kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 2 / 40. Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 25.02.18 11:01

idem spramati zalihe odiece,vode i hrane ako nas poprave zvije u bielo da smo spremni  Wajter raport - Page 2 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 25.02.18 12:11

Lena je napisao/la:danas je oko 2 bilo 18 stunjeva...ali kako se spuštala noć krenila je bura...sad je vani već opako zima....bura dere i miriše malo na snijeg....
moguće da malo i padne,ali mislim da se neće ponoviti 2012. kad je padalo danima i kad smo imali 30-40 cm snijega koji je postojano držao 4-5 dana....onda nas je zamelo poprave
Eto vidiš, odma nije na gnjili luk s Kajrepovca.  Wajter raport - Page 2 11484130
Sad sve ode onim škrticama preko kanala ...

_________________
Wajter raport - Page 2 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5731
Join date : 19.02.2018
Age : 64
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 25.02.18 12:14

antonac je napisao/la:nas je pravo zavejalo....Wajter raport - Page 2 684758713.....ima sniega više od 2 milimetra.....solin je odsiecen od ostatka rvacke.....jedini put je riekom jadro do mora, pa na paski ili krcki most i dalje do like, istre, njemacke, irske....Wajter raport - Page 2 684758713 Wajter raport - Page 2 684758713
Ne zaboravi opelješki, samo što nije ...

_________________
Wajter raport - Page 2 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5731
Join date : 19.02.2018
Age : 64
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 25.02.18 12:16

Lena je napisao/la:

i sad smo tu i sad, ma šta je bilo - bilo je...ajmo naprijed hrabro i uzdignutih čela.....
bez obzira na snijeg koji poprave pada u splitu i okolici..... Wajter raport - Page 2 1523192931
Pa ja, bilo bi vrieme da se javiš u eter sa terena ... Wajter raport - Page 2 3384354616

_________________
Wajter raport - Page 2 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5731
Join date : 19.02.2018
Age : 64
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 25.02.18 13:13

ovdje je dva ispod nule, suncano, burno i polarno. Valjda se sad racuna sve ispod nule kao polarno a sve iznad tricet kao zarko. Znaci, kad ti neko kaze "sunce ti zarko" to znaci "zelim ti temperature iznad tricet" a kad kaze "tricet" znaci da je Bandic...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.02.18 13:36

Lena je napisao/la:
Gnječ je napisao/la:
Lena je napisao/la:
Gnječ je napisao/la:
a jesan eto ni da se hvalin ali tebe san da zbanirat sto puti u sekundi i isto toliko puti odbanirat  a ti nisi ni primijetila mislila si da ti se ništa nije dogodilo tek si trepnula očima. koliko je to 50Hz ili 100Hz ?
dakle to su bili dubinski micro banovi?zato sam se ja onako energecki osvježeno osijećala nakon pisanja na forumu....micro banovi ispeglali dušu i tijelo..... Wajter raport - Page 2 11484130

ajde ajde ne radi slona od muhe. čudno kako vi stvari koje su se događale filtrirate kroz vaš izopačeni mentalni filter te onda tu izopačenu fabrikaciju plasirate i namećete kao realnost i istinu. jadno.
a jebote stvarno se zezam sa ovim mico banovima, šta si se odmah naoštrio na prebacivanja i filtriranja....
i ja pišem za sebe, ajde nemoj opet u množine krenuti....
bilo kod tebe isto grešaka, svakavih banova tako da nemaš imnunitet...jebi ga

i sad smo tu i sad, ma šta je bilo - bilo je...ajmo naprijed hrabro i uzdignutih čela.....
bez obzira na snijeg koji poprave pada u splitu i okolici..... Wajter raport - Page 2 1523192931

da vama je sve zajebancija dok se vas ne opali po pički. lako tuđim kurcem gloginje mlatit što se nisi ti primila posla administratora pizda ti materina pa da vidimo kako bi ti radila. a ne bi jel? ne bi ti ali kljucat ko ćorava kokoš znaš po drugima a pojma nemaš ni di ti je pička.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 25.02.18 13:48

Gnječ je napisao/la:

da vama je sve zajebancija dok se vas ne opali po pički. lako tuđim kurcem gloginje mlatit što se nisi ti primila posla administratora pizda ti materina pa da vidimo kako bi ti radila. a ne bi jel? ne bi ti ali kljucat ko ćorava kokoš znaš po drugima a pojma nemaš ni di ti je pička.
ma odjebi više sa nama jel jasno????odjebiiiii....
dopizdija si mi sa svojim prđenjem u vjetar....
povlačim ono da si lud ka kupus....nisi....jebeno si kukalo koje ne može i ne zna stat...eto....
posla administratora se sigurno nisam primila jer zadnjih 7-8 godina ne mogu bit po forumu kako bi htjela....radim i mogu bit tu popodne iza 5-6...ili navečer kratko....i tako je i nadalje....
evo sad ću bit administrator ako triba, pa neka ide čepušanje dok ja ne vidim i kad vidim...može....može?pipi?
ako ti tako teško bilo koji kurac nisi sve zavorija i lipo reka- kad neće niko drugi, neću ni ja i fajrnot....jebite se svi skupa....
mislim jel dosta više muka po administratorima.....
kurac ti je ćorava kokoš i mozak isto tako....
ajde sad ti  Wajter raport - Page 2 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 25.02.18 13:51

pipi do kad je glista banirana?ja sam protiv bana....
ako je otvarala 100 tema i sve su bez smisla i reda neka potnu doli, nešt ti problema....ni 1 ni zadnji put
jedino ako se ostali slažu da je zaslužano neka odguli do kraja....
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.02.18 14:10

Lena je napisao/la:
Gnječ je napisao/la:

da vama je sve zajebancija dok se vas ne opali po pički. lako tuđim kurcem gloginje mlatit što se nisi ti primila posla administratora pizda ti materina pa da vidimo kako bi ti radila. a ne bi jel? ne bi ti ali kljucat ko ćorava kokoš znaš po drugima a pojma nemaš ni di ti je pička.
ma odjebi više sa nama jel jasno????odjebiiiii....
dopizdija si mi sa svojim prđenjem u vjetar....
povlačim ono da si lud ka kupus....nisi....jebeno si kukalo koje ne može i ne zna stat...eto....
posla administratora se sigurno nisam primila jer zadnjih 7-8 godina ne mogu bit po forumu kako bi htjela....radim i mogu bit tu popodne iza 5-6...ili navečer kratko....i tako je i nadalje....
evo sad ću bit administrator ako triba, pa neka ide čepušanje dok ja ne vidim i kad vidim...može....može?pipi?
ako ti tako teško bilo koji kurac nisi sve zavorija i lipo reka- kad neće niko drugi, neću ni ja i fajrnot....jebite se svi skupa....
mislim jel dosta više muka po administratorima.....
kurac ti je ćorava kokoš i mozak isto tako....
ajde sad ti  Wajter raport - Page 2 1523192931

ma puši kurac kučko cincarska vlajinska. počela si prva kljukat šta si mislila da ću šutit ha? e jebote glupače zle i podle prefrigane perfidne.

ajd sad ti.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.02.18 14:19

Lena je napisao/la:pipi do kad je glista banirana?ja sam protiv bana....
ako je otvarala 100 tema i sve su bez smisla i reda neka potnu doli, nešt ti problema....ni 1 ni zadnji put
jedino ako se ostali slažu da je zaslužano neka odguli do kraja....

jedna izvrsnost ovog foruma je da se nikada nikoga nije baniralo. što ti je politička korektnost majkumu....korisnica je sama otišla ali će se vratiti I to je politički korektno. po normalnom bi bilo korisnica je banirana a vratit će se kad je odbaniramo. LOOOL....DA NISAM DOŠAO NIKAD NE BI SKUŽIO VAŠU PODLU IGRU. VRIJEDILO JE DOĆ SAMO ZBOG TOGA. E SAD JE ESCO REKO CAR JE GOL PA SE OPET KORISTI GLAGOL BANIRATI. ha-ha-ha

