koliko kila mislite dobiti preko praznika ?

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: koliko kila mislite dobiti preko praznika ?

Postaj  Gost on 05.01.13 8:02

dromsin je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:Kaj se smiješ,debela...
ja imam sve na gumicu

bome ću i ja početi s gumicama il mi valja opet na triglav... 4 kg!!!

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 05.01.13 8:38

dromsin je napisao/la:
ravana2 je napisao/la:kile se lijepe na zene kao i zene na pare !

ravana2 .
jel ti danas ročkas maleni? Sretan ti bio, puno jeo i pio

Ravana, sretan ti rođoslav...

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 05.01.13 8:41

dromsin je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:
dromsin je napisao/la:

Od ponedjeljka novi režim..godišnji gotov
aha

Ma da..ne što sam ja strašno disciplinirana, nego što mi je najava posla...pa ću se krijepit čajem,đumbirom,limunom i tak.
a tvoj godišnji i moj samo ne znam još od kad radim
ništa od maila i kave...... stigneš
To krijepiti, je zbog linije, imuniteta ili.....

Kafa s tobom il kafa s Popom ...?
Zbog linije&zbog imuniteta..nisam đebela,potaman sam si popunita, al ne volim dobiti ni kg,nervira me ako ne stanem u garderobu.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 05.01.13 18:55

dromsin je napisao/la:
dromsin je napisao/la:aha

Ma da..ne što sam ja strašno disciplinirana, nego što mi je najava posla...pa ću se krijepit čajem,đumbirom,limunom i tak.
a tvoj godišnji i moj samo ne znam još od kad radim
ništa od maila i kave...... stigneš
To krijepiti, je zbog linije, imuniteta ili.....

Kafa s tobom il kafa s Popom ...?
Zbog linije&zbog imuniteta..nisam đebela,potaman sam si popunita, al ne volim dobiti ni kg,nervira me ako ne stanem u garderobu.
ne sa menom.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 05.01.13 22:00

ravana2 je napisao/la:kile se lijepe na zene kao i zene na pare !

ravana2 .
Sretan ti rodžemdan!

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  ravana2 on 06.01.13 4:01

Hvala svima na cestitkama ! Sta da ja vama pozelim kada neznam svacije zelje ? Znam da lasta zeli izgledati kao j.lo , pizda imati 18 i 34 a magdalena biti ko ona trebulja iz seinfelda ali ostali ste mi nepoznanica !
ravana2

Broj postova : 713

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 06.01.13 6:09

ravana2 je napisao/la:Hvala svima na cestitkama ! Sta da ja vama pozelim kada neznam svacije zelje ? Znam da lasta zeli izgledati kao j.lo , pizda imati 18 i 34 a magdalena biti ko ona trebulja iz seinfelda ali ostali ste mi nepoznanica !
Mi moramo čekati svoj dan za želje, sad je tvoj red pa poželi što tvoje srce hoće.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  ravana2 on 06.01.13 6:49

Pa imam jednu malu zeljicu ali ne znam da li bi mi lena DALA da ju u - praznim ?
ravana2

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 06.01.13 8:38

ravana2 je napisao/la:Pa imam jednu malu zeljicu ali ne znam da li bi mi lena DALA da ju u - praznim ?

sunce ti žarko....nafrkat ćeš znaš!

moje srce pripada drugome,a i tielo!
Lena

Broj postova : 7810

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 06.01.13 10:01

ravana2 je napisao/la:Hvala svima na cestitkama ! Sta da ja vama pozelim kada neznam svacije zelje ? Znam da lasta zeli izgledati kao j.lo , pizda imati 18 i 34 a magdalena biti ko ona trebulja iz seinfelda ali ostali ste mi nepoznanica !

Ma vidi ti njega....

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  ravana2 on 07.01.13 8:40

hracnuta magda !
ravana2

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 07.01.13 8:50

ravana2 je napisao/la:

hracnuta magda !
bez kvačice

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  ravana2 on 07.01.13 9:15

a ti bi tvrdo ili meko ?
ravana2

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 07.01.13 18:35

Žena je zakon...duhovita je, pametna, zgodna...i bogata. Pojedite se...

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 07.01.13 19:00

MMagdalena je napisao/la:Žena je zakon...duhovita je, pametna, zgodna...i bogata. Pojedite se...

zašto bih sebe pojela kad sam već dva puta pozvana na gulaš od vepra... osim toga, slažem se sa tobom...

evoooo ooooooooooovako se ulazi na kultni forum , sa mnogo šarma, duhovitosti i ležernosti i odmah ti je jasno da se radi ne o osobi koja loče iz visokih čaša nego o osobi koja je sama po sebi visoka u svakom pogledu, i po karakteru i po duovnosti a napose po visokom čelu i inteligenciji

a plovak, bome ćeš se našetati al to ionako moraš pa se nemaš šta žaliti ...dok nas dvije popijemo prvu kavu bit će od tebe atletičar

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 07.01.13 19:11

kišna glista je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:Žena je zakon...duhovita je, pametna, zgodna...i bogata. Pojedite se...

zašto bih sebe pojela kad sam već dva puta pozvana na gulaš od vepra... osim toga, slažem se sa tobom...

evoooo ooooooooooovako se ulazi na kultni forum , sa mnogo šarma, duhovitosti i ležernosti i odmah ti je jasno da se radi ne o osobi koja loče iz visokih čaša nego o osobi koja je sama po sebi visoka u svakom pogledu, i po karakteru i po duovnosti a napose po visokom čelu i inteligenciji

a plovak, bome ćeš se našetati al to ionako moraš pa se nemaš šta žaliti ...dok nas dvije popijemo prvu kavu bit će od tebe atletičar

Nesporazum. Govorila sam Ravani i Dromsićki o Julii Louis Dreyfus čiji je klip Ravana stavio..

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 07.01.13 19:12

koji zajeb..... ja sam mislila da sam na onoj drugoj temi i da komentiraš syrenu ... a nemrem više brisati post

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 07.01.13 19:18

koji zajeb..... ja sam mislila da sam na onoj drugoj temi i da komentiraš syrenu ... a nemrem više brisati post

Simpatičan zayeb...

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics