kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???....

Stranica 1 / 7. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... Empty koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???....

Postaj  antonac 03.02.13 20:39

popov odlazak sam upratijo, ali nikako ne mogu skuzit zasto je milica nestala....ko je sliedeci....?....da nisu u pitanju neciste sile, rovarenje sa drugih foruma, obaviestaino podzemlje.....?.....trokuti....?....losa hrana....?....koi je razlog.....koi, koi, koi.....?.....

_________________
daite im da seru....koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 29xutcykoi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... Empty Re: koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???....

Postaj  pizda 03.02.13 20:58

antonac je napisao/la:popov odlazak sam upratijo, ali nikako ne mogu skuzit zasto je milica nestala....ko je sliedeci....?....da nisu u pitanju neciste sile, rovarenje sa drugih foruma, obaviestaino podzemlje.....?.....trokuti....?....losa hrana....?....koi je razlog.....koi, koi, koi.....?.....

mislim da je u pitanju sujeta i procjena kako im se ne pridaje dostojna paznja...Sto se konkretno milice tice, ona si utuvila u glavu da je pozeljno stalno nesto kvocati pa makar veze sa mozgom ne imalo. Valjda kako bi dokazala individualnost i osobnost i nepripadanje bilo kojem "coporu". To bude jako zamorno, pa nije ovo mjesto za dokazivanje vec malo cavrljanja i zajebancije...
Zatim, ima premalo ljudi koji pisu. Istina, daleko vise nego li na Paranoji ili na kultnima Net.hr ali potonji je ipak forum sa masu podforuma pa se uvijek nesto ubode, ako ne na kultnima a ono na religiji, vip-u ili negdje drugdje. Milica je stalno na pdf 40*+ naprimjer. Tu pak ima previse praznog hoda, ne bi se smjelo desiti da nema nikog a to se cesto desava:) ali ima i opravdatih razloga. Mnogi nasli nove poslove, snalaze se, trce simo, tamo, ne stignu trenutno...
Popodne nastaje zajeb, tu bi se ti morao vise angazirati koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 1523192931, Lena, Sara, Yehudi, Marinija...svi oni koji pisu malo ili jos manje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... Empty Re: koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???....

Postaj  antonac 03.02.13 21:01

pizda je napisao/la:
antonac je napisao/la:popov odlazak sam upratijo, ali nikako ne mogu skuzit zasto je milica nestala....ko je sliedeci....?....da nisu u pitanju neciste sile, rovarenje sa drugih foruma, obaviestaino podzemlje.....?.....trokuti....?....losa hrana....?....koi je razlog.....koi, koi, koi.....?.....

mislim da je u pitanju sujeta i procjena kako im se ne pridaje dostojna paznja...Sto se konkretno milice tice, ona si utuvila u glavu da je pozeljno stalno nesto kvocati pa makar veze sa mozgom ne imalo. Valjda kako bi dokazala individualnost i osobnost i nepripadanje bilo kojem "coporu". To bude jako zamorno, pa nije ovo mjesto za dokazivanje vec malo cavrljanja i zajebancije...
Zatim, ima premalo ljudi koji pisu. Istina, daleko vise nego li na Paranoji ili na kultnima Net.hr ali potonji je ipak forum sa masu podforuma pa se uvijek nesto ubode, ako ne na kultnima a ono na religiji, vip-u ili negdje drugdje. Milica je stalno na pdf 40*+ naprimjer. Tu pak ima previse praznog hoda, ne bi se smjelo desiti da nema nikog a to se cesto desava:) ali ima i opravdatih razloga. Mnogi nasli nove poslove, snalaze se, trce simo, tamo, ne stignu trenutno...
Popodne nastaje zajeb, tu bi se ti morao vise angazirati koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 1523192931, Lena, Sara, Yehudi, Marinija...svi oni koji pisu malo ili jos manje...

ja cu donieti ispricnicu sa posla....naime cesto radim do kasnih vecernjih sati tako da nemam bas nesto previse vremena, a kako mi je posao vezan za komp, to me strasno zamara.....cieli dan za kompom u uredu i jos doma....popizdijo bi i ocoravijo skroz.....koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 11484130

_________________
daite im da seru....koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 29xutcykoi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... Empty Re: koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???....

