kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niđe veze :)

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Niđe veze :) Empty Niđe veze :)

Postaj  Gost 04.05.17 9:15

retrogradnost otežava, usporava.... 
kad je neki tranzitni planet u svom kretanju retrogradan (nama izgleda kao da se vraća, a zapravo je zemlje brža i kad ga prođe vidimo ga s druge strane) i ako u tom svom kretanju prijeđe ili čak nekoliko puta prelazi preko osi 1-7 i 4-10 našeg horoskopa (to su najvažnije točke horoskopa ja-partner i obitelj-vanjski svijet), onda  to zna biti lekcija za pamćenje, koju odradimo u tri navrata, a onaj drugi dio je uglavnom najteži...

ako je u trenutku našeg rođenja neki planet bio retrogradan onda to zovemo natalna retrogradnost planeta ... tumači se kao nešto (ovisi koji je planet i što nam on predstavlja) gdje ćemo se malo više potruditi, jer ćemo se na tom području stalno propitkivati i vraćati... nekako nismo sigurni da smo na dobrom putu i javlja se osjećaj nesigurnosti... tako recimo retrogradni merkur u natalnoj karti znači da će osoba najvjerojatnije u djetinjstvu  imati problema s govorom, zamuckivati, a kasnije nerado govoriti iz straha da ne pogriješi... nesigurnost na intelektualnom području

kad je planet retrogradan u svom trenutnom tranzitu (putanji) usporava stvari i vraća nas u prošlost da popravimo, doradimo, ili dovršimo nešto što je ostalo nepotpuno... ovisi koji je planet, što predstavlja i u kojem polju je natalni planet kojeg sad gledamo u tranzitu, a u kojem se našao i retrogradno kreće ovaj tranzitni... recimo mars je u svom tranzitu retrogradan kroz  5. polje... mars je akcija, peto polje su djeca, hobiji, talenti... morati će ponovno odraditi  i to fizički jer je riječ o marsu (kod sporih planeta i po nekoliko puta, a tu je najžešći saturn) nešto za što je mislio da je gotovo... ali to je tek prolazak kroz neko područje, a ne preko one 4 točke koje se najjače osjete...

za razliku od marsa ratnika i radnika,  saturn je učitelj, daje lekcije, gorke, teške, ali se pamte cijeli život i stvaraju od nas zrele osobe...npr.  njegov nailazak na 4 polje (dom, obitelj, korijeni) najavljuje promjenu doma, ali ako je u međuvremenu i retrogradan, taman se smjestiš, kad ono opet selidba, pa opet... preko prvog polja je osobnost, sazrijevanje, mijenjanje, ozbiljnost, odgovornost...
preko desetog karijera, nova odgovornost, pad ako se olako došlo do pozicije itd...

saturn kroz 7. polje uvijek znači preispitivanje partnerstva... ali kad je retrogradan onda to ide malo teže...kad naiđe na neku ključnu točku (vrh kuće/polja) ili neki planet unutar tog polja, prođe, naučiš, misliš gotovo je, vraga, evo njega opet, pa je učenje još teže... kad prijeđe treći put lekcija je odrađena i samo ponavljaš gradivo... 
nakon prolaska tranzitnog saturna kroz sedmo polje veza puca ako nije bila dobra, ali one dobre prežive i dobiju dodatnu vrijednost, postaju neraskidive...

dosta trkeljanja za danas Niđe veze :) 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Niđe veze :) Empty Re: Niđe veze :)

Postaj  Gost 04.05.17 13:29

Bas sam htela otvoriti slicnu temu, temu na kojoj se moze pisati o svemu i svacemu, onako kako nam trenutno dodje, da ne bih vise zatrpavala Ligejinu temu.

Sta znaci retrogradan Saturn u 11. kuci u Raku? To mi je jedina planeta u toj kuci. Nema konjukcije, ali sigurno ima nekakvih trouglova i kvadrata. Niđe veze :) F24sqg



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Niđe veze :) Empty Re: Niđe veze :)

Postaj  Gost 04.05.17 14:37

cat_claw je napisao/la:Bas sam htela otvoriti slicnu temu, temu na kojoj se moze pisati o svemu i svacemu, onako kako nam trenutno dodje, da ne bih vise zatrpavala Ligejinu temu.

