kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filmoteka

Stranica 20 / 23. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Next

Go down

Filmoteka - Page 20 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 28.04.15 11:30

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

točno. s tim da ja smatram da je moje točno, a ti da je tvoje.
nemaš dokaze o vanzemljacima.

nemam dokaze ni da je zemlja okrugla ali to ne mjenja cinjenicu da vanzemaljci sa filmom Game nemaju ama bas nikakve veze... Filmoteka - Page 20 1523192931

kako ne - ti voliš svoju vrstu fantastike.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 20 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 28.04.15 11:33

Pa pazi budale...Filmoteka - Page 20 30caqzl

Ispred vrata se svadjaju ko ima veca prava da se kandiduje za novo mesto na univerzitetu. Howard mu kaze da je sada pravo vreme da isproba psovke koje je naucio. Posebno one o majci.

Sheldon: Last night, I was feeling in need of some sexual release when I happened to come across your mother.
Svi su shokirani i cute, a Sheldon nastavlja:As you all see I want to say that I had coitus with Raj's mom.... For a dollar!
Raj: Ok, this conversation, this is beneath me!
Sheldon: Like your mother was last night!
Raj: Screw it, I'm going in.
Sheldon: Hold on... I believe "Screw it, I'm going in" is what I said to your mother last night.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 20 Empty Re: Filmoteka

Postaj  pizda 28.04.15 11:38

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

točno. s tim da ja smatram da je moje točno, a ti da je tvoje.
nemaš dokaze o vanzemljacima.

nemam dokaze ni da je zemlja okrugla ali to ne mjenja cinjenicu da vanzemaljci sa filmom Game nemaju ama bas nikakve veze... Filmoteka - Page 20 1523192931

kako ne - ti voliš svoju vrstu fantastike.

ma o kakvoj fantastici pricas? Ako gledam film fantastike onda fantastiku i ocekujem. Film naravno moze ispast i dobar i los a i prosjecan ali fantastike sigurno nece nedostajat. Medjutim, ako gledam nesto sto ima pretenzije biti psiholoskim trilerom ili necim slicnim a (nenamjerno) ispadne da se temelji na fantastici ili necem nevjerojatnom onda tu nesto ne stima sa tim filmom. Da se iz Gamea izbacilo jedno pet- sest scena koje su nevjerojatne i degradiraju cijeli film onda bi i licio na nesto ali bi bili zakinuti oni koji to brkanje "dimenzija" ne kuze...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 20 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 28.04.15 11:46

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

točno. s tim da ja smatram da je moje točno, a ti da je tvoje.
nemaš dokaze o vanzemljacima.

nemam dokaze ni da je zemlja okrugla ali to ne mjenja cinjenicu da vanzemaljci sa filmom Game nemaju ama bas nikakve veze... Filmoteka - Page 20 1523192931

kako ne - ti voliš svoju vrstu fantastike.

ma o kakvoj fantastici pricas? Ako gledam film fantastike onda fantastiku i ocekujem. Film naravno moze ispast i dobar i los a i prosjecan ali fantastike sigurno nece nedostajat. Medjutim, ako gledam nesto sto ima pretenzije biti psiholoskim trilerom ili necim slicnim a (nenamjerno) ispadne da se temelji na fantastici ili necem nevjerojatnom onda tu nesto ne stima sa tim filmom. Da se iz Gamea izbacilo jedno pet- sest scena koje su nevjerojatne i degradiraju cijeli film onda bi i licio na nesto ali bi bili zakinuti oni koji to brkanje "dimenzija" ne kuze...

oprosti meni je cijela priča fantastična - nemoguće je da uzme cijeli grad i set ljudi kao sudionike u "igri". i upravo ta nemoguća ideja mi se sviđa kao predložak za zabavan film. to i je ono što mi se sviđa.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 20 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 28.04.15 11:47

idem est pizdo... odi i ti Filmoteka - Page 20 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 20 Empty Re: Filmoteka

