kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tattoo

Stranica 1 / 5. 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

tattoo Empty tattoo

Postaj  Gost 25.10.12 19:25

što mislite o ovom prilično bolnom i trajnom uljepšavanju?

tattoo Hoko49k6rjrbkh6h4fgs

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tattoo Empty Re: tattoo

Postaj  marinija_amburator 25.10.12 19:31

Btw je napisao/la:što mislite o ovom prilično bolnom i trajnom uljepšavanju?

tattoo Hoko49k6rjrbkh6h4fgs


a isto kak i sve drugo - može biti lepo i sexy, a isto tak može biti bezveze. ja osobno ne bi. preveć bockanja, a za kaj?
marinija_amburator
marinija_amburator

Broj postova : 1012
Join date : 03.10.2012
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

tattoo Empty Re: tattoo

Postaj  Gost 25.10.12 19:35

Btw je napisao/la:što mislite o ovom prilično bolnom i trajnom uljepšavanju?

tattoo Hoko49k6rjrbkh6h4fgs

ako se odlučuje na njega iz nekog , moderno nazvano, holističkog pristupa, apsolutno da... ako se radi o hiru, onda kategorički ne... al svak po svojoj volji.... ja sam si davno htjela istetovirati ona krojački metar oko struka dok je još bio 60 cm... da ga jebeš, i danas bi mjerio isto samo bi se cm malo produžili tattoo 3114667799

meni su mrak maorske tetovaže al samo na maorima tattoo Worldtameiti_narrowweb__300x4090

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tattoo Empty Re: tattoo

Postaj  antonac 25.10.12 19:43

liepo mi je vidieti na zenskoi male, discretne tetovazice....ove velike ne volim.....nesto malo, discretno, tipa JNA 1981 ili IEBO KUPUS.....

_________________
daite im da seru....tattoo 29xutcytattoo 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 23
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

tattoo Empty Re: tattoo

Postaj  marinija_amburator 25.10.12 19:43

antonac je napisao/la: tipa JNA 1981 ili IEBO KUPUS.....

tattoo 1619348112
marinija_amburator
marinija_amburator

Broj postova : 1012
Join date : 03.10.2012
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

tattoo Empty Re: tattoo

Postaj  orion 25.10.12 20:31

Btw je napisao/la:što mislite o ovom prilično bolnom i trajnom uljepšavanju?

tattoo Hoko49k6rjrbkh6h4fgs



užas ...a tek kad dođe na + 25 godina na postojeće, pa digne težinu na +25 žive vage od postojeće, pa se tetovaže razpljoskaju po salu .... sve će frcat od sexpila ...

a tek negdašnji mladići sa diskretno napikanim JNA, Ana ili Stana .... tattoo 3776795594
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

tattoo Empty Re: tattoo

Postaj  Gost 25.10.12 20:37

Btw je napisao/la:što mislite o ovom prilično bolnom i trajnom uljepšavanju?

tattoo Hoko49k6rjrbkh6h4fgs

ja bi dami ova tetta bude cura

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tattoo Empty Re: tattoo

Postaj  antonac 25.10.12 20:42

staceti ova vidis da je istrulila, sve jon se kosti vide.....

_________________
daite im da seru....tattoo 29xutcytattoo 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 23
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

tattoo Empty Re: tattoo

Postaj  Gost 26.10.12 8:36

meni se tetovaže sviđaju, ali me smeta njihova trajnost...

haha imala sam priliku vidjeti ajnštajna istetoviranog na trbuhu kako izgleda kad se osoba udeblja tattoo 1658420748

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tattoo Empty Re: tattoo

Postaj  pizda 26.10.12 8:40

nikad nisam nit bih. Nekad su se tetovirali mornari, robijasi i razni problematicni likovi. Kod zena samo obalne dame. Danas je to postalo in kod mladjih ali ostarit ce i onda ce im taj tatoo postat karikatura i ici ce samo na nocna kupanja...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

tattoo Empty Re: tattoo

Postaj  Gost 26.10.12 8:50

pizda je napisao/la:nikad nisam nit bih. Nekad su se tetovirali mornari, robijasi i razni problematicni likovi. Kod zena samo obalne dame. Danas je to postalo in kod mladjih ali ostarit ce i onda ce im taj tatoo postat karikatura i ici ce samo na nocna kupanja...

