Filmoteka

Stranica 4 / 23. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 23  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Filmoteka

Postaj  pizda on 12.09.13 9:42

propolis je napisao/la:jucer gleda u kinu ( vreme je bilo za ubit se...  do rijeke dva put me napala tuca   )  COLL GIRL   htio gledat neki opustajuci  muslim neka familija miler no nije bilo prikladnih sjedala ..pa otisli ovo drugo ..

svedski film ..dodje covjeku da nekom zakrene vrat  ..seksualna eksploatacija malodobne djece a sve zataskali jer su i politicari bili umjesani . a sto je najgore snimljeno po istinitom dogadjaju...fujj   

pa to ti je to, vidjas sranja, nepravde, zlocine i sl. u stvarnom zivotu pa onda jos to gledat i u kinu. Onda u kino ne treba ni ic...
Takve filmove samo zene mogu gledat, sto veca drama, to bolje. One ko da zive u staklenoj kutiji jebate...
pizda
Murderator

Broj postova : 28800

[Vrh] Go down

Postaj  propolis on 12.09.13 9:46

pizda je napisao/la:
propolis je napisao/la:jucer gleda u kinu ( vreme je bilo za ubit se...  do rijeke dva put me napala tuca   )  COLL GIRL   htio gledat neki opustajuci  muslim neka familija miler no nije bilo prikladnih sjedala ..pa otisli ovo drugo ..

svedski film ..dodje covjeku da nekom zakrene vrat  ..seksualna eksploatacija malodobne djece a sve zataskali jer su i politicari bili umjesani . a sto je najgore snimljeno po istinitom dogadjaju...fujj   

pa to ti je to, vidjas sranja, nepravde, zlocine i sl. u stvarnom zivotu pa onda jos to gledat i u kinu. Onda u kino ne treba ni ic...
Takve filmove samo zene mogu gledat, sto veca drama, to bolje. One ko da zive u staklenoj kutiji jebate...
hebiga kad dam da biraju...makar ideja je bila druga ovo ispalo kao zamjenski..makar naslov je bio obecavajuci ...
propolis

Broj postova : 3146

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 12.09.13 10:17

propolis je napisao/la:
pizda je napisao/la:

hebiga kad dam da biraju...makar ideja je bila druga ovo ispalo kao zamjenski..makar naslov je bio obecavajuci ...
sto se naslova tice, "Teksaski masakr motornom pilom" je vise obecavao...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 12.09.13 10:30

propolis je napisao/la:
dromsin je napisao/la:

takvi filmovi me tak raspizde da se sama sa sobom svađam. Mičem se od takvih tema nije to za mene
Onda jutros naletih na netu na članak
Dva pijana roditelja  sa dvoje djece u kupovini, otac istukao 2 gpdišnju curicu do krvi, murja nije zvana.
citao..al nisu hrvati pa je lakse ...mozda    
a to sto nije zvana je zalosno ali ljudi su postali toliko otudjeni i ne zele vidjeti ono sto im se ne svidja pa samo okrenu glavu na drugu stranu    da iskren budem koji puta i ja ..
http://danas.net.hr/crna-kronika/pijani-muskarac-do-krvi-premlatio-dvogodisnju-kcer
nego kaj su

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 12.09.13 10:33

pizda je napisao/la:
propolis je napisao/la:
pizda je napisao/la:

taj moraa je ljubavni

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 12.09.13 10:49

jučer sam gledala po prvi put bilo jednom u americi... dobar
mjuza je genijalna - enio morricone
Vel'ka Maca

Broj postova : 9591

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 12.09.13 13:22

dromsin je napisao/la:
pizda je napisao/la:
propolis je napisao/la:
pizda je napisao/la:pa to ti je to, vidjas sranja, nepravde, zlocine i sl. u stvarnom zivotu pa onda jos to gledat i u kinu. Onda u kino ne treba ni ic...
taj moraa je ljubavni
 bila bi fora da ljubavni filmovi imaju takve naslove...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 12.09.13 14:57

dromsin je napisao/la:

takvi filmovi me tak raspizde da se sama sa sobom svađam. Mičem se od takvih tema nije to za mene
Dva pijana roditelja  sa dvoje djece u kupovini, otac istukao 2 gpdišnju curicu do krvi, murja nije zvana.
meni dođe slabo od takvih stvari.....ne mogu provarit i gotovo.....i ne smijem takve stvari ni čitat
Lena