Postaj  pizda 28.04.15 11:51

Vel'ka Maca je napisao/la:

oprosti meni je cijela priča fantastična - nemoguće je da uzme cijeli grad i set ljudi kao sudionike u "igri". i upravo ta nemoguća ideja mi se sviđa kao predložak za zabavan film. to i je ono što mi se sviđa.  

film je i ispao fantastican i nemoguc ali u onom negativnom smislu jer nije bijo zamisljen biti takvim.
Nije bio cijeli grad u igri i teorijski nije problem inscenirati tako nesto sa dosta love...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 20 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 28.04.15 16:28

pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:

Kuham ručak pa nemam vremena za detaljniju analizu Iskupljenja, ali u njega sam se mogla uživjeti jer je Andy knjigovođa što sam i ja bila dok sam radila. Čudo jedno koliko knjigovodstvo može biti zabavno. Filmoteka - Page 20 11484130

ma Iskupljenje je dobar film i zajebo je stvar samo u tom detalju ali jako bitnom detalju Filmoteka - Page 20 684758713. Koja je to steta da cijeli film super odrade i zajebu ga sa jednom takvom naivnoscu. Meni to ne ide u glavu da ga jebes...

Da pojasnim zašto mi je Shawshank Redemption najdraži film unatoč uočenoj nelogičnosti, a sada i ne kuham pa imam vremena za nešto napisati. Lako mi je odraditi forumašenje na starim kultnima, zalijepim par citata i par slika i buffyna forma zadovoljena, ovdje treba nešto i promisliti.  Filmoteka - Page 20 3111943984
Naprosto, kad sam ga prvi put gledala poistovjetila sam se s Andyjem zato jer je knjigovođa i jer je tih, introvert i šutljiv čovjek kao što ja samu sebe vidim. Pomislila sam kako bih ja reagirala da se nađem u sličnoj situaciji koja se poklopila sa mojom trenutačnom 'utamničenošću' u okolnosti u kojima sam se nalazila Svi smo mi, priznali ili ne, zatvorenici u određenim okolnostima, ako ne i obiteljskim vezama ili poslovnim statusom, a onda zatvorenici svog tijela, načina na koji ga gledamo i kako se osjećamo u svojim kostima i svom mesu. Ali pitanje je koliko je onda čovjek uopće slobodan, koliko može uopće biti slobodan od svega onako kako meni nalaže moje vjerovanje. Pitala sam se kako bih ja reagirala na nepravednu osudu, na dvogodišnje silovanje u zatvoru, na batine – bi li ja mogla sve to stoički podnijeti i ostati normalna kad mi je u 'normalnim' životnim okolnostima ponekad bilo neizdrživo. Pa čak ako je Andy i izmišljen  lik, postojala je negdje u kutku razuma pomisao da je moguće sve to podnijeti, ne izgubiti nadu i pobjeći iz svoje stvarne ili fiktivne utamničenosti. Biti slobodan od svega i svakoga.... Zato sam oprostila filmu i tih par logičkih pogrešaka, uživajući u sceni u kojoj Andy pušta Mozarta i u kojoj lik kojega glumi Morgan (Red – morala sam pogledati na googlu)  kaže da se tada osjećao slobodan kao nikad u životu. Onako kako je kod Catice onaj film izazvao pitanja o tome što određuje čovjeka, tako je kod mene Iskupljenje potaklo pitanja o granicama ili neograničenostima ljudskog duha. Filmoteka - Page 20 1523192931




Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 20 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 28.04.15 17:02

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

oprosti meni je cijela priča fantastična - nemoguće je da uzme cijeli grad i set ljudi kao sudionike u "igri". i upravo ta nemoguća ideja mi se sviđa kao predložak za zabavan film. to i je ono što mi se sviđa.  

film je i ispao fantastican i nemoguc ali u onom negativnom smislu jer nije bijo zamisljen biti takvim.
Nije bio cijeli grad u igri i teorijski nije problem inscenirati tako nesto sa dosta love...

Volim mind gameove i bez obzira sto smatram da realno nije izvediva konkretna igrica, ideja mi se dopala i ti to ne mozes promijeniti. Isto tako od tebe ne ocekujem da ti se film dopadne, tebi je sranje i masala.

Dugo godina mi je jedan od drazih filmova bio kad jaganjci utihnu zbog lika hanibala (kanibala) lectera, odnosno njegovih mind gameova... iako je i to samo hrpa pizdarija, ali me zabavljala njegova dedukcija i genijalnost. Film nisam pogledala dobrih 20 godina tako da su mi detalji ostali u mutnom, ali volim takve likove i igrice, mracne i genijalne...

Alio opet s druge strane super mi je i jedna amelie, koja je sva nevina, naivna i olicenje dobrote i leprsavosti... totalno druga krajnost.

Pa mi je super i odiseja 2001 i njegov hal... matrix mi je super ideja....
A po spikama mi je pulp fiction jako drag...

Ma ima ih tonu, ne pamtim ni pogledane filmove, ni procitane knjige...




Koji je tebi dobar film, sta nije na nivou stevena segala?



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 20 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 28.04.15 22:49

metilda je napisao/la:
pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:

Kuham ručak pa nemam vremena za detaljniju analizu Iskupljenja, ali u njega sam se mogla uživjeti jer je Andy knjigovođa što sam i ja bila dok sam radila. Čudo jedno koliko knjigovodstvo može biti zabavno. Filmoteka - Page 20 11484130

ma Iskupljenje je dobar film i zajebo je stvar samo u tom detalju ali jako bitnom detalju Filmoteka - Page 20 684758713. Koja je to steta da cijeli film super odrade i zajebu ga sa jednom takvom naivnoscu. Meni to ne ide u glavu da ga jebes...

Da pojasnim zašto mi je Shawshank Redemption najdraži film unatoč uočenoj nelogičnosti, a sada i ne kuham pa imam vremena za nešto napisati. Lako mi je odraditi forumašenje na starim kultnima, zalijepim par citata i par slika i buffyna forma zadovoljena, ovdje treba nešto i promisliti.  Filmoteka - Page 20 3111943984
[size=14]Naprosto, kad sam ga prvi put gledala poistovjetila sam se s Andyjem zato jer je knjigovođa i jer je tih, introvert i šutljiv čovjek kao što ja samu sebe vidim. Pomislila sam kako bih ja reagirala da se nađem u sličnoj situaciji koja se poklopila sa mojom trenutačnom 'utamničenošću' u okolnosti u kojima sam se nalazila Svi smo mi, priznali ili ne, zatvorenici u određenim okolnostima, ako ne i obiteljskim vezama ili poslovnim statusom, a onda zatvorenici svog tijela, načina na koji ga gledamo i kako se osjećamo u svojim kostima i svom mesu. Ali pitanje je koliko je onda čovjek uopće slobodan, koliko može uopće biti slobodan od svega onako kako meni nalaže moje vjerovanje. Pitala sam se kako bih ja reagirala na nepravednu osudu, na dvogodišnje silovanje u zatvoru, na batine – bi li ja mogla sve to stoički podnijeti i ostati normalna kad mi je u 'normalnim' životnim okolnostima ponekad bilo neizdrživo. Pa čak ako je Andy i izmišljen  lik, postojala je negdje u kutku razuma pomisao da je moguće sve to podnijeti, ne izgubiti nadu i pobjeći iz svoje stvarne ili fiktivne utamničenosti. Biti slobodan od svega i svakoga.... Zato sam oprostila filmu i tih par logičkih pogrešaka, uživajući u sceni u kojoj Andy pušta Mozarta i u kojoj lik kojega glumi Morgan (Red – morala sam pogledati na googlu)  kaže da se tada osjećao slobodan kao nikad u životu. Onako kako je kod Catice onaj film izazvao pitanja o tome što određuje čovjeka, tako je kod mene Iskupljenje potaklo pitanja o granicama ili neograničenostima ljudskog duha. Filmoteka - Page 20 1523192931

super objašnjenje ... stoički podnositi i uživati u slobodi koja je moguća tamo gdje je moguća ... zato su meni stoici omiljeni filozofski smjer a epiktet najpomiljeniji ( sam je bio rob ali nije odustajao od toga da je na duhovnom planu slobodan čovjek i tako se u slobodno vrijeme i ponašao i na kraju zahvaljujući svojim učenjima dobio slobodu i na mateirjalnom planu - nešto slično kao i iskupljenje u filmu ) ... kad tako gledaš na život, nema prepreka u realiziranju "slobode" svaki dan, svugdje, čak i ako stvari jedan period života oko tebe nisu poštimane onako kako si zamislio ... čovjek uvijek ima opciju ostati slobodan u sferi svog duha Filmoteka - Page 20 684758713 kad to kreneš u mašti živo ispunjavati, kao da ti se i na materijalnom planu počne sve polako slagati ka cilju kojeg si si odabrao ... bar je kod mene uvijek tako bilo pa zato često pričam o tome kako se mnoge moje maštarije na kraju realiziraju u kakvom takvom obliku al ne mogu reći da mi se nije u životu dogodilo upravo ono što sam i htjela da mi se događa a između su bile te neke faze, ajmo reć, iskušenja .... Filmoteka - Page 20 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 20 Empty Re: Filmoteka

Postaj  pizda 29.04.15 8:03

Vel'ka Maca je napisao/la:

Volim mind gameove i bez obzira sto smatram da realno nije izvediva konkretna igrica, ideja mi se dopala i ti to ne mozes promijeniti. Isto tako od tebe ne ocekujem da ti se film dopadne, tebi je sranje i masala.

Dugo godina mi je jedan od drazih filmova bio kad jaganjci utihnu zbog lika hanibala (kanibala) lectera, odnosno njegovih mind gameova... iako je i to samo hrpa pizdarija, ali me zabavljala njegova dedukcija i genijalnost. Film nisam pogledala dobrih 20 godina tako da su mi detalji ostali u mutnom, ali volim takve likove i igrice, mracne i genijalne...

Alio opet s druge strane super mi je i jedna amelie, koja je sva nevina, naivna i olicenje dobrote i leprsavosti... totalno druga krajnost.

Pa mi je super i odiseja 2001 i njegov hal... matrix mi je super ideja....
A po spikama mi je pulp fiction jako drag...

Ma ima ih tonu, ne pamtim ni pogledane filmove, ni procitane knjige...

Koji je tebi dobar film, sta nije na nivou stevena segala?


neces da kuzis jebiga, jos si pod utjecajem Hrvoja Filmoteka - Page 20 684758713 a ja samo sto ti nisam nacrtao, podastro argumente itd. ali ti po svom i jebat ga, nemoguca misia. Tebi je bitno da se tebi svidja i druga argumentacija te ne zanima. Jebat ga, ako cemo raspravljat o necem cisto subjektivno onda tu i nema rasprave, ti volis svoje, ja svoje pa ma kakvo da je. Ja pokusao obiektivno...Filmoteka - Page 20 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 20 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Lena 29.04.15 10:08

sunce ti žarko i nelogičnostima.....a ima ih,ali film jopet dobar i uz njih....

