kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Stranica 19 / 23. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Next

Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 29.06.15 9:59

Alhambra je napisao/la:
btw je napisao/la:ja sam se opet uvaljala u marmelade Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 309394051 ... bemti višnje, ove godine su baš rodile....crne mi se ruke, nokti... zasrala sam si i majicu  Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 1658420748
i ja radila džem od njih, obožavam ga
vrijedi 5 dana crnih noktića  Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 1523192931
ove godine sam po prvi put radila i slatko od višanja s listićima mente... iznenađujuće dobra kombinacija... Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 684758713
ma prispjele su i kruške, pa sam se i njih uhvatila... uglavnom ruke su mi koma jer se sjetim rukavica tek kad ih dobrano zaserem...
ali isprat će ih more... uskoro Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 3827645783

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 29.06.15 10:02

metilda je napisao/la:I kod mene su višnje rodile ove godine, podijelila sam ih prijateljima, stavila u zamrzivač za kolače, napravila kompot i džem i bile su mi večera gotovo cijeli mjesec. Nažalost već su prošle, sad čekam da sazriju jabuke a onda se bacam na pripremanje jabuka za zimu. Izdinstam ih sa cimetom i šećerom i stavim u zamrzivač - uvijek ih imam spremne za kolače i štrudle.  Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 684758713
od mojih nitko ne voli kolače s jabukama... jabuke ubacujem u druge džemove radi pektina inače propadnu... ono, ako sam baš pri volji napravim domaći ocat, ali ove godine sigurno neću biti pri volji... već vidim Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 29.06.15 19:32

btw je napisao/la:

od mojih nitko ne voli kolače s jabukama... jabuke ubacujem u druge džemove radi pektina inače propadnu... ono, ako sam baš pri volji napravim domaći ocat, ali ove godine sigurno neću biti pri volji... već vidim Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 1523192931

Ne mogu zamisliti da netko ne voli štrudlu od jabuka. Moji pojedu dvije tepsije u jedno popodne.   Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 30.06.15 5:32

metilda je napisao/la:
btw je napisao/la:

od mojih nitko ne voli kolače s jabukama... jabuke ubacujem u druge džemove radi pektina inače propadnu... ono, ako sam baš pri volji napravim domaći ocat, ali ove godine sigurno neću biti pri volji... već vidim Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 1523192931

Ne mogu zamisliti da netko ne voli štrudlu od jabuka. Moji pojedu dvije tepsije u jedno popodne.   Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 684758713
eto sad zamišljaj... ja ne volem Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 684758713  ... ni onu pitu od jabuka posutu štaub cukrom Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 1658420748 ... 
ne volim jabuke uopće... mogu je pojesti ako mi je netko oguli i izreže Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 11484130 , inače ne ... a i tad mi napravi kiretažu u crijevima pa sam nakon nje gladna kao vuk...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 30.06.15 6:02

btw je napisao/la:
metilda je napisao/la:
btw je napisao/la:

od mojih nitko ne voli kolače s jabukama... jabuke ubacujem u druge džemove radi pektina inače propadnu... ono, ako sam baš pri volji napravim domaći ocat, ali ove godine sigurno neću biti pri volji... već vidim Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 1523192931

Ne mogu zamisliti da netko ne voli štrudlu od jabuka. Moji pojedu dvije tepsije u jedno popodne.   Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 684758713
eto sad zamišljaj... ja ne volem Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 684758713  ... ni onu pitu od jabuka posutu štaub cukrom Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 1658420748 ... 
ne volim jabuke uopće... mogu je pojesti ako mi je netko oguli i izreže Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 11484130 , inače ne ... a i tad mi napravi kiretažu u crijevima pa sam nakon nje gladna kao vuk...

sa štaubom samo krafne, ha? Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 30.06.15 6:13

Alhambra je napisao/la:
btw je napisao/la:
metilda je napisao/la:
btw je napisao/la:

od mojih nitko ne voli kolače s jabukama... jabuke ubacujem u druge džemove radi pektina inače propadnu... ono, ako sam baš pri volji napravim domaći ocat, ali ove godine sigurno neću biti pri volji... već vidim Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 1523192931