Postaj  antonac 03.02.13 21:03

a sad dosta o meni, zasto je nestala milica....?.....ha....?....

_________________
daite im da seru....koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 29xutcykoi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... Empty Re: koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???....

Postaj  Gost 03.02.13 21:06

pizda je napisao/la: Tu pak ima previse praznog hoda, ne bi se smjelo desiti da nema nikog a to se cesto desava:) ali ima i opravdatih razloga. Mnogi nasli nove poslove, snalaze se, trce simo, tamo, ne stignu trenutno...

Kod mene upravo to trčanje sim i tam al jebote, i inspiracije ponestalo koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 11484130 došlo do zamora i sad bih ja da malo mirujem i čitam druge i baš dobra ona lenina tema a i raspisali ste se ... samo treba tako stalno, jel ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... Empty Re: koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???....

Postaj  antonac 03.02.13 21:08

kišna glista je napisao/la: Kod mene upravo to trčanje sim i tam al jebote, i inspiracije ponestalo koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 11484130 došlo do zamora i sad bih ja da malo mirujem i čitam druge i baš dobra ona lenina tema a i raspisali ste se ... samo treba tako stalno, jel ?



milica je nestala radi tvog trcanja sim i tam....?.....koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 11484130

_________________
daite im da seru....koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 29xutcykoi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... Empty Re: koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???....

Postaj  pizda 03.02.13 21:08

antonac je napisao/la:

ja cu donieti ispricnicu sa posla....naime cesto radim do kasnih vecernjih sati tako da nemam bas nesto previse vremena, a kako mi je posao vezan za komp, to me strasno zamara.....cieli dan za kompom u uredu i jos doma....popizdijo bi i ocoravijo skroz.....koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 11484130

znam, tako prica i Baban, Orijon, Lena, pa i ja sam cieli dan za kompom na poslu ali svejedno pisem. Ponekad i radim i skidam muziku, odgovaram na neki mail i pisem ovdje i kad mi se uopce ne da. Nije fora da dodjem samo (sto bi Sara rekla) kad mi je po ceifu, sebicno bi bilo a vecina i jesu sebicnjaci. I onda jos nesto gundjaju kad dodju, dosadno im...koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... Empty Re: koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???....

Postaj  Gost 03.02.13 21:09

antonac je napisao/la:a sad dosta o meni, zasto je nestala milica....?.....ha....?....

šta je milica stvarno nestala? koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 1695130124

Gost
Gost


[Vrh] Go down

koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... Empty Re: koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???....

Postaj  antonac 03.02.13 21:09

pizda je napisao/la:
antonac je napisao/la:

ja cu donieti ispricnicu sa posla....naime cesto radim do kasnih vecernjih sati tako da nemam bas nesto previse vremena, a kako mi je posao vezan za komp, to me strasno zamara.....cieli dan za kompom u uredu i jos doma....popizdijo bi i ocoravijo skroz.....koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 11484130

znam, tako prica i Baban, Orijon, Lena, pa i ja sam cieli dan za kompom na poslu ali svejedno pisem. Ponekad i radim i skidam muziku, odgovaram na neki mail i pisem ovdje i kad mi se uopce ne da. Nije fora da dodjem samo (sto bi Sara rekla) kad mi je po ceifu, sebicno bi bilo a vecina i jesu sebicnjaci. I onda jos nesto gundjaju kad dodju, dosadno im...koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 684758713



ja barem ne gundzam da mi je dosadno.....koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 11484130

_________________
daite im da seru....koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 29xutcykoi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... Empty Re: koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???....

Postaj  antonac 03.02.13 21:10

nedostaie krvi, zilica i hrckavica nekih......koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 11484130

_________________
daite im da seru....koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 29xutcykoi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... Empty Re: koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???....

Postaj  Gost 03.02.13 21:11

antonac je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: Kod mene upravo to trčanje sim i tam al jebote, i inspiracije ponestalo koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 11484130 došlo do zamora i sad bih ja da malo mirujem i čitam druge i baš dobra ona lenina tema a i raspisali ste se ... samo treba tako stalno, jel ?



milica je nestala radi tvog trcanja sim i tam....?.....koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 11484130

šta stvarno? koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 386486285 nijesam u toku pa molim rezimjauks

Gost
Gost


[Vrh] Go down

koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... Empty Re: koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???....

Postaj  pizda 03.02.13 21:11

kišna glista je napisao/la: i sad bih ja da malo mirujem i čitam druge...

nema od tog nista, tako sam i ja pricao jos na net.hr, da je vrijeme da se manje exponiram a vise uzivam u tudjim zajebancijama i pricama. Ali os kurac, nije sudito...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... Empty Re: koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???....

Postaj  pizda 03.02.13 21:13

antonac je napisao/la:nedostaie krvi, zilica i hrckavica nekih......koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 11484130

gdje ce ih ni bit kad pisemo blitvica, glista i ja... koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 1523192931. Jedino da se medjusobno glodzemo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... Empty Re: koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???....

Postaj  Gost 03.02.13 21:19

pizda je napisao/la:
antonac je napisao/la:nedostaie krvi, zilica i hrckavica nekih......koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 11484130

gdje ce ih ni bit kad pisemo blitvica, glista i ja... koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 1523192931. Jedino da se medjusobno glodzemo...

pa trebali su ti kojima to nedostaje danas bit kod mene... puna kuhinja mi bila krvi, žilica i hrckavica...kupujem govedinu od nekog lokalnog eko proizvođaža i sinoć se prek fb pp-a dogovarala sa kolegicom kad će mi donijet moj dio goveda da ga trančiram i pakiram.... i napišem poruku doslovno ovako: "ajd mi pliz nemoj večeras donosit onaj leš, donesi mi ga sutra nakon fešte, danas mi se ne da trančirat ga i pakirat" ... i malo, al baš malo mi falilo da greškom tu poruku pošaljem na jednu drugu adresu koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 11484130 u zadnjem času skužila da pogreškom pp pišem skroz nekom drugom a ne onoj kojoj sam namijenila poruku koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 1523192931

tak da, jebo ti ove forumske hrskavice kad ima onih pravih za sjeckanje koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... Empty Re: koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???....

Postaj  Gost 03.02.13 21:20

kišna glista je napisao/la:
antonac je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: Kod mene upravo to trčanje sim i tam al jebote, i inspiracije ponestalo koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 11484130 došlo do zamora i sad bih ja da malo mirujem i čitam druge i baš dobra ona lenina tema a i raspisali ste se ... samo treba tako stalno, jel ?



milica je nestala radi tvog trcanja sim i tam....?.....koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 11484130

šta stvarno? koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 386486285 nijesam u toku pa molim rezimjauks
sjebalo mi post, pfuj pas mater cucku koji meso neće jesti
Daklem MM je razmišljala o odlasku kad i Pop. Tražila je razlog i nije ga baš našla, pa se naljepila na Lenin post, da ispadne kao Lena kriva, al Lena pametnica ju skužila koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 1523192931
Rezime ovdje se ne piše dovoljne intelektualno i nije skladna atmosfera. Pizda gleda ribe u ribarnici umjesto da igra animir damu. Ljudi svašta pričaju o nama, loše smo društvo, počnite malo čitati i druge što pišu....
Zapravo je htjela MM provjeriti da li je pametnija od Plovka, može li se sama ispisati. Može, pametnija je koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... Empty Re: koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???....

Postaj  Gost 03.02.13 21:22

pizda je napisao/la:
antonac je napisao/la:nedostaie krvi, zilica i hrckavica nekih......koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 11484130

gdje ce ih ni bit kad pisemo blitvica, glista i ja... koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 1523192931. Jedino da se medjusobno glodzemo...
a ja, kaj sam ja betovenova fuga

Gost
Gost


[Vrh] Go down

koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... Empty Re: koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???....

Postaj  antonac 03.02.13 21:24

dromsin je napisao/la: Može, pametnija je koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 1523192931



nisam ni sumljao.....koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 11484130

_________________
daite im da seru....koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 29xutcykoi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... Empty Re: koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???....

Postaj  pizda 03.02.13 21:24

kišna glista je napisao/la: i malo, al baš malo mi falilo da greškom tu poruku pošaljem na jednu drugu adresu koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 11484130 u zadnjem času skužila da pogreškom pp pišem skroz nekom drugom a ne onoj kojoj sam namijenila poruku koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 1523192931


zamisli da si to Dyi poslala koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 1523192931, odmah bi pala na koljena i pocela "ave satanas"...koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... Empty Re: koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???....

Postaj  antonac 03.02.13 21:25

dromsin je napisao/la: a ja, kaj sam ja betovenova fuga



tihosava.....koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 11484130koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 11484130koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 11484130....

_________________
daite im da seru....koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 29xutcykoi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... Empty Re: koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???....

Postaj  Gost 03.02.13 21:25

antonac je napisao/la:
dromsin je napisao/la: a ja, kaj sam ja betovenova fuga



tihosava.....koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 11484130koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 11484130koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 11484130....
plačljivica koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... Empty Re: koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???....

Postaj  Gost 03.02.13 21:26

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: i malo, al baš malo mi falilo da greškom tu poruku pošaljem na jednu drugu adresu koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 11484130 u zadnjem času skužila da pogreškom pp pišem skroz nekom drugom a ne onoj kojoj sam namijenila poruku koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 1523192931


zamisli da si to Dyi poslala koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 1523192931, odmah bi pala na koljena i pocela "ave satanas"...koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 684758713

čisto radoznalosti pitam, a šta bi ti pomislio da je tebi stigo takav post ? koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... Empty Re: koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???....

Postaj  pizda 03.02.13 21:27

dromsin je napisao/la:
Daklem MM je razmišljala o odlasku kad i Pop. Tražila je razlog i nije ga baš našla, pa se naljepila na Lenin post, da ispadne kao Lena kriva, al Lena pametnica ju skužila koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 1523192931
Rezime ovdje se ne piše dovoljne intelektualno i nije skladna atmosfera. Pizda gleda ribe u ribarnici umjesto da igra animir damu. Ljudi svašta pričaju o nama, loše smo društvo, počnite malo čitati i druge što pišu....
Zapravo je htjela MM provjeriti da li je pametnija od Plovka, može li se sama ispisati. Može, pametnija je koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 1523192931

neka joj bog da zdravlja ali takvih "pametnih" koji vjecito njurgaju i parazitare mi je puna kapa. Radije da na forumu ima pet ljudi nego li 55 Magdalena...koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 684758713, jebo kvantitet iako u nacelu nisam protiv njega...koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... Empty Re: koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???....

Postaj  pizda 03.02.13 21:29

kišna glista je napisao/la:

čisto radoznalosti pitam, a šta bi ti pomislio da je tebi stigo takav post ? koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 11484130

jednostavno, pomislijo bi da si opet nasla kakvu mrcinu koju mislis odrat... koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... Empty Re: koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???....

Postaj  antonac 03.02.13 21:30

pizda je napisao/la: neka joj bog da zdravlja ali takvih "pametnih" koji vjecito njurgaju i parazitare mi je puna kapa. Radije da na forumu ima pet ljudi nego li 55 Magdalena...koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 684758713, jebo kvantitet iako u nacelu nisam protiv njega...koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 684758713



toplie je.....

_________________
daite im da seru....koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 29xutcykoi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... Empty Re: koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???....

Postaj  Gost 03.02.13 21:30

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

čisto radoznalosti pitam, a šta bi ti pomislio da je tebi stigo takav post ? koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 11484130

jednostavno, pomislijo bi da si opet nasla kakvu mrcinu koju mislis odrat... koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 1523192931
CIS odmah pozvat koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... Empty Re: koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???....

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 7. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.