kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pitanje

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Pitanje - Page 2 Empty Re: Pitanje

Postaj  Admin 18.01.13 22:01

besposlenpop je napisao/la:Dokle bu ova kretenska scenografija (insekti, šišmiš, Beetlejuice ...)?

samo mijena stalna jeste... Pitanje - Page 2 11484130

poslije početnog...imali smo božićni...pa zimski...pa maskembal...i sada snijeg... Pitanje - Page 2 1523192931

tko zna što će biti za tjedan dana... Pitanje - Page 2 3114667799
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 184
Join date : 01.09.2012

https://kultnix.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Pitanje - Page 2 Empty Re: Pitanje

Postaj  Gost 02.02.13 23:34

posto ne mogu sam obrisati svoj nick molim da se obrise od strane administratora ..hvala

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pitanje - Page 2 Empty Re: Pitanje

Postaj  Gost 04.02.13 8:43

plovak je napisao/la:posto ne mogu sam obrisati svoj nick molim da se obrise od strane administratora ..hvala

Olmaz!!! Pitanje - Page 2 997057239

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pitanje - Page 2 Empty Re: Pitanje

Postaj  baaab 04.02.13 19:27

plovak je napisao/la:posto ne mogu sam obrisati svoj nick molim da se obrise od strane administratora ..hvala

do sada su svi koji su imali želju za brisanjem sami brisali...ne vidim razlog zašto i ti sam nebi mogao obrisati svoj...osim ako nisi muljao sa emailom...

ako ništa drugo ne pomogne...promjeni si emal u profilu...i probaj tada sa brisanjem...

_________________
...napad chiwuawe je bio kratak i smrtonosan....
baaab
baaab

Broj postova : 792
Join date : 22.09.2012
Age : 59

[Vrh] Go down

Pitanje - Page 2 Empty Re: Pitanje

Postaj  Gost 04.02.13 22:38

baaab je napisao/la:
plovak je napisao/la:posto ne mogu sam obrisati svoj nick molim da se obrise od strane administratora ..hvala

do sada su svi koji su imali želju za brisanjem sami brisali...ne vidim razlog zašto i ti sam nebi mogao obrisati svoj...osim ako nisi muljao sa emailom...

ako ništa drugo ne pomogne...promjeni si emal u profilu...i probaj tada sa brisanjem...

jedan od razloga zasto se zelim izbrisati je i ta sumnja ..ako sam napisao da se ne mogu izbrisati na regularan nacin onda ne mogu ..kad bi shvatili da ne izmisljam i ne lazem ..mozda bi i shvatili i neke upise ovdje ..moja mail adresa je ok i na nju redovito dobijam obavjesti ..eto od danas

<TABLE class="cf ix" cellPadding=0>

<TR>
<td>
kultniX <board@forumcroatian.com> </TD></TR></TABLE>

08:43 (Prije 13 h)
Pitanje - Page 2 Cleardot

Pitanje - Page 2 Cleardot
Pitanje - Page 2 Cleardot
<TABLE class="cf adz" cellPadding=0>

<TR>
<td class=ady>
za mene
Pitanje - Page 2 Cleardot</TD></TR></TABLE>






Poątovanje,

ova obavijest ti je stigla jer si izabrao/la opciju da budeą obavijeąten/a o raspravljanju na "Pitanje" na forumu kultniX.

Od tvojeg zadnjeg posjeta, bilo je odgovora na temu.

Odgovore moľeą vidjeti klikom na sljedeći link: https://kultnix.forumcroatian.com/t229p20-pitanje#35649.

[Neće ti biti slane nove obavijesti sve dok ne posjetią ponovo https://kultnix.forumcroatian.com/t229p20-pitanje#35649.]

Ukoliko ne ľelią viąe pratiti ovu temu klikni na sljedeći link: https://kultnix.forumcroatian.com/t229-pitanje?unwatch=topic.

cetiri ili pet puta sam se pokusao pobrisati i nikada nisam dobio mail sa kodm za potvrdu brisanaja
nije stvar vise ni u brisanje vec u tome kako sada opet je izmisljam..Pitanje - Page 2 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pitanje - Page 2 Empty Re: Pitanje

Postaj  Gost 05.02.13 5:57

plovak je napisao/la:
baaab je napisao/la:
plovak je napisao/la:posto ne mogu sam obrisati svoj nick molim da se obrise od strane administratora ..hvala

do sada su svi koji su imali želju za brisanjem sami brisali...ne vidim razlog zašto i ti sam nebi mogao obrisati svoj...osim ako nisi muljao sa emailom...

ako ništa drugo ne pomogne...promjeni si emal u profilu...i probaj tada sa brisanjem...

jedan od razloga zasto se zelim izbrisati je i ta sumnja ..ako sam napisao da se ne mogu izbrisati na regularan nacin onda ne mogu ..kad bi shvatili da ne izmisljam i ne lazem ..mozda bi i shvatili i neke upise ovdje ..moja mail adresa je ok i na nju redovito dobijam obavjesti ..eto od danas




<table class="cf ix" cellpadding="0"><tr><td>
kultniX </td></tr></table>

08:43 (Prije 13 h)
Pitanje - Page 2 Cleardot

Pitanje - Page 2 Cleardot
Pitanje - Page 2 Cleardot



<table class="cf adz" cellpadding="0"><tr><td class="ady">
za mene
Pitanje - Page 2 Cleardot</td></tr></table>






Poątovanje,

ova obavijest ti je stigla jer si izabrao/la opciju da budeą obavijeąten/a o raspravljanju na "Pitanje" na forumu kultniX.

Od tvojeg zadnjeg posjeta, bilo je odgovora na temu.

Odgovore moľeą vidjeti klikom na sljedeći link: https://kultnix.forumcroatian.com/t229p20-pitanje#35649.

[Neće ti biti slane nove obavijesti sve dok ne posjetią ponovo https://kultnix.forumcroatian.com/t229p20-pitanje#35649.]

Ukoliko ne ľelią viąe pratiti ovu temu klikni na sljedeći link: https://kultnix.forumcroatian.com/t229-pitanje?unwatch=topic.

cetiri ili pet puta sam se pokusao pobrisati i nikada nisam dobio mail sa kodm za potvrdu brisanaja
nije stvar vise ni u brisanje vec u tome kako sada opet je izmisljam..Pitanje - Page 2 727654710
Baab pa daj obriši čovjeka, kaj ga zajebavate.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pitanje - Page 2 Empty Re: Pitanje

Postaj  Gost 05.02.13 8:25

Sada je: uto vel 05, 2013 8:22 am.



Info


You have decided to delete your account.

An e-mail has been sent for validation.

no maila nema Pitanje - Page 2 11484130

Pitanje - Page 2 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pitanje - Page 2 Empty Re: Pitanje

Postaj  Admin 05.02.13 10:02

neka se briše sam...svi do sada su mogli samo on ne može...ma nemoj... Pitanje - Page 2 3601362807

samo za plovka, kreiran je korisnički account simboličnog naziva... Pitanje - Page 2 2281111077

Pitanje - Page 2 2j4vpqp

potom se otišlo na korisnički profil...

Pitanje - Page 2 34hjrk2

mislim da je sve jasno na prvi pogled i da ne treba više crtati... Pitanje - Page 2 4255275425

klikom na pošalji pojavi se poruka... Pitanje - Page 2 11484130

Pitanje - Page 2 3354eox

i vidi čudnovate magije...što se to pojavilo u inbox-u... Pitanje - Page 2 490932984 Pitanje - Page 2 501000107 Pitanje - Page 2 3608602733

Pitanje - Page 2 29yjix

magija! tu nisu čista posla! garant! Pitanje - Page 2 1367709913 Pitanje - Page 2 2696049567 Pitanje - Page 2 1160548296

Pitanje - Page 2 28wnt2
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 184
Join date : 01.09.2012

https://kultnix.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Pitanje - Page 2 Empty Re: Pitanje

Postaj  Gost 05.02.13 23:05

jel ti mene smatras budalom ili radis i dalje budalu od mene
lepo sam ti napisao da me izbrises jer na moju mail adresu ne dolazi kod za brisanje ..ali ostale poruke sa kultnog x da ..
ili me jebes ili mislis da sam budala ...covjece pomalo gubim zivce ..kako god ..eto opet napravio po stoti puta
Sada je: uto vel 05, 2013 10:37 pm.


Info

Tvoj profil je aľuriran.

Click here to return to your profile

View my profile
i opet nisam dobio poruku na mail..jel razumijes ..nisi ono radio na moj mail vec na nekom izmisljenom ..ja sam se sa ovim prijavio i dobivam sve poruke dakle ocekukem da i na njega dobijem i taj link za brisanje ...
jel shvacas da na ovaj mail dobivam sve poruke sa kultnog x osim za brisanje ..ne zanm zasto ali je tako ..a ljepo sam molio da me pobrises .....eboti jebes me ko malo djete...da moram biti tako bezobrazan...necu da mjenjam mail adresu jer to nije moj problem ..izbrisi me ili kazi da neces ..pun mi je kurac vaseg zajebavanja da moram tako da kazem..imam osjecaj da me jebete vise nego esco on je bar resio po brzom postupku zelio ja to ili ne ..ovdje kada sam zelio nisam mogao sada me vec sve zivcira a ispadam i kreten
ne kuzim cemu inat ...makar i moj je glup mogao sam da ostanem i da vas jebem na moj nacin ali cemu ..kada sam rekao nesto red jue da se to i ucini...
e sada kako zelis..makar ne vidim cemu tolikog inacenja...
jel ti shvacas da to nije doslo na moj mail vec na neki izmisljeni..zasto ne dolazi na moj ja ne znam da znam bio bi faca i admin mozda .Pitanje - Page 2 270804909

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pitanje - Page 2 Empty Re: Pitanje

Postaj  Gost 08.03.13 22:44

Ne znam zašto mi se tema o Ponosu duplicirala, molim admine il modove da jednu brišu... Pitanje - Page 2 684758713

hvala... pizdo, jes ti to bio ? sad ga ima sad ga nema... pravi čarobnjak Pitanje - Page 2 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pitanje - Page 2 Empty Re: Pitanje

Postaj  Gost 27.11.13 13:11

kako se umeću videoklipovi koji nisu sa youtuba?

recimo ovaj

<object width="640" height="360"><param name="movie" value="http://max.tportal.hr/player/MaxPlayer.swf?v=20004"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://max.tportal.hr/player/MaxPlayer.swf?v=20004" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="360">

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pitanje - Page 2 Empty Re: Pitanje

Postaj  Gost 27.11.13 13:42

pa ja ga vidim, dobro si ga umetnula Pitanje - Page 2 439160543

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pitanje - Page 2 Empty Re: Pitanje

Postaj  Gost 27.11.13 14:23

Alhambra je napisao/la:pa ja ga vidim, dobro si ga umetnula Pitanje - Page 2 439160543
a je stvarno ... vidi se ... samo moraš malo škiljiti i pokaže se

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pitanje - Page 2 Empty Re: Pitanje

Postaj  Gost 27.11.13 14:28

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:pa ja ga vidim, dobro si ga umetnula Pitanje - Page 2 439160543
a je stvarno ... vidi se ... samo moraš malo škiljiti i pokaže se
 eto...samo da si malo visinu i širinu podesila...bilo bi savršeno Pitanje - Page 2 3437753850

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pitanje - Page 2 Empty Re: Pitanje

Postaj  Gost 27.11.13 14:29

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:pa ja ga vidim, dobro si ga umetnula Pitanje - Page 2 439160543
a je stvarno ... vidi se ... samo moraš malo škiljiti i pokaže se
 eto...samo da si malo visinu i širinu podesila...bilo bi savršeno Pitanje - Page 2 3437753850
ma lako za sliku al nikako da uštimam ton ... al i to ću samo da nategnem strune

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pitanje - Page 2 Empty Re: Pitanje

Postaj  Gost 27.11.13 20:46

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:pa ja ga vidim, dobro si ga umetnula Pitanje - Page 2 439160543
a je stvarno ... vidi se ... samo moraš malo škiljiti i pokaže se
 eto...samo da si malo visinu i širinu podesila...bilo bi savršeno Pitanje - Page 2 3437753850
ma lako za sliku al nikako da uštimam ton ... al i to ću samo da nategnem strune
ha , jebo vas patak

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pitanje - Page 2 Empty Re: Pitanje

Postaj  Gost 28.11.13 13:42

dromsin je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:a je stvarno ... vidi se ... samo moraš malo škiljiti i pokaže se
 eto...samo da si malo visinu i širinu podesila...bilo bi savršeno Pitanje - Page 2 3437753850
ma lako za sliku al nikako da uštimam ton ... al i to ću samo da nategnem strune
ha , jebo vas patak
pa još se čeka admin da mi objasni a dotad šala mala

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pitanje - Page 2 Empty Re: Pitanje

Postaj  baaab 05.12.13 22:35

kišna glista je napisao/la:kako se umeću videoklipovi koji nisu sa youtuba?

recimo ovaj

<object width="640" height="360"><param name="movie" value="http://max.tportal.hr/player/MaxPlayer.swf?v=20004"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://max.tportal.hr/player/MaxPlayer.swf?v=20004" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="360">
klikni na ikonicu flash video...druga desno od youtuba...i copy/paste poboldano...

result je...


_________________
...napad chiwuawe je bio kratak i smrtonosan....
baaab
baaab

Broj postova : 792
Join date : 22.09.2012
Age : 59

[Vrh] Go down

Pitanje - Page 2 Empty Re: Pitanje

Postaj  Gost 06.12.13 7:59

thx tata ... tek sad vidim di sam griješila ... isto kao i kod onih bombaj trojme klipova ... to je ono kad netko sjedi na ušima dok se prvi puta objašnjava gradivo Pitanje - Page 2 3384354616 


testsing testsing

[flash(500,500)]"http://max.tportal.hr/player/MaxPlayer.swf?v=20004"[/flash]


a u kurac ... budem poslije probala... sad mi se ne da tražiti di sam pogriješila Pitanje - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pitanje - Page 2 Empty Re: Pitanje

Postaj  Gost 06.12.13 8:00



ok, sjetila se ja lekcije ... treba mi vremena al na kraju ipak upalim Pitanje - Page 2 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pitanje - Page 2 Empty Re: Pitanje

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.