kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Stranica 20 / 23. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Next

Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 03.07.15 12:45

Lena je napisao/la:i meni je.....vagala se đizs imam 62 kg!
ja bila uvjerena 60.....sad smanjujem porcije da opet bude 58-59 idealnih mojih  Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 3384354616


ajme, šuti o vagi...nešto je zadnje vrijeme obilazim
tamo negdje, za mjesec dana iću na provjeru stanja, ne prije...a valjda me neće šlogirat

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Lena 03.07.15 12:48

Alhambra je napisao/la:
Lena je napisao/la:i meni je.....vagala se đizs imam 62 kg!
ja bila uvjerena 60.....sad smanjujem porcije da opet bude 58-59 idealnih mojih  Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 3384354616


ajme, šuti o vagi...nešto je zadnje vrijeme obilazim
tamo negdje, za mjesec dana iću na provjeru stanja, ne prije...a valjda me neće šlogirat
tješi me da ljeti uvijek bez neke muke skinem 2 kg... zimska  Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 03.07.15 12:54

Lena je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
Lena je napisao/la:i meni je.....vagala se đizs imam 62 kg!
ja bila uvjerena 60.....sad smanjujem porcije da opet bude 58-59 idealnih mojih  Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 3384354616


ajme, šuti o vagi...nešto je zadnje vrijeme obilazim
tamo negdje, za mjesec dana iću na provjeru stanja, ne prije...a valjda me neće šlogirat
tješi me da ljeti uvijek bez neke muke skinem 2 kg... zimska  Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 1523192931

da...tak i ja...jeden puno svježeg povrća, pijem vode i na tome budem koliko god mogu...a mogu

samo da još i hoću Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 03.07.15 13:50

kišna glista je napisao/la:
jel i vi slavite dan neovisnosti ? zove mene mama sada i pita hoću doć ustra jer mi tata slavi dan neovisnosti i pravi roštilj ... i skoro mi izletilo, da otkad mi to slavimo ? nismo nikada a sad odjednom počeli ... a onda se sjetim da ona tako izmisli nešto samo da dođem a zna da neću odbit ako tata nešto slavi ... jebote, sad kad mi iskopa sve moguće američke praznike samo da me češće viđa a usfalilo tatinih rođemdana, imendana ... jadan tata, sad će morati glumiti da slavi sve redom samo da me moja mama može vidjeti Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 1619348112 ne smijem joj odati da postoje i razni solsticiji, ekvinociji, puni mjeseci, šare bare jer će me opet jamit u svoje virzino kolo

slavimo majmunovo.... Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 684758713

dobil sam od kolega s posla žirafu/točionik za pivo/vino... pa idemo sprobat kak paše uz kotlovinu... Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 1523192931

kaki crni američanski praznici.... imamo mi svoje lepe domaće....

a i bil mi je rođendan usred tjedna, pa da nadoknadimo.... Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 05.07.15 20:55

leon je napisao/la:

slavimo majmunovo.... Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 684758713

dobil sam od kolega s posla žirafu/točionik za pivo/vino... pa idemo sprobat kak paše uz kotlovinu...  Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 1523192931

kaki crni američanski praznici.... imamo mi svoje lepe domaće....

a i bil mi je rođendan usred tjedna, pa da nadoknadimo.... Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 11484130

a točno, rođemdan je bio pa treba proslaviti ... nekad sam ih redom preskakala, al sad mi došao gušt slaviti ih ali isto tako, sa odmakom samo da se izabrano društvo skupi na jednom mjestu ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 08.07.15 13:47

imam hrpu tikvica doma..idem radit neki rižot

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 21.07.15 8:57


jučer radila sir od domaćeg kravljeg mlijeka, ajmeeee kako je dobar ispao Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 1521376178

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 UJuoKH

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 21.07.15 12:04

Alhambra je napisao/la:
jučer radila sir od domaćeg kravljeg mlijeka, ajmeeee kako je dobar ispao  Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 1521376178

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 UJuoKH

superrr . još malo pa ću ja isto ali od kozjeg ... meni je to gušt praviti Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 21.07.15 12:14

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
jučer radila sir od domaćeg kravljeg mlijeka, ajmeeee kako je dobar ispao  Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 1521376178

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 UJuoKH

superrr . još malo pa ću ja isto ali od kozjeg ... meni je to gušt praviti Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 1523192931

je, i meni gušt Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 684758713
sva mi kuhinja ima miris ko dok dođeš na plac u mliječni dio....dečki me zajebavaju da sam baba s placa Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 1523192931
al im neće smetat tamanit sir i sirutku

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 21.07.15 12:20

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
jučer radila sir od domaćeg kravljeg mlijeka, ajmeeee kako je dobar ispao  Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 1521376178

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 UJuoKH

superrr . još malo pa ću ja isto ali od kozjeg ... meni je to gušt praviti Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 1523192931

je, i meni gušt Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 684758713
sva mi kuhinja ima miris ko dok dođeš na plac u mliječni dio....dečki me zajebavaju da sam baba s placa Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 1523192931
al im neće smetat tamanit sir i sirutku

istina, sir kad se pravi ima baš onaj ugodan mliječni miris ... meni je mlađa znala sjediti na stolu kraj mene i čopati gruš ... obožavala je to jesti ... uf, jedva čekam da obnovim tu tradiciju ... da ne govori koliko svi voliko sir u maslinovom ulju

znala sam ja od kupljenog kravljeg mlijeka probati napraviti homemade mozzarelu za salate i ispadne mi dosta slično kao ona kupovna Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 21.07.15 12:28

jednom sam radila i kuhani sir....bio je odličan

kako radiš mozzarelu?

PS: upravo našla na YT...sad imam sirutke i danas ću radit i to Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 22.07.15 8:58

svježeg sira skoro više i nema, a napravila sam od 5 litara mlijeka

danas idem po novih 4 l...i radim mozzarellu

odličan tutorial...

Glista, jesi i ti vako?


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 22.07.15 11:10

Alhambra je napisao/la:svježeg sira skoro više i nema, a napravila sam od 5 litara mlijeka

danas idem po novih 4 l...i radim mozzarellu

odličan tutorial...

Glista, jesi i ti vako?



nisam ni približno ... nisam imala nikakav tutorial nego sve eksperimentalno i da ostane više tekućine u njemu i onda oblikovala kuglice i držala u sirutki ... al probat ću sad po ovome .... nisam znala da treba opet nešto zagrijavati ... super !

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 22.07.15 11:20

kišna glista je napisao/la:


nisam ni približno ... nisam imala nikakav tutorial nego sve eksperimentalno i da ostane više tekućine u njemu i onda oblikovala kuglice i držala u sirutki ... al probat ću sad po ovome .... nisam znala da treba opet nešto zagrijavati ... super !

ja išla gledat, jer ni predodžbe nisam imala kako...nije sir sir...svaki ima svoj postupak, iako sličan, al za dobit to što želiš, važni su detalji i tijek radnji

mlijeko iz mljekomata mi je super....uvijek dostupno, ima jako puno masti, nije pasterizirano, a nema mirisa na krave Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 2319274739

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 22.07.15 11:28

Alhambra je napisao/la:

mlijeko iz mljekomata mi je super....uvijek dostupno, ima jako puno masti, nije pasterizirano, a nema mirisa na krave Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 2319274739

kod nas nema više krava, ovi šta beru smilje sve pokrali pa ja kupim ono punomasno iz dućana i isto ispadne dobro

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 22.07.15 11:32

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

mlijeko iz mljekomata mi je super....uvijek dostupno, ima jako puno masti, nije pasterizirano, a nema mirisa na krave Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 2319274739

kod nas nema više krava, ovi šta beru smilje sve pokrali pa ja kupim ono punomasno iz dućana i isto ispadne dobro

jel to onda trajno? ja sam par puta probala kiseliti ga, pa mi ispadalo gorko...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 22.07.15 12:21

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

mlijeko iz mljekomata mi je super....uvijek dostupno, ima jako puno masti, nije pasterizirano, a nema mirisa na krave Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 2319274739

kod nas nema više krava, ovi šta beru smilje sve pokrali pa ja kupim ono punomasno iz dućana i isto ispadne dobro

jel to onda trajno? ja sam par puta probala kiseliti ga, pa mi ispadalo gorko...

nema ti kod mene sir koji je trajan ... sve tri u kući mlatimo po njima ... al ne sjećam se da je ispalo gorko ... ispadne gorko ako staviš previše sirila

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 22.07.15 12:22

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

mlijeko iz mljekomata mi je super....uvijek dostupno, ima jako puno masti, nije pasterizirano, a nema mirisa na krave Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 2319274739

kod nas nema više krava, ovi šta beru smilje sve pokrali pa ja kupim ono punomasno iz dućana i isto ispadne dobro

jel to onda trajno? ja sam par puta probala kiseliti ga, pa mi ispadalo gorko...

nema ti kod mene sir koji je trajan ... sve tri u kući mlatimo po njima ... al ne sjećam se da je ispalo gorko ... ispadne gorko ako staviš previše sirila

ne, mislim jel to uzmeš trajno mlijeko??

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 22.07.15 12:28

Alhambra je napisao/la:
ne, mislim jel to uzmeš trajno mlijeko??

ne, uzimala sam ono što piše da je svježe iako ti ja slabo vjerujem da je to stvarno svježe mlijeko al dok ne nabavim kravu, neću se buniti ... može i to Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 22.07.15 12:30

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
ne, mislim jel to uzmeš trajno mlijeko??

ne, uzimala sam ono što piše da je svježe iako ti ja slabo vjerujem da je to stvarno svježe mlijeko al dok ne nabavim kravu, neću se buniti ... može i to Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 1523192931

da, to je bolje za sirenje, jer nisu ubite sve bakterije kao u onom pasteriziranom - trajnom.

kad govorimo o svježem, kao djetetu, bilo mi je najbolje ono toplo, drito iz krave...može i drito iz sise Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 1523192931

cigi se to gadi, al trebo bi probat Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 22.07.15 12:34

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
ne, mislim jel to uzmeš trajno mlijeko??

ne, uzimala sam ono što piše da je svježe iako ti ja slabo vjerujem da je to stvarno svježe mlijeko al dok ne nabavim kravu, neću se buniti ... može i to Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 1523192931

da, to je bolje za sirenje, jer nisu ubite sve bakterije kao u onom pasteriziranom - trajnom.

kad govorimo o svježem, kao djetetu, bilo mi je najbolje ono toplo, drito iz krave...može i drito iz sise Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 1523192931

cigi se to gadi, al trebo bi probat Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 3114667799

ajoj, ja to ne bih mogla ... sjetim se koliko dlaka ima priliko mužnje i koliko god se trudila da ne padnu u mlijeko, malo malo bi neka završila u njemu iako bih dobro oprala vime i istimarila kozu prije svake mužnje ... na kraju sam razvila tekniku mužnje direkt u grlo boce ... da me vide ovi seljaci sa bodulije, samo bi se krstili ... i nakon toga naravno sve još procijedim za svaki slučaj ... al to zato jer sam pila svježe mlijeko i koristila za sir ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 22.07.15 12:39

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
ne, mislim jel to uzmeš trajno mlijeko??

ne, uzimala sam ono što piše da je svježe iako ti ja slabo vjerujem da je to stvarno svježe mlijeko al dok ne nabavim kravu, neću se buniti ... može i to Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 1523192931

da, to je bolje za sirenje, jer nisu ubite sve bakterije kao u onom pasteriziranom - trajnom.

kad govorimo o svježem, kao djetetu, bilo mi je najbolje ono toplo, drito iz krave...može i drito iz sise Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 1523192931

cigi se to gadi, al trebo bi probat Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 3114667799

ajoj, ja to ne bih mogla ... sjetim se koliko dlaka ima priliko mužnje i koliko god se trudila da ne padnu u mlijeko, malo malo bi neka završila u njemu iako bih dobro oprala vime i istimarila kozu prije svake mužnje ... na kraju sam razvila tekniku mužnje direkt u grlo boce ... da me vide ovi seljaci sa bodulije, samo bi se krstili ... i nakon toga naravno sve još procijedim za svaki slučaj ... al to zato jer sam pila svježe mlijeko i koristila za sir ...

uh, kako smo sestrična i ja to voljele kod bake na selu. naravno, oprale smo vime prije toga, naštrajile slamu na pod,a krava bila taman toliko visoka da smo na toj slami komotno sjedile pod njom ko telad Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 03.08.15 11:21

pileći rižot

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 QmedC9

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 08.08.15 15:36

Danas kćer pravila tri vrste pizze - povrtnu, s inćunima i klasičnu s gljivama, sirom i šunkom. Volim pizzu s inćunima, a najviše volim kad mi je netko servira dok ja odmaram.  Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 20.08.15 9:54

pileći rižoto s povrćem

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 UGwoqe

i jedan prosti, ali fini kolač, pogovoto kad je rashlađen

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 PeH2q9

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 20 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 20 / 23. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.