Burek, kikiriki, koštice...

Stranica 8 / 12. Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

Go down

Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  besposlenpop on 17.03.18 20:06

Nema Gnječa, paću ja malo ingleže:

I made a snowperson

It had been snowing all last Wednesday night  So the following morning goes like this . . .

8:00   I made a snowman.

8:10   A feminist passed by and asked me why I didn’t make a snow woman.

8:15   So, I made a snow woman.

8:17   The nanny of the neighbors complained about the snow woman's voluptuous chest.

8:20   The gay couple living nearby grumbled that it could have been two snowmen instead.

8:25   The vegans at No. 12 complained about the carrot nose, as veggies are food and not to use to decorate snow figures with.

8:28   I am being called a racist because the snow couple is white.

8:31   The Muslim gent across the road wants the snow woman to wear a headscarf.

8:40   Someone calls the cops who show up to see what’s going on.

8:42   I am told that the broomstick of the snowman needs to be removed because it could be used as a deadly weapon.

8:45  Local TV news crew shows up.  I am asked if I know the difference between snowmen and snow-women?  I reply, "Snowballs", and now I am called a sexist.

8:52   My phone is seized and thoroughly checked while I am being blindfolded and flown to the police station in a helicopter.

9:00   I'm on the news as a suspected terrorist bent on stirring up trouble during this difficult weather.

9:10   I am asked if I have any accomplices.

9:29   A little known jihadist group has claimed it was their plot.

Moral: There is no moral to this story.  It’s just the America we live in today!

Broj postova : 664

[Vrh] Go down

Postaj  besposlenpop on 19.03.18 9:40

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 19.03.18 22:03

jednostavnie je uzet laptop pa igras sta god hoces...
pizda
Murderator

Broj postova : 29328

[Vrh] Go down

Postaj  besposlenpop on 26.03.18 22:11

Evo posla za Smilju:

POTRAGA ZA RADNICIMA

OGLAS ZA POSAO OMIŠKOG FAST FOODA POSTAO HIT: ‘Poželjno da ne mrzi svakoga tko uđe kroz vrata i da zna izrizat pome’

‘Zauzvrat bi vjerojatno bilo bolje za nas da ne nudimo kulturnu i redovnu plaću, normalno radno vrime bez prikovremenih, ljubaznost, poštivanje, nekakvo razumijevanje, mijenjanje smjena kad triba ić na koncert il jednostavno vanka, bonus na plaću i slične ideje koje poštujemo nego da smo na crnim listama poslodavaca a da je nama dobro, al eto sve to nudimo’.

Dok sezona uveliko kuca na vrata, a poslodavci u Dalmaciji traže radnika viška jedna je poduzetnica iz Omiša objavila oglas koji je postao pravi hit na internetu. Riječ je o Veseli Vrkić iz Omiša koja je na svom Facebook profilu na duhovit način objavila kako zapošljava radnike u fast foodu Ketchup i to “pulterušu” i dostavljača.

“Na mjesto djelatnice za pultom tražimo isključivo žensku osobu. Bilo bi fino da je mlada ako ne godinama onda barem duhom. Ispostavilo se, naime, da kolegama nije ni malo simpatično kad imaju čangrizavu vječno bolesnu, užasno nezainteresiranu kolegicu koja dodatno voli i zapovidat. Ili odbijat narudžbe, ili objašnjavat tko je tu najpametniji, ili vriđat kolege u svrhu osobne zabave, ili pak, vrhunac svega, podmetat svađu čim se pokušaš opustit minut. Nećete mi virovat, al eto kolege se protiv toga bune.

Poželjno je i da ta djelatnica za pultom ne mrzi svakog ko prođe kroz ona bijela ulazna vrata. Napominjem da su bijela jer smo imali nekih djevojčica kojima je bilo ok da ta vrata dođu do boje kave s mlikom. Mi eto nekako preferiramo one kojima je normalno pobrisati po svom radnom mjestu. Tražimo žensku osobu jer pretpostavljamo da će žena znat izrizat salatu, pome i kapulu, pohat piletinu, ogulit jaja, ispeć pomfrit il čevap, napunit sendvič, oprat posude od navedenih a nekad čak i ubacit gotove pohane račiće u fritezu. Kažem pretpostavljamo jer su nas znale junački iznenadit. Cure, ta kokoš je već mrtva i neće vam ništa”, napisala je Vesela.
U svom pooširokom opisu navela je i što novim radnicima nude.

