kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odgovornost

Go down

Odgovornost  Empty Odgovornost

Postaj  Gost 24.05.17 22:20

... smijem se kad mi javljaju kolege kako se prebacuje ko vruć krumpir jer ju nisu preuzeli oni koji su bili dužni i plaćeni da ju preuzmu - žeme Odgovornost  1523192931  

Koliko god bježali od nje, uvijek nas sustigne ... nekog prije, nekog kasnije .. Odgovornost  1425538829

jebate, cirkus na djelu ... tako ti je to kad na rukovodeća mjesta staviš kuvarice koje su si umislile da su lideri  Odgovornost  1425538829  sad ide razotkrivanje a nije da im nisam davala znakove, naznake al jok ... one bi bile maike, žene, kraljice al da drugi rade a one uživaju u plodovima tog rada i još ponižavaju one koji rade ...

iščitavam sad po stoti put zakone koji su mjerodavni za to područje i smijem se .... sama od sebe neću potezati ništa jerbo me prošlo volontiranje, al ako novi šef potegne samo ću prstom upirati di se zakon kršio i bit ću prva borkinja za ravnopravnost muškaraca sa ženama Odgovornost  1425538829 i to sa pravom jer sam radila ko muško među obespravljenim i bičovanim muškarcima i u detalje znam koji mobing se provodio nad njima ... bilo bi zanimljivo da se i to dogodi iako bih radije da se prijone muški pravom poslu  ... al može paralelno i jedno i drugo ... Odgovornost  1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.