kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ko je ubio pukanića

Go down

ko je ubio pukanića Empty ko je ubio pukanića

Postaj  proba 23.11.12 5:26

mesić il yusiphowich
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

ko je ubio pukanića Empty Re: ko je ubio pukanića

Postaj  pizda 23.11.12 9:01

ja nisam a ko je, to se jos ne zna iako su pocinitelji pravomocno osuditi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ko je ubio pukanića Empty Re: ko je ubio pukanića

Postaj  Jehudi 23.11.12 9:15

proba je napisao/la:mesić il yusiphowich

Da nisi ti ima prstiće u tome. ko je ubio pukanića 997057239
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

ko je ubio pukanića Empty Re: ko je ubio pukanića

Postaj  proba 23.11.12 19:06

mesić neje , nema cigo muda za to
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

ko je ubio pukanića Empty Re: ko je ubio pukanića

Postaj  Jehudi 23.11.12 20:55

Cigo Mesić da nema damu.....................a sve napravije sam skoro. Bio Predsjednik DVIJE države

YU i RH i dva puta izabran za predsjednika RH..................e, ne zna obrvar.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

ko je ubio pukanića Empty Re: ko je ubio pukanića

Postaj  proba 23.11.12 21:22

Jehudi je napisao/la:Cigo Mesić da nema damu.....................a sve napravije sam skoro. Bio Predsjednik DVIJE države

YU i RH i dva puta izabran za predsjednika RH..................e, ne zna obrvar.

cigan nema nijedno djelo u svom aranžmanu , pricjednk je bija samo zato šta ga je vrancek vidija najposlušnijim , a pricjednik rvacke jepostao klasičnim kriminalom i hrvatskim nacinalnom kolapsu vraćanja velikog procenta hrvata yugofašističkim običajima



pusti ti to , yusiphowič se ovi dana vele uzvrtija , izgleda biće prljavog veša , morbit se sprema za remetinec
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

ko je ubio pukanića Empty Re: ko je ubio pukanića

Postaj  Jehudi 23.11.12 22:38

proba je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:Cigo Mesić da nema damu.....................a sve napravije sam skoro. Bio Predsjednik DVIJE države

YU i RH i dva puta izabran za predsjednika RH..................e, ne zna obrvar.

cigan nema nijedno djelo u svom aranžmanu , pricjednk je bija samo zato šta ga je vrancek vidija najposlušnijim , a pricjednik rvacke jepostao klasičnim kriminalom i hrvatskim nacinalnom kolapsu vraćanja velikog procenta hrvata yugofašističkim običajima



pusti ti to , yusiphowič se ovi dana vele uzvrtija , izgleda biće prljavog veša , morbit se sprema za remetinec

Ni briga me nije. ja samo ko je ubio pukanića 280662968 ko je ubio pukanića 171927698 ko je ubio pukanića 652962366 ko je ubio pukanića 2273134226 ko je ubio pukanića 693872565 ko je ubio pukanića 225923490 i ko je ubio pukanića 684758713.........to je to
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

ko je ubio pukanića Empty Re: ko je ubio pukanića

Postaj  Gost 24.11.12 6:28

Piše Denis Kuljiš da mu ja Sanader osobno doveo direktora WAZa na dogovor oko prodaje Nacionala par mjeseci prije atentata. Čini se da su mu austrijanci iskeširali 26 miliona evra, što bi rek'o srbin, Puki se taman počeo "kućiti"...kupio vilu na Floridi, mali penthaus u Navijorku...kad ono BUM. Veli Kuljiš da je netko skužio da lova kreće u krivom smjeru i da je Puki ne misli dijeliti s nikim. Istraga uopće nije tu lovu ni spominjala, niti se danas zna gdje je...kćerkica je premlada.... ko je ubio pukanića 3384354616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ko je ubio pukanića Empty Re: ko je ubio pukanića

Postaj  orion 24.11.12 8:35

ljubitelj umočnice je napisao/la:Piše Denis Kuljiš da mu ja Sanader osobno doveo direktora WAZa na dogovor oko prodaje Nacionala par mjeseci prije atentata. Čini se da su mu austrijanci iskeširali 26 miliona evra, što bi rek'o srbin, Puki se taman počeo "kućiti"...kupio vilu na Floridi, mali penthaus u Navijorku...kad ono BUM. Veli Kuljiš da je netko skužio da lova kreće u krivom smjeru i da je Puki ne misli dijeliti s nikim. Istraga uopće nije tu lovu ni spominjala, niti se danas zna gdje je...kćerkica je premlada.... ko je ubio pukanića 3384354616

jasno da su pare u pitanju .... princip je uviek isti, detalji su nebitni ....
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

ko je ubio pukanića Empty Re: ko je ubio pukanića

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.