“Zauzvrat bi vjerojatno bilo bolje za nas da ne nudimo kulturnu i redovnu plaću, normalno radno vrime bez prikovremenih, ljubaznost, poštivanje, nekakvo razumijevanje, mijenjanje smjena kad triba ić na koncert il jednostavno vanka, bonus na plaću i slične ideje koje poštujemo nego da smo na crnim listama poslodavaca a da je nama dobro, al eto sve to nudimo. Naivno i mlado, znam”, piše dalje dodajući kako smještaja nemaju ali “čvrsto, duboko i optimistično vjerujemo da na širem području Omiša još uvijek postoji neka normalna osoba kojoj nije cilj radit tri miseca a ostatak godine ladit jaja”.

Kod dostavljača, pak, kao jedini uvijet traži vozačku dozvolu.

[Vrh] Go down

Sretan Uskrs ...

Postaj  besposlenpop on 01.04.18 11:18

... onima koji u njega vjeruju.

[Vrh] Go down

Postaj  besposlenpop on 01.04.18 18:17

Danas je 1. april, dan zajebavanja, prevara i smijanja:

[Vrh] Go down

Postaj  besposlenpop on 01.04.18 19:24

Sjutra je dan jebanja u zdrav mozak sa vodičkim žudijama. 

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 02.04.18 22:31

Sretan Uskrs svima koi slave a pogotovo onima koji koriste guzvu da se prezderu .
Kad smo kod tog, veceras sam nakon dugo vremena stao na vagu i neugodno se iznenadijo. Od sutra izbacivanje sveg slatkog osim voca. Jebem ti vagu i ko je izmislijo...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  besposlenpop on 03.04.18 11:46

UMJETNA INTELIGENCIJA SLIKA I AKTOVE: Ipak, rezultat je nešto najmanje seksi što ćete ikada vidjeti

Nekima su ti aktovi prilično jezivi, no ima i onih koji ih cijene…

Robbie Barrat istražuje i poigrava se umjetnom inteligencijom, a pokušao ju je i naučiti kako slikati aktove. Rezultat je, najbaže rečeno čudan.

Koristio je  a Generative Adversarial Network i u sustav unio tisuće aktova, i potom od mreže zatražio da naslika svoje, originalne. GAN uči i stvara na temelju dvije neuralne suprotstavljene mreže. Na temelju dobivenih podataka jedna, generator, stvara, a druga, diskriminator, briše odnosno bira sve što “generator” stvori, a ne odgovara. Vremenom tako sustav postaje sve bolji u postizanju originalnih djela. No ne i u ovom slučaju, prenosi IFLScience.

“Stroj uglavnom samo slika nakupine kože iz koje nasumično izlaze udovi i izdanci” napisao je Barrat. I, što je još gore, UI ne pokazuje nikakav napredak. Gledajući aktove ljudskih majstora, stroj ima predodžbu kako bi okvirno trebala izgledati gola žena, no očito, prilično daleko od stvarnosti.
“U ovom slučaju, generator neprestano stvara mesnate nakupine koje su prilično dobro prevarile diskriminator i UI je prestala učiti” žali se Barrat.

Dodatno je neobično što se na svim slikama UI, lice pojavljuje sa sličnom žučkastom i ljubičastom tonu. “Ne znam zašto to radi, ali sviđa mi se” zaključuje Barrat.

[Vrh] Go down

Postaj  antonac on 03.04.18 13:53

ja, liepih đevojaka.....

Broj postova : 1847

[Vrh] Go down

Postaj  besposlenpop on 03.04.18 15:01

antonac je napisao/la:ja, liepih đevojaka.....
A ima i lignji, kokoši, razbitih jaja, zametaka, cikle ... samo fale receptori za pripremit ručak. 

[Vrh] Go down

Postaj  besposlenpop on 04.04.18 8:15

Sinoć sam sanjal prazne vikendice pod kasnim snijegom, pa onda svinjce i štale povezane blatnjavim putevima.
Fali mi Blytwa, da mi to protumači. 

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 04.04.18 21:49

besposlenpop je napisao/la:Sinoć sam sanjal prazne vikendice pod kasnim snijegom, pa onda svinjce i štale povezane blatnjavim putevima.

boim se da ce tu i rjecita Blitvica zanijemiti...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 04.04.18 21:50

antonac je napisao/la:ja, liepih đevojaka.....

mislim da su umjetnoj inteligenciji lose nastelali oci. Tu pomaze samo gedora br. 23...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  besposlenpop on 05.04.18 8:24

pizda je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Sinoć sam sanjal prazne vikendice pod kasnim snijegom, pa onda svinjce i štale povezane blatnjavim putevima.

boim se da ce tu i rjecita Blitvica zanijemiti...
Sinoćne snove sam pozaboravljal, tak da joj ostaju samo svinjci ...

