da svi predju ovdje.

Inicijativa ti je OK.
Forum je ionako mjesto za (prave) nostalgicare.
Pa da se bude "svoj na svome".

pa ja, gdje se mozes napricati ko covjek, na instagramu? Tamo mos samo napuciti usne ko debil (jer je to valjda u trendu) i odgovarati na tudje pohvale i tako unedogled. Ono je srozavanje covjeka na niveaux debila...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 17.02.18 14:00

Ne znam sto se desava s forumotionom, ali primijetila sam da ozivljava stare, izbrisane nickove. Prije nekoliko mjeseci imala sam neodoljivu potrebu iznenaditi Veliku Macu jednim kristalicem i upitati je za zdravlje, pokusala sam nanovo prijaviti. Veli, nick zauzet. Okej, probam s 'Tomica', veli prihvaceno, ali.. ceka na odobrenje najljenijeg, najantipaticnijeg i najmanje suvislog admina ovih prostora. 

Danas mi je sinulo da je 'ligeja' uskrsnula jer to se desavalo i na Kicovom forumu..


Uglavnom, lijep vam poz, Babanu noga u dupe

.Maco, kako si?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 17.02.18 14:32

P.S. 

dakle, ako se ne zelite prebaciti na lijepi Art, a zelite da vam ovdje ipak netko pise, odjebite admina ili zamolite doticnog da nekom od vas prenese admin ovlasti.. I Esco se prijavio prije masu vremena pa jos uvijek cuci u nekom zakutku. Vjerojatno je dosad i zaboravio pass



Ala boh i se.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 17.02.18 14:38

ligeja je napisao/la:P.S. 

dakle, ako se ne zelite prebaciti na lijepi Art, a zelite da vam ovdje ipak netko pise, odjebite admina ili zamolite doticnog da nekom od vas prenese admin ovlasti.. I Esco se prijavio prije masu vremena pa jos uvijek cuci u nekom zakutku. Vjerojatno je dosad i zaboravio pass


Ala boh i se.

oj Tomice...Wajter raport - Page 35 684758713 . Jebiga, admin se valjda rukovodi onom, "kakvi forumasi, takav i admin". Ja sam pokusavao Saru ovdje regat i nema sanse, stalno treba nesto ili nekog cekat. Ajd ti se kuzis u konzole pa preuzmi kontrolu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 17.02.18 15:49

Pa naravno da ceka na odobrenje kad je Babun postavio rucnu obradu svakog pristiglog forumasa. Dakle, on ih mora ubaciti. Dotle, svi mi (nanovo registrirani) cekamo u predvorju.. Sretna je okolnost sto se prije par mjeseci dogodila greska u Matrixu :-) pa su neki izbrisani nickovi revitalizirani. Otud "ligeja", iako sam je otpuhnula iz postojanja. Izgleda da nase digitalne verzije nikada uistinu ne nestaju...

Sto se konzole tice... Esco zna vise i od tebe i od mene zajedno. Pa jos x 100. : )))

Ukratko, Babun je taj koji ubacuje admine i koji moze prebaciti vlasnistvo nad forumom nekom drugom forumasu. Vlasnik ima dodatne "botune" koje nemaju admini. Moj je prijedlog da tebe postavi novim vlasnikom, a na konzolu ces se nauciti. Citas i igras se.. Mogu ti samo privremeno uskociti kao pomoc u snalazenju. Ni ja nisam nista shvacala na pocetku.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 17.02.18 16:16

ligeja je napisao/la:Pa naravno da ceka na odobrenje kad je Babun postavio rucnu obradu svakog pristiglog forumasa. Dakle, on ih mora ubaciti. Dotle, svi mi (nanovo registrirani) cekamo u predvorju.. Sretna je okolnost sto se prije par mjeseci dogodila greska u Matrixu :-) pa su neki izbrisani nickovi revitalizirani. Otud "ligeja", iako sam je otpuhnula iz postojanja. Izgleda da nase digitalne verzije nikada uistinu ne nestaju...

Sto se konzole tice... Esco zna vise i od tebe i od mene zajedno. Pa jos x 100. : )))

Ukratko, Babun je taj koji ubacuje admine i koji moze prebaciti vlasnistvo nad forumom nekom drugom forumasu. Vlasnik ima dodatne "botune" koje nemaju admini. Moj je prijedlog da tebe postavi novim vlasnikom, a na konzolu ces se nauciti. Citas i igras se.. Mogu ti samo privremeno uskociti kao pomoc u snalazenju. Ni ja nisam nista shvacala na pocetku.


nekad je registracija bila automatska, bez beda. Ne kuzim to "rucno" ko sto ne kuzim vecinu tog. Znam da je Esco majstor ali ga ko prvo nema a ko drugo, nije uracunljiv. Sto bi se reklo, neubrojiv je.
Ja ti nisam za to jer sam alegorican na citanje raznoraznih uputstava a kamo li zajebancije sa konzolama. Pa nek Baban bude vlasnik ko i do sad i u kooperaciji sa tobom sredi forum tj. registraciju i slicno a ti se prifati designa. Ili pak Whispica...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 17.02.18 16:36

Je, bas fina zanimacija. Suradjivati s Babanom i uredjivati interijer Kultnixa. Radije bih brojala pukotine na obliznjoj zgradi.

Znam da je ranije registracija bila automatska. Ali vise nije. Dvije su opcije. Ili se nesto poremetilo, a Baban toga nije svjestan. Hmm. Ili je on to tako namjestio.

Sto znaci "rucno"? Postoji "tablica" s neaktiviranim nickovima. Mozes svaki taj nick izbrisati ili ga aktivirati (dakle, odobriti zahtjev za ulazak na forum). To mogu uciniti vlasnik ili admini.

Esco je u "predvorju", medju neaktiviranim nickovima. Kao i moja "Tomica". I "Sara".

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 17.02.18 16:50

vidi ko je opet tu.....ligejaaaa....ili meni nekako uz tebe draže saudade..... Wajter raport - Page 35 3827645783
pa gdje si ti?jel guštaš u vjetrovima,kišama? Wajter raport - Page 35 1523192931
poprave fali malo šarenijih upisa i personalitia......

sam da izviestim da smo antonac i ja bili na prosvjedu radi karepovca....jadnih 1300 ljudi otprilike je bilo....izrečeno od strane organizatora je solidno prezentirano i poruka je poslana.....ja ne razumijem kako ljudi ne reagiraju u većem broju...ne razumijam i gotovo....
lako je lajkat nešt,ajde izađi uru vrimena i daj svoj doprinos....ali ne....kafići puni, kava se pije, puši....teško je otići i stat pored bine....
ovdje nam smrdi užasno,a šta je sve po zraki niko živ ne zna....niti se mjeri....
eto ja ne kužim....


Zadnja promjena: Lena; 17.02.18 16:52; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : ..)
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 17.02.18 17:06

ligeja je napisao/la:Je, bas fina zanimacija. Suradjivati s Babanom i uredjivati interijer Kultnixa. Radije bih brojala pukotine na obliznjoj zgradi.

Znam da je ranije registracija bila automatska. Ali vise nije. Dvije su opcije. Ili se nesto poremetilo, a Baban toga nije svjestan. Hmm. Ili je on to tako namjestio.

Sto znaci "rucno"? Postoji "tablica" s neaktiviranim nickovima. Mozes svaki taj nick izbrisati ili ga aktivirati (dakle, odobriti zahtjev za ulazak na forum). To mogu uciniti vlasnik ili admini.

Esco je u "predvorju", medju neaktiviranim nickovima. Kao i moja "Tomica". I "Sara".

Wajter raport - Page 35 684758713 pa nisam mislio da stalno nesto mjenjas vec ovo sta stoji od prahistorije.
Bit ce da se to nesto poremetilo, sumnjam da je to Baban mjenjao kad i ne dolazi na forum. Imam ga na fejsu pa ce valjda skuzit poruku. Nek to vrati na automatiku i aktivira te u cekaonici...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  antonac 18.02.18 9:54

jucer na prosviedu vidili i travca ....  Wajter raport - Page 35 11484130 i on je nas ali ne zna da smo to mi.... Wajter raport - Page 35 11484130

_________________
daite im da seru....Wajter raport - Page 35 29xutcyWajter raport - Page 35 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 18.02.18 11:17

Lena je napisao/la:vidi ko je opet tu.....ligejaaaa....ili meni nekako uz tebe draže saudade..... Wajter raport - Page 35 3827645783
pa gdje si ti?jel guštaš u vjetrovima,kišama? Wajter raport - Page 35 1523192931
poprave fali malo šarenijih upisa i personalitia......

sam da izviestim da smo antonac i ja bili na prosvjedu radi karepovca....jadnih 1300 ljudi otprilike je bilo....izrečeno od strane organizatora je solidno prezentirano i poruka je poslana.....ja ne razumijem kako ljudi ne reagiraju u većem broju...ne razumijam i gotovo....
lako je lajkat nešt,ajde izađi uru vrimena i daj svoj doprinos....ali ne....kafići puni, kava se pije, puši....teško je otići i stat pored bine....
ovdje nam smrdi užasno,a šta je sve po zraki niko živ ne zna....niti se mjeri....
eto ja ne kužim....

Bravo. :-* Drago mi je da ste bili u tih 1300. Apatija drugih nije mi nepoznata. Posljednji veliki prosvjedi bili su za reformu obrazovanja. A sto se sada s time desava? Nista. Gotovo se ne spominje.

Uljanik i 3. maj propadaju. Nemaju novaca ni za materijal, ni za place.. Vise od tisucu je trecemajaca dobilo otkaze, a pitanje je sto ceka i radnike Uljanika.

Najgora je ta tisina koja svjedoci sustavnoj ustrasenosti, beznadju.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 18.02.18 11:30

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Je, bas fina zanimacija. Suradjivati s Babanom i uredjivati interijer Kultnixa. Radije bih brojala pukotine na obliznjoj zgradi.

Znam da je ranije registracija bila automatska. Ali vise nije. Dvije su opcije. Ili se nesto poremetilo, a Baban toga nije svjestan. Hmm. Ili je on to tako namjestio.

Sto znaci "rucno"? Postoji "tablica" s neaktiviranim nickovima. Mozes svaki taj nick izbrisati ili ga aktivirati (dakle, odobriti zahtjev za ulazak na forum). To mogu uciniti vlasnik ili admini.

Esco je u "predvorju", medju neaktiviranim nickovima. Kao i moja "Tomica". I "Sara".

Wajter raport - Page 35 684758713 pa nisam mislio da stalno nesto mjenjas vec ovo sta stoji od prahistorije.
Bit ce da se to nesto poremetilo, sumnjam da je to Baban mjenjao kad i ne dolazi na forum. Imam ga na fejsu pa ce valjda skuzit poruku. Nek to vrati na automatiku i aktivira te u cekaonici...

Okej, ako zaboravimo na tren cinjenicu da mi se uopce ne da zabavljati se konzolom jer sam trenutno ovdje, a ne mogu jamciti da cu biti i nadalje, voljela bih da admin ovlasti, od kojih i sam bjezis, dopadnu nekoga tko to jos nije bio. :-) Lena, mozda? U tom slucaju, mogu samo privremeno preuzeti odgovornost dok se novi admin ne privikne na "botune". :-)

Nadalje, ovakvo ukrasavanje foruma razina je koja mi je nedohvatna. Baban je sve lijepo sam izradio.. Moj je domet ono sto ste vidjeli na Artu. Znaci, skin bi morao biti neke neutralne boje s mogucnoscu uploadanja naslovne fotke.. za dodatne ukrase postoje kodovi na forumotion forumu. E da, da bih uopce promijenila skin (iz ove zelene dosla do nekog standardnog) potreban mi je profil vlasnika foruma jer jedino on ima takve ovlasti. Znaci, kao obican admin ne mogu vam maknuti "vjecno proljece". :-)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 18.02.18 11:36

