Za neke koji se dure...

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Za neke koji se dure...

Postaj  propolis on 05.10.16 8:21

A koji su ti sto se kao dure,  moze li se znati 

propolis

Broj postova : 3146

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 05.10.16 8:38

propolis je napisao/la:A koji su ti sto se kao dure,  moze li se znati 

svi koji nisu dosli i koi ne pisu, znaci, vecina...

pizda
Murderator

Broj postova : 27824

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 05.10.16 9:47

pojavio se moreplovac plovak???
ajde neka.....znači nije ga more progutalo.....

Lena

Broj postova : 7165

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 05.10.16 10:00

Lena je napisao/la:pojavio se moreplovac plovak???

nece njega ni morski psi. Jednostavno ga ni morska fauna ne razumije najbolje...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  propolis on 06.10.16 8:21

pizda je napisao/la:
propolis je napisao/la:A koji su ti sto se kao dure,  moze li se znati 

svi koji nisu dosli i koi ne pisu, znaci, vecina...
ne bi se slozio sa tvojom  konstatacijom, klasicno pausalno gledanje ..  

vjerojatno ima poneka/i koji se dure, ostali imaju neke druge razloge,motive da ne pisu...    valjda

propolis

[Vrh] Go down

Postaj  propolis on 06.10.16 8:23

nije more vec jedan stari grad u tvojoj blizini no iscupah se svojoj il tudjom voljom 

propolis

[Vrh] Go down

Postaj  maledetta primavera on 06.10.16 13:53

propolis je napisao/la:
nije more vec jedan stari grad u tvojoj blizini no iscupah se svojoj il tudjom voljom 

sigurno si našao neku žensku, nekakav jebeno dobar komad ali si shvatio da osim hedonizma i vođenja ljubavi postoje i obaveze pa si se ( teška srca ) iščupao iz njenih kandži i jurnuo iz kreveta pravo u svoju barčicu a ona je za tobom, još snena , umotana u sniježno bijele plahte od satena, vikala "plovak, plovak , vrati se! ne ostavljaj me .... ! " ....

maledetta primavera

Broj postova : 169

[Vrh] Go down

Postaj  ligeja on 06.10.16 16:32

Vel'ka Maca je napisao/la:ahhahahaahah, pizda gleda televiziju da bi se družio s ekipom
hahahah, kako je loood

: )))

ligeja

Broj postova : 360

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 07.10.16 10:45

ligeja je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ahhahahaahah, pizda gleda televiziju da bi se družio s ekipom
hahahah, kako je loood

: )))

ajte coporasice u "Dnevni boravak" prosetat starke i martensice...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  maledetta primavera on 07.10.16 11:38

marte nisam nikad nosila. starke mi trebaju nove, sad bi kupila crne, na bijelima mi se guma naprijed razbila. i onda ih imam 10 godina jer ih obujem jednom svake prijestupne .  sad furam neke zemljacke najkice kad idem u ducan i lokalno a za na posao znam staviti u ovo prijelazno doba kricavo roza ellesse , bijele supergice ( koje moram oprati jer nisu vise bijele ) ili sive tajgerice .... 

ali najveci shock tek treba uslijediti. unazad mjesec dana kupila sam kricavo narandjaste platforme na visoku petu od brusene koze ..... to u kuci jos nitko ne zna .....   .....  prvo ce biti: nabadamo se? .... potom: koliko imas ti ono godina? .....  itd. itd .....

maledetta primavera

[Vrh] Go down

Postaj  taja on 07.10.16 12:20

Ne durim se nego ste mi dopizdili 

Ma ne da mi se.... samo još fejs koristim od čitavog internetskog bespuća....

To je ko da na tv imaš 150 kanala, a gledaš uvijek 2 ista. što više imaš, manje koristiš

taja

Broj postova : 5826

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 07.10.16 12:25

maledetta primavera je napisao/la:marte nisam nikad nosila. starke mi trebaju nove, sad bi kupila crne, na bijelima mi se guma naprijed razbila. i onda ih imam 10 godina jer ih obujem jednom svake prijestupne .  sad furam neke zemljacke najkice kad idem u ducan i lokalno a za na posao znam staviti u ovo prijelazno doba kricavo roza ellesse , bijele supergice ( koje moram oprati jer nisu vise bijele ) ili sive tajgerice .... 

ali najveci shock tek treba uslijediti. unazad mjesec dana kupila sam kricavo narandjaste platforme na visoku petu od brusene koze ..... to u kuci jos nitko ne zna .....   .....  prvo ce biti: nabadamo se? .... potom: koliko imas ti ono godina? .....  itd. itd .....

to nije tebi namjenito, ti si sminkerica klasicnijeg kova...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  maledetta primavera on 07.10.16 22:22

[quote="pizda"][quote="maledetta primavera"]marte nisam nikad nosila. starke mi trebaju nove, sad bi kupila crne, na bijelima mi se guma naprijed razbila. i onda ih imam 10 godina jer ih obujem jednom svake prijestupne .  sad furam neke zemljacke najkice kad idem u ducan i lokalno a za na posao znam staviti u ovo prijelazno doba kricavo roza ellesse , bijele supergice ( koje moram oprati jer nisu vise bijele ) ili sive tajgerice .... 

ali najveci shock tek treba uslijediti. unazad mjesec dana kupila sam kricavo narandjaste platforme na visoku petu od brusene koze ..... to u kuci jos nitko ne zna .....   .....  prvo ce biti: nabadamo se? .... potom: koliko imas ti ono godina? .....  itd. itd .....[/quote]

to nije tebi namjenito, ti si sminkerica klasicnijeg kova...[/quote]
sminkerica? ....

bogtemazo .... na "spicu"  subotom i nedjeljom ne idem na korzo jer se skrivam od pravih sminkeritza kojih je krcato korzo  a ja ko jadnicak vucem dijete jednom rukom a drugom rukom teglim spežu dok rijecke sminkericice secu jedna s drugom soto braco ili sjede od el rija do lux bara ispijajuci  cappucina ili mlaki macchiato . ali ja sam sebi ok . uvijek jurim, zurim, trcim i gulim korzo  niskim sandalama ili tenama ne bi li na vrijeme dosla kuci i skuhala rucak ili veceru i okupala dijete.  malo ( puno ) jesam klasicna, to da. ali ostatak je extravagant ali u skladu sa samom sobom . kako u cipelama tako u svemu. zato se i ne slazem sa ostatkom svijeta. i meni je stoga mojih 4 -5 prijatelja u zivotu sasvim dovoljno. njima odgovaram ja, ja odgovaram njima. a najbitnije je je da sav moj svijet odgovara zivotnom putu mog djeteta. sve sto ne pase jednostavno eliminiram.

veceras sam priredila veceru djeci rodbine i odraslima kad su djeca pojela ( s gustom! ) . preokrenuli mi sobu i ostatak stana naopacke. kuhala, pekla, uzivala i pustila da skacu i lome do kad ih je volja i dobila na kraju jezikovu juhu da sam teska  i  zlocesta jer na ne razumijem druge.... ma nabijem svih vas  velike nakurac!    

samo iz razloga sto volim izgledati i osjecati se dobro ostali misle da nemam problema i da mi sve klizi.
ma frke nema , nek misle sta 'oce ali nek nek ne seru. prije nego li se upetljate u osudu drugoga prosecite u cipelama istog. odnosno u stiklama

maledetta primavera

[Vrh] Go down

Postaj  propolis on 07.10.16 23:08

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:marte nisam nikad nosila. starke mi trebaju nove, sad bi kupila crne, na bijelima mi se guma naprijed razbila. i onda ih imam 10 godina jer ih obujem jednom svake prijestupne .  sad furam neke zemljacke najkice kad idem u ducan i lokalno a za na posao znam staviti u ovo prijelazno doba kricavo roza ellesse , bijele supergice ( koje moram oprati jer nisu vise bijele ) ili sive tajgerice .... 

to nije tebi namjenito, ti si sminkerica klasicnijeg kova...
sminkerica? ....

bogtemazo .... na "spicu"  subotom i nedjeljom ne idem na korzo jer se skrivam od pravih sminkeritza kojih je krcato korzo  a ja ko jadnicak vucem dijete jednom rukom a drugom rukom teglim spežu dok rijecke sminkericice secu jedna s drugom soto braco ili sjede od el rija do lux bara ispijajuci  cappucina ili mlaki macchiato . ali ja sam sebi ok . uvijek jurim, zurim, trcim i gulim korzo  niskim sandalama ili tenama ne bi li na vrijeme dosla kuci i skuhala rucak ili veceru i okupala dijete.  malo ( puno ) jesam klasicna, to da. ali ostatak je extravagant ali u skladu sa samom sobom . kako u cipelama tako u svemu. zato se i ne slazem sa ostatkom svijeta. i meni je stoga mojih 4 -5 prijatelja u zivotu sasvim dovoljno. njima odgovaram ja, ja odgovaram njima. a najbitnije je je da sav moj svijet odgovara zivotnom putu mog djeteta. sve sto ne pase jednostavno eliminiram.

veceras sam priredila veceru djeci rodbine i odraslima kad su djeca pojela ( s gustom! ) . preokrenuli mi sobu i ostatak stana naopacke. kuhala, pekla, uzivala i pustila da skacu i lome do kad ih je volja i dobila na kraju jezikovu juhu da sam teska  i  zlocesta jer na ne razumijem druge.... ma nabijem svih vas  velike nakurac!    