Sta znaci retrogradan Saturn u 11. kuci u Raku? To mi je jedina planeta u toj kuci. Nema konjukcije, ali sigurno ima nekakvih trouglova i kvadrata. Niđe veze :) F24sqg


11. je kuća prijateljstva (kolektiva, ekologije, tehnološkog napretka itd) 
saturn kaže da si ozbiljna (čak i previše) na tom području, cijeniš trajna prijateljstva, voliš se družiti sa puno starijima (u starosti s puno mlađima) i osobama koje imaju status... vrijeme je presudno u prijateljskim odnosima, što dulje traje to ti je vrjednije... 

s obzirom da se sve događa u emotivnom raku, koji je obiteljski nastrojen, prijatelji su ti poput članova obitelji i često pre emotivno reagiraš na neke njihove postupke... e sad, gosn saturn je u vrijeme rođenja bio retrogradan, a to znači da malo teže prihvatiš ljude za prijatelje (moraju se dokazati) a i cijelo vrijeme preispituješ vrijednost već postojećih odnosa... kriza nastupi kad je i tranzitni saturn retrogradan pa se nekako sve slomi upravo na tom području, na prijateljima Niđe veze :) 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Niđe veze :) Empty Re: Niđe veze :)

Postaj  pizda 04.05.17 21:23

cat_claw je napisao/la:

Sta znaci retrogradan Saturn u 11. kuci u Raku?

znaci da imas stari grad u raku...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Niđe veze :) Empty Re: Niđe veze :)

Postaj  maledetta primavera 04.05.17 23:31

Trenutno najbolja tema.  Mozes pisati a da ne citas icije plahte. Nidje veze.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Niđe veze :) Empty Re: Niđe veze :)

Postaj  Gost 05.05.17 5:31

btw je napisao/la:retrogradnost otežava, usporava.... 

da li to može značiti i da se radi o području kojem se moramo posebno pozabaviti ?

jer, sve što ide teže i sporije, a ako shvatimo lekciju, na kraju daje najbolje rezultate ... tako je bar kod mene uvijek bilo ... čim naletim na teškoće u životu, znam da ću na kraju nešto ekstra profitirati ako se rješavanju posvetim sa više pažnje i dubioznije i/ili konstantno ali površnije... ako probam preletjeti preko njih, il nedobog zaboraviti i ne rješavati ih uopće, e, to mi se znalo obiti kasnije o glavu ... nekako iz svojih iskustava shvatila da nema ekspresnih rješenja a da su dobra ... sve što valja dolazi sporije i na najčudesnije i neočekivane načine ali ne bez da sam i ja uložila znatan trud makar zaboravila na njega Niđe veze :) 684758713


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Niđe veze :) Empty Re: Niđe veze :)

Postaj  Gost 05.05.17 8:08

Meni je retrogradan san u kuci - zaspim oko devet, a budim se oko 3. Ful sam hepi kad potegnem do pet. Onda surfam, citam, pijem kafu, motam duvan i pusim... i nocim... pa ondasvane, pa jutrim. Imam bijele, friske tulipane na stolu pa uzivam u pogledu. Volim svoj dom.

Jucer sam bila vadit punte pa sam u produzetku osla kupit novi usisavac, pa kucu za macju bebu koja mi dolazi u subotu, zvace se đive, pa promijenit gume - uglavnom sam se presetavala, a serpa je sve teglila jer ja ne smijem as bi mogla dobit bruh i kad sam dosla doma ful me bolila utobica prilikom udisaja... odnosno, jos mi je prerano i za ta minimalna mrdanja...
Doktorka je previdjela jedan sav u pupku tako da cu morat opet ic.

Uopce nije lose ovako ljencarit a plata ide, jos mi nije dopizdilo. Javili su mi jucer iz firme da mi nece obracunavat bolovanje, odnosno da ce mi ici puna placa - jeeeeij. Super mi je sto mi svaki dan dodje netko drugi u goste malo da mi prikrati dane, bas sam mazena i pazena i sretna.

Sve je ok - iako imamo stravicno malo posla, pa ja opet pocinjem lagano brijat, al gazde su zadovoljne... jos drugi tjedan sam na bolovanju, pa onda idemo u split na dva dana onaj tjedan kad se vratim... upoznat domicilnu ekipu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Niđe veze :) Empty Re: Niđe veze :)

Postaj  Gost 05.05.17 9:33

Legolas je napisao/la:
btw je napisao/la:retrogradnost otežava, usporava.... 

da li to može značiti i da se radi o području kojem se moramo posebno pozabaviti ?

jer, sve što ide teže i sporije, a ako shvatimo lekciju, na kraju daje najbolje rezultate ... tako je bar kod mene uvijek bilo ... čim naletim na teškoće u životu, znam da ću na kraju nešto ekstra profitirati ako se rješavanju posvetim sa više pažnje i dubioznije i/ili konstantno ali površnije... ako probam preletjeti preko njih, il nedobog zaboraviti i ne rješavati ih uopće, e, to mi se znalo obiti kasnije o glavu ... nekako iz svojih iskustava shvatila da nema ekspresnih rješenja a da su dobra  ... sve što valja dolazi sporije i na najčudesnije i neočekivane načine ali ne bez da sam i ja uložila znatan trud makar zaboravila na njega  Niđe veze :) 684758713

bingo!
ali moramo to uistinu shvatiti tako (boldano), a ne kao nepravdu koju nam život nanosi jer ćemo ostati zakinuti za sve ono što bi mogli i trebali u životu naučiti, a to kasnije vodi u čangrizavost i/ili ogorčenost... 
ako je bilo koji od osobnih planeta retrogradan prilikom našeg rođenja, to je područje gdje se moramo truditi više od drugih i tu nema pomoći osim da stvari počnemo promatrati iz kuta koliko truda i vremena, toliko i rezultata... 