Broj postova : 7798

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 22.09.13 16:10

pizda je napisao/la:
propolis je napisao/la:
pizda je napisao/la:

taj film će mi trajno ostati u sjećanju po tome što ga nikada nisam odgledala a započela par puta ...

zadnji moj pokušaj : najavili film u kasne sate, pripremila škaf kokica, pivo , udobno se zavalila na kauč i taman počeo film kad ono umre tuđman i prekinu film ... a u pm, velim, očito mi nije suđeno da ga odgledam ... i nikada nisam a nije mi ni nešto pretjerano žao

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 22.09.13 16:25

dromsin je napisao/la:
meni nije jasno šta su ljudi koji su to gledali radili ? koji kurac nitko ne reagira dok se može dijete spasiti nego kasnije brišu mrlje krvi sa poda i glade savjest ? prvo dijete maknut da ne gleda i doživljava dodatne traume a onda tipa ulovit, odvuć u skladište i toliko natamburati da mu nikad ne bi palo na pamet dignuti ruku na dijete, kakva policija, kakvi sudovi ? ... al i ljudi su općenito ko stoka... lakše stajati po strani i zgražavati se

rijetko mi šta može dignuti živac al ovakva scena bi me ziher dovela do toga da mi se zacrni pred očima i da odreagiram tako da i ja završim na policiji

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  orion on 22.09.13 20:06

kišna glista je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
meni nije jasno šta su ljudi koji su to gledali radili ? koji kurac nitko ne reagira dok se može dijete spasiti nego kasnije brišu mrlje krvi sa poda i glade savjest ? prvo dijete maknut da ne gleda i doživljava dodatne traume  a onda tipa ulovit, odvuć u skladište  i toliko natamburati da mu nikad ne bi palo na pamet dignuti ruku na dijete, kakva policija, kakvi sudovi ?  ... al i ljudi su općenito ko stoka... lakše stajati po strani i zgražavati se  

rijetko mi šta može dignuti živac al ovakva scena bi me ziher dovela do toga da mi se zacrni pred očima i da odreagiram tako da i ja završim na policiji
ufff .... ne bi dobro završilo.... uzela bih prvo tvrdo i maznula ga po glavi ....

Broj postova : 5980

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 23.09.13 2:43

orion je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
meni nije jasno šta su ljudi koji su to gledali radili ? koji kurac nitko ne reagira dok se može dijete spasiti nego kasnije brišu mrlje krvi sa poda i glade savjest ? prvo dijete maknut da ne gleda i doživljava dodatne traume  a onda tipa ulovit, odvuć u skladište  i toliko natamburati da mu nikad ne bi palo na pamet dignuti ruku na dijete, kakva policija, kakvi sudovi ?  ... al i ljudi su općenito ko stoka... lakše stajati po strani i zgražavati se  

ufff .... ne bi dobro završilo.... uzela bih prvo tvrdo i maznula ga po glavi ....
u ovakvim situacijama u potpunosti doživiš koliko su ljudi u kurcu ... ovo me sjetilo na slučaj kad sam još radila u starom uredu... susjedi su imali njemačku ovčarku koja je bila van kontrole i stalno su je držali na kratkom lancu da koga ne ugrize ... a po mjestu su redovno kuće obilazile ciganke i prosile... ja sam im uvijek davala nešto sitnog i pričala sa njima tako da do mene nikada nisu bile bezobrazne, nego upravo suprotno, nakon sam im objasnila da sam i sama podstanar i na nikakvoj plaći, dam koliko mogu i kad mogu al više od toga neka ne traže, uvijek su me uljudno pitale sa vrata jel imam bilo šta za dati, ako nemam, ok, drugi puta .... i bila je jedna ciganka sa kćerkom od kojih pet šest godina... mala predivna, pristojna, uvijek me pitala kako sam, zvala se Vedrana ... donosila sam joj svoje stare slikovnice i poklanjala i uglavnom, dijete me zavolilo i često kod mene sjedilo na toplom i listalo slikovnice dok joj mater prosi po susjedstvu .... i valjda mater odlučila da je dijete dovoljno staro da i sama prosi po kućama i pustila ju samu ... jebote,jedno jutro odjednom čujem frku kod susjeda, pas laje, reži a meni mala na vrata i sakrije se iza moje stolice tresući se ko prut, blijeda ko krpa i očiju razrogačenih ... susjedi pustili svog psa na nju !!!! dijete vidjelo šta su naumili kad su krenuli ka psu i otrčala u moj ured a pas za njom ... pa jebote, kad sam to vidjela, ustala sam i toliko se zajurila za psom koji se pojavio na vratima ureda jer mala nije stigla zatvorit vrata za sobom da je odmah osjetio da nema šale i počeo bježati preda mnom ... da nije, majke mi ako ga ne bih uhvatila i digla iznad glave i bacila susjedima na terasu na stol za kojim su ispijali jutarnju kavu .... nisam mogla vjerovati da su bili sposobni pustiti problematičnog psa na dijete od 6 godina ... pa jebote, šta bi bilo da ju je pas uhvatio? trebalo mi je neko vrijeme da malu smirim, ispratila ju na ulicu, pred susjedima joj dala pare i pričekala da joj se majka pojavi a susjedima rekla da nisu normalni ... al fakat nisu normlani ... a oni udri u objašnjavanje kako ne mogu na miru ni kavu popit na svojoj terasi od cigana ... jebala ih kava da ih jebala rekoh, moraš bit stvarno debelo opičen u glavu da na onolišno dijete pustiš onolikog psa i mirno nastaviš pit kavu gledajući hoće li dijete nastradati il će uspjet pobjeći ... tada sam na nethaerovom forumu stavila onaj avatar male ciganke jer me strašno podsjećao na tu Vedranu i dugo ga držala kao podsjetnik kolika su đubrad ljudi, napisala nekoliko pjesmi posvećenoj njoj a kasnije još godinama slikala malu romkinju kako stoji u vodi do pasa a umjesto pupka ima suncokretov cvijet .... nikako mi nije uspjevalo izbiti iz glave da je romsko dijete u očima nekih manje dijete od neromske djece ... blitva se jednom sjetila tog avatara i spomenula ga ... eto, sad će znati i otkud i zašto baš to dijete i taj avatar

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 23.09.13 3:00

nisam uspjela naći sliku na netu al evo nečeg još boljeg .... moj stari avatar sa praaavom i prigodnom glazbenom podlogom

evo, točno ovako je izgledala ta "moja" Vedrana samo je imala par nijansi svjetliju kosu ... zapravo, moja mlađa kćer me strašno podsjeća na nju iz tih vremena iako je ta Vedrana sad vjerojatno i sama majka i odrasla ... pitaj boga na šta joj život liči

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 23.09.13 4:31

kišna glista je napisao/la:nisam uspjela naći sliku na netu al evo nečeg još boljeg .... moj stari avatar sa praaavom i prigodnom  glazbenom podlogom

evo, točno ovako je izgledala ta "moja" Vedrana samo je imala par nijansi svjetliju kosu ... zapravo, moja mlađa kćer me strašno podsjeća na nju iz tih vremena iako je ta Vedrana sad vjerojatno i sama majka i odrasla ... pitaj boga na šta joj život liči
sječam se tog avatara, po njemu si mi bila ti, ti sad si ih počela mjenjati ko gače, jes ti i nisi ti a i nikova si promjenila bezbroj al samo je onaj prvi pravi ovi ostali su mi glupi 

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 23.09.13 4:49

dromsin je napisao/la:
sječam se tog avatara, po njemu si mi bila ti, ti sad si ih počela mjenjati ko gače, jes ti i nisi ti a i nikova si promjenila bezbroj al samo je onaj prvi pravi ovi ostali su mi glupi 
      meni je baš taj stari dosadan a ovaj sad mi je super jer se moš zajebavat na račun njega ... koji god pridjev staviš uz glistu, super zvuči  

