Wajter raport

Stranica 12 / 13. Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Go down

Re: Wajter raport

Postaj  pizda on 15.05.18 15:45

ovdje sinoc padalo na mahove ali auto nikako da mi opere onako kako bi trebalo. Izgleda da cu prije slijedece kise morat nasapunati auto a kisa nek ucini ostalo...
pizda
Murderator

Broj postova : 29106

[Vrh] Go down

Postaj  taja on 16.05.18 9:01

darla je napisao/la:

@ Taja u Irskoj, neka ste se odlucili i kako vam je, pricajte, moze i neki onako prikaz zivota iz Irske
Pričat ću Darla, još je rano. tek smo 2 tjedna tu
Zasad ima jedino to da je Yeh jučer počeo raditi u jednoj firmi. Ja još čekam da me netko zove. Malo je mjesto i nema nekog izbora za žene. Al bitno da riješimo papire pa tko zna di će nas put odvesti.

Jutros ovdje sunčano i malo svježe.

Pipi, jesi na dijeti nekoj ili kako već skidaš kile?
taja

Broj postova : 5882

[Vrh] Go down

Postaj  darla on 16.05.18 14:16

pizda je napisao/la:

ojla Darlita , je, sest tjedana proslo i skinijo tocno deset kila. Bez problema, moralnih i drugih dvojbi, bez apstinencijskih kriza i ostalih zaraznih bolesti. Sve jeo, samo odbacijo slatko (osim voca) i malo se vise kretao. Sad cu jos par kila tako da imam lufta . Ljepse i lakse se covjek osjeca, kurac bolje stoji iako nije da mi nesto treba ali je lijepo za vidjet. Uglavnom, sad bez problema ide majica u hlace i ne moram uvlaciti trbuh ni mrvicu... Ako imas slicnih problema, osobno mislim da tebi treba drukciji pristup. Treba te dobro jebat i ti bi se preporodila a korist bi bila dvostruka. Slicno mislim i za Popa i Antisu...

...

Htjela sam ti reci da ja slatko ne jedem, onda sam shvatila da lazem ko pas posto volim gazirano, a to je isti kurac. Sest tjedana 10 kila, to je oko 1,5 tjedno, pa jebote dobar tempo. To tebe bog blagoslovio slicno kao i sa 34 cm, jebate ja da zrak samo disem nebi gubila 1,5 kg tjedno, osim mozda prvi tjedan vodu, oprobato vec.

Ma kurac bi se preporodila, glede poradi penjanja uzbrdo.Sto bi se reklo prednost suzivota sa drugim ljudskim jednikama muskog spola je to da si redovito izjebat ovako ili onako  , a ja i dalje vodim bitku sa uzbrdicama, iJako danas sam se penjala na 5 kat bez lifta prilicnom brzinom jer sam kasnila, pa mi i nije islo tako lose, sila boga ne moli.

Broj postova : 2640

[Vrh] Go down

Postaj  darla on 16.05.18 14:18

taja je napisao/la:

Pričat ću Darla, još je rano. tek smo 2 tjedna tu
Zasad ima jedino to da je Yeh jučer počeo raditi u jednoj firmi. Ja još čekam da me netko zove. Malo je mjesto i nema nekog izbora za žene. Al bitno da riješimo papire pa tko zna di će nas put odvesti.

Aaa kratko ste tako tu, ja sam mislila da je to duze, moze nema problema, kad se malo snadjete.

Broj postova : 2640

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 16.05.18 21:57

darla je napisao/la:

...

Htjela sam ti reci da ja slatko ne jedem, onda sam shvatila da lazem ko pas posto volim gazirano, a to je isti kurac. Sest tjedana 10 kila, to je oko 1,5 tjedno, pa jebote dobar tempo. To tebe bog blagoslovio slicno kao i sa 34 cm, jebate ja da zrak samo disem nebi gubila 1,5 kg tjedno, osim mozda prvi tjedan vodu, oprobato vec.

Ma kurac bi se preporodila, glede poradi penjanja uzbrdo.Sto bi se reklo prednost suzivota sa drugim ljudskim jednikama muskog spola je to da si redovito izjebat ovako ili onako  , a ja i dalje vodim bitku sa uzbrdicama, iJako danas sam se penjala na 5 kat bez lifta prilicnom brzinom jer sam kasnila, pa mi i nije islo tako lose, sila boga ne moli.

pola litre neceg gaziratog ko da si razmutila pola kile secera, kaloricno u p.m.
Ma ja ne jedem ni inace previse, ne sjecam se kad sam se prezderao. Ne volim taj osjecaj jer onda dva sata nisam za nista. Jedino me slatko moze sjebati pa je postupak mrsavljenja prilicno jednostavan, odjebem slatko i kile idu dolje....
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 16.05.18 21:58

taja je napisao/la:

ma kakvi, nikakva dijeta. Opisao sam postupak post iznad...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 16.05.18 22:02

Taman izasao, parkirao i nebo se otvorilo. Takva pljuscina nije padala godinama. Ja se smjestijo u kafic i pijuckam kavu a vani poplave, bujice. Auti idu ko ralice, samo sto umjesto snijega razgrcu vodu. I cim, stala pljuscina, za pet minuta u vrh glave ko da nista nije bilo, ni lokvice. Dobra je rijecka kanalizacija iako ljudi cesto njurgaju. Ne mos ti sprijeciti da kod Bencica ne bude pola metra vode kad se sva voda iz prigrada slijeva dolje i samo preljece sahte...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  besposlenpop on 16.05.18 22:41

pizda je napisao/la:
darla je napisao/la:

@ Vidi Pipojca smrsavijo pravo, neka sad ces pravo pozdrav hodati svuda sto je totalno in, sto bi se reklo trendy si   . Zajebavam te malo, neka super. Velis mozes hodati i pravo i uzbrdo bez problema, onda bi ja mogla do doktora    ili da i ja probam 10 kila smrsaviti, pa da vidim kako ce mi onda ici uzbrdo.

ojla Darlita , je, sest tjedana proslo i skinijo tocno deset kila. ...
Ja 20. 

Broj postova : 327

[Vrh] Go down

Postaj  besposlenpop on 16.05.18 22:45

darla je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ojla Darlita , je, sest tjedana proslo i skinijo tocno deset kila. Bez problema, moralnih i drugih dvojbi, bez apstinencijskih kriza i ostalih zaraznih bolesti. Sve jeo, samo odbacijo slatko (osim voca) i malo se vise kretao. Sad cu jos par kila tako da imam lufta . Ljepse i lakse se covjek osjeca, kurac bolje stoji iako nije da mi nesto treba ali je lijepo za vidjet. Uglavnom, sad bez problema ide majica u hlace i ne moram uvlaciti trbuh ni mrvicu... Ako imas slicnih problema, osobno mislim da tebi treba drukciji pristup. Treba te dobro jebat i ti bi se preporodila a korist bi bila dvostruka. Slicno mislim i za Popa i Antisu...

...

Sigurno si BILA? Uznojita!

[Vrh] Go down

Postaj  besposlenpop on 16.05.18 22:48

Ovdie, u Zadru! Je mrakovito. NEMA kiše?

[Vrh] Go down

Postaj  taja on 17.05.18 8:35

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:

Da, vidim sad.
Jedeš voće u kojem je puuuno šećera. Al ako mršaviš onda ok.
Ja sam bila izbacila i voće, i to sasvim. Skinula 18 kg prošlo ljeto i onda se krajem siječnja razbolila. Željezo palo na 3, kosa počela luđački otpadati, boljelo me čitavo tijelo. Tada sam počela opet jesti sve i vratila 7 kg nazad 

Jbg, bilo mi je važnije zdravlje u tom momentu
taja

Broj postova : 5882

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 17.05.18 22:22

taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:

Da, vidim sad.
Ja sam bila izbacila i voće, i to sasvim. Skinula 18 kg prošlo ljeto i onda se krajem siječnja razbolila. Željezo palo na 3, kosa počela luđački otpadati, boljelo me čitavo tijelo. Tada sam počela opet jesti sve i vratila 7 kg nazad 

pa kakvu si to dijetu prakticirala, dijetu plutonijem?
Sto se voca tice, pola kile lubenice, 60 kalorija, puna salica ananasa 80, kalorija, pola kila tresanja 100 kalorija, pola kile jagoda, 60 kalorija...Jedes to kroz vecer, stalo nesto meljes a sve skupa 3oo kalorija a unijo si brdo minerala i vitamina u sebe. Za to isto vrijeme bih prije smazao cijelu cokoladu, 5-6 snita orehnjače, 3-4 pakiranja onih Ferrero kokosa, pa bih opet narezao par snita orehnjace, smazao par Zivotinjskih itd. i unio barem 3.000 kalorija tj. deset puta vise. Uz to, uzimaj svaki dan 4.000 kalorija iskljucivo od voca a Yehi nek uzima isto toliko kalorija iz standardne hrane i ti ces rapidno mrsavit a on ce se debljat. Ima nesto u vocu sto razgradjuje kalorije i pretvara ih u dodatne minerale i vitamine. Jos nije sasvim jasno kako to funkcionira ali funkcionira...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 17.05.18 22:23

danas promjenljivo, bilo oblaka a bilo i sunca. Kisa nie padala jer se jucer ispadala, frisko...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  besposlenpop on 18.05.18 7:57

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:

Da, vidim sad.