ne bih ni ja jer ne volim ništa što je trajno, ali da ima lijepih tetovaža ima ih... to da su se nekad tetovirali problematični, robijaši i žene upitna morala je marginalno... danas su druga vremena
nekad su bile kurve i one koje su pokazale gležanj, a ti si nas sve skinuo do gola tu na trojme... napravi od nas obalne dame bez da se tetoviramo tattoo 1523192931

usput, kriminalci su nam u vladi, bankama, sudstvu, svi s kravatom umjesto tetovaže tattoo 684758713


Zadnja promjena: Btw; 26.10.12 8:53; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : admine forum ti šteka za popizdit :))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tattoo Empty Re: tattoo

Postaj  pizda 26.10.12 9:29

Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:nikad nisam nit bih. Nekad su se tetovirali mornari, robijasi i razni problematicni likovi. Kod zena samo obalne dame. Danas je to postalo in kod mladjih ali ostarit ce i onda ce im taj tatoo postat karikatura i ici ce samo na nocna kupanja...

ne bih ni ja jer ne volim ništa što je trajno, ali da ima lijepih tetovaža ima ih... to da su se nekad tetovirali problematični, robijaši i žene upitna morala je marginalno... danas su druga vremena
nekad su bile kurve i one koje su pokazale gležanj, a ti si nas sve skinuo do gola tu na trojme... napravi od nas obalne dame bez da se tetoviramo tattoo 1523192931

usput, kriminalci su nam u vladi, bankama, sudstvu, svi s kravatom umjesto tetovaže tattoo 684758713

znam ja to ali ljudi idu spaljivat neke bradavice, madeze i sl. a nabace si neki tatoo velicine jumbo postera. Kad si mladji sve prolazi ali svi znamo da cemo ostariti a onda to bude stvarno neukusno blago receno. Vidjet neku od pedeset, cetrdeset...na plazi tetoviranu bude otuzno. Moze ona izgledat ne znam kako dobro i sacuvano ali nema osamnaest da ga jebes...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

tattoo Empty Re: tattoo

Postaj  Gost 26.10.12 10:00

mislim da bi ova savršeno pristajal blitvici :

tattoo Cartoon-tattoos-feet-2

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tattoo Empty Re: tattoo

Postaj  Gost 26.10.12 10:01

ova pak escu

tattoo Jaytoon

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tattoo Empty Re: tattoo

Postaj  Gost 26.10.12 10:03

pizdu definitivno vidim sa ovom :

tattoo Clown

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tattoo Empty Re: tattoo

Postaj  Gost 26.10.12 10:04

pizda je napisao/la:nikad nisam nit bih. Nekad su se tetovirali mornari, robijasi i razni problematicni likovi. Kod zena samo obalne dame. Danas je to postalo in kod mladjih ali ostarit ce i onda ce im taj tatoo postat karikatura i ici ce samo na nocna kupanja...


evo, zbog ovog zadnjeg sam se uvijek nekako bojala. i još zbog jednog razloga: da sam si na butinu ili dupe tetovirala muhicu ili leptirića, sad bi već to bio slon ....


ali tetovaže poput ove na prvoj slici su nešto fantastično i divim se takvom art uratku!



sklonija sam piercingu, ako se ne udebljam do idućeg ljeta, opet ću staviti naušnicu na pupak tattoo 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tattoo Empty Re: tattoo

Postaj  Gost 26.10.12 10:05

dromici bi baš pasala ovakva jedna na lijevoj podlaktici tek toliko da ljudi znaju s kim posla imaju

tattoo Cartoon_Tattoos

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tattoo Empty Re: tattoo

Postaj  Gost 26.10.12 10:05

nešto što je meni lijepo jest henna sculpture .....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tattoo Empty Re: tattoo