gledala sam i taj game...onako može proći nije mi nešto,ali gledljivo......
ja volim jake neke koji su dokumetaristično snimani.....recimo sjećam se kako me oduševio sex,laži i videotrake kad sam ga pogledala......andie macdowell mi je ekstra tamo....
pa ima još par sa antony hopkins  fracture je isto dobar.....
moj naj naj ostaje naravno blade runner....to mi niko ne može nadmašit....
harrisona forda sam uvijek volila....meni je i svjedok odličan film....iako sad iz ove pozicija malo naivan naravno....
pa onda jodie foster izvrsna u masu filmova....
ma ima toga
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 20 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 29.04.15 10:11

Brzinski pozdrav Leni...Filmoteka - Page 20 1zouo36

Da, Blade Runner je odlican film.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 20 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Lena 29.04.15 10:14

oj leptirice.....pobježe!  Filmoteka - Page 20 727654710
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 20 Empty Re: Filmoteka

Postaj  pizda 29.04.15 13:17

a da, nisam big pusiju odgovorijo na pitanje o filmovima. Ima dosta filmova koi mi se dopadaju, starijih naravno jer vecinu novih i nisam pogledao Filmoteka - Page 20 684758713. Seven mi je odlican, Kumovi, Oslobađanje, Juznjacka utjeha, Tri kondorova dana, Alien, Predator, Blade runner, American beauty itd. itd. ima ih...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 20 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 30.04.15 6:39

vidim da svi hvalite Blade Runnera a ja ga nisam još pogledala pa ću ga staviti na listu ... inače brdo poznatih filmova nisam odgledala Filmoteka - Page 20 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 20 Empty Re: Filmoteka

Postaj  pizda 30.04.15 7:43

kišna glista je napisao/la:vidim da svi hvalite Blade Runnera a ja ga nisam još pogledala pa ću ga staviti na listu ... inače brdo poznatih filmova nisam odgledala Filmoteka - Page 20 11484130

mogu ti ga ja prepricat pa ustedis na vremenu...Filmoteka - Page 20 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 20 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 30.04.15 7:49

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:vidim da svi hvalite Blade Runnera a ja ga nisam još pogledala pa ću ga staviti na listu ... inače brdo poznatih filmova nisam odgledala Filmoteka - Page 20 11484130

mogu ti ga ja prepricat pa ustedis na vremenu...Filmoteka - Page 20 684758713

ma samo mi reci kraj da ne moram ni gledati početak ... to mi je najbolje kad gledam neki napeti film a netko mi dođe i kaže da je ubica sobarica Filmoteka - Page 20 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 20 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Lena 30.04.15 7:55

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:vidim da svi hvalite Blade Runnera a ja ga nisam još pogledala pa ću ga staviti na listu ... inače brdo poznatih filmova nisam odgledala Filmoteka - Page 20 11484130

mogu ti ga ja prepricat pa ustedis na vremenu...Filmoteka - Page 20 684758713

ma samo mi reci kraj da ne moram ni gledati početak ... to mi je najbolje kad gledam neki napeti film a netko mi dođe i kaže da je ubica sobarica Filmoteka - Page 20 1523192931

ma pogledaj ako ufatiš vremena....baš me zanima oće li ti se svidit....
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 20 Empty Re: Filmoteka

Postaj  pizda 30.04.15 7:59

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:vidim da svi hvalite Blade Runnera a ja ga nisam još pogledala pa ću ga staviti na listu ... inače brdo poznatih filmova nisam odgledala Filmoteka - Page 20 11484130

mogu ti ga ja prepricat pa ustedis na vremenu...Filmoteka - Page 20 684758713

ma samo mi reci kraj da ne moram ni gledati početak ... to mi je najbolje kad gledam neki napeti film a netko mi dođe i kaže da je ubica sobarica Filmoteka - Page 20 1523192931

i on je.........Filmoteka - Page 20 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 20 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 30.04.15 8:05

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:vidim da svi hvalite Blade Runnera a ja ga nisam još pogledala pa ću ga staviti na listu ... inače brdo poznatih filmova nisam odgledala Filmoteka - Page 20 11484130

mogu ti ga ja prepricat pa ustedis na vremenu...Filmoteka - Page 20 684758713

ma samo mi reci kraj da ne moram ni gledati početak ... to mi je najbolje kad gledam neki napeti film a netko mi dođe i kaže da je ubica sobarica Filmoteka - Page 20 1523192931

i on je.........Filmoteka - Page 20 684758713

jel android ? robot? tako nešto ? a jebote, onda znam sad i kraj ... nisam ga gledala al sam skontala po ovom tvom upisu sada ... jebse, sad ću umjesto gledat film opet kamen slagati Filmoteka - Page 20 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 20 Empty Re: Filmoteka

Postaj  pizda 30.04.15 8:09

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

mogu ti ga ja prepricat pa ustedis na vremenu...Filmoteka - Page 20 684758713

ma samo mi reci kraj da ne moram ni gledati početak ... to mi je najbolje kad gledam neki napeti film a netko mi dođe i kaže da je ubica sobarica Filmoteka - Page 20 1523192931

i on je.........Filmoteka - Page 20 684758713

jel android ? robot? tako nešto ? a jebote, onda znam sad i kraj  ... nisam ga gledala al sam skontala po ovom tvom upisu sada ... jebse, sad ću umjesto gledat film opet kamen slagati Filmoteka - Page 20 1523192931

pa nie to ni bitno ko je, ijonako je to neki prilicno kaoticni sviet buducnosti di se mjesaju civilizacije, kulture, arhitekture i razne kreature...Filmoteka - Page 20 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 20 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 30.04.15 8:11

kišna glista je napisao/la:vidim da svi hvalite Blade Runnera a ja ga nisam još pogledala pa ću ga staviti na listu ... inače brdo poznatih filmova nisam odgledala Filmoteka - Page 20 11484130


Nisam ga ni ja odgledala, stavljam ga u favorite za ovaj vikend, ali sin mi kaže da nije tako genijalan kako ga svi hvale, ali da je dobar. Vjerujem njegovoj procjeni. Filmoteka - Page 20 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 20 Empty Re: Filmoteka

Postaj  pizda 30.04.15 8:17

metilda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:vidim da svi hvalite Blade Runnera a ja ga nisam još pogledala pa ću ga staviti na listu ... inače brdo poznatih filmova nisam odgledala Filmoteka - Page 20 11484130


Nisam ga ni ja odgledala, stavljam ga u favorite za ovaj vikend, ali sin mi kaže da nije tako genijalan kako ga svi hvale, ali da je dobar. Vjerujem njegovoj procjeni. Filmoteka - Page 20 684758713

Jedan od boljih SF-a...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 20 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 30.04.15 8:17

metilda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:vidim da svi hvalite Blade Runnera a ja ga nisam još pogledala pa ću ga staviti na listu ... inače brdo poznatih filmova nisam odgledala Filmoteka - Page 20 11484130


Nisam ga ni ja odgledala, stavljam ga u favorite za ovaj vikend, ali sin mi kaže da nije tako genijalan kako ga svi hvale, ali da je dobar. Vjerujem njegovoj procjeni. Filmoteka - Page 20 684758713

samo da ne bude ko kad smo te nafurili da gledaš onaj caticin film ... da bude ono "sad mi je žao" Filmoteka - Page 20 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 20 Empty Re: Filmoteka

Postaj  pizda 30.04.15 8:20

kišna glista je napisao/la:

samo da ne bude ko kad smo te nafurili da gledaš onaj caticin film ... da bude ono "sad mi je žao" Filmoteka - Page 20 1523192931

ja joj preporucujem "Juznjacku utjehu" ako ga nije gledala. Ima neku poveznicu sa "Oslobadjanjem" iako skroz razlicit. Kultni film Waltera Hilla a svojevremeno se pojavijo skroz nezamjetno. To bi i tebe zanimalo i nije ratni ijako tako izgleda...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 20 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 20 / 23. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.