kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

naredba

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

naredba Empty naredba

Postaj  Gost 21.03.13 3:12

forum je ODVRATAN, povraca mi se od ove boje. deder da je vracena ona divna zelena, proljetna, djetinjasta i humoristicna slikica izgleda... ovo je da covjek ne povjeruje. kru ti jebem, babane ili ko vec... mora da je pizda mijenjo. dajte ljudi malo pameti. a esca pustite na miru. ja njega cijenim i postujem i ne bojim se nikome to reci. dajte ljudi moji, pa kakve se sve stvari desavaju u rl, kakve tragedije, kakve teskoce, kakve prepreke, kakva bol, vjecita borba, koliko se lomimo i koliko testova i izazova jos moramo proci na ovoj jebenoj stazi koja se zove zivot, i dokle ce se granice izdrljivosti uopce testirati.... a mi ovdje po forumima se jebemo i pricamo ko je pizdix... ili o escu... ili o bilo kome... jebem i nabijem na kurac svakog onog ko stalno trazi nesto ruzno i sjeca se ruznog, odjebite... jebo nas sve skupa pas i forum... tita mi... uopce nije bitno ko je kome dje sta kada i dje reko... pogotovu ne razumijem tolike rasprave... sta boli kog picka dje se koji foru m gasi pali i sta je bilo u proslosti... jebena je ovisnost o ispraznosti virtualnih bespuca ma koliko svi poricali da toga nema i da to ne postoji... nagledala sam se ljudskog sljama i skarta od kako pisem, da, vidjeh dno dna ljudskog ili bolje reci neljudskoga djubra, al bome vidjeh i svietle trenutke onog sto se moze nazvati humanoscu... i hvala svima koji su mi bili pruzili ruku kad je bilo najgore... sve je od svijetla i od tame, nista nije crno niti bijelo nego se preljeva u nijansama sive.... al ovo sve skupa ipak nema smisla... ako ko jos jednom spomene bilo koji drugi forum jebo li ga onda kakav kuronja u po pizde...i to u po supka... tita mi.. zajebite spike... a ti babsi de ba daj onu zelenu lijepu sarenu slikicu da kada navratim vidim dah proljeca.. naredba 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

naredba Empty Re: naredba

Postaj  pizda 21.03.13 8:18

ono je bilo samo privremeno, slijed bozicno - karnevalski - proljetni. Nisi valjda mislila da ce forum cielo vrijeme izgledat tako? To nisu kultne ratne boje. Sto se tice Escovog foruma, ono je ko da si izrezao sliku iz nekog kalendara sa poljskim cviecem. Jos fali tapiserija sa jelenima.

Ti si bosanka i ukus ti je zakurac, najradije bi da forum na fildzan lici...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

naredba Empty Re: naredba

Postaj  Gost 21.03.13 9:02

jebga saro...drugačije gledamo na stvari... ja esca ne izjednačavam sa čitavim forumom ... svaki forum na kojem pišem a i oni koje pratim smatram "mojim" i bez grča na licu ću komentirati rad onih koji su zaduženi za dogovoreni nivo komunikacije na forumu a i sve ostalo ... naredba 3601362807 ako je ikako moguće kroz šalu jer je bar meni to osnovni razlog forumašenja ... sve što pišemo na forumima je javno tak da se treba naviknuti i na kritike, zajebancije i profiliranje... to ti je normalno u otvorenim komunikacijama što forumi jesu... kome to ne odgovara, ima pp, telefonske linije, klasičnu poštu, golubove, culoari, brdo mogućnosti pa nek svak bira šta mu odgovara ... ne mislim se pravit fini idiot i čitat šta netko javno piše i onda glumit da to nisam pročitala il što je po meni još gore, komentirati iza leđa... meni je lijepo vidjeti tko kako diše, kako misli i ne živim u iluziji da se svi moramo svima svidjeti ili sviđati uvijek na isti način... meni je esco i dalje fora lik i interesantan i za čitanje i za komunikaciju ak se negdje sretnemo, al ne pada mi na pamet prešutit to da apsolutno nije za nikakvo ozbiljno vođenje, administriranje il moderiranje... to ne znači da on ne valja kao čovjek, to samo znači da nema te sposobnosti, ima neke druge... ne bih ja ni sebi dala da aministriram forum al zato ima onih koji su dobro u tome... i sve se to vidi i javno je tak da zajebi te priče o tome kad će se i koga i na koji način i iz kojih razloga komentirat... o tome svak sam donosi odluke... vid sama što si sastavila lijep post i sad nas zabavila njime...tako to na forumima ide a pogotovo ovakvim sa labavijim pravilima... jebga, ne čitam kultni forum nit pišem na njemu da bih rješavala svjetske krize, svoje privatne il tuđe... tu sam da se zabavim naredba 3084372643 naredba 3084372643 naredba 3084372643

Gost
Gost


[Vrh] Go down

naredba Empty Re: naredba

Postaj  Gost 21.03.13 11:50

pa je, glisto, bas je pofin post. a nije ko pizda - jos mi rece da ce ovo plavo ostat za stalno. znaci, ti si pizdo ovaj djubar stavijo. a ostalo - ondak meni ne preost aje nista drugo nego ozloglaseni tzv. culoari. he he...

jedva ustado. joj kako cu se izvuc iz kreveta. pizdo aj me polij ledenom H20

Gost
Gost


[Vrh] Go down

naredba Empty Re: naredba

Postaj  Gost 21.03.13 12:09

ojla saro... još tebe pozdravim i odoh opet naredba 727654710

dođi ti u rijeku ako ti treba tuš... ne mora te nitko zaljevat, samo staneš na ulicu bez kišobrana... pitaj pizdu, tako on svaki dan pa je uvijek čio i razigran naredba 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

naredba Empty Re: naredba

Postaj  Gost 21.03.13 12:16

moze. evo pozdravcic i od mene. jos se razbudjujem uz kavu i cnn. a pipi nam je veseo i cio jer ide po kisi u ribarnicu i ondak kad dodje doma pravi ono dobro jelo sto mi je prico al zaboravila.... nesto kao popeku se ribice pa se nesto stavi u luk i ocat i dinsta... joj zaboravila... uzivaj glisto naredba 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

naredba Empty Re: naredba

Postaj  pizda 21.03.13 12:17

sara je napisao/la:pa je, glisto, bas je pofin post. a nije ko pizda - jos mi rece da ce ovo plavo ostat za stalno. znaci, ti si pizdo ovaj djubar stavijo. a ostalo - ondak meni ne preost aje nista drugo nego ozloglaseni tzv. culoari. he he...

jedva ustado. joj kako cu se izvuc iz kreveta. pizdo aj me polij ledenom H20

nece, to je prielazna faza, bit ce opet one narancasto sive nianse...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

naredba Empty Re: naredba

Postaj  pizda 21.03.13 12:17

sara je napisao/la:moze. evo pozdravcic i od mene. jos se razbudjujem uz kavu i cnn. a pipi nam je veseo i cio jer ide po kisi u ribarnicu i ondak kad dodje doma pravi ono dobro jelo sto mi je prico al zaboravila.... nesto kao popeku se ribice pa se nesto stavi u luk i ocat i dinsta... joj zaboravila... uzivaj glisto naredba 727654710

mislis na marinadu...naredba 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

naredba Empty Re: naredba

Postaj  pizda 21.03.13 12:18

kišna glista je napisao/la:ojla saro... još tebe pozdravim i odoh opet naredba 727654710

dođi ti u rijeku ako ti treba tuš... ne mora te nitko zaljevat, samo staneš na ulicu bez kišobrana... pitaj pizdu, tako on svaki dan pa je uvijek čio i razigran naredba 1523192931

sinoc sam bijo takav, padala neka rasprsita kisica, i ne osjetis je. Hodao ja po njoj sat vremena i sav mokar...naredba 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

naredba Empty Re: naredba

Postaj  Gost 21.03.13 12:29

ma nije marinada... neko je ime, tamo karakteristicno za vas... nije brudet... nesto je.. ajme majko al sam zaboravna,.. sjecam se kad si mi pricao jako jako dobra klopa dobro ti kuhas pipi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

naredba Empty Re: naredba

Postaj  Gost 21.03.13 12:52

svaka ti je na mjestu Saro. Da si muško rkla bi ti svaka ti dala, ovak ti želim da te traži svaki ko ti se sviđa naredba 1619348112
Pitam se dal se isplati plahutat i čitat ko je kome kaj napisal, ko je koga sa leđa, ko sa boka i kolko duboka. Baš me briga nek umrem u neznanju.
& Babane forum zgleda sterilno ko operacijska sala naredba 1658420748

