kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traze se forumasi novinari...

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 7 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  Gost 01.02.16 23:48

Tonac, što se patiš tražeći po nethaeru... mogao si lijepo kopirati odavde  Traze se forumasi novinari... - Page 7 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 7 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  Lena 02.02.16 16:29

btw je napisao/la:Tonac, što se patiš tražeći po nethaeru... mogao si lijepo kopirati odavde  Traze se forumasi novinari... - Page 7 1523192931


ja to nisam vidila....mislim da nije ni antonac....
super!!!!
sve na jednom mistu....
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 7 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  Gost 02.02.16 23:10

Lena je napisao/la:
btw je napisao/la:Tonac, što se patiš tražeći po nethaeru... mogao si lijepo kopirati odavde  Traze se forumasi novinari... - Page 7 1523192931


ja to nisam vidila....mislim da nije ni antonac....
super!!!!
sve na jednom mistu....
pa kad ne zavirujete na druge podforume... a ima i tebe tamo u slici i riječi... Traze se forumasi novinari... - Page 7 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 7 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  Gost 03.02.16 7:11

Na vaginine monologe sam se kidala, jos dok su isli u real time-u.... najdraza mi je ona gdje baba ne da sari da gleda sapunice jer hoce buke strelicija Traze se forumasi novinari... - Page 7 3111943984
kasnije sam se smijala na trojme...
ma genijalan je taj pizda...
zavrsio je s ciklusom pisanja (vaginini monolozi), zavrsio je s ciklusom slika (trojme), sad je vrijeme da pocne snimati video klipice i objavljivat ih na jutjubu pa da postane svjetski mega tzar sa medjunarodnom karijerom... dakle pizdo, naprid al na engleskom da te ceo svet razume Traze se forumasi novinari... - Page 7 3114925407

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 7 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  pizda 03.02.16 9:32

Vel'ka Maca je napisao/la:Na vaginine monologe sam se kidala, jos dok su isli u real time-u.... najdraza mi je ona gdje baba ne da sari da gleda sapunice jer hoce buke strelicija Traze se forumasi novinari... - Page 7 3111943984
kasnije sam se smijala na trojme...
ma genijalan je taj pizda...
zavrsio je s ciklusom pisanja (vaginini monolozi), zavrsio je s ciklusom slika (trojme), sad je vrijeme da pocne snimati video klipice i objavljivat ih na jutjubu pa da postane svjetski mega tzar sa medjunarodnom karijerom... dakle pizdo, naprid al na engleskom da te ceo svet razume Traze se forumasi novinari... - Page 7 3114925407

moj problem je sto sam tehnicki zakinit. Nema trenutno nista cime bih izradjivao klipice. Novi kompjuter i nestao program. Doma imam pak prastari komp kojem je krajnji domet ceprkanje po jubitu, forumu i ponekom portalu. Uz to, nemam ni previse volje od razbibrige praviti obavezu i posao. Trebaju doc mladji i ambiciozniji, muskarci jakih i snaznih kurceva i zene nabreklih dojaka i izrazite zdjelice. Na takvima svijet ostaje i takve treba motivirati...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 7 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  Gost 03.02.16 9:40

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Na vaginine monologe sam se kidala, jos dok su isli u real time-u.... najdraza mi je ona gdje baba ne da sari da gleda sapunice jer hoce buke strelicija Traze se forumasi novinari... - Page 7 3111943984
kasnije sam se smijala na trojme...
ma genijalan je taj pizda...
zavrsio je s ciklusom pisanja (vaginini monolozi), zavrsio je s ciklusom slika (trojme), sad je vrijeme da pocne snimati video klipice i objavljivat ih na jutjubu pa da postane svjetski mega tzar sa medjunarodnom karijerom... dakle pizdo, naprid al na engleskom da te ceo svet razume Traze se forumasi novinari... - Page 7 3114925407

moj problem je sto sam tehnicki zakinit. Nema trenutno nista cime bih izradjivao klipice. Novi kompjuter i nestao program. Doma imam pak prastari komp kojem je krajnji domet ceprkanje po jubitu, forumu i ponekom portalu. Uz to, nemam ni previse volje od razbibrige praviti obavezu i posao. Trebaju doc mladji i ambiciozniji, muskarci jakih i snaznih kurceva i zene nabreklih dojaka i izrazite zdjelice. Na takvima svijet ostaje i takve treba motivirati...
ok... zakinut si za programe za slije... ali u tom starom kompu imaš word, zar ne?... eto mogao bi nekad dodati koju crticu zdjeličnih monologa iz novije povjesti... 
a ima štofa, nije da nema... Traze se forumasi novinari... - Page 7 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 7 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  Gost 03.02.16 9:46

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Na vaginine monologe sam se kidala, jos dok su isli u real time-u.... najdraza mi je ona gdje baba ne da sari da gleda sapunice jer hoce buke strelicija Traze se forumasi novinari... - Page 7 3111943984
kasnije sam se smijala na trojme...
ma genijalan je taj pizda...
zavrsio je s ciklusom pisanja (vaginini monolozi), zavrsio je s ciklusom slika (trojme), sad je vrijeme da pocne snimati video klipice i objavljivat ih na jutjubu pa da postane svjetski mega tzar sa medjunarodnom karijerom... dakle pizdo, naprid al na engleskom da te ceo svet razume Traze se forumasi novinari... - Page 7 3114925407

moj problem je sto sam tehnicki zakinit. Nema trenutno nista cime bih izradjivao klipice. Novi kompjuter i nestao program. Doma imam pak prastari komp kojem je krajnji domet ceprkanje po jubitu, forumu i ponekom portalu. Uz to, nemam ni previse volje od razbibrige praviti obavezu i posao. Trebaju doc mladji i ambiciozniji, muskarci jakih i snaznih kurceva i zene nabreklih dojaka i izrazite zdjelice. Na takvima svijet ostaje i takve treba motivirati...

pa reka si da imaš pametni mobitel - mobitelom slimaš i dižeš na jubitub... ili prebaciš na komp (dobije si kabel uz pametni televun) pa s kompa dižeš na jubitjub
radiš iz zajebancije, a jednog dana kad budeš domaćin u Saturday night live-u ćeš mi poslat bukE strelicija Traze se forumasi novinari... - Page 7 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 7 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  pizda 03.02.16 11:06

btw je napisao/la:
ok... zakinut si za programe za slije... ali u tom starom kompu imaš word, zar ne?... eto mogao bi nekad dodati koju crticu zdjeličnih monologa iz novije povjesti... 
a ima štofa, nije da nema... Traze se forumasi novinari... - Page 7 1523192931

znas kako ti to ide na forumima, sve u svoje i za svoje vrijeme Traze se forumasi novinari... - Page 7 684758713. Ako je nesto mimo onda to vise nije to...Traze se forumasi novinari... - Page 7 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 7 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  pizda 03.02.16 11:09

Vel'ka Maca je napisao/la:

pa reka si da imaš pametni mobitel - mobitelom slimaš i dižeš na jubitub... ili prebaciš na komp (dobije si kabel uz pametni televun) pa s kompa dižeš na jubitjub
radiš iz zajebancije, a jednog dana kad budeš domaćin u Saturday night live-u ćeš mi poslat bukE strelicija Traze se forumasi novinari... - Page 7 11484130

ma lako to dignit ali treba napravit a za to ti treba nekoliko programa a moj ih komp vise ne podrzava. Volio bi ja skinit klipove i namontirat glasove i jos masu tog ali em tehnika em nemam pojma kako to uopce izvest. Trebao bi neki IT strucnjak da mi objasni koje sve mogucnosti postoje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 7 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  Yehudi 03.02.16 18:11

Imaš sve upute na youtube

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 7 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  Gost 03.02.16 18:30

Yehudi je napisao/la:Imaš sve upute na youtube

je on se super snalazi s uputama na net-u  Traze se forumasi novinari... - Page 7 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 7 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  maledetta primavera 13.09.18 22:50

antonac je napisao/la:
Odgovori

Traze se forumasi novinari... - Page 7 Icon_post_showOdgovor na Re: Vaginini monolozi 04-06-2005 21:41

Traze se forumasi novinari... - Page 7 5star-rating ocijenilo 0 korisnika

Sjede Darkica i Antonac u mobilnoj Konobi Ive na relaciji Srdoci/Blecici. Sjede, piju i cavrljaju. Svako toliko neko udje u konobu i psuje "jebem mu majku ko je ostavio onu betonsku gredicu pred vratima? Skoro sam vrat slomio!" Pridje Darkici i Antoncu, Ive i pita Darkicu "Darkice, bas sam slomio dasku za tuc meso, tvoj prijatelj ima kockastu glavu pa bi li mi ga posudila na 15 minuta?" "Ha,ha,ha" nasmije se Antonac sali. "Sta se smijes konju" kaze mu Darkica, "vidis da te provocira". "Provocira? A ja mislijo neki dobar covo pa se sali" kaze Antonac jakim hercegovackim naglaskom. Darkica ljuta ko ris sto joj se provocira kavalir, uhvati Iveta za jaja, cvrsto stisne i kaze Antoncu "Idi sad po onu jebenu gredicu sto je svugdje vuces sa sobom" Ode Antonac po betonsku gredicu, vrati se i pita "a sto cu sad?" " Je li vidis sto drzim?" upita Darkica, "vidim, drzis gazdu Iveta za jaja" odgovori Antonac. " E, kad na sekundu maknem ruke a ti ga opali svom snagom tom gredicom po njima" kaze mu Darkica. Antonac se ozari "Rado Darkice, da vidis samo kako baratam betonskim gredicama!" I tako i bi, Antonac zamahne betonskom gredicom i razvali gazda Iveta po jajima i usput polomi obje ruke Darkici. Ha,ha,ha, ovo je bas glupo, ali nisu ni Darkica i Antonac pametni...
ovo cu prvom prilikom procitati gazdi ivetu pred svim gostima Traze se forumasi novinari... - Page 7 684758713
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 7 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  maledetta primavera 13.09.18 22:51

antonac je napisao/la:ima oko miesec dana da sam presao na motanje duhana....kupuiem u tetke andjeljke, krasan zuti ercegovac, 140 chuna/kg....investirao u motalicu 45 chuna, tubice i tako to....izracunao sam da ustedim oko 1500 chuna miesecno.....ali nie sve u lovi....osiecai da varam ovu usranu drzavu, to nemore niko platit....nemierljivo..... Traze se forumasi novinari... - Page 7 11484130 Traze se forumasi novinari... - Page 7 11484130 Traze se forumasi novinari... - Page 7 11484130....
duhan je sad 250 č/kg... pa ti vidi....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 7 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  maledetta primavera 13.09.18 22:56

antonac je napisao/la:Traze se forumasi novinari... - Page 7 Icon_post_showOdgovor na Re: Vaginini monolozi 07-02-2005 16:13

Traze se forumasi novinari... - Page 7 5star-rating ocijenilo 0 korisnika


Polaze Martin pilotski ispit. Sjednu on i instruktor u avion i kaze mu instruktor "ajde Martine upali avion pa da idemo" "Ocu" kaze Martin "a di e avijon? "Pa u njemu si" kaze instruktor "ajde stisni kvacilo, ubaci u prvu, polako otpustaj kvacilo a ovu rucku potezi prema sebi". Ucini tako Martin i oni uzlete. Martin se pocne radovati ko dijete "letim, letim, ko oni Ykar i njegov deda, letiiiiim!" Voze se oni neko vrijeme i Martin upita "a sto je ovo bielo puce?" "Ne diraj to, ne diraj toooooooooooooooooooooooooooooo" zaurla instruktor kojeg je Martin upravo katapultirao u orbitu. Martin se nadje u frci i panici, jos nije ucio spustanje, zove on zracnu kontrolu "alo, alo, alo, ovdje air Martin, ovdje air Martin, instruktor kaput, instruktor kaput!" Smiruju ga oni, pitaju gdje se nalazi trenutno. "ne znam negdie u zraku, malo lievo od onog sivog oblaka, evo me sad prate neka dva voina presretaca, kazu da sam povrijedijo austrisko-finsku granicu. Svejedno mi je drago da ih vidim, sad bi ih privinijo na svoe grudi i..." "Pustimo sad tvoje sklonosti air Martine" kazu mu iz kontrole, "vidis li onu ledinu dolje?" "Vidim" kaze Martin "liepo je pokosena". E, pa na komandnoj ploci imas instrument na kojem vidis je li avion izravnan, je li?" "Je li ko neka waser vaga?" upita Martin "Je, a sad oduzmi gas, rucku prema naprijed i sleti" kazu mu oni. Ucini tako Martin, nekako sleti i opet se raduje ko dijete "sletijo sam, sletijo sam, sletijo saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam" uzvikne Martin i uleti u obliznji kokosinjac. Cuo se jaki tresak, kokodakanje i nakon nekog vremena izleti Martin a na glavi mu veliki pijetao koji ga je kljuckao po celenki.Za njima trci neka baba i vice "maine kokosen, maine liebe kokosen, zoofilen, zoofilen!" "Ich piloten, ich air Martin" urla Martin ali ga baba i pijetao ne jebu pet posto vec udri po njemu. I tako je Martin pao na ispitu, drugi put ce biti bolje srece. Jedino ako ne bude pilotirao nad Drvarom...
kaze Drago Plecko da se nakon smrti dimenzija stvarnosti mijenja ali da svijest ostaje.... dragi MARTINE, danas je 8 godina da te nema. nadam se da ponekad proviris kod starih prijatelja .... pocivaj tamo gdje jesi, u miru....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 7 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  pizda 14.09.18 0:19