drugi dio koji opisuješ odgovara retrogradnom tranzitu saturna preko natalne karte (to je nešto prolazno, ne trajno kao što je retrogradnost u natalnoj karti), njega osjete svi, ne samo oni koji ga imaju retrogradnog i prilikom rođenja


brza i sretna rješenja daje jupiter, planet sreće, pravde i blagostanja, on nas tapša po ramenu i šapće "sve će biti dobro, ne brini", ali kad je retrogradan zna nas opako zavarati i prekomjernim optimizmom baciti u još veće nevolje no što smo bili, pa nam ta pozitivnost prisjedne jer nam višak optimizma daje lijenost, te lagano preletimo preko problema koji traže dubioznost i posvećenost...

to brzo rješavanje i zabijanje glave u pijesak "dođe na naplatu" kod saturnova retrogradnog tranzita kad se "prešetava" preko one 4 bitne točke ili nekog planeta u natalnoj karti (mora biti osobni planet sunce mjesec, merkur, venera ili mars, na neptun uran i pluton ne djeluje toliko osobno, jer su to spori planeti, pa se osjeti utjecaj na kolektivnom području)... e kod njega nema lakih rješenja, površnosti i sistema "lako ćemo"...on stisne i ne pušta, vraća nas na popravni ispit još dva puta i pri tom mrvi, melje, žulja, boli, ali kad je sve gotovo znaš da imaš nešto kvalitetno i trajno... 

e tad kad nas profać saturn mrvi (a zna biti uistinu teško, jer čega god se primiš ne možeš odraditi bez obzira koliko truda uložiš, imaš osjećaj kao da se cijeli svemir urotio protiv tebe, da si paraliziran, napadnut i od svih i svega blokiran), dobro dođe ono šaptanje jebivjetra jupitera "sve će biti dobro, izdrži" Niđe veze :) 684758713

te "napade" najlakše podnesu jarci, jer je mrgud saturn s njima od rođenja i stalno ih pomalo šamara...  bez ožiljaka se provuku i djevice i bikovi, jer su također praktični zemljani znakovi koji se ne prepuštaju emocijama... zračnim (blizanac, vaga, vodenjak) se čini da su opako zakinuti i jebu majku cijelom svijetu, postaju verbalno agresivni, nisu za izdržati...vage se znaju čak i zapiti, a blizanci kockati...  ribe i rakovi padaju u letargiju i kukaju kako im je učinjena velika nepravda, navuku si usput i kakvu boleštinu, škorpioni postaju otrovni i okrutni do svih oko sebe, a ako nemaju na kome istresti svoj otrov, otruju sami sebe...  lavovi ovnovi i strijelci, znakovi vatre i akcije se u takvim situacijama konstantno bore, pokušavaju riješiti stvari, troše puno energije zalijeću se i bivaju ranjeni... ono krvi do koljena Niđe veze :) 684758713... 
u takvim trenucima se zapravo treba smiriti, biti strpljiv (što je najteže ovnu) pratiti situaciju bez da išta poduzimaš osim onog najnužnijeg i čekati da vrijeme (saturn je kronos, bog vremena) pokaže što je bio njegov krajnji poučak... možda je najteže strijelcima i osobama koje imaju izraženog strijelca u natalnom horoskopu (podznak, puno osobnih planeta u strijelcu) jer je njihov vladar dobroćudni jebivjetar jupiter opozit neumoljivom mrgudu saturnu, koji im u tim trenucima može pomoći samo onim savjetom "strpi se proći će", a to im bude premalo za sve kroz što prolaze....

sterijelci, blizanci i ovnovi također najbrže zaborave naučene lekcije i sjete ih se tek kad ih opet sastavi ista stvar...  Niđe veze :) 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Niđe veze :) Empty Re: Niđe veze :)

Postaj  Gost 05.05.17 9:40

Vel'ka Maca je napisao/la:Meni je retrogradan san u kuci - zaspim oko devet, a budim se oko 3. Ful sam hepi kad potegnem do pet. Onda surfam, citam, pijem kafu, motam duvan i pusim... i nocim... pa ondasvane, pa jutrim. Imam bijele, friske tulipane na stolu pa uzivam u pogledu. Volim svoj dom.

Jucer sam bila vadit punte pa sam u produzetku osla kupit novi usisavac, pa kucu za macju bebu koja mi dolazi u subotu, zvace se đive, pa promijenit gume - uglavnom sam se presetavala, a serpa je sve teglila jer ja ne smijem as bi mogla dobit bruh i kad sam dosla doma ful me bolila utobica prilikom udisaja... odnosno, jos mi je prerano i za ta minimalna mrdanja...
Doktorka je previdjela jedan sav u pupku tako da cu morat opet ic.

Uopce nije lose ovako ljencarit a plata ide, jos mi nije dopizdilo. Javili su mi jucer iz firme da mi nece obracunavat bolovanje, odnosno da ce mi ici puna placa - jeeeeij. Super mi je sto mi svaki dan dodje netko drugi u goste malo da mi prikrati dane, bas sam mazena i pazena i sretna.

Sve je ok - iako imamo stravicno malo posla, pa ja opet pocinjem lagano brijat, al gazde su zadovoljne... jos drugi tjedan sam na bolovanju, pa onda idemo u split na dva dana onaj tjedan kad se vratim... upoznat domicilnu ekipu.
a da promijeniš raspored u stanu, ormare prebaciš u drugi kut sobe, opituraš stan...možeš samo nastaviti bolovanje i obaviti kompletan remont i sve operacije ove godine  Niđe veze :) 1523192931 

što nisi uzela mater da ti to nosi? tuko  Niđe veze :) 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Niđe veze :) Empty Re: Niđe veze :)

Postaj  Gost 05.05.17 9:42

maledetta primavera je napisao/la:Trenutno najbolja tema.  Mozes pisati a da ne citas icije plahte. Nidje veze.
sve teme na kultnima su takve, niđe veze... ova je samo dobila pravo ime... 

plahte se preskaču ovako ili onako... 
pogotovo ako nisi spreman vidjeti tuđe organske tragove na njima...  Niđe veze :) 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Niđe veze :) Empty Re: Niđe veze :)

Postaj  Gost 05.05.17 12:06

Bitvicice, thanx na tumacenju, ali zeznula sam se. Juce sam pogledala natalnu kartu i u 11. kuci imam i Veneru u Raku, i u konjukciji je sa prokletim Saturnom. Niđe veze :) 34zehjp To nikako nije dobro, je l da?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Niđe veze :) Empty Re: Niđe veze :)

Postaj  Lena 05.05.17 16:20

Vel'ka Maca je napisao/la:Meni je retrogradan san u kuci - zaspim oko devet, a budim se oko 3. Ful sam hepi kad potegnem do pet. Onda surfam, citam, pijem kafu, motam duvan i pusim... i nocim... pa ondasvane, pa jutrim. Imam bijele, friske tulipane na stolu pa uzivam u pogledu. Volim svoj dom.

Jucer sam bila vadit punte pa sam u produzetku osla kupit novi usisavac, pa kucu za macju bebu koja mi dolazi u subotu, zvace se đive, pa promijenit gume - uglavnom sam se presetavala, a serpa je sve teglila jer ja ne smijem as bi mogla dobit bruh i kad sam dosla doma ful me bolila utobica prilikom udisaja... odnosno, jos mi je prerano i za ta minimalna mrdanja...
Doktorka je previdjela jedan sav u pupku tako da cu morat opet ic.

Uopce nije lose ovako ljencarit a plata ide, jos mi nije dopizdilo. Javili su mi jucer iz firme da mi nece obracunavat bolovanje, odnosno da ce mi ici puna placa - jeeeeij. Super mi je sto mi svaki dan dodje netko drugi u goste malo da mi prikrati dane, bas sam mazena i pazena i sretna.

Sve je ok - iako imamo stravicno malo posla, pa ja opet pocinjem lagano brijat, al gazde su zadovoljne... jos drugi tjedan sam na bolovanju, pa onda idemo u split na dva dana onaj tjedan kad se vratim... upoznat domicilnu ekipu.
ti se nemoj zafrkavat znaš....odmaraj i odmaraj.....bit će vremena za šetnje i ostale activnosti....
daj napiši na pp u kojoj agenciji radiš.....

ovo gdje sam ja je velika firma,a posao je ajmeeee....svašta radimo, glava mi ja kao balun.....dali su još novih zadataka,a nitko ne objasni onako kako spada.....
 
ispalo je dobro jer su neki na spomen da će se raditi subotama odustali od nastavka rada, pa nas je manje ostalo i onda smo se rasporedili tako da nema subota.....za sad  Niđe veze :) 11484130
i smjena popodne je do 20.....moramo se upisivat u tablice tako da su i popodneva pokrivena.....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Niđe veze :) Empty Re: Niđe veze :)