Gost
Gost


[Vrh] Go down

naredba Empty Re: naredba

Postaj  pizda 21.03.13 13:18

sara je napisao/la:ma nije marinada... neko je ime, tamo karakteristicno za vas... nije brudet... nesto je.. ajme majko al sam zaboravna,.. sjecam se kad si mi pricao jako jako dobra klopa dobro ti kuhas pipi

pa to sto si napisala je marinada, nema drugo ime kod nas...naredba 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

naredba Empty Re: naredba

Postaj  Gost 21.03.13 13:56

a bit će po opisu neki ćušpajz od riba naredba 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

naredba Empty Re: naredba

Postaj  Lena 21.03.13 16:31

đizs same kritike....ma daj neka one slože forum,pa će drugi kukat da ne valja naredba 11484130

ps. ja sam uvijek za zeru bordo ili crvene...nek se nađe naredba 439160543
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

naredba Empty Re: naredba

Postaj  taja 21.03.13 18:59

pizda je napisao/la:
sara je napisao/la:pa je, glisto, bas je pofin post. a nije ko pizda - jos mi rece da ce ovo plavo ostat za stalno. znaci, ti si pizdo ovaj djubar stavijo. a ostalo - ondak meni ne preost aje nista drugo nego ozloglaseni tzv. culoari. he he...

jedva ustado. joj kako cu se izvuc iz kreveta. pizdo aj me polij ledenom H20

nece, to je prielazna faza, bit ce opet one narancasto sive nianse...

Što se mene tiče može zauvijek ostati ovakav.
SvidŽa mi se
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

naredba Empty Re: naredba

Postaj  Gost 21.03.13 21:37

pizda je napisao/la:ono je bilo samo privremeno, slijed bozicno - karnevalski - proljetni. Nisi valjda mislila da ce forum cielo vrijeme izgledat tako? To nisu kultne ratne boje. Sto se tice Escovog foruma, ono je ko da si izrezao sliku iz nekog kalendara sa poljskim cviecem. Jos fali tapiserija sa jelenima.

Ti si bosanka i ukus ti je zakurac, najradije bi da forum na fildzan lici...

ahahaha konju nevezani ti nisi normalan... naredba 3114667799

pipi ne pizdi, ona zelena je bila super... i uopće nije ličila na fildžan naredba 1619348112
što se ostalog tiče, saro ni ti ne pizdi... baš smo bili fini par mjeseci, nitko nikog nije komentirao... sad smo se opet malo uzjogunili... poželili se rodbine, pa ih pljuckamo kad ih već ne možemo zagrliti naredba 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

naredba Empty Re: naredba

Postaj  Gost 21.03.13 21:38

taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
sara je napisao/la:pa je, glisto, bas je pofin post. a nije ko pizda - jos mi rece da ce ovo plavo ostat za stalno. znaci, ti si pizdo ovaj djubar stavijo. a ostalo - ondak meni ne preost aje nista drugo nego ozloglaseni tzv. culoari. he he...

jedva ustado. joj kako cu se izvuc iz kreveta. pizdo aj me polij ledenom H20

nece, to je prielazna faza, bit ce opet one narancasto sive nianse...

