kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traze se forumasi novinari...

Stranica 5 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 5 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  pizda 26.09.12 11:50

kišna glista je napisao/la:evo nam i leona, dežurnog fotografa...Traze se forumasi novinari... - Page 5 3095837524 bok leon ...sad će i prave reportaže padati

oda kad je Moica postala alpinist, ima Leon ozbiljnog konkurenta...:)
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 5 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  Gost 26.09.12 11:54

Btw je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
Btw je napisao/la:za modni kutak su idealne lasta i alhambra...

gastronomija ostaje orionki dok se ne pojavi njegoš,,,

ja sam snob....nisam meritorna Traze se forumasi novinari... - Page 5 3487165708

daj moredaturu lignji, ako dođe i ovamo



to da si snob znam, ali zašto nisi meritorna, e to bogumi ne znam :p :D

ako pod izraz lignja misliš na saudade, onda ti moram reći da je ona (uz goxicu) idealna za kulturu i književnost... :)



p.s. moj prijedlog nije napisan kao podjebavanje, samo sam primjetila da neka područja jednostavno leže nekim forumašima (više ih zanimaju)... ja npr. volim biljčice i bez obzira što mi to nije struka rado ću napisati poneko svoje iskustvo :)

pa, eto, volim cipele s visokom potpeticom, da je kažem taj iritirajući izraz štikle i valjda sam zato proglašena snobom, s čim se i to eto slažeš, a mislim da snob ne može biti meritoran za modu. eto ti odgovora...

da, znam da su saudade i gox vješte za gore spomenuta područja, nema boljih. vjerujem da bi to savršeno obavljale.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 5 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  pizda 26.09.12 12:01

Alhambra je napisao/la:
pa, eto, volim cipele s visokom potpeticom, da je kažem taj iritirajući izraz štikle i valjda sam zato proglašena snobom, s čim se i to eto slažeš, a mislim da snob ne može biti meritoran za modu. eto ti odgovora...

zeni najbolje lezi stikla, ove gadure sto nose niske cipele su neke muskarace...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 5 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  Gost 26.09.12 12:08

kišna glista je napisao/la:evo nam i leona, dežurnog fotografa...Traze se forumasi novinari... - Page 5 3095837524 bok leon ...sad će i prave reportaže padati

ebate, koje oko imaš... Traze se forumasi novinari... - Page 5 1619348112:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 5 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  Gost 26.09.12 12:09

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:evo nam i leona, dežurnog fotografa...Traze se forumasi novinari... - Page 5 3095837524 bok leon ...sad će i prave reportaže padati

oda kad je Moica postala alpinist, ima Leon ozbiljnog konkurenta...Traze se forumasi novinari... - Page 5 684758713

sam nek je zdrave konkurence... :yeee:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 5 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  Gost 26.09.12 12:15

leon7777 je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:evo nam i leona, dežurnog fotografa...Traze se forumasi novinari... - Page 5 3095837524 bok leon ...sad će i prave reportaže padati

ebate, koje oko imaš... Traze se forumasi novinari... - Page 5 3494493907

ebate, koje zube imaš... jesi ti kineski morski pas ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 5 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  Gost 26.09.12 12:16

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pa, eto, volim cipele s visokom potpeticom, da je kažem taj iritirajući izraz štikle i valjda sam zato proglašena snobom, s čim se i to eto slažeš, a mislim da snob ne može biti meritoran za modu. eto ti odgovora...

zeni najbolje lezi stikla, ove gadure sto nose niske cipele su neke muskarace...

ma, šta ti znaš....kao i ostali muškarci koji ženu vole vidjeti u štikli Traze se forumasi novinari... - Page 5 M0128

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 5 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  Gost 26.09.12 12:17

kišna glista je napisao/la:

ebate, koje zube imaš... jesi ti kineski morski pas ?

nope... ja sam medvjedica... :)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 5 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  Lena 26.09.12 16:03

bok leon....nice to se you Traze se forumasi novinari... - Page 5 684758713
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 5 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  Gost 26.09.12 17:12

ja bih mogla da izveštavam o političko ekonomskoj situaciji u ovom delu regiona
ako mi pronađete jednu osobu u hrvatskoj koju to interesuje,
rado ću pisat Traze se forumasi novinari... - Page 5 171927698 Traze se forumasi novinari... - Page 5 2281111077: Traze se forumasi novinari... - Page 5 3776795594:


super su smajlići, admine imaš pusu i to onu sočnu Traze se forumasi novinari... - Page 5 1369106071 ... (ženo adminova, sorry, ponelo me Traze se forumasi novinari... - Page 5 1523192931 )

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 5 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  Gost 26.09.12 18:20

Alhambra je napisao/la:

pa, eto, volim cipele s visokom potpeticom, da je kažem taj iritirajući izraz štikle i valjda sam zato proglašena snobom, s čim se i to eto slažeš, a mislim da snob ne može biti meritoran za modu. eto ti odgovora...

da, znam da su saudade i gox vješte za gore spomenuta područja, nema boljih. vjerujem da bi to savršeno obavljale.


varaš se draga... nisi zato proglašena snobom, nego zbog pomalo svadljivog i poprilično nespretnog načina na koji braniš svoj stav Traze se forumasi novinari... - Page 5 11484130
ne mislim da si snob jer voliš štiklu... već sam se izjasnila što ja smatram snobizmom-postavljanje određenih kriterija, odbacivanje i otvoreni prijezir prema svemu što je pod njima... snobizam je raširen na svim područjima (materijalno, intelektualno, duhovno itd) i nema čovjeka koji nije barem na nekom području snob (i ja sam, ali neću reći svoju slabu točku Traze se forumasi novinari... - Page 5 3601362807 )

alhambra, nemam ništa protiv štikle, dapače i sama ih skupo platim i obujem kad to prilika i odjeća zahtijevaju, ali mi je bilo smiješno što si rekla da žene ne znaju hodati u štiklama jer nikad nisu naučile zato što su bile siromašne pa su kupovale jeftine plastične sandalice... zato te zajebajem, a ne zato što mislim da si snob Traze se forumasi novinari... - Page 5 684758713

i baš zato jer ovo nije forum na kojem se može ozbiljno razgovarati o modi, nego forum dobre zajebancije, ti si meritorna da pišeš o modi jer si zapaljivija od fosfora... kako ću zezat nrp. glistu kad ona odmah obuje čizme koje joj popljuckam i blatnjave ih šeta cijelim krkom... :nemamionogplavogštoplače

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 5 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  Gost 26.09.12 19:24

Btw je napisao/la:već sam se izjasnila što ja smatram snobizmom-postavljanje određenih kriterija, odbacivanje i otvoreni prijezir prema svemu što je pod njima... snobizam je raširen na svim područjima (materijalno, intelektualno, duhovno itd) i nema čovjeka koji nije barem na nekom području snob (i ja sam, ali neću reći svoju slabu točku Traze se forumasi novinari... - Page 5 3601362807 )


po tvojoj definiciji snobizma, ja ispadoh najveći snob ovdje i ponosim se time Traze se forumasi novinari... - Page 5 3084372643

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 5 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  Gost 26.09.12 19:45

kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:već sam se izjasnila što ja smatram snobizmom-postavljanje određenih kriterija, odbacivanje i otvoreni prijezir prema svemu što je pod njima... snobizam je raširen na svim područjima (materijalno, intelektualno, duhovno itd) i nema čovjeka koji nije barem na nekom području snob (i ja sam, ali neću reći svoju slabu točku Traze se forumasi novinari... - Page 5 3601362807 )


po tvojoj definiciji snobizma, ja ispadoh najveći snob ovdje i ponosim se time Traze se forumasi novinari... - Page 5 3084372643

tebi sam već rekla u čemu si snob... Traze se forumasi novinari... - Page 5 3601362807

p.s.apropo ponosa... znaš onu narodnu: čega se pametan srami bla bla... Traze se forumasi novinari... - Page 5 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 5 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  Gost 26.09.12 20:00

Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:već sam se izjasnila što ja smatram snobizmom-postavljanje određenih kriterija, odbacivanje i otvoreni prijezir prema svemu što je pod njima... snobizam je raširen na svim područjima (materijalno, intelektualno, duhovno itd) i nema čovjeka koji nije barem na nekom području snob (i ja sam, ali neću reći svoju slabu točku Traze se forumasi novinari... - Page 5 3601362807 )


po tvojoj definiciji snobizma, ja ispadoh najveći snob ovdje i ponosim se time Traze se forumasi novinari... - Page 5 3084372643

tebi sam već rekla u čemu si snob... Traze se forumasi novinari... - Page 5 3601362807

p.s.apropo ponosa... znaš onu narodnu: čega se pametan srami bla bla... Traze se forumasi novinari... - Page 5 684758713

što je najbolje, u tome sam najmanje snob .... više sam u nekim drugim područjima iliti segmentima Traze se forumasi novinari... - Page 5 3111943984

al to samo po tvojoj definiciji koja se uveliko razlikuje od moje... u mojoj su snobovi oni koji nisu zadovoljni sa svojom društvenom te kulturološko socijalnom i inom pozicijom pa se trpaju tam di im nije mjesto a sve tak da se kinđure perjem koje im ne stoji .... ja sam oduvijek bila zadovoljna time da sam seljak i seljačina i da mi opanak dobro stoji a ne žulja kad je razrađen kako treba ... ne pada mi na pamet praviti se da sam išta drugo niti da me drugo veseli te zadovoljava u svim aspektima mog seljačkog života ...ajd dobro, malo sam i načitana iznad prosjeka al to me sramota reć Traze se forumasi novinari... - Page 5 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 5 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  orion 26.09.12 20:06

Btw je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

pa, eto, volim cipele s visokom potpeticom, da je kažem taj iritirajući izraz štikle i valjda sam zato proglašena snobom, s čim se i to eto slažeš, a mislim da snob ne može biti meritoran za modu. eto ti odgovora...

da, znam da su saudade i gox vješte za gore spomenuta područja, nema boljih. vjerujem da bi to savršeno obavljale.


varaš se draga... nisi zato proglašena snobom, nego zbog pomalo svadljivog i poprilično nespretnog načina na koji braniš svoj stav Traze se forumasi novinari... - Page 5 11484130
ne mislim da si snob jer voliš štiklu... već sam se izjasnila što ja smatram snobizmom-postavljanje određenih kriterija, odbacivanje i otvoreni prijezir prema svemu što je pod njima... snobizam je raširen na svim područjima (materijalno, intelektualno, duhovno itd) i nema čovjeka koji nije barem na nekom području snob (i ja sam, ali neću reći svoju slabu točku Traze se forumasi novinari... - Page 5 3601362807 )

alhambra, nemam ništa protiv štikle, dapače i sama ih skupo platim i obujem kad to prilika i odjeća zahtijevaju, ali mi je bilo smiješno što si rekla da žene ne znaju hodati u štiklama jer nikad nisu naučile zato što su bile siromašne pa su kupovale jeftine plastične sandalice... zato te zajebajem, a ne zato što mislim da si snob Traze se forumasi novinari... - Page 5 684758713

i baš zato jer ovo nije forum na kojem se može ozbiljno razgovarati o modi, nego forum dobre zajebancije, ti si meritorna da pišeš o modi jer si zapaljivija od fosfora... kako ću zezat nrp. glistu kad ona odmah obuje čizme koje joj popljuckam i blatnjave ih šeta cijelim krkom... :nemamionogplavogštoplače



.....a što volim dobru čižmu Traze se forumasi novinari... - Page 5 1656216332



Traze se forumasi novinari... - Page 5 Louboutin_jesen_in7
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 5 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  Gost 27.09.12 7:30

Traze se forumasi novinari... - Page 5 262987_403088909758853_809039864_n
kultašice se izule.... sve osim kišne gliste... ona još hoda u blatnjavim čizmama oguljenih peta Traze se forumasi novinari... - Page 5 1523192931

kišna ajmo otvorit temu snobizam...oš ti il ja? baš me zanima kakve definicije bi dali drugi... ono što ti nazivaš snobizmom meni je skorojević-arstvo odnosno seljaštvo... za snobizam osoba ipak mora imati neku podlogu, tj. "opravdanost" za takvo ponašanje...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 5 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  Gost 27.09.12 7:34

ne samo blatnjavim nego i gumenim a i pas mi odgrizo gornji dio sare čim sam čizme kupila...al meni to ne smeta... još zavrnem nogavice dok hodam u njima pa nek me ljudi gledaju baš u tu čizmu a ne u oči...šta me ima tko u oči gledat ... u čizmu, odgriznutu gledat! to je najbitnija stvar na meni....po tome moš pročitam i čija sam i odakle sam i kakva sam duboko u duši

al glede teme, ja bih radije o malograđanštini... to mi nekako svaobuhvatan pojam...snobizam je nak previše dendi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 5 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  pizda 27.09.12 7:41

kišna glista je napisao/la: još zavrnem nogavice dok hodam u njima pa nek me ljudi gledaju baš u tu čizmu a ne u oči...šta me ima tko u oči gledat ... u čizmu, odgriznutu gledat! to je najbitnija stvar na meni....po tome moš pročitam i čija sam i odakle sam i kakva sam duboko u duši

na osnovu tog ti bas ne mogu dusu procitat, jedino mogu saznat da imas psa...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 5 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  Gost 27.09.12 7:42

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: još zavrnem nogavice dok hodam u njima pa nek me ljudi gledaju baš u tu čizmu a ne u oči...šta me ima tko u oči gledat ... u čizmu, odgriznutu gledat! to je najbitnija stvar na meni....po tome moš pročitam i čija sam i odakle sam i kakva sam duboko u duši

na osnovu tog ti bas ne mogu dusu procitat, jedino mogu saznat da imas psa...

ako malo pomnije proučiš veličinu otkinutog dijela, kut pod kojim je sara odgriznuta, možda i procijeniš koliki mi je pas pa odmah imaš odokativnu procjenu i kolki mi je ego...vele da svak bira psa po svom egu


Zadnja promjena: kišna glista; 27.09.12 7:43; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 5 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  pizda 27.09.12 7:43

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: još zavrnem nogavice dok hodam u njima pa nek me ljudi gledaju baš u tu čizmu a ne u oči...šta me ima tko u oči gledat ... u čizmu, odgriznutu gledat! to je najbitnija stvar na meni....po tome moš pročitam i čija sam i odakle sam i kakva sam duboko u duši

na osnovu tog ti bas ne mogu dusu procitat, jedino mogu saznat da imas psa...

ako malo pomnije proučiš veličinu otkinutog dijela, kut pod kojim je sara odgriznuta, možda i procijeniš koliki mi je pas

moze mu se i zubalo rekonstruirat a i starost...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 5 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  Gost 27.09.12 7:47

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: još zavrnem nogavice dok hodam u njima pa nek me ljudi gledaju baš u tu čizmu a ne u oči...šta me ima tko u oči gledat ... u čizmu, odgriznutu gledat! to je najbitnija stvar na meni....po tome moš pročitam i čija sam i odakle sam i kakva sam duboko u duši

na osnovu tog ti bas ne mogu dusu procitat, jedino mogu saznat da imas psa...

ako malo pomnije proučiš veličinu otkinutog dijela, kut pod kojim je sara odgriznuta, možda i procijeniš koliki mi je pas

moze mu se i zubalo rekonstruirat a i starost...

tako je... i sve to tek nakon što proučiš fotografije i otiske u laboratoriju...šta imaš procjenjivat po psu koji mi hoda uz nogu Traze se forumasi novinari... - Page 5 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 5 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  pizda 27.09.12 8:15

kišna glista je napisao/la:

tako je... i sve to tek nakon što proučiš fotografije i otiske u laboratoriju...šta imaš procjenjivat po psu koji mi hoda uz nogu Traze se forumasi novinari... - Page 5 1523192931

hoda ti uz nogu i pomalo otkida komad po komad cizama? Jos malo pa ces imat gumene klompe...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 5 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  Gost 27.09.12 8:24

kišna glista je napisao/la:ne samo blatnjavim nego i gumenim a i pas mi odgrizo gornji dio sare čim sam čizme kupila...al meni to ne smeta... još zavrnem nogavice dok hodam u njima pa nek me ljudi gledaju baš u tu čizmu a ne u oči...šta me ima tko u oči gledat ... u čizmu, odgriznutu gledat! to je najbitnija stvar na meni....po tome moš pročitam i čija sam i odakle sam i kakva sam duboko u duši

al glede teme, ja bih radije o malograđanštini... to mi nekako svaobuhvatan pojam...snobizam je nak previše dendi

dobra ideja... aj otvori...
u uvodnom postu stavi sliju te svoje odgriznute čizme Traze se forumasi novinari... - Page 5 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 5 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  pizda 27.09.12 8:28

Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ne samo blatnjavim nego i gumenim a i pas mi odgrizo gornji dio sare čim sam čizme kupila...al meni to ne smeta... još zavrnem nogavice dok hodam u njima pa nek me ljudi gledaju baš u tu čizmu a ne u oči...šta me ima tko u oči gledat ... u čizmu, odgriznutu gledat! to je najbitnija stvar na meni....po tome moš pročitam i čija sam i odakle sam i kakva sam duboko u duši

al glede teme, ja bih radije o malograđanštini... to mi nekako svaobuhvatan pojam...snobizam je nak previše dendi

dobra ideja... aj otvori...
u uvodnom postu stavi sliju te svoje odgriznute čizme Traze se forumasi novinari... - Page 5 684758713

dovoljno je stavit Fridin avatar...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 5 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  Gost 27.09.12 8:51

Btw je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

pa, eto, volim cipele s visokom potpeticom, da je kažem taj iritirajući izraz štikle i valjda sam zato proglašena snobom, s čim se i to eto slažeš, a mislim da snob ne može biti meritoran za modu. eto ti odgovora...

da, znam da su saudade i gox vješte za gore spomenuta područja, nema boljih. vjerujem da bi to savršeno obavljale.


varaš se draga... nisi zato proglašena snobom, nego zbog pomalo svadljivog i poprilično nespretnog načina na koji braniš svoj stav Traze se forumasi novinari... - Page 5 11484130
ne mislim da si snob jer voliš štiklu... već sam se izjasnila što ja smatram snobizmom-postavljanje određenih kriterija, odbacivanje i otvoreni prijezir prema svemu što je pod njima... snobizam je raširen na svim područjima (materijalno, intelektualno, duhovno itd) i nema čovjeka koji nije barem na nekom području snob (i ja sam, ali neću reći svoju slabu točku Traze se forumasi novinari... - Page 5 3601362807 )

alhambra, nemam ništa protiv štikle, dapače i sama ih skupo platim i obujem kad to prilika i odjeća zahtijevaju, ali mi je bilo smiješno što si rekla da žene ne znaju hodati u štiklama jer nikad nisu naučile zato što su bile siromašne pa su kupovale jeftine plastične sandalice... zato te zajebajem, a ne zato što mislim da si snob Traze se forumasi novinari... - Page 5 684758713

i baš zato jer ovo nije forum na kojem se može ozbiljno razgovarati o modi, nego forum dobre zajebancije, ti si meritorna da pišeš o modi jer si zapaljivija od fosfora... kako ću zezat nrp. glistu kad ona odmah obuje čizme koje joj popljuckam i blatnjave ih šeta cijelim krkom... :nemamionogplavogštoplače

toliko si truda uložila u još jedno objašnjavanje, a tako površno čitaš ono što sam, vezano za štikle, tamo napisala.

evo ti...pročitaj još jednom.

zanesenjak je napisao:
Urede se cure za klubove i onda ih vidiš u sitne sate kako bose hodaju, a štikle u rukama nose.

Alhambra je napisala:
prvo.. kupe jeftinu cipelu za 100 kn, od koje neku bolju izradu ne možeš ni očekivati, pa naravno da ne izdrže, jer sve reže i peče, a druga stvar, većina jadnih i sirotih ni ne zna u štikli hodati, kamoli plesati....

dakle, kao što vidiš, jebem i ja tebe ćoravu i površnu (a inače to nisi Traze se forumasi novinari... - Page 5 3015220106 ) nisam rekla da žene ne znaju hodati u štiklama, jer nikad nisu naučile zato što su bile siromašne pa su kupovale jeftine plastične sandalice, već da mlade cure, o kojima zanesenjak piše, kupe te jeftine (pod jeftinim mislim na one od 50-150 kn, a puni su ih dućani jer to ide) čija cijena je i odraz kvalitete (najčešće), pa ih režu i žuljaju, jer su ko španjolske čizme, i onda cure izdrže u njima vrlo kratko, nakon čega se izuvaju i dalje tulumare u balerinkama ili bose.
osim toga, većina tih mladih i zaista ne zna hodat u njima, bar to tako izgleda kad se kreću. nisam ćorava, ne bi vjerovala....izađem i ja vrlo često van i vidim na vlastite oči, ne pišem na pamet.

molila bih da mi se ne izvrću riječi kako kome paše. sve je crno na bijelo...i tu i tamo.



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 5 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.