Postaj  taja 26.10.12 10:11

Imam jednu staru tetovažu na ramenu, ali spremam se preko nje oslikati novu tattoo 1656216332
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

tattoo Empty Re: tattoo

Postaj  Gost 26.10.12 10:18

pope, ja mislim da ne smiješ više odugovlačiti sa odlukom.... ovo moraš imati na svojim prsima :

tattoo Cory-train

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tattoo Empty Re: tattoo

Postaj  Gost 26.10.12 10:20

taja je napisao/la:Imam jednu staru tetovažu na ramenu, ali spremam se preko nje oslikati novu tattoo 1656216332

opaaaa....pa pokaži, nemoj sad da tebe ko onog caticinog sramežljivog prijatelja moram prikliještit nogom da ti zavrnem rukav do grla tattoo 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tattoo Empty Re: tattoo

Postaj  pizda 26.10.12 10:21

kišna glista je napisao/la:pizdu definitivno vidim sa ovom :

tattoo Clown

o bogte...prije bi na sebe stavijo JNA...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

tattoo Empty Re: tattoo

Postaj  pizda 26.10.12 10:24

lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:nikad nisam nit bih. Nekad su se tetovirali mornari, robijasi i razni problematicni likovi. Kod zena samo obalne dame. Danas je to postalo in kod mladjih ali ostarit ce i onda ce im taj tatoo postat karikatura i ici ce samo na nocna kupanja...


evo, zbog ovog zadnjeg sam se uvijek nekako bojala. i još zbog jednog razloga: da sam si na butinu ili dupe tetovirala muhicu ili leptirića, sad bi već to bio slon ....


ali tetovaže poput ove na prvoj slici su nešto fantastično i divim se takvom art uratku!



sklonija sam piercingu, ako se ne udebljam do idućeg ljeta, opet ću staviti naušnicu na pupak tattoo 684758713

ja to ne kuzim, pa sta ce nekom nausnica na pupku, supku, usnici, bradavici...Samo smeta a moze se covjek i dobro ozlijediti. S druge strane efekat je nikakav, stvarno ne kuzim...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

tattoo Empty Re: tattoo

Postaj  Gost 26.10.12 10:33

pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:nikad nisam nit bih. Nekad su se tetovirali mornari, robijasi i razni problematicni likovi. Kod zena samo obalne dame. Danas je to postalo in kod mladjih ali ostarit ce i onda ce im taj tatoo postat karikatura i ici ce samo na nocna kupanja...


evo, zbog ovog zadnjeg sam se uvijek nekako bojala. i još zbog jednog razloga: da sam si na butinu ili dupe tetovirala muhicu ili leptirića, sad bi već to bio slon ....


ali tetovaže poput ove na prvoj slici su nešto fantastično i divim se takvom art uratku!



sklonija sam piercingu, ako se ne udebljam do idućeg ljeta, opet ću staviti naušnicu na pupak tattoo 684758713

ja to ne kuzim, pa sta ce nekom nausnica na pupku, supku, usnici, bradavici...Samo smeta a moze se covjek i dobro ozlijediti. S druge strane efekat je nikakav, stvarno ne kuzim...

na lijep trbušić meni je to slatko tattoo 684758713 ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tattoo Empty Re: tattoo

Postaj  taja 26.10.12 10:50

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:Imam jednu staru tetovažu na ramenu, ali spremam se preko nje oslikati novu tattoo 1656216332

opaaaa....pa pokaži, nemoj sad da tebe ko onog caticinog sramežljivog prijatelja moram prikliještit nogom da ti zavrnem rukav do grla tattoo 727654710

Da mi se sviđa za pokazivanje ne bih ju prepravljala. Nakon dekoracije ćeš ju vidit tattoo 3601362807:

Osim toga, kakva je to bajkerica bez tetovaže tattoo 997057239:
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

tattoo Empty Re: tattoo

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 5. 1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.