o mom unuku

Stranica 28 / 31. Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: o mom unuku

Postaj  pizda on 19.03.14 11:37

kišna glista je napisao/la:

koji kiki jebote, ti bi imo nazvat svako toliko i predstavit se ko tuzlanac koji je pošemerijo se žice u okrugu od tri kontinenta   il se obučeš ko vrač pa mi iskočiš preko skajpa i prijetiš nam da ćeš nas virtualno ubit

pa nece haker vrsit egzorcizam, jedino ti virus moze uvalit...

pizda
Murderator

Broj postova : 27943

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 19.03.14 11:40

pizda je napisao/la:

koji kiki jebote, ti bi imo nazvat svako toliko i predstavit se ko tuzlanac koji je pošemerijo se žice u okrugu od tri kontinenta   il se obučeš ko vrač pa mi iskočiš preko skajpa i prijetiš nam da ćeš nas virtualno ubit

hm ... a da onda ipak  kikija pozovem na kavu ? misliš da bi se odazvo  

samson je jednom na religiji tako pričo kako se pravi kršćani osjećaju neugodno u kućama pagana jer su pune demona ... mogla bih ja otvorit pansion za takve, nek dođu svi kod mene, ima puna kuća demona da ih zabavlja  

jebote koji bi to big brother show bio ...   

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 19.03.14 11:52

pizda je napisao/la:

hm ... a da onda ipak  kikija pozovem na kavu ? misliš da bi se odazvo  

samson je jednom na religiji tako pričo kako se pravi kršćani osjećaju neugodno u kućama pagana jer su pune demona ... mogla bih ja otvorit pansion za takve, nek dođu svi kod mene, ima puna kuća demona da ih zabavlja  

jebote koji bi to big brother show bio ...   

"Legija hostel"...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 19.03.14 11:59

kuću pretvorim u kuću strave za kršćane i naplaćujem ulaz  

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 19.03.14 12:37

kišna glista je napisao/la:kuću pretvorim u kuću strave za kršćane i naplaćujem ulaz  

Kacunku mos napravit pokaz...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 19.03.14 12:40

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:kuću pretvorim u kuću strave za kršćane i naplaćujem ulaz  

on mi je fb frend al se umirio, ne mrda ko nekad ... al budem ga ja kad tad razmrdala  

al najbolji mi je jedan krčki pop koji je službeno dobio titulu egzorcista a započeo sa egzorcizmom još u kući mojih roditelja ... bokte, koji su to luđaci, tada sam doslovno morala otrčati u kuhinju i čučnula iza pulta da sakrijem koliko me smijeh ulovio kad je krenuo istjerivati demone    ajme, samo kad se sjetim mamine face ... nju teško tko ostavi bez teksta al tad je ostala baš nako zabezeknuta ... žena gleda i ne može vjerovati šta gleda    jebote, da mi je tad bilo imati kameru da snimim ...

Zadnja promjena: kišna glista; 19.03.14 12:44; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 19.03.14 12:41

pizda je napisao/la:

on mi je fb frend al se umirio, ne mrda ko nekad ... al budem ga ja kad tad razmrdala   

o bogte, imas interesantan profil fb frendova. Svasta pomalo...  

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 19.03.14 12:49

pizda je napisao/la:
pizda je napisao/la:

o bogte, imas interesantan profil fb frendova. Svasta pomalo...  

neprijatelje uvijek treba držati na oku   ... takvi su meni zabavni za poludit kad ih krene pričat ... bokte, od svih ljudi koji su mi bili tamo, samo su mi dija i kiki blokirati ... još me kiki na nethaeru prozivo da sam kukavica jer sam brisala svoj fb profil     ... nije skužio da sam još živa i vrckava samo me on ne vidi

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 19.03.14 18:20

pizda je napisao/la:

pa pozvala bih ja nju jopet da ponovimo iskustvo    sad kad znam šta je u pitanju bilo, zabavila bih se i to fino ... jebote, da sam bar onda znala šta se događa   al jebat ga, kome bi to palo na pamet

da kome bi palo na pamet a mjesec dana si smrdila po tamjanu...  
  ma pusti je kurči se, a zapravo ju je strah svih tih rekvizita...meni je odmah pregledala ruksak da nisam prošvercala kakav tamjan, oboružala se zmijama, lobanjama i totemima... a ja ostala dan duže od planiranog... šta bi tek bilo da se nije pripremila... garant bih se uselila k njojzi  

btw

Broj postova : 13098

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 22.03.14 18:35

btw mališa već ima 6? đizsssss....pa fakat ta djeca prebrzo rastu.....i moji isto!