Govorim iz sjecanja. Pitat cu Esca, zapravo.. Mozda je jednostavnije nego sto mislim.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 18.02.18 19:21

veli Baban da je registracija uvijek automatska ali izgleda da se svako toliko izmjeni nakon kakvog updatea. Sad je stavio na automatiku i aktivirao nickove u cekaonici. Rekao sam mu i da brise sve one Popove altere jer se Pop zali da se ne moze regati. Sto se designa tice, ako je vec u pitanju rucni rad onda nek Baban stavi neku pametniju boju kad se ovdje situacija malo popuni i zivne...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 18.02.18 19:28

ligeja je napisao/la:

Bravo. :-* Drago mi je da ste bili u tih 1300. Apatija drugih nije mi nepoznata. Posljednji veliki prosvjedi bili su za reformu obrazovanja. A sto se sada s time desava? Nista. Gotovo se ne spominje.

Uljanik i 3. maj propadaju. Nemaju novaca ni za materijal, ni za place.. Vise od tisucu je trecemajaca dobilo otkaze, a pitanje je sto ceka i radnike Uljanika.

Najgora je ta tisina koja svjedoci sustavnoj ustrasenosti, beznadju.

nije stvar u ustrasenosti ili ljenosti. Jednostavno nema druge opcije i ljudi nemaju zasto ni izlaziti na ulice. Lako je demonstrirati kad imas krivca i kao izlaz pozitivca kao alternativu. Ovdje imas samo gomilu govana i tu se nema sto birati...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 18.02.18 19:34

ovdje je pogadno vrijeme. Ima nesto kisnih kapi, prilicno puse i prilicno je zahladilo. Ja vec treci dan kasljem bez prestanka. Nesto me draska u grlu i ne mogu prestat kasljat. Trbusni misici me bole od napora a i temperaturu sam imao ujutro. Mozda kakva prehlada a mozda sam postao alegorican na pitaj boga sto. U svakom slucaju, sjebalo me, ne mos spavat...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 18.02.18 19:35

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:

Bravo. :-* Drago mi je da ste bili u tih 1300. Apatija drugih nije mi nepoznata. Posljednji veliki prosvjedi bili su za reformu obrazovanja. A sto se sada s time desava? Nista. Gotovo se ne spominje.

Uljanik i 3. maj propadaju. Nemaju novaca ni za materijal, ni za place.. Vise od tisucu je trecemajaca dobilo otkaze, a pitanje je sto ceka i radnike Uljanika.

Najgora je ta tisina koja svjedoci sustavnoj ustrasenosti, beznadju.

nije stvar u ustrasenosti ili ljenosti. Jednostavno nema druge opcije i ljudi nemaju zasto ni izlaziti na ulice. Lako je demonstrirati kad imas krivca i kao izlaz pozitivca kao alternativu. Ovdje imas samo gomilu govana i tu se nema sto birati...

a jebote čekam godinama ispred ulaza...nitko da otključa ta jebena vrata. Pizda napuši se kurca.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 18.02.18 19:36

pizda je napisao/la:ovdje je pogadno vrijeme. Ima nesto kisnih kapi, prilicno puse i prilicno je zahladilo. Ja vec treci dan kasljem bez prestanka. Nesto me draska u grlu i ne mogu prestat kasljat. Trbusni misici me bole od napora a i temperaturu sam imao ujutro. Mozda kakva prehlada a mozda sam postao alegorican na pitaj boga sto. U svakom slucaju, sjebalo me, ne mos spavat...

to sam ti ja uvalio kurac. dudlaš dudlaš da draškanje i kašljanje...

a što se tiče vremena vrijeme je prigodno za to doba godine možda i legne koja sniežna pahulja na koru zemaljsku.

zašto nema onay quick reply kao kod svih normalnih foruma? Pizda, jel radiš ti štogod u životu? daj malo okreči i dotjeraj ovu ruševinu od foruma jebote još malo pa će nam server past na glavu i srušit plafon na forumu.

ajd zdravo vidim da je ovdje prometno ko na Marsu odgovor ću dobit za dvije svjetlosne godine.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 35 / 40. Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.