[Vrh] Go down

Cura pere pičku

Postaj  besposlenpop on 06.04.18 9:51

CURA PRVI PUT ISPROBALA BIDE: Njezinoj sreći nema kraja, a i njezino međunožje je sretnije nego ikada

Bide nije popularan u Americi pa ljudi koji ga iskuse obično ostanu u čudu. Pogotovo kada je riječ o automatiziranom bideu…

Jedna djevojka snimila je svoje prvo iskustvo s bideom koji ima automatiziran sustav pranja i sušenje međunožja, a njezin doživljaj možete pogledati u nastavku:
https://video.adriaticmedia.hr/videos/GjIc5i0e.mp4

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 06.04.18 21:48

besposlenpop je napisao/la:
Jedna djevojka snimila je svoje prvo iskustvo s bideom koji ima automatiziran sustav pranja i sušenje međunožja, a njezin doživljaj možete pogledati u nastavku:

pa kako je do sad picku prala, na hidrantu?
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  besposlenpop on 07.04.18 11:42

pizda je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:

pa kako je do sad picku prala, na hidrantu?
Na Cetini ladnoj ...?

[Vrh] Go down

Postaj  besposlenpop on 07.04.18 20:53

[Vrh] Go down

Postaj  besposlenpop on 07.04.18 20:55

[Vrh] Go down

Postaj  besposlenpop on 07.04.18 20:56

[Vrh] Go down

Postaj  besposlenpop on 10.04.18 21:02

[Vrh] Go down

Postaj  besposlenpop on 10.04.18 21:09

Isti Calimero:

[Vrh] Go down

Postaj  besposlenpop on 11.04.18 6:47

[Vrh] Go down

Postaj  besposlenpop on 11.04.18 21:42

POSAO IZ SNOVA

VIŠE NEĆETE PUŠTATI VODU POSLIJE VELIKE NUŽDE: Evo kako prodajom izmeta možete zarađivati 78.000 kn godišnje

Doslovno spajate ugodno s korisnim i usput činite dobro djelo, jedino što biste nakon čitanja sljedećih redaka mogli nakratko izgubiti tek

Ako ste kratki s lovom i baš bi vam dobro došla injekcija gotovine, mogli biste jako dobro zarađivati samo donacijom vlastita izmeta. Da, dobro vidite! Transplantacija fekalnih mikroorganizama ili jednostavno – presađivanje kakice – sada se koristi za liječenje različitih medicinskih stanja, uključujući multiplu sklerozu te kronični proljev. Potražnja je za zdravim ljudskim izmetom toliko narasla da, primjerice, u Australiji masno plaćaju ljudima koju mogu proizvesti zdravu stolicu.

U čemu je fora?

Računica je jednostavna: uzmete li u obzir to da dobivate 300 kuna za jedno pražnjenje, mogli biste zarađivati 1500 kuna tjedno odnosno 78.000 kuna godišnje! Australski centar za probavne bolesti toliko dobro plaća samo kako bi ohrabrio ljude da doniraju kakicu jer su kratki s donacijama. Profesor Thomas Borody rekao je Daily Telegraphu kako je dosad izveo više od 12.000 transplantacija crijevne flore, a u prosjeku ima 10 zahvata dnevno.

Ali kako to funkcionira? Jednostavno rečeno, stolica se zdrave osobe prebacuje u crijeva bolesnika. Ideja je da se bakterije iz donirana izmeta prihvate za pacijentova crijeva i zamijene dobre bakterije koje su kod njih u nestašici ili ne rade kako treba.

Kriteriji koje donator mora ispunjavati

Nažalost, ne može se za donaciju prijaviti svatko jer su kriteriji prilično strogi. Da bi vas uopće uzeli u obzir, morate napraviti krvnu pretragu i poslati uzorke triju stolica na analizu. Trebate paziti i na prehranu. Dakle, valja držati dijetu bez kukuruza, školjaka, šunke i kobasica te nipošto ne smijete trošiti antibiotike. Stolicu je potrebno dostaviti u bolnicu unutar nekoliko sati od obavljanja nužde.

-------------------------------------------------
Jebote, kaj se sve ne zove "transplantacija"!? 

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 8 / 12. Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

[Vrh]

- Similar topics