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 23.09.13 4:55

dromsin je napisao/la:
       meni je baš taj stari dosadan a ovaj sad mi je super jer se moš zajebavat na račun njega ... koji god pridjev staviš uz glistu, super zvuči   
nejebena

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 23.09.13 5:37

dromsin je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
nejebena
to se podrazumijeva jer se razmnožavam sjeckanjem  

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 23.09.13 9:27

orion je napisao/la:
dromsin je napisao/la:

u ovakvim situacijama u potpunosti doživiš koliko su ljudi u kurcu ... ovo me sjetilo na slučaj kad sam još radila u starom uredu... susjedi su imali njemačku ovčarku koja je bila van kontrole i stalno su je držali na kratkom lancu da koga ne ugrize ... a po mjestu su redovno kuće obilazile ciganke i prosile... ja sam im uvijek davala nešto sitnog i pričala sa njima tako da do mene nikada nisu bile bezobrazne, nego upravo suprotno, nakon sam im objasnila da sam i sama podstanar i na nikakvoj plaći, dam koliko mogu i kad mogu al više od toga neka ne traže, uvijek su me uljudno pitale sa vrata jel imam bilo šta za dati, ako nemam, ok, drugi puta .... i bila je jedna ciganka sa kćerkom od kojih pet šest godina... mala predivna, pristojna, uvijek me pitala kako sam, zvala se Vedrana  ... donosila sam joj svoje stare slikovnice i poklanjala i uglavnom, dijete me zavolilo i često kod mene sjedilo na toplom i listalo slikovnice dok joj mater prosi po susjedstvu .... i valjda mater odlučila da je dijete dovoljno staro da i sama prosi po kućama i pustila ju samu ... jebote,jedno jutro  odjednom čujem frku kod susjeda, pas laje, reži a meni mala na vrata i sakrije se iza moje stolice tresući se ko prut, blijeda ko krpa i očiju razrogačenih ... susjedi pustili svog psa na nju !!!! dijete vidjelo šta su naumili kad su krenuli ka psu  i otrčala u moj ured a pas za njom ... pa jebote, kad sam to vidjela, ustala sam i toliko se zajurila za psom koji se pojavio na vratima ureda jer mala nije stigla zatvorit vrata za sobom  da je odmah osjetio da nema šale i počeo bježati preda mnom ... da nije, majke mi ako ga ne bih uhvatila i digla iznad glave i bacila susjedima na terasu na stol za kojim su ispijali jutarnju kavu .... nisam mogla vjerovati da su bili sposobni pustiti problematičnog psa na dijete od 6 godina ... pa jebote, šta bi bilo da ju je pas uhvatio? trebalo mi je neko vrijeme da malu smirim, ispratila ju na ulicu, pred susjedima joj dala pare i pričekala da joj se majka pojavi a susjedima rekla da nisu normalni ... al fakat nisu normlani ... a oni udri u objašnjavanje kako ne mogu na miru ni kavu popit na svojoj terasi od cigana ... jebala ih kava da ih jebala rekoh, moraš bit stvarno debelo opičen u glavu da na onolišno dijete pustiš onolikog psa i mirno nastaviš pit kavu gledajući hoće li dijete nastradati il će uspjet pobjeći ... tada sam na nethaerovom forumu stavila onaj avatar male ciganke jer me strašno podsjećao na tu Vedranu i dugo ga držala kao podsjetnik kolika su đubrad ljudi, napisala nekoliko pjesmi posvećenoj njoj a kasnije još godinama slikala malu romkinju kako stoji u vodi do pasa a umjesto pupka ima suncokretov cvijet .... nikako mi nije uspjevalo izbiti iz glave da je romsko dijete u očima nekih manje dijete od neromske djece  ... blitva se jednom sjetila tog avatara i spomenula ga  ... eto, sad će znati i otkud i zašto baš to dijete i taj avatar
ja sam prisustvovala jednoj sceni nasilja u kojoj nitko nije ni prstom pomaknuo, pa tako ni je...
ostala sam duboko šokirana (jer promatranje nasilja, bilo na filmu, bilo gdje drugdje kod mene izaziva mučninu), ali napravila sam upravo ono što prezirem iz dubine duše... nisam reagirala... 