Postaj  Lena 05.05.17 16:23

zanimljivo pišeš....
kod mene svega retrogradnog, ja sam zapravo procvala tek sa 35  Niđe veze :) 1619348112

sve sporo,a ja znam zapravo bit nestrpljiva isto.....nekad.....
sve lekcije moram na glavi isprobati.....ali pamtim ih dobro  Niđe veze :) 684758713
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Niđe veze :) Empty Re: Niđe veze :)

Postaj  Gost 05.05.17 21:20

btw je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
btw je napisao/la:retrogradnost otežava, usporava.... 

da li to može značiti i da se radi o području kojem se moramo posebno pozabaviti ?

jer, sve što ide teže i sporije, a ako shvatimo lekciju, na kraju daje najbolje rezultate ... tako je bar kod mene uvijek bilo ... čim naletim na teškoće u životu, znam da ću na kraju nešto ekstra profitirati ako se rješavanju posvetim sa više pažnje i dubioznije i/ili konstantno ali površnije... ako probam preletjeti preko njih, il nedobog zaboraviti i ne rješavati ih uopće, e, to mi se znalo obiti kasnije o glavu ... nekako iz svojih iskustava shvatila da nema ekspresnih rješenja a da su dobra  ... sve što valja dolazi sporije i na najčudesnije i neočekivane načine ali ne bez da sam i ja uložila znatan trud makar zaboravila na njega  Niđe veze :) 684758713

bingo!
ali moramo to uistinu shvatiti tako (boldano), a ne kao nepravdu koju nam život nanosi jer ćemo ostati zakinuti za sve ono što bi mogli i trebali u životu naučiti, a to kasnije vodi u čangrizavost i/ili ogorčenost... 
ako je bilo koji od osobnih planeta retrogradan prilikom našeg rođenja, to je područje gdje se moramo truditi više od drugih i tu nema pomoći osim da stvari počnemo promatrati iz kuta koliko truda i vremena, toliko i rezultata... 

drugi dio koji opisuješ odgovara retrogradnom tranzitu saturna preko natalne karte (to je nešto prolazno, ne trajno kao što je retrogradnost u natalnoj karti), njega osjete svi, ne samo oni koji ga imaju retrogradnog i prilikom rođenja


brza i sretna rješenja daje jupiter, planet sreće, pravde i blagostanja, on nas tapša po ramenu i šapće "sve će biti dobro, ne brini", ali kad je retrogradan zna nas opako zavarati i prekomjernim optimizmom baciti u još veće nevolje no što smo bili, pa nam ta pozitivnost prisjedne jer nam višak optimizma daje lijenost, te lagano preletimo preko problema koji traže dubioznost i posvećenost...

to brzo rješavanje i zabijanje glave u pijesak "dođe na naplatu" kod saturnova retrogradnog tranzita kad se "prešetava" preko one 4 bitne točke ili nekog planeta u natalnoj karti (mora biti osobni planet sunce mjesec, merkur, venera ili mars, na neptun uran i pluton ne djeluje toliko osobno, jer su to spori planeti, pa se osjeti utjecaj na kolektivnom području)... e kod njega nema lakih rješenja, površnosti i sistema "lako ćemo"...on stisne i ne pušta, vraća nas na popravni ispit još dva puta i pri tom mrvi, melje, žulja, boli, ali kad je sve gotovo znaš da imaš nešto kvalitetno i trajno... 

e tad kad nas profać saturn mrvi (a zna biti uistinu teško, jer čega god se primiš ne možeš odraditi bez obzira koliko truda uložiš, imaš osjećaj kao da se cijeli svemir urotio protiv tebe, da si paraliziran, napadnut i od svih i svega blokiran), dobro dođe ono šaptanje jebivjetra jupitera "sve će biti dobro, izdrži" Niđe veze :) 684758713

te "napade" najlakše podnesu jarci, jer je mrgud saturn s njima od rođenja i stalno ih pomalo šamara...  bez ožiljaka se provuku i djevice i bikovi, jer su također praktični zemljani znakovi koji se ne prepuštaju emocijama... zračnim (blizanac, vaga, vodenjak) se čini da su opako zakinuti i jebu majku cijelom svijetu, postaju verbalno agresivni, nisu za izdržati...vage se znaju čak i zapiti, a blizanci kockati...  ribe i rakovi padaju u letargiju i kukaju kako im je učinjena velika nepravda, navuku si usput i kakvu boleštinu, škorpioni postaju otrovni i okrutni do svih oko sebe, a ako nemaju na kome istresti svoj otrov, otruju sami sebe...  lavovi ovnovi i strijelci, znakovi vatre i akcije se u takvim situacijama konstantno bore, pokušavaju riješiti stvari, troše puno energije zalijeću se i bivaju ranjeni... ono krvi do koljena Niđe veze :) 684758713... 
u takvim trenucima se zapravo treba smiriti, biti strpljiv (što je najteže ovnu) pratiti situaciju bez da išta poduzimaš osim onog najnužnijeg i čekati da vrijeme (saturn je kronos, bog vremena) pokaže što je bio njegov krajnji poučak... možda je najteže strijelcima i osobama koje imaju izraženog strijelca u natalnom horoskopu (podznak, puno osobnih planeta u strijelcu) jer je njihov vladar dobroćudni jebivjetar jupiter opozit neumoljivom mrgudu saturnu, koji im u tim trenucima može pomoći samo onim savjetom "strpi se proći će", a to im bude premalo za sve kroz što prolaze....

sterijelci, blizanci i ovnovi također najbrže zaborave naučene lekcije i sjete ih se tek kad ih opet sastavi ista stvar...  Niđe veze :) 11484130
¸

aspirina kužim, al zanimljivo čitati ... samo ti nastavi pisati o onome u čemu si najbolja ... ima nas koji volemo čitati mamutovce

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Niđe veze :) Empty Re: Niđe veze :)

Postaj  Gost 05.05.17 22:40

"niđe veze" je zona gdje uspostavljamo prave veze sa samim sobom Niđe veze :) 3015220106

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Niđe veze :) Empty Re: Niđe veze :)

Postaj  Gost 06.05.17 8:00

Bitvicice, thanx na tumacenju, ali zeznula sam se. Juce sam pogledala natalnu kartu i u 11. kuci imam i Veneru u Raku, i u konjukciji je sa prokletim Saturnom. Niđe veze :) 34zehjp To nikako nije dobro, je l da?
zašto ne bi bilo dobro?... čak i kad nemamo najjači adut u rukama,. možemo pobijediti s drugim kartama... naravno ako volimo igrati i naučimo kako ih kombinirati...Niđe veze :) 684758713


venera (u ženskom horoskopu) predstavlja ženu u fizičkom smislu, ljubavnicu, koketu... ona je pokazatelj, što nam se sviđa, što i koga volimo, koliko volimo, kako volimo i na koji način želimo da nas drugi vole... 

(u muškom je pokazatelj kakva žena se sviđa tom muškarcu)

e sad, tvoja venera je u raku, a rak je emotivni romantičar, osjetljiv i ranjiv, često uzmiče zbog nesigurnosti i povrijeđenosti.... ali rak je i pojam obitelji, domaće hrane i ugođajae...
tvoja venera o tebi govori da si emotivna romantičarka (voliš ženstvene haljine i cvjetne uzorke), voliš toplo, predaješ se i trudiš oko onih koje voliš... odabraniku ćeš kuhati, stvarati mu domaći ugođaj i čak ponekad zauzeti majčinski stav... istovremeno je to venera koja očekuje hektolitre ljubavi i pažnje i ako ih ne dobije bit će plačljiva i čangrizava... 
ali, uz tu prpošnu zavodnicu se parkirao njurgavi mrgud saturn... psmtr što nije mogao negdje drugdje?.....  Niđe veze :) 1523192931

ali nije to tako strašno, to je prestrašno Niđe veze :) 1523192931 .... i sama imam to dvoje rame uz rame, samo da je u vodenjaku pa mi je sve skupa ajmoreći malo lakše za podnijeti...  

kad su dva tijela u konjunkciji, ako su kompatibilna onda ujedine svoje snage i imamo super učinak, sve ide kako treba, sve se rješava brzo, nesporazumi se začas izglade (pogotovo ako nisu ugrožena nekim negativnim utjecajem/aspektom sa strane)... e ali ovo dvoje nisu iz istog šora (čak ni iz iste galaksije) i tu dolazi do pokušaja nadmoći jednog ili drugog... naravno saturn je jači i uporniji i najčešće on vodi glavnu riječ... međutim ni venera nije lak igrač, ona zna načine kako se umiliti ljepotom i harmonijom... kad/ako je motivirana (kakvim dobrim aspektom), zavesti će i ovakvog mrguda... 

što se zapravo događa u ovakvoj kombinaciji? saturn je hladni razum, on pokušava kontrolirati veselu venere... od nje unaprijed traži odgovornost i ističe moguće negativne posljedice onog što planira učiniti.... a to u ljubavi baš ne ide da su razum i emocije ruku pod ruku... ukoliko ga venera ne posluša i nastavi po svome (bez obzira što joj netko iza leđa govori, nemoj nadrapat ćeš), kad se stvar uruši, taj nemilosrdni učitelj odmah oplete po sirotoj ranjenoj veneri - jesam li ti rekao da to nije dobro za tebe, gle sad što si napravila...natovari joj kamen sram i krivnju kojih se kasnije jako teško riješi...kad bi magarac barem sačekao da se ona malo oporavi, sve bi bilo podnošljivo, ali ovako to zna biti frustrirajuće i zakočiti veneru, koja bira samoću jer se boji da se sve ne ponovi... 
e tu su sad bitni aspekti koje tvori s drugim planetima i razini osviještenosti "vlasnika" (viši ili niži tip)... ako ima podršku, venera će to nadići, naučiti kako uključiti razum prije no što bude prekasno kako ne bi plaćala previsoke račune, ali neće dozvoliti saturnu da je osudi na samoću zbog mogućeg neuspjeha, te će se potruditi zadovoljiti kriterije saturna pri samom odabiru ljubavi, ali mu neće dozvoliti da joj nakon toga komandira i kvari vezu... ono, dobio si što si htio, sad umukni staro gunđalo...  Niđe veze :) 11484130
ali, ako je venera općenito loše pozicionirana, u znaku u kojem se osjeća loše ili je pritisnuta nekim teškim, lošim aspektima, svetit će se saturnu tako što će ići u drugu krajnost, totalno će isključiti emocije i ponašati se razuzdano, upravo onako kako on ne želi... okupat će se u blatu kad god joj se pruži prilika  Niđe veze :) 1523192931
takva kombinacija je pokazatelj da se osoba ne bi smjela prerano udati (dok saturn ne napravi puni krug tamo negdje oko 28 godine), da su joj uglavnom privlačni puno stariji partneri (kasnije zna biti i puno mlađi, ali rijetko joj se sviđaju osobe njene generacije), da će je privući očinski tip muškarca, strog i sa statusom itd itd...  

radnja se odvija u 11. kući... prijateljstvo i ljubav su pomiješani... bez prijateljstva nema ljubavi, bez ljubavi nema prijateljstva...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Niđe veze :) Empty Re: Niđe veze :)

Postaj  Gost 06.05.17 8:05

Lena je napisao/la:zanimljivo pišeš....
kod mene svega retrogradnog, ja sam zapravo procvala tek sa 35  Niđe veze :) 1619348112

sve sporo,a ja znam zapravo bit nestrpljiva isto.....nekad.....
sve lekcije moram na glavi isprobati.....ali pamtim ih dobro  Niđe veze :) 684758713
hvala...

super... kad kasno procvateš, jako kasno ocvateš... Niđe veze :) 684758713

ja sam uvijek nestrpljiva, ne samo ponekad  Niđe veze :) 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Niđe veze :) Empty Re: Niđe veze :)

Postaj  pizda 06.05.17 21:39

Vel'ka Maca je napisao/la:

Jucer sam bila vadit punte pa sam u produzetku osla kupit novi usisavac, pa kucu za macju bebu koja mi dolazi u subotu, zvace se đive, pa promijenit gume - uglavnom sam se presetavala, a serpa je sve teglila jer ja ne smijem as bi mogla dobit bruh i kad sam dosla doma ful me bolila utobica prilikom udisaja... odnosno, jos mi je prerano i za ta minimalna mrdanja...

Mamina Maza bi trebala promieniti nick Niđe veze :) 684758713. Ja dosao iz bolnice i istu vecer nosijo dvije boce plina, svaka 30 kila i nista mi nije iskocilo osim kile na jajima. Sad su mi jaja proporcijonalna sa kurcem...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Niđe veze :) Empty Re: Niđe veze :)

Postaj  Gost 07.05.17 6:24

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

Jucer sam bila vadit punte pa sam u produzetku osla kupit novi usisavac, pa kucu za macju bebu koja mi dolazi u subotu, zvace se đive, pa promijenit gume - uglavnom sam se presetavala, a serpa je sve teglila jer ja ne smijem as bi mogla dobit bruh i kad sam dosla doma ful me bolila utobica prilikom udisaja... odnosno, jos mi je prerano i za ta minimalna mrdanja...

Mamina Maza bi trebala promieniti nick Niđe veze :) 684758713. Ja dosao iz bolnice i istu vecer nosijo dvije boce plina, svaka 30 kila i nista mi nije iskocilo osim kile na jajima. Sad su mi jaja proporcijonalna sa kurcem...
Bravo pizdek! Al i dalje si vece zensko nego ja  Niđe veze :) 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Niđe veze :) Empty Re: Niđe veze :)

Postaj  Gost 07.05.17 10:06

gledam kako na balkonu susjedne zgrade dvije grlice grade gnijezdo Niđe veze :) 684758713 ... 

u stanu očito nitko ne živi već neko vrijeme.... trstika, koja je na balkonu služila kao zaštita od sunca, bila je spuštena cijelu zimu i već se pomalo trga i opada... svako malo kidaju grančice s vanjske strane i unose ih unutra... zanimljivo... vjerojatno one iznutra čuvaju za vrijemei kad budu trebali popravljati gnijezdo, a budu  morali i ležati na jajima...


mora da im je otkriće balkona nenaseljenog stana došlo kao dobitak na lotu, prekrasna parcela s gomilom građevinskog materijala... Niđe veze :) 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Niđe veze :) Empty Re: Niđe veze :)

Postaj  pizda 07.05.17 15:37

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

Jucer sam bila vadit punte pa sam u produzetku osla kupit novi usisavac, pa kucu za macju bebu koja mi dolazi u subotu, zvace se đive, pa promijenit gume - uglavnom sam se presetavala, a serpa je sve teglila jer ja ne smijem as bi mogla dobit bruh i kad sam dosla doma ful me bolila utobica prilikom udisaja... odnosno, jos mi je prerano i za ta minimalna mrdanja...

Mamina Maza bi trebala promieniti nick Niđe veze :) 684758713. Ja dosao iz bolnice i istu vecer nosijo dvije boce plina, svaka 30 kila i nista mi nije iskocilo osim kile na jajima. Sad su mi jaja proporcijonalna sa kurcem...

Bravo pizdek! Al i dalje si vece zensko nego ja  Niđe veze :) 3111943984

aj da se jednom i slozimo...Niđe veze :) 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Niđe veze :) Empty Re: Niđe veze :)

Postaj  Gost 07.05.17 16:06

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

Jucer sam bila vadit punte pa sam u produzetku osla kupit novi usisavac, pa kucu za macju bebu koja mi dolazi u subotu, zvace se đive, pa promijenit gume - uglavnom sam se presetavala, a serpa je sve teglila jer ja ne smijem as bi mogla dobit bruh i kad sam dosla doma ful me bolila utobica prilikom udisaja... odnosno, jos mi je prerano i za ta minimalna mrdanja...

Mamina Maza bi trebala promieniti nick Niđe veze :) 684758713. Ja dosao iz bolnice i istu vecer nosijo dvije boce plina, svaka 30 kila i nista mi nije iskocilo osim kile na jajima. Sad su mi jaja proporcijonalna sa kurcem...

Bravo pizdek! Al i dalje si vece zensko nego ja  Niđe veze :) 3111943984

aj da se jednom i slozimo...Niđe veze :) 684758713
Je, prava si baba  Niđe veze :) 684758713  fyi - trenutno menstruiram pA da uskladimo toplomjere (kak bff)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Niđe veze :) Empty Re: Niđe veze :)

Postaj  Gost 07.05.17 19:29

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:

Mamina Maza bi trebala promieniti nick Niđe veze :) 684758713. Ja dosao iz bolnice i istu vecer nosijo dvije boce plina, svaka 30 kila i nista mi nije iskocilo osim kile na jajima. Sad su mi jaja proporcijonalna sa kurcem...

Bravo pizdek! Al i dalje si vece zensko nego ja  Niđe veze :) 3111943984

aj da se jednom i slozimo...Niđe veze :) 684758713
Je, prava si baba  Niđe veze :) 684758713  fyi - trenutno menstruiram pA da uskladimo toplomjere (kak bff)
Niđe veze :) 1523192931
volim čitati vas dvoje kad se šamarate... ide vam jako dobro  Niđe veze :) 11484130




ekipa... držite se, pazite na sebe (a možete i na druge, onako usput)...  volite se... ma možete se i mlatiti, ali dabogda promašili najbolnija mjesta i završili smijući se svojim glupostima, a tuđe pri tom zanemarili... svi do jednog ste me barem jednom nasmijali, rastužili, usrećili, naljutili, iznenadili i... i oduševili Niđe veze :) 684758713... 

rekao bi oliver, vridilo je... Niđe veze :) 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Niđe veze :) Empty Re: Niđe veze :)

Postaj  Gost 07.05.17 23:06

danas su jupiter i mjesec na nebu naše perspektive gledanja na stvar jako blisko ... šta to znači općenito ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Niđe veze :) Empty Re: Niđe veze :)

Postaj  Gost 10.05.17 15:43

btw je napisao/la:ekipa... držite se, pazite na sebe (a možete i na druge, onako usput)...  volite se... ma možete se i mlatiti, ali dabogda promašili najbolnija mjesta i završili smijući se svojim glupostima, a tuđe pri tom zanemarili... svi do jednog ste me barem jednom nasmijali, rastužili, usrećili, naljutili, iznenadili i... i oduševili Niđe veze :) 684758713... 

rekao bi oliver, vridilo je... Niđe veze :) 684758713

I sto sad - odlazis? :-(

A vidi kako te lijepo krenula ova astro-tema. Mislim da je dosad uopce nije bilo

Zamolila sam Night Sky da mi malo skicne Tolkiena, ostavim ovdje njenu analizu. :-) I odlicnu je Brlicku obradila.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Niđe veze :) Empty Re: Niđe veze :)

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.