Što se mene tiče može zauvijek ostati ovakav.
SvidŽa mi se
naredba 1722873399sad mi se sviđa. Ozbiljan forum ko i njegovi članovi naredba 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

naredba Empty Re: naredba

Postaj  Gost 21.03.13 23:50

mogu ti rec bitvice da si pravi komad. a pizda je konjic grbonjic. pizdo, de ba kako se zove to dobro jelo. premda je meni i ovo sa octom i lukom sasvim ok... brudet??? aj taj recept daj. naredba 3601362807 umorna. odo lec. nemrem ic na spanjolski. ajme majko koja ludnica. progovorih spanjolski u roku minute.... looool. naredba 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

naredba Empty Re: naredba

Postaj  Gost 22.03.13 7:45

sara je napisao/la:mogu ti rec bitvice da si pravi komad.
mogu ti reć saro da kad imaš pedeset možeš birati... možeš npr. biti svjesna da si samo solidna polovnjača, a možeš se zanositi i idejama da si pravi komad... pravo dobre godine naredba 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

naredba Empty Re: naredba

Postaj  pizda 22.03.13 7:53

Btw je napisao/la:
sara je napisao/la:mogu ti rec bitvice da si pravi komad.
mogu ti reć saro da kad imaš pedeset možeš birati... možeš npr. biti svjesna da si samo solidna polovnjača, a možeš se zanositi i idejama da si pravi komad... pravo dobre godine naredba 11484130

na ovoj novoj slici izgledas mrsavija, puno gipkija i elasticnija, ko divlja macka. Valjda je onaj dril od penjanja na Triglav dao plodove naredba 1523192931. Pogotovo se primjecuje u predjelu zdjelice, onaj pregib te kod stegana...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

naredba Empty Re: naredba

Postaj  pizda 22.03.13 7:55

sara je napisao/la:. pizdo, de ba kako se zove to dobro jelo. premda je meni i ovo sa octom i lukom sasvim ok...

goni se Sarita ukurac, vec pet puta sam ti napisao ovako poalzhajmericnoj...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

naredba Empty Re: naredba

Postaj  pizda 22.03.13 8:17

Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:ono je bilo samo privremeno, slijed bozicno - karnevalski - proljetni. Nisi valjda mislila da ce forum cielo vrijeme izgledat tako? To nisu kultne ratne boje. Sto se tice Escovog foruma, ono je ko da si izrezao sliku iz nekog kalendara sa poljskim cviecem. Jos fali tapiserija sa jelenima.

Ti si bosanka i ukus ti je zakurac, najradije bi da forum na fildzan lici...

ahahaha konju nevezani ti nisi normalan... naredba 3114667799

pipi ne pizdi, ona zelena je bila super... i uopće nije ličila na fildžan naredba 1619348112
što se ostalog tiče, saro ni ti ne pizdi... baš smo bili fini par mjeseci, nitko nikog nije komentirao... sad smo se opet malo uzjogunili... poželili se rodbine, pa ih pljuckamo kad ih već ne možemo zagrliti naredba 684758713

Nemam pojma ni sto je fildzan, cuo negdje taj termit...naredba 1523192931 Ma sto se mene tice moze bit u svim duginim bojama ali znas percepcie kultasa. Vecini su one poznate boje net.hr-a zakon. Stoga, sto forum vise nalikuje na Netov, tim bolje. A i neozbiljno djeluje kad nabandas svega i svacega, to je karakteristika mase lokalnih forumcica. Ovo je globalan forum...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

naredba Empty Re: naredba

Postaj  Gost 22.03.13 8:33

pizda je napisao/la: Ovo je globalan forum...

naredba 3114667799 a baš da jest... tko uđe mora platit globu u žifcima

Gost
Gost


[Vrh] Go down

naredba Empty Re: naredba

Postaj  Gost 22.03.13 14:37

pizda je napisao/la:Valjda je onaj dril od penjanja na Triglav dao plodove naredba 1523192931.
malo morgen... to sam se tek pakirala na triglav... smijem se jer ne znam što me čeka... da sam znala plakala bih ko kišna godina naredba 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

naredba Empty Re: naredba

Postaj  Gost 22.03.13 14:38

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la: Ovo je globalan forum...

naredba 3114667799 a baš da jest... tko uđe mora platit globu u žifcima

globalni forum na kojem piše lokalni ološ naredba 3114667799


Zadnja promjena: Btw; 22.03.13 21:46; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

naredba Empty Re: naredba

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.