samo iz razloga sto volim izgledati i osjecati se dobro ostali misle da nemam problema i da mi sve klizi.
ma frke nema , nek misle sta 'oce ali nek nek ne seru. prije nego li se upetljate u osudu drugoga prosecite u cipelama istog. odnosno u stiklama
ovo u plavom je tesko izvodivo tebi ...bar mislim ..

za ovo zadnje ...

propolis

[Vrh] Go down

Postaj  propolis on 07.10.16 23:25

maledetta primavera je napisao/la:
propolis je napisao/la:

sigurno si našao neku žensku, nekakav jebeno dobar komad ali si shvatio da osim hedonizma i vođenja ljubavi postoje i obaveze pa si se ( teška srca ) iščupao iz njenih kandži i jurnuo iz kreveta pravo u svoju barčicu a ona je za tobom, još snena , umotana u sniježno bijele plahte od satena, vikala "plovak, plovak , vrati se! ne ostavljaj me .... ! " ....
ahmmm  

ljepo si to srocila ali si fulala ..i nije tako bilo, no zivot je jedna cudnovata biljcica  

propolis

[Vrh] Go down

Postaj  antonac on 02.11.16 16:46

jase ne durim iako me nema....desile su se neke promiene, jednostavno ili nemam vremena ili mise ne da ili zaboravim....svi smo mi spuzva bob skockani....

antonac

Broj postova : 1761

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 08.11.16 11:17

zastoj radi kiše......

više se niko ni ne duri.....

Lena

[Vrh] Go down

Postaj  Yehudi on 11.11.16 22:29

Yehudi

Broj postova : 2124

[Vrh] Go down

Postaj  BesposlenPlop on 12.11.16 20:57

samo da se javim i kazem da se nisam durila ... dapace, meni bilo super i jos uvijek mi jeste pa mi ruzno doc to govorit dok svima ne bude super ... ljepse je dijeliti lijepe vijesti kada nas ima vise koji i zive isto  inace ispadne kao da se kurcis a mi koji imamo velik kurac nemamo potrebe za tim ....

BesposlenPlop

Broj postova : 45

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 29.11.16 8:39

BesposlenPlop je napisao/la:samo da se javim i kazem da se nisam durila ... dapace, meni bilo super i jos uvijek mi jeste pa mi ruzno doc to govorit dok svima ne bude super ... ljepse je dijeliti lijepe vijesti kada nas ima vise koji i zive isto  inace ispadne kao da se kurcis a mi koji imamo velik kurac nemamo potrebe za tim ....

ma ispadne sve i svašta ako neko traži sve i svašta u napisanom.....evo kod nas jedna lijepa vijest,ali ne smin kazat koja....nije ni važno samo da se zna da je lijepa vijest i da me poprave razveselila!!!!

Lena

[Vrh] Go down

Postaj  ligeja on 29.11.16 9:17

Lenac, jutros te sanjala. :-) Pisala si o iznenadnom obratu u trazenju posla, odnosno da si nesto iskemijala (da odlazis u privatnike i da ti lova lijepo pridolazi :-D), a druga je bila da sí trudna. :-) Nemam pojma zasto si mi bas ti dosla u san, nisam upratila o cemu se pise zadnjih tjedana i dodjem danas ovdje, potaknuta snom, trazec.i te i vidjeh ovaj upis. :-D Stogod bilo, drago mi je. :-)

ligeja

Broj postova : 360

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 30.11.16 10:10

ligeja je napisao/la:Lenac, jutros te sanjala. :-) Pisala si o iznenadnom obratu u trazenju posla, odnosno da si nesto iskemijala (da odlazis u privatnike i da ti lova lijepo pridolazi :-D), a druga je bila da sí trudna. :-) Nemam pojma zasto si mi bas ti dosla u san, nisam upratila o cemu se pise zadnjih tjedana i dodjem danas ovdje, potaknuta snom, trazec.i te i vidjeh ovaj upis. :-D Stogod bilo, drago mi je. :-)

eto čudne su niti koje nas u ovom ogromnom svemiru vežu...nevidljive,a tu oko nas vise, pletu :-))

ma ti si mala vještica koja mi donese komadić sreće......jako lijepa vijest nakon dugo čekanja,a nije još gotovo,ali prvi korak je tu.....

šta se tiče posla još ništa,ali bit će....valjda 

ja tu i tamo skicnem na svemirski forum i čitam one opsevracije i o serijama i o filmovima....uglavnom nemam pojma koji su jer ih ne pratim i ne gledam,ali stavljam zabilješke tipa- e pa to bi trebala pogledat....hoću li ne znam......
i popa bi trebala malo uštipnut,a lijenaaaaaa
stoj mi zdravo, dobro, sanjarski i nadalje!!! 

Lena

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content Today at 9:28

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics