kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 39 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 22.02.18 22:55

Tomica je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
Tomica je napisao/la:P.S. a vrlo je vjerojatno i da te zajebavao ako ti je spomenuo da ne zna za Mozarta i Bacha..:-)
Nije.
Mozda je i cuo za Mozarta, ali nije znao nista (bas nista) sta je taj covjek komponirao.
(Hm.... usudio bih se reci da to ne zna ni 99% ove forumske populacije.... iako, opet priznajem, to nije nikakav znak nicega ni kriterij.)

Ma nema veze, glavno je da pada snijeg....

Dobro, da nisi spomenuo snijeg, odrzala bih ti bukvicu o snobovstini.

ja sam za Mozarta znao još kao mali volio sam njegove bonbone kuglice. tek kasnije puuno kasnije sam saznao i da se u slobodno vrijeme bavio tezgom sviranjem svojih skladbi po elitnim kafanama.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 22.02.18 23:00

Korisnica Legolas banirana. Sto bi se reklo, bog mi je svjedok da to nisam zelio ali jebiga, izgleda da tu bog ne pomaze...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 22.02.18 23:01

pizda je napisao/la:Korisnica Legolas banirana. Sto bi se reklo, bog mi je svjedok da to nisam zelio ali jebiga, izgleda da tu bog ne pomaze...

Znaci, ipak te ceka manje tmurna buducnost? :-D


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 22.02.18 23:02

A sto je, zlato, sad napravilo?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 22.02.18 23:04

Tomica je napisao/la:A sto je, zlato, sad napravilo?

a sve ono sto je vec pravila, neodredjene teme sa optuzbama svih vrsta, prijetnje i sl. Nema kod nje kruha...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 22.02.18 23:08

pizda je napisao/la:Korisnica Legolas banirana. Sto bi se reklo, bog mi je svjedok da to nisam zelio ali jebiga, izgleda da tu bog ne pomaze...


ha, vidi Pizda se usrao. a meni govoriš da sam paranoja? hahaha koji si ti skretničar i bogtejebo.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 22.02.18 23:11

pizda je napisao/la:
Tomica je napisao/la:A sto je, zlato, sad napravilo?

a sve ono sto je vec pravila, neodredjene teme sa optuzbama svih vrsta, prijetnje i sl. Nema kod nje kruha...

hold your horses čekaj, to tek sad i zašto baš sada si nju banirao kao do sada je bilo sve ok? tek sad kad ja uletih ti krenuo dijeliti banove? na koliko stoljeća si je zbanirao?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 22.02.18 23:13

pizda je napisao/la:
Tomica je napisao/la:A sto je, zlato, sad napravilo?

a sve ono sto je vec pravila, neodredjene teme sa optuzbama svih vrsta, prijetnje i sl. Nema kod nje kruha...


Dobro, necu se nasladjivati.

Uostalom, mozda joj ne ide suvislo pojasnjavanje, ali ako ima temelja u optuzbama, neka prijavi. Da konacno odahne. I drugi zajedno s njome. :-)


Zadnja promjena: Tomica; 22.02.18 23:14; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 22.02.18 23:13

Gnječ je napisao/la:
pizda je napisao/la:Korisnica Legolas banirana. Sto bi se reklo, bog mi je svjedok da to nisam zelio ali jebiga, izgleda da tu bog ne pomaze...


ha, vidi Pizda se usrao. a meni govoriš da sam paranoja? hahaha koji si ti skretničar i  bogtejebo.

ne da govorim vec mislim da bi se vas dvoje trebali udati. To bi bila bracna zajednica do sad nevidjena. Jedino sto bi se poubijali vec drugog dana...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 22.02.18 23:16

Gnječ je napisao/la:
Tomica je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
Tomica je napisao/la:P.S. a vrlo je vjerojatno i da te zajebavao ako ti je spomenuo da ne zna za Mozarta i Bacha..:-)
Nije.
Mozda je i cuo za Mozarta, ali nije znao nista (bas nista) sta je taj covjek komponirao.
(Hm.... usudio bih se reci da to ne zna ni 99% ove forumske populacije.... iako, opet priznajem, to nije nikakav znak nicega ni kriterij.)

Ma nema veze, glavno je da pada snijeg....

Dobro, da nisi spomenuo snijeg, odrzala bih ti bukvicu o snobovstini.

ja sam za Mozarta znao još kao mali volio sam njegove bonbone kuglice. tek kasnije puuno kasnije sam saznao i da se u slobodno vrijeme bavio tezgom sviranjem svojih skladbi po elitnim kafanama.

Sto se sad umiljavas Robinu? Fino napisi da si neobrazovan i neobrezan.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 22.02.18 23:17

Gnječ je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Tomica je napisao/la:A sto je, zlato, sad napravilo?

a sve ono sto je vec pravila, neodredjene teme sa optuzbama svih vrsta, prijetnje i sl. Nema kod nje kruha...

hold your horses čekaj, to tek sad i zašto baš sada si nju banirao kao do sada je bilo sve ok? tek sad kad ja uletih ti krenuo dijeliti banove? na koliko stoljeća si je zbanirao?

pa bila je banirana cijelo vrijeme, sad joj se odblokirao rezervni nick i nastavila po starom...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 22.02.18 23:22

Tomica je napisao/la:
Gnječ je napisao/la:
Tomica je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
Nije.
Mozda je i cuo za Mozarta, ali nije znao nista (bas nista) sta je taj covjek komponirao.
(Hm.... usudio bih se reci da to ne zna ni 99% ove forumske populacije.... iako, opet priznajem, to nije nikakav znak nicega ni kriterij.)

Ma nema veze, glavno je da pada snijeg....

Dobro, da nisi spomenuo snijeg, odrzala bih ti bukvicu o snobovstini.

ja sam za Mozarta znao još kao mali volio sam njegove bonbone kuglice. tek kasnije puuno kasnije sam saznao i da se u slobodno vrijeme bavio tezgom sviranjem svojih skladbi po elitnim kafanama.

Sto se sad umiljavas Robinu? Fino napisi da si neobrazovan i neobrezan.

Robin ud me nikad nije volio još od starog iskon net.hr foruma. uvijek je furao taj snobizam elitnu aristokraciju i te fore i onda bi mu uletio ja na temu i sve mu izasrao tako da je dobivao slomove živci neko vrijeme je zbog mene demonstrativno napustio forum na neodređeno vrijeme isto ko i stari Ibro i njemu sam išao na živce. Ibro se nije vratio možda je skroz prolupao sa svojom ovcom pramenkom.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 22.02.18 23:25

pizda je napisao/la:
Gnječ je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Tomica je napisao/la:A sto je, zlato, sad napravilo?

a sve ono sto je vec pravila, neodredjene teme sa optuzbama svih vrsta, prijetnje i sl. Nema kod nje kruha...

hold your horses čekaj, to tek sad i zašto baš sada si nju banirao kao do sada je bilo sve ok? tek sad kad ja uletih ti krenuo dijeliti banove? na koliko stoljeća si je zbanirao?

pa bila je banirana cijelo vrijeme, sad joj se odblokirao rezervni nick i nastavila po starom...

sad? pa nemoj me zajebavat ima ona nickova u rezervi pun brod evo dole piše da ima 270 i kusur registriranih korisnika a vas ovdje dva tri ono hopa cupa nas dva skupa...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 22.02.18 23:28

Gnječ je napisao/la:

sad? pa nemoj me zajebavat ima ona nickova u rezervi pun brod evo dole piše da ima 270 i kusur registriranih korisnika a vas ovdje dva tri ono hopa cupa nas dva skupa...

sta da? Wajter raport - Page 39 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 22.02.18 23:31

Gnječ je napisao/la:
Tomica je napisao/la:
Gnječ je napisao/la:
Tomica je napisao/la:

Dobro, da nisi spomenuo snijeg, odrzala bih ti bukvicu o snobovstini.

ja sam za Mozarta znao još kao mali volio sam njegove bonbone kuglice. tek kasnije puuno kasnije sam saznao i da se u slobodno vrijeme bavio tezgom sviranjem svojih skladbi po elitnim kafanama.

Sto se sad umiljavas Robinu? Fino napisi da si neobrazovan i neobrezan.

Robin ud me nikad nije volio još od starog iskon net.hr foruma. uvijek je furao taj snobizam elitnu aristokraciju  i te fore i onda bi mu uletio ja na temu i sve mu izasrao tako da je dobivao slomove živci neko vrijeme je zbog mene demonstrativno napustio forum na neodređeno vrijeme isto ko i stari Ibro i njemu sam išao na živce. Ibro se nije vratio možda je skroz prolupao sa svojom ovcom pramenkom.

Ne skreci temu. Nit' si cuo za Mozarta, nit' za Bacha, a jos k tome znas nabrojati nekoliko buka od Sex Pistolsa. Sablaznjivo!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 22.02.18 23:43

Tomica je napisao/la:
Gnječ je napisao/la:
Tomica je napisao/la:
Gnječ je napisao/la:

ja sam za Mozarta znao još kao mali volio sam njegove bonbone kuglice. tek kasnije puuno kasnije sam saznao i da se u slobodno vrijeme bavio tezgom sviranjem svojih skladbi po elitnim kafanama.

Sto se sad umiljavas Robinu? Fino napisi da si neobrazovan i neobrezan.

Robin ud me nikad nije volio još od starog iskon net.hr foruma. uvijek je furao taj snobizam elitnu aristokraciju  i te fore i onda bi mu uletio ja na temu i sve mu izasrao tako da je dobivao slomove živci neko vrijeme je zbog mene demonstrativno napustio forum na neodređeno vrijeme isto ko i stari Ibro i njemu sam išao na živce. Ibro se nije vratio možda je skroz prolupao sa svojom ovcom pramenkom.

Ne skreci temu. Nit' si cuo za Mozarta, nit' za Bacha, a jos k tome znas nabrojati nekoliko buka od Sex Pistolsa. Sablaznjivo!

o imam  albuma i cd-ova punih buke koliko hoćeš da ih pustim Robinu udu poispadali bi mu bubnjići, timpani i činele iz ušiju...

p.s.

zaboravio sam na eustahijeve trube.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 23.02.18 4:10

Gnječ je napisao/la:Robin ud me nikad nije volio ....

Hm....
Mislim da si pridajes preveliku vaznost.
Nekako te ne mogu locirati ni prepoznati.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 23.02.18 11:25

pizda je napisao/la:
Gnječ je napisao/la:
pizda je napisao/la:Vrijeme stabilno i prohladno. Idealno za duze setnje ali kad si zdrav i nenacet virusima i bacteriama svih vrsta...

popi malo toplog kozjeg mlijeka sa rakijom i dva režnja češnjaka zgnječi u mlijeko to pomiješaš žlićicom i popiješ u jedan guc. to pomaže vjeruj mi toliko je gadno da će svi virusi i microbi pobjeć iz tvog tiela na traktorima. imat ćeš traktorijadu i sutra si zdrav  ko nov.

Da to djubre popijem mozda bi virusi i umakli ali bih povracao sljedeca tri mjeseca Wajter raport - Page 39 1523192931. Jebate koja kombinacija, kozje mlijeko sa rakijom i cesnjakom. To bi izaslo iz mene cim bi uslo, ali na isti otvor...
To je samo varijanta istarske supe.  Wajter raport - Page 39 1523192931

_________________
Wajter raport - Page 39 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5731
Join date : 19.02.2018
Age : 64
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 23.02.18 11:29

RobinUd je napisao/la:
Tomica je napisao/la:P.S. a vrlo je vjerojatno i da te zajebavao ako ti je spomenuo da ne zna za Mozarta i Bacha..:-)
Nije.
Mozda je i cuo za Mozarta, ali nije znao nista (bas nista) sta je taj covjek komponirao.
(Hm.... usudio bih se reci da to ne zna ni 99% ove forumske populacije.... iako, opet priznajem, to nije nikakav znak nicega ni kriterij.)

Ma nema veze, glavno je da pada snijeg....
Ma jebote, još Mocart ima neke normalne naslove (ko Čarobna frula), a kad te dofate s Bahom - ko da rješavaš matematički problem ili poreznu prijavu, sve neke šifre i brojevi.  Wajter raport - Page 39 424959984

_________________
Wajter raport - Page 39 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5731
Join date : 19.02.2018
Age : 64
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 23.02.18 11:55

besposlenpop je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
Tomica je napisao/la:P.S. a vrlo je vjerojatno i da te zajebavao ako ti je spomenuo da ne zna za Mozarta i Bacha..:-)
Nije.
Mozda je i cuo za Mozarta, ali nije znao nista (bas nista) sta je taj covjek komponirao.
(Hm.... usudio bih se reci da to ne zna ni 99% ove forumske populacije.... iako, opet priznajem, to nije nikakav znak nicega ni kriterij.)

Ma nema veze, glavno je da pada snijeg....
Ma jebote, još Mocart ima neke normalne naslove (ko Čarobna frula), a kad te dofate s Bahom - ko da rješavaš matematički problem ili poreznu prijavu, sve neke šifre i brojevi.  Wajter raport - Page 39 424959984
Ma nije pope....
Sva klasicna djela su ti katalogizirana, sva djela imaju "nekakva slova (kratice) i brojeve".
Za to postoji vise razloga.
I svakO Bachovo djelo ima "normalno ime i naziv".
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 23.02.18 14:14

RobinUd je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
Tomica je napisao/la:P.S. a vrlo je vjerojatno i da te zajebavao ako ti je spomenuo da ne zna za Mozarta i Bacha..:-)
Nije.
Mozda je i cuo za Mozarta, ali nije znao nista (bas nista) sta je taj covjek komponirao.
(Hm.... usudio bih se reci da to ne zna ni 99% ove forumske populacije.... iako, opet priznajem, to nije nikakav znak nicega ni kriterij.)

Ma nema veze, glavno je da pada snijeg....
Ma jebote, još Mocart ima neke normalne naslove (ko Čarobna frula), a kad te dofate s Bahom - ko da rješavaš matematički problem ili poreznu prijavu, sve neke šifre i brojevi.  Wajter raport - Page 39 424959984
Ma nije pope....
Sva klasicna djela su ti katalogizirana, sva djela imaju "nekakva slova (kratice) i brojeve".
Za to postoji vise razloga.
I svakO Bachovo djelo ima "normalno ime i naziv".
I kaj, kad mi se sluša barok, uzmem katalog ko telefonski imenik i ubodem nasumce: "Aha, danas Konzert für Frulen und Violinen No. 362"?  Wajter raport - Page 39 2733991369

_________________
Wajter raport - Page 39 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5731
Join date : 19.02.2018
Age : 64
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 23.02.18 15:17

Vakula je opet pogledal kroz prozor i napravil prognozu:

PRAVO LICE ZIME


VAKULA OBJAVIO NOVU PROGNOZU I NE SLUTI NA DOBRO: ‘Da, do nedjelje će biti hladno, ali to je zanemarivo u odnosu na ono što slijedi’

Wajter raport - Page 39 Collage244

Pripremimo se na temperaturu već u nedjelju u mnogim mjestima nižu od -5 °C, a u prvom dijelu novoga tjedna često i nižu od -10 °C.

HRT-ov meteorolog Zoran Vakula objavio je novu vremensku prognozu kojom je potvrdio ono o čemu se izvještava već neko vrijeme – idući tjedan zima će pokazati svoje pravo lice.

“Nekima na žalost, a ljubiteljima zime na sreću – prognoze su prilično postojane – dolazak jako hladnog zraka sa sjeveroistoka je neprijeporan, pa se od nedjelje valja pripremiti na rijetko kada doživljenu hladnoću u ovom dijelu godine, pri čemu će snijega biti i ponegdje na obali. Prije toga, u petak i subotu još bez veće promjene – uz više ili manje snijega na kopnu, pa i mjestimice na sjevernom Jadranu, gdje će i dalje biti jake i olujne bure, dok će prema jugu biti juga, kiše, ponegdje i obilnije, te iznadprosječne topline”, rekao je Vakula.

_________________
Wajter raport - Page 39 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5731
Join date : 19.02.2018
Age : 64
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 23.02.18 17:30

RobinUd je napisao/la:A bas mi je zao.... bijah prosli tjedan u Rijeci, nisam imao vremena se cak ni javiti.
Bio na Zabici, dovezao neke autostopere..... (on i ona, svaki po 20 godina).
Jebate, kako je ta mladez neobrazovana.

Pitam ja njega, cime se bavis.
Glazbom, kaze on.
Pa cime konkretno.
Punk... i jos nesto je rekao.
Ah.... to nije glazba, u normalnom svijetu to spada pod kategoriju "ostali sumovi".
(Nikad nije cuo za Mozarta, Bacha....)
Jadna li nam majka, kad takvi pocnu zagadjivati hrvatsku glazbenu scenu.
Iako je tesko zamisliti, ali mislim da cemo plakati za Sevkom i Rozgom....
Wajter raport - Page 39 1369106071

meni je fascinantno bilo, da dečko od 15 godina ne zna tko je michael jackson ... ili je to već strah od vlastitih godina Wajter raport - Page 39 684758713
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.02.18 18:22

RobinUd je napisao/la:
Gnječ je napisao/la:Robin ud me nikad nije volio ....

Hm....
Mislim da si pridajes preveliku vaznost.
Nekako te ne mogu locirati ni prepoznati.

a nemožeš jer si previsoko iznad oblaka u stratosferi a ja sam na nadmorskoj visini nula metara.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.02.18 18:24

maledetta primavera je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:A bas mi je zao.... bijah prosli tjedan u Rijeci, nisam imao vremena se cak ni javiti.
Bio na Zabici, dovezao neke autostopere..... (on i ona, svaki po 20 godina).
Jebate, kako je ta mladez neobrazovana.

Pitam ja njega, cime se bavis.
Glazbom, kaze on.
Pa cime konkretno.
Punk... i jos nesto je rekao.
Ah.... to nije glazba, u normalnom svijetu to spada pod kategoriju "ostali sumovi".
(Nikad nije cuo za Mozarta, Bacha....)
Jadna li nam majka, kad takvi pocnu zagadjivati hrvatsku glazbenu scenu.
Iako je tesko zamisliti, ali mislim da cemo plakati za Sevkom i Rozgom....
Wajter raport - Page 39 1369106071

meni je fascinantno bilo, da dečko od 15 godina ne zna tko je michael jackson ... ili je to već strah od vlastitih godina Wajter raport - Page 39 684758713

ciao primavera. ti te ga fatto spremiti per la zima?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 39 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.