maledetta primavera je napisao/la:
antonac je napisao/la:ima oko miesec dana da sam presao na motanje duhana....kupuiem u tetke andjeljke, krasan zuti ercegovac, 140 chuna/kg....investirao u motalicu 45 chuna, tubice i tako to....izracunao sam da ustedim oko 1500 chuna miesecno.....ali nie sve u lovi....osiecai da varam ovu usranu drzavu, to nemore niko platit....nemierljivo..... Traze se forumasi novinari... - Page 7 11484130 Traze se forumasi novinari... - Page 7 11484130 Traze se forumasi novinari... - Page 7 11484130....
duhan je sad 250 č/kg... pa ti vidi....

ja sam ga pusijo pred jedno dvije godine i bijo je isto toliko. Dolje kod njih je duplo jeftinije jer im ercegovina blizu Traze se forumasi novinari... - Page 7 684758713. Jel znas nekog ko ima dobar duhan? Presao bi opet na njega, u ovaj Camel sto pusim mora da stavljaju barut jebote. Gori ko mutavo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 7 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  maledetta primavera 14.09.18 22:23

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
antonac je napisao/la:ima oko miesec dana da sam presao na motanje duhana....kupuiem u tetke andjeljke, krasan zuti ercegovac, 140 chuna/kg....investirao u motalicu 45 chuna, tubice i tako to....izracunao sam da ustedim oko 1500 chuna miesecno.....ali nie sve u lovi....osiecai da varam ovu usranu drzavu, to nemore niko platit....nemierljivo..... Traze se forumasi novinari... - Page 7 11484130 Traze se forumasi novinari... - Page 7 11484130 Traze se forumasi novinari... - Page 7 11484130....
duhan je sad 250 č/kg... pa ti vidi....

ja sam ga pusijo pred jedno dvije godine i bijo je isto toliko. Dolje kod njih je duplo jeftinije jer im ercegovina blizu Traze se forumasi novinari... - Page 7 684758713. Jel znas nekog ko ima dobar duhan? Presao bi opet na njega, u ovaj Camel sto pusim mora da stavljaju barut jebote. Gori ko mutavo...
ja to ne konzumiram ali znam.....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 7 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  pizda 12.12.18 2:01

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
antonac je napisao/la:ima oko miesec dana da sam presao na motanje duhana....kupuiem u tetke andjeljke, krasan zuti ercegovac, 140 chuna/kg....investirao u motalicu 45 chuna, tubice i tako to....izracunao sam da ustedim oko 1500 chuna miesecno.....ali nie sve u lovi....osiecai da varam ovu usranu drzavu, to nemore niko platit....nemierljivo..... Traze se forumasi novinari... - Page 7 11484130 Traze se forumasi novinari... - Page 7 11484130 Traze se forumasi novinari... - Page 7 11484130....
duhan je sad 250 č/kg... pa ti vidi....

ja sam ga pusijo pred jedno dvije godine i bijo je isto toliko. Dolje kod njih je duplo jeftinije jer im ercegovina blizu Traze se forumasi novinari... - Page 7 684758713. Jel znas nekog ko ima dobar duhan? Presao bi opet na njega, u ovaj Camel sto pusim mora da stavljaju barut jebote. Gori ko mutavo...
ja to ne konzumiram ali znam.....

jel dobar i pojak?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 7 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  besposlenpop 12.12.18 10:38

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
duhan je sad 250 č/kg... pa ti vidi....

ja sam ga pusijo pred jedno dvije godine i bijo je isto toliko. Dolje kod njih je duplo jeftinije jer im ercegovina blizu Traze se forumasi novinari... - Page 7 684758713. Jel znas nekog ko ima dobar duhan? Presao bi opet na njega, u ovaj Camel sto pusim mora da stavljaju barut jebote. Gori ko mutavo...
ja to ne konzumiram ali znam.....

jel dobar i pojak?
Dok dobiš odgovor, već bu pobran i sljedećogodišnji ...  Traze se forumasi novinari... - Page 7 11484130

_________________
Traze se forumasi novinari... - Page 7 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5731
Join date : 19.02.2018
Age : 64
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 7 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  maledetta primavera 12.12.18 11:43

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
duhan je sad 250 č/kg... pa ti vidi....

ja sam ga pusijo pred jedno dvije godine i bijo je isto toliko. Dolje kod njih je duplo jeftinije jer im ercegovina blizu Traze se forumasi novinari... - Page 7 684758713. Jel znas nekog ko ima dobar duhan? Presao bi opet na njega, u ovaj Camel sto pusim mora da stavljaju barut jebote. Gori ko mutavo...
ja to ne konzumiram ali znam.....

jel dobar i pojak?
kazu prijatelji da je ok.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 7 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  Lena 16.12.18 18:22

Kako ste ljudovi?Samo Pop i Pipi povremeno stave vremenske uviete i pokoju mudrost....
Je gdje idete za praznike...jel koga ugošćujete ili će te biti ugošćeni?
Jeste li okitili bor?Ja ne znam kako i zašto,ali nemam osjećaj da je Božić...nisam imala ni prošle godine....ne znam zašto je tako....
Nismo još kitili iako smo prošlih godina često prilično rano znali sve to okititi i malo duže uživati u ugođaju Božića.....
Ne idemo nigdje dalje....nešto jer nismo od volje nešto jer ne znamo hoće li biti iduće plaće  Traze se forumasi novinari... - Page 7 11484130
Ali sa klincima ćemo sigurno do baka, dida i po kinima ili nešto slično...klizanje možda i nešto zgodno šta nađemo....
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 7 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  besposlenpop 16.12.18 22:09

Lena je napisao/la:Kako ste ljudovi?Samo Pop i Pipi povremeno stave vremenske uviete i pokoju mudrost....
Je gdje idete za praznike...jel koga ugošćujete ili će te biti ugošćeni?
Jeste li okitili bor?Ja ne znam kako i zašto,ali nemam osjećaj da je Božić...nisam imala ni prošle godine....ne znam zašto je tako....
Nismo još kitili iako smo prošlih godina često prilično rano znali sve to okititi i malo duže uživati u ugođaju Božića.....
Ne idemo nigdje dalje....nešto jer nismo od volje nešto jer ne znamo hoće li biti iduće plaće  Traze se forumasi novinari... - Page 7 11484130
Ali sa klincima ćemo sigurno do baka, dida i po kinima ili nešto slično...klizanje možda i nešto zgodno šta nađemo....
Ja delam - čak i u radno vrieme.  Traze se forumasi novinari... - Page 7 11484130
Od delanja me sve boli ... Traze se forumasi novinari... - Page 7 S015
Ja sam danas otpilijo bor. Darovao ga rodijacima, a onda će nas oni zvat na božićni ručak.  Traze se forumasi novinari... - Page 7 3679994209
Otpiljeni bor smo umotali u krpu, ceradu i tepih, pa smo ga u obliku kugle s debelim deblom natovarili na krov moga auta. Ljudi su se s cerekom ogledali za nama ... Traze se forumasi novinari... - Page 7 1523192931

_________________
Traze se forumasi novinari... - Page 7 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5731
Join date : 19.02.2018
Age : 64
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 7 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  pizda 20.12.18 0:54

besposlenpop je napisao/la:
Ja sam danas otpilijo bor. Darovao ga rodijacima, a onda će nas oni zvat na božićni ručak.  Traze se forumasi novinari... - Page 7 3679994209
Otpiljeni bor smo umotali u krpu, ceradu i tepih, pa smo ga u obliku kugle s debelim deblom natovarili na krov moga auta. Ljudi su se s cerekom ogledali za nama ... Traze se forumasi novinari... - Page 7 1523192931

sad kad ti hrvacke sume sjednu na racun... Traze se forumasi novinari... - Page 7 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 7 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  besposlenpop 20.12.18 9:38

pizda je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Ja sam danas otpilijo bor. Darovao ga rodijacima, a onda će nas oni zvat na božićni ručak.  Traze se forumasi novinari... - Page 7 3679994209
Otpiljeni bor smo umotali u krpu, ceradu i tepih, pa smo ga u obliku kugle s debelim deblom natovarili na krov moga auta. Ljudi su se s cerekom ogledali za nama ... Traze se forumasi novinari... - Page 7 1523192931

sad kad ti hrvacke sume sjednu na racun... Traze se forumasi novinari... - Page 7 1523192931
Imam dokaz o rušenju - panj odgovara rezu na boru.  Traze se forumasi novinari... - Page 7 270804909

_________________
Traze se forumasi novinari... - Page 7 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5731
Join date : 19.02.2018
Age : 64
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 7 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.