Ne mogu zamisliti da netko ne voli štrudlu od jabuka. Moji pojedu dvije tepsije u jedno popodne.   Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 684758713
eto sad zamišljaj... ja ne volem Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 684758713  ... ni onu pitu od jabuka posutu štaub cukrom Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 1658420748 ... 
ne volim jabuke uopće... mogu je pojesti ako mi je netko oguli i izreže Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 11484130 , inače ne ... a i tad mi napravi kiretažu u crijevima pa sam nakon nje gladna kao vuk...

sa štaubom samo krafne, ha? Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 1523192931
ne prdi mi u krafne nevoljo  Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 3791038771

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 30.06.15 7:02

btw je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
btw je napisao/la:
metilda je napisao/la:

Ne mogu zamisliti da netko ne voli štrudlu od jabuka. Moji pojedu dvije tepsije u jedno popodne.   Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 684758713
eto sad zamišljaj... ja ne volem Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 684758713  ... ni onu pitu od jabuka posutu štaub cukrom Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 1658420748 ... 
ne volim jabuke uopće... mogu je pojesti ako mi je netko oguli i izreže Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 11484130 , inače ne ... a i tad mi napravi kiretažu u crijevima pa sam nakon nje gladna kao vuk...

sa štaubom samo krafne, ha? Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 1523192931
ne prdi mi u krafne nevoljo  Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 3791038771

jebi se ...kad se sjetim kako sam za fotku birala najljepše i pažljivo ih poštaubala....a ti mi odmah popljuvala trud Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 1523192931 Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 30.06.15 14:29

Alhambra je napisao/la:




jebi se ...kad se sjetim kako sam za fotku birala najljepše i pažljivo ih poštaubala....a ti mi odmah popljuvala trud Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 1523192931 Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 3114667799
a jebga Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 4291790801  
i nisam ti popljuvala krafne nego štaub  Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 3084372643

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 02.07.15 13:01

nema mi djece pa ne moram kuhati ... gušt mi mlatiti po hladnom voću ... a kad dođu, rekla mi starija da će ona kuvati vegetarijansku hranu ... ajd da i to dočekam ... Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 02.07.15 13:05

kišna glista je napisao/la:nema mi djece pa ne moram kuhati ... gušt mi mlatiti po hladnom voću ... a kad dođu, rekla mi starija da će ona kuvati vegetarijansku hranu ... ajd da i to dočekam ... Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 1523192931

kaće mene bar jednom dočekat gotov ručak Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 309394051

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 02.07.15 13:23

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:nema mi djece pa ne moram kuhati ... gušt mi mlatiti po hladnom voću ... a kad dođu, rekla mi starija da će ona kuvati vegetarijansku hranu ... ajd da i to dočekam ... Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 1523192931

kaće mene bar jednom dočekat gotov ručak Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 309394051

ja sam to već dočekala ali nisu dosljedne ali ih ni ne tjeram ... kad sam se razvodila i naglo oslabila od briga, cure su me znale dočekati sa doručkom ujutro, lijepo servirale stol, nasjeckale voće i tjerale me da jedem da imam snage ... sad tu i tamo nešto skuvaju, ispeku kolače i uspiju uprljati svo posuđe al se ne bunim sve dok imaju volju učiti dalje ... sad je pao dogovor da ću a pripremiti namirnice, al starija će kuhati Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 11484130 i još pita hoću li ju naučiti neka nova jela ... naravno ! jedva čekam da imam odraslo čeljade u kući koje će mi pomagati a ne samo očekivati od mene da radim

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 02.07.15 13:32

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:nema mi djece pa ne moram kuhati ... gušt mi mlatiti po hladnom voću ... a kad dođu, rekla mi starija da će ona kuvati vegetarijansku hranu ... ajd da i to dočekam ... Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 1523192931

kaće mene bar jednom dočekat gotov ručak Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 309394051

ja sam to već dočekala ali nisu dosljedne ali ih ni ne tjeram ... kad sam se razvodila i naglo oslabila od briga, cure su me znale dočekati sa doručkom ujutro, lijepo servirale stol, nasjeckale voće i tjerale me da jedem da imam snage ... sad tu i tamo nešto skuvaju, ispeku kolače i uspiju uprljati svo posuđe al se ne bunim sve dok imaju volju učiti dalje ... sad je pao dogovor da ću a pripremiti namirnice, al starija će kuhati Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 11484130 i još pita hoću li ju naučiti neka nova jela ... naravno ! jedva čekam da imam odraslo čeljade u kući koje će mi pomagati a ne samo očekivati od mene da radim

tako ti je to kad imaš žensku djecu, s muškom je malo drugačije, sretna sam da hoće i znaju sebi neš napravit kad mene nema....a mogli bi količinski malo više, pa da ima za sve...viš-viš Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 02.07.15 13:47

Alhambra je napisao/la:

tako ti je to kad imaš žensku djecu, s muškom je malo drugačije, sretna sam da hoće i znaju sebi neš napravit kad mene nema....a mogli bi količinski malo više, pa da ima za sve...viš-viš Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 1523192931

ako ti muž ne kuha onda će ti teško i sinovi imati taj osjećaj ... moj otac je kuhao pa je mom bratu isto tako normalno bilo da i on rano počne kuhati ... on je čak počeo prije mene

tako ti ni moje nisu htjele ništa dok sam bila u braku ... uvijek su imale izgovor ako tata ne mora pa ne moraju ni one ... sad nemaju više negativan uzor pa sam im jedini uzor ja i vide da je meni to sve gušt raditi pa onda i one hoće ... ni ja ti dugo nisam htjela kuhati dok sam bila mlada i u roditeljskoj kući jer je moja mama uvijek to kuhanje prikazivala kao muku i kuhala sa mukom i brdo kuknjave kako je jadna kad bi nju zapao red ... al sam prokuhala kad sam napustila roditeljsku kuću i  htjela jesti nešto po svom ... onda sam sa guštom počela kuhati ... tako i sada, čak i ako sam sama rado kuham sama sebi samo mi po ljeti ne paše zbog vrućina i super mi dođe da nas moja mala malo stavi na biljnu prehranu ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 02.07.15 13:49

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

tako ti je to kad imaš žensku djecu, s muškom je malo drugačije, sretna sam da hoće i znaju sebi neš napravit kad mene nema....a mogli bi količinski malo više, pa da ima za sve...viš-viš Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 1523192931

ako ti muž ne kuha onda će ti teško i sinovi imati taj osjećaj ... moj otac je kuhao pa je mom bratu isto tako normalno bilo da i on rano počne kuhati ... on je čak počeo prije mene

tako ti ni moje nisu htjele ništa dok sam bila u braku ... uvijek su imale izgovor ako tata ne mora pa ne moraju ni one ... sad nemaju više negativan uzor pa sam im jedini uzor ja i vide da je meni to sve gušt raditi pa onda i one hoće ... ni ja ti dugo nisam htjela kuhati dok sam bila mlada i u roditeljskoj kući jer je moja mama uvijek to kuhanje prikazivala kao muku i kuhala sa mukom i brdo kuknjave kako je jadna kad bi nju zapao red ... al sam prokuhala kad sam napustila roditeljsku kuću i  htjela jesti nešto po svom ... onda sam sa guštom počela kuhati ... tako i sada, čak i ako sam sama rado kuham sama sebi samo mi po ljeti ne paše zbog vrućina i super mi dođe da nas moja mala malo stavi na biljnu prehranu ...

muž ne kuha, al dečki se primaju kuhanja i pripremanja kad mene nema....no uvijek je to samo za njih.
zato kažem, malo veće količine da naprave, bilo bi za sve - to ih trebam naučiti Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 02.07.15 13:51

neki dan sam od kolegice sa sela dobila punu vreću tikvica i mladi kozji sir ... mala se već veseli kako će naučiti praviti pitu od tikvica po ovom receptu ( ona kopa po netu i traži recepte pa meni šalje da sve pripremim ) ... sve tri ih obožavamo na sve moguće načine

http://www.malikuhar.com/glavna-jela/pita-od-tikvica-2/

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 02.07.15 13:52

Alhambra je napisao/la:

muž ne kuha, al dečki se primaju kuhanja i pripremanja kad mene nema....no uvijek je to samo za njih.
zato kažem, malo veće količine da naprave, bilo bi za sve - to ih trebam naučiti Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 684758713

ma to je onda super ... isto im dođe samo se treba sjetiti i malo misliti i na druge ukućane

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 02.07.15 13:57

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

muž ne kuha, al dečki se primaju kuhanja i pripremanja kad mene nema....no uvijek je to samo za njih.
zato kažem, malo veće količine da naprave, bilo bi za sve - to ih trebam naučiti Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 684758713

ma to je onda super ... isto im dođe samo se treba sjetiti i malo misliti i na druge ukućane

i ja dobijem svako malo od starijeg neki novi recept...uz poruku...nabavi mi sastojke Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 684758713

neki dan je radio američke palačinke...s mojim džemom od višanja, evo i slike

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 ESzqNt

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 03.07.15 10:32

sutra se dela.....

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 2exxcu1

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Lena 03.07.15 11:09

mljac...ja ogladnila  Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 1523192931

kod nas za djecu pljeskavice i salata,a za velike toć i njoke......oni nisu baš za ovu vrstu toća....ne vole....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 03.07.15 11:29

leon je napisao/la:sutra se dela.....

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 2exxcu1

jel i vi slavite dan neovisnosti ? zove mene mama sada i pita hoću doć ustra jer mi tata slavi dan neovisnosti i pravi roštilj ... i skoro mi izletilo, da otkad mi to slavimo ? nismo nikada a sad odjednom počeli ... a onda se sjetim da ona tako izmisli nešto samo da dođem a zna da neću odbit ako tata nešto slavi ... jebote, sad kad mi iskopa sve moguće američke praznike samo da me češće viđa a usfalilo tatinih rođemdana, imendana ... jadan tata, sad će morati glumiti da slavi sve redom samo da me moja mama može vidjeti Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 1619348112 ne smijem joj odati da postoje i razni solsticiji, ekvinociji, puni mjeseci, šare bare jer će me opet jamit u svoje virzino kolo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 03.07.15 11:31

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

muž ne kuha, al dečki se primaju kuhanja i pripremanja kad mene nema....no uvijek je to samo za njih.
zato kažem, malo veće količine da naprave, bilo bi za sve - to ih trebam naučiti Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 684758713

ma to je onda super ... isto im dođe samo se treba sjetiti i malo misliti i na druge ukućane

i ja dobijem svako malo od starijeg neki novi recept...uz poruku...nabavi mi sastojke Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 684758713

neki dan je radio američke palačinke...s mojim džemom od višanja, evo i slike

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 ESzqNt

e, ovo moja djeca vole praviti ... al to je više zimska slastica

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 03.07.15 11:33

Lena je napisao/la:mljac...ja ogladnila  Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 1523192931

kod nas za djecu pljeskavice i salata,a za velike toć i njoke......oni nisu baš za ovu vrstu toća....ne vole....

toć samo od poma ili?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Lena 03.07.15 12:35

Alhambra je napisao/la:
Lena je napisao/la:mljac...ja ogladnila  Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 1523192931

kod nas za djecu pljeskavice i salata,a za velike toć i njoke......oni nisu baš za ovu vrstu toća....ne vole....

toć samo od poma ili?
ne mesni sa gljivama,pa taj baš i ne vole.....pome jedu....doduše ona više voli nego on šalšu
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 03.07.15 12:42

Lena je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
Lena je napisao/la:mljac...ja ogladnila  Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 1523192931

kod nas za djecu pljeskavice i salata,a za velike toć i njoke......oni nisu baš za ovu vrstu toća....ne vole....

toć samo od poma ili?
ne mesni sa gljivama,pa taj baš i ne vole.....pome jedu....doduše ona više voli nego on šalšu

sve je to fino Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 3015220106

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Lena 03.07.15 12:44

i meni je.....vagala se đizs imam 62 kg!
ja bila uvjerena 60.....sad smanjujem porcije da opet bude 58-59 idealnih mojih  Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 3384354616
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 19 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 19 / 23. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.