Lena

Broj postova : 7218

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 23.03.14 8:05

Lena je napisao/la:btw mališa već ima 6? đizsssss....pa fakat ta djeca prebrzo rastu.....i moji isto!
da... i ja to kažem svake godine   
tvoji će još malo pičit po kafićima...  

btw

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 24.03.14 20:44

nemam ti što napisati o klinji, sve rijeđe se javljaju, ali trkeljat ću što bilo, ne dam da potone tema...
vrijeme je bez veze, miriše na još jedan snijeg...nekako mi sve ravno, neka ga, neće ni on dovijeka... prošli tjedan sam iznijela cvijeće na balkon, e vala ga neću unositi nazad, ako ne preživi bacit ću ga u kontajner...
umorio me ožujak, jedva čekam da prođe... ugošćavala sam ljude kojima nije stalo do mene, a ni meni do njih, a one koje bih rado vidjela u svom domu njih nema... nisu krivi oni nego ja koja nigdje ne puštam korijenje i mijenjam mjesto boravka češće nego normalni ljudi mjesto gdje provode godišnji odmor...  
baš nešto mislim, sve moje osobne iskaznice su bile nove kad sam ih mijenjala, ne stignu se olinjati...  
ne da mi se čak ni trkelajt... napišem rečenicu, pročitam je, učini mi se bedasta, uključim cenzuru... moš mislit koliko sam bezveze kad mi se ni vlastite misli ne sviđaju   

nedostaju mi tvoji upisi, oguljeni i jasni, bez ikakvih začina i lickanja... stoj mi dobro...

btw

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 27.03.14 21:18

piČko, ostala sam jedina baka na forumu...    

zvao me danas... kaže, bako, nas je dvoje, a mama je kupila samo jedan poklon...ja sam jo rekao da bi trebalo dva, ali ona kaže da ti želiš zajednički poklon     
ne ustavlja se dok govori, nema ni zareza ni točke, proguta pola riječi jer ima previše toga za reći, a vremena je tako malo...   
sinko je upisao doktorat...taj će do kraja života sjediti u školskim klupama... smislit će on već dodatnu specijalizaciju kad doktorira    
drago mi je, mijenja se na bolje... na puno bolje... konačno se zasitio tatinih i maminih kćerkica i sinova s kojima se zadnjih godina smucao po klubovima gdje trešti turbo folk... bokte, koju muziku oni slušaju, želudac mi se okreće... 
nakon milion godina smo se čak bivši muž i ja složili u nečemu... da ga financijski podupremo-oboje... ajd valjda će držati obećanje... 

neću te zvati da se vratiš, jebi se... za svaki slučaj ću ovu temu održavati živom... barem dok sam ja na forumu...

btw

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 28.03.14 10:35

nisi jedina baka, Bafi je postala sretna baka dvoje blizancica...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 28.03.14 10:47

pizda je napisao/la:nisi jedina baka, Bafi je postala sretna baka dvoje blizancica...

stvarno ? onda čestitke baffici na unučicama  ... bit će sad pune ruke posla za nju   

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 28.03.14 10:49

pizda je napisao/la:nisi jedina baka, Bafi je postala sretna baka dvoje blizancica...

ooo..predivno   
čestitke i od mene   

Alhambra

Broj postova : 8167

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 28.03.14 10:52

stvarno ? onda čestitke baffici na unučicama  ... bit će sad pune ruke posla za nju   

nece se moc zajebavat administriranjem, zato joj forum onako i radi...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 28.03.14 12:13

pizda je napisao/la:

sad mi nešto palo na pamet ... da nisu i naši administratori postali baba i dida pa ih zato nema ...    a ko fol ih ometa sex drugs and rock and roll u češćem pojavljivanju

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  baaab on 28.03.14 12:40

baaab

Broj postova : 767

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 28.03.14 12:41

baaab je napisao/la:

eto, sad znamo kako prizvati baabsa    samo mu unuke spomenemo ... njegove, dašta  

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 28.03.14 12:50

pizda je napisao/la:

sad mi nešto palo na pamet ... da nisu i naši administratori postali baba i dida pa ih zato nema ...    a ko fol ih ometa sex drugs and rock and roll u češćem pojavljivanju

svercaju gitarama naveliko, Babsi pravi falsifikate i prodaje lokalnim bendovima. Zato svako toliko nekog ubije struja na bini...  

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 28.03.14 13:01

baaab je napisao/la:

djed baban, lijepo   

Vel'ka Maca

Broj postova : 9360

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 28.03.14 16:13

joj nisam znala!
idem joj čestitat!

Lena

Broj postova : 7218

[Vrh] Go down

Postaj  darla on 28.03.14 18:02

A i vi Pipojcu svasta vjerujete   

Buffy ce biti odusevljena cestitkama  

darla

Broj postova : 2599

[Vrh] Go down

Postaj  proba on 28.03.14 19:44

mentalna kurbetina ,,,,, hadminica yugofasistickog brloga
jadna dica

proba

Broj postova : 1119

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content Today at 7:24

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 28 / 31. Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics