kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odlučil sam - brišem Fejzbuk!

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Odlučil sam - brišem Fejzbuk! - Page 2 Empty Re: Odlučil sam - brišem Fejzbuk!

Postaj  orion 28.12.12 20:18

Btw je napisao/la:
orion je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
orion je napisao/la:došla danas na facebook, slučajno zalutala, gledam mojih pet prijatelja i vidim fali Pop..... u dobroj vjeri i božičnom duhu prvo pomislih:gle đubreta odstranijo me iz prijatelja Odlučil sam - brišem Fejzbuk! - Page 2 1384857964 .... kaj da sam mu sve gljivice zgazila, a ne samo na žulj stala, zerica mi falila da se ufatim moba i uživo mu uručim čestitku Odlučil sam - brišem Fejzbuk! - Page 2 1750246197 ...kad sad vidjeh da je odstranijo sebe - popravo mi laknilo ....
Odlučil sam - brišem Fejzbuk! - Page 2 3776795594 Odlučil sam - brišem Fejzbuk! - Page 2 3776795594 Odlučil sam - brišem Fejzbuk! - Page 2 3776795594 Odlučil sam - brišem Fejzbuk! - Page 2 3776795594jesi se nabrusila Odlučil sam - brišem Fejzbuk! - Page 2 1656216332



Odlučil sam - brišem Fejzbuk! - Page 2 3111943984 ...da znaš da jesam, bi mu rekla: tvoja bivša prijateljica čestita ti Božić, želi ti puno sreće i veselja, puno snijega, lošu lopatu i dozu heksenšlusa Odlučil sam - brišem Fejzbuk! - Page 2 3111943984 .... a kako sam ja jedna jako pofina osoba Odlučil sam - brišem Fejzbuk! - Page 2 1160548296 nek sve to bude u odmjerenim količinama .... nešto u malo većim, drugo u malo manjim - pa nek si misli ....

naprosto se stresoh od siline uvreda koje bi mu sasula... od sad se svađam samo s tobom... Odlučil sam - brišem Fejzbuk! - Page 2 3384354616

kaj da ? ..... u mojoj varijanti lete pahuljice Odlučil sam - brišem Fejzbuk! - Page 2 1384857964 ....
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Odlučil sam - brišem Fejzbuk! - Page 2 Empty Re: Odlučil sam - brišem Fejzbuk!

Postaj  Gost 28.12.12 20:21

orion je napisao/la:

kaj da ? ..... u mojoj varijanti lete pahuljice Odlučil sam - brišem Fejzbuk! - Page 2 1384857964 ....

Odlučil sam - brišem Fejzbuk! - Page 2 10788.2061129

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Odlučil sam - brišem Fejzbuk! - Page 2 Empty Re: Odlučil sam - brišem Fejzbuk!

Postaj  Gost 09.03.17 18:49

danas taman pomislila kako će biti još jedan krasan dan zabilježen u šumi al redom ...

ulovila se rješavati novog projekta kojem mi je dala sova i baš me krenulo ... dobri majstori ulijetali sami al za dosta njih mi dao kontakte mungos i reko da su dobri ... imala i mrvu sreće pa me slučajno zvali neki koje imam dogovoreno tek sutra al eto, pitali jel mogu danas doći a meni to bilo još bolje ... volim da uvodne razgovore i izmjere na terenu obavim sa što više njih odjednom da se tu ne potroši previše dana kad moram usklađivati više timova da rade zajedno ... i ja bih da sve započne što ranije pa mi svaki zašparan dan dobrodošao ...

i taman da ću se veselo vratiti u svoj ured i da ću otključati vrata šume kad čujem netko prtlja sa ključem sa druge strane i čekam da otključa .... i čekam ... a ono ništa ... pitam jel ima koga i otvore se vrata ... a ono vuk ... rekoh, čekam jer sam mislila da se i tu mijenjaju brave ko i drugdje jer se namnožilo ključeva i sad mungos dobio nalog da se mijenjaju .... ma nije to veli i prođe kraj mene dalje svojim poslom

kasnije zove ... pita jel imam vremena poslije posla nešto bi pričao ... ok velim, još bolje poslije posla jer su nam kave na poslu zabranite pa da njemu vepar ne pravi probleme ako me vidi s njim ... ovako ćemo na miru poći kakav god problem bijo i istresti ga bez da nam netko nameće krivicu jer na kavi rješavamo poslovne probleme ...

i prošlo radno vrijeme, ja obavila još neke sitne posliće po šumi i eto ti njega na vrata ... i vidim da mu je muka od nečega al kome nije tu u šumi muka osim meni koja sam se izborila da mi se vepar skine sa vrata da mogu raditi svojim tempom i kako sam naviknuta ... mislim si, bit će nije shvatio ono što sam mu ranije govorila o tome i sad će mi ispričati kako mu opet vepar diže živac al navikla da jedan drugog smirujemo i to mi sad rutinski a pogotovo zato jer sam ja ta koja je češće mirna ... za vuka već skužila da mu ego ne da mira pa odradi duplo samo da dokaže da može al ni to nikad nije dovoljno nego mu onda tovare još

šuti vuk do izlaza u šumu, hoda pola koraka ispred mene da mu ne mogu vidjeti lice i šiba u nekom smjeru ... ja mislila idemo u obližnji kafić al očito nisam bila u pravu ... krenuli uz more ... ok, mislim si, znam da njega more opušta ... bit će opet nešto u vezi onog njegovog dugoročnog projekta ... reko nazvat neke ljude i nabavit točnije informacije da zna kako dalje pa će mi sad objasnit šta se mora raditi i pitat da mu budem podrška ... i šibamo mi tako obalom i skužim da mu se žuri ... sva sreća nakupila kondicije do sada inače bi mu morala reć da malo uspori da ga mogu pratiti .... jebat ga, on sportaš i to ekstremnih sportova pa nije svjestan da nismo svi mi ko i on i da možemo trčeći popeti se na brdo Odlučil sam - brišem Fejzbuk! - Page 2 1619348112
i taman da ću ga molit da malo uspori, on stane i kaže: nije dobro ... nešto se dogodilo ... nisam to planirao al eto, dogodilo se ... moram ti reć da i ti znaš

jebate, što se dogodilo mislim si ? jel nešto sa projektom, pitam ... vrti glavnom da nije i gleda u daljinu i vidim teško mu reći ... u jebote, promrzla ... da ti ne prijete otkazom ? il meni ? toga se ne treba bojati iako muka ako nas natjeraju da se izborimo za ostanak u šumi ... ja sam čvrsto odlučila da se ne dam izgurati jer sam zavoljela i šumu i noge stanovnike šume a i lijep mi posao ... baš uživam u njemu i znam da sam najbolja za to radno mjesto ... među drugima, nema bolji od mene ... a imamo ih oboje u šaci i lako dokazivo šta smo sve napravili u kratkom vremenu ... oni toliko nisu u zadnjih nekoliko godina ... a i ja naletila na takvih kostura iza njih kojim im mogu začepiti usta zauvjek i još tražiti povišicu da me probaju stosnuti u kut .... i sve mu to nabrzinu ispalila da ga smirim ako se radi o tome

ma nije to, veli on i proba me pogledati u oči al ne ide i obara pogled ... pa opet usmjerava u daljinu i počne koračati malo od mene pa se približi ... nervozan u pm ... ja se sledila ? šta može biti gore od otkaza ? počeo me loviti strah od pomisli kakvu gadariju je sad vepar smislio da ga tako unervozio ... šta mu je ukro da je van sebe ? i počnem ga kumiti i moliti da mi brzo kaže jer sad i mene strah jer ga nisam nikada vidjela takvog ... počela sam se tresti ... baš me prepo kakav je bijo ... znam da su i meni i njemu pokradne fotografije i da ga to naljutilo iako mene nije ... al da mi krene vepar pilat nečim, spomenula bih mu posljedice toga da se smiri ... i taman počela razmišljati šta bi vuku još moglo biti pokradeno da je tako nemiran al progovorijo on sam

reko mi ... ja zinula kad sam čula ... al baš svojski i ostala paf ... da nisam pročitala da mu je užas neugodno, prasnula bih od smijeha kad sam čula o čem se radi ... al nisam ... sabrala se da mu što prije dam do znanja da se nije dogodilo ništa strašno i da se smiri ... sjetih se svog prvog kulturološkog šoka kojeg sam doživjela još kao osnovnoškolac jer sam bila drugačije odgojena prije nego sam došla u hr a kasnije skužila da obitelj mog oca i općenito mi indijanci fakat drugačije gledamo na neke jako bitne stvari u životu i prilagodila se tome al nikada postala kao drugi ...

i konačno se usudio pogledati me u lice da vidi jel glumim smirenost il sam stvarno mirna i skoro me rasplako kako me gledo ... i šta ću sad ? pita me on ... i tek onda se usudila nasmijati al kao znak podrške a ne njemu u nos ... pa kako šta ? isto ko i do sada ... dogovoriti šta je najbolje za nas oboje, i ja sam upetljana, nisi sam u tome ... a nemamo ni ti ni ja dovoljno informacija za znati šta ćemo i kako ćemo ... ne poznajemo se osim ovog na poslu ... nasmijao se nekako tužnog pogleda al se smirio ... meni padne na pamet da možda nisam ni u pravu i da zvučim neuvjerljivo al nisam znala šta mu reć drugo

i sad, štošta tu još bilo al razišli se tako da je vuk bijo miran i dalje imo povjerenja u mene a ja si gruntam, pa jebote, kako mi se to dogodilo ? pa sve sam pazila i sa svim drugima nisam napravila niti jednu grešku ... ako bih vidjela da je krenulo nešto slično, odmah znala pogasiti da bude pogašeno al eto, onda ovo nije to ? Odlučil sam - brišem Fejzbuk! - Page 2 1695130124 ako nije to onda je nešto drugo ... i šta sad ?

iskreno ni sama ne znam šta će biti dalje al bar znam da se imam s kim dogovarati oko svega i da nije neki luđak u pitanju ko do sada kao što je bilo ... razuman i smiren i ono što me najviše dojmilo, iskren do besvijesti ko i ja ... nema šanse da ne kaže što mu je na pameti i što ga muči i to odmah ... ne voli patiti predugo al pusti vrijeme da mu kaže da se ne radi o nečem njemu nebitnom ... uf ... al da sad sve drugo pada u drugi plan i vepar mi više nikakav problem pa da mi zaprijeti sa sto otkaza, njemu ću prasnuti u smijeh ako proba ... prijoriteti su u pitanju a ja se nisam pripremala za ovaj ... al tako uvijek to biva ... jebat ga, zato je život i zanimljiv i lijep samo treba nešto i napraviti da takav bude

odo sad i ja šetat jer bolje razmišljam dok šetam ... čak bolje nego dok pišem

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Odlučil sam - brišem Fejzbuk! - Page 2 Empty Re: Odlučil sam - brišem Fejzbuk!

Postaj  Gost 09.03.17 19:05

časna sestra je napisao/la:

i taman da ću se veselo vratiti u svoj ured i da ću otključati vrata šume kad čujem netko prtlja sa ključem sa druge strane i čekam da otključa .... i čekam ... a ono ništa ... pitam jel ima koga i otvore se vrata ... a ono vuk ... rekoh, čekam jer sam mislila da se i tu mijenjaju brave ko i drugdje jer se namnožilo ključeva i sad mungos dobio nalog da se mijenjaju .... ma nije to veli i prođe kraj mene dalje svojim poslom


sad mi sinulo, pa sa unutarnje strane ni ne treba ključ da se izađe iz šume ... a čula sam jasno kako ga netko gura u bravu taman kad sam ja probala sa druge strane isto ... toliko je bijo smeten da je to radijo i mogu misliti neugode kad je na kraju skužio da se vrata otvaraju drugačije iznutra, potego zasun i onda još naletijo na mene kako čekam sa druge strane i smijem se

zato je on onako naglo izletio bez da se zaustavlja i priča ... bilo mi tada malo čudno jer je bilo i prvi puta al sad kužim sve ... sad kužim mnoge druge stvari koje sam primijetila al nisam pridavala pažnju jer mi pažnja uvijek okupirana mnogim drugim sitnicama

kao prije razgovora kad sam morala do zubara usred radnog vremena ... i na putu u ugledam kako mi u susret leti ne jedan nego jato bjeloglavih supova ... odmah sam zaustavila auto i izvukla fotoaparat i napravila par snimaka al su bili već daleko ... al sam ulovila pristojne fotografije raznih faza leta ... prvi puta da su mi preletjeli tako nisko da su morali mahati krilima ... inače ih vidim kad su već visoko i kruže loveći zračne struje i jedre




Gost
Gost


[Vrh] Go down

Odlučil sam - brišem Fejzbuk! - Page 2 Empty Re: Odlučil sam - brišem Fejzbuk!

Postaj  Gost 11.03.17 21:44

ovako ćemo od sada ... iskreno pa kud puklo da puklo

vuče, odreko si se svoje glazbe preko noći i to nije dobro .... i krenuo si sada slušati ovo:



znam da te drveće sada opčinilo ali ne biti kao list na vjetru ! nikada ! ... nauči biti korijenje, deblo  ... prati svoj ritam ... budi ono što jesi ... ne prilagođavaj se ... traži svoj put ... bio si na njemu ... lišće kad tad završi kao hrana glistama .... to ti nikada ne smiješ postati

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Odlučil sam - brišem Fejzbuk! - Page 2 Empty Re: Odlučil sam - brišem Fejzbuk!

Postaj  Gost 11.03.17 22:05

podsjetnik ... ovo si ti - ritam, snaga i odlučnost ... ne prilagođavaj se drugima !



jebate, ako sam opet pogriješila a u tvom primjeru stalno griješim ... a onda skužaj na smetnji i pometnji ... al, eto, ja te ne vidim ko list na vjetru ...to nisi ti ... a i malo me lovi panika jer si naštanco svega i nije to ono na što sam naviknuta kad si ti u pitanju ... istina, najavila sam promjene al ne takve

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Odlučil sam - brišem Fejzbuk! - Page 2 Empty Re: Odlučil sam - brišem Fejzbuk!

Postaj  Gost 11.03.17 22:26

vidim da si sam došao do rješenja



laku noć i lijepe snove želim

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Odlučil sam - brišem Fejzbuk! - Page 2 Empty Re: Odlučil sam - brišem Fejzbuk!

Postaj  Gost 11.03.17 23:05

kooonačno netko tko promišlja kao i ja i ne srami se tog svog procesa promišljanja i otvorenog pokazivanja svih koraka u svom promišljanju ... svaka ti čast ! Odlučil sam - brišem Fejzbuk! - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Odlučil sam - brišem Fejzbuk! - Page 2 Empty Re: Odlučil sam - brišem Fejzbuk!

Postaj  besposlenpop 13.01.20 10:28

Gost je napisao/la:Evo, da i ovde pastam emajl od Cukerberga:
Pozdrav Pop,

Zaprimili smo zahtjev za trajno brisanje vašeg računa. Vaš račun je deaktiviran i bit će trajno izbrisan unutar 14 dana.

Ako niste poslali zahtjev za trajno brisanje računa, molimo prijavite se na Facebook i otkažite ovaj zahtjev:

https://www.facebook.com/login.php


Hvala,
Vaš Facebook tim

Odlučil sam - brišem Fejzbuk! - Page 2 1658420748  Odlučil sam - brišem Fejzbuk! - Page 2 1658420748  Odlučil sam - brišem Fejzbuk! - Page 2 1658420748
Odlučil sam - brišem Fejzbuk! - Page 2 11484130 Odlučil sam - brišem Fejzbuk! - Page 2 11484130 Odlučil sam - brišem Fejzbuk! - Page 2 11484130

_________________
Odlučil sam - brišem Fejzbuk! - Page 2 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5731
Join date : 19.02.2018
Age : 64
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Odlučil sam - brišem Fejzbuk! - Page 2 Empty Re: Odlučil sam - brišem Fejzbuk!

Postaj  besposlenpop 13.01.20 10:33

časna sestra je napisao/la:vidim da si sam došao do rješenja
A jesam.  Odlučil sam - brišem Fejzbuk! - Page 2 3538159967

_________________
Odlučil sam - brišem Fejzbuk! - Page 2 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5731
Join date : 19.02.2018
Age : 64
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Odlučil sam - brišem Fejzbuk! - Page 2 Empty Re: Odlučil sam - brišem Fejzbuk!

Postaj  besposlenpop 13.01.20 10:34

Gost je napisao/la:kooonačno netko tko promišlja kao i ja i ne srami se tog svog procesa promišljanja i otvorenog pokazivanja svih koraka u svom promišljanju ... svaka ti čast !  Odlučil sam - brišem Fejzbuk! - Page 2 684758713
Fala ljepa! Odlučil sam - brišem Fejzbuk! - Page 2 Laie_69

_________________
Odlučil sam - brišem Fejzbuk! - Page 2 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5731
Join date : 19.02.2018
Age : 64
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Odlučil sam - brišem Fejzbuk! - Page 2 Empty Re: Odlučil sam - brišem Fejzbuk!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.