pa kakvu si to dijetu prakticirala, dijetu plutonijem?
Sto se voca tice, pola kile lubenice, 60 kalorija, puna salica ananasa 80, kalorija, pola kila tresanja 100 kalorija, pola kile jagoda, 60 kalorija...Jedes to kroz vecer, stalo nesto meljes a sve skupa 3oo kalorija a unijo si brdo minerala i vitamina u sebe. Za to isto vrijeme bih prije smazao cijelu cokoladu, 5-6 snita orehnjače, 3-4 pakiranja onih Ferrero kokosa, pa bih opet narezao par snita orehnjace, smazao par Zivotinjskih itd. i unio barem 3.000 kalorija tj. deset puta vise. Uz to, uzimaj svaki dan 4.000 kalorija iskljucivo od voca a Yehi nek uzima isto toliko kalorija iz standardne hrane i ti ces rapidno mrsavit a on ce se debljat. Ima nesto u vocu sto razgradjuje kalorije i pretvara ih u dodatne minerale i vitamine. Jos nije sasvim jasno kako to funkcionira ali funkcionira...
Fali ti ćevapa. 

[Vrh] Go down

Postaj  besposlenpop on 18.05.18 18:01

U Zadru sunčato. 

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 18.05.18 21:50

ovdje vecinom suncato i nekako sparno. Jucer navecer se smrzao vani u kratkim rukavima pa danas uzeo jaknicu i skuhao se. Sve nesto kulinarski...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  antonac on 19.05.18 6:13

a jesmo postali staracki dom.....televiziske serie, diete, hrana, mrsavljene/debljanje....jedino taja se ponasa mladenacki, osla zena u irsku.....da mi je dvajs godina manje i ja bi 

Broj postova : 1840

[Vrh] Go down

Postaj  besposlenpop on 20.05.18 13:49

Ja se dolazim hraniti u srijedu uSplit.
Dans sunčato, pa oblakovito ...

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 20.05.18 22:43

prilicno jaka bura, predvecer se smirilo ali jos pirka. Toplo...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 20.05.18 22:51

bas su reklame. Onog crnca iz old spajsa bi pukao maljem u glavu mater mu jebem. Ne zna se ko je ogavniji, on ili reklama...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  RobinUd on 21.05.18 0:14

antonac je napisao/la:......osla zena u irsku.....da mi je dvajs godina manje i ja bi 
Kazu da se tamo tesko probit´ s engleskim.
Sluzbeni jezik je hrvatski....
RobinUd

Broj postova : 671

[Vrh] Go down

Postaj  besposlenpop on 21.05.18 9:26

Jutros sunčato, al je gužva na cestama & ulicama, pičkalimunmaterina!

[Vrh] Go down

Postaj  besposlenpop on 22.05.18 8:57

Bilo sunčato, pa sad oblakovito ...

[Vrh] Go down

Postaj  maledetta primavera on 22.05.18 23:16

ajme novosti ... yehi i taja u Irelad .... pa neka vam je sa srećom! 
kako ste se odlučili na taj korak, a zapelo mi samo za oko da ti Tajo još nemaš posla, jesi našla šta od onog posta do sad? kako je yehiju na delu? kako ste? kako je tamo? ..

darla smršala 10 kg u 6 tjedana. receptor molim! 
otkad nisam sa builderom, smršala sam i ja.... jebote stalno sam jela sa njim, pretvorila sam se u očajnu debelu kućanicu ... dobro je sad, smršala sam malo, ali još bi .... sad variram između 59-61 kg , a ja bi na 57-58 ... 

moj problem sa koljenima koji sam imala lani, ponovijo se, 4.6. idem u lovran, ove godine gadno me pogodilo na desno koljeno i mišiće. i vidim da kada jedem, koljeno je još gore. kada ne jedem, kada sam takoreći gladna, ja sam sva super ... 

upravo kuham juneće medaljone u šugu i punjene paprike i balancane .... živac me opandrčijo. pijem pivo i popušim cigaretu svako toliko na balkonu.

umrla mi je nona u subotu, ne mogu doći k sebi, ne mogu se pomiriti sa tim . ne mogu shvatiti da mi je više nema .... sprovod je u petak, ja sam koma sve više. bojim se tog trnutka .....

popinjo, je i Boško otišao na vječna lovišta?

maledetta primavera

Broj postova : 743

[Vrh] Go down

Postaj  besposlenpop on 23.05.18 16:50

maledetta primavera je napisao/la:...

darla smršala 10 kg u 6 tjedana. receptor molim! 
...
Mislim da je tolko smršavijo Pizda.
Darla je još nabacila koju (zato je promienila afatar). 
Jebiga, ja 20 u 8 tjedana (smršavijo), pa me niko ne doživljava ... 

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 12 / 13. Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

[Vrh]