to je bilo prije nekih 20ak i više godina, bila sam klinka, u bus je ušlo desetak-petnaestak huligana koji su iz čistog mira odabrali nekog klinca od nekih 15ak godina i izmlatili ga... cijeli bus, krcat ljudi se samo preselio iz zadnjeg dijela autobusa u prednji... moj jedini znak otpora je bio taj da sam ostala stajati na istom mjestu tako da su ga doslovno preko mene mlatili... paralizirana sam ostala... ali nisam ni usta otvorila...

bila sam užasno ljuta na sebe...
Vel'ka Maca

Broj postova : 9591

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 23.09.13 9:59

Vel'ka Maca je napisao/la: 

to je bilo prije nekih 20ak i više godina, bila sam klinka, u bus je ušlo desetak-petnaestak huligana koji su iz čistog mira odabrali nekog klinca od nekih 15ak godina i izmlatili ga... cijeli bus, krcat ljudi se samo preselio iz zadnjeg dijela autobusa u prednji... moj jedini znak otpora je bio taj da sam ostala stajati na istom mjestu tako da su ga doslovno preko mene mlatili... paralizirana sam ostala... ali nisam ni usta otvorila...

tu sam ne mozes nista, premlatit ce i tebe i onda sa udvostrucenom zestinom mlatiti onog klinca. Da je vecina reagirala onda do toga ne bi doslo ali vecina ionako samo mekece...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 23.09.13 11:05

pizda je napisao/la:

tu sam ne mozes nista, premlatit ce i tebe i onda sa udvostrucenom zestinom mlatiti onog klinca. Da je vecina reagirala onda do toga ne bi doslo ali vecina ionako samo mekece...
kako ne može... danas bi se većina sigurno sjetila izvuć mobitele i slikali prizor a onda kasnije nudili portalima i novinama za 500 kuna ... to se uvijek sjete bez obzira koliko bili u šoku

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 23.09.13 11:32

pizda je napisao/la:

kako ne može... danas bi se većina sigurno sjetila izvuć mobitele i slikali prizor a onda kasnije nudili portalima i novinama  za 500 kuna ... to se uvijek sjete bez obzira koliko bili u šoku

a to je vec moguce, jos bi trazili ponavljanje scena koje su im mutno ispale...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 23.09.13 11:47

pizda je napisao/la:
pizda je napisao/la:

kako ne može... danas bi se većina sigurno sjetila izvuć mobitele i slikali prizor a onda kasnije nudili portalima i novinama  za 500 kuna ... to se uvijek sjete bez obzira koliko bili u šoku

a to je vec moguce, jos bi trazili ponavljanje scena koje su im mutno ispale...
ovo mi je baš mučna tema ... meni su takve stvari nepojmljive ... iskreno, ne znam kako bih reagirala da se nađem na mjestu neke nesreće i dok probaš pomoć il zvati pomoć, vidiš druge kako slikavaju unesrećenog... bljaaaks

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  orion on 03.10.13 19:53

neki dan pogledali lijepi filmić: Iluzionist .... laganica za odmor

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 03.10.13 20:00

orion je napisao/la:neki dan pogledali lijepi filmić: Iluzionist .... laganica za odmor
je, baš zabavan film ... dobra priča o manipulatorima   al ja volem kad najbolji manipulator pobijedi na kraju i pošteno dobije curu  

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  orion on 03.10.13 20:03

orion je napisao/la:neki dan pogledali lijepi filmić: Iluzionist .... laganica za odmor
je, baš zabavan film ... dobra priča o manipulatorima    al ja volem kad najbolji manipulator pobijedi na kraju i pošteno dobije curu  

... tko zna njegova đevojka

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 4 / 23. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 23  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics