Wajter raport

Stranica 18 / 21. Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next

Go down

Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop on 05.07.18 8:48

Biće toplo ... 

Broj postova : 434

[Vrh] Go down

Postaj  sarita on 05.07.18 18:32

besposlenpop je napisao/la:
sarita je napisao/la:lol   to sam pod udarom valunga napisala. mos mislit koja je kombinacija 103F + valung?? nema vise svadjanja, poponjo. kak smo bili ludi.
Smrt Farenhajtu!
sloboda narodu

sarita

Broj postova : 34

[Vrh] Go down

Postaj  sarita on 05.07.18 18:34

a sad jedna tuzna vijest: moja maca tortica je jako bolesna. tesko zakazivanje bubrega. ima samo jos dan ili dva zivota. bas sam nekako tuzna. maca je imala divan zivot sa nama a i mi sa njom.

sarita

Broj postova : 34

[Vrh] Go down

Postaj  besposlenpop on 05.07.18 19:01

sarita je napisao/la:a sad jedna tuzna vijest: moja maca tortica je jako bolesna. tesko zakazivanje bubrega. ima samo jos dan ili dva zivota. bas sam nekako tuzna. maca je imala divan zivot sa nama a i mi sa njom.
A-joooj - žao mi je.  
Nek vas tješi njezin dobar i sretan život sa vama ... 

[Vrh] Go down

Postaj  besposlenpop on 06.07.18 8:54

Opet kišovito! 

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 06.07.18 9:44

Sara baš mi žao mace....ako je došlo vrijeme da ide otići će....nije lako kad se vežeš uz te slatke beštije....

Vajter je zadnjih dana pravo ljetni, vruuuće, sparno, more se ponovo grije,ali kažu mi još je malo hladno.....
Ja se još nisam okupala, tek u ovu nedjelju moguće padne 1 kupanje...ma ni ne kupa mi se nešto...šta ja znam....menei dođe pred kraj ljeta neka želja za kupanje...kad popuste gužve i  nema ljudi uokolo....

Dana sam doma, a sutra radim...
Još 3 tjedna i 2 dana i gotov posao za ovu sezonu...jedva čekam, a kad dočekam brzo će mi dosadit nerad....c'est la vie 
Lena

Broj postova : 7939

[Vrh] Go down

Postaj  besposlenpop on 06.07.18 21:14

Nainovia prognoza za sutra: maimun je izabrao rusku babušku  pa uopće ne treba gledati utakmicu. 

[Vrh] Go down

Postaj  besposlenpop on 07.07.18 21:54

besposlenpop je napisao/la:Nainovia prognoza za sutra: maimun je izabrao rusku babušku  pa uopće ne treba gledati utakmicu. 
Iebiga, nemreš se ni u maimune pouzdat ko ni u Vakulu. 

[Vrh] Go down

Postaj  besposlenpop on 07.07.18 22:00

Sad moram smislit kak u Kostreni gledati Emgleze ...

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 07.07.18 23:03

bilo je suncano i vruce ali manje sparno nego li jucer.
Evo nas u polufinalu SP-a nakon jos jednih jedanaesteraca i jos jedne lose utakmice. Ako protiv engleza imamo namjeru tako igrati, bolje da im predamo utakmicu bez borbe. Barem cemo biti odmorniji za borbu za trece mjesto. Svejedno shok, sa tako losim igracima doc u polufinale je pomalo ravno cudu...
pizda
Murderator

Broj postova : 29172

[Vrh] Go down

Postaj  besposlenpop on 08.07.18 20:44

Danas dobar wajter, iako sam uglavnom bil cijeli dan u kući. 

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 09.07.18 22:44

izgleda da je ova godina crna za nase kucne ljubimce. Popu oso Bosko, Sari macka a moj Bobi samo sto se ne ugasi. Pet dana skoro nista nije pojeo, jedva se dize, moram ga drzat jer samo klone. Bio sam sa njim do veterinara i kaze da sutra dodjem sa Bobijem da mu vadi  krv. Mislio sam da ce rec da bi najpametnije bilo uspavati ga. Nekad to nisam mogao zamisliti a sad bih pristao. Nema smisla da se blago pati zbog necije savjesti. Kopni iz sata u sat i nista se ne buni. Samo me gleda i valjda ocekuje pomoc. Mora da sam za njega neka vrst boga. Kad je zedan stvori mu se voda, kad je gladan, pun tanjur. Sad valjda ocekuje da ga pomladim i izljecim a ne mogu jebiga. Ne mogu ni sebe, kurac sam ja a ne bog a on to ne kuzi. Kako mi je zao jebote, 15 godina smo skupa . Jebes to sto mu je mozda bilo lijepo. Badava sve kad moras umrijet i kurca ne znas...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  besposlenpop on 10.07.18 10:38

pizda je napisao/la:... Kako mi je zao jebote, 15 godina smo skupa . ...
Da, 15 godina je puno kad se sjetiš svega, a tako malo kad shvatiš da je kraj ...  
Siroti Bobi, falit će i nama ...

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 10.07.18 13:54

I ja se pridruzujem tugujucem klubu vlasnika dlakavih bestijica. Moj lavicima 15 godina i prijekojih mjesec-dva je osljepio od starosti... nastojim mu olaksati i uljepsati preostale dane.
Zao mi je vasih dlakavaca, velika je to ljubav... pogotvo kod nas solo brijaca.

Broj postova : 9607

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 10.07.18 16:11

moj najbolji prijatelj je uspavan danas u 15,30. Otkazali su mu bubrezi i nije bilo spasa. Jebote, nisam plakao ni za starom ni za bratom ko za njim. Mozda ruzno zvuci ali je tako. Nadam se da sad trci po rajskim poljanama mlad, zdrav i presretan. Volim svog dlakavca jako...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 10.07.18 16:30

ajme pipi baš mi je žao bobija....vidi koje oke ima...pametne, biste....
eto kako taj život ide i najdraža bića nas napušatju,a život opet ide....bit će ti teško bez njega jer ste navikli jedan na drugoga....
bobi odmori se.....
Lena

Broj postova : 7939

[Vrh] Go down

Postaj  whisperer on 10.07.18 23:25

pizda je napisao/la:

moj najbolji prijatelj je uspavan danas u 15,30. Otkazali su mu bubrezi i nije bilo spasa. Jebote, nisam plakao ni za starom ni za bratom ko za njim. Mozda ruzno zvuci ali je tako. Nadam se da sad trci po rajskim poljanama mlad, zdrav i presretan. Volim svog dlakavca jako...

Pusa i zagrljaj Bobici. :*
whisperer

Broj postova : 15

[Vrh] Go down

Postaj  zingaro on 10.07.18 23:31

whisperer je napisao/la:
pizda je napisao/la:

Pusa i zagrljaj Bobici. :*

jebo te ..procitao sam ovo..d je Pizda rikno ne bi se javio..ali Bobika je bio i ostao legenda kultnih...daklem Pizda je bez njega pichkin dim..Pizdo pocivaj u miru...jebaji ga ...taka je priroda..

Broj postova : 3009

[Vrh] Go down

Postaj  zingaro on 10.07.18 23:38

jos samo da dodam..sutra sam u Puli (na rumunskom u prevodu je to Kuratz) tak da...mozda dodjem na pogreb Pipijevom cutzku..Moj sin dao uspavati kuju koju je povukao iz sluzbe za spasavanje..bog te jebo..drzao je devet godina..dok jadna nije dobila rak nogu..potrosio pun kuratz love da je "spasi"...e ja takve ljude ne mogu razumiti..ali Pizdu mogu jer je jebeno logichan...pa bez obzira na Bobijevu patnju...treba odluciti da se vishe ne pati...daklem Pizdo..spasi ga..et

[Vrh] Go down

Postaj  Tomica on 11.07.18 18:54

Zao mi je zbog vasih dugogodisnjih prijatelja..

Tomica

Broj postova : 120

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 11.07.18 23:03

hvala u ime Bobija kome trenutno gori svijeca na njegovom omiljenom mjestu...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 11.07.18 23:06

Drago mi je vidjet ciganina cigu iz daleke ali nama prijateljske Floride. Pogotovo nakon glasina da je priklat zbog kradje rabljene teniske opreme...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 11.07.18 23:13

nisam gledao utakmicu vec sam setao putevima revolucije i stigao doma pred kraj. Nemam zivaca a sad ni volje to gledati pa mi kao orjentir sluzi susjedica kat iznad. Cim ona pocne vristat ja prebacim na nogomet i vidim da smo dali gol. Pri kraju se usutila a ja sugeriram "ajd vristi jebate, nije vrag da ce opet penali"... I pocela ona vristat, "to mala" velim ja.... To je moj kraci osvrt na ovo cudo nevidjeno koje se desilo. Hrvatska u finalu svjetskog prvenstva i to nakon tri utakmice sa produzecima zaredom. Sto rec, svaka cast...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Tomica on 12.07.18 0:12

Pratim vrlo pozorno ovo svjetsko prvenstvo, kao uostalom i prethodna dva, i izuzetno sam zadovoljna nasim deckima. Mozda i ne igraju najljepsi nogomet, ali triput se vracati, odnosno, razrjesavati komplicirane situacije te doci do finala, mislim da ipak govori o njihovoj kvaliteti. Zao mi je brace Rusa i voljela bih da smo onu utakmicu, zapravo, odigrali ovu nedjelju, ali kad nije moglo drugacije.. Najdraza mi je ova vecerasnja jer smo bahatim Englezima zapusili usta i poslali ih kuci. :-D A sad - Francuska! :-) Necemo se bahatiti.. :-) Neka bolji pobijede. :-)
Tomica

Broj postova : 120

[Vrh] Go down

Postaj  zingaro on 12.07.18 17:17

pizda je napisao/la:hvala u ime Bobija kome trenutno gori svijeca na njegovom omiljenom mjestu...

Ode jadni Boby koji te jedini mogo trpit..za promjenu kupi si papagaja barem cesh se imati s kime svadjati.
Ja sam svog bio nauchio svashta neshto..kad sam znao popizdit ...pochne da kreshti ko lud..valjda je osjecao to..Ja mu velim ..zavezi pichka ti materina ocherupat cu te..a on ladno odgovori ..osh moj kuratz...pustio sam ga da leti sa divljacima nadajuci se da ce ga ocherupati ..al kuratz...kad god posadim suncokret on dovede cijelu bandu ...i oljushte ga dok si reko keks..

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 18 / 21. Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next

[Vrh]

- Similar topics