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 25.02.18 14:40

Gnječ je napisao/la:


da vama je sve zajebancija dok se vas ne opali po pički. lako tuđim kurcem gloginje mlatit ...


bingo....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.02.18 15:22

maledetta primavera je napisao/la:
Gnječ je napisao/la:


da vama je sve zajebancija dok se vas ne opali po pički. lako tuđim kurcem gloginje mlatit ...


bingo....

pa tako je većina ove ekipe stalno funkcionirala još od iskon foruma. predatorski, lešinarski. nađu nekog ili neku žrtvu naivnu i krenu je trančirat i roštiljat dok ne poludi a ekipa se zabavlja to je njima ful kul zabavno oni nisu ništa napravili oni nisu krivi oni su nevini. ali kad toj istoj ekipi umlatiš jaja i pičku njizi daskom punom čavli eeeee....onda kmeče i govore da si smeće kako se usuđuješ mi svi sveci i svetice a ti nama tako itd.

skoro sva ova ekipa i forum smrdi gore od Karepovca onog splitskog đubrišta.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 25.02.18 16:10

Gnječ je napisao/la:

ma puši kurac kučko cincarska vlajinska. počela si prva kljukat šta si mislila da ću šutit ha? e jebote glupače zle i podle prefrigane perfidne.

ajd sad ti.
jel li....počela sam kljukat kako da ne.....to šta se tebi ne sviđa šta smatram neke tvoje poteze od prije pogrešim je kljukanje.....pa bi trebala mučat i nikad ništa kontra tebe reć...aha....da ne uvrijedim tvoje nježne osjećaje
a sam povlačiš paralele i konstantno se vraćaš unazad....nama,mi,oni....i tako stalno...
ti si podijelio karte i ja sam u skupini-monožina-koja je podla,zla,prefrigana i tebe ja i skupina konstantno maltretiram/o....ajde lagano odjebi sa konstrukcijama...
tko je to mi točno?
zašto si se vratio ako sam potenciraš lošu energiju...i želiš svađu...
ne bi ti nikad nego tebe bidna napadam...zla kučka koja traži tvoju krv....to sam je jel da.... Wajter raport - Page 2 1523192931

a ti pičkaraj...bit će ti lakše....možda
govno smrdljivo istarsko....regionalno  Wajter raport - Page 2 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 25.02.18 16:19

Gnječ je napisao/la:
Lena je napisao/la:pipi do kad je glista banirana?ja sam protiv bana....
ako je otvarala 100 tema i sve su bez smisla i reda neka potnu doli, nešt ti problema....ni 1 ni zadnji put
jedino ako se ostali slažu da je zaslužano neka odguli do kraja....

jedna izvrsnost ovog foruma je da se nikada nikoga nije baniralo. što ti je politička korektnost majkumu....korisnica je sama otišla ali će se vratiti I to je politički korektno. po normalnom bi bilo korisnica je banirana a vratit će se kad je odbaniramo.  LOOOL....DA NISAM DOŠAO NIKAD NE BI SKUŽIO VAŠU PODLU IGRU. VRIJEDILO JE DOĆ SAMO ZBOG TOGA. E SAD JE ESCO REKO CAR JE GOL PA SE OPET KORISTI GLAGOL BANIRATI. ha-ha-ha

naravno da je bilo jedino spacifično da se ne banira...banova je bilo koliko do sad?1-2?
zato i pišem da sam protiv bana,ali većina odlučuje....demokracija.....
kišna je persona non grata.....ja sam protiv njenog baniranja....protiv....nisam vidila šta je pisala,ali ako su teme bez reda i broja,pa kome to smeta....nije mi jasno...
ostali?isto protiv?ili je nepoželjna....ono jedino ona smeta procvatu komunikacije i rascavtu tema....

ma smetaju odnosi od prije i iako sam mislila da je moguće krent dalje nije....
sad to vidim....

koju podlu igru?ajde bogati više ne seri i ne uobražavaj o podlim igrama....
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.02.18 16:21

Lena je napisao/la:
Gnječ je napisao/la:

ma puši kurac kučko cincarska vlajinska. počela si prva kljukat šta si mislila da ću šutit ha? e jebote glupače zle i podle prefrigane perfidne.

ajd sad ti.
jel li....počela sam kljukat kako da ne.....to šta se tebi ne sviđa šta smatram neke tvoje poteze od prije pogrešim je kljukanje.....pa bi trebala mučat i nikad ništa kontra tebe reć...aha....da ne uvrijedim tvoje nježne osjećaje
a sam povlačiš paralele i konstantno se vraćaš unazad....nama,mi,oni....i tako stalno...
ti si podijelio karte i ja sam u skupini-monožina-koja je podla,zla,prefrigana i tebe ja i skupina konstantno maltretiram/o....ajde lagano odjebi sa konstrukcijama...
tko je to mi točno?
zašto si se vratio ako sam potenciraš lošu energiju...i želiš svađu...
ne bi ti nikad nego tebe bidna napadam...zla kučka koja traži tvoju krv....to sam je jel da.... Wajter raport - Page 2 1523192931

a ti pičkaraj...bit će ti lakše....možda
govno smrdljivo istarsko....regionalno  Wajter raport - Page 2 1523192931

ajde još malo prašine u oči....ludo si taj tekst složila ne bi bolje ni ona kurbetina rvacka korumpirana sutkinja Maja Šupe.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 25.02.18 16:23

ma ja podlo bacam prašinu,ali ne mogu zamagliti te biste oči  Wajter raport - Page 2 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.02.18 16:28

Lena je napisao/la:
Gnječ je napisao/la:
Lena je napisao/la:pipi do kad je glista banirana?ja sam protiv bana....
ako je otvarala 100 tema i sve su bez smisla i reda neka potnu doli, nešt ti problema....ni 1 ni zadnji put
jedino ako se ostali slažu da je zaslužano neka odguli do kraja....

jedna izvrsnost ovog foruma je da se nikada nikoga nije baniralo. što ti je politička korektnost majkumu....korisnica je sama otišla ali će se vratiti I to je politički korektno. po normalnom bi bilo korisnica je banirana a vratit će se kad je odbaniramo.  LOOOL....DA NISAM DOŠAO NIKAD NE BI SKUŽIO VAŠU PODLU IGRU. VRIJEDILO JE DOĆ SAMO ZBOG TOGA. E SAD JE ESCO REKO CAR JE GOL PA SE OPET KORISTI GLAGOL BANIRATI. ha-ha-ha

naravno da je bilo jedino spacifično da se ne banira...banova je bilo koliko do sad?1-2?
zato i pišem da sam protiv bana,ali većina odlučuje....demokracija.....
kišna je persona non grata.....ja sam protiv njenog baniranja....protiv....nisam vidila šta je pisala,ali ako su teme bez reda i broja,pa kome to smeta....nije mi jasno...
ostali?isto protiv?ili je nepoželjna....ono jedino ona smeta procvatu komunikacije i rascavtu tema....

ma smetaju odnosi od prije i iako sam mislila da je moguće krent dalje nije....
sad to vidim....

koju podlu igru?ajde bogati više ne seri i ne uobražavaj o podlim igrama....

pa ima vas 5 slovima pet ovdje neš ti kvoruma i demokracije. što vam se glista toliko zamjerila? čudilo me da spontano sama ode pa se sama spontano vrati nije mi bilo jasno to njeno ponašanje a sad kužim da je svaki put bila banirana i vratila se kad ju je pizdun ili neki admin u sjeni odbanirao. nisam nikada pročitao da je ikada netko na ovom forumu bio baniran. ali escu se brutalno perfidno u svakoj komunikaciji stavlja pod nos kako je banirao svih beskrupolozno gore nego Tito kad je bacao rvate u fojbe... šteta što vas sve nije zgnječio 45. evo gnojite i dalje Wajter raport - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.02.18 16:31

Lena je napisao/la:ma ja podlo bacam prašinu,ali ne mogu zamagliti te biste oči  Wajter raport - Page 2 11484130

mene zajebat nemožeš. ni ti ni nitko. možeš ako ti uspije ali budi sigurna da dugove vraćam sa kamatama.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 25.02.18 16:35

Gnječ je napisao/la:
pa ima vas 5 slovima pet ovdje neš ti kvoruma i demokracije. što vam se glista toliko zamjerila? čudilo me da spontano sama ode pa se sama spontano vrati nije mi bilo jasno to njeno ponašanje a sad kužim da je svaki put bila banirana i vratila se kad ju je pizdun ili neki admin u sjeni odbanirao. nisam nikada pročitao da je ikada netko na ovom forumu bio baniran. ali escu se brutalno perfidno u svakoj komunikaciji stavlja pod nos kako je banirao svih beskrupolozno gore nego Tito kad je bacao rvate u fojbe... šteta što vas sve nije zgnječio 45. evo gnojite i dalje Wajter raport - Page 2 11484130
pa jebenti boga jeste se sad vratili i ti i ligeja,pop, lasta....bit će demokracija od 8 ljudi...
i kišna naravno.....cilih 9 onda!!! Wajter raport - Page 2 11484130
mislim kužim ja da ona živcira ljude, zajebava i ko čigra je...ali ajmo dalje pisat....mene ne živcira,a  da ne zna stat-pa ne zna....ali onda je se može ignorirat...ili neka joj se vrati istom mjerom....koliko vidim svi su sposobni za to...
pa di je problem onda?
jebote neću ti više spominjat tvoja baniranja....mimozetino......

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 25.02.18 16:37

Gnječ je napisao/la:
Lena je napisao/la:ma ja podlo bacam prašinu,ali ne mogu zamagliti te biste oči  Wajter raport - Page 2 11484130

mene zajebat nemožeš. ni ti ni nitko. možeš ako ti uspije ali budi sigurna da dugove vraćam sa kamatama.

ja dugove sa kamatama vraćam i osmijehom  Wajter raport - Page 2 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 25.02.18 16:39

snijeg je stao...rastopilo se sve...a bezveze....bilo bi kao ljepše da se malo zadržao....ali možda je bolje radi prometa da nije ostao na tlu....
ko zna hoće li noću još padat....a sutra je opet radni dan....ajme mrzim ponedjeljak....mrzim i nedjelju jer je sutra ponedjeljak...ostale dane manje mrzim  Wajter raport - Page 2 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 25.02.18 16:58

evo sto je Esco pisao pred par dana meni :"neznam kako da ti odgovorim a da se opet ne uvrijediš. tebi je glista zanimljiva? nikad neznaš koja je paranoja pere pa je to tebi fora pratit iz tvoje fotelje? čekaj, ti iskorištavaš i zabavlja te nečija bolest? jel ti nije neugodno....barem malo? znači smatraš glistu dvorskom ludom, ridikulkom koju peru paranoje? koja se zbog svoje bolesti iživljava na svim forumašima i tebe to rajca? te nije sram? izgubio si sve forumašice ovdje i onih par forumaša je isto otišlo zahvaljujući tvojoj glisti koja tako dobro suflira i prikazuje svoju poremećenost kao nešto pozitivno kao neki jebeni talent a ustvari je samo jadna i sjebana. što više tu vrišti to je sjebanija. onda joj ti opališ aplauz kad nekog na forumu izroštilja jer ona tebi radi uslugu ona se tebi dodvorava velikom Pizdi. "

Nakon tog je Glista banirana (naravno, ne zbog Esca) i on isti cas prementnuo pricu i hoce odbaniratu Glistu. Sad ozbiljno, Esco jesi li ti samo malo zajebant i luckast ili si ozbiljnije u kurcu? Pa daj stoj iza svojih rijeci barem tjedan dana jebote...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 25.02.18 17:01

Lena, ti znas da sam valjda rijetki kojem nitko ne smeta. Vec sam dosadio predlagajuci ljudima da jednostavno preskacu nezanimljive umjesto sto traze njihovo baniranje. Medjutim, Glista je od onih par pravila koje imamo, prekrsila sva. Sad je imala sansu, izdrzala jedan dan i opet po starom. To vise nije zabavno, naprotiv. Kad se ovdje svi okupe, ako budu htjeli odbaniranu Glistu, nemam rijeci protiv ali pricekajmo dotle...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.02.18 17:01

Lena je napisao/la:
Gnječ je napisao/la:
pa ima vas 5 slovima pet ovdje neš ti kvoruma i demokracije. što vam se glista toliko zamjerila? čudilo me da spontano sama ode pa se sama spontano vrati nije mi bilo jasno to njeno ponašanje a sad kužim da je svaki put bila banirana i vratila se kad ju je pizdun ili neki admin u sjeni odbanirao. nisam nikada pročitao da je ikada netko na ovom forumu bio baniran. ali escu se brutalno perfidno u svakoj komunikaciji stavlja pod nos kako je banirao svih beskrupolozno gore nego Tito kad je bacao rvate u fojbe... šteta što vas sve nije zgnječio 45. evo gnojite i dalje Wajter raport - Page 2 11484130
pa jebenti boga jeste se sad vratili i ti i ligeja,pop, lasta....bit će demokracija od 8 ljudi...
i kišna naravno.....cilih 9 onda!!! Wajter raport - Page 2 11484130
mislim kužim ja da ona živcira ljude, zajebava i ko čigra je...ali ajmo dalje pisat....mene ne živcira,a  da ne zna stat-pa ne zna....ali onda je se može ignorirat...ili neka joj se vrati istom mjerom....koliko vidim svi su sposobni za to...
pa di je problem onda?
jebote neću ti više spominjat tvoja baniranja....mimozetino......

pa nisam se vratio jer nikada nisam ni otišao! registrirao sam se na ovaj portal prije nekih godinu dana i od onda stojim pred portunom koji je zaključan svim mogućim ključevima, lokotima nikako unutra dobro ste se blokali nemoš unutra ni sa tenkom. Ligeji je serverskom greškom uskrsnuo nick pa se mogla ulogirat i obavijestit forumski aristokratski senilni senat da vjerojatno ima još nekoliko jadnika koji čekaju da im netko otvori portun ako su još živi i nisu se u međuvremenu pretvorili u kosture.

neću ulazit u psihoanalizu glistinih vijuga to nije meni za pensati nego sam se fokusirao na vaš ljigavi oportunizam i licemjerstvo i podlost nadasve.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.02.18 17:04

pizda je napisao/la:evo sto je Esco pisao pred par dana meni :"neznam kako da ti odgovorim a da se opet ne uvrijediš. tebi je glista zanimljiva? nikad neznaš koja je paranoja pere pa je to tebi fora pratit iz tvoje fotelje? čekaj, ti iskorištavaš i zabavlja te nečija bolest? jel ti nije neugodno....barem malo? znači smatraš glistu dvorskom ludom, ridikulkom koju peru paranoje? koja se zbog svoje bolesti iživljava na svim forumašima i tebe to rajca? te nije sram? izgubio si sve forumašice ovdje i onih par forumaša je isto otišlo zahvaljujući tvojoj glisti koja tako dobro suflira i prikazuje svoju poremećenost kao nešto pozitivno kao neki jebeni talent a ustvari je samo jadna i sjebana. što više tu vrišti to je sjebanija. onda joj ti opališ aplauz kad nekog na forumu izroštilja jer ona tebi radi uslugu ona se tebi dodvorava velikom Pizdi. "

Nakon tog je Glista banirana (naravno, ne zbog Esca) i on isti cas prementnuo pricu i hoce odbaniratu Glistu. Sad ozbiljno, Esco jesi li ti samo malo zajebant i luckast ili si ozbiljnije u kurcu? Pa daj stoj iza svojih rijeci barem tjedan dana jebote...

ti miješaš kruške i